ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه ثبت نام مدارس شاهد ارومیه ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۹ آبان ۱۴۰۲
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
ثبت نام مدارس شاهد ارومیه

ثبت نام مدارس شاهد ارومیه

سامانه شاهد و امور ایثارگران ارومیه 99-۱۴۰۳

ثبت نام مدارس شاهد ارومیه مقطع ششم به هفتم

ثبت نام مدارس شاهد ارومیه در مقاطع نهم به دهم و میان پایه

 

جهت ثبت نام مدارس شاهد در ارومیه و سراسر در کلیه مقاطع تحصیلی ، اطلاع از شرایط پذیرش مدارس شاهد ارومیه و تضمین قبولی در مدارس شاهد ارومیه از طریق تلفن ثابت با مرکز ثبت نام مدارس شاهد ارومیه تماس بگیرید

9099075307 (تماس از ارومیه و سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی 24 ساعته

 

آغاز ثبت نام مدارس شاهد ارومیه 98-99

پیرو اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش کشور ثبت نام مدارس شاهد در تمامی مقاطع به صورت همزمان در ارومیه و سراسر کشور آغاز شد پیرو این اطلاعیه مدارس شاهد راهنمایی دخترانه شاهد ارومیه و همین طور مدارس راهنمایی پسرانه شاهد ارومیه و سراسر کشور از امروز نسبت به جذب دانش آموزان واجد شرایط ارومیه اقدام خواهند نمود.

ثبت نام مدارس شاهد ارومیه در تمامی مقاطع ابتدایی راهنمایی و دبیرستان (پسرانه و دخترانه) به صورت هماهنگ کشوری از طریق سایت پذیرش مدارس شاهد ارومیه به نشانی saja.medu.ir به صورت 24 ساعته انجام خواهد گرفت شایان ذکر است پذیرش مدارس شاهد ارومیه در مراحل سه گانه زیر انجام خواهد گرفت.

1- پیش ثبت نام مدارس شاهد ارومیه 99-۱۴۰۳

2-ثبت نهایی اطلاعات دانش آموزان در سایت مدارس شاهد ارومیه همان سامانه سجا.

3-مراجعه حضوری دانش آموزان پذیرفته شده به مدارس شاهد ارومیه به منظور تکمیل مدارک در مدارس ارومیه.

شایان ذکر است پرداخت هزینه ورودی مدارس شاهد ارومیه فقط از طریق سامانه سجا خواهد بود و هیچ مبلغی جهت ثبت نام به صورت حضوری در مدارس شاهد ارومیه اخذ نخواهد شد.

 

توجه توجه : پذیرش مدارس شاهد ارومیه امسال در تمامی مقاطع خواهد ضمنا ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی ارومیه و همچنین ثبت نام میان پایه مدارس شاهد ارومیه از سامانه سجا مذکور انجام خواهد گرفت.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد ارومیه 99-۱۴۰۳

ثبت نام مدارس شاهد در ارومیه نیز همانند سراسر کشور پیرو قوانین و امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد ارومیه می باشد همان طور که می دانید مدارس شاهد ارومیه از بین دانش آموزانی که دارای سهمیه می باشند صورت می گیرد که این سهمیه در ارومیه همان سهمیه فرزند شهدا – فرزند جانبازان – فرزندان ایثارگران و همین طور نوه های وی در ارومیه مشمول استفاده از این سهمیه خواهند بود.

شرایط پذیرش مدارس شاهد ارومیه تفاوت بسیاری با شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ارومیه دارد یکی از مزیت های مدارس شاهد ارومیه سهولت در پذیرش دانش آموزان در این مدارس نسبت به ثبت نام نمونه دولتی ارومیه نیز می باشد به اطلاع می رسانیم پذیرش مدارس شاهد علاوه بر اینکه مشمول دانش آموزان شاهد ارومیه می باشد دانش آموزان غیر شاهد ارومیه نیز می توانند در این مدارس پذیرش شوند.

ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد ارومیه در مدارس شاهد دارای شرایط خاصی خواهد بود که از جمله شرایط آن حفظ کردن چند جزء قرآن کریم توسط دانش آموزان ارومیه خواهد بود دیگر شرایط پذیرش در مدارس شاهد ارومیه نیز به طور کامل در قسمت امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد ارومیه آمده است که توصیه می کنیم دانش آموزانی که قصد پذیرش در مدارس شاهد ارومیه را دارند حتما قبل از اقدام جهت پیش ثبت نام مدارس شاهد ارومیه اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از شهریه مدارس شاهد ارومیه روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

نحوه ثبت نام مدارش شاهد ارومیه 99-۱۴۰۳

با توجه به عدم اطلاع دانش آموزان و اولیا محترم ارومیه نسبت به روند ثبت نام امروز راهنمایی های لازم را نسبت به نحوه پذیرش در مدارس شاهد ارومیه را به شما آموزش می دهیم تا امسال با مشکلاتی که در روند ثبت نام دانش آموزان ارومیه بوجود آمد رو به رو نشویم.

کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی دقت داشته باشید جهت پذیرش در مدارس شاهد ارومیه ابتدا می بایست وارد سایت ثبت نام مدارس شاهد ارومیه به نشانی saja.medu.ir شوید و در مرحله بعدی از قسمت پیش ثبت نام مدارس ارومیه وارد شوید پس از ورود می بایست تمامی اطلاعات شناسنامه ای دانش آموزان ارومیه را در قسمت تکمیل مشخصات وارد نمایید.

پس از تکمیل اطلاعات اولیه دانش آموزان ارومیه در مرحله بعدی می بایست محدوده سکونت دانش آموز در ارومیه مشخص شود شایان ذکر است صحت کلیه موارد وارده از جانب متقاضی توسط بازرسی مدارس شاهد ارومیه بررسی و در صورت عدم تطابق پذیر دانش آموز خاطی در مدارس شاهد ارومیه ملغی خواهد شد.

در مرحله بعدی دانش آموزان شاهد ارومیه می بایست اولویت پذیرش در مدارس را به ترتیب از نزدیک به دور نسبت به محل سکونت خود در ارومیه انتخاب کنند پس از تکمیل این قسمت در مرحله سوم پذیرش مدارس شاهد ارومیه باید تصویر دانش آموز متقاضی پذیرش را وارد نماییم لازم به ذکر است در صورتی که تصویر دانش آموزان ارومیه هنگام ورود در سامانه ثبت نام به وضوح وارد نشود بروز هر گونه مشکلی در ثبت نام مدارس شاهد ارومیه به عهده شخص متقاضی ثبت نام خواهد بود.

در مرحله آخر ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد ارومیه می بایست هزینه پذیرش مدارس شاهد ارومیه را پرداخت نمایید و پس چک کردن تمامی موارد وارد شده تایید نهایی را بزنید حالا ثبت نام شما در مدارس شاهد ارومیه تکمیل شده رسید ثبت نام خود را پرینت گرفته و تا روز مراجعه به مدارس شاهد ارومیه نگهداری نمایید.

 

اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد ارومیه

پس از تکمیل مراحل ثبت نام شاهد ارومیه سازمان امور شاهد و ایثارگران ارومیه با همکاری آموزش و پرورش کشور مطابق امتیازبندی های اعلام شده شاهد ارومیه با در نظر گرفتن اطلاعات مربوط به هر یک از دانش آموزان ارومیه که در سامانه وارد شده نسبت به مشخص کردن قبولی یا عدم قبولی هر یک از دانش آموزان در مدارس شاهد ارومیه اقدام می نمایند و در موعد مقرر در ارومیه که معمولا اوایل شهریور ماه هر سال می باشد نسبت به اعلام نتایج مدارس شاهد ارومیه اقدام می نمایند.

اعلام نتایج مدارس شاهد ارومیه از طریق سامانه سجا صورت می پذیرد ضمنا کلیه دانش آموزان از ارومیه و سراسر کشور می توانند جهت تکمیل امور ثبت نام خود در مدارس شاهد ارومیه و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت ارومیه با شماره تلفن های 9099075307 (تماس از ارومیه و سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) تماس بگیرند.

 

مطالب مرتبط شاهد ارومیه :

azmoon.medu.ir

azmoon.org

sampad.medu.ir

hoosh.medu.ir

مدارک ثبت نام مدارس شاهد ارومیه

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ارومیه

لیست آدرس مدارس شاهد ارومیه

ثبت نام تیزهوشان ارومیه

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ارومیه

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی ارومیه

سامانه ثبت نام مدارس شاهد ارومیه

پذیرش دبیرستان دخترانه شاهد ارومیه

پذیرش دبیرستان پسرانه شاهد ارومیه

 

 

4/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • امتحانات مدرسه بزرگسالان چگونه است

  امتحانات مدرسه بزرگسالان چگونه است؟ + نمره قبولی 1403

  امتحانات مدرسه بزرگسالان همزمان با سایر پایه‌ها انجام می‌شود. با این‌حال، این امتحان شرایط و قوانین خاصی دارد که باید حتما دانش‌آموزان همه آنها را رعایت کنند. در غیر این صورت، نتیجه امتحان آنها مردود اعلام خواهد شد. ما در...
 • ثبت نام در مسابقه هوشیار

  ثبت نام در مسابقه هوشیار + مراحل و چیستی

  سازمان برگزار کننده آزمون تیزهوشان، با هدف برقراری عدالت آموزشی یک مسابقه تلویزیونی به نام مسابقه هوشیار را برگزار می‌ کند. موضوع سؤالات این مسابقه، هوش هستند و دانش‌ آموزانی که در چند سال اخیر در آزمون تیزهوشان قبول شده‌...
 • بهترین مشاوره تحصیلی در شیراز

  بهترین مشاور انتخاب رشته شیراز 1403 + الان رزرو کن | ایران تحصیل

  هر دانش آموزی با نزدیک شدن به سالی که باید در کنکور سراسری شرکت کند، حداقل یکبار به فکر مشاور تحصیلی افتاده است. مشاور تحصیلی خبره می تواند نقش کاربری و مهمی را در مسیر آمادگی شما برای کنکور سراسری...
 • ثبت نام در دوره پیش از دبستان

  ثبت نام پیش دبستانی 1403 + {سن و مراحل پذیرش} | ایران تحصیل

  ثبت نام پیش دبستانی آغاز شده است. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی نحوه ثبت نام پیش دبستانی در سال جدید بپردازیم.ثبت نام برای مقطع پیش دبستانی به صورت اختیاری بوده و والدین جهت آمادگی فرزند خود می...
تماس با مشاور