ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

Pada.medu.ir + ورود صفحه اصلی سامانه پادا آموزش و پرورش

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۴۰۴
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۳ اسفند ۱۴۰۱
pada.medu.ir
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه pada.medu.ir جهت سهولت دسترسی دانش آموزان به اطلاعات راه اندازی شده که با استفاده از این سامانه می توان ثبت نام مدارس شاهد، دریافت کارنامه، دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی و غیره را انجام داد. ورود به سامانه پادا از طریق اطلاعاتی که برای دانش آموزان در سامانه سیدا ثبت شده امکان پذیر است. زیرا، رمز عبور و نام کاربری که دانش آموزان برای ورد به سایت پادا استفاده می کنند از طریق سامانه سیدا برای دانش آموز قابل صدور است.

در حال حاضر امکان دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان با استفاده از این آدرس فراهم شده است. دانش آموزانی که با نحوه کار این سامانه آشنا نیستند، می توانند  با مشاورین ایران تحصیل به شماره 9099075307 در تماس بوده و تمامی راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

اعلامیه: طبق اعلامیه سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان در تاریخ ۱۴۰۲/12/23 بر خلاف سال های گذشته ثبت نام آزمون تیزهوشان از طریق سایت my.medu.ir انجام می شود.

معرفی سامانه pada.medu.ir

pada.medu.ir، سامانه ای است همانند سایت آموزش و پرورش تمامی دانش آموزان می توانند با مراجعه کردن به آن بدون نیاز به حضور در مدرسه، تمامی خدمات و امور را انجام دهند. برخی از این امور، شامل: وقفه و تعیین پایه، نقل و انتقال دانش آموزان، پیش ثبت نام پایه هفتم و دهم، ثبت نام پیش دبستانی، ثبت نام دانش آموزان جدید الورود اتباع، ثبت نام پایه اول مدارس شاهد، مشاهده کارنامه آنلاین، دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی، بازیابی کلمه عبور و … می باشند. از طرفی سامانه دانش آموزی پادا جهت خدمت رسانی و ارائه خدمات آموزشی و تحصیلی به دانش آموزان و معلمین مدارس به صورت آنلاین ایجاد شده است. یعنی تمامی فرآیندهای اداری مدارس از طریق سایت پادا امکان پذیر است.

مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند

خدمات سایت پادا

سایت پادا برای دسترسی راحت تر دانش آموزان راه اندازی شده است. این سامانه دارای امکانات و خدمات متعددی است که ما به شرح مهمترین آن ها می پردازیم:

 خدمات سایت پادا  شرح خدمات 
 🔴 نقل و انتقال دانش آموزان سمپاد

تمامی دانش آموزان تیزهوش برای انجام نقل و انتقالات خود باید وارد سایت پادا شده و امور خود را انجام دهند.

🔴 آزمون  استعداد درخشان

 مدارس استعداد های درخشان و تیزهوشمان برای آزمون ورودی هفتم و هشتم خود از این سامانه استفاده کرده و برای دانش آموزان آزمون ورودی برگزار می نمایند.

🔴 آزمون های  المپیاد آزمون های ورودی المپیاد از طریق سایت پادا انجام می گردد که افراد برای این آزمون ها باید نام کاربری و رمز عبور  را داشته باشند.
🔴 مراحل نقل و انتقال دانش آموزان

اگر دانش آموزی قصد تغییر مدرسه خود را داشته باشد باید ابتدا وارد این سامانه شده مدارک مورد نیاز مانند نمرات و .. را از طریق مدرسه مهر کرده و در سامانه بارگزاری نماید. 

🔴 برگزاری جشنواره های دانش آموزی

یکی از امکانات جدید سایت پادا بوده که افراد برای وارد شدن به این بخش باید نام کاربری و رمز عبور داشته باشند.

🔴 وقفه یک ساله پایه تحصیلی برخی از دانش آموزان به دلایل مختلفی ممکن است امکان ادامه دادن به دوره تحصیلی خود را نداشته باشند، آموزش پرورش این امکان را برای آن ها فراهم کرده که به کمک سایت پادا بتواندد به مدت یک سال در همان مقطع خود وقفه داشته باشند و در سال بعد آن مقطع را به اتمام برسانند.
🔴 نمایش کارنامه دانش آموزی تمامی دانش آموزان برای مشاهده کارنامه تحصیلی خود باید از سایت پادا اقدام نمایند. 
🔴 ارزیابی سواد حرکتی  ارزیابی سواد حرکتی  در این سامانه برای اطلاع از وضعیت سلامت جسمی و رانی دانش آموزن راه اندازی شده است.
🔴 مدارس شاهد  افرادی که قصد دارند در مدارس شاهد ثبت نام نمایند باید از طریق این سامانه پیش ثبت نام خود را انجام دهند.
🔴 بازیابی رمز عبور اگر به هر دلیلی افراد رمز عبور خود را فراموش نمایند در این سامانه مکان بازیابی رمز و دسترسی مجدد به ناحیه کاربری وجود دارد.
🔴 کارت جلسه آزمون تمامی دانش آموزان برای ورود به جلسه امتحانی و حتی آزمون های مدارس تیزهوشان باید در زمان اعلام شده وارد سایت پادا شده و کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت نمایند.

خدمات پادا

برای کسب اطلاع از نحوه رفع مشکل فراموشی رمز عبور پادا روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

نحوه ورود و ثبت نام در سامانه Pada.medu.ir

برای ورود به سامانه ابتدا باید پسورد را از مدیر مدرسه دریافت نمایید که اطلاعات تحصیلی هر یک از دانش آموزان قبلا در سایت سیدا ثبت شده است. مسئولین مدرسه موظف به ارائه پسورد به هر یک از دانش آموزان می باشند. بعد از اینکه هر یک از دانش آموزان نام کاربری و رمز عبور خود را از مدیر مدرسه خود، دریافت نمودند، می توانند وارد سامانه پادا شده و بسته به نوع نیاز خود، یکی از گزینه های موجود را انتخاب نمایند.

📌 برای اطلاع از دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی بر روی لینک کلیک نمایید.

راهنمای تصویری ورود به سامانه پادا جهت ثبت نام دانش آموزان شاهد

وود به سامانه پادا جهت ثبت نام دانش اموزان شاهد

در سال های قبل پیش ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی از طریق سامانه سجا انجام می شد. اما، با راه اندازی سامانه پادا، دانش آموزان می توانند از این طریق ثبت نام خود را برای مدارس شاهد انجام دهند که در ادامه ما نحوه ثبت نام را برای شما توضیح می دهیم.

🔸 در مرحله اول، آن ها باید مراجعه به سامانه پادا به آدرس pada.medu.ir و کلیک بر روی گزینه “ثبت نام پایه اول مدارس شاهد” وارد سامانه شوند. 

 

برای کسب اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

ورود به سایت پادا

 

 

🔸 در پنجره جدیدی که برای آن ها نشان داده می شود باید اطلاعات خود را مانند کد ملی پدر، موبایل پدر، کد ملی مادر دانش آموز، کد ملی دانش آموز و تصویر امنیتی در کادرهای مربوطه وارد نمایند.

 

ورود ناحیه کاربری شاهد

🔸 در نهایت نام ملیت خود ر در کادر مربوطه زده و اطلاعات خواسته شده را نیز تکمیل نمده و جست و جو را کلیک نمایید.

🔸 در بخش بخش وقفه و تعیین پایه نیز پس از انتخاب گزینه  وقفه و تعیین پایه باید  تیک وقفه تحصیلی یک ساله و تعیین پایه   زده و پس از وارد کردن کد ملی و کد امنیتی استعلام را انتخاب نمایید.

بازیابی رمز عبور به سامانه پادا

برخی از افراد به دلایل و مشکلات متعددی ممکن است رمز عبور خود را در سایت پادا فراموش نمایند که برای ورود به سامانه نیاز به رمز عبور وجود دارد. یکی از خدمات این سامانه بازیابی رمز عبور بدون نیاز به مراجعه حضوری افراد به آموزش و پرورش می باشد. در صورتی که رمز عبور برای ورود به سایت پادا خود را فراموش کرده اید لازم است مراحل زیر را طی کرده تا رمز عبور خود را بازیابی نمایید. 

🔸برای بازیابی ابتدا آدرس اینترنتی  pada.medu.ir بر روی یکی از مرورگرهای خود زده و وارد سایت پادا شوید.

🔸 سپس بر روی گزینه آموزشی کلیک نمایید.

🔸 پس از باز شدن صفحه جدید بر روی گزینه “بازیابی کلمه عبور”کلیک نمایید.

بازیابی رمز عبور

🔸 پس از انتخاب باز یابی باید کد ملی خود را وارد کرده و سپس کد امنیتی مورد نظر را زده و گزینه ثبت را کلیک نمایید.

ثبت رمز پادا

📌 برای اطلاع از سامانه المپیاد دانش آموزی بر روی لینک کلیک نمایید.

ثبت نام دانش آموزان اتباع در سامانه پادا

نحوه ثبت نام در سایت پادا برای دانش آموزان اتباع یا غیر ایرانی طبق همان مراحلی است که دانش آموزان ایرانی باید طی کنند، اما در وارد کردن اطلاعات تفاوتی وجود دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم:

 • به جای شماره ملی که دانش آموزان ایرانی باید وارد کنند دانش آموزان اتباع باید از کد فراگیر اتباع استفاده کنند.
 • علاوه بر این به جای شناسنامه مدرک ارائه شده برای اتباع باید از پاسپورت خود استفاده نمایند.

 

دریافت کارنامه از سامانه پادا Pada.medu.ir

دانش آموزان می توانند از طریق مشاهده کارنامه خود از میزان پیشرفت در تحصیل یا با ضعف های خود آشنا شوند به همین دلیل دریافت کارنامه و نمراتی که در آن درج شده است اهمیت بسیار زیادی برای خانواده های دانش آموزان و خودشان دارد.

کارنامه تحصیلی دانش آموزان بعد از امتحانات هر دوره در سامانه پادا منتشر شده و در دسترس آنان قرار می گیرد. در ادامه این نوشته با راهنمای تصویری دریافت کارنامه در خدمت شما عزیزان هستیم.

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی سایت پادا روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

راهنمای تصویری دریافت کارنامه از Pada.medu.ir

در ابتدا سامانه پادا را به آدرس pada.medu.ir در مرورگر خود جستجو کنید یا آدرس آن را در نوار بالایی مرورگر خود وارد نمایید.

🔸 در صفحه ای که برای شما نشان داده می شود بر روی گزینه “مشاهده کارنامه” کلیک کنید.

مشاهده کارنامه پادا

 

 

🔸 نام کاربری و رمز عبور خود را که از مدیر مدرسه دریافت نموده اید در این بخش وارد کرده و بر روی “ورود کاربر” کلیک کنید.

 

ورود برای مشاهده کارنامه

 

🔸 در مرحله آخر در لیستی که به شما نشان داده می شود می توانید نمرات و کارنامه خود را مشاهده نمایید و از آن پرینت بگیرید.

 

📌 برای دریافت راهنمای ثبت ارزشیابی در سامانه سناد بر روی لینک کلیک کنید.

دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی از طریق سامانه Pada.medu.ir

به دلیل شیوع کرونا و کاهش تردد و مراجعات حضوری دانش آموزان به مدارس، این عزیزان می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود، به سامانه پادا مراجعه کرده و با انتخاب گزینه مد نظر خود، کارت مشاهده و جهت چاپ، آن را دریافت نمایند.

همچنین دانش آموزان عزیز می توانند کل برنامه امتحانات نهایی خود را در کارنامه مشاهده نمایند مانند نام درس، تاریخ، روز، آدرس محل برگزاری امتحان و ساعت برگزاری.

 

نحوه نقل و انتقال دانش آموزان در سامانه پادا

یکی از خدماتی که از سوی سایت pada.medu.ir ارائه می شود انتقال پرونده دانش آموزان می باشد، در صورتی که دانش آموز قصد انتقال از مدرسه ای به مدرسه دیگر را داشته باشد باید از طریق این سایت طبق مراحل زیر اقدام نماید. نقل انتقالات از دو طریق سایت به کمک مستقیم خود سایت پادا و سایت سیدا صورت می گیرد که هر دو در سامانه پادا تعبیه شده است.

🔸 برای هر دو روش وارد سایت شده و روی گزینه نقل و انتقال دانش آموزان مورد نظر را کلیک کنید.

 

نتقال دانش آموزی سیدا

🔸 سپس با درج کردن اطلاعات فردی و تحصیلی خود و همچنین پرداخت هزینه اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

🔸 در مرحله دوم برای انجام این کار باید کارنامه، مدارک تحصیلی و شناسنامه دانش آموز (همراه با مهر و امضای مدرسه) آپلود شود.

🔸 بعد از آن در صورت ثبت نام دانش آموز از قبل فرایند انتقال انجام می شود.

📌 برای اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام کتب درسی بر روی لینک کلیک نمایید.

سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی

همکاران عزیز توجه داشته باشند برای اختصاص دانش آموزان در لینک سامانه پادا پس از مراجعه به مدیریت کاربران و کلیک بر روی مدیریت کاربران وارد قسمت انتصاب و دسترسی کاربری شده و پس از آن بر روی کلمه عبور دانش آموزان کلیک نمایید. سپس امور مربوط به رمز مورد نظر را برای هر یک از دانش آموزان به انجام برسانید. پس از انجام مراحل بالا، حال کلاس مورد نظر را انتخاب کرده و پس از آن می توانید اسامی هر یک از دانش آموزان را مشاهده نمایید، همچنین رمز تمامی دانش آموزان در این قسمت قابل مشاهده می باشد.

پس از اتمام کار، شما می توانید خروجی اطلاعات خود را در قالب اکسل ذخیره نمایید، که هر یک از دانش آموزان رمز اختصاصی خود را خواهند داشت بنابراین در نگهداری آن دقت لازم را داشته باشید. رمز عبور هر یک از دانش آموزان تنها باید به خود آنها تحویل داده شود و دانش آموزان برای دریافت رمز عبور باید به مدرسه مراجعه کرده و آن را از مدیر دریافت نمایند.  دانش آموزان و اولیای عزیز توجه داشته باشند که در صورت دریافت پیام‌های ناشناس و غیر معتبر مبنی بر مشاهده و یا ارائه رمز عبور دانش آموزی به هیچ عنوان اعتماد نکنند و رمز عبور را تنها از مدرسه محل تحصیل دریافت نمایید.

 

بهترین مرورگر برای ورود به سامانه پادا

برای اتصال به سامانه pada.medu.ir بهتر است از مرورگرهایی همانند مرورگر فایرفاکس نسخه ی بالای 30 استفاده نمایید و برای مرورگر کروم نسخه ۴۹ به بالا و یا مرورگر اینترنت اکسپلورر نسخه ۱۱ به بالا از جمله مرورگرهای مناسب برای مشاهده کارنامه می باشند. با توجه به اینکه سامانه پادا تنها برای مشاهده کارنامه دانش آموزانی که در ایران سکونت دارند است لذا امکان مشاهده کارنامه تنها برای کاربرانی وجود خواهد داشت که آی پی ایران را داشته باشند.

در صورتی که فیلترشکن شما متصل باشد شما به عنوان کاربر غیر ایرانی شناخته خواهید شد و به همین دلیل امکان ورود به سیستم را نخواهید داشت و بنابراین توصیه می نماییم قبل از ورود حتما وی پی ان خود را خاموش نمایید.

بهترین مرورگر پادا

جزئیات دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان در Pada.medu.ir

در سال های گذشته، پرونده هریک از  دانش آموزان به صورت دستی صورت می پذیرفت و در صورت نیاز، والدین عزیز با مراجعه به مدرسه می توانستند از اطلاعات موجود در پرونده اطلاع یابند. به دلیل مشکلاتی که در مراجعه حضوری به مدارس برای مشاهده پرونده وجود داشت تصمیم بر این شد که دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان را امکان پذیر نمایند تا بتوانند به راحتی در هر زمانی به آن دسترسی داشته باشند. اطلاعات موجود در این پرونده به هیچ عنوان نباید با نسخه دستی آن مغایرتی داشته باشد و تمام جزئیات و  مدارک موجود در آن باید به صورت درست وارد شده باشد.

در صورتی که به سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی وارد شده اید و متوجه اشتباه در اطلاعات شدید، در صورتی که مغایرتی در پرونده الکترونیک و پرونده واقعی مشاهده می کنید حتما آن را به مدیر مدرسه اطلاع دهید. ثبت اطلاعاتی که در پرونده الکترونیکی دانش آموزان در سامانه پادا انجام می گیرد از طریق سامانه سیدا انجام می گیرد که معلمان عزیز اطلاعات مربوط به دانش آموزان را در آنجا ثبت می کنند. به دلیل اینکه برای ثبت نمرات اعشاری اشکالاتی در سامانه سیدا وجود دارد به همین دلیل در حال حاضر امکان دریافت پرونده به صورت الکترونیکی امکان پذیر نیست اما بعد از رفع مشکل ذکر شده، امکان دریافت پرونده به صورت الکترونیکی از طریق سامانه پادا pada.medu.ir امکان پذیر است.

 

📌 برای اطلاع از هزینه ثبت نام در مدارس شاهد بر روی لینک کلیک کنید.

 

مشکلات احتمالی ورود به سامانه

هنگام ورود به سامانه pada.medu.ir ممکن است مشکلاتی داشته باشید به همین دلیل از انجام کار خودداری نمایید. علت این مشکلات می تواند متفاوت باشد اما یکی از دلایل آن، شاید مربوط به سرعت اینترنت شما باشد. در صورتی که اینترنت تلفن همراه  و یا سیستمی که از آن استفاده می نمایید کند باشد، امکان ورود به سایت به شما داده نخواهد شد.

برای رفع مشکلات بالا یک بار مرورگر خود را ببندید و اینترنت را خاموش و مجددا روشن نمایید و دوباره آدرس را وارد کرده تا بتوانید کارنامه را مشاهده نمایید. در صورتی که از اینترنت همراه استفاده می کنید ممکن است مشکل آنتن دهی داشته باشید و به همین دلیل با خطای ۵۰۳ مواجه شوید. برای رفع این مشکل بهتر است به مکان دیگری بروید.

اگر به هر دلیلی در هر یک از مراحل شرح داده شده مشکلی در ثبت نام و ورود داشتید می توانید از مشاورین ایران تحصیل با شماره  9099075307 در ارتباط بوده و راهنمایی لازم را دریافت نموده و یا ثبت نام خود را از طریق مشاورین ایران تحصیل انجام دهید.

نکات مهم برای ورود مدیران مدارس به سامانه پادا Pada.medu.ir 

مشاهده کارنامه زمانی امکان پذیر است که سامانه فعال شده باشد، هدف از راه اندازی و اجرای این سامانه دسترسی دانش آموزان به پرونده الکترونیکی و همچنین مشاهده کارنامه می باشد.

دانش آموزان با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود می‌توانند در هر زمانی برای مشاهده کارنامه بدون نیاز به مراجعه حضوری به مدرسه اقدامات لازم را انجام دهند.

محیط کاربری سامانه پادا همانند سامانه سیدا می باشد، با توجه به مشکلاتی که در وارد نمودن نمرات دانش آموزان به صورت اعشار وجود دارد توصیه می نماییم که در حال حاضر کمی صبر نموده و عملیات فارغ التحصیلی را  به تاخیر بیندازید تا سامانه اصلاح شده و مشکلات ایجاد شده از بین بروند.

برای دانش آموزان ابتدایی که نمرات آنها به صورت کیفی می باشد، در برخی از موارد ممکن است نمرات شایستگی دانش آموزان دچار خطا و اشتباه شود.

راهنمای تلفنی 24 ساعته

سامانه نورینو در سایت پادا

سایت نورینو یکی از بخش های سایت پادا می باشد که در زمانی که وارد سامانه پادا می شوید می توانید با داشتن نام کاربری و رمز عبور خود وارد بخش های نورینو شده و از امکانات و خدمات آن استفاده نمایید.

برخی از قسمت های بخش نورینو به شرح زیر است:

ثبت نام در کلاس های دارالقرآن عطر انتظار طرح پیوند مسجد، مدرسه و منزل واحد آموزشی
پرسش های دینی و اعتقادی مسابقات قران، عترت و نماز مصباح الهدی هیئت مذهبی

راهنمای تصویری ورود به سامانه نورینو

🔸 ابتدا باید آدرس اینترنتی  pada.medu.ir را در یکی از مرورگرهای سیستم و یا موبایل خود وارد نمایید. سپس گزینه پرورشی را انتخاب نمایید.

ورود به سامانه نورینو

🔸 پس از انتخاب گزینه پرورشی شما باید در صفحه جدید نام کاربری و رمز عبور سایت پادا خود را وارد نماید و در انتها گزینه ورود کاربران را انتخاب نمایید.

🔸 پس از ورود به ناحیه کاربری خود می توانید یکی از خدمات ذکر شده مانند عطر انتظار، پرسش های دینی و اعتقادی و … را انتخاب کرده و وارد بخش آن شوید و از خدمات و امکانات آن بهره مند گردید.

📌 برای رفع مشکلات سامانه پادا، بر روی لینک کلیک کنید. 

دانلود اپلیکیشن برنامه پادا 

آموزش و پرورش برای استفاده راحت تر و دسترسی سریع تر به خدمات و امکانات سایت پادا اپلیکیشنی طراحی نموده اند. این برنامه هنوز به اجرایی نهایی نرسیده و به محض انتشار این اپلیکیشن لینک آن در مقاله قرار خواهد گرفت.

📎 دانلود اپلیکیشن برنامه پادا   به محض رونمایی این لینک فعال خواهد شد

 

اخبار پیرامون سایت پادا 

🔊 سناد، همگام، سیدا و پادا” جزیره‌هایی منفصل و رویایی به‌نام سامانه‌های یکپارچه نرم‌افزاری در آموزش‌و‌پرورش!

سامانه‌های مختلف وزارت آموزش و پرورش از سناد، همگام و اخیراً سیدا و پادا موضوعی است که در طول سال‌های اخیر کمتر درباره آنها صحبت شده است؛ سامانه‌هایی که در دوره‌های مختلف به‌صورت جزیره­‌ای و غیریکپارچه تولید، استفاده و بعضاً رها شده است!

🔊 دریافت پول در مدارس دولتی فقط برای بیمه و کتاب مجاز است

دریافت وجه در زمان ثبت نام در مدارس دولتی صرفاً برای انجام بیمه و خرید کتب درسی صورت می‌گیرد و جز این والدین نباید هزینه دیگری پرداخت کنند. والدین باید با مراجعه به سامانه pada.medu.ir، نزدیک ترین مدرسه محل سکونت خود را پیدا کرده و اقدامات لازم برای سنجش و ثبت نام فرزند خود را انجام دهند.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با سامانه pada.medu.ir آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که به جای مراجعه حضوری می توانید به راحتی تمامی خدمات را از طریق این سایت انجام داده و مشکلات خود را برطرف کنید. اما، اگر به هر دلیلی نتوانستید از خدمات این سایت استفاده کنید، می توانید از مشاوران ما در ایران تحصیل کمک بگیرید. مشاوران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت سرانی به شما عزیزان می باشند. شما می توانید با تماس گرفتن با شماره 9099075307  و یا گذاشتن کامنت، با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

 

 

📥 جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.  📥

 

 

🎧 پادکست صوتی مقاله 🎧

4.1/5 - (56 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان به چه سامانه ای باید مراجعه نماییم؟

سامانه pada.medu.ir در اختیار کلیه دانش آموزان و اولیای آنان قرار دارد.

برای ورود به سامانه پادا چه اقدامی باید انجام دهیم؟

ابتدا بر روی لینک سامانه پادا کلیک نموده و سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

آیا امکان ورود به سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی وجود دارد؟

با توجه به اینکه کارنامه تنها در زمان خاصی بر روی سامانه قرار می گیرد، لذا کارنامه تنها در همین زمان قابل مشاهده خواهد بود.

نظرات

 1. خداداد خانلری
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۶

  سلام
  من باید برای دبیرستان دکتر هشترودی باید ریز نمرات ببرم
  میشه از pada.medu.ir این کارو کرد؟

 2. تابان
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۳

  برای من در سایت PADA.medu.ir گزینه آموزشی رو نمیاره

 3. محمد حسین
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۴

  موقع ثبت نام مدخلی پدر نیست میگه باید وارد کنی ولی کجا باید وارد کنم جایی برای ویرایش اطلاعات نیست کجا باید ویرایش کنم

  • مشاور اقازاده
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقت بخیر
   نیازه با مدیر مدرسه صحبت کنید

 4. Helma
  ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۵

  سلام وقت بخیر
  من الان کلاس نهم هستم و می خواهم از طریق سامانه پادا کارنامه هفتم را ببینم باید چکار کنم؟
  باتشکر.

  • tahmasebi
   ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام دوست عزیز باید وارد پروفایلتون بشید و کارنامه ی هفتم رو سرچ کنید.

 5. رضا.
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

  سلام من نیاز به پرونده تحصیلی فرزندم دارم می خوام بدونم به کمک سایت پادا می توان پرونده تحصیلی را دریافت کرد؟

  • tahmasebi
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

   سلام دوست عزیز خیر سامانه پادا استعلامی بشما نخواهد داد. باید از طریق دفتر پیشخوان دولت و یا سامانه دیپ کد اقدام کنید.

 6. سعیده.
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام وقت بخیر ️رمزعبور سامانه پادا را چگونه دریافت کنیم؟

  • مشاور جوادی
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید به صورت حضوری به مدرسه مراجعه و از از معاون اجرایی کلمه عبور رو دریافت کنید.

 7. طاها
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۸

  کار نامه

  • داداش زاده
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

   سلام من اشتباهی در گروه جهاد ثبت نام کردم چجور میتونم تغییرش بدم

   • مشاور فتح اللهی
    ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۷

    سلام باید برای ویرایش اطلاعات از آموزش و پرورش اقدام کنید

 8. امیر
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام پایه دهم عادی هستم . موقع ثبت نام حضوری گفتن که داخل سایت هم ثبت نام کنم تا کتاب بتونم ثبت نام کنم ، از چه بخشی باید اقدام کنم ؟

  • abbasi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام در سامانه پادا میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 9. شیوا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴

  سلام وقت بخیر جواب قبولی در مدارس شاهد کی میاد؟

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام وقت به خیر
   از طریق تماس تلفنی یا پیامک به شما اطلاع داده می شود.

 10. علی اصغر شیاسی
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

  باسلام ودرود
  ضمن وقت بخیر،وخداقوت به استحضار میرسد ،یک شماره تلفن دادید برای یک کشور هرچی زنگ میزنی پیام میدهد اشغال، دردسترس نیست، ازطرف گفتید از ساعت 8 تا 12 شب پاسخگو هستید! !!! این معضل چگونه حل میشود باتوجه به فرجه اندک برای ثبت نام دانش آموزان کلاس دهم.؟؟؟؟
  سوال دیگر اینکه ،وارد پیش ثبت نام شدم ، تا به مرحله انتخاب مدرسه ورشته رسیدم ، در این مرحله در ناحیه3 اصفهان که مورد ثبت نام هست فقط یک مدرسه شاهد را نمایش میدهد با دو رشته ،درصورتیکه سرخیابان ششم کوی امیریه اصفهان که ساکن هستم دبیرستان مورد نظر وجود دارد !!!!! ولی غیرقابل نمایش است، چه باید کرد ؟؟؟؟
  کارشناس محترم لطف بفرمایید درکوتاهترین زمان پاسخ دهید، منتظر پاسخ شما هستم.
  تشکر
  شیاسی

  • bahraii
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام وقتتون بخیر با کارشناس داخلی 111 تماس بگیرید

 11. احسان کریمی
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸

  برای هزارمین بار دارم ثبت نام میکنم ولی درقسمت معرفی منطقه ومدرسه میگه درمنطقه موردنظرسما مدرسه شاهد وجودندارد ،درصورتیکه 4یا5مدرسه شاهد وجود داره وبه هرجا هم مراجعه میکنیم میگن ،نمیدونم باید توی سامانه ثبت نام کنی ،،آخه چطوری؟

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام وقتتون بخیر برای حل مشکل با داخلی 111 تماس بگیرید

 12. ناریا اردست
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۶

  من برای پایه هفتم مدارس شاهد در سامانه پادا ثبت نام کرده ام ولی متاسفانه می گویند اسم و فامیل شما موجود نیست

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام وقت بخیر لطفا برای بررسی صحت اطلاعات ثبت نامی خود در مدرسه شاهد رو از طریق اموزش و پرورش و یا مدارس شاهد پیگیری فرمایید موفق باشید

   • Arefeh
    ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

    سلام و خسته نباشید خدمت شما
    من میخواستم اعلام نتایج تیزهوشان برای پایه دهم رو ببینم اما نام کاربری و رمز عبورم نمیدونم میشه راهنماییم کنید

    • mohammadi
     ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

     سلام وقت به خیر
     برای ورود به سامانه پادا به کد ملی به عنوان نام کاربری و رمز ورود پادا که از مدرسه خود دریافت میکنید نیاز دارید.

 13. Aysooda
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم رو کی اعلام میکنن؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام 15تا20روزبعدازثبت نام میادبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 14. پونه
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

  ببخشید برای پایه هفتم پیش ثبت نام انجام نمیشه چرا میگه ثبت نام به پایان رسیده برای مدرسه معمولی میخواستم پیش ثبت نام کنم چرا نمیشه میگه تموم شده

  • bagheri
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

   با سلام سایت پادا بریا پیش ثبت نامشاهد باز است فعلا مدارس دیگر نایمش نرسیده

 15. پونه
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

  ببخشید برتی پایه هفتم پیش ثبت نام انجام نمیشه چرا میگه ثبت نام به پایان رسیده برای مدرسه معمولی میخواستم پیش ثبت نام کنم

  • bagheri
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

   با سلام سایت پادا بریا پیش ثبت نامشاهد باز است فعلا مدارس دیگر نایمش نرسیده

 16. هوشنگ عباسی
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام وقت شما بخیر، ما امسال سال دوازدهم هستیم و طبق روال باید کارنامه ما در سایت پادا هم درج میشد، اما مدیریت مدرسه و کادر معلمین میگن که به علت این موضوع که ما در شرف فارغ التحصیلی هستیم کارنامه ما اینجا ثبت نمیشه، میخواستم در مورد ارتباط این موضوع بپرسم ازتون.

  • aria
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

   سلام روزتون بخیر، همانطور که در متن مقاله توضیح داده شد نمرات در سامانه پادا با توجه به مطالب منتشر شده در سایت سیدا درج می شوند که نمرات در این سامانه با اعشار قابل درج نبوده و نیستند، از همین جهت برای دانش آموزانی که در معرض فارغ التحصیلی هستند و حتی اعشار ریز نمرات آن ها حائز اهمیت می باشد به9تر است برای تحویل کارنامه از سوی مدیران مدارس از این سامانه استفاده نشود.

 17. هوشنگ عباسی
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام روز شما بخیر، من کارنامه خودم رو توی سامانه پادا داشتم نگاه میکردم یه سوالی برام پیش اومدم، معدل من طبق نتایج امتحاناتم درسته اما مسئله ای که وجود داره هرچقدر ریز نمرات درج شده در pada.medu.ir رو جمع میزنم و خودم معدل میگیرم با معدل درج شده توی سایت همخونی نداره، علاوه بر این اعشار نمرات بنده در سایت درج نشده و همه نمرات به صورت تمام هستند.

  • aria
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۹

   سلام روز بخیر، نمرات در سایت pada.medu.ir از سایت سیدا برداشته می شوند که امکان وارد کردن نمرات اعشاری در آن وجود ندارد، از همینبابت ممکن است معدل با ریزنمرات خوانایی نداشته باشد.

 18. حسین
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۳

  با سلام
  ثبت نام پایه هفتم مدارس عادی در سامانه پادا کی باز می شود.

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   با سلام هنوز با نشده باید شاهد ثیت نامش تموم شه بعد این ثبت نام باز بشه

 19. شایان
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۵

  سلام خسته نباشید.
  ما معاون مدرسمون میگه سایت پادا کلا نمرات اشتباهی رو وارد می‌کنه میخواستم ببینم راسته یا دروغ ممنون میشم جواب بدید

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

   سلام وقت بخیر سامانه پادا نمراتی که مدیر در سیدا ثبت میکند را برای شما نمایش میدهد

 20. مهدی مروانی
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

  سلام . ثبت نام شاهد پایه دهم شروع شده ؟؟

  • mansuri
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام وقت بخیر خیر هنوز اغاز نشده است در کانال تلگرامی به ایدی @irantahsilan عضو شوید اطلاع رسانی میشود

 21. ناشناس
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

  سلام ببخشید ثبت نام مدرسه دهم شاهد اغاز نشده؟

  • haghipor
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام مدارس شاهد برای پایه دهم هنوز شروع نشده است

 22. ناشناس
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

  ببخشید ثبت نام مدارس دهم شاهد باز نشده؟

  • haghipor
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام مدارس شاهد برای پایه دهم هنوز شروع نشده است

 23. محمد امین ناصری
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

  سلام چرا نمیتونم کارناممو ببینم همش میگه زمان بازگشایی هنوز نرسده

  • bagheri
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

   با سلام شما برای مشاهده کارنامه باید طبق زمان بندی پادا اقدام کنید

 24. زهرا
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام. من برای پیش ثبت نام پایه ی هفتم وارد سایت شدم
  چرا قسمت انتخاب مدرسه باز نمیشه چیزی هم نمیشه تایپ کرد
  وقتی هم بخوایم ثبت نام رو تکمیل کنیم میزنه نام مدرسه الزامی هست

  • ekhlasi
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۲

   با سلام وقت بخیر هنوز زمان ثبت نام فرا نرسیده است

 25. زهرا
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام هنوز پاد مدارس شاهد پایه هفتم باز نشده ؟؟؟

  • alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

   سلام وقت بخیر .. در حال ثبت نام می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 26. سپیده
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

  سلام مدرسه شاهد پایه هفتم هنوز بازنشده ؟؟؟؟

  • heydari
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

   سلام وقت بخیر
   در حال حاضر اطلاعیه ای برای زمان ثبت نام مدارس شاهد منتشر نشده است

 27. سپیده
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۴

  سلام ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد تو پادا هنوز شروع نشده؟؟؟؟

  • haghipor
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام وقت بخیر
   خیر ، در حال حاظر ثبت نام مدارس شاهد در سامانه پادا بازگشایی نشده است

 28. سپیده
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۰

  سلام هنوز ثبت نام مدرسه شاهد پایه هفتم شروع نشده؟؟

  • haghipor
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام وقت بخیر
   خیر ، در حال حاظر ثبت نام مدارس شاهد در سامانه پادا بازگشایی نشده است

 29. زینب
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام پایه هفتم شاهد هنوز برای ثبت نام باز نشده وقتی میریم فقط ابتدای هست ؟

  • aghazade
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

   سلا
   بعله هنوز زمان ثبت برای مدارس شاهد پایه هفتم اغاز نشده

 30. زهرا
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

  سلام ببخشید چرا وارد سایت میشیم برای پیش ثبت نام هفتم چیزی نمی بینیم فقط پایه اول است؟

  • abbasi
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷

   سلام وقت بخیر
   زمان ثبت نام پایه های هفتم هنوز شروع نشده .

  • bagheri
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

   با سلام در بازه زمان معیین وارد سایت شوید از طریق سایت اطلاع رسانی میوشد

 31. امیررضا
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶

  پیش ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم‌چرا باز نمیکنه

  • ekhlasi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز منتظر اطلاعیه از سوی سامانه پادا باشید

 32. بنیامین گلکار
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۶

  ازتون ممنونم

 33. محمد رضا برخورداریان
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

  از زحمات گروهتان بسیار سپاسگزارم

 34. ریحانه
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰

  میشه بگین چرا نمرات رو نشون نمیده؟؟
  نمراتمون ثبت شده اما وارد قسمت دریافت کارنامه ک میشیم نمره ای وجود نداره

  • mansuri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام وقت بخیر سوال خود را همراه با قیدمقطع تحصیلی فعلی بفرمایید

 35. -
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

  سلام
  من سال ۹۱-۹۲ فارغ التحصیل شدم و الان اصل کارنامه سوم متوسطه برام نیازه اما کارنامه رو گمش کردم باید چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

   با سلام.اگر نیاز شما با تاییدیه تحصیلی براورده میشود از همان استفاده کنید.در غیر این صورت به اموزش و پرورش منطقه مدرسه ان زمان خود مراجعه کنید.

  • امین
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

   ایمیل بزنید

 36. ال آی بردوده
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۶

  نام و رمز را تایپ نمی کند چه کار کنم؟

 37. ال آی بردوده
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۵

  نام نماز را تایپ نمی کند چه کار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام
   میتونید بامرکز تماس بگیرید براتون انجام بدن

 38. محمد یزدان حسینی
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام ما چطوری باید در لینک پادا شرکت کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   با سلام.لطفا سوال خود را واضح تر بیان کنید.

 39. فاطمه
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۴

  من کدمو فراموش کردم چ کنم

 40. ayub.khezri1986@gmail.com
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۱

  هر کاری میکنم کارنامم تمام بالا نمیاد
  نمیدونم 20بار بیشتر امتحان کردم ولی دروس کامل نمیاد روی کارنامه

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷

   از طریق مدرسه اقدام کنید.

 41. حشمتی
  ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

  با عرض سلام و خسته نباشید، امکانش هست به من بگید که نحوه دریافت کارنامه از سایت پادا به چه شکله؟

  • irani
   ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

   با سلام و وقت بخیر، شیوه گرفتن کارنامه از سامانه پادا به این شکل هست که از پنل ابتدایی این صفحه باید دریافت کارنامه رو بزنید، و بعد با وارد کردن مشخصاتی اعم از مقطع تحصیلی و نام کاربری کلمه عبور میتونید کارنامه دانش آموزتون رو دریافت کنید، برای ثبت نمرات در سامانه سیدا طی کردن این فرایند واجب هستش.

 42. شایان
  ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

  زمان ثبت نام پایه هفتم در سامانه پادا چه زمانی هست؟

  • irani
   ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام شایان عزیز، برای ثبت نام پایه هفتم در سامانه پادا از ۳۱ خرداد تا ۳۱ مرداد مهلت دارید، البته که توجه داشته باشید این بازه زمانی تو سال های مختلف متفاوت هست و بهتر هستش تا قبل از اقدام اطلاعیه های این سایت رو چک کنید، علاوه بر این توجه داشته باشد که برای دانش آموزان مقطع ابتدایی هم باید اقدام به ثبت نمرات در سایت سیدا کنید و بعد فرایند ثبت نام پایه ۷ ام رو در سایت پادا انجام بدید.

 43. Mehrdad dehghan
  ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

  نحوه انتقال دانش اموزان در سایت پادا به چه صورت می باشد ؟

  • irani
   ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

   سلام مهرداد عزیز برای انتقال دانش آموز خود در سایت پادا باید تو پنل ابتدایی این سایت گزنیه نقل و انقال رو بزنید و بعد نمرات و مدارک تحصیلی رو با مهر آموزشگاه مربوطه یاید آپلود کنید، فقط قبلش توجه داشته باشید که نمرات دانش آموز شما در سایت sida.medu.ir ثبت شده باشد.

 44. Sina
  ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

  ایا نحوه ثبت نمرات در سایت پادا امکان پذیر است؟

  • irani
   ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

   سلام سینای عزیز، برای ثبت نمرات دانش آموز خودتون باید به سامانه سیدا مراجعه کنید.

 45. امین رضایی
  ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۵

  سلام میخواستم بدونم نحوه ثبت نام دانش آموزان اتباع در سامانه پادا به چه شکل هستش؟

  • irani
   ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

   با سلام و وقت بخیر نحوه ثبت نام برای دانش آموزن اتباع هم مثل دانش آموزان عادی هست فقط با این تفاوت که به جای شماره ملی از کد اتباع باید استفاده نمایید، علاوه بر این برای تکمیل پرونده و ثبت نمرات در سایت سیدا هم می توانید از آموزش های ایران تحصیل استفاده کنید.

 46. جواد
  ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۳

  لااقل یک تلفن درست میداین مردم زنگ بزنن اینقد مردم رو سر کار نظارین

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت بخیر میتونید با مرکز تماس بگیرید

 47. جواد
  ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

  اقا درست شده سایت
  ولی فک کنم داره سال تمام میشه
  انشالله از سال دیگ
  خسته نباشبین

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   .

 48. پرهام
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

  دو روزه دارم سعی میکنم از قسمت ارزیابی سواد حرکتی اطلاعات رو ثبت نهایی کنم ، اولا که وارد نمیشد یکبارم که وارد شدیم ثبت نهایی رو زدیم هیچ کاری انجام نداد و دیگه هم نتونستم تا این لحظه وارد بشم لطفا مدیر سایت توضیح بده مشکل کجاست؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقتتون بخیر سامانه ی پادا هر از گاهی دچار اپدیت و بروز رسانی می شود باید در تایم های زمانی متفاوتی امتحان کنید

 49. آرین قربانی
  ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۲

  سلام.مدرسه گفته توبخش سوادحرکتی ثبت نام کنید وازقسمت ثبت نام موفق شده پایانی عکس بکیریم وبرا مدرسه ارسال کنیم. روسوادحرکتی کلیک میکنم . کدملی پسرم رو مینویسم میگه این دانش آموز تاریخ18/7/1400ثبت نام کرده . حالا میخوام وارد بشم نمیدونم چه کار کنم لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام بایداطلاعات روتوسیستم واردکنید

 50. فروزنده
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۷

  با سلام من مدرسه دخترم را تغییر دادم حالا میخوام در سامانه پادا مدرسه را تغییر بدم هرچه تلاش میکنم نمیشه لطفا راهنمائی فرمائید
  از طریق پیش ثبت نام میرم نمیشه در قسمت نقل ک انتقالات میرم نمیشه باید چکار کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام وقت به خیر مدرسه ای که اول ثبت نام کردید باید نام دانش آموز شمارا از لیست دانش آموزان مدرسه خود از سامانه پادا خارج کند.اگر مدرسه نتوانست باید به آموزش و پرورش ناحیه خود مراجعه نمایید.

 51. ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

  سلام
  چرا گزینه کارنامه دیگه در سایت پادا نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام وقتتون بخیر.
   از طریق ماژول ها وارد بشید.

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۲

   سلام برداشتند

 52. ..
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۲

  سلام من امروز سایت پادا پیش ثبت نام رو انجام دادم
  تاییدیه پادا کی بدستم میرسع ک بتونم کتاب ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

   سلام وقتتون بخیر.
   از طریق مدرسه پیگیری کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام چندروزه بایدبدستتون برسه

 53. Reza
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام چرا 103 جواب نمیده

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقتتون بخیر لطفا در تایم کاری 8:30 تا 17 با شماره های مرکز برای برقراری ارتباط تماس بگیرید

  • Reza
   ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام فردا مدرسه دارمو ثبت نام نکردم مدیر میگه برید ط بخش پیش ثبت نام پیش ثبت نام ک روی گزینه تایید نهایی کلیک میکنم میگه ب بخش نقل انتقال در مدرسه مراجعه کنید مدرسه میگه انقد بزنید تا سایت باز بشه یک هفته تموم دارم این کارو میکنم نمیشه خاهشن ب من بگید من چیکار کنم

 54. هانیه
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۴

  سایت برای پیش ثبت نام مشکل داره کی برطرف میشه؟ نوشته بدون سازمان

  • هانیه
   ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۶

   مشکل سایت برای پیش ثبت نام کی برطرف میشه ؟؟ نوشته بدون سازمان

 55. زینب
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

  سلام .. برای پایه دهم میخوام ثبت نام کنم ولی هر کاری میکنیم نمیشه جلو اسم مدرسه نوشته شده بدون سازمان … تکمیل ظرفیت هم نشده میگن اخلال از پادا هستش چکار کنم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام سامانه پادا اختلالش رفع شده ولی اینکه بدون سازمان هستش ممکنه ظرفیت تکمیل شده باشد

 56. زینب
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

  برای ثبت نام مدرسه نمونه دولتی مدیر مدرسه گفته برید پیش ثبت نام انجام بدید میخواهیم پیش ثبت نام انجام بدیم نوشته بدون سازمان چکار کنیم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام
   عنوان بدون سازمان در سامانه پادا به این معناست که آن مدرسه هنوز ظرفیت جدیدی را در نظر نگرفته و یا اینکه ظرفیت پذیرش به پایان رسیده است.باید از طرف مدرسه پیگیری کنید

 57. زینب
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

  بخدا ما از نگرانی اینکه ثبت نام نشیم مدرسه نمونه دولتی افسرده شدیم مدیر مدرسه گفته برید پیش ثبت نام تنجام بدید میخواهیم پیش ثبت نام انجام بدیم نوشته بدون سازمان چکار کنیم لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۴

   با سلام
   عنوان بدون سازمان ب این معناست که اون مدرسه یا ظرفیتی را برای نیمسال تحصیلی ارایه نداده و یا ظرفیت آن به پایان رسیده است.

 58. پوریا
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۹

  ای خدا هی میگین اختلال دارهد چرا پس رفع نمیشه نمیره داخل

 59. خانوم
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

  سلام من تا امروز کد رو نداشتم الان که رفتم مدرسه گفتن وارد سایت بشم ولی الان اصلا گزینه مشاهده کارنامه رو نداره من چیکار کنم لطفا جواب بدید

  • کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام وقت به خیر سامانه پادا در حال به روز رسانی لطفا مجددا امتحان بفرمایید.

  • زینب
   ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

   بخدا ما از نگرانی اینکه ثبت نام نشیم مدرسه نمونه دولتی افسرده شدیم مدیر مدرسه گفته برید پیش ثبت نام تنجام بدید میخواهیم پیش ثبت نام انجام بدیم نوشته بدون سازمان چکار کنیم لطفا راهنمایی کنید

   • کارشناس ارشد
    ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

    سلام وقت به خیر آزمونی برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی متوسطه دوره اول برگزار نمی شود و برای ثبت نام تنها باید حضوری به مدرسه مراجعه نمایید و پس از بررسی شرایط و مصاحبه وضعیت قبولی شما مشخص شود.

 60. farnaz
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۳

  سلام. وقت بخیر… برای پیش ثبت نام پایه دهم مدرسه ای که مدنظرم هست قابل انتخاب نیست و مقابلش نوشته (بدون سازمان)… مشکل از کجاست و باید چیکار کنم؟! راهنمایی بفرمایید. تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام
   بدون سازمان به این معناست که ظرفیت پذیرش اون مدرسه به پایان رسیده و یا اینکه هنوز ظرفیتی برای سال جدید ارایه نداده است.

 61. خاطری
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

  من میخوام کارنامه مو ببینم ، همه گزینه ها ست بجز بخش دریافت کارنامه چکار کنم اون قسمت و بیارههه؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام
   برای بررسی بیشتر سایت پادا با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 62. مهدی
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۶

  تو سایت کلمه عبور رو دادم رفته میزنم بازیابی میگه شماره وارد نکردید میرم اونور وارد میکنم میزنه قبلا وارد شوید شماره رو عوض میکنم بازم میگه 😒😶چ کنممممممم

  • moshaverarshad
   ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام مهدی
   سامانه پادا به مشکل برخورده بود هم اکنون درست شده میتونید وارد بشین کارای ثبت نامتونو انجام بدین

 63. محمد میرزایی
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۲

  باسلام
  طی یک ماه گذشته بارها به سامانه پادا مراجعه که هر بار با خطای عملیات شروع دوره جدید و ارتقاء، پایه هنوز توسط مدرسه (پایه قبلی) انجام نشده است مواجه میشد، بالاخره بعد از بعد از مراجعات مکرر و ورود و سپس ثبت درخواست پیش
  ثبت نام مجددا همان خطا بروز و دیگه هیچگونه اطلاعی از پیش ثبت نام در دست نیست با این وجود که مهلت پیش ثبت نام تا دهم مرداد می باشد لطفا فکری به حال مشکلات عدیده سایت کنید

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام محمد سامانه پادا ایرادی نداره هم اکنون میتونین وارد بشین و پیش ثبت نام انجام بدین

 64. علاف
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

  هی میگین
  سلام سامانه پادا اختلال داره امروز حتما رفع خواهد شد
  تو روحتون
  که ما تو ای مملکت نمیتونیم مثه آدم بریم یه کارنامه ببینیم.
  واقعا که😐

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام علاف
   هم اکنون وارد سامانه بشین کارنامتونو مشاهده کنید

 65. فاطمه
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام لطفایکم بیشتراهمیت بدین به سایت سایت خیلی مشکل داره بااعصابوروان دانش آموزابازی می کنین اصلا کارنامه برای من بالانمیاره واسه ثبت نام مدارسم به زورثبت نام کردم نمیشد

  • moshaverarshad
   ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام سامانه پادا اختلال داره , امروز حتما رفع خواهد شد

 66. وفایی
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۴

  سلام
  من چند ده بار تلاش کردم برای ورود و ثبت نام دانش آموز دهم ، ولی موفق نشدم ، این سایت هم مثل نرم افزار شاد خیلی مشکل داره.

  • moshaverarshad
   ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام سامانه پادا اختلال داره , امروز حتما رفع خواهد شد

 67. Maryam
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام ،سایت پادا از صبح تا حالا 100بار رفتم باز نمیشه ،واقعا که ،زجرآوره ،

  • moshaverarshad
   ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام سامانه پادا اختلال داره , امروز حتما رفع خواهد شد

 68. رادین
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲

  براستی سامانه ی بی ارزشی است . والسلام

  • moshaverarshad
   ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۳

   سلام سامانه پادا اختلال داره ولی رفع خواهد شد

  • moshaverarshad
   ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام سامانه پادا اختلال داره , امروز حتما رفع خواهد شد

 69. killer
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

  بلد نیستین چرا سایت راه اندازی میکنین مردمو اعلاف خودتون کردین از 30 روز تو ماه خدا رو شکر 25 روزش اختلال داره بلد نیستین جمع کنین

  • moshaverarshad
   ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

   سلام سامانه پادا اختلال داره ولی رفع خواهد شد

 70. ابوالفضل
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۷

  سلام برای من گلا تو هر سایتی میرم مشاهده کارنامه وجود نداره چیکار کنم 😭😭

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام سامانه پادا اختلال داره بزودی رفع خواهد شد

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

   سلام ابوالفضل شما وارد سامانه pada.medu.ir بشین و کارنامتونو مشاهده کنید

  • فاطمه
   ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲

   بده به دوستات برن برات نگاه کنن نتیجروبفرستن برات یاباگوشی دیگه امتحان کن

   • moshaverarshad
    ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

    سلام سامانه پادا اختلال داره , امروز حتما رفع خواهد شد

 71. ملیکا
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

  سلام من کلا نمیتونم وارد سایت بشم اینترنتمم اوکیه، یعنی ممکنه شیفت باشه؟؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام سامانه پادا اختلال داره بزودی رفع خواهد شد

   • ابو الفضل
    ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۷

    یعنی چه چرا الکی میگید این سایت مسخره شما درست بشو نیست خواهشا اگه بلد نیستین یه سایت سالم درست کنید وعده های الکی ندین مردم که علاف شما ها نیستن

    • moshaverarshad
     ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۶

     سلام سامانه پادا اختلال داره ولی رفع خواهد شد

 72. ننت
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۳

  کوش نمیاد 😐😐

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام سامانه پادا اختلال داره بزودی رفع خواهد شد

 73. ¿¡
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۲

  کوش نمیاد 😐😐

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام سامانه پادا اختلال داره بزودی رفع خواهد شد

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام چی رومیگیدنمیاد

 74. نیما
  ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۳

  با سلام و احترام برای شما بزرگوارانی که نمیتوانید یک سایت اینترنتی برای کشور درست کنید که مردم کشور علاف نشن الا ن دو هفته میشه که نتونستم کارنامه ببینم . بعد پیام میدن مشکل بر طرف شده الکی😒😐

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام سامانه پادا اختلال داره بزودی رفع خواهد شد

 75. Ghazal tatari
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹

  چند‌‌‌‌‌ روزه‌ وقتی به ‌سامانه وارد‌ میشم‌ قسمت ‌مشاهده‌ کارنامه وجود‌ندارد‌
  لطفاً‌مشکل‌رو‌برطرف‌کنید

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام
   هم اکنکون میتونین وارد سامانه پادا بشین و کارنامتونو مشاهده کنید

 76. ارمین
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶

  برای ثبت نام پیش دبستانی از صبه دارم تلاش میکنن ولی هنوز موفق نشدم

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام اختلال سامانه پادا رفع شده میتونید وارد صفحه اصلی سامانه شوید

 77. سهیل
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۶

  خیلی مزخرفه با امروز شد چهار روز که سعی کردم برم کارنامه ببینیم ولی هیچ
  میزنه خطا در اجرا عملیات

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام اختلال سامانه پادا رفع شده و میتونی وارد شوید

 78. عبدالله
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام چند روزه وقتی به سامانه وارد میشم قسمت مشاهده کارنامه موجود نیست
  لطفاً مشکلو برطرف کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام اختلال سامانه پادا رفع شده و میتونی وارد شوید

  • اصلا سایت بالا نمی آد چه برسه ثبت نام کنیم
   ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹

   اصلا سایت بالا نمی آد چه برسه ثبت نام کنیم لطفاً مشکل سایت رو برطرف کنیم ما می خوایم مدرسه بریم ثبت نام کنیم میگن حتما باید تو پادا ثبت نام کنید

   • moshaverarshad
    ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱

    سلام سامانه پادا اختلال داره بزودی رفع خواهد شد

 79. عبدالله
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۸

  سلام چند روزه وقتی به سامانه وارد میشم قسمت مشاهده کارنامه موجود نیست
  لطفاً مشکل رو برطرف کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام اختلال سامانه پادا رفع شده و میتونی وارد شوید

 80. AyA
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۱

  سلام من میخوام برا مدرسه ثبت نام میکنم ولی نمیاره مشخصاتم رو میزنم همون جا وایمیسه دیگه نمیره میشه راهنماییم کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام سامانه پادا اختلال داشته که الان رفع شده است

 81. Hosseini
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰

  سلام وقت بخیر
  من در سامانه ثبت نام کرده ام
  چطور بفهمم امتیاز من برای مدارس شاهد چند است؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام باید در سامانه پادا فرم تکمیل امتیاز را انجام دهید در انتهای فرم امتیاز شما را نشان میدهد.

 82. حمید رضا
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام من چند روزه وارد سامانه پادا میشم ولی اصلا بخش دریافت کارنامه نیست که بخوام کارناممو ببینم میشه راهنمایی کنید

  • مشاور ارشد
   ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام سامانه پادا چند روزی است که به مشکل خورده مجددا اقدام کنید.

 83. ماهان
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام من امروز فرم شش و هفت رو از مدرسه تحویل گرفتم
  وقتی وارد سایت پادا میشم و گزینه پیش ثبت نام رو میزنم میگه مدرسه اقدام به تحویل هدایت تحصیلی نکرده است

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام باید از مدرسه یا اموزش و پرورش خودتون پیگیری کنید.بعد ار سامانه پادا انجام بدید

 84. ماهان
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

  سلام من نتایج هدایت تحصیلی رو از مدرسه تحویل گرفتم
  اما وقتی گزینه پیش ثبت نام رو میزنم میگه نتایج هدایت تحصیلی توسط مدرسه گرفته نشده
  چیکار کنم؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام باید از مدرسه یا اموزش و پرورش خودتون پیگیری کنید.بعد ار سامانه پادا انجام بدید

 85. فاطمه
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۴

  سلام
  من یازدهم رو تموم کردم ولی میخوام کارنامه سال دهم رو ببینم چجوری میتونم ؟از طریق کدوم سایت؟چون کتبی کارنامه ای ندارم

  • moshaverarshad
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام از طریق سامانه پادا فقط کارنامه امسال رو میتونید دریافت کنید

 86. J
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

  برای انتخاب رشته دهم میشه مرحله به مرحله واسم توضیح بدید کجا برم؟
  متوجه نمیشم

  • moshaverarshad
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام از طریق سامانه پادا گزینه پیش ثبت نام را بزنید و مراحل را انجام دهید ولی اول نتایج انتخاب رشته را باید از مدرسه دریافت کنید

 87. یگانه
  ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

  این چه سایت مزخرفیه
  اصلا مشاهده کارنامه رو بالا نمیاره
  هرکس هم میگه الکی زر می‌زنین که اختلالش رفع شده
  خیلی گاوین بخدا

  • moshaverarshad
   ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۲

   سلام سامانه پادا مشکلی نداره شما از طریق نرم افزار ویندوز اقدام کنید با موبایل وارد نشید

 88. ‌‌
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۴

  سلام خدا قوت
  فرم ۶ و ۷ کی به مدرسه‌ها ارسال میشه؟
  برای مدرسه‌مون نیومده

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام اگر ثبت نام مدرسه مورد نظر را در سامانه پادا انجام دادید از مدرسه اقدام کنید

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام خردادارسال میشه

 89. احمدی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

  برای پیش ثبت نام این پیغام میادچرا؟عملیات شروع دوره جدید و ارتقاء پایه هنوز توسط مدرسه(پایه قبلی ) صورت نگرفته است

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام اختلال سامانه پادا رفع شده

 90. samira khodaparasti
  ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۰

  اعداد انگلیسی رو خود به خود به فارسی تغییر می ده و به همین دلیل نمیتونم وارد بشم لطفا رسیدگی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۶

   سلام اختلال سامانه پادا رفع شده است

 91. الهه
  ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

  چرا مشاهده کارنامه بالا نمیاره؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام اختلال سامانه پادا رفع شده و میتونید وارد سامانه شده و کارنامه را مشاهده کنید

 92. هستی جعفری خرمازرد
  ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹

  کارنامه

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سامانه باز شده است

 93. هانیه
  ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام، من میخوام برای پایه نهم به دهم ثبت نام کنم اما نه در مدارس شاهد
  مدرسه ای هم که میخوام ثبت نام کنم گفته برید توی پادا
  ولی وقتی ثبت نام دانش آموزان جدید الورود رو میزنم میگه شما قبلا ثبت نام کردید در حالی که من اصلا مدرسه ای رو نمیاره برام که انتخاب کنم

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

   سلام تا نتایج انتخاب رشته نیومده نمیتونید در سامانه پادا ثبت نام کنی

 94. Nastaran moltaf
  ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

  سلام این سایت چرا بالا نمیاره چیزی؟

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام اختلالش رفع شده میتونید وارد بشید

 95. A
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۸

  مشاهده کارنامه رو نمیاره فقط گزینه های ثبت نام میاره اه

  • moshaverarshad
   ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

   سلام کارنامه از طریق سامانه پادا اعلام شده است

 96. Ye bande Khoda
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۴

  چرا مشاهده کارنامه رو نمیاره؟

  • moshaverarshad
   ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۷

   سلام کارنامه از طریق سامانه پادا اعلام شده است

 97. باران
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۲

  چجوری انتخاب رشته کنم؟ از قسمت پیش ثبت نام؟ اخه هیچ گزینه ای مبنی بر انتخاب رشته تو سایت نیست.

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام از طریق سامانه پادا گزینه پیش ثبت نام

 98. رضا
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام چرا سایت باز نمیشه؟

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام اختلال سامانه پادا رفع شده است

 99. بدون‌نام
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۴

  سلام
  وقتتون بخیر
  ثبت‌نام پایه‌های نهم به دهم در سامانه‌ی پادا امکان پذیره؟
  البته هنوز فرم الویت رشته‌ها در هدایت تحصیلی به مدرسه‌مون ارسال نشده.

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام خیر اول باید نتایج هدایت تحصیلی بیاد بعد بتونید در سامانه پادا ثبت نام کنید

 100. ابوالفضل زارعپور
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۹

  خسته نباشین

 101. Mahboobeh yosefi
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۱

  سلام دخترم پایه هفتم درسامانه ثبت نام کرد ومدرسه موردنظر هم انتخاب شد کی آموزش وپرورش اعلام می‌کنند درکدام مدرسه ثبت نام شد
  باسپاس اگر پاسخگو باشید

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام معمولا سه هفته بعد از ثبت نام که از سامانه پادا انجام شده مدرسه خودش باید بهتون اطلاع بده

 102. محمدرضایی
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

  برای کارنامه

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

   اختلال رفع شده میتونید وارد بشید

 103. ارتا
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۰

  سلام میخواستم بدونم ‌که من یه معلمم به اشتباه یه نمری من رو ثبت کرد اییا الان قابل تغییر هست ؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۴

   سلام بله باید وارد بشید از سایت سیدا ویرایش کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

   تو چ پایه ای؟؟؟؟؟؟

 104. سکووت
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۱

  ی سایت میذاستید ک وا کنه مردم الاف نشن یعنی چ وانمیکنه

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵

   سامانه پادا اختلالش رفع شده

 105. محمد میرزایی
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

  باسلام و خسته نباشید
  برای ورود به سامانه پادا (پنجره پیش ثبت نام) هنگام ورود با نام کاربری و کلمه عبور به جای اینکه پنجره ای شامل لیست مدارس انتخابی و منطقه را نشان دهدبا پیغام «عملیات شروع دوره جدید و ارتقا پایه هنوز توسط مدرسه(پایه قبلی) صورت نگرفته است مواجه می شود در صورتی که توسط مدرسه قبلی ارتقا انجام شده است

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام به مدرسه قبلی اطلاع بدید که ثبت کنه بتونید از طریق سامانه پادا اقدام کنی

   • محمد میرزایی
    ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۳

    سلام مجدد
    متاسفانه به مدیر مدرسه میگیم ارتقا پایه از طریق مدرسه انجام نشده ایشون هم میگن ایراد از سایت
    لطفا راهنمایی کنید که ما چکار کنیم با این اوصاف چند روز دیگه هم میگن زمان ثبت نام تمام شده

    • moshaverarshad
     ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

     سلام باید ارتقا پایه به هفتم از طرف مدرسه ششم که خوندی تایید بشه که بتونی در سامانه پادا اقدام به ثبت نام کنی

   • زینب
    ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

    سلام .. برای پایه دهم میخوام ثبت نام کنم ولی هر کاری میکنیم نمیشه جلو اسم مدرسه نوشته شده بدون سازمان … تکمیل ظرفیت هم نشده میگن اخلال از پادا هستش چکار کنم ؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵

     سلام وقت به خیر بدون سازمان بودن مدرسه از طرف آموزش و پرورش هست و باید از طریق مدرسه و آموزش و پرورش ناحیه پیگیری نمایید.

 106. alirea
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

  سلاموقتبخیر برای اتباع برای کد ملی چی وارد کنند؟؟؟ مدارس پر شد لطفا زوتر مشکل حل کنید

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام سامانه پادا اختلالش رفع شده و برای اتباع از مدرسه مورد نظر اقدام کنید

 107. رضا
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

  چرا سایت باز نمیشه؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

   اختلال سامانه پادا رفع شده

 108. kamran
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۱

  کجا مشکلش رفع شده چرا دروغ میگید به مردم؟؟؟؟ هنوزم خطا میده

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

   بخاطر شلوغی سامانه هستش

 109. Hani
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۹

  سلام ببخشید سایت برای من بالا نمیاره باید چیکار کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶

   سلام اختلال سایت پادا رفع شده و میتونید وارد شوید

 110. آیگین
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۵

  سلام الان من اومدم سامانه چیکارکنم؟!

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام برای ثبت نام مدارس از طریق گزینه پیش ثبت نام اقدام کنید

 111. soha
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام وقتتون بخیر.چرا سایت باز نمیشه؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام سامانه پادا اختلال داشت که رفع شد

 112. Amirhossein
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

  چجورى رمز عبورمون رو تغيير بديم

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

   گزینه بازیابی رمز عبور رو بزنی میتونی تغییر بدی

 113. سجاد جفری
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۶

  عالیه ولی باز نمیکنه رمز هم دارم اما بلد نیستم

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۲

   چندبار امتحان کن حتما وارد میشه

 114. نیکی
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

  چرا وقتی تو سایت های دیگه میزنم رو لینک هیچی نمیاد؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

   سامانه رو درست بنیدpada.medu.ir

 115. ✞𝓐𝓻𝓲𝓪✞
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام و درود سایتتون یکمی زیاد خوبه بخاطر همین هیچی نمیاره به جای این همه سایت یه سایت درست حسابی درست کنید و ملتو انقدر نپیچونید ما الان دو ماهه منتظر کارنامه هامونیم مرسی اه

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

   سلام سامانه پادا اختلالش رفع شده میتونید وارد بشید

 116. تسنیم
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۸

  چرا من میزنم تآ میزنم رو ورود به سامانه پادا خطا میده

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

   پادا اختلال داشت که الان برطرف شده

 117. مصطفی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

  سامانه که وضعش افتضاحه تلفنهای مشاورین هم که مدام اشغال میزنه یکدفعه بگین مردم رو سرگرم کردیم تا وقت فکر کردن به چیز دیگه ای نداشته باشن دیگه

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

   سامانه اختلالش رفع شده

 118. محمد
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۶

  چرا هر چی میزنیم خطا میده

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام سامانه اختلال داره برطرف میشه

 119. جلال
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۲

  دو روزه که سامانه فقط خطا میده

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۵

   سلام بله امروزم اختلال داره ولی حتما برطرف میشه

 120. مهدی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۸

  سلام
  برای ثبت‌نام کلاس هفتم پیش ثبت‌نام انجام شده ولی ثبت‌نام جدیدالورود که میخوایم انجام بدیم میزنه ثبت‌نام شما انجام شده و جهت بررسی برای مدرسه ارسال شده در صورتی که مدرسه عنوان میکنه چیزی بالا نیومده،باید چیکار کرد؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۳

   سلام برای ورود فقط گزینه پیش ثبت نام رو بزنید جدیدالورود برای اول دبستانی هاست

 121. محمد
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

  یعنی دقت کردین همە را گزاشتن سر کار اولا کە تو گوگل کروم باز نمیشە دوم تو فای فاکس تو ۱۰۰صد جا راهنمایی ثبت نام زدن اما لینک خود ثبت نام نیست کسی نیست بگە آخە آدمهای حسابی لینک اول میزارن بعادا راهنمایی می کنن شما تمام ملت کودن فرض کردین بە خدن لینک در دسترس بزاری حالا اگر خلق اللە نتونستن ثبت نام کنند راهنمایی کنید نە اینکه فقط راهنمایی کنید بدون گذاشتن لینک ثبت نام پول معلم میگیرە جورش باید ما پدر مادرها بکشیم

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام اختلال سامانه رفع شده و میتونید وارد بشید

 122. zare
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

  سلام ببخشید چرا هی میزنه
  خطا در اجرای عملیات؟
  من وقتی وارد سایت میشم
  بخش اطلاعات که شامل نام
  نام کاربری،کلمه عبور و رمز
  امنیتی میشه رو پر میکنم
  میزنم روی ورود کاربران برام
  چندتا نقطه نیار بالا اینا هی
  میچرخن بعد میزنه

  “خطا در اجرای عملیاتتتت”
  تا حالا ۱۰ بار هی وارد شدم اما
  درست نمیش چیکار کنم

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام سامانه پادا اختلالش برطرف شده است

 123. امیر
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

  سلام..‌‌ من میخوام تو سایت پیش ثبت نام کنم اما وقتی رو گزینه پیش ثبت نام میزنم خود ب خود میاد بیرونو وارد منوی اصلی میشه…باید چیکار کنم ؟!کی مشکل سایت برطرف میشه؟!

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام سامانه پرونده دانش اموزی یا همان پادا اختلالش برطرف شده و میشه وارد شد

 124. مهران
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

  برای مشاهده کارنامه مدارس فنی و حرفه ای سامانه پادا کی مشکلش رفع میشه و نمرات رو نمایش میده؟؟الان یک ماهه که قراره این سامانه درست بشه…

  • moshaverarshad
   ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

   سلام مهران
   سامانه پادا مشکلش برطرف شده هم اکنون میتونین کارنامتونو مشاهده کنید

 125. یاسمن زارع جمال
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

  71189204

  • zare
   ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۳

   😐 چرا کلمه عبورتو اینجا زدی🤔😐

 126. علیرضا
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۰

  بخشید روی بعضی امتحان می‌نویسه ناتمام یعنی چی

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام سامانه پادا اختلال جزیی داره ولی برطرف شده

 127. مهدیه غلامی
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۰

  سلام واقعا سایت خوبی بود تا رمز عبورم رو زدم بالا آورد خیلی ممنون

 128. امیر
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

  اصلا لینک این سایت پادا کجاست؟؟؟؟؟؟
  یک هفتس مردم رو سرکار گذاشتید

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام pada.medu.ir

 129. محمد رضا
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

  سلام چجوری باید بریم تو سامانه

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام pada.medu.ir رو بزنید ولی اختلال داره

 130. Reza
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

  سلام من می خوام برم هفتم ولی روی پیش ثبت نام میزنم مدرسه رو نمیشه انتخاب کرد چیکار کنم

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام گزینه پیش ثبت نام رو باید بزنی که کلمه عبور نیاز داری

 131. بیتا
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام چطوری میتونم توی سایت برای مدرسه ثبت نام کنم

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام اره سایت پادا فعال هست و اخلالش هم برطرف شده مشکلی نداره

 132. سجاد
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۶

  اصلا سایت کلا باز نمیشه ادرسش همینه ؟عوض نشده؟

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام ادرسش همینه pada.medu.ir هستش

 133. عباس پازنی
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۲

  سلام من ی هفته هست می خوام کارنامه ببینم هر کاری میکنم باز نمیکنه لطفا یکی جوا بگو باشه

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام اختلال سامانه پادا رفع شده و میشه کارنامه رو دریافت کرد

 134. مهران توسلی
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۰

  سایت از این بدتر وجود نداره لطفا بگید نقطه ورودش که در اون username و password میخواد کجاست لینکش رو برام بزارید

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام اگه اول ابتدایی باشید ثبت نام ورودالجدید ولی برای بقیه پایه ها پیش ثبت نام را در سامانه پادا انتخاب کنید

 135. رضا
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  یعنی سامانه پادا مسخره ترین سایتیه که من دیدم. همیشه داره خطا میده.

  • خطا در اجرای عملیات
  • خطا در اجرای عملیات
  • خطا در اجرای عملیات
  • خطا در اجرای عملیات
  • خطا در اجرای عملیات
  • خطا در اجرای عملیات

  یعنی یه نفر پیدا نمیشه مشکلشو حل کنه؟
  همیشه میخواین با کمترین هزینه ممکنه کارا رو پیش ببرین.
  بعد میگن چرا مملکت پیشرفت نمیکنه.

  • moshaverarshad
   ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام رضا
   میتونین وارد سامانه پادا بشین و کارای ثبت نامتونو انجام بدین

 136. نیکا
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸

  سلام وقت بخیر. برای ثبت نام پایه اول هرچی میزنم اطلاعات رو میزنه خطا در فراخوانی اطلاعات. چرا؟؟؟ این یعنی چی باید چیکار کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام اختلال سایت پادا رفع شده و میتونید وارد بشید

 137. کرمی
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام چرا هرچی مشخصات وارد میکنم خطا میزنه

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام اختلال رفع شده میتونید وارد بشید

 138. Maryam
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

  با سلام
  من چند روزی هست میرم کارنامه ام را نگا کنم با توجه به نمراتی که دارم غیر ممکنه که تجدید شده باشم چون تمام نمرات بالای ۱۷ است و حتی معدل دوره ها هم زیر ۱۹ نیست اما چطور معدل کن زیر ۱۷ شده؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام باتوجه به مشکلات امتحانات غیرحضوری ممکنه نمرات درست ثبت نشده حتما از طریق مدرسه اعتراض بزنید

 139. الف
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام هنگام ثبت نام در سامانه ثبت نام کلاس اولی ها خطا در فراخوانی اطلاعات می دهد ، چه باید کرد آیا سامانه خطا دارد؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

   سلام سامانه پادا برای دانش اموزان اختلالش رفع شده میتونید وازد بشید

 140. زهرا فضایلی
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۴

  سلام نه متاسفانه من یک هفته دارم تلاش میکنم حتی امروز هم زدم ولی خطا میده
  شما فقط ارجاع میدین به سایت و توضیحی ارایه نمیدین
  و سایت هم همیشه مشکل داره
  امکان داره باز تمدید کنن
  مدرسه و پشتیبان هم پاسخگو نیست

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۳

   سلام خانم قضایی
   شما در صورتی که نمیتونین وارد سامانه پادا بشین
   با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید کارای ثبت نامتونو تکمیل کنند

 141. علیرضا
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۰

  سلام منم یک هفته دارم تلاش میکنم ولی نتونستم و خطا میزنه مهلت هم تمام شده نمیدونم باید چکار کنم متاسفانه پشتیبان هم جوابگو نیست و یکسره اشغال هست

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۶

   سلام اره سامانه پادا خطا داره و امروز رفع میشه

 142. زهرا فضایلی
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۶

  سلام من یه هفته میخوام برای پایه اول ثبت نام کنم موفق نشدم و خطا در انجام عملیات میزنه پشتیبانی هم متاسفانه جواب نمیده
  دیروز هم مهلت ثبت نام تمام شده
  مدرسه هم قبول نمیکنه مدارک ببرم
  باید چه کنم
  فرصت هم تمام شده

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۷

   سلام سیستم سامانه پادا خطا داره ولی رفع شده و میشه انجام داد

 143. مهران توسلی
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۵

  سلام
  ورود به سامانه نداره یا فعال نیست . با فایرفاکس آخرین نسخه و کروم امتحان کردم هیچ کدوم جواب نداده . حتی ساعت 5 صبح امتحان کردم جواب نگرفتم اکنون چطور دخترم رو ثبت نام کنم؟
  اگه سایت اشکال داره یا آماده نیست حق ندارید مردم رو اذیت کنید. من کاربر حرفه ای کامپیوتر هستم و کاملا با سایت شما مشکل دارم
  ضمنا با موبایل تونسیتم خیلی از فیلد ها رو پر کنیم اما سوال اصلی اینه که آموزش و پرورش تمام اطلاعات دانش آموز رو داره چرا من باید تمام فیلد ها رو دوباره پر کنم ؟ کد ملی دانش آموز که وارد بشه باید تمام مشخصاتش بیاد

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۱

   سلام مهران
   سامانه پاد در حال بروز رسانی مجدد وارد بشین میتونین ثبت نامتونو تکمیل کنید

 144. مهرسا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۳

  با سلام
  چرا برای ثبت نام جدیدالورودها با وارد کردن اطلاعات مدام خطای فراخوانی اطلاعات نمایان می شود.

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۸

   سلام مهرسا
   مجدد وارد شین سامانه پادا میتونین اطلاعات دانش اموز ثبت کنید

 145. مانی
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

  سلام من اومدم تو سایت هیچ گزینه ای برام نیومد مثلا دیدن کارنامه هر کاری کردم نتونستم پیداش کنم و کارنامه ام رو ببینم

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۷

   سلام مانی
   سامانه پادا در حال بروز رسانی بود مشکل سامانه داشت هم اکنون میتونین وارد بشین و کارنامتونو نگا کنید

 146. ستایش نعمت پور خادملو
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷

  سلام ببخشید من وقتی وارد سایت میشم گزینه مشاهده کارنامه برام نمیاد چیکار کنم!؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام ستایش
   بدلیل اینک سامانه پادا در حال بروز رسانی بود
   هم اکنون میتونین وارد بشین و کارنامتونو مشاهده کنید

 147. فرزین
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۴

  متاسفانه وب سایت زدن بلد نیستید . هنوز نمیتونید سایتی بزنید که کاملا کار باهاش راحت باشه . وقتی سایت به روز نشده چرا اعلام میکنید و مردم رو سر کار میزارید .

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام سامانه پادا به مشکل خورده بود که برطرف شده

 148. علی لواسی
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۲

  سلام چرا نام کاربری رو ک میزنم هیچی نمینوییسه بقیع رو مینویسع لطفا زود تر جواب بدید

  • moshaverarshad
   ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۳

   سلام سامانه پادا در حال بروز رسانی بود که در حال حاظر وارد بشین میتونین کارای ثبت نامتونو تکمیل کنید

   • فائزه
    ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

    سلام من همین الان رفتم باز نتونستم اسمم رو وارد کنم پس کی درست میشه

 149. ترنم
  ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

  سلام.واسه کلاس اول سایت خطا میزنه ۲روزه دارم ثبت نام میکنم نمیشه.لطف میکنید رسیدگی کنید.سپاس

  • moshaverarshad
   ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام ترنم
   زمان ثبت نام اول ابتدایی در سامانه پادا به پایان رسیده است

 150. رسول ناصری
  ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۲

  سلام همه مراحل ثبت نام رفتم ولی آخرین گزینه که انتخاب مدرسه س بالا نمیاد

  • moshaverarshad
   ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام ناصری
   در سامانه پادا ی سری از مدارس قرار نگرفته در حال بروز رسانی جهت اطلاع از اخرین وضعیت لیست مدارس میتونین با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس داشته باشین

 151. ناشناس
  ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام دوستان من مشکل شما را دارم نمیدونم باید چه کار کنم سامانه پایا همش خطا میزنه معلوم نیست کجای سامانه است من الان باید چیکار کنم لطفاً بهم جواب بده؟

 152. متین
  ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام چرا سایت باز نمیشه داخلش نمیشع بری هم صبح امتحان کردم هم شب داخلش نمیشه بری؟؟

  • علی
   ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام و عرض ادب
   از سایت خوبتون تشکر میکنم
   جناب ببخشید من کدملی و رمز وارد میکنم خطا میده دلیلش چیه؟

   • کارشناس ارشد
    ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

    سلام وقت بخیر امکان داره مشکل از سامانه باشه برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 153. مبینا
  ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

  سلام ببخشید چطوری میتونیم تو سایت پادا ثبت نام کنیم؟

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام مبینا
   جهت ثبت نام سامانه پادا به ادرس pada.mdu.ir مراجعه نمایید

 154. مهدی
  ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۴۹

  یعنی بدترین سایته و ابتدایی ترین سایتی که دیدم.من رفتم سایت پادا که کارنامم بگیرم ، وقتی که رمز عبور مینویسم تایپ نمیکنه.الان باید چیکار کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام مهدی سامانه پادا در حال بروز رسانی بخاطر همین این مشکل براتون بوجود اومد

   • ناشناس
    ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۳

    سامانه در حال به روز رسانی ما باید چیکار کنیم؟ در حال حاضرمعلوم نیست قبول شدیم‌یانه؟ باید کتاب های سال بعدی بگیریم یا کتاب های امسالمان رادوباره بگیریم؟

    • moshaverarshad
     ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

     سلام
     در حال حاظر میتونین وارد سامانه پادا بشین

  • فائزه
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

   منم همین مشکلو دارم

 155. فرحناز ملائی
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۱

  سلام

 156. zahra
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۰

  سلام.من می‌خوام برای شاهد کلاس دهم ثبت نام کنم ولی میگه که مشخصات شما از قبل درج شده و کلمه ی عبور رو هم مدرسه بهم ندادن و گفتن موقع کارنامه ها میدن؛الان من دقیقا چکار کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام زهرا
   ثبت نام مدارس شاهد برای پایه دهم در سامانه پادا فعلا شروع نشده بخاطر همین این ارور میده

 157. هیچکس
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

  خیلی سایت مزخرفیه انظباط من که همش عالی بود رد شده خیلی خوب اونم بی دلیل با اینکه شاگرد خیلی منظمی هستم نه با معلمی بحث کردم نه چیزی نمره ورزشم وفناوری یک خط گذاشتن که چی اخه جونم در اومد اون همه کار تحویل دادم

  • moshaverarshad
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام سامانه پادا اختلال داره حالا در مورد نمراتت بایذ با مدرسه صحبت میکردی

 158. Matin
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۴

  ببخشید من رفتم تو قسمت ثبت نام دانش آموزان برا برادرم ثبت نام مدرسه شاهد بکنم همه کاراشو انجام دادم ولی مدرسه رو مشخص نکردم دوباره بعد از چند روز خواستم مدرسش رو انتخاب بکنم سایت میگه دانش آموز ثبت نام شده ولی من هنوز مدرسش رو مشخص نکردم هر جا میرم ویرایش اطلاعات هم نداره اگه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

  • moshaverarshad
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام میتونید بت نام قبلی رو باطل کنید دوباره از اول ثبت نام انجام بدید ولی سامانه پادا برای دانش اموزان اختلال داره باید از طریق ویندووز انجام بدی از موبایل استفاده نکنید

 159. raziyeh
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

  با سلام وقت بخیر به مجموعه مشاوره ایران تحصیل از اینک کاملا دقیق و با حوصله در مورد سامانه پادا توضیحات لازم ذکر کردین تشکرمندم
  طبق متن مقاله من ابتدا وارد سامانه pada.medu.ir شدم پس از این اینک نام کاربری و رمز وارد کردم مراحله بعدی رفتم در ضمن نام کاری و رمز از مدیر مدرسه گرفته بودم
  روی گزینه مشاهده کارنامه کلیک کردم طبق راهنمایی هایی که مرکز مشاوره ایران تحصیل ارایه داده در این مقاله موفق به مشاهده کارنامه خودم شدم

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام راضیه
   نظرلطفتونه ایشالا که موفق باشین

 160. حسن
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۲

  با سلام و عرض ادب برای ثبت نام پسرم پایه هفتم به سیستم پادا مراجعه می کنم می گه عملیات ارتقا توسط مدرسه صورت نگرفته به مدرسه مراجعه می کنم مدیر می گه سیستم پادا مشکل داره ( نمرات هر دو نونت همه دروس خیلی خوب بوده) با تشکر از شما

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام حسن
   بله سیستم سامانه پادا در حال بروز رسانی
   جهت دریافت اطلاعات مدارس میتونین با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

 161. مائده
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۳

  کد عبور چیه؟

 162. مهدی
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۶

  کجا میشه وارد شد

 163. صابر
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام من نام کاربری را می نویسم می نویسد نام کاربری اشتباه است باید چیکار کنم

  • moshaverarshad
   ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام صابر
   نام کاربری کدملی هست که باید به درستی وارد شود

   • صابر
    ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

    کد ملی را درست وارد می کنم ولی می نویسد نام کاربری اشتباه است

 164. محمد
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۱

  سلام نمیشه کارنامه رو گرفت خطا میده مشکل چیه ؟!

  • moshaverarshad
   ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام محمد
   اخذ کارنامه کدوم مدرسه ؟

   • محمد
    ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۲

    مدرسه متوسطه اول کوثر مهبان

    • moshaverarshad
     ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷

     خب از سامانه پادا باید ثبت نام کنید

 165. زهرا فتح اللهی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۰

  سلام من وارد سامانه شدم اما صفحه سفید لطفا بگید چکار باید کنم

  • ناشناس
   ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۹

   مال من هم همین طور هست لطفا یکی بهم بگه چرا؟

 166. مادر
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۰

  سلام. وارد پادا شدم برای ثبت نام پسرم برای پایه هفتم. قسمت پیش ثبت نام رفتم مینویسه این دانش آموز قبلا ثبت نام شده!!!!!!
  کجا ثبت نام شده؟ کی ثبت نام کرده؟ کدوم مدرسه؟؟؟؟

 167. Mlkmb
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۹

  اغا این اختلالش کجا درست شده؟ هی مینویسه خطا در انجام عملیات

  • ناشناس
   ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۹

   من هم مشکلت رادارم نمی دونم چکار کنم دانش اموز میان پایه ای هستم

 168. محمدمهدی
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۵

  سلام
  من پایه هفتم هستم و در قسمت پیش ثبت‌نام که میرم میگه خطا در اجرا عملیات
  باید چکار کنم؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام محمد مهدی
   خطایی که میده بخاطر سرور مرکزی شما مجدد بعد دوساعت وارد بشین دیگه این خطا رو نمیده

 169. محمد نور رحمانی
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۵

  ۴۷۰۰۱۳۲۳۰۲ ۶۷۰۷۹۳۴۴

 170. طاها معظمی فراهانی
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام من مادر طاها معظمی پسر جانباز متوفی علی رضا معظمی هستم متاسفانه نمی تونم وارد سایت بشم لطف می کنید راهنمایی بفرمایید برای مدرسه ی میر امین محمدی که مربوط به منطقه ماست، کلاس هفتم ممنون

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام خانم معظمی وارد سامانه pada.medu.ir بشین و ثبت نام انجام بدین
   در صورتی که موفق به ثبت نام نشدین با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون پیش ثبت نام بصورت کامل انجام بدهند

 171. کوهی
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۱

  سلام من وقتی وارد سایت می شم برای ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم اسامی مدارس عادی رو میاره چیکار باید بکنم

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام کوهی
   سامانه ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم فعلا شروع نشده

 172. پارسا قمری
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام‌پسر من باید تغییر مقطع بده از ششم به هفتم باید چکار کنم و لازمه حتما از پادا انجام بدم؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام پارسا بله باید از سامانه پادا کارای ثبت نام انجام بدین

 173. اسما
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

  سلام من میخوام برادرم رو که میخواد کلاس اول بره ثبت نام کنم تو این سامانه ولی لینکو نمیاره

  • moshaverarshad
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام اختلال سامانه پادا برطرف شده و میتونید ثبت نام کنید اگر نتونستید با مرکز مشاوران ما که شماره در سایت موجود هست تماس بگیرید انجام بدیم چون زمان ثبت نام محدود میباشد

 174. مریم
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام من می خوام دخترم رو در پایه هفتم مدارس معمولی ثبت نام کنم
  شما در بالا گفتید وارد لینک شوید
  من لینک را پیدا نکردم؟؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام ثبت نام دانش آموزان در سامانه پادا برای پایه هفتم از هفته اینده فعال میشه

 175. مانی آریافر
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۶

  کارنامه

  • moshaverarshad
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۰

   از سامانه پادا باید انجام بدید که شروع شده است

 176. هستی پیران
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۱

  کارنامه

  • moshaverarshad
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام سامانه پادا اختلالش برطرف شده است میتونید خودتون وارد بشید

 177. ثنا قادری
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۵

  لطفاً راهنمایی کنید که چگونه کارنامه هامون رو بیاریم

  • moshaverarshad
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام سامانه پادا اختلالش برطرف شده است میتونید خودتون وارد بشید و کارنامه رو دریافت کنید

 178. منم بلد نیستم
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام عزیزان من بلد نیستم کارنامه خودمو ببینم لطفاً راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام سامانه پادا اختلالش برطرف شده است میتونید خودتون وارد بشید و با نام کاربری و کلمه عبور که مدیر داده کارنامه رو دریافت کنید

 179. زهرا
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۸

  سلام من برای ثبت نام پایه اول مدارس دولتی به قسمت ثبت دانش آموزان جدیدالورود رفته واطلاعات را ثبت کرده اما سایت پیام خطا می دهد من چطور میتونم ثبت نام کنم لطفا راهنمایی کنید.

  • moshaverarshad
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام ثبت نام رودرست رفتید ولی بخاطر اختلال ممکنه کمی اذیب بشی ولی کلا مسیرش رو درست رفتی

 180. Safdari
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام من برای پایه هفتم میخوام ثبت نام کنم روی پیش ثبت نام باید بزنم؟

  • moshaverarshad
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام اره از سامانه پادا باید گزینه پیش ثبت نام رو بزنی ولی فعلا هفتم فعال نشده

 181. محمد رحیمی
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام
  من برای پایه اول ثبت نام کردم تو قسمت فامیلی یک حرف اضافه وارد کردم و ثبت نهایی کردم به مدرسه که مراجعه کردم گفتند ایراد داره من چطوری میتونم اطلاعات رو تصیح کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • moshaverarshad
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

   سلام سامانه پادا ویرایش اطلاعات نداره و همون مدرسه مراجعه کنید

 182. محمد
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۷

  سلام
  کی این اختلال درست میشه ؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام اختلال سامانه پادا درست شده و میتونی وارد بشی

 183. هستی امیدوار
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۱

  سلام وقت بخیر.
  کد ملی و رمز رو میزنم بعد که کد امنیتی رو میزنم میگه خطا در اجرای عملیات
  ممنون میشم بگید من باید چیکار کنم ??!!

  • moshaverarshad
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام سامانه پادا اختلال داشته ولی الان برطرف شده مشکلی وجود نداره

 184. متین
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۳

  سایت همش خطا میده

  • moshaverarshad
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام سامانه پادا اختلالش برطرف شده میتونید وارد بشی

 185. پرنیا
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

  من وفتی میرم داخل سایت فقط صفحه سفیده چیکار کنمم ترو خدا زود جواب بدید

  • زهرا فتح اللهی
   ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۸

   اره برا منم اینجوریه باید صبر کنید دچار یه سری مشکل شده😊

  • حسین
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۹

   چند سالته؟

 186. نرگس کاظمی
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۲

  سلام وقت بخیر.
  کد ملی و رمز رو میزنم بعد که کد امنیتی رو میزنم میگه خطا در اجرای عملیات.
  ممنون میشم بگید من باید چیکار کنم؟!

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام اگر از مدرسه دریافت کردید و مطمعن هستید درسته سایت پادا کمی اختلال داره و باید پشت سره مبزنید با موبایل هم وارد نشید

  • امیر
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶

   باید سریع رمز امنیتی رو بزنی

 187. رابعه
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۵

  سلام
  من تمام اطلاعات برای ثبت نام رو زدم ولی همش برام میاره خطا در انجام عملیات
  چطوری میتونم درستش کنم؟؟؟
  میشه زودتر بگید خیلی عجله دارم

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام سایت پادا اختلال داره و سعی کنید از موبایل استفاده نکنید

  • حسن
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۴

   سلام الان میتونی بری داخل سایت

 188. پریسان
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام من نام کاربری و کدی که مدرسه داده کد سه رقمی و وارد میکنم اما نمیاد.

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام سامانه پادا تازه راه اندازی شده و اختلال داره

 189. رامین
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۱

  سلام چرا برای من ک می‌خوام کارنامه رو ببینم نمیاد
  زود تر جواب بدهید ممنون

  • moshaverarshad
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وارد سامانه پادا بشید نام کاربری و کلمه عبور را وارد کنید

   • باران
    ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

    نمیاره میگه خطا درعملیات

    • حدیث
     ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۹

     سلام منم می‌خوام کارنامه مشاهده کنم میزنم خطا در عملیات لطفا رسیدگی کنید

     • moshaverarshad
      ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹

      سلام سامانه پادا اختلالش رفع شده است.

 190. سینا
  ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۴

  سلام
  من سایت pada.medu.ir رو باز کردم و با آموزش های شما تا مرحله ی آخر رو رفتم و بعدش یهو اینترنتم قطع شد، چجوری می تونم مطمئن بشم که مشکلی برای ثبت نامم پیش نیومده؟

  • moshaverarshad
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام سینا
   جهت اطمینان ثبت نام در سامانه pada.medu.ir با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید راهنمایی های لازم صورت بگیرد

مطالب مرتبط

تماس با مشاور