ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

Pada.medu.ir + ورود صفحه اصلی سایت پادا آموزش و پرورش

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۴۱۶
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۵ بهمن ۱۴۰۲
pada.medu.ir
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس برای دریافت کارنامه در سامانه پادا

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه pada.medu.ir جهت سهولت دسترسی دانش آموزان به اطلاعات راه اندازی شده که با استفاده از این سامانه می توان ثبت نام مدارس شاهد، دریافت کارنامه، دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی و غیره را انجام داد. ورود به سامانه پادا از طریق اطلاعاتی که برای دانش آموزان در سامانه سیدا ثبت شده امکان پذیر است. زیرا، رمز عبور و نام کاربری که دانش آموزان برای ورد به سایت پادا استفاده می کنند از طریق سامانه سیدا برای دانش آموز قابل صدور است.

در حال حاضر امکان دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان با استفاده از این آدرس فراهم شده است. دانش آموزانی که با نحوه کار این سامانه آشنا نیستند، می‌توانند با مشاورین ایران تحصیل به شماره 9099075307 در تماس بوده و تمامی راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

معرفی سامانه pada.medu.ir

pada.medu.ir، سامانه ای است همانند سایت آموزش و پرورش تمامی دانش آموزان می توانند با مراجعه کردن به آن بدون نیاز به حضور در مدرسه، تمامی خدمات و امور را انجام دهند. برخی از این امور، شامل: وقفه و تعیین پایه، نقل و انتقال دانش آموزان، پیش ثبت نام پایه هفتم و دهم، ثبت نام پیش دبستانی، ثبت نام دانش آموزان جدید الورود اتباع، ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا ، مشاهده و دریافت کارنامه آنلاین، دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی، بازیابی کلمه عبور و… می‌باشند.

از طرفی این سامانه جهت خدمت رسانی و ارائه خدمات آموزشی و تحصیلی به دانش آموزان و معلمین مدارس به صورت آنلاین ایجاد شده است. یعنی تمامی فرآیندهای اداری مدارس از طریق سایت پادا امکان پذیر است.

 

ورود مستقیم به سامانه pada medu ir
لینک pada medu ir

مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند

خدمات سایت پادا pada. medu. ir

سایت پادا pada. medu. ir برای دسترسی راحت تر دانش آموزان راه اندازی شده است. این سامانه دارای امکانات و خدمات متعددی است که ما به شرح مهمترین آن ها می پردازیم:

 خدمات سایت پادا  pada. medu. ir شرح خدمات
نقل و انتقال دانش آموزان سمپاد تمامی دانش آموزان تیزهوش برای انجام نقل و انتقالات خود باید وارد سایت پادا شده و امور خود را انجام دهند.
آزمون استعداد درخشان  مدارس استعداد های درخشان و تیزهوشمان برای آزمون ورودی هفتم و هشتم خود از این سامانه استفاده کرده و برای دانش آموزان آزمون ورودی برگزار می نمایند.
آزمون های المپیاد آزمون های ورودی المپیاد از طریق این سامانه انجام می گردد که افراد برای این آزمون ها باید نام کاربری و رمز عبور را داشته باشند.
مراحل نقل و انتقال دانش آموزان اگر دانش آموزی قصد تغییر مدرسه خود را داشته باشد باید ابتدا وارد این سامانه شده مدارک مورد نیاز مانند نمرات و .. را از طریق مدرسه مهر کرده و در سامانه بارگزاری نماید.
برگزاری جشنواره های دانش آموزی یکی از امکانات جدیداین سامانه بوده که افراد برای وارد شدن به این بخش باید نام کاربری و رمز عبور داشته باشند.
وقفه یک ساله پایه تحصیلی برخی از دانش آموزان به دلایل مختلفی ممکن است امکان ادامه دادن به دوره تحصیلی خود را نداشته باشند، آموزش پرورش این امکان را برای آن ها فراهم کرده که به کمک سایت پادا بتواندد به مدت یک سال در همان مقطع خود وقفه داشته باشند و در سال بعد آن مقطع را به اتمام برسانند.
دریافت کارنامه دانش آموزی تمامی دانش آموزان برای مشاهده و دریافت کارنامه تحصیلی خود باید از سایت پادا اقدام نمایند.
ارزیابی سواد حرکتی ثبت‌نام ارزیابی سواد حرکتی برای اطلاع از وضعیت سلامت جسمی و رانی دانش آموزن راه اندازی شده است.
مدارس شاهد  افرادی که قصد دارند در مدارس شاهد ثبت نام نمایند باید از طریق این سامانه پیش ثبت نام خود را انجام دهند.
بازیابی رمز عبور اگر به هر دلیلی افراد رمز عبور خود را فراموش نمایند در این سامانه مکان بازیابی رمز و دسترسی مجدد به ناحیه کاربری وجود دارد.
کارت جلسه آزمون تمامی دانش آموزان برای ورود به جلسه امتحانی و حتی آزمون های مدارس تیزهوشان باید در زمان اعلام شده وارد سایت پادا شده و کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت نمایند.

 

 

برای اطلاع از ثبت نام پادا پایه هشتم کلیک نمایید.

نحوه ورود و ثبت نام در سامانه pada medu ir

برای ورود به سامانه ابتدا باید پسورد را از مدیر مدرسه دریافت نمایید که اطلاعات تحصیلی هر یک از دانش آموزان قبلا در سایت سیدا ثبت شده است. مسئولین مدرسه موظف به ارائه پسورد به هر یک از دانش آموزان می باشند. بعد از اینکه هر یک از دانش آموزان نام کاربری و رمز عبور خود را از مدیر مدرسه خود، دریافت نمودند، می توانند وارد این سامانه شده و بسته به نوع نیاز خود، یکی از گزینه های موجود را انتخاب نمایند.

راهنمای تصویری ورود به سایت pada medu ir جهت ثبت نام دانش آموزان شاهد

 

وود به سامانه پادا جهت ثبت نام دانش اموزان شاهد

در سال های قبل پیش ثبت نام دانش آموزان سامانه پادا  از طریق سامانه سجا انجام می شد. اما، با راه اندازی سامانه پادا، دانش آموزان می توانند از این طریق ثبت نام خود را برای مدارس شاهد انجام دهند که در ادامه ما نحوه ثبت نام را برای شما توضیح می دهیم.

🔸 در مرحله اول، آن ها باید مراجعه به سامانه پادا به آدرس pada.medu.ir و کلیک بر روی گزینه “ثبت نام پایه اول مدارس شاهد” وارد سامانه شوند.

 

برای کسب اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

ورود به سایت پادا

🔸 در پنجره جدیدی که برای آن ها نشان داده می شود باید اطلاعات خود را مانند کد ملی پدر، موبایل پدر، کد ملی مادر دانش آموز، کد ملی دانش آموز و تصویر امنیتی در کادرهای مربوطه وارد نمایند.

 

ورود ناحیه کاربری شاهد

🔸 در نهایت نام ملیت خود ر در کادر مربوطه زده و اطلاعات خواسته شده را نیز تکمیل نمده و جست و جو را کلیک نمایید.

🔸 در بخش بخش وقفه و تعیین پایه نیز پس از انتخاب گزینه  وقفه و تعیین پایه باید  تیک وقفه تحصیلی یک ساله و تعیین پایه  زده و پس از وارد کردن کد ملی و کد امنیتی استعلام را انتخاب نمایید.

📌 برای اطلاع از دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی بر روی لینک کلیک نمایید.

بازیابی رمز عبور به سامانه پادا

برخی از افراد به دلایل و مشکلات متعددی ممکن است رمز عبور خود را در سایت پادا فراموش نمایند که برای ورود به سامانه نیاز به رمز عبور وجود دارد. یکی از خدمات این سامانه بازیابی رمز عبور بدون نیاز به مراجعه حضوری افراد به آموزش و پرورش می باشد. در صورتی که رمز عبور برای ورود به این سامانه خود را فراموش کرده اید لازم است مراحل زیر را طی کرده تا رمز عبور خود را بازیابی نمایید.

مراحل بازیابی فراموشی رمز عبور پادا به شرح زیر است:

🔸برای بازیابی ابتدا آدرس اینترنتی  pada.medu.ir بر روی یکی از مرورگرهای خود زده و وارد سایت پادا شوید.

🔸 سپس بر روی گزینه آموزشی کلیک نمایید.

🔸 پس از باز شدن صفحه جدید بر روی گزینه “بازیابی کلمه عبور”کلیک نمایید.

 

بازیابی رمز عبور

🔸 پس از انتخاب باز یابی باید کد ملی خود را وارد کرده و سپس کد امنیتی مورد نظر را زده و گزینه ثبت را کلیک نمایید.

ثبت رمز پادا

📌 برای اطلاع از سامانه المپیاد دانش آموزی بر روی لینک کلیک نمایید.

تعیین پایه و وقفه در پادا pada medu ir

روش وقفه و تعیین پایه در سامانه پادا pada. medu. ir یکی از امکانات جدیدی که آموزش و پرورش در سامانه پادا برای دانش آموزان فراهم کرده است، امکان ثبت وقفه و تعیین پایه دانش آموزان است. به عبارت دیگر، دانش آموزانی که به هر دلیلی نمی‌توانند ادامه تحصیل دهند، می‌توانند با ورود به این سامانه و انتخاب گزینه وقفه و تعیین پایه، به مدت یک سال تحصیلی در این سایت وقفه تحصیلی ثبت نموده و سال آینده آن پایه را بگذرانند. برای استفاده از این گزینه، فرد باید مراحل زیر را طی کند:

۱. ابتدا آدرس اینترنتی این سامانه که pada. medu. ir است را در مرورگر خود وارد نموده و سپس وارد سامانه پادا شود. حال مطابق تصویر زیر بر روی گزینه وقفه و تعیین پایه کلیک نمایند.

۲. در این مرحله صفحه مربوط به وقفه و تعیین پایه برای فرد باز می‌شود. حال با توجه به نوع اقدام خود، روی یکی از دو گزینه وقفه تحصیلی یا تعیین پایه کلیک کرده، سپس کدملی دانش آموز را به همراه کد امنیتی وارد می‌نمایند.

تعیین پایه و وقفه در پادا pada medu ir

والدینی که دارای فرزند پیش دبستانی هستند توجه داشته باشند که نحوه ثبت نام در این پایه تحصیلی متفاوت از سایر پایه‌ها است. متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از نحوه ثبت نام در پایه پیش دبستانی به مقاله‌ای که لینک آن در ادامه قرار داده‌شده‌است مراجعه نمایند.

کد امنیتی سایت پادا

داوطلبان ورود به این سامانه موظفند در هنگام ورود به سایت، اطلاعات مورد نیاز را در سامانه ثبت کنند. این اطلاعات شامل نام کاربری سامانه پادا، رمز عبور و کد امنیتی سامانه پادا است. کد امنیتی تصویری است که باید وارد شود. در صورت عدم خوانایی یا وضوح کد امنیتی، می‌توانید کد جدیدی دریافت کنید. توجه داشته باشید که وارد کردن کد اشتباه می‌تواند منجر به ممانعت از ورود به سایت شود.

اعلام نتایج تیزهوشان در سایت پادا

اطلاع‌رسانی نتایج آزمون تیزهوشان دوره‌های ششم به هفتم و نهم به دهم، پس از گذشت مدتی از برگزاری آزمون، از طریق سایت پادا به نشانی pada. medu. ir انجام می‌شود.

دانش‌آموزان شرکت‌کننده می‌توانند در زمان اعلام نتایج با ورود به سامانه پادا pada medu ir با استفاده از کدملی و رمز عبور خود، وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود را مشاهده نمایند.

احتمال ثبت اعتراض درباره نتایج آزمون تیزهوشان وجود دارد و مانند سال‌های گذشته، از ابتدای ماه مرداد این امکان در سامانه پادا فراهم خواهد بود. پاسخ‌دهی به درخواست‌های تجدیدنظر تنها از طریق سامانه مربوط و در زمان مشخص‌شده‌قابل انجام است و پاسخ‌دهی به مراجعات حضوری ممکن نبوده و ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ثبت نام دانش آموزان اتباع در سامانه پادا

نحوه ثبت نام در این سامانه برای دانش آموزان اتباع یا غیر ایرانی طبق همان مراحلی است که دانش آموزان ایرانی باید طی کنند، اما در وارد کردن اطلاعات تفاوتی وجود دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم:

 • به جای شماره ملی که دانش آموزان ایرانی باید وارد کنند دانش آموزان اتباع باید از کد فراگیر اتباع استفاده کنند.
 • علاوه بر این به جای شناسنامه مدرک ارائه شده برای اتباع باید از پاسپورت خود استفاده نمایند.

ورود به سایت pada medu ir بریا اتباع

دریافت کارنامه از سامانه پادا pada medu ir

دانش آموزان می توانند از طریق مشاهده کارنامه خود از میزان پیشرفت در تحصیل یا با ضعف های خود آشنا شوند به همین دلیل دریافت کارنامه و نمراتی که در آن درج شده است اهمیت بسیار زیادی برای خانواده های دانش آموزان و خودشان دارد.

کارنامه تحصیلی دانش آموزان بعد از امتحانات هر دوره در سامانه پادا منتشر شده و در دسترس آنان قرار می گیرد. در ادامه این نوشته با راهنمای تصویری دریافت کارنامه در خدمت شما عزیزان هستیم.

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی سایت پادا روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

راهنمای تصویری دریافت کارنامه از pada. medu. ir

در ابتدا سامانه پادا را  در مرورگر خود جستجو کنید یا آدرس آن را در نوار بالایی مرورگر خود وارد نمایید.

🔸 در صفحه ای که برای شما نشان داده می شود بر روی گزینه “مشاهده کارنامه” کلیک کنید.

مشاهده کارنامه پادا

🔸 نام کاربری و رمز عبور خود را که از مدیر مدرسه دریافت نموده اید در این بخش وارد کرده و بر روی “ورود کاربر” کلیک کنید

ورود برای مشاهده کارنامه

🔸 در مرحله آخر در لیستی که به شما نشان داده می شود می توانید نمرات و کارنامه خود را مشاهده نمایید و از آن پرینت بگیرید.

📌 برای دریافت راهنمای ثبت ارزشیابی در سامانه سناد بر روی لینک کلیک کنید.

دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی از طریق سامانه Pada.medu.ir

به دلیل شیوع کرونا و کاهش تردد و مراجعات حضوری دانش آموزان به مدارس، این عزیزان می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود، به این سامانه مراجعه کرده و با انتخاب گزینه مد نظر خود، کارت مشاهده و جهت چاپ، آن را دریافت نمایند.

همچنین دانش آموزان عزیز می توانند کل برنامه امتحانات نهایی خود را در کارنامه مشاهده نمایند مانند نام درس، تاریخ، روز، آدرس محل برگزاری امتحان و ساعت برگزاری.

نحوه نقل و انتقال دانش آموزان در سامانه پادا

یکی از خدماتی که از سوی سایت pada.medu.ir ارائه می شود انتقال پرونده دانش آموزان می باشد، در صورتی که دانش آموز قصد انتقال از مدرسه ای به مدرسه دیگر را داشته باشد باید از طریق این سایت طبق مراحل زیر اقدام نماید. نقل انتقالات از دو طریق سایت به کمک مستقیم خود سایت پادا و سایت سیدا صورت می گیرد که هر دو در این سامانه تعبیه شده است.

🔸 برای هر دو روش وارد سایت شده و روی گزینه نقل و انتقال دانش آموزان مورد نظر را کلیک کنید.

نتقال دانش آموزی سیدا

🔸 سپس با درج کردن اطلاعات فردی و تحصیلی خود و همچنین پرداخت هزینه اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

🔸 در مرحله دوم برای انجام این کار باید کارنامه، مدارک تحصیلی و شناسنامه دانش آموز (همراه با مهر و امضای مدرسه) آپلود شود.

🔸 بعد از آن در صورت ثبت نام دانش آموز از قبل فرایند انتقال انجام می شود.

📌 برای اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام کتب درسی بر روی لینک کلیک نمایید.

سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی

همکاران عزیز توجه داشته باشند برای اختصاص دانش آموزان در لینک سامانه پادا پس از مراجعه به مدیریت کاربران و کلیک بر روی مدیریت کاربران وارد قسمت انتصاب و دسترسی کاربری شده و پس از آن بر روی کلمه عبور دانش آموزان کلیک نمایید.

سپس امور مربوط به رمز مورد نظر را برای هر یک از دانش آموزان به انجام برسانید. پس از انجام مراحل بالا، حال کلاس مورد نظر را انتخاب کرده و پس از آن می توانید اسامی هر یک از دانش آموزان را مشاهده نمایید، همچنین رمز تمامی دانش آموزان در این قسمت قابل مشاهده می باشد.

پس از اتمام کار، شما می توانید خروجی اطلاعات خود را در قالب اکسل ذخیره نمایید، که هر یک از دانش آموزان رمز اختصاصی خود را خواهند داشت بنابراین در نگهداری آن دقت لازم را داشته باشید.

رمز عبور هر یک از دانش آموزان تنها باید به خود آنها تحویل داده شود و دانش آموزان برای دریافت رمز عبور باید به مدرسه مراجعه کرده و آن را از مدیر دریافت نمایند.

دانش آموزان و اولیای عزیز توجه داشته باشند که در صورت دریافت پیام‌های ناشناس و غیر معتبر مبنی بر مشاهده و یا ارائه رمز عبور دانش آموزی به هیچ عنوان اعتماد نکنند و رمز عبور را تنها از مدرسه محل تحصیل دریافت نمایید.

بهترین مرورگر برای ورود به سامانه پادا

برای اتصال به سامانه pada.medu.ir بهتر است از مرورگرهایی همانند مرورگر فایرفاکس نسخه ی بالای 30 استفاده نمایید و برای مرورگر کروم نسخه ۴۹ به بالا و یا مرورگر اینترنت اکسپلورر نسخه ۱۱ به بالا از جمله مرورگرهای مناسب برای مشاهده کارنامه می باشند. با توجه به اینکه این سامانه تنها برای مشاهده کارنامه دانش آموزانی که در ایران سکونت دارند است لذا امکان مشاهده کارنامه تنها برای کاربرانی وجود خواهد داشت که آی پی ایران را داشته باشند.

در صورتی که فیلترشکن شما متصل باشد شما به عنوان کاربر غیر ایرانی شناخته خواهید شد و به همین دلیل امکان ورود به سیستم را نخواهید داشت و بنابراین توصیه می نماییم قبل از ورود حتما وی پی ان خود را خاموش نمایید.

بهترین مرورگر پادا

جزئیات دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان در Pada.medu.ir

در سال های گذشته، پرونده هریک از  دانش آموزان به صورت دستی صورت می پذیرفت و در صورت نیاز، والدین عزیز با مراجعه به مدرسه می توانستند از اطلاعات موجود در پرونده اطلاع یابند. به دلیل مشکلاتی که در مراجعه حضوری به مدارس برای مشاهده پرونده وجود داشت تصمیم بر این شد که دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان را امکان پذیر نمایند تا بتوانند به راحتی در هر زمانی به آن دسترسی داشته باشند. اطلاعات موجود در این پرونده به هیچ عنوان نباید با نسخه دستی آن مغایرتی داشته باشد و تمام جزئیات و  مدارک موجود در آن باید به صورت درست وارد شده باشد.

در صورتی که به سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی وارد شده اید و متوجه اشتباه در اطلاعات شدید، در صورتی که مغایرتی در پرونده الکترونیک و پرونده واقعی مشاهده می کنید حتما آن را به مدیر مدرسه اطلاع دهید.

ثبت اطلاعاتی که در پرونده الکترونیکی دانش آموزان در سامانه پادا انجام می گیرد از طریق سامانه سیدا انجام می گیرد که معلمان عزیز اطلاعات مربوط به دانش آموزان را در آنجا ثبت می کنند.

به دلیل اینکه برای ثبت نمرات اعشاری اشکالاتی در سامانه سیدا وجود دارد به همین دلیل در حال حاضر امکان دریافت پرونده به صورت الکترونیکی امکان پذیر نیست اما بعد از رفع مشکل ذکر شده، امکان دریافت پرونده به صورت الکترونیکی از طریقاین سامانه امکان پذیر است.

📌 برای اطلاع از هزینه ثبت نام در مدارس شاهد بر روی لینک کلیک کنید.

مشکلات احتمالی ورود به سامانه

هنگام ورود به سامانه pada.medu.ir ممکن است مشکلاتی داشته باشید به همین دلیل از انجام کار خودداری نمایید. علت این مشکلات سامانه پادا می تواند متفاوت باشد اما یکی از دلایل آن، شاید مربوط به سرعت اینترنت شما باشد. در صورتی که اینترنت تلفن همراه  و یا سیستمی که از آن استفاده می نمایید کند باشد، امکان ورود به سایت به شما داده نخواهد شد.

برای رفع مشکلات بالا یک بار مرورگر خود را ببندید و اینترنت را خاموش و مجددا روشن نمایید و دوباره آدرس را وارد کرده تا بتوانید کارنامه را مشاهده نمایید. در صورتی که از اینترنت همراه استفاده می کنید ممکن است مشکل آنتن دهی داشته باشید و به همین دلیل با خطای ۵۰۳ مواجه شوید. برای رفع این مشکل بهتر است به مکان دیگری بروید.

اگر به هر دلیلی در هر یک از مراحل شرح داده شده مشکلی در ثبت نام و ورود داشتید می توانید از مشاورین ایران تحصیل با شماره  9099075307 در ارتباط بوده و راهنمایی لازم را دریافت نموده و یا ثبت نام خود را از طریق مشاورین ایران تحصیل انجام دهید.

نکات مهم برای ورود مدیران مدارس به سامانه پادا Pada.medu.ir

مشاهده کارنامه زمانی امکان پذیر است که سامانه فعال شده باشد، هدف از راه اندازی و اجرای این سامانه دسترسی دانش آموزان به پرونده الکترونیکی و همچنین مشاهده کارنامه می باشد.

دانش آموزان با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود می‌توانند در هر زمانی برای مشاهده کارنامه بدون نیاز به مراجعه حضوری به مدرسه اقدامات لازم را انجام دهند.

محیط کاربری این سامانه همانند سامانه سیدا می باشد، با توجه به مشکلاتی که در وارد نمودن نمرات دانش آموزان به صورت اعشار وجود دارد توصیه می نماییم که در حال حاضر کمی صبر نموده و عملیات فارغ التحصیلی را  به تاخیر بیندازید تا سامانه اصلاح شده و مشکلات ایجاد شده از بین بروند.

برای دانش آموزان ابتدایی که نمرات آنها به صورت کیفی می باشد، در برخی از موارد ممکن است نمرات شایستگی دانش آموزان دچار خطا و اشتباه شود.

تماس با مشاوران

تماس با مشاوران

سامانه نورینو در سایت پادا

سایت نورینو یکی از بخش های سایت پادا می باشد که در زمانی که وارد این سامانه می شوید می توانید با داشتن نام کاربری و رمز عبور خود وارد بخش های نورینو شده و از امکانات و خدمات آن استفاده نمایید.

برخی از قسمت های بخش نورینو به شرح زیر است:

ثبت نام در کلاس های دارالقرآن عطر انتظار طرح پیوند مسجد، مدرسه و منزل واحد آموزشی
پرسش های دینی و اعتقادی مسابقات قران، عترت و نماز مصباح الهدی هیئت مذهبی

راهنمای تصویری ورود به سامانه نورینو

🔸 ابتدا باید آدرس اینترنتی  pada.medu.ir را در یکی از مرورگرهای سیستم و یا موبایل خود وارد نمایید. سپس گزینه پرورشی را انتخاب نمایید.

ورود به سامانه نورینو

🔸 پس از انتخاب گزینه پرورشی شما باید در صفحه جدید نام کاربری و رمز عبور سایت پادا خود را وارد نماید و در انتها گزینه ورود کاربران را انتخاب نمایید.

🔸 پس از ورود به ناحیه کاربری خود می توانید یکی از خدمات ذکر شده مانند عطر انتظار، پرسش های دینی و اعتقادی و … را انتخاب کرده و وارد بخش آن شوید و از خدمات و امکانات آن بهره مند گردید.

برای آشنایی با ویرایش اطلاعات در سامانه پادا  کلیک نمایید.

دانلود اپلیکیشن برنامه پادا

آموزش و پرورش برای استفاده راحت تر و دسترسی سریع تر به خدمات و امکانات سایت پادا اپلیکیشنی طراحی نموده اند. این برنامه هنوز به اجرایی نهایی نرسیده و به محض انتشار این اپلیکیشن لینک آن در مقاله قرار خواهد گرفت.

دانلود اپلیکیشن برنامه پادا  به محض رونمایی این لینک فعال خواهد شد

 

اخبار پیرامون سایت پادا

🔊 سناد، همگام، سیدا و پادا” جزیره‌هایی منفصل و رویایی به‌نام سامانه‌های یکپارچه نرم‌افزاری در آموزش‌و‌پرورش!

سامانه‌های مختلف وزارت آموزش و پرورش از سناد، همگام و اخیراً سیدا و پادا موضوعی است که در طول سال‌های اخیر کمتر درباره آنها صحبت شده است؛ سامانه‌هایی که در دوره‌های مختلف به‌صورت جزیره­‌ای و غیریکپارچه تولید، استفاده و بعضاً رها شده است!

🔊 دریافت پول در مدارس دولتی فقط برای بیمه و کتاب مجاز است

دریافت وجه در زمان ثبت نام در مدارس دولتی صرفاً برای انجام بیمه و خرید کتب درسی صورت می‌گیرد و جز این والدین نباید هزینه دیگری پرداخت کنند. والدین باید با مراجعه به سامانه pada.medu.ir، نزدیک ترین مدرسه محل سکونت خود را پیدا کرده و اقدامات لازم برای سنجش و ثبت نام فرزند خود را انجام دهند.


خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با سامانه pada.medu.ir آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که به جای مراجعه حضوری می توانید به راحتی تمامی خدمات را از طریق این سایت انجام داده و مشکلات خود را برطرف کنید. اما، اگر به هر دلیلی نتوانستید از خدمات این سایت استفاده کنید، می توانید از مشاوران ما در ایران تحصیل کمک بگیرید. مشاوران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت سرانی به شما عزیزان می باشند. شما می توانید با تماس گرفتن با شماره 9099075307  و یا گذاشتن کامنت، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

جهت دانلود pdf کلیک کنید.

 

 

🎧 پادکست صوتی مقاله 🎧

 

4/5 - (58 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس برای دریافت کارنامه در سامانه پادا

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان به چه سامانه ای باید مراجعه نماییم؟

سامانه pada.medu.ir در اختیار کلیه دانش آموزان و اولیای آنان قرار دارد.

برای ورود به سامانه پادا چه اقدامی باید انجام دهیم؟

ابتدا بر روی لینک سامانه پادا کلیک نموده و سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

آیا امکان ورود به سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی وجود دارد؟

با توجه به اینکه کارنامه تنها در زمان خاصی بر روی سامانه قرار می گیرد، لذا کارنامه تنها در همین زمان قابل مشاهده خواهد بود.

نظرات

416 دیدگاه دربارهٔ «Pada.medu.ir + ورود صفحه اصلی سایت پادا آموزش و پرورش»

 1. Avatar photo محمدرضا گفت:

  لینک دانلود اپیکیشن پادا کی فعال میشه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر میتونید از طریق سامانه my.medu.ir اقدام کنید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • فرم ثبت نام پیش دبستانی

  فرم ثبت نام پیش دبستانی 1403 + دانلود نمونه تکمیل شده word

  فرم ثبت نام پیش دبستانی مخصوص کودکان بین سه تا شش سال است و والدین با مراجعه به مراکز آموزشی می‌توانند فرایند ثبت‌نام را انجام دهند. پیش‌ دبستانی یا دوره آمادگی، یک دوره آموزشی اختیاری است که والدین می‌توانند فرزندان...
 • استعلام ثبت نام مدارس 1403 + مشاهده وضعیت دانش آموز

  استعلام ثبت نام مدارس 1403 + مشاهده وضعیت دانش آموز

  سامانه مای مدیو، مسئول ثبت نام دانش‌آموزان در مدارس است و با دریافت مشخصات تحصیلی، شناسنامه‌ای و برخی دیگر از اطلاعات، ثبت نام را انجام می‌دهد. والدین و دانش‌آموزانی که در مدرسه ثبت نام کرده‌اند، در پی استعلام ثبت نام...
 • پیش ثبت نام مدارس اینترنتی + نحوه ثبت نام my.medu.ir

  پیش ثبت نام مدارس اینترنتی + نحوه ثبت نام my.medu.ir

  با راه اندازی سامانه مای مدیو، فرآیند پیش ثبت نام در مدارس اینترنتی شده است. از این پس، دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به این سامانه، به‌صورت آنلاین و از هر جایی که دسترسی به اینترنت دارند، برای ثبت نام در...
 • ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا

  ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا ۱۴۰۳ + {راهنما تصویری} | لینک ورود

  سامانه ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا جهت صرفه جویی در وقت و انرژی والدین و دانش‌آموزان، در این مقطع راه‌اندازی شده‌است. در این سامانه دانش آموزان اول ابتدایی می توانند پیش ثبت نام خود را انجام دهند. هدف از...
تماس با مشاور