ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه ثبت نام مدارس شاهد شیراز ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۷ تیر ۱۴۰۰
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
ثبت نام مدارس شاهد شیراز

ثبت نام مدارس شاهد شیراز

سامانه شاهد و امور ایثارگران شیراز ۱۴۰۳-۱۴۰۴

ثبت نام مدارس شاهد شیراز مقطع ششم به هفتم

ثبت نام مدارس شاهد شیراز در مقاطع نهم به دهم و میان پایه

 

جهت ثبت نام مدارس شاهد در شیراز و سراسر در کلیه مقاطع تحصیلی ، اطلاع از شرایط پذیرش مدارس شاهد شیراز و تضمین قبولی در مدارس شاهد شیراز از طریق تلفن ثابت با مرکز ثبت نام مدارس شاهد شیراز تماس بگیرید

9099075307 (تماس از شیراز و سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان شیراز)

پاسخگویی 24 ساعته

 

آغاز ثبت نام مدارس شاهد شیراز ۱۴۰۳-۱۴۰۴

پیرو اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش کشور ثبت نام مدارس شاهد در تمامی مقاطع به صورت همزمان در شیراز و سراسر کشور آغاز شد پیرو این اطلاعیه مدارس شاهد راهنمایی دخترانه شاهد شیراز و همین طور مدارس راهنمایی پسرانه شاهد شیراز و سراسر کشور از امروز نسبت به جذب دانش آموزان واجد شرایط شیراز اقدام خواهند نمود.

ثبت نام مدارس شاهد شیراز در تمامی مقاطع ابتدایی راهنمایی و دبیرستان (پسرانه و دخترانه) به صورت هماهنگ کشوری از طریق سایت پذیرش مدارس شاهد شیراز به نشانی saja.medu.ir به صورت 24 ساعته انجام خواهد گرفت شایان ذکر است پذیرش مدارس شاهد شیراز در مراحل سه گانه زیر انجام خواهد گرفت.

1- پیش ثبت نام مدارس شاهد شیراز

2-ثبت نهایی اطلاعات دانش آموزان در سایت مدارس شاهد شیراز همان سامانه سجا.

3-مراجعه حضوری دانش آموزان پذیرفته شده به مدارس شاهد شیراز به منظور تکمیل مدارک در مدارس شیراز.

شایان ذکر است پرداخت هزینه ورودی مدارس شاهد شیراز فقط از طریق سامانه سجا خواهد بود و هیچ مبلغی جهت ثبت نام به صورت حضوری در مدارس شاهد شیراز اخذ نخواهد شد.

 

توجه توجه : پذیرش مدارس شاهد شیراز امسال در تمامی مقاطع خواهد ضمنا ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی شیراز و همچنین ثبت نام میان پایه مدارس شاهد شیراز از سامانه سجا مذکور انجام خواهد گرفت.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد شیراز

ثبت نام مدارس شاهد در شیراز نیز همانند سراسر کشور پیرو قوانین و امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد شیراز می باشد همان طور که می دانید مدارس شاهد شیراز از بین دانش آموزانی که دارای سهمیه می باشند صورت می گیرد که این سهمیه در شیراز همان سهمیه فرزند شهدا – فرزند جانبازان – فرزندان ایثارگران و همین طور نوه های وی در شیراز مشمول استفاده از این سهمیه خواهند بود.

شرایط پذیرش مدارس شاهد شیراز تفاوت بسیاری با شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان شیراز دارد یکی از مزیت های مدارس شاهد شیراز سهولت در پذیرش دانش آموزان در این مدارس نسبت به ثبت نام نمونه دولتی شیراز نیز می باشد به اطلاع می رسانیم پذیرش مدارس شاهد علاوه بر اینکه مشمول دانش آموزان شاهد شیراز می باشد دانش آموزان غیر شاهد شیراز نیز می توانند در این مدارس پذیرش شوند.

ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد شیراز در مدارس شاهد دارای شرایط خاصی خواهد بود که از جمله شرایط آن حفظ کردن چند جزء قرآن کریم توسط دانش آموزان شیراز خواهد بود دیگر شرایط پذیرش در مدارس شاهد شیراز نیز به طور کامل در قسمت امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد شیراز آمده است که توصیه می کنیم دانش آموزانی که قصد پذیرش در مدارس شاهد شیراز را دارند حتما قبل از اقدام جهت پیش ثبت نام مدارس شاهد شیراز اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از شهریه مدارس شاهد شیراز روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

نحوه ثبت نام مدارش شاهد شیراز

با توجه به عدم اطلاع دانش آموزان و اولیا محترم شیراز نسبت به روند ثبت نام امروز راهنمایی های لازم را نسبت به نحوه پذیرش در مدارس شاهد شیراز را به شما آموزش می دهیم تا امسال با مشکلاتی که در روند ثبت نام دانش آموزان شیراز بوجود آمد رو به رو نشویم.

کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی دقت داشته باشید جهت پذیرش در مدارس شاهد شیراز ابتدا می بایست وارد سایت ثبت نام مدارس شاهد شیراز به نشانی saja.medu.ir شوید و در مرحله بعدی از قسمت پیش ثبت نام مدارس شیراز وارد شوید پس از ورود می بایست تمامی اطلاعات شناسنامه ای دانش آموزان شیراز را در قسمت تکمیل مشخصات وارد نمایید.

پس از تکمیل اطلاعات اولیه دانش آموزان شیراز در مرحله بعدی می بایست محدوده سکونت دانش آموز در شیراز مشخص شود شایان ذکر است صحت کلیه موارد وارده از جانب متقاضی توسط بازرسی مدارس شاهد شیراز بررسی و در صورت عدم تطابق پذیر دانش آموز خاطی در مدارس شاهد شیراز ملغی خواهد شد.

در مرحله بعدی دانش آموزان شاهد شیراز می بایست اولویت پذیرش در مدارس را به ترتیب از نزدیک به دور نسبت به محل سکونت خود در شیراز انتخاب کنند پس از تکمیل این قسمت در مرحله سوم پذیرش مدارس شاهد شیراز باید تصویر دانش آموز متقاضی پذیرش را وارد نماییم لازم به ذکر است در صورتی که تصویر دانش آموزان شیراز هنگام ورود در سامانه ثبت نام به وضوح وارد نشود بروز هر گونه مشکلی در ثبت نام مدارس شاهد شیراز به عهده شخص متقاضی ثبت نام خواهد بود.

در مرحله آخر ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد شیراز می بایست هزینه پذیرش مدارس شاهد شیراز را پرداخت نمایید و پس چک کردن تمامی موارد وارد شده تایید نهایی را بزنید حالا ثبت نام شما در مدارس شاهد شیراز تکمیل شده رسید ثبت نام خود را پرینت گرفته و تا روز مراجعه به مدارس شاهد شیراز نگهداری نمایید.

 

اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد شیراز

پس از تکمیل مراحل ثبت نام شاهد شیراز سازمان امور شاهد و ایثارگران شیراز با همکاری آموزش و پرورش کشور مطابق امتیازبندی های اعلام شده شاهد شیراز با در نظر گرفتن اطلاعات مربوط به هر یک از دانش آموزان شیراز که در سامانه وارد شده نسبت به مشخص کردن قبولی یا عدم قبولی هر یک از دانش آموزان در مدارس شاهد شیراز اقدام می نمایند و در موعد مقرر در شیراز که معمولا اوایل شهریور ماه هر سال می باشد نسبت به اعلام نتایج مدارس شاهد شیراز اقدام می نمایند.

اعلام نتایج مدارس شاهد شیراز از طریق سامانه سجا صورت می پذیرد ضمنا کلیه دانش آموزان از شیراز و سراسر کشور می توانند جهت تکمیل امور ثبت نام خود در مدارس شاهد شیراز و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت شیراز با شماره تلفن های 9099075307 (تماس از شیراز و سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان شیراز) تماس بگیرند.

 

مطالب مرتبط شاهد شیراز :

azmoon.medu.ir

azmoon.org

sampad.medu.ir

hoosh.medu.ir

مدارک ثبت نام مدارس شاهد شیراز

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی شیراز

سامانه ثبت نام مدارس شاهد شیراز

پذیرش دبیرستان دخترانه شاهد شیراز

پذیرش دبیرستان پسرانه شاهد شیراز

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی شیراز

لیست آدرس مدارس شاهد شیراز

ثبت نام مدارس نمونه دولتی شیراز

ثبت نام تیزهوشان شیراز

 

 

 

2/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام مدارس شاهد شیراز چه زمانی صورت میگیرد؟

زمان ثبت نام مدارس شاهد برای هر مقطع متفاوت است که زمان ثبت نام هر مقطع در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام مدارس شاهد شیراز در چه مقاطعی صورت میگیرد؟

ثبت نام مدارس شاهد شیراز در تمامی مقاطع صورت میگیرد.

ثبت نام مدارس شاهد شیراز در چه سایتی انجام میشود؟

از طریق سایت پذیرش مدارس شاهد شیراز به نشانی saja.medu.ir به صورت 24 ساعته انجام خواهد گرفت.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد شیراز چیست؟

برای ثبت نام مدارس شاهد شیراز باید واجد شرایطی باشید که در مقاله بطور کامل شرح داده شده است.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • امتحانات مدرسه بزرگسالان چگونه است

  امتحانات مدرسه بزرگسالان چگونه است؟ + نمره قبولی 1403

  امتحانات مدرسه بزرگسالان همزمان با سایر پایه‌ها انجام می‌شود. با این‌حال، این امتحان شرایط و قوانین خاصی دارد که باید حتما دانش‌آموزان همه آنها را رعایت کنند. در غیر این صورت، نتیجه امتحان آنها مردود اعلام خواهد شد. ما در...
 • ثبت نام در مسابقه هوشیار

  ثبت نام در مسابقه هوشیار + مراحل و چیستی

  سازمان برگزار کننده آزمون تیزهوشان، با هدف برقراری عدالت آموزشی یک مسابقه تلویزیونی به نام مسابقه هوشیار را برگزار می‌ کند. موضوع سؤالات این مسابقه، هوش هستند و دانش‌ آموزانی که در چند سال اخیر در آزمون تیزهوشان قبول شده‌...
 • بهترین مشاوره تحصیلی در شیراز

  بهترین مشاور انتخاب رشته شیراز 1403 + الان رزرو کن | ایران تحصیل

  هر دانش آموزی با نزدیک شدن به سالی که باید در کنکور سراسری شرکت کند، حداقل یکبار به فکر مشاور تحصیلی افتاده است. مشاور تحصیلی خبره می تواند نقش کاربری و مهمی را در مسیر آمادگی شما برای کنکور سراسری...
 • ثبت نام در دوره پیش از دبستان

  ثبت نام پیش دبستانی 1403 + {سن و مراحل پذیرش} | ایران تحصیل

  ثبت نام پیش دبستانی آغاز شده است. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی نحوه ثبت نام پیش دبستانی در سال جدید بپردازیم.ثبت نام برای مقطع پیش دبستانی به صورت اختیاری بوده و والدین جهت آمادگی فرزند خود می...
تماس با مشاور