تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
شرایط ثبت نام دبیرستان البرز 98

شرایط ثبت نام دبیرستان البرز

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
شرایط ثبت نام دبیرستان البرز 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

شرایط ثبت نام دبیرستان البرز  اعلام شد. کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ورودی دبیرستان البرز می‌توانند با استفاده از دفترچه ثبت نام دبیرستان های ماندگار البرز ، در سامانه موردنظر اقدامات لازم را انجام دهند. دبیرستان ماندگار البرز را می‌توان از جمله مدارس محبوب برای داوطلبان مقاطع دبیرستان متوسطه اول و متوسطه دوم دانست .

لازم به ذکر است با توجه به تصویب قوانین جدید جهت جذب دانش آموزان در دبیرستان البرز، کلیه داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام دبیرستان البرز  باشند، می‌توانند علاوه بر ثبت نام در رشته‌های ریاضی ، نسبت به ثبت نام در سایر رشته‌های علوم تجربی و علوم انسانی اقدام نمایند. شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز برای تمامی رشته ها با توجه به موراد مورد نیاز تعیین می گردد.

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دبیرستان البرز  – شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز در پایه هفتم و دهم و شهریه مدارس البرز از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

 9099072952 سراسر کشور  9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

مفاد شرایط ثبت نام دبیرستان البرز

 

کلیه دانش آموزان عزیزی که در مقطع ششم و نهم ابتدایی مشغول به تحصیل می باشند، در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام دبیرستان البرز پایه هفتم و ثبت نام دبیرستان البرز پایه دهم  که در ادامه ذکر خواهد گردید، می توانند نسبت به ثبت نام در مدارس البرز اقدام نمایند.

  • متقاضیان شرکت کننده حتما باید تابعیت ایرانی داشته باشند. در غیر این صورت امکان ثبت نام در این مدارس را نخواهند داشت.
  • از جمله شرایط ثبت نام دبیرستان البرز برای متقاضیان ورود به دبیرستان متوسطه دوم، اشتغال به تحصیل در پایه نهم برای کلیه دانش آموزان می باشد.
  • دارا بودن حداقل معدل 18 برای کلیه داوطلبان از جمله ضروریات درشرایط ثبت نام دبیرستان البرز محسوب خواهد گردید.

آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام دبیرستان البرز  ذکر شده می باشند. در صورت تمایل می توانند در دهه آخر بهمن ماه به مدت یک هفته نسبت به ثبت نام در دبیرستان ماندگار البرز اقدام نمایند. لازم به ذکر است که ثبت نام برای تمامی دانش آموزان استان تهران به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه مورد نظر جهت ثبت نام صورت خواهد پذیرفت.

آن دسته از دانش آموزان ورود به دبیرستان البرز که در سایر استان ها سکونت دارند نیز، می توانند در تاریخ مذکور به صورت حضوری به دبیرستان های فرهنگ جهت ثبت نام اقدام نمایند. مهلت ویرایش برای آن دسته از دانش آموزانی که اطلاعات خود را به هنگام ثبت نام به صورت نادرست وارد نموده باشند نیز از زمان 11/23 آغاز خواهد گردید.

در ادامه به ارائه شرایط ثبت نام دبیرستان البرز  برای مقطع نهم خواهیم پرداخت. کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به راحتی تنها با استفاده از شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

شرایط ثبت نام دبیرستان البرز  برای دانش آموزان متقاضی متوسطه اول و متوسطه دوم متفاوت می باشد.

 

 

 

 

منابع آزمون ورودی دبیرستان البرز

 

منابع آزمون ورودی دبیرستان البرز

منابع آزمون ورودی دبیرستان البرز

 

ردیف ماده درسی

رشته ریاضی و تجربی

تعداد سوالات ضریب زمان پاسخگویی منابع طرح سوال
1 پیام های آسمان 15 2 120 دقیقه

100 درصد سوالات از کتاب های پایه نهم سال تحصیلی

97-96

2 فارسی 15 2
3 عربی 10 1
4 زبان انگلیسی 10 2
5 ریاضی 25 4
6 علوم 25 3
7 مطالعات اجتماعی 10 1
جمع کل 110

منابع آزمون ورودی دبیرستان البرز رشته علوم انسانی

 

ردیف ماده درسی

رشته علوم انسانی

تعداد سوالات ضریب زمان پاسخگویی منابع طرح سوال
1 پیام های آسمان 15 2 120 دقیقه 100 درصد سوالات از کتاب های پایه نهم سال تحصیلی 97-96
2 فارسی 20 4
3 عربی 20 4
4 زبان انگلیسی 15 2
5 ریاضی 20 3
6 مطالعات اجتماعی 20 3
جمع کل 110

 

 

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که سوالات به صورت چهار گزینه ای بوده و آن دسته از دانش آموزانی که به سوالات پاسخ ناصحیح داده باشند، نمره منفی به آنان تعلق خواهد گرفت. خانواده های محترم شاهد نیز، در صورتی که بتوانند 80 درصد نمره را کسب کرده باشند ده درصد اولویت شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز را خواهند داشت. ترتیب اولویت بر اساس زیر می باشد.

  • اولویت اول : فرزندان شاهد
  • اولویت دوم : فرزندان جانباز 50 درصد به بالا و آزادگان با بیش از 3 سال سابقه اسارت
  • اولویت سوم : فرزندان جانباز 25 درصد تا 49 درصد و آزادگان با بیش از 6 ماه سابقه اسارت
  • اولویت چهارم : فرزندان جانباز زیر 25 درصد و آزادگان با کمتر از 6 ماه سابقه اسارت

 

شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز

 

شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز

شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز

 

شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز یکی از سوالاتی است که دانش آموزان عزیز در رابطه با قبولی در مدارس ماندگار دارند. با توجه به اینکه سطح این مدارس از نظر امکانات و همچنین سطح سواد معلمان آنان از سطح بالایی برخوردار می باشد، لذا پذیرش در این مدارس نیز، به راحتی صورت نخواهد پذیرفت. بنابراین دانش آموزان لازم است علاوه بر واجد شرایط ثبت نام دبیرستان البرز بودن؛ تلاش بیشتری را برای قبولی داشته باشند.

همانطور که ذکر گردید، یکی از شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز که می توان بدان اشاره نمود، در رابطه با معدل داوطلبان شرکت کننده می باشد که این معدل به صورت حداقلی 18 در نظر گرفته شده است. بنابراین هر چه این میزان معدل بالاتر باشد، امکان قبولی دانش آموز نیز، بالاتر خواهد بود. استفاده از نمونه سوالات آزمون ورودی دبیرستان البرز  سال های گذشته نیز از جمله مواردی است که می تواند نقش پر رنگی در قبولی دانش آموزان داشته باشد.

 

آیا دبیرستان البرز خوب است؟

 

دبیرستان البرز محیطی کاملا متفاوت با مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی دیگر دارد. دانش آموزانی که به دنبال یافتن اطلاعات در رابطه با شرایط ثبت نام دبیرستان البرز  وارد این سایت شده اند، ممکن است پس از مطالعه این شرایط، به دنبال کسب اطلاعات در رابطه با کیفیت این مدارس باشند که در این رابطه باید بگوییم که این مدارس از کیفیت بالایی به نسبت سایر دبیرستان ها برخوردار می باشند.

دانش آموزانی که از شرایط پذیرش در دبیرستان های ماندگار البرز برخوردار می باشند، پس از پذیرش متوجه تفاوت سطح سواد معلمان این مدارس با سایر دبیران خواهند شد. خوشبختانه با توجه به آمادگی مورد نیاز برای دانش آموزان جهت ورود به دانشگاه ، معلمان آنان از سطح بالایی جهت آموزش برخوردار می باشند. لذا دانش آموزان عزیز با خیال آسوده می توانند به ادامه تحصیل در این مدارس بپردازند.

در این مطلب تلاش نمودیم اطلاعات کاملی را در رابطه با شرایط ثبت نام دبیرستان البرز  خدمت تمامی دانش آموزان متقاضی ورود به دبیرستان های البرز ارائه نماییم. هر گونه سوال در رابطه با شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز و هزینه ثبت نام دبیرستان البرز در مقاطع مختلف را می توانید با متخصصین و مشاورین ما مطرح نمایید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود.

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دبیرستان البرز  و شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 سراسر کشور  9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی شرایط ثبت نام دبیرستان البرز

کانال اطلاع رسانی شرایط ثبت نام دبیرستان البرز

 

بیشتر بدانید

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی البرز

نتایج آزمون نمونه دولتی 

لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی

ثبت نام میان پایه مدارس شاهد

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 

شرایط مدارس شاهد

saja.medu.ir

azmoon.medu.ir

شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز

شرایط ثبت نام دبیرستان البرز

برای ثبت نام دبیرستان البرز ، به کدام سایت مراجعه کنیم؟

سامانه ثبت نام دبیرستان‌ های ماندگار البرز سایت مورد نظر است.

چگونه در سامانه ثبت نام دبیرستان‌ های ماندگار البرز ثبت نام کنیم؟

داخل مقاله کامل توضیح داده شده است.

شرایط دبیرستان البرز چگونه است؟

دبیرستان البرز محیطی کاملا متفاوت با مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی دیگر دارد.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور