ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

خرید کتاب درسی دبیرستان

سایت خرید کتاب درسی دبیرستان

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
خرید کتاب درسی دبیرستان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

خرید کتاب درسی دبیرستان برای تمامی دانش آموزان آغاز شد. تمامی افراد می توانند با مراجعه به سایت  ثبت نام کتاب درسی اول متوسطه اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند. دقت داشته باشید که ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی دبیرستان برای هر یک از دانش آموزان در صورت پرداخت هزینه امکان پذیر است و تمامی دانش آموزان در زمان ثبت نام کتاب های درسی متوسطه دوم باید از مراحل لازم برای این ثبت نام اطلاعات کاملی را داشته باشند.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی دقیق و موثق در رابطه با خرید کتاب درسی دبیرستان از جمله سایت ثبت نام کتاب درسی اول متوسطه و همین طور ثبت نام کتاب های درسی متوسطه دوم برای تمامی دانش آموزان الزامی و مهم به نظر می رسد از این رو یاری خواستن از مشاورانی کاردان و باتجربه در این رابطه می تواند بسیار مثمرثمر باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه خرید کتاب درسی و همین طور سایت ثبت نام کتاب درسی اول متوسطه و پایه دوم دبیرستان می توانید با تیم مشاوره تماس حاصل فرمایید.

 

 

سایت خرید کتاب درسی دبیرستان

 

جهت اطلاع از زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی پایه اول و دوم متوسطه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  خرید کتاب درسی به صورت آزاد وارد شوید.

 

چه زمانی می توان برای خرید کتاب درسی دبیرستان اقدام کرد؟

با توجه به این که در گذشته خرید کتاب درسی دبیرستان تنها از طریق مراجعه به کتابفروشی های معتبر انجام می گرفت و شاید این امر برای دانش آموزان سخت به نظر می رسید از این رو وزارت آموزش و پرورش هم و غم خود را بر روی تهیه اینترنتی کتاب از سایت ثبت نام کتاب درسی اول متوسطه و همینطور پایه تحصیلی دوم متوسطه قرار داد.

به این ترتیب، تمامی دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت اعلام شده اقدامات لازم را برای ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی دبیرستان در پایه اول و همین طور پایه دوم متوسطه انجام دهند.

مورد مهمی که در رابطه با خرید کتاب درسی دبیرستان و ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی دبیرستان باید به آن توجه داشت در رابطه با زمان خرید کتاب درسی دبیرستان است.

در سال جاری از تاریخ بیست و چهارم فروردین ماه الی بیست و سوم خرداد برای ثبت نام کتاب های درسی دو پایه هشتم و نهم تحصیلی در نظر گرفته شده بود.

از طرف دیگر، کلیه دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه دهم دوره متوسطه می توانستند از تاریخ چهارم تیر ماه الی بیستم مرداد برای ثبت نام کتاب های درسی متوسطه دوم و خرید کتاب درسی دبیرستان اقدام کنند.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام کتاب های درسی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

آیا امکان ثبت نام افراد جا مانده از خرید کتاب درسی دبیرستان نیز وجود دارد؟

شاید بسیاری از دانش آموزان دبیرستانی نتوانند در زمان تعیین شده برای ثبت نام جهت خرید کتاب درسی اقدام کنند.

از این جهت، زمان دیگری برای ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی دبیرستان برای افراد جا مانده از ثبت نام کتاب درسی مدارس متوسطه در نظر گرفته شده تا آن ها هم بتوانند اقدامات لازم را برای ثبت نام کتاب های درسی متوسطه دوم و اول انجام دهند.

به این جهت ثبت نام برای خرید کتاب درسی دبیرستان تا یازدهم مهر ماه برای دانش آموزان تمدید شد.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه خرید کتاب درسی دبستان وارد لینک مربوطه شوید

 

 

چگونه می توانم برای ثبت نام جهت خرید کتاب درسی دبیرستان اقدام کنم؟

ثبت نام برای خرید کتاب درسی دبیرستان به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام کتاب درسی اول متوسطه و همین طور دوم متوسطه برای تمامی دانش آموزان مشغول به تحصیل در این پایه ها انجام می شود.

در واقع، کلیه دانش آموزان باید برای ثبت نام کتاب های درسی متوسطه دوم و همین طور ثبت نام کتاب های درسی متوسطه دوم در سایت irtexbook.ir و یا irtextbook.com اقدامات لازم را انجام دهند.

در ادامه این بحث با ذکر مراحل و فرآیندهای لازم برای ثبت نام جهت خرید کتاب درسی دبیرستان به صورت تصویری در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم.

 

 

سایت ثبت نام کتاب درسی اول متوسطه

 

 

 

 

ثبت نام اینترنتی گتاب های درسی دبیرستان

 

 

. در اولین مرحله از مراحل ثبت نام برای خرید کتاب های دبیرستان الزاماً باید آدرس سایت ثبت نام کتاب درسی اول متوسطه و همین طور دوم متوسطه را در مرورگر گوگل خود سرچ بفرمایید و در ادامه اولین مورد به نمایش درآمده یعنی سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی را بزنید.

 

 

خرید کتب دوران دبیرستان

 

 

. در قدم بعدی نوبت به کلیک بر روی گزینه ای به نام ورود دانش آموزان در سامانه ثبت نام اینترنتی کتاب های دبیرستان می رسد.

 

 

ثبت نام برای خرید کتب درسی

 

 

. با باز شدن صفحه بعدی می توانید دو فیلد را مشاهده کنید که باید در آن ها برای درج کد ملی و همین طور شماره شناسنامه خود در آن ها اقدام کنید.

 

 

 

ثبت نام کتاب های درسی متوسطه دوم

 

 

. در صفحه بعدی باز شده باید برای کلیک بر روی گزینه ای به نام فروش و توزیع مواد آموزشی واقع در پایین صفحه اقدام کنید.

 

 

ثبت نام اینترنتی کتب دبیرستان

 

 

. در قدم بعدی نوبت به درج اطلاعاتی از جمله شماره تماس، نام شهر و استان، نام و نام خانوادگی دریافت کننده کتاب درسی، کد پستی و غیره را در فیلدهای مشخص شده می رسد.

 

 

 

کتاب های دبیرستان

 

 

. با ورود به صفحه بعدی باید کتاب های موردنظر خود را انتخاب کنید.

 

 

نحوه ثبت نام کتاب درسی دبیرستان

 

 

 

. در ادامه روند ثبت نام برای خرید کتاب درسی دبیرستان می توانید مشخصات دقیق بسته انتخابی از جمله پایه تحصیلی و همین طور قیمت بسته سفارش داده شده را مشاهده بفرمایید و در ادامه گزینه ای به نام تأیید را بزنید.

. آخرین مرحله از مراحل خرید کتاب درسی دبیرستان واریز وجه مورد نظر برای ثبت نام کتاب های درسی متوسطه دوم و اول است که باید با استفاده از کارت عابر بانک خود برای پرداخت آن اقدام کنید.

 

 

برای اطلاع از مدارک لازم برای خرید و ثبت نام کتاب های درسی مدارس بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

چه مقدار هزینه برای خرید کتاب درسی دبیرستان باید بپردازم؟

اطلاع از هزینه مورد نیاز برای خرید کتاب درسی دبیرستان در سایت خرید کتاب درسی یکی از مواردی است که هر دانش آموز باید به آن توجه لازم را مبذول دارد.

در رابطه با هزینه پرداختی برای خرید کتاب درسی دبیرستان باید عرض کنیم که مبالغ پرداختی برای کتاب های اول و دوم متوسطه با یکدیگر تفاوت دارند و برای هر یک باید مبالغ مختلفی را واریز کنید.

در واقع، خرید کتاب درسی دبیرستان برای پایه اول متوسطه چیزی در حدود چهل و نه تا پنجاه و نه تومان برای شما هزینه در بردارد.

اما در صورتی که در دوره دوم متوسطه مشغول به تحصیل هستید باید برای خرید کتاب های خود از سایت irtextbook.ir بین پنجاه و دو الی هفتاد و یک هزار تومان را پرداخت بفرمایید.

البته در رابطه با مبلغ خرید کتاب درسی دبیرستان برای سال آینده فعلاً نمی توان نظری قطعی صادر کرد و اجباراً باید تا زمان اعلام ثبت نام برای خرید کتب صبر کرد.

 

 

آیا امکان خرید کتاب های دبیرستان را به صورت آزاد نیز دارم؟

شاید این پرسش برای شما دوست عزیز نیز مطرح شود که آیا می توان برای خرید کتاب های دبیرستان به صورت آزاد نیز اقدامی انجام داد؟

در پاسخ باید عرض کنیم که بله این امکان برای شما دوست عزیز دانش آموز وجود دارد اما باید دقت داشته باشید که هزینه پرداختی در صورت خرید کتب به صورت آزاد بیشتر بوده و باید مبلغ بالاتری را پرداخت بفرمایید.

 

 

کتاب های درسی دبیرستان چگونه در دسترس دانش آموزان قرار می گیرند؟

پس از ثبت نام دانش آموزان برای خرید کتب درسی دوران دبیرستان در سامانه ثبت نام نوبت به توزیع آن ها بین دانش آموزان می رسد.

هر یک از دانش آموزان می توانند با مراجعه به مدرسه محل تحصیل خود جهت دریافت بسته کتاب های سفارش داده شده اقدام کنند.

 

برای مطالعه مقاله جاماندگان از ثبت نام کتاب درسی، بر روی لینک زیر کلیک کنید. 

 

آیا مدارکی هم برای خرید کتب دبیرستان باید ارائه کرد؟

شاید این پرسش در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که آیا برای خرید و تهیه کتاب های درسی دوران متوسطه باید مدارکی را هم پرداخت کرد؟

در پاسخ باید عرض کنیم که خیر هیچ نیازی به آپلود مدارکی در زمان ثبت نام برای خرید کتاب های درسی دوران دبیرستان نیست.

در نتیجه، نگرانی در رابطه با این موضوع نداشته باشید.

 

 

در زمان ثبت نام برای خرید کتاب های درسی دوران متوسطه به این نکات توجه کنید

یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمان خرید کتاب های درسی دوران متوسطه به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با نحوه ورود به سامانه ثبت نام است که با درج شماره شناسنامه و کد ملی تان انجام می شود.

البته دقت داشته باشید که در صورت تبعه خارجی بودن باید در فیلد کد ملی به جای این مورد کد اتباع را وارد بفرمایید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

جهت آشنایی با سایت در نظر گرفته شده برای ثبت نام اینترنتی کتب دوران دبیرستان و هزینه لازم برای خرید کتب از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

سفارس کتاب درسی کلاس اول دبستان

خرید کتاب درسی به صورت آزاد

خرید کتاب درسی دبستان

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سایت ثبت نام و خرید کتاب درسی دبیرستان چیست؟

سایت ثبت نام اینترنتی کتاب های درسی دبیرستان سایت irtextbook.ir یا سایت irtextbook.com است.

ثبت نام کتاب های درسی متوسطه دوم چه زمانی انجام می شود؟

ثبت نام کتاب های درسی متوسطه دوم در سال جاری در تاریخ چهارم تیر ماه الی بیستم مرداد بود.

آیا ثبت نام برای خرید کتاب در سایت ثبت نام کتاب درسی اول متوسطه باید هزینه ای را پرداخت کرد؟

بله. این پرداخت هزینه در همان سایت و با استفاده از کارت عابر بانک انجام می شود.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور