ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام مدارس انرژی اتمی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۳
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳
ثبت نام مدارس انرژی اتمی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام مدارس انرژی اتمی آغاز شد. کلیه داوطلبان و علاقه مندان  که مایل به ورود به دبیرستان متوسطه اول و یا متوسطه دوم می باشند، می توانند در سایت ثبت نام مدارس انرژی اتمی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. این مقاله از سایت ایران تحصیل علاوه بر پرداختن به موضوع ثبت نام مدارس انرژی اتمی قصد داریم تا در رابطه با شهریه دبیرستان انرژی اتمی ، ثبت نام دوره اول دبیرستان های انرژی اتمی ، ثبت نام دبیرستان های انرژی اتمی دوره دوم بپردازیم.

 

نحوه ثبت نام مدارس انرژی اتمی به چه صورتی است؟

میزان شهریه مدارس انرژی اتمی چقدر است؟

ثبت نام دوره دوم مدارس انرژی اتمی چه زمانی آغاز می شود؟

آدرس سایت سامانه ثبت نام مدارس انرژی اتمی چیست؟

 

 

جهت انجام ثبت نام مدارس انرژی اتمی  توسط کارشناسان و متخصصین ایران تحصیل و اتصال به سایت ثبت نام مدارس انرژی اتمی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ثبت نام مدارس انرژی اتمی

 

زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام مدارس انرژی اتمی برخلاف ثبت نام دبیرستان مفید و سایر دبیرستان های دیگر، طولانی تر می باشد. به همین دلیل کلیه متقاضیان این مدارس از بهمن ماه تا اردیبهشت ماه امکان ثبت نام را خواهند داشت. در واقع می توان گفت در مرحله ابتدایی یک پیش ثبت نام وجود دارد و پس از آن هر یک از داوطلبان می توانند در آزمون ورودی شرکت نمایند.

انجام ثبت نام مدارس انرژی اتمی  به صورت الکترونیک و با استفاده از سایت ثبت نام مدارس انرژی اتمی برای کلیه پایه ها صورت می پذیرد. ثبت نام با توجه به هزینه در نظر گرفته شده که حدودا 30 هزار تومن می باشد امکان پذیر است. پرداخت وجه ثبت نام نیز در همان سامانه و به صورت الکترونیک صورت می پذیرد. به همین دلیل هر یک از داوطلبان لازم است به هنگام ثبت نام این مبلغ را واریز نمایند.

اتمام ثبت نام مدارس انرژی اتمی زمانی خواهد بود که رمز عبور و همچنین نام کاربری را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. کلیه دانش آموزان و متقاضیان ورود به مدارس انرژی اتمی لازم است نسبت به نگهداری این رمز عبور کوشا باشند تا در مراحل بعدی بتوانند با مراجعه به وب سایت ثبت نام انرژی اتمی پایه دوم به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی داشته باشند.

 

 

 

ثبت نام مدارس انرژی اتمی در هر دو پایه به صورت الکترونیک از بهمن ماه آغاز و تا اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

 

 

 

شهریه دبیرستان انرژی اتمی

 

شهریه دبیرستان انرژی اتمی

شهریه دبیرستان انرژی اتمی

 

همانطور که می دانید ، تعداد مدارس انرژی اتمی در سطح کشور محدود می باشد و به همین دلیل  در رابطه با تقاضا و همچنین ورود داوطلبان مقررات و شرایطی وجود دارد. دبیرستان انرژی اتمی به ازای امکان تحصیل برای کلیه دانش آموزان در تمامی رشته های و پایه های تحصیلی شهریه ای را دریافت می نماید که این میزان شهریه در هر یک از مدارس با توجه به نوع مقطع و امکانات ارائه شده متفاوت می باشد.

برخی از مدارس امکانات بیشتری در اختیار دانش آموزان قرار می دهند به همین دلیل شهریه بالاتری را نیز دریافت می نمایند. از جمله این مدارس می توان به شهریه دبیرستان ماندگار البرز اشاره نمود. سطح بالای علمی  بالا می باشد و همچنین قبولی و پذیرش در آنان ساده نخواهد بود به همین دلیل برای ورود داوطلبان از آزمون استفاده می نمایند.

جهت کسب اطلاع دقیق در رابطه با ثبت نام مدارس انرژی اتمی و همچنین اطلاع از میزان شهریه دبیرستان انرژی اتمی می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل در تماس باشید. میزان شهریه و توان پرداخت شما قبل از ثبت نام و همچنین شرکت در آزمون ورودی بسیار با اهمیت می باشد زیرا چنانچه نتوانید موفقیت لازم را به دست آورید، در آینده دچار مشکل خواهید شد.

ثبت نام دوره اول دبیرستان های انرژی اتمی

 

ثبت نام دوره اول دبیرستان های انرژی اتمی همانند ثبت نام پایه دوم به صورت الکترونیک و با استفاده از سایت ثبت نام مدارس انرژی اتمی صورت می پذیرد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به ورود به مدارس دوره اول دبیرستان انرژی اتمی می باشند، حتما باید در پایه ششم ابتدایی مشغول به تحصیل باشند. همچنین از شرایط معدلی لازم برای پذیرش نیز برخوردار باشند.

بارگذاری مدارک مورد نیاز به هنگام ثبت نام مدارس انرژی اتمی همانند عکس پرسنلی ، تکمیل فرم اولیه که در سایت ثبت نام مدارس انرژی اتمی قرار داده شده است، برای کلیه داوطلبان الزامی می باشد. همچنین علاوه بر برخی از شرایط مشترک که برای ثبت نام در این مدارس قرار داده شده است ، کلیه داوطلبان عزیز لازم است برای ثبت نام خود از شرایط اختصاصی مدارس و سوالات آزمون ورودی انرژی اتمی نیز آگاه شوند.

 

 

ثبت نام دبیرستان های انرژی اتمی دوره دوم

 

ثبت نام دبیرستان های انرژی اتمی دوره دوم برای آن دسته از داوطلبانی که معدل بالای 19 را دارا می باشند امکان پذیر است. کلیه متقاضیان عزیز می توانند از 23 بهمن لغایت اردیبهشت ماه ، نسبت به ثبت نام مدارس انرژی اتمی پسرانه اقدام نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که دارا بودن معدل 19 به منزله معدل لازم و کافی نمی باشد بلکه این میزان برای حداقل معدل دانش آموز در نظر گرفته شده است.

اولیای عزیز توجه داشته باشند که همزمان با انجام مراحل پیش ثبت نام اینترنتی ، لازم است در جلسه توجیهی که از طرف مدارس برای کلیه والدین متقاضی قرار داده شده است شرکت نمایند تا در این جلسه با کلیه امکانات و همچنین اهداف این مدارس به خوبی آشنا شوند. این جلسه مختص به تمامی دانش آموزان متقاضی ورود به رشته های مختلف علوم انسانی ، علوم ریاضی و علوم تجربی می باشد.

به هنگام ثبت نام مدارس انرژی اتمی دروس و مواد امتحانی برای هر یک از رشته ها در سایت قابل مشاهده می باشد که برای  قبولی در دبیرستان انرژی اتمی  لازم است بر این دروس تسلط یابید. برای رشته ریاضی فیزیک : دروس ریاضی و فیزیک مرتبط با دوره اول متوسطه ، برای رشته علوم تجربی : دروس ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست مرتبط با دوره اول متوسطه از جمله مواد آزمون می باشند.

 

سایت ثبت نام مدارس انرژی اتمی

 

سایت ثبت نام مدارس انرژی اتمی

سایت ثبت نام مدارس انرژی اتمی

 

همانطور که ذکر گردید ، اطلاعات کلیه داوطلبان و متقاضیان ورود به مدارس انرژی اتمی ، با استفاده از سایت ثبت نام مدارس انرژی اتمی صورت می پذیرد. به همین دلیل چنانچه مایل به ثبت نام در این مدارس می باشید، ابتدا از راهنمای ثبت نام به خوبی آگاه باشید، متاسفانه برخی از داوطلبان به علت عدم آشنایی با شرایط این آزمون ، دچار اشتباه می شوند و به همین دلیل پس از پذیرش دچار مشکلاتی می شوند.

سایت ثبت نام مدارس انرژی اتمی تمامی لینک های ثبت نام را برای کلیه داوطلبان و متقاضیان قرار داده است. اما تنها زمانی این لینک ها قابل دستیابی خواهد بود که مهلت ثبت نام قرار داده شده باشد. به همین دلیل چنانچه پس از اتمام مهلت ثبت نام بخواهید به این سامانه مراجعه نمایید ، لینک ها فعال نبوده و امکان ثبت نام از شما گرفته خواهد شد.

کلیه داوطلبان و متقاضیان عزیز می تواند هر گونه سوال در رابطه با ثبت نام مدارس انرژی اتمی و  ثبت نام مدارس سراج تهران را از مشاورین و متخصصین ایران تحصیل داشته باشند. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. همچنین با استفاده از این تماس ، می توانید مستقیما به سایت ثبت نام مدارس انرژی اتمی نیز متصل شوید.

آیاآیا ثبت نام مدارس انرژی اتمی تنها مختص به مدارس پسرانه می شود؟

خیر. امکان ثبت نام برای هر دو دبیرستان دخترانه و پسرانه وجود خواهد داشت. اما برخی از داوطلبانی که مایل به ثبت نام می باشند، لازم است تنها نسبت به ثبت نام همان مدرسه اقدام نمایند. زیرا در برخی از شهرهای استان ممکن است تنها یکی از دبیرستان های دخترانه و یا پسرانه وجود داشته باشد همچنین زمان ثبت نام هر یک از این مدارس متفاوت خواهد بود.

 

آیا خرید کارت های اعتباری به روش های دیگر نیز امکان پذیر است؟

خرید کارت اعتباری ثبت نام تنها به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب و با استفاده از سامانه ثبت نام امکان پذیر خواهد بود به همین دلیل به هنگام ثبت نام لازم است نسبت به خرید این کارت اقدام نمایید. هر واریزی غیر از پرداخت در سامانه قرار داده شده صورت پذیرد، به حساب آموزش و پرورش ارسال نخواهد شد و همچنین دریافت هر وجهی غیر از هزینه درج شده در سایت، غیر قانونی بوده و با متخلفین برخورد خواهد شد.

 

مدارک لازم برای ثبت نام دوره اول دبیرستان ارنژی اتمی چیست؟

آیا علاوه بر انجام ثبت نام اینترنتی لازم ایت برای ثبت نام حضوری نیز به مدارس مراجعه نماییم؟

آیا مهلت ثبت نام برای دوره اول و دوم قابل تمدید است؟

شرایط قبولی در دبیرستان انرژی اتمی چیست ؟

آیا تحصیل در مدارس امرژی اتمی برای قبولی در کنکور امتایز خواهد داشت؟

 

 

جهت دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام مدارس سلام

 ثبت نام مدارس رشد

ثبت نام آزمون ورودی مدارس ماندگار امام صادق

پیش ثبت نام مدارس شاهد

زمان ثبت نام نمونه دولتی

شهریه دبیرستان انرژی اتمی

ثبت نام دوره اول دبیرستان های انرژی اتمی

ثبت نام دبیرستان های انرژی اتمی دوره دوم

1/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای ثبت نام مدارس انرژی اتمی، به کدام سایت مراجعه کنیم؟

سایت ثبت نام مدارس انرژی اتمی سایت مورد نظر است.

چگونه در سایت مدارس انرژی اتمی ثبت نام کنیم؟

داخل مقاله کامل توضیح داده شده است.

آیا ثبت نام در مدارس انرژی اتمی مختص پسرن است؟

خیر

 

نظرات

3 دیدگاه دربارهٔ «ثبت نام مدارس انرژی اتمی ۱۴۰۳-۱۴۰۴»

 1. Avatar photo اکبر گفت:

  متاسفانه از زمان تأسیس نیروگاه اتمی بوشهر ما مردم بومی همجوار نیروگاه اتمی در انزوا قرار گرفته‌ایم و سیاست و خط مشی مدیران این نیروگاه بر اساس زورگویی و عدم حسن همجواری با مردم بومی این منطقه بنا شده . با هزار ترفند از ثبت‌نام نام بچه‌های ما در این مدارس ممانعت بعمل می‌آید. یک زندگی انسانی حق مسلم مردم این منطقه نیست اما انرژی هسته‌ای حق مسلم این زورگویان است . لعنت به مدیران و سیاست گذاران نیروگاه اتمی بوشهر

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام وقت بخیر .
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

  2. Avatar photo نانسی گفت:

   چرا مدرسه دخترانه انرژی هسته‌ای رو‌ در بوشهر تأسیس نمیکنید.مگر بین پسر و دختر فرقی وجود داره؟؟؟!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • تست هوش جهش تحصیلی

  تست هوش جهش تحصیلی

  تست هوش جهش تحصیلی یکی از ابزارهای ارزیابی هوش و توانایی‌های تحصیلی دانش‌آموزان است که به منظور تعیین سطح علمی و استعدادهای ویژه آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تست‌ها معمولا شامل مجموعه‌ای از سوالات و معماهای منطقی، ریاضی و...
 • اعلام نتایج امتحانات نهایی

  اعلام نتایج امتحانات نهایی ۱۴۰۳ + مشاهده نمرات

  با توجه به زمان برگزاری امتحانات و عوامل دیگر  اعلام نتایج امتحانات نهایی هر ساله دستخوش تغییراتی می‌شود. برای دریافت نتایج ابتدا با ورود به سامانه مشاهده نمرات امتحانات نهایی دی و خرداد و وارد نمودن اطلاعات خود می‌توانید نتایج...
 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
 • لیست مدارس آموزش از راه دور

  لیست مدارس آموزش از راه دور 1403 + زمان و شرایط + هزینه

  اطلاع از لیست مدارس آموزش از راه دور کمک می‌کند تا شما بتوانید از میان مدارسی که به صورت غیر حضوری فعالیت دارند؛ مدرسه‌ای که از نظر شما امکانات بهتری در اختیارتان قرار می‌دهد را انتخاب کنید. مدارس آموزش از...
تماس با مشاور