ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

my.medu.ir + سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش

my.medu.ir
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی الکترونیکی my.medu.ir یکی از سایت‌هایی است که برای استفاده از خدمات وزارت آموزش و پرورش راه‌اندازی شده است. در این سایت اطلاعات و امکانات متنوعی برای دانش‌آموزان و فرهنگیان وجود دارند. آن دسته از افراد می‌توانند برای انجام کارهایی مانند دریافت کارنامه، دریافت سوابق تحصیلی، دریافت فیش حقوقی و همچنین ثبت شکایت از مدارس به این سامانه مراجعه کنند. 

از آنجا که این سامانه my.medu.ir به عنوان محل جدید ثبت نام داوطلبان ارائه شده است و ممکن است شما دانش آموز گرامی با فرایند اسم نویسی و همچنین شرایط و ضوابط عضویت در سامانه my.medu.ir آشنایی نداشته باشید، کافی است با شماره 90909075307 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در آکادمی ایران تحصیل شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند. 

معرفی سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir

سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش سامانه‌ای است که اولیا، دانش‌آموزان، فرهنگیان و کاربران دیگری که نیاز به بهره‌مندی از خدمات مربوط به وزارت آموزش و پرورش را دارند، قادرند تا با ورود به این سامانه به همه امکانات آن دسترسی داشته باشند.

✅ سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش دارای نشانی اینترنتی my.medu.ir است. این سامانه به طور کلی دارای 3 بخش است که هرکدام مخصوص گروه‌های مختلفی از افراد است. ما در این بخش از مقاله قصد داریم تا به هرکدام از این بخش‌ها به طور جداگانه بپردازیم.

سوال داری؟

بخش خدمات الکترونیک دانش آموزان در سامانه my.medu.ir

✔ درباره خدماتی که سایت my.medu.ir برای دانش‌آموزان ارائه می‌دهد می‌توان مواردی از جمله دریافت کارنامه، ورود به سامانه دانلود کتاب درسی و غیره را نام برد. به عنوان مثال آن دسته از دانش‌آموزانی که قصد دریافت مدرک تحصیلی خود را دارند، می‌توانند از طریق گزینه “استعلام مدرک تحصیلی”، به طور مستقیم به سایت emt.medu.ir وارد شده و درخواست خود را ثبت کنند.

✔ یکی دیگر از خدماتی که دانش‌آموزان و والدین می‌توانند آن را در سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش انجام دهند، مربوط به پیش ثبت نام مدارس است. دانش‌آموزان می‌توانند بعد از اینکه وارد سایت شدند، گزینه پیش ثبت نام مدارس را از قسمت خدمات الکترونیکی انتخاب کرده و مدارک خود را تکمیل کنند.

✔ یکی دیگر از امکاناتی که آموزش و پرورش برای سایت my.medu.ir در نظر گرفته، مربوط به ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان است. بر اساس این مورد، دانش آموزانی که علاقه‌ به تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی دارند، می‌توانند با ورود به سامانه my.medu.ir فرم‌های لازم را تکمیل کرده و هزینه آزمون را پرداخت کنند.

✔ این نکته بسیار اهمیت دارد که آن دسته از افرادی که در سال‌های گذشته مدرک دیپلم خود را گرفته‌اند، باید در ابتدای ورود به سایت گزینه “والدین و سایر” را انتخاب کرده و گزینه “ورود از درگاه دولت” را انتخاب کنند. لازم به ذکر است که اگر متقاضیانی سیم کارت به نام خود نداشته باشند، می‌توانند با انتخاب گرینه “کاربران بدون سیم کارت” ثبت نام خود را در سایت انجام داده و در نهایت با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شوند.

بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان در سامانه my.medu.ir

✅ بخش فرهنگیان در سامانه my.medu.ir دارای کاربردهای بسیاری است. اولین گزینه‌ای که در ستون خدمات الکترونیک قرار گرفته مربوط به دریفات فیش حقوقی است. فرهنگیان برای مشاهده و دریافت فیش حقوقی خود می‌توانند با کد ملی و رمز عبور خود اقدام کنند.

✅ گزینه‌های بعدی که در ستون خدمات الکترونیک سامانه my.medu.ir وجود دارد مربوط به موارد حکم کارگزینی و خلاصه سوابق کاری فرهنگیان است. متقاضیان می‌توانند این گزینه‌ها را برای دریافت حکم‌های مربوط به استخدام استفاده کنند.

✅ یکی دیگر از گزینه‌هایی که در بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان وجود دارد رتبه‌بندی معلمان است که آن‌ها با کلیک بر روی آن گزینه و ورود به سایت مخصوص آن، می‌توانند مدارک رتبه بندی معلمان مانند مدارک تحصیلی و کتب تالیف شده را بارگذاری کنند.

✅ درباره بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان این نکته حائز اهمیت است که یک سری گزینه‌ها مانند درخواست صدور کارت پرسنلی، نقل و انتقال، ارزشیابی سالانه، گواهی حقوق و کسر از حقوق هنوز غیرفعال است. متقاضیانی که قصد انجام این امور را دارند، باید به صورت حضوری به آموزش و پرورش مراجعه کرده و یا از سامانه‌های دیگر وزارت آموزش و پرورش بهره ببرند.

بخش خدمات الکترونیک عموم در سامانه my.medu.ir

🔶 به طور کلی علاوه بر موارد بالا، سامانه my.medu.ir یک سری خدمات دیگری نیز برای همه عموم ارائه می‌دهد. به عنوان مثال آن دسته از افرادی که در سال‌های قبل مدرک تحصیلی خود را دریافت کرده و در حال حاضر درخواست استعلام از مدرک تحصیلی دیپلم و یا پیش دانشگاهی را دارند، می‌توانند در منو سایت نسبت به دریافت استعلام مدرک تحصیلی خود اقدام کنند.

🔶 همچنین والدین افراد نیز می‌توانند با استفاده از این سامانه، شکایات خود را از مدارس ثبت کرده و یا از شهریه مدارس غیردولتی مطلع شوند. متقاضیان می‌توانند در این سامانه نسبت به امور مربوط به مدرسه سازی نیز کمک کرده و از اطلاعات آن باخبر شوند.

معرفی سامانه my.medu.ir

نحوه ورود به سامانه my.medu.ir

متقاضیانی که قصد استفاده از خدمات سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش را دارند، باید برای ورود به این سایت ابتدا در مرورگر خود سایت my.medu.ir را جستجو کرده و در منوی داخل سایت گزینه موردنظر خود را انتخاب کنند. این نکته حائز اهمیت است که اکثر گزینه‌هایی که در منو سایت وجود دارد، متقاضیان را به صورت مستقیم به سایت همان خدمات ارجاع می‌دهند.

همانطور که اشاره کردیم، در سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش گزینه‌ای به نام ثبت‌نام وجود نداشته و بیشتر گزینه‌های درون منوی سایت، پلی برای ورود به سایر سایت‌هایی که آن خدمت را انجام می‌دهند است.

برای ورود به سامانه my.medu.ir، فرهنگیان می‌بایست کد ملی و رمز عبور سامانه رتبه بندی معلمان را وارد کنند. در طرف دیگر، سایر کاربران برای ورود به این سامانه باید با کد ملی و از طریق پنجره درگاه دولت پیش بروند. در ادامه این بخش از مقاله قصد داریم تا به راهنمای تصویری ورود به سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش بپردازیم.

راهنمای تصویری ورود به سامانه my.medu.ir

📌 برای ورود به سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش ابتدا آدرس اینترنتی my.medu.ir را در مرورگر خود جستجو کرده و سپس روی لینک نتیجه کلیک کنید.

گام 1 ورود به سامانه my.medu.ir

📌 در مرحله بعد اطلاعات خواسته شده را به طور دقیق وارد کرده و وارد سایت شوید.

گام 2 ورود به سامانه mymedu.ir

توجه: قابل توجه است که به تازگی دریافت تک کارت فرهنگیان از طریق سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش امکان پذیر بوده و فرهنگیان از این پس قادر هستند تا در سایت mymedu.ir ثبت‌نام کرده و فرم‌های لازم را پر کنند. پس از انجام همه این مراحل، کارت پس از گذشت حدود 1 ماه به دست درخواست کنندگان می‌رسد.

ثبت نام آزمون تیزهوشان در سامانه my.medu.ir

نحوه ثبت نام در سامانه my.medu.ir

👈براساس اعلامیه جدید سازمان سمپاد، داوطلبان می‌بایست تمام مراحل ثبت نام خود را از طریق سامانه my.medu.ir انجام دهند. این در حالی است که تا قبل از این دانش آموزان می‌توانستند از طریق سه سایت سمپاد، سایت پادا و azmoon.medu.ir برای نام‌نویسی جهت شرکت در آزمون‌های ورودی اقدام نمایند.

👈آن دسته از داوطلبانی که می‌خواهند از طریق سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس اینترنتی my.medu.ir مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند، قبل از هرچیز باید با نحوه عضویت در این سایت آشنایی داشته باشند. قابل ذکر است تمامی مراحل اسم‌نویسی در این سامانه مانند فرایند ثبت‌نام در سایت azmoon.medu.ir و pada.medu.ir می‌باشد. 

 

برای آشنایی کامل با ثبت نام آزمون تیزهوشان و مراحل تصویری آن روی لینک کلیک کنید.

 

ثبت نام مدارس شاهد در سامانه my.medu.ir

از سال گذشته ثبت نام مدارس شاهد برای همه پایه‌های تحصیلی به صورت آنلاین و در سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش انجام می‌شود. به همین دلیل متقاضیان ثبت نام در مدارس شاهد نباید به صورت حضوری مراجعه کنند.

پس از اینکه اطلاعات دانش‌آموز در سامانه ثبت شد، یکی از اولیا باید در زمان پیش ثبت نام مدارس شاهد، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را به مدرسه شاهد مدنظر خود ارائه کند.

 

برای کسب اطلاعات دقیق درباره ثبت نام مدارس شاهد و راهنمای تصویری آن روی لینک کلیک کنید.

 

خرجش یک زنگه؟

جدیدترین اخبار پیرامون سامانه my.medu.ir

📌 زمان برگزاری آزمون ورودی پایه‌ های هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی 1403-1402 اعلام شد

براساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین‌ الملل سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) دستورالعمل آزمون‌ ورودی پایه‌ های هفتم و دهم مدارس استعدادهاي درخشان سال تحصیلی 1403-1402 به ادارات کل آموزش و پرورش 31 استان‌ کشور ابلاغ شد. بر مبنای این گزارش، دستورالعمل آزمون‌ ­های ورودی پایه های هفتم و دهم مدارس استعدادهاي درخشان، با شماره 473/460 در تاریخ  ۱۴۰۲/12/16 جهت شناسايي و جذب دانش‌ آموزان استعداد برتر، برای ادامۀ تحصيل در دبيرستان‌ هاي استعدادهاي درخشان، به ادارات کل آموزش و پرورش استان­ ها ابلاغ گردید. 

زمان ثبت نام در آزمون ورودی از روز سه ­‌شنبه مورخ 1402/01/15 تا جمعه مورخ 1402/01/25  و زمان زمان برگزاری آزمون ورودی پایه هفتم، ساعت 9 صبح روز پنج‌شنبه 1402/04/01 خواهد بود. گفتنی است که زمان برگزاری آزمون تكميل ظرفيت پايه دهم نیز رأس ساعت 9 صبح جمعه مورخ 1402/04/02 می باشد. 

📌 امکانات مختلف سامانه my.medu.ir

سامانه my.medu.ir به منظور ثبت نام دانش آموزان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم می باشد که براساس اعلامیه رسمی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان داوطلبان از این پس باید مراحل ثبت نام جهت شرکت در آزمون های ورودی را از طریق این سامانه انجام دهند. علاوه بر این مشاهده فیش حقوقی و مشاهده احکام و نتیجه رتبه بندی و رتبه هر شخص؛ اعتراض به رتبه و  سایر خدمات ویژه فرهنگیان و مشاهده کارنامه دانش اموزی از طریق این سامانه امکان پذیر است.

📌 عدم افزایش ظرفيت پذيرش دانش‌ آموزان مدارس سمپاد

رئیس سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان اعلام کرد: افزایش ظرفیت دانش‌ آموزان مدارس سمپاد باعث تضعیف این مدارس خواهد شد. دکتر یاوری در ارتباط با افزایش ظرفیت پذیرش دانش‌ آموزان سمپاد در سال تحصیلی آینده عنوان کرد: براساس استاندارد‌های جهانی تنها 1.5 تا 2 درصد از دانش‌ آموزان یک منطقه به عنوان دانش‌ آموز تیزهوش جداسازی می شوند و جداسازی بیشتر از این میزان به مدارس استعداد‌ درخشان آسیب می زند. 

جدیدترین اخبار پیرامون سامانه my.medu.ir

🔗 برای اطلاع از زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان بر روی لینک کلیک کنید. 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله از ایران تحصیل به بررسی سامانه جدید ثبت نام داوطلبان مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم مدارس استعداد درخشان به آدرس my.medu.ir پرداختیم. تا پیش از این، تمام مراحل اسم نویسی آزمون های ورودی داوطلبان مدارس تیزهوشان، از طریق سایت رسمی سمپاد به نشانی  sampad.medu.ir و همچنین سامانه azmoon.medu.ir و سایت پادا به آدرس pada.medu.ir صورت می گرفت. اما براساس اعلام رسمی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، از این پس داوطلبان باید ثبت نام خود را از طریق پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش یا my.medu.ir انجام دهند.

همچنین در این مقاله دریافتید که سامانه my.medu.ir خدماتی که برای دانش‌آموزان از جمله دریافت کارنامه، ورود به سامانه دانلود کتاب درسی و غیره را ارائه می‌دهد. علاوه بر دانش آموزان، فرهنگیان و والدین و سایر افراد نیز می‌توانند از امکانات این سامانه استفاده کنند. چنانچه شما داوطلبان عزیز در ارتباط با نحوه ورود به سامانه سمپاد به نشانی my.medu.ir سوال و ابهامی داشته باشید، می توانید از طریق تماس با شماره 9099075307 با کارشناسان ما در آکادمی ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

برای دانلود فایل PDF مقاله my.medu.ir روی لینک کلیک کنید.

 

4.3/5 - (15 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ورود به سایت ثبت نام سمپاد از چه طریقی انجام میپذیرد؟

پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir سامانه جدیدی است که دانش آموزان پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم میتوانند نام نویسی خود را انجام دهند.

ورود به سامانه اصلی خدمات الکترونیک آموزش و پرورش برای چه افرادی امکان پذیر است؟

تمامی افراد مانند فرهنگیان، دانش آموزان و والدین می توانند از این سامانه استفاده نمایند.

امکانات سامانه my.medu.ir برای دانش آموزان چیست؟

دانش‌آموزان این امکان را دارند که برای انجام مراحل پیش ثبت نام مدارس، دریافت کارنامه و دیگر خدمات از این سامانه استفاده کنند.

نظرات

 1. خراسانی
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۸

  میشه لطفا یه راه جایگزین بدید؟ مثلا حضوری میشه؟ my.medu.ir من خرابه اصن یکی دیگه رو میاره

  • مشاور محمدی
   ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۱

   سلام وقت به خیر
   سامانه ای جایگزین نمی باشد.

 2. شری
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۷

  سلام خسته نباشید. سایت my.medu.ir برای کد سوابق تحصیلی میشه استفاده کرد؟

  • مشاور محمدی
   ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام وقت به خیر
   این سامانه پرتال آموزش پرورش است و میتوانید برای انجام و پیگیری های لازم اقدام نمایید.

 3. عمران
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۴۰

  با سلام و خسته نباشید من که با گوشی میخوام وارد سایت بشم نمیتونم مگه شماره سریال شما نادرست میباشد لطفاً هر چه زود تر رسیدگی بشه با تشکر از همکاران محترم

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۵

   🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 4. سپهر
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۳

  سلام کسانی که از ثبت نام تیزهوشان جامانده اند آیا امکان ثبت نام برایشان مجدد وجود دارد؟

  • مشاور محمدی
   ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۱

   سلام وقت به خیر
   آخرین زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 28 فروردین ماه بوده است.

 5. سلامت
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۲

  من در سایت سامانه ای azmoon.medu.ir به طرز عجیبی فقط با گزینه پرورشی مواجه هستم
  کجا رو باید بزنم باسه ثبت نام تیزهوشان؟

 6. Farah
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۹

  چرا سایت my medu.ir برای من باز نمیشه؟ با گوشی میرم

 7. امیر
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۵

  سلام برای من یک الویت اومد من اون انتخاب کردم الان پشیمان هستم می خواهم الویت.دیگه را بزنم امگان ویرایش می هست

  • rahdar
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر .
   باید منتظر فرصت ویرایش بمانید تا مشخص شود که امکان ویرایش خواهید داشت یا نه.

 8. امیر
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۴

  سلام خسته نباشی من فقط یک الویت زدم الان پشیمان هستم کی زمان ویرایش را می دن ممنون میشم جواب بدید

  • rahdar
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر .
   به احتمال فراوان قبل از موعد ازمون فرصت ویرایش به تمام داوطلبان داده خواهد شد.

  • tahmasebi
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام دوست عزیز در مورد زمان ویرایش فعلا تاریخی اعلام نشده است. باید از طریق سایت پیگیر باشید.

 9. کیخسروی
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۵۷

  آزمون هوش هست یا درس‌های مدرسه

  • مشاور ملکی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام وقت بخیر
   معیار و سنجش دانش اموز ازمون هوش و خلاقیت هست.

 10. راضیه
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۲

  سلام وقت بخیر من در ثبت نام عنوان رشته امتحانی را اشتباه زدم ایا امکان ویرایش ان وجود دارد رشته علوم تجربی وارد کردم میخواهم به ریاضی فیزیک تغییر بدم.تشکر

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام دوست عزیز
   مشخص نیست

 11. حسام
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۵

  سلام میشه لطفا راهنمایی کنید بعد از ورود به پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش چطور میشه ثبت نام استعداد درخشان یا تیزهوشان رو انجام داد؟

  • tahmasebi
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام دوست عزیز برای توضیح مراحل ثبت نام بصورت نوشتار نمیشود راهنمایی ای انجام داد. لطفا با شماره تماس مجموعه و داخلی 108 در تماس باشید.

 12. اسماعیل
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۸

  فرصت ویرایش اولویت ها کی است

  • مشاور ملکی
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر
   تقریبا یک هفته قبل از انتشار کارت ورود به جلسه وارد سایت شوید.

 13. ستاره
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۴

  سلام من دو تا الوییت انتخاب کرده الان پشیمونم آیا امکان ویرایش دوباره هست با تشکر لطفاً تاریخش هم اعلام کنید

  • مشاور اقازاده
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت بخیر تاتاریخ 25 فروردین امکان ثبت نام وجود ندارد اما بعد از آن زمانی که ویرایش سامانه باز شد درزمان دریافت کارت ورود به جلسه احتمال دارد انجام دهید

 14. ستاره
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۳

  سلام من دو تا الوییت انتخاب کرده الان پشیمونم آیا امکان ویرایش دوباره هست با تشکر

  • tahmasebi
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام دوست عزیز خیر فعلا امکان ویرایش وجود ندارد.

 15. آیدین هاشم پور
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۴۵

  سلام من می خوام حوزه ی اول خودم رو لنگرود انتخاب کنم ولی هر کاری می کنم اصلا دکمه ی لنگرود نمی گیره کافی نت هم رفتیم ولی میگه سایت بسته است

  • مشاور اقازاده
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر
   بعد از ثبت نام نهایی امکان ویرایش وجود ندارد اما نیاز بود بررسی کنید درآن مکان مدارس تیزهوشان هست یا خیر اگر هست میتواند علت وجود باگ در سامانه باشد

 16. پارسا
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۴

  سلام. من امشب ثبت نام کردم. پرداخت هم انجام دادم ولی هیجا بارگذاری عکس رو از من نخواست. ثبت نام هم با موفقیت تمام شد. مشکلی ایجاد نمیشه؟ چکار باید بکنم

  • مشاور عیسائی
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۲۹

   سلام وقت بخیر
   عکستون در سامانه موجود میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. سالومه
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۶

  سلام وقتتون بخیر من دیشب ثبت نام کردم ولی در قسمت چپ دست حواسم نبود زدم خیر در صورتی ک من چپ دستم آیا میشود ویرایش کرد و اگر نه آیا در زمان امتحان مشکلی پیش میاد ممنونم

  • rahdar
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام وقت بخیر .
   فرصت ویرایش اطلاعات داده خواهد شد و اگرم نبود با اطلاع به عوامل آزمون نوع صندلی خود را تغییر میدهید.

 18. سوگل حیدری
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۶

  سلام من مطالب مطالعه کردم متوجه نشدم پنجره ثبت نام کجاست برای ثبت نام و اینکه با تلفن ثابت با مشاورین شما تماس گرفتم متاسفانه ارتباط برقرار نشد

  • tahmasebi
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۷

   سلام دوست عزیز سایت رسمی my.medu.ir میباشد.

 19. فاطمه محمودی
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۸

  سلام وقتتون بخیر. مباحث آزمون‌ها مشخص شده؟ برای ششم فقط هوش هست یا استعداد تحصیلی؟

  • مشاور ملکی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام وقت بخیر
   ملاک پذیرش ازمون ششم به هفتم هوش و خلاقیت شما هست.

 20. ...
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۸

  سلام خسته نباشید، یه سوال داشتم من داخل سایت میشم اما خطا میده و میگه شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید
  علت این مشکل چیه؟

  • مشاور محمدی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۴

   سلام وقت به خیر
   سامانه به دلیل ترافیک بالای داوطلبان دچار اختلال است.مجددا اقدام نمایید.

 21. علی هاشمی
  ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۲

  سلام خسته نباشید، یه سوالی داشتم در مورد نحوه ثبت نام در سایت my,medu,ir میخواستم بدونم که نحوه ثبت نام در این سامانه برای مدارس سمپاد به چه صورت هست؟ چون تا جایی که بنده دیدم هیچگونه راهنمایی تصویری برای نحوه ثبت نام در سایت my.medu.ir در سطح اینترنت ارائه نشده، فکر می کنم اولین سالی هست که ثبت نام این مدارس قراره از طریق این سایت انجام بشه!

  • ariya iranikhah
   ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

   سلام وقتتون بخیر، بله همونطوری که شما گفتید امسال ال اولی هست که ثبت نام این مدارس از طریق سامانه my.medu.ir انجام میشه، به محض باز شدن لینک های ثبت نام ما از تک تک مراحل ثبت نامی برای شما عزیزان یک راهنمای تصویری جامع می سازیم.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور