ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط ثبت نام دبیرستان البرز

شرایط ثبت نام دبیرستان البرز + شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز | ایران تحصیل

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۱۶
شرایط ثبت نام دبیرستان البرز
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط ثبت نام دبیرستان البرز  اعلام شد. کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ورودی دبیرستان البرز می‌توانند با استفاده از دفترچه ثبت نام دبیرستان های ماندگار البرز ، در سامانه موردنظر اقدامات لازم را انجام دهند. دبیرستان ماندگار البرز را می‌توان از جمله مدارس محبوب برای داوطلبان مقاطع دبیرستان متوسطه اول و متوسطه دوم دانست .

لازم به ذکر است با توجه به تصویب قوانین جدید جهت جذب دانش آموزان در دبیرستان البرز، کلیه داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام دبیرستان البرز باشند، می‌توانند علاوه بر ثبت نام در رشته‌های ریاضی ، نسبت به ثبت نام در سایر رشته‌های علوم تجربی و علوم انسانی اقدام نمایند. شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز برای تمامی رشته ها با توجه به موراد مورد نیاز تعیین می گردد.

اخیرا آزمون دوره متوسطه اول مدارس خاص حذف شده است. به همین جهت، دبیرستان ماندگار البرز دیگر در مقطع دوره اول متوسطه فعالیت نمی کند. دوره متوسطه اول این مدرسه، تبدیل به مدارس هیئت امنایی شده و شرایط ثبت نام دبیرستان البرز بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. با این حال، برای پذیرش دوره متوسطه دوم، باید در آزمون ورودی شرکت کنید.

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دبیرستان البرز، شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز در پایه هفتم و دهم و شهریه مدارس البرز با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام دبیرستان های ماندگار البرز

کلیه دانش آموزان عزیزی که در مقطع ششم و نهم ابتدایی مشغول به تحصیل می باشند، در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام دبیرستان البرز پایه هفتم و ثبت نام دبیرستان البرز پایه دهم  که در ادامه ذکر خواهد گردید، می توانند نسبت به ثبت نام در مدارس البرز اقدام نمایند.

 • متقاضیان شرکت کننده حتما باید تابعیت ایرانی داشته باشند. در غیر این صورت امکان ثبت نام در این مدارس را نخواهند داشت.
 • از جمله شرایط ثبت نام دبیرستان البرز برای متقاضیان ورود به دبیرستان متوسطه دوم، اشتغال به تحصیل در پایه نهم برای کلیه دانش آموزان می باشد.
 • دارا بودن حداقل معدل 18 برای کلیه داوطلبان از جمله ضروریات درشرایط ثبت نام دبیرستان البرز محسوب خواهد گردید.

آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام دبیرستان البرز  ذکر شده می باشند. در صورت تمایل می توانند در دهه آخر بهمن ماه به مدت یک هفته نسبت به ثبت نام در دبیرستان ماندگار البرز اقدام نمایند. لازم به ذکر است که ثبت نام برای تمامی دانش آموزان استان تهران به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه مورد نظر جهت ثبت نام صورت خواهد پذیرفت.

 

 

 

همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون دبیرستان ماندگار البرز 1401 – 1402 برای حضور در جلسه آزمون الزامی می باشد.

 

 

 

آن دسته از دانش آموزان ورود به دبیرستان البرز که در سایر استان ها سکونت دارند نیز، می توانند در تاریخ مذکور به صورت حضوری به دبیرستان های فرهنگ جهت ثبت نام اقدام نمایند. مهلت ویرایش برای آن دسته از دانش آموزانی که اطلاعات خود را به هنگام ثبت نام به صورت نادرست وارد نموده باشند نیز از زمان 11/23 آغاز خواهد گردید.

در ادامه به ارائه شرایط ثبت نام دبیرستان البرز  برای مقطع نهم خواهیم پرداخت. کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به راحتی تنها با استفاده از شماره تلفن‌های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز

شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز

 

 

شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز

شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز یکی از سوالاتی است که دانش آموزان عزیز در رابطه با قبولی در مدارس ماندگار دارند. با توجه به اینکه سطح این مدارس از نظر امکانات و همچنین سطح سواد معلمان آنان از سطح بالایی برخوردار می باشد، لذا پذیرش در این مدارس نیز، به راحتی صورت نخواهد پذیرفت. بنابراین دانش آموزان لازم است علاوه بر واجد شرایط ثبت نام دبیرستان البرز بودن؛ تلاش بیشتری را برای قبولی داشته باشند.

همانطور که ذکر گردید، یکی از شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز که می توان بدان اشاره نمود، در رابطه با معدل داوطلبان شرکت کننده می باشد که این معدل به صورت حداقلی 18 در نظر گرفته شده است. بنابراین هر چه این میزان معدل بالاتر باشد، امکان قبولی دانش آموز نیز، بالاتر خواهد بود. استفاده از نمونه سوالات آزمون ورودی دبیرستان البرز  سال های گذشته نیز از جمله مواردی است که می تواند نقش پر رنگی در قبولی دانش آموزان داشته باشد.

 

 

 

شرایط ثبت نام دبیرستان البرز برای دانش آموزان متقاضی متوسطه اول و متوسطه دوم متفاوت می باشد.

 

 

شرایط عمومی ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 

آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز دارای شرایط خاصی می باشند. شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز پایه دهم در اجرای بند 3 مصوبه ی هفتصد و بیست و پنجمین جلسه ی شورای عالی آموزش و پرورش به تاریخ 84/04/28 دبیرستان ماندگار البرز منطقه 6 تهران به منظور شناسایی و جذب دانش آموزان مستعد پسر در پایه دهم متوسطه، طبق شیوه نامه اجرایی ثبت نام آزمون ورودی 1401 – 1402 به شرح ذیل اعلام می گردد.

 

 1. تابعیت جمهوری اسلامی ایران
 2. اشتغال به تحصیل در پایه نهم برای ورودی پایه دهم
 3. حداقل معدل 18 در امتحانات نوبت اول پایه نهم

 

زمان ثبت نام مدارس البرز

هر ساله آزمونی تحت عنوان آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز برگزار می گردد و داوطلبان ثبت نام در آزمون دبیرستان ماندگار البرز می توانند با مراجعه به سایت آموزش و پرورش به آدرس azmoon.tehranedu.ir نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​ در خرداد ماه 1401 برگزار خواهد شد. داوطلبان می توانند از 5 روز قبل از برگزاری این آزمون با مراجعه به سایت azmoon.tehranedu.ir اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیرستان ماندگار البرز 1401 – 1402 نمایند.

 

سایت ثبت نام مدارس البرز

جهت ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان البرز باید هزینه ای مشخص را در طی مراحل نام نویسی پرداخته شود. نحوه ثبت نام آزمون ورودی ماندگار البرز به صورت اینترنتی است و داوطلبان ابتدا باید به سایت آموزش و پرورش استان تهران به نشانی azmoon.tehranedu.ir مراجعه نموده و سپس با دریافت دفترچه ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​​ از شرایط و ضوابط مندرج در آن آگاه شوند. متقاضیان با پرداخت هزینه ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز پایه دهم می توانند رمز ورود به سامانه اینترنتی خود را دریافت نموده و اقدام به ثبت نام نمایند. 

 

راهنمای تصویری ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز

 

۱) ابتدا آدرس azmoon.tehranedu.ir را در موتور جستجو گر خود سرچ کنید.

 

سایت ثبت نام مدارس البرز

سایت ثبت نام مدارس البرز

 

 

 

۲) سپس دفترچه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز تهران ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​ را دانلود و مطالعه کنید. سپس مراحلی که در تصویر زیر با فلش قرمز نمایش داده ایم نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام این آزمون اقدام نموده تا رمز ورود به سامانه اینترنتی خود را دریافت نمایید.

 

ثبت نام دبیرستان های ماندگار البرز

ثبت نام دبیرستان های ماندگار البرز

 

 

۳) در ادامه خواسته شده را تکمیل کرده و در نهایت اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام نمایید. توجه داشته باشید برای تکمیل فرآیند ثبت نام باید عکس داوطلبی خود را در سامانه بارگزاری نمایید.

۴) در نهایت پس از پرداخت مبلغ ثبت نام رسید نهایی را دریافت کرده و نزد خود نگه دارید.

 

 

زمان ثبت نام مدارس البرز

زمان ثبت نام مدارس البرز

 

 

سوالات آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 1401 – 1402

سوالات این آزمون به صورت 4 گزینه ای است و دارای نمره منفی می باشند. یعنی به ازای هر پاسخ اشتباه یک نمره منفی برای داوطلب لحاظ می‌شود. بنابراین به داوطلبان توصیه می‌شود سوالاتی که مطمئن نیستند را پاسخ ندهند. منابع سوالات 100 درصد کتب درسی هستند.

کارنامه آزمون برای تمامی داوطلبان شامل تعداد پاسخ های صحیح و نادرست، نمره کسب شده هر ماده درسی، نمره تراز شده داوطلب و نمره تراز شده آخرین فرد پذیرفته شده در مدرسه صادر خواهد شد.

 

منابع آزمون ورودی دبیرستان البرز

دفترچه سوالات پایه هفتم در آخرین برگزاری این آزمون شامل 80 سوال تستی بود. داوطلب 100 دقیقه برای پاسخگویی به سوالات زمان داشت. سوالات در پایه ششم از 5 کتاب درسی طرح شده بودند که عبارتند از: (باتوجه به حذف آزمون این مقطع فقط جهت اطلاع رسانی درج گردیده و امسال در مقطع ششم به هفتم پذیرشی وجود ندارد.)

 • قرآن و هدیه های آسمانی
 • فارسی 
 • مطالعات اجتماعی
 • علوم تجربی 
 • ریاضیات

در دفترچه سوالات آزمون ورودی مدرسه البرز برای داوطلبان پایه نهم به دهم 110 سوال در نظر گرفته شده است. داوطلب 120 دقیقه برای پاسگویی به سوالات زمان خواهد داشت.  سوالات در پایه نهم از 7 کتاب درسی طراحی خواهد شد که عبارتند از:

 • پیام های آسمانی 
 • فارسی
 • عربی
 • مطالعات اجتماعی ( تاریخ ، جغرافیا ، اجتماعی )
 • زبان انگلیسی
 • علوم تجربی
 • ریاضیات 

ضریب و تعداد سوالات آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز

در جدول زیر ضریب و تعداد سوالات آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز برای رشته انسانی، ریاضی و تجربی ارائه داده شده است:

 

ضریب و تعداد سوالات آزمون ورودی رشته انسانی
            دروس رشته انسانی               ضریب سوال              تعداد سوال
             پیام های آسمانی                              2                         15
                   فارسی                          4                         20
                    عربی                          4                         20
           مطالعات اجتماعی                          3                         20        
                 ریاضیات                          3                         20
             زبان انگلیسی                          2                         15
                جمع کل                        110

زمان پاسخگویی : 120 دقیقه

 

 

ضریب و تعداد سوالات آزمون ورودی رشته ریاضی و تجربی
  دروس رشته ریاضی و تجربی      ضریب سوال  تعداد سوال
      پیام های آسمانی                    2                      15
       فارسی                   2                      15
       عربی                   1                      10
    مطالعات اجتماعی                   1                      10
   زبان انگلیسی                   2                      10
    علوم تجربی                   3                      25
    ریاضیات                   4                      25
   جمع کل                                                 110

زمان پاسخگویی : 120 دقیقه

 

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که سوالات به صورت چهار گزینه ای بوده و آن دسته از دانش آموزانی که به سوالات پاسخ ناصحیح داده باشند، نمره منفی به آنان تعلق خواهد گرفت. خانواده های محترم شاهد نیز، در صورتی که بتوانند 80 درصد نمره را کسب کرده باشند ده درصد اولویت شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز را خواهند داشت. ترتیب اولویت بر اساس زیر می باشد.

 

 • اولویت اول : فرزندان شاهد
 • اولویت دوم : فرزندان جانباز 50 درصد به بالا و آزادگان با بیش از 3 سال سابقه اسارت
 • اولویت سوم : فرزندان جانباز 25 درصد تا 49 درصد و آزادگان با بیش از 6 ماه سابقه اسارت
 • اولویت چهارم : فرزندان جانباز زیر 25 درصد و آزادگان با کمتر از 6 ماه سابقه اسارت

 

 

 

 

آزمون ورودی دبیرستان البرز

آزمون ورودی دبیرستان البرز

 

 

 

مشاهده نتایج آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز

جهت سهولت و آگاهی بیشتر داوطلبان راهنمای مشاهده نتایج آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز به صورت مرحله به مرحله ارائه داده شده است:

 1. برای مشاهده نتایج آزمون دبیرستان ماندگار البرز در زمان مقرر به سایت آموزش و پرورش تهران به نشانی azmoon.tehranedu.ir مراجعه نمایید.
 2. پس از ورود به سامانه از قسمت آزمون ها ، گزینه “دریافت نتیجه آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز” را انتخاب کنید.
 3. پس از ورود به صفحه جدید گزینه ” ورود به سامانه ” را انتخاب کنید .
 4. کد ملی و رمزعبور خود را در قسمت مربوطه درج کنید.
 5. پس از ورود به صفحه شخصی، بر روی گزینه “دریافت نتیجه آزمون” کلیک نمایید.

 

آیا دبیرستان البرز خوب است؟

دبیرستان البرز محیطی کاملا متفاوت با مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی دیگر دارد. دانش آموزانی که به دنبال یافتن اطلاعات در رابطه با شرایط ثبت نام دبیرستان البرز وارد این سایت شده اند، ممکن است پس از مطالعه این شرایط، به دنبال کسب اطلاعات در رابطه با کیفیت این مدارس باشند که در این رابطه باید بگوییم که این مدارس از کیفیت بالایی به نسبت سایر دبیرستان ها برخوردار می باشند.

دانش آموزانی که از شرایط پذیرش در دبیرستان های ماندگار البرز برخوردار می باشند، پس از پذیرش متوجه تفاوت سطح سواد معلمان این مدارس با سایر دبیران خواهند شد. خوشبختانه با توجه به آمادگی مورد نیاز برای دانش آموزان جهت ورود به دانشگاه ، معلمان آنان از سطح بالایی جهت آموزش برخوردار می باشند. لذا دانش آموزان عزیز با خیال آسوده می توانند به ادامه تحصیل در این مدارس بپردازند.

 

درباره دبیرستان ماندگار البرز

دبیرستان ماندگار البرز که کالج آمریکایی ها نام داشت یکی از دبیرستان هاي معتبر و قدیمی شهر تهران است. این دبیرستان که جزء نخستین نمادهاي آموزشی جدید در ایران است در شمال غربی چهارراه حافظ چهارراه کالج در خیابان انقلاب اسلامی قرار دارد. این مدرسه به خاطر نماي رشته کوه البرز در پشت آن، البرز نام گرفته است.

قدمت آموزشی این دبیرستان به سال 1250 شمسی بر می گردد؛ در آن سال یک هیئت مبلغ مسیحیت به ایران آمد و در ساختمان اتابک لاله زار مستقر شد و فعالیت هاي تبشیري خود در باب مسیحیت را آغاز کرد . در سال 1252 شمسی هیئت مذکور در نزدیکی دروازه قزوین یک دبستان تاسیس کرده و در سال 1264 شمسی اولین کلنگ دبیرستان آن به دست ناصر الدین شاه قاجار در خیابان سی تیر فعلی(قوام السلطنه) به زمین خورد و در سال 1266 فعالیت آموزشی خود را با پنجاه نفر آغاز کرد این مدرسه اکنون در خیابان سی تیر کوچه نوبهار به نام مدرسه مهر امام نامیده شده است.

طی پانزده سال ( 1392 شمسی) به تعداد کلاسهاي آن افزوده شد تا در سال 1292 دوره ي 12 ساله ي آن کامل شد. در همین سال مکان فعلی دبیرستان البرز خریداري شد و در سال 1337 بخشی از آن به دانشگاه پلی تکنیک (امیرکبیر فعلی) واگذار گردید. و از سال 1297 به مدت 12 سال دو ساختمان در ملک جدید ساخته شد که سال 1303 ساختمان مرکزي آن توسط مارکوف ،معمار مشهور لهستانی الاصل روسی اتمام یافت.سال 1308 دبیرستان به دوره 15 ساله با 900 دانش آموز به کالج تبدیل شد سال 1312 ساختمان شبانه روزي و یک درمانگاه (B به مجموعه اضافه شد که این دو ساختمان بعدا تخریب شد و بناي دیگري به جاي آن ساخته شد.سال 1313 ساختمان علوم (ایثارگران فعلی) براي دوره لیسانس ساخته شد و به شیوه ي مبلغین مسیحیت و میسیونرهاي مذهبی آمریکا اداره می شد.

تا این که در سال 1319 دولت وقت، این مرکز را از آمریکایی ها خریداري کرد و به جهت تاسیس دانشگاه تهران ،کالج آن یعنی دوره لیسانس حذف شد و اداره مدرسه نیز بر عهده مدیران ایرانی قرار گرفت. و تاکنون به عنوان یکی از دبیرستانهاي خوش نام و درخشان در عرصه هاي علمی و فرهنگی به فعالیت خود را ادامه می دهد.

این دبیرستان دانش آموختگان فراوانی به جامعه علمی و فرهنگی ایران و جهان تحویل داده است که نمونه شاخص آن انسان مکتبی ،عارف مجاهد و دانشمند فرهیخته و چهره همیشه ماندگار ایران اسلامی عزیز شهید دکترمصطفی چمران و نیز بیش از 30 شهید والا مقام معلم و دانش آموز دوران دفاع مقدس می باشند که دبیرستان ماندگار البرز بایستی درطراز معرفی و علمی و فرهنگی آنان معرف نظام آموزشی و تربیتی جمهوري اسلامی ایران در سطح ملی و جهانی قرار گیرد .

ان شاا.. تعالی چون بناي این مجموعه در نوع خود، به لحاظ خدمت، امکانات و ساختار داراي ارزش هاي تاریخی و فرهنگی است ، لذا در سال1377 شمسی دو ساختمان مرکزي(ساختمان شهید چمران) و ایثارگران آن به شماره 2000 ثبت سازمان میراث فرهنگی گردید و در سال 1385 با عنایت به قدمت، استحکام بنا، هنر معماري و سوابق درخشان علمی آموزشی و فرهنگی تربیتی و احراز سایر شرایط لازم در چهارصد و پانزدهمین جلسه کمیسیون معین شوراي عالی آموزش و پرورش به تاریخ 1385/12/16 به عنوان مدرسه ماندگار شناخته شد. و با رعایت ضوابط و مقررات مدارس ماندگار این مدرسه از سال تحصیلی 86 به فعالیت خود ادامه می دهد.

آخرین اخبار مرتبط با دبیرستان البرز

آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​ در خرداد ماه 1401 برگزار خواهد شد. داوطلبان می توانند از 5 روز قبل از برگزاری این آزمون با مراجعه به سایت azmoon.tehranedu.ir اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیرستان ماندگار البرز 1401 – 1402 نمایند.

نتایج آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز تهران پایه دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​​ حدودا 3 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام می شود، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مذکور از نتیجه خود آگاه شوند.

 

 

جهت دریافت pdf مقاله کلیک نمایید.

 

 

خلاصه مطالب

در این مطلب تلاش نمودیم اطلاعات کاملی را در رابطه با شرایط ثبت نام دبیرستان البرز  خدمت تمامی دانش آموزان متقاضی ورود به دبیرستان های البرز ارائه نماییم. هر گونه سوال در رابطه با شرایط پذیرش لیست آدرس مدارس نمونه دولتی البرز و هزینه ثبت نام دبیرستان البرز در مقاطع مختلف را می توانید با متخصصین و مشاورین ما مطرح نمایید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود.

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دبیرستان البرز و شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

  

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای ثبت نام دبیرستان البرز ، به کدام سایت مراجعه کنیم؟

سامانه ثبت نام دبیرستان‌ های ماندگار البرز سایت مورد نظر است.

چگونه در سامانه ثبت نام دبیرستان‌ های ماندگار البرز ثبت نام کنیم؟

داخل مقاله کامل توضیح داده شده است.

شرایط دبیرستان البرز چگونه است؟

دبیرستان البرز محیطی کاملا متفاوت با مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی دیگر دارد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  درسا
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  البرز فقط برای پسرانه ؟ دخترانه نداره ؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی فقط پسرانه هست.

 2. Avatar photo
  امیر
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

  ببخشید ذخیره ۵۹ رشته انسانی برای البرز احتمال قبولی داره ؟

  • Avatar photo
   sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   دوست عزیز سلام برای اطلاع از شرایط ثبت نام دبیرستان البرز با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

  • Avatar photo
   علی
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   یک سوال تو کارنامه تون زده بودن که ذخیره هستید و ذخیره چندم؟

   • Avatar photo
    karimi
    ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

    ذخیره یعنی این که اگه اصلی هانرن شماروزنگ میزنن برای اطلاع بیشترتماس بگیرید

 3. Avatar photo
  آرمين
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

  آيا سهميه شاهد در قبولى البرز خيلى تاثير داره؟ميشه توضيح بديد

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

   سلام وقت بخیر این دو مورد هیچ ربطی بهم ندارند .برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات داخل سایت رجوع شود

 4. Avatar photo
  میلاد
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام آیا حافظان قرآن از امتیاز برای ثبت نام برخوردار هستن

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام خیر فقط قبولی در آزمون ورودی دبیرستان البرز شرط میباشد

 5. Avatar photo
  naser
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

  شرایط پذیرش دبیرستان های ماندگار البرز چیه؟

  • Avatar photo
   irani
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام، شرایط ثبت نام مدارس البرز به صورت عمده مربوط به قبولی در آزمون این مدرسه هست و باقی موارد رو در زمان ثبت نام به شما اطلاع خواهند داد.

 6. Avatar photo
  Akbar
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

  شرایط ثبت نام دبیرستان البرز چيه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام . مراجعه کنید به سامانه ثبتنام مدارس البرز و طبق شرایط شما اگر واجد شرایط باشید میتوانید ثبتنام کنید و آزمون دهید

 7. Avatar photo
  رضا
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

  سلام، شرایط ثبت نام دبیرستان البرز صرفا مربوط به آزمون این مدارس می باشد یا به غیر از آزمون باید ویژگی های خاص دیگه ای هم داشت؟

  • Avatar photo
   irani
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۶

   سلام، از مهم ترین شرایط ثبت نام دبیرستان البرز آزمون ورودی این مدارس هست، به غیر از این شرط دو دسته دیگر از شرایط تحت عنوان شرایط عمومی و اختصاصی عم وجود دارند که افراد برای پذیرش در این مدارس باید آن ها را بپذیرند.

تماس با مشاور