ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام دبیرستان مفید ۱۴۰۳

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۹ مرداد ۱۴۰۲
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام دبیرستان مفید

ثبت نام دبیرستان مفید

سایت ثبت نام دبیرستان مفید

ثبت نام دبیرستان مفید آغاز شد به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم سایت ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان مفید فعال شد دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند از امروز جهت ثبت نام به سایت پذیرش دبیرستان مفید مراجعه نمایند و یا از طریق شماره تماس های سامانه ثبت نام به شماره 9099075307 (تماس از سراسر کشور ) و 9099075307 (تماس از استان تهران)تماس گرفته و ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

 

نحوه ثبت نام مدرسه مفید به چه صورتی است؟

آدرس سایت ثبت نام دبیرستان مفید چیست؟

ظرفیت مدرسه مفید چه تعدادی است؟

آیا دبیرستان مفید تنها در تهران وجود دارد؟

مدارک لازم برای ثبت نام مدارس انرژی اتمی پایه دوم چیست ؟

جهت انجام ثبت نام دبیرستان مفید  و ورود به سامانه ثبت نام دبیرستان مفید با مشاورین و متخصصین سامانه ثبت نام تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ثبت نام دبیرستان مفید

ثبت نام دبیرستان مفید برای آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به ادامه تحصیل در این مدرسه می باشند فراهم گردیده است. ثبت نام برای کلیه داوطلبان به صورت الکترونیکی و با استفاده از سامانه ثبت نام دبیرستان مفید به نشانی www.mecp.ir صورت خواهد پذیرفت. پس از ورود به سامانه مورد نظر داوطلبان می توانند مراحل ثبت نام را یک به یک پشت سر بگذرانند و با استفاده از طی کردن این مراحل نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایید.

 

نحوه-ثبت-نام-دبیرستان-مفید

برای ثبت نام دبیرستان مفید همانطور که در تصویر ملاحظه می نمایید ، لازم است ابتدا فرم سیاست ها را به خوبی مطالعه نموده و موافقت و یا عدم موافقت خود را اعلام نمایید. این فرم برای دانش آموزان و اولیای محترم آنان می باشد که مایل به ثبت نام در مدرسه مفید می باشند. در مرحله اولیه شما با نحوه کار این مدرسه و همچنین شرایط ادامه تحصیل برای ورود به این مدارس آشنا خواهید شد.

 

نحوه ثبت نام دبیرستان مفید 98

نحوه ثبت نام دبیرستان مفید

 

در مرحله بعدی مطابق با تصویر ، داطلبان لازم است اطلاعات هویتی خود را وارد نمایند. داوطلبان به هنگام ثبت نام نهایت دقت خود را در وارد نمودن اطلاعات داشته باشند. زیرا هر گونه اشتباه در انجام ثبت نام وظیفه آن بر عهده شخص داوطلب خواهد بود. لذا داوطلبان لازم است کلیه اطلاعات را وارد نمایند تا بتوانند به مراحل بعدی ثبت نام ادامه دهند.

 

 

برای اطلاع از ثبت نام میان پایه مدارس شاهد   کلیک کنید.

 

 

 

ثبت نام دبیرستان مفید به صورت الکترونیک برای کلیه داوطلبان واجد شرایط از سایت mecp.ir صورت خواهد پذیرفت.

 

 

 

 

 

 

شرایط ثبت نام دبیرستان مفید

 

همانطور که در پیش ثبت نام دبیرستان مفید ذکر شده است، دانش آموزانی که مایل به ثبت نام می باشند، برای پذیرش لازم است در آزمون ورودی این مدرسه شرکت نمایند. در واقع دبیرستان مفید همانند سایر مدارس نمونه دولتی ، تیزهوشان و … ابتدا اقدام به برگزاری آزمون ورودی برای گزینش متقاضیان می نماید و چنانچه هر یک از این داوطلبان بتوانند در آزمون مورد نظر پذیرفته شوند، خواهند توانست در این مدارس به ادامه تحصیل مشغول شوند.

همانطور که در فرم ثبت نام دبیرستان مفید ذکر شده است، و در سامانه ثبت نام موجود می باشد، آزمون برای کلیه داوطلبان به صورت تستی و تشریحی خواهد بود. همچنین پس از ثبت نام ، دانش آموزان عزیز لازم است کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند. نتایج آزمون به صورت الکترونیکی و در سامانه مورد نظر قرار خواهد گرفت.

پذیرفته شدگان در آزمون ورودی ثبت نام دبیرستان مفید لازم است در مرحله دوم در مرحله مصاحبه نیز، بتوانند در جلسه حضوری به موفقیت لازم برای این مصاحبه علمی دست یابند. در واقع یکی ازا تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی با  دبیرستان مفید، مربوط به مصاحبه علمی آن می باشد. لذا آمادگی علمی داوطلبان نیز ، از شروط بسیار مهم برای قبولی خواهد بود.

 

 

پیش ثبت نام دبیرستان دوره اول مفید

 

پیش ثبت نام دبیرستان دوره اول مفید

پیش ثبت نام دبیرستان دوره اول مفید

 

همانطور که در پیش ثبت نام دبیرستان دوره اول مفید ذکر شده است. آزمون این مدرسه از دروس قرآن ، پیام های آسمانی، علوم، ادبیات، عربی، انگلیسی خواهد بود. آزمون در کلیه این دروس به صورت تستی است. اما برای درس ریاضی سوالات به دو صورت تستی و تشریحی می باشد. نتایج آزمون بر حسب نمرات تستی و تشریحی به صورت مساوی محاسبه خواهد گردید.

همانطور که ذکر گردید، داوطلبان پس از ثبت نام دبیرستان مفید لازم است در آزمون ورودی این مدرسه شرکت نمایند. آزمون ورودی در اردیبهشت ماه و در روز پنج شنبه ساعت 15برگزار خواهد گردید. لذا داوطلبان لازم است تا قبل از شرکت در آزمون ورودی ، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه و همچنین حضور در محل آزمون اقدام نمایند.

با توجه به اینکه بسیاری از داوطلبان ممکن است در رابطه با ثبت نام دبیرستان مفید اطلاعات کافی نداشته باشند، برای انجام ثبت نام و همچنین دریافت راهنمایی می توانید با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

برای اطلاع از راه قبولی در آزمون نمونه دولتی کلیک کنید.

سامانه ثبت نام دبیرستان مفید

سامانه ثبت نام مدارس مفید امکان ثبت نام ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ، و همچنین دریافت نتایج آزمون ورودی دبیرستان مفید را فراهم نموده است. آن دسته از داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام مدرسه مفید در مقطع مورد نظر خود اقدام نمایند، خواهند توانست در آزمون ورودی این مدرسه شرکت کنند.

همانطور که در سامانه ثبت نام ذکر گردیده است، اولیای دانش آموزان محترمی که اقدام به ثبت نام در این مدارس نموده اند لازم است در جلسه معارفه در این دبیرستان به هنگام آزمون شرکت نمایند. بدیهی است که عدم شرکت در این جلسه به منزله عدم تمایل برای شرکت در این آزمون و ثبت نام  مدرسه خواهد بود. لذا کلیه اولیای محترم لازم است به همراه فرزندان گرامی خود، در زمان آزمون حضور یابند.

 

جهت اطلاع ار هزینه ثبت نام در مدارس شاهد  کلیک کنید.

جهت انجام ثبت نام و همچنین دریافت مشاوره و راهنمایی می توانید با شماره های مندرج در این مقاله برای برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما علاوه بر انجام ثبت نام دبیرستان مفید بدون هیچ گونه خطایی ، به مشاوره در رابطه با قبولی در این آزمون خواهند پرداخت. متخصصین ما همه روزه ، حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

برای دریافت نتایج آزمون ورودی دیبیرستان فرهنگ به کدام سامانه باید مراجعه نماییم؟

کارنامه هر یک از داوطلبانی که در آزمون ورودی دبیرستان فرهنگ ثبت نام نموده اند، به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه http://www.mecp.ir قابل دریافت می باشد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که دریافت این نتایج در سامانه به صورت مرحله اولیه می باشد و این نتیجه به منزله قبولی نهایی نخواهد بود.

مواد آزمون دبیرستان مفید چیست؟

سوالات تستی: دروس ریاضی، علوم، فارسی، هدیه های آسمانی و قرآن سال ششم

سوالات تشریحی: درس ریاضی سال ششم

سوالات خلاقیت (واگرا و استدلالی): دروس ریاضی، تفکر و پژوهش، علوم و مطالعات اجتماعی سال ششم

 

آیا دبیرستان مفید از دانش آموزان شهریه دریافت می نمایند؟

بهترین منابع برای قبولی در آزمون دبیرستان مفید چیست؟

چگونه می توان در دبیرستان مفید انتخاب رشته نمود؟

حداقل معدل لازم برای قبولی و ثبت نام در این ازمون چند است؟

زمان دقیق ثبت نام مدارس علوی  چه زمانی است؟

آیا ثبت نام برای هر دو مقطع دبیرستان متوسطه اول و متوسطه دوم یکسان می باشد؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

 ثبت نام آزمون ورودی مدارس ماندگار امام صادق

مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟

ثبت نام نمونه دولتی نهم 

ثبت نام نمونه دولتی هفتم 

دفترچه تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام دبیرستان البرز پایه دهم

تفاوت مدارس شاهد با مدارس عادی

پیش ثبت نام مدارس امام صادق

سوالات آزمون ورودی انرژی اتمی

سایت ثبت نام دبیرستان مفید

ثبت نام دبیرستان مفید

سامانه ثبت نام دبیرستان مفید

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای ثبت نام مدارس دبیرستان مفید، به کدام سایت مراجعه کنیم؟

www.mecp.ir سایت مورد نظر است.

چگونه در سایت دبیرستان مفید www.mecp.ir ثبت نام کنیم؟

داخل مقاله کامل توضیح داده شده است.

مواد آزمون دبیرستان مفید چیست؟

سوالات تستی، سوالات تشریحی،سوالات خلاقیت (واگرا و استدلالی)

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • حداقل معدل لازم برای رشته انسانی نهم به دهم

  حداقل معدل لازم برای رشته انسانی نهم به دهم ۱۴۰۳ + راهنما

  کسب معدل لازم برای رشته انسانی اهمیت زیادی برای دانش آموزان متقاضی آن دارد چراکه سرنوشت‌سازترین تصمیم‌گیری در مسیر تحصیلی و شغلی در آینده آن‌ها به شمار می‌آید. بسیاری از رشته‌های پرطرفدار مانند حقوق، حسابداری، روانشناسی و مدیریت از این...
 • Irtextbook.com + ورود به سامانه ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان

  سامانه ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان 1403 + ورود irtextbook

  در چندین سال اخیر، نحوه خرید کتاب کاملاً متفاوت شده است و دانش‌آموزان باید از طریق سامانه ثبت نام کتاب درسی به آدرس irtextbook نسبت به تهیه کتاب اقدام کنند. این سامانه، برای تسهیل فروش و توزیع مواد آموزشی و...
 • انتخاب رشته دبیرستان

  مشاوره انتخاب رشته دبیرستان ۱۴۰۳ + تست استعداد شما!

  انتخاب رشته دبیرستان از جمله مهم ترین و چالش برانگیزترین انتخاب هایی است که پیش روی دانش آموزان مقطع متوسطه قرار دارد. اینجاست که دریافت مشاوره  انتخاب رشته دبیرستان اهمیت زیادی پیدا می کند. با دریافت مشاوره انتخاب رشته دبیرستان...
 • شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع

  شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع + شیوه نامه 1403

  شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع با دانش ‌آموزان ایرانی متفاوت است. این دسته از دانش ‌آموزان می‌توانند با مراجعه به سامانه‌ای که سازمان آموزش و پرورش معرفی کرده است، در پایه‌های ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم ثبت...
تماس با مشاور