ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام مدارس فرهنگیان ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 • دسته بندی: ,
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۳ شهریور ۱۴۰۱
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام مدارس فرهنگیان

 

ثبت نام مدارس فرهنگیان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ آغاز شد. کلیه والدین عزیز می توانند برای ثبت نام فرزندان خود با مراجعه به سامانه ثبت نام مدارس فرهنگیان سناد مراجعه نموده و نسبت به انجام ثبت نام بپردازند. جهت انجام ثبت نام پس از مراجعه به سامانه مذکور می توانید نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایید.

ثبت نام مدارس فرهنگیان  برای تحصیل دارای مزایای خاصی است ، موجب شده است که این مدارس از یکی از متفاوت ترین و همچنین اختصاصی برای فرزندان خانواده های محترم فرهنگیان بدانیم. در ادامه قصد داریم علاوه بر این اطلاعات ، در رابطه با نحوه ورود به سامانه ثبت نام مدارس فرهنگیان سناد نیز اطلاعاتی به شما عزیزان ارائه نماییم تا کلیه فرهنگیان عزیز بتوانند فرزندان خود را در این مدارس ثبت نام نمایند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام این مدارس چیست؟

هزینه  ثبت نام مدارس تیزهوشان چقدر است؟

مدذارس فرهنگیان چه امکاناتی نسبت به سایر مدارس دارند؟

شرایط ثبت نام در مدارس فرهنگیان چیست؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام مدارس فرهنگیان  و دریافت راهنمایی سامانه ثبت نام مدارس فرهنگیان سناد با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ثبت نام مدارس فرهنگیان 

 

برای انجام ثبت نام مدارس فرهنگیان خوشبختانه برخلاف سایر مدارس و ثبت نام های دیگر ، نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود و به همین دلیل والدین عزیز می توانند بدون نیاز به پرداخت هزینه نسبت به انجام آن اقدام نمایند. زمان ثبت نام برای پایه های مختلف تحصیلی به احتمال زیاد برای  داوطلبان و دانش آموزان در تیرماه خواهد بود.

ثبت نام مدارس فرهنگیان  برخلاف بسیاری از مدارس دیگر که به صورت الکترونیک می باشد، به صورت حضوری صورت خواهد پذیرفت. به همین دلیل کلیه داوطلبان و همچنین اولیای آنان می توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیک نسبت به انجام ثبت نام  اقدام نمایند. همچنین کلیه مدارک لازم را به همراه داشته باشند تا بتوانند به انجام ثبت نام بپردازند.

 

برای ثبت اعتراض نتایج آزمون نمونه دولتی کلیک کنید.

جهت انجام ثبت نام مدارس فرهنگیان  و همچنین اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز برای این ثبت نام با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل با شمار های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

 

 

 

 

ثبت نام مدارس فرهنگیان  به صورت الکتروینک و همچنین برای پایه های مختلف واجدین شرایط صورت خواهد پذیرفت.

 

 

 

 

 

 

شرایط ثبت نام مدارس فرهنگیان 

 

شرایط ثبت نام مدارس فرهنگیان 98 - 99

شرایط ثبت نام مدارس فرهنگیان

 

با توجه به خاص بودن این مدارس ، شرایط در نظر گرفته شده برای ورود به آن نیز به طور ویژه می باشد. به عنوان مثال ظرفیت این مدارس محدود می باشد و تنها آن دسته از داوطلبانی که مایل به انجام ثبت نام می باشند می توانند با مراجعه به مدارس مورد نظر که امکان این ثبت نام را به آنان می دهد نسبت به انجام ثبت نام اقدامات لازم را به ثبت برسانند.

اجازه و امکان ثبت نام مدارس فرهنگیان تنها با استفاده از مقررات تعیین شده و همچنین مصوبات مورد نظر امکان پذیر خواهد بود. بنابراین پس از مراجعه به مدسه مورد نظر در صورت توافق مدیران و کارکنان این مدارس ، می توانید به راحتی نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایید. نکته مهم در این زمینه این است که نزدیک ترین مدرسه به محل کار والدین انتخاب در اولویت می باشد.

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام در مدارس شاهد کلیک کنید.

خوشبختانه برای کلیه فرزندان اولیای عزیز مدارس مورد نظر ، هیچ گونه شهریه ای برای دانش آموزان در نظر نخواهند گرفت. به همین دلیل برای ادامه تحصیل در این مدارس به هیچ عنوان نیازی به مراجعه حضوری برای پرداخت شهریه نخواهدداشت. خوشبختانه برای پرداخت شهریه و یا عدم پرداخت شهریه هیچ گونه محدودیت جغرافیایی در نظر گرفته نشده است و همچنین این موضوع به هیچ عنوان محدود به شرایط جغرافیایی خاصی نمی باشد.

 

 

امکانات مدارس فرهنگیان چیست؟

 

قطعا یکی از زحمت کش ترین و همچنین بهترین قشرهای کشور عزیزمان ، فرهنگیان می باشند. به همین دلیل تمهیداتی لازم است تا فرزندان این قشر عزیز بتوانند بهترین آمورزش ها را با کمترین هزینه ها دریافت نمایند. بنابراین این نوع مدارس در واقع با همین اهداف احداث گردیدند و به همین دلیل این امکان را برای آنان فراهم نمود تا بتوانند نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند.

با توجه به اینکه فرزندان خانواده فرهنگیان از نظر امکانات و سطح تحصیلات خوشبختانه بالاتر از سایر دانش آموزان دیگر می باشند. به همین دلیل امکانات این مدارس خوشبختانه به گونه ای است که دانش آموزان بتوانند رشد و پرورش خود را داشته باشند و در عین حال از تمامی دروس خود عقب نمانند و در عین حال به ادامه تحصیل بپردازند.

متسافانه اطلاعاتی که در رابطه با امکانات این مدارس در اختیار والدین و همچنین دانش آموزان عزیز قرار داده می شود، بسیار محدود می باشد به همین دلیل متقاضیان عزیز را با ثبت نام مدارس فرهنگیان را کمی دچار سردرگی در این زمینه می نماید. به همین دلیل توصیه ما بر این است که قبل از انجام ثبت نام نسبت به اطلاع دقیق از این موارد اقدام نمایید.

 

 

جهت دانلود سوالات آزمون ورودی انرژی اتمی کلیک کنید.

 

سامانه ثبت نام مدارس فرهنگیان سناد

 

سامانه ثبت نام مدارس فرهنگیان سناد

سامانه ثبت نام مدارس فرهنگیان سناد

 

 

پس از ورودبه سامانه ثبت نام مدارس فرهنگیان سناد حتما متوجه این مسئله خواهید شد که این سامانه اطلاعات متعددی را در اختیار دانش آموزان و اولیای عزیز آنان قرار می دهد که با استفاده از این امکان می توانند به سامانه سایر مدارس دیگر نیز متصل شوند. در واقع بسیاری از آخرین اخبار در رابطه با آموزش و پرورش ، را می توان در این سامانه مشاهده نمود و از شرایط ثبت نام مدارس فرهنگیان  آگاه شوند.

آن دسته از دانش  آموزانی که مایل به ادامه تحصیل در خارج از کشور می باشند نیز می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام مدارس فرهنگیان سناد از کلیه شرایط، زمان و همچنین نحوه ثبت نام آگاه شوند و در واقع تمامی آنچه دانش آموزان در رابطه با ثبت نام در مدارس مختلف مورد نیاز می باشند تا اطلاعات لازم را به دست آورند، در این سامانه گردآوری شده است..

برای کسب اطلاعات در رابطه با ثبت نام مدارس فرهنگیان و همچنین متصل شدن به سامانه ثبت نام مدارس فرهنگیان سناد با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نماید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

آیا عدم دریافت هزینه شهریه برای مدارس فرهنگیان قطعی می باشد؟

با توجه به اینکه فرهنگیان یکی از قشرهای عزیز و زحمت کش جامعه ایران عزیزمان می باشند، به همین دلیل تلاش بر این موضوع است تا تمهیداتی را تدارک ببینند فرزندان این قشر عزیز بتوانند به راحتی از امکانات این مدارس استفاده نمایند. سطح علمی و همچنین نوع آموزش در این مدارس در واقع حرف اول را می زند. بنابراین برای رفاه حال فرهنگیان عزیز هیچ گونه هزینه ای را دریافت نخواهند نمود.

آیا برای ثبت نام فرزندان فرهنگیان استثنائاتی را در رابطه با ثبت نام در نظر گرفته اند؟

خوشبختانه و یا متاسفانه در رابطه با نحوه و قوانین ثبت نام برای خانواده های فرهنگیان هیچ گونه تفاوتی با سایر دانش آموزان دیگر قرار داده نشده است. در واقع به لحاظ ماهیتی این مدارس اقدام به دریافت هزینه برای دانش آموزان محترم می نمایند. اما این هزینه برای فرهنگیان عزیز به صفر خواهد رسید. به همین دلیل تنها استثنا در این رابطه خواهد بود و در حالت کلی هیچ گونه تفاوتی بین این دسته از داوطلبان و یا دانش آموزان وجود نخواهد داشت.

 

تعداد ظرفیت در نظر گرفته شده برای پذیرش دانش آموزان در این مدارس چه تعداد می باشد؟

آیا مدارس فرهنگیان در تمامی مقاطع تحصیلی دانش آموزان را پذیرش خواهند نمود؟

تعداد این مدارس در هر شهر یا استان چه تعداد می باشد؟

آیا برای پذیرش زمان ثبت نام دارای اولویت می باشد؟

چگونه می توانم از زمان دقیق  ثبت نام آزمون نمونه دولتی اطلاع یابم؟

 

 

برای کسب اطلاع در رابطه با نحوه ثبت نام و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام مدارس رشد

مدارس انرژی اتمی

ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی

ثبت نام مدارس بعثت

hoosh.medu.ir

saja.medu.ir

ثبت نام مدارس رشد

ثبت نام مدارس سراج تهران

شهریه مدارس انرژی اتمی

ثبت نام مدارس فرهنگیان

سامانه ثبت نام مدارس فرهنگیان سناد

3.6/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای ثبت نام مدارس فرهنگیان، باید به کدام سایت مراجعه کنیم؟

باید به سامانه ثبت نام مدارس فرهنگیان سناد مراجعه کنید.

چگونه در سایت ثبت نام مدارس فرهنگیان سناد ثبت نام کنیم؟

داخل مقاله کامل توضیح داده شده است.

شرایط ثبت نام مدارس فرهنگیان چگونه است؟

ظرفیت این مدارس محدود می باشد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • تست هوش جهش تحصیلی

  تست هوش جهش تحصیلی | نمونه سوالات هوش جهش تحصیلی

  تست هوش جهش تحصیلی یکی از ابزارهای ارزیابی هوش و توانایی‌های تحصیلی دانش‌آموزان است که به منظور تعیین سطح علمی و استعدادهای ویژه آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تست‌ها معمولا شامل مجموعه‌ای از سوالات و معماهای منطقی، ریاضی و...
 • اعلام نتایج امتحانات نهایی

  اعلام نتایج امتحانات نهایی ۱۴۰۳ + مشاهده نمرات

  با توجه به زمان برگزاری امتحانات و عوامل دیگر  اعلام نتایج امتحانات نهایی هر ساله دستخوش تغییراتی می‌شود. برای دریافت نتایج ابتدا با ورود به سامانه مشاهده نمرات امتحانات نهایی دی و خرداد و وارد نمودن اطلاعات خود می‌توانید نتایج...
 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
 • لیست مدارس آموزش از راه دور

  لیست مدارس آموزش از راه دور 1403 + زمان و شرایط + هزینه

  اطلاع از لیست مدارس آموزش از راه دور کمک می‌کند تا شما بتوانید از میان مدارسی که به صورت غیر حضوری فعالیت دارند؛ مدرسه‌ای که از نظر شما امکانات بهتری در اختیارتان قرار می‌دهد را انتخاب کنید. مدارس آموزش از...
تماس با مشاور