ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۴ تیر ۱۴۰۰
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان

ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان

ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان آغاز شد. کلیه آن دسته از داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در این مدرسه می باشند، می توانند با این مقاله از سایت ایران تحصیل همراه باشند تا در ادامه در رابطه با نحوه ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه نماییم. شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی یکی از مطالبی است که در ادامه قصد داریم در رابطه با آن بپردازیم.

دبیرستان هراتی اصفهان به دلیل کارنامه درخشانی که در سال های گذشته داشته است، موفق به فارغ التحصیل نمودن بسیاری از دانش آموزانی شده است که موجب افتخار این مدرسه می باشند. به همین دلیل ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان یکی از مطالبات بسیاری از دانش آموزان می باشد. برای ورود به این مدرسه ابتدا ابد واجد شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی باشید و پس از آن نست به ثبت نام اقدام نمایید.

 

نحوه ثبت نام دبیرستان هراتی پایه اول به چه صورت است؟

آیا ثبت نام تنها از طریق سامانه در نظر گرفته شده برای این مدرسه قابل انجام است؟

مدارک لازم برای ثبت نام دبیرستان سلامت اصفهان چیست؟

آیا برای ورود به این مدارس لازم است در آزمون ورودی شرکت نماییم؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان و شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان پایه اول

 

انجام ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان پایه اول به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه در نظر گرفته شده برای ثبت نام این مدرسه صورت خواهد پذیرفت. لذا کلیه داوطلبان عزیز می توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیک مورد نظر نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند. در سامانه در نظر گرفته شده برای هر یک از پایه ها به صورت جداگانه امکان ثبت نام قرار داده شده است و به همین دلیل پس از ورود می توانید پایه مورد نظر را انتخاب نمایید.

شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان پایه اول ویژه مدارس هیئت امنایی می باشد و به همین دلیل مدارس شاهد در زمره این مدارس قرار نخواهند گرفت. زمان ثبت نام در نظر گرفته شده برای پایه اول دبستان خرداد ماه می باشد  این زمان محدودبه چند روز خواهد بود. لذا اولیای عزیزی که پس ا مهلت قرار داده شده، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند، امکان ثبت اطلاعات برای آنان وجود نخواهد داشت.

 

جهت انجام ثبت نام مدارس رشد 98 – 99 کلیک کنید.

همانطور که در فرم قبل از ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان ذکر شده است، امکان ثبت نام برای محدوده های خارج ، خرداد تا تیر ماه می باشد. نتایج قطعی ثبت نام برای داوطلبان از نیمه دوم خرداد ماه از طریق سامانه اعلام خواهد شد. لذا هیچ از والدین و دانش آموزان عزیز برای انجام ثبت نام و همچنین دریافت نتایج نیازی به مراجعه حضوری به مدارس نخواهند داشت.

 

 

 

 

ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان در پایه های مختلف به صورت جداگانه و با استفاده از سامانه این مدارس برای مناطق مختلف امکان پذیر می باشد.

 

 

 

 

 

نحوه ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان

 

نحوه ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان

نحوه ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان

 

ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان برای کلیه دانش آموزان با استفاده از سامانه صورت خواهد پذیرفت. در واقع شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی برای هر یک از پایه های تحصیلی متفاوت می باشد و هر یک از این مدارس به تناسب شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام می توانند نسبت به انجام آن اقدام نمایند. بدیهی است که اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام توسط والدین و دانش آموزان عزیز از جمله ملاک های مورد نظر برای پذیرش و یا عدم پذیرش دانش آموزان می باشد.

در هنگام ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان بارگزاری فایل های اسکن شده که در واقع در زمره مدارک دانش آموزان می باشد همانند شناسنامه دانش آموزان الزامی می باشد. همچنین بارگزاری عکس دانش آموزی نیز یکی از مواردی است که نیاز به بارگزای آن خواهد بود. عکس مربوط به دانش آموزان حتما لازم است مربوط به همان سال جاری آنان باشد. همچنین به هیچ عنوان منگنه و یا زدگی و تاری نداشته باشد.

اولیای عزیز توجه داشته باشند که عکس بارگزاری شده حتما لازم است به هنگام انجام ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان به حجم و همچنین سایز عکس توجه ویژه ای داشته باشید عکس بارگذاری شده حتما لازم است با حجم حداکثر 70 کیلوبایت باشد. همچنین حداکثر اندازه در نظر گرفته شده برای 300 در 400 می باشد. به همین دلیل تصاویر بالاتر از این میزان بارگذاری نخواهد شد.

 

برای ثبت نام مدارس انرژی اتمی 99 – 98 کلیک کنید.

سامانه دبیرستان هراتی اصفهان

 

هدف دبیرستان هراتی اصفهان از ایجاد این مدارس و همچنین جذب دانش آموزان، مستعد در مرحله اولیه و در مرحلیه دوم پرورش تمام استعداد های ای دانش اموزان و ارتقای کیفیت آموزشی این دارس می باشد. به همین دلیل چانچه به سامانه در نظر گرفته شده برای ثبت نام این مدارس دقت نموده باشید به این مسئله توجه خواهید کرد که امکانات متفاوتی برای این دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

دانش آموزانی که واجد شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی می باشند چنانچه موفق به پذیرش در این مدارس شوند، می توانند به تمامی نمونه سوالات این مدارس دسترسی داشته باشند. همچنین چنانچه دانش آموزان نیازمند معلم خصوصی برای تقویت دروس خود باشند، این امکان برای آنان فراهم خواهد گردید تا بتوانند از این امکان استفاده نمایند.

یکی دیگر از امکاناتی که در سامانه ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان قرار داده شده است، ارائه کلیه نمونه سوالات مربوط به مدارس مختلف می باشد. به همین دلیل آن دسته از داوطلبانی که مایل به انجام ثبت نام می باشند می توانند تمامی بخش هایی که پس از پذیرش در این مدارس در اختیار آنان قرار داده خواهد شد دسترسی داشته باشند. البته لازم به ذکر است که این نمونه سوالات برای دانش آموزان غیر شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی نیز قابل دریافت خواهد بود.

 

 

جهت ثبت نام آزمون ورودی مدارس ماندگار امام صادق کلیک کنید.

شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی

 

شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی

شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی

 

برای انجام ثبت نام همانطور که ذکر گردید، ابتد باید واجد شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی باشید یکی از شرایط تعیین شده برای دانش آموزان آن است که هر دانش آموز تنها در یک مدرسه امکان ثبت نام را خواهد داشت. به همین دلیل به هنگام انتخاب مدرسه فرزندان خود حتما این موضوع را مد نظر قرار دهید و با توجه به این شرایط به انجام ثبت نام بپردازید.

از دیگر شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی مربوط به محدوده در نظر گرفته شده برای ثبت نام خواهد بود. جهت انتخاب ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان حتما این موضوع را مد نظر قرار دهید و با توجه به محدوده تعیین شده خود نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایید. از دیگر شرایط تعیین شده برای قبولی دانش آموزان اولویت بندی بر اساس محدوده های تعیین شده می باشد. برای غیر از این محدوده ها ثبت نامی به عمل نخواهد آمد.

برای انجام ثبت نام دبیرستان هراتی اصفهان و همچنین اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی ,  ثبت نام مدارس تیزهوشان برای تمامی پایه های تحصیل با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ،آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید و تا متخصصین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان باشند.

 

 

ما در شهر اصفهان ساکن نیستم و به هنگم ثبت نام نمی توانم در سامانه در نظر گرفته شده برای انجام ثبت نام اقدام نمایم. مشکل از کجاست؟

همانطور که در شرایط قید شده برای ثبت نام مدارس هراتی اصفهان ذکر شده است، اولویت اول برای پذیرش دانش آموزان ، نزدیک ترین مناطق می باشند. بدین معنا که شما حتی در صورتی که در شهر اصفهان نیز ساکن باشید، چنانچه در محله های دورتری از مدارس مورد نظر مشغول به تحصیل باشید، امکان ادامه تحصیل برای فرزندتان وجود نخواهد داشت. همچنین مطابق با شرایط تعیین شده این مدرسه در قبال داوطلبان خارج از محدوده هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.

من ثبت نام را انجام داده ام اما هنوز پیامکی را دریافت ننموده ام مشکل از کجاست؟

شماره تلفنی که به هنگام ثبت نام وارد نمایید جهت اطلاع رسانی می باشد. این مشکل می تواند چندین دلیل داشته باشد. اولین دلیل می تواند این موضوع باشد که شما شماره همراه خود را اشتباها وارد نموده باشید. دومین دلیل این است که با ثبت نام شما و یا فرزندتان موافقت نشده باشد و به همین دلیل این پیامک را دریافت ننموده باشید و دلیل دیگری که در سامانه هم بر آن تاکید شده است، ممکن است شما تبلیغات را در لیست سیاه قرار داده باشید.

 

برای ثبت نام دبستان های خارج از محدوده چه زمانی می توانم اقدام نمایم؟

آیا ثبت نام تنها از طریق وب سایت امکان پذیر است؟

چگونه می توانم در رابطه با مدارس هراتی اصفهان اطلاعات بیشتری کسب نمایم؟

آیا برای ادامه تحصیل در این مدارس شرایط معدلی در نظر گرفته شده است؟

حداقل معدل لازم برای  ثبت نام دبیرستان دانشگاه ایرانشهر چند است؟

آیا مدارس هراتی به ازای اجازه تحصیل شهریه اخذ می نمایند؟

زمان دقیق ثبت نام مدارس هراتی متوسطه دوم چه زمانی است؟

آیا می توان همزمان با ثبت نام در این مدرسه نسبت به ثبت نام در سایر مدارس اقدام نمود؟

 

برای دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسیب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط : 

ثبت نام مدارس سلام 98 – 99

ثبت نام دبیرستان مفید 98

سامانه سجا

hoosh.medu.ir

ثبت نام مدارس فرهنگیان

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان

شرایط ثبت نام دبیرستان هراتی
2.5/5 - (11 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • حداقل معدل لازم برای رشته انسانی نهم به دهم

  حداقل معدل لازم برای رشته انسانی نهم به دهم ۱۴۰۳ + راهنما

  کسب معدل لازم برای رشته انسانی اهمیت زیادی برای دانش آموزان متقاضی آن دارد چراکه سرنوشت‌سازترین تصمیم‌گیری در مسیر تحصیلی و شغلی در آینده آن‌ها به شمار می‌آید. بسیاری از رشته‌های پرطرفدار مانند حقوق، حسابداری، روانشناسی و مدیریت از این...
 • Irtextbook.com + ورود به سامانه ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان

  سامانه ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان 1403 + ورود irtextbook

  در چندین سال اخیر، نحوه خرید کتاب کاملاً متفاوت شده است و دانش‌آموزان باید از طریق سامانه ثبت نام کتاب درسی به آدرس irtextbook نسبت به تهیه کتاب اقدام کنند. این سامانه، برای تسهیل فروش و توزیع مواد آموزشی و...
 • انتخاب رشته دبیرستان

  مشاوره انتخاب رشته دبیرستان ۱۴۰۳ + تست استعداد شما!

  انتخاب رشته دبیرستان از جمله مهم ترین و چالش برانگیزترین انتخاب هایی است که پیش روی دانش آموزان مقطع متوسطه قرار دارد. اینجاست که دریافت مشاوره  انتخاب رشته دبیرستان اهمیت زیادی پیدا می کند. با دریافت مشاوره انتخاب رشته دبیرستان...
 • شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع

  شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع + شیوه نامه 1403

  شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع با دانش ‌آموزان ایرانی متفاوت است. این دسته از دانش ‌آموزان می‌توانند با مراجعه به سامانه‌ای که سازمان آموزش و پرورش معرفی کرده است، در پایه‌های ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم ثبت...
تماس با مشاور