تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

سامانه ثبت نام مدارس شاهد رشت 1400-1401

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
ثبت نام مدارس شاهد رشت

ثبت نام مدارس شاهد رشت

سامانه شاهد و امور ایثارگران رشت 1400-1401

ثبت نام مدارس شاهد رشت مقطع ششم به هفتم

ثبت نام مدارس شاهد رشت در مقاطع نهم به دهم و میان پایه

 

جهت ثبت نام مدارس شاهد در رشت و سراسر در کلیه مقاطع تحصیلی ، اطلاع از شرایط پذیرش مدارس شاهد رشت و تضمین قبولی در مدارس شاهد رشت از طریق تلفن ثابت با مرکز ثبت نام مدارس شاهد رشت تماس بگیرید

9099072952 (تماس از رشت و سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی 24 ساعته

 

آغاز ثبت نام مدارس شاهد رشت 1400-1401

پیرو اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش کشور ثبت نام مدارس شاهد در تمامی مقاطع به صورت همزمان در رشت و سراسر کشور آغاز شد پیرو این اطلاعیه مدارس شاهد راهنمایی دخترانه شاهد رشت و همین طور مدارس راهنمایی پسرانه شاهد رشت و سراسر کشور از امروز نسبت به جذب دانش آموزان واجد شرایط رشت اقدام خواهند نمود.

ثبت نام مدارس شاهد رشت در تمامی مقاطع ابتدایی راهنمایی و دبیرستان (پسرانه و دخترانه) به صورت هماهنگ کشوری از طریق سایت پذیرش مدارس شاهد رشت به نشانی saja.medu.ir به صورت 24 ساعته انجام خواهد گرفت شایان ذکر است پذیرش مدارس شاهد رشت در مراحل سه گانه زیر انجام خواهد گرفت.

1- پیش ثبت نام مدارس شاهد رشت 1400

2-ثبت نهایی اطلاعات دانش آموزان در سایت مدارس شاهد رشت همان سامانه سجا.

3-مراجعه حضوری دانش آموزان پذیرفته شده به مدارس شاهد رشت به منظور تکمیل مدارک در مدارس رشت.

شایان ذکر است پرداخت هزینه ورودی مدارس شاهد رشت فقط از طریق سامانه سجا خواهد بود و هیچ مبلغی جهت ثبت نام به صورت حضوری در مدارس شاهد رشت اخذ نخواهد شد.

 

توجه توجه : پذیرش مدارس شاهد رشت امسال در تمامی مقاطع خواهد ضمنا ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی رشت و همچنین ثبت نام میان پایه مدارس شاهد رشت از سامانه سجا مذکور انجام خواهد گرفت.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد رشت

ثبت نام مدارس شاهد در رشت نیز همانند سراسر کشور پیرو قوانین و امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد رشت می باشد همان طور که می دانید مدارس شاهد رشت از بین دانش آموزانی که دارای سهمیه می باشند صورت می گیرد که این سهمیه در رشت همان سهمیه فرزند شهدا – فرزند جانبازان – فرزندان ایثارگران و همین طور نوه های وی در رشت مشمول استفاده از این سهمیه خواهند بود.

شرایط پذیرش مدارس شاهد رشت تفاوت بسیاری با شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان رشت دارد یکی از مزیت های مدارس شاهد رشت سهولت در پذیرش دانش آموزان در این مدارس نسبت به ثبت نام نمونه دولتی رشت نیز می باشد به اطلاع می رسانیم پذیرش مدارس شاهد علاوه بر اینکه مشمول دانش آموزان شاهد رشت می باشد دانش آموزان غیر شاهد رشت نیز می توانند در این مدارس پذیرش شوند.

ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد رشت در مدارس شاهد دارای شرایط خاصی خواهد بود که از جمله شرایط آن حفظ کردن چند جزء قرآن کریم توسط دانش آموزان رشت خواهد بود دیگر شرایط پذیرش در مدارس شاهد رشت نیز به طور کامل در قسمت امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد رشت آمده است که توصیه می کنیم دانش آموزانی که قصد پذیرش در مدارس شاهد رشت را دارند حتما قبل از اقدام جهت پیش ثبت نام مدارس شاهد رشت اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از شهریه مدارس شاهد رشت روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

نحوه ثبت نام مدارش شاهد رشت

با توجه به عدم اطلاع دانش آموزان و اولیا محترم رشت نسبت به روند ثبت نام امروز راهنمایی های لازم را نسبت به نحوه پذیرش در مدارس شاهد رشت را به شما آموزش می دهیم تا امسال با مشکلاتی که در روند ثبت نام دانش آموزان رشت بوجود آمد رو به رو نشویم.

کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی دقت داشته باشید جهت پذیرش در مدارس شاهد رشت ابتدا می بایست وارد سایت ثبت نام مدارس شاهد رشت به نشانی saja.medu.ir شوید و در مرحله بعدی از قسمت پیش ثبت نام مدارس رشت وارد شوید پس از ورود می بایست تمامی اطلاعات شناسنامه ای دانش آموزان رشت را در قسمت تکمیل مشخصات وارد نمایید.

پس از تکمیل اطلاعات اولیه دانش آموزان رشت در مرحله بعدی می بایست محدوده سکونت دانش آموز در رشت مشخص شود شایان ذکر است صحت کلیه موارد وارده از جانب متقاضی توسط بازرسی مدارس شاهد رشت بررسی و در صورت عدم تطابق پذیر دانش آموز خاطی در مدارس شاهد رشت ملغی خواهد شد.

در مرحله بعدی دانش آموزان شاهد رشت می بایست اولویت پذیرش در مدارس را به ترتیب از نزدیک به دور نسبت به محل سکونت خود در رشت انتخاب کنند پس از تکمیل این قسمت در مرحله سوم پذیرش مدارس شاهد رشت باید تصویر دانش آموز متقاضی پذیرش را وارد نماییم لازم به ذکر است در صورتی که تصویر دانش آموزان رشت هنگام ورود در سامانه ثبت نام به وضوح وارد نشود بروز هر گونه مشکلی در ثبت نام مدارس شاهد رشت به عهده شخص متقاضی ثبت نام خواهد بود.

در مرحله آخر ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد رشت می بایست هزینه پذیرش مدارس شاهد رشت را پرداخت نمایید و پس چک کردن تمامی موارد وارد شده تایید نهایی را بزنید حالا ثبت نام شما در مدارس شاهد رشت تکمیل شده رسید ثبت نام خود را پرینت گرفته و تا روز مراجعه به مدارس شاهد رشت نگهداری نمایید.

 

اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد رشت

پس از تکمیل مراحل ثبت نام شاهد رشت سازمان امور شاهد و ایثارگران رشت با همکاری آموزش و پرورش کشور مطابق امتیازبندی های اعلام شده شاهد رشت با در نظر گرفتن اطلاعات مربوط به هر یک از دانش آموزان رشت که در سامانه وارد شده نسبت به مشخص کردن قبولی یا عدم قبولی هر یک از دانش آموزان در مدارس شاهد رشت اقدام می نمایند و در موعد مقرر در رشت که معمولا اوایل شهریور ماه هر سال می باشد نسبت به اعلام نتایج مدارس شاهد رشت اقدام می نمایند.

اعلام نتایج مدارس شاهد رشت از طریق سامانه سجا صورت می پذیرد ضمنا کلیه دانش آموزان از رشت و سراسر کشور می توانند جهت تکمیل امور ثبت نام خود در مدارس شاهد رشت و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت رشت با شماره تلفن های 9099072952 (تماس از رشت و سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس بگیرند.

 

مطالب مرتبط شاهد رشت :

azmoon.medu.ir

azmoon.org

sampad.medu.ir

hoosh.medu.ir

مدارک ثبت نام مدارس شاهد رشت

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی رشت

سامانه ثبت نام مدارس شاهد رشت

پذیرش دبیرستان دخترانه شاهد رشت

پذیرش دبیرستان پسرانه شاهد رشت

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

ثبت نام مدارس شاهد رشت چه زمانی صورت میگیرد؟

زمان ثبت نام مدارس شاهد برای هر مقطع متفاوت است که زمان ثبت نام هر مقطع در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام مدارس شاهد در چه مقاطعی صورت میگیرد؟

ثبت نام مدارس شاهد در تمامی مقاطع صورت میگیرد.

ثبت نام مدارس شاهد رشت در چه سایتی انجام میشود؟

از طریق سایت پذیرش مدارس شاهد رشت به نشانی saja.medu.ir به صورت 24 ساعته انجام خواهد گرفت.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد رشت چیست؟

برای ثبت نام مدارس شاهد رشت باید واجد شرایطی باشید که در مقاله بطور کامل شرح داده شده است.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور