تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
سامانه پادا

سامانه پادا – سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی – pada.medu.ir

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۳۰۵
سامانه پادا
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

کلیه دانش آموزان می توانند با استفاده از سایت pada.medu.ir (سامانه پادا) و ورود به آن کارنامه خود را مشاهده نمایند. سامانه پادا جهت دسترسی آسان دانش آموزان راه اندازی شده که با استفاده از این سامانه می توان ثبت نام مدارس شاهد، دریافت کارنامه، دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی و غیره را انجام داد. 

پس از ورود به سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی با وارد کردن اطلاعات خود می توانید به پروفایلتان دسترسی داشته باشید.

ورود به سامانه پادا از طریق اطلاعاتی که برای دانش آموزان در سامانه سیدا ثبت شده امکان پذیر است، زیرا رمز عبور و نام کاربری که دانش آموزان برای ورد به سایت پادا استفاده می کنند از طریق سامانه سیدا برای دتانش آموز قابل صدور است.

در حال حاضر امکان دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان با استفاده از این آدرس فراهم شده است. همچنین ممکن است دانش آموزان با نحوه کار با سامانه pada.medu.ir آشنایی نداشته باشند که در این مطلب ما با شما کار با این سامانه (پادا) را آموزش می دهیم.

  • متقاضیان گرامی دقت فرمایید کلیه امور مربوط به سامانه پادا اعم از ثبت نام، ویرایش اطلاعات و ثبت درخواست ها به صورت اینترنتی از طریق نشانی اینترنتی pada.medu.ir انجام می گیرد.
  • در صورت وجود هرگونه سوال و ابهامی در روند انجام امور در این سامانه می توانید از مشاوران ایران تحصیل کمک بگیرید. شایان ذکر است ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تحصیلی خصوصی است که هیچ ارتباط سازمانی با سامانه پادا ندارد.

برای اتصال به سامانه pada.medu.ir و همچنین دریافت راهنمای کامل ورود به سامانه با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

دریافت کارنامه و پرونده به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه pada.medu.ir امکان پذیر است.

 

نحوه دریافت نام کاربری و رمز عبور دانش آموزان برای ورود به سامانه پادا

دانش آموزان جهت ورود به سامانه pada.medu.ir نیازمند نام کاربری و رمز عبور خود می باشند که بدون این اطلاعات نمی توانند به سامانه وارد شده و به اطلاعات مد نظر خود دسترسی داشته باشند.

دانش آموزان جهت دسترسی به بخش های مختلف سامانه پادا، ابتدا باید در سامانه سیدا ثبت نام کنند که ثبت نام آنها توسط مدیر مدرسه انجام شده و سپس نام کاربری و رمز عبور در اختیار دانش آموزان قرار داده می شود.

 

نحوه ورود به سامانه پادا pada.medu.ir

 

نحوه ورود به سامانه پادا pada.medu.ir

 

برای ورود به سامانه پادا ابتدا باید پسورد را از مدیر مدرسه دریافت نمایید که اطلاعات تحصیلی هر یک از دانش آموزان قبلا در سایت سیدا ثبت شده است.

مسئولین مدرسه موظف به ارائه پسورد به هر یک از دانش آموزان می باشند. بعد از اینکه هر یک از دانش آموزان نام کاربری و رمز عبور خود را از مدیر مدرسه خود، دریافت نمودند می توانند وارد سامانه پادا شده و بسته به نوع نیاز خود، یکی از گزینه های موجود را انتخاب نمایند.

 

راهنمای تصویری ورود به سامانه پادا جهت ثبت نام دانش آموزان شاهد

در سال های قبل پیش ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی از طریق سامانه سجا انجام می شد اما با راه اندازی سامانه پادا، دانش آموزان می توانند از این طریق ثبت نام خود را برای مدارس شاهد انجام دهند که در ادامه ما نحوه ثبت نام را برای شما توضیح می دهیم.

مراجعه به سامانه پادا به آدرس pada.medu.ir و کلیک بر روی گزینه ی “ثبت نام پایه اول مدارس شاهد”

ثبت نام شاهد در سامانه پادا

 

 

در پنجره جدیدی که برای شما نشان داده می شود باید اطلاعات خود را مانند کدملی پدر، موبایل پدر، کدملی مادر دانش آموز، کدملی دانش آموز و تصویر امنیتی در کادرهای مربوطه وارد نمایید.

ورود به سامانه پادا

 

 

برای اتصال به سامانه درخواست تاییدیه تحصیلی mypishkhan.com بر روی لینک کلیک کنید.

 

دریافت کارنامه از سامانه پادا pada.medu.ir

دانش آموزان می توانند از طریق مشاهده کارنامه خود از میزان پیشرفت در تحصیل یا با ضعف های خود آشنا شوند به همین دلیل دریافت کارنامه و نمراتی که در آن درج شده است اهمیت بسیار زیادی برای خانواده های دانش آموزان و خودشان دارد.

کارنامه تحصیلی دانش آموزان بعد از امتحانات هر دوره در سامانه پادا منتشر شده و در دسترس آنان قرار می گیرد. در ادامه این نوشته با راهنمای تصویری دریافت کارنامه در خدمت شما عزیزان هستیم.

 

راهنمای تصویری دریافت کارنامه

در ابتدا سامانه پادا را به آدرس pada.medu.ir در مرورگر خود جستجو کنید یا آدرس آن را در نوار بالایی مرورگر خود وارد نمایید.

در صفحه ای که برای شما نشان داده می شود بر روی گزینه “مشاهده کارنامه” کلیک کنید.

 

مشاهده نمرات در سایت پادا

 

 

نام کاربری و رمز عبور خود را که از مدیر مدرسه دریافت نموده اید در این بخش وارد کرده و بر روی “ورود کاربر” کلیک کنید.

 

نحوه مشاهده کارنامه در سامانه پادا

 

در مرحله آخر در لیستی که به شما نشان داده می شود می توانید نمرات و کارنامه خود را مشاهده نمایید و از آن پرینت بگیرید.

 

مشاهده نمرات و کارنامه در سامانه pada.medu.ir

 

دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی از طریق سامانه pada.medu.ir

به دلیل شیوع کرونا و کاهش تردد و مراجعات حضوری دانش آموزان به مدارس، این عزیزان می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود، به سامانه پادا مراجعه کرده و با انتخاب گزینه مد نظر خود، کارت مشاهده و جهت چاپ، آن را دریافت نمایند.

همچنین دانش آموزان عزیز می توانند کل برنامه امتحانات نهایی خود را در کارنامه مشاهده نمایند مانند نام درس، تاریخ، روز، آدرس محل برگزاری امتحان و ساعت برگزاری

 

ثبت نام دانش آموزان به صورت الکترونیکی در سامانه پادا

اداره آموزش و پرورش به منظور حفظ سلامت دانش آموزان، در تمامی مقاطع مختلف تحصیلی ثبت نام این عزیزان را به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه پادا امکان پذیر کرده است.

ثبت نام برای دانش آموزان از ابتدای خرداد شروع می شود که بعد از شروع ثبت نام، ما نحوه ثبت نام و مراحل آن را به صورت تصویری در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

علاوه بر ثبت نام، امکان گرفتن انتقالی نیز در این سامانه با دریافت کارنامه دانش آموز و اطلاعات تحصیلی او وجود دارد.

 

نکات مهم برای ورود مدیران مدارس به سامانه پادا pada.medu.ir 

مشاهده کارنامه زمانی امکان پذیر است که سامانه فعال شده باشد، هدف از راه اندازی و اجرای این سامانه دسترسی دانش آموزان به پرونده الکترونیکی و همچنین مشاهده کارنامه می باشد.

دانش آموزان با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود می‌توانند در هر زمانی برای مشاهده کارنامه بدون نیاز به مراجعه حضوری به مدرسه اقدامات لازم را انجام دهند.

محیط کاربری سامانه پادا همانند سامانه سیدا می باشد، با توجه به مشکلاتی که در وارد نمودن نمرات دانش آموزان به صورت اعشار وجود دارد توصیه می نماییم که در حال حاضر کمی صبر نموده و عملیات فارغ التحصیلی را  به تاخیر بیندازید تا سامانه اصلاح شده و مشکلات ایجاد شده از بین بروند.

برای دانش آموزان ابتدایی که نمرات آنها به صورت کیفی می باشد، در برخی از موارد ممکن است نمرات شایستگی دانش آموزان دچار خطا و اشتباه شود.

 

برای دریافت راهنمای ثبت ارزشیابی در سامانه سناد بر روی لینک کلیک کنید.

 

سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی

همکاران عزیز توجه داشته باشند برای اختصاص دانش آموزان در لینک سامانه پادا پس از مراجعه به مدیریت کاربران و کلیک بر روی مدیریت کاربران وارد قسمت انتصاب و دسترسی کاربری شده و پس از آن بر روی کلمه عبور دانش آموزان کلیک نمایید. سپس امور مربوط به رمز مورد نظر را برای هر یک از دانش آموزان به انجام برسانید.

پس از انجام مراحل بالا، حال کلاس مورد نظر را انتخاب کرده و پس از آن می توانید اسامی هر یک از دانش آموزان را مشاهده نمایید، همچنین رمز تمامی دانش آموزان در این قسمت قابل مشاهده می باشد.

پس از اتمام کار، شما می توانید خروجی اطلاعات خود را در قالب اکسل ذخیره نمایید، که هر یک از دانش آموزان رمز اختصاصی خود را خواهند داشت بنابراین در نگهداری آن دقت لازم را داشته باشید.

رمز عبور هر یک از دانش آموزان تنها باید به خود آنها تحویل داده شود و دانش آموزان برای دریافت رمز عبور باید به مدرسه مراجعه کرده و آن را از مدیر دریافت نمایند.

دانش آموزان و اولیای عزیز توجه داشته باشند که در صورت دریافت پیام‌های ناشناس و غیر معتبر مبنی بر مشاهده و یا ارائه رمز عبور دانش آموزی به هیچ عنوان اعتماد نکنند و رمز عبور را تنها از مدرسه محل تحصیل دریافت نمایید.

 

برای دانلود تست هوش آزمون تیزهوشان بر روی لینک کلیک کنید.

 

بهترین مرورگر برای ورود به سامانه پادا

برای اتصال به سامانه pada.medu.ir بهتر است از مرورگرهایی همانند مرورگر فایرفاکس نسخه ی بالای 30 استفاده نمایید و برای مرورگر کروم نسخه ۴۹ به بالا و یا مرورگر اینترنت اکسپلورر نسخه ۱۱ به بالا از جمله مرورگرهای مناسب برای مشاهده کارنامه می باشند.

با توجه به اینکه سامانه پادا تنها برای مشاهده کارنامه دانش آموزانی که در ایران سکونت دارند است لذا امکان مشاهده کارنامه تنها برای کاربرانی وجود خواهد داشت که آی پی ایران را داشته باشند.

در صورتی که فیلترشکن شما متصل باشد شما به عنوان کاربر غیر ایرانی شناخته خواهید شد و به همین دلیل امکان ورود به سیستم را نخواهید داشت و بنابراین توصیه می نماییم قبل از ورود حتما وی پی ان خود را خاموش نمایید.

 

برای دریافت آموزش ثبت نام در سامانه سجا بر روی لینک کلیک کنید.

 

جزئیات دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان در pada.medu.ir

 

سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی

 

در سال های گذشته، پرونده هریک از  دانش آموزان به صورت دستی صورت می پذیرفت و در صورت نیاز، والدین عزیز با مراجعه به مدرسه می توانستند از اطلاعات موجود در پرونده اطلاع یابند.

به دلیل مشکلاتی که در مراجعه حضوری به مدارس برای مشاهده پرونده وجود داشت تصمیم بر این شد که دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان را امکان پذیر نمایند تا بتوانند به راحتی در هر زمانی به آن دسترسی داشته باشند.

اطلاعات موجود در این پرونده به هیچ عنوان نباید با نسخه دستی آن مغایرتی داشته باشد و تمام جزئیات و  مدارک موجود در آن باید به صورت درست وارد شده باشد.

در صورتی که به سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی وارد شده اید و متوجه اشتباه در اطلاعات شدید، در صورتی که مغایرتی در پرونده الکترونیک و پرونده واقعی مشاهده می کنید حتما آن را به مدیر مدرسه اطلاع دهید.

ثبت اطلاعاتی که در پرونده الکترونیکی دانش آموزان در سامانه پادا انجام می گیرد از طریق سامانه سیدا انجام می گیرد که معلمان عزیز اطلاعات مربوط به دانش آموزان را در آنجا ثبت می کنند.

به دلیل اینکه برای ثبت نمرات اعشاری اشکالاتی در سامانه سیدا وجود دارد به همین دلیل در حال حاضر امکان دریافت پرونده به صورت الکترونیکی امکان پذیر نیست اما بعد از رفع مشکل ذکر شده، امکان دریافت پرونده به صورت الکترونیکی از طریق سامانه پادا pada.medu.ir امکان پذیر است.

 

برای اطلاع از هزینه ثبت نام در مدارس شاهد بر روی لینک کلیک کنید.

 

مشکلات ورود به سامانه پادا پرونده دانش آموزی

هنگام ورود به سامانه pada.medu.ir ممکن است مشکلاتی داشته باشید به همین دلیل از انجام کار خودداری نمایید. علت این مشکلات می تواند متفاوت باشد اما یکی از دلایل آن، شاید مربوط به سرعت اینترنت شما باشد.

در صورتی که اینترنت تلفن همراه  و یا سیستمی که از آن استفاده می نمایید کند باشد، امکان ورود به سایت به شما داده نخواهد شد.

برای رفع مشکلات بالا یک بار مرورگر خود را ببندید و اینترنت را خاموش و مجددا روشن نمایید و دوباره آدرس را وارد کرده تا بتوانید کارنامه را مشاهده نمایید.

در صورتی که از اینترنت همراه استفاده می کنید ممکن است مشکل آنتن دهی داشته باشید و به همین دلیل با خطای ۵۰۳ مواجه شوید. برای رفع این مشکل بهتر است به مکان دیگری بروید.

 

برای اتصال به سامانه سناد جدید دانش آموزی بر روی لینک کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با نحوه ورود به سامانه پادا به آدرس pada.medu.ir به شما ارائه نماییم.

برای دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان و یا اطلاع از نحوه رفع مشکلات لینک ورود به سامانه پادا می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در صورتی که مغایرتی در سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی وجود داشت حتما راهنمایی های لازم را از کارشناسان ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است دریافت نمایید. 

 

برای مشاهده کارنامه در pada.medu.ir و همچنین اطلاع از نحوه رفع خطاهای کارنامه با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

مدارک لازم جهت ثبت نام مدارس شاهد

سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم

پشتیبانی شاد آنلاین و تلفنی

دریافت معدل کتبی دیپلم

دریافت تاییدیه تحصیلی 

سامانه پادا

pada.medu.ir

ثبت نام پادا پایه نهم + راهنمای تصویری جامع

ثبت نام پادا پایه دهم

3.8/5 - (10 امتیاز)

برای دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان به چه سامانه ای باید مراجعه نماییم؟

سامانه pada.medu.ir در اختیار کلیه دانش آموزان و اولیای آنان قرار دارد.

برای ورود به سامانه پادا چه اقدامی باید انجام دهیم؟

ابتدا بر روی لینک سامانه پادا کلیک نموده و سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

آیا امکان ورود به سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی وجود دارد؟

با توجه به اینکه کارنامه تنها در زمان خاصی بر روی سامانه قرار می گیرد، لذا کارنامه تنها در همین زمان قابل مشاهده خواهد بود.

علت عدم ورود به سامانه پادا پرونده دانش آموزی چیست؟

رمز عبور و یا نام کاربری شما ممکن است اشتباه باشد و همچنین چنانچه فیلتر شکن شما روشن باشد، امکان ورود را نخواهید داشت.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور