تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
pada.medu.ir

سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی – pada.medu.ir

pada.medu.ir
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

کلیه دانش آموزان می توانند با استفاده از سایت pada.medu.ir و ورود به سامانه پادا کارنامه خود را مشاهده نمایند. پس از ورود به سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی با وارد کردن اطلاعات خود می توانید به پروفایلتان دسترسی داشته باشید. در حال حاضر امکان دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان با استفاده از این آدرس فراهم شده است. همچنین برای اتصال به لینک سامانه پادا می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

برای اتصال به سامانه pada.medu.ir و همچنین دریافت راهنمای کامل ورود به سامانه با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

دریافت کارنامه و پرونده به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه pada.medu.ir امکان پذیر است.

 

 

نحوه ورود به سامانه پادا pada.medu.ir

 

نحوه ورود به سامانه پادا pada.medu.ir

 

برای ورود به سامانه پادا ابتدا باید پسورد را از مدیر مدرسه دریافت نمایید. مسئولین مدرسه موظف به ارائه پسورد به هر یک از دانش آموزان می باشند. برای ورود به این سامانه لازم است در قدم اولیه بر روی لینک آن کلیک نمایید. جهت ورود به به سایت دو راه را می توانید امتحان کنید. راه اول : استفاده از آدرس یا همان URL و راه دوم جستجوی عبارت مورد نظر در نوار جست و جو.

پس از اینکه موفق به ورود به سامانه pada.medu.ir شدید، حال می توانید با وارد کردن کد ملی دانش آموزی در قسمت مربوط به کادر نام کاربری اطلاعات خود را وارد نمایید. در کادر دوم با وارد نمودن کلمه عبور سیدا که از مدرسه دریافت نموده اید، آن را وارد نمایید و پس از آن بر روی دکمه ارسال کلیک کنید. همچنین کد امنیتی در فرم مورد نظر وجود دارد که این کد را باید به صورت دقیق وارد نمایید و سپس بر روی ورود کاربر کلیک کنید.

امکان ذخیره فایل مورد نظر به صورت پی دی اف وجود دارد. همچنین علاوه بر آن می توانید به راحتی برای پرینت کارنامه اقدام نمایید. در صورتی که رمز عبور را به درستی وارد نموده اید ولی نمی توانید به سامانه متصل شوید، ممکن است به دلیل وجود اعداد فارسی در فرم می باشد. بنابراین اعداد را به صورت انگلیسی تایپ نموده و مجددا وارد شوید. همچنین می توانید با مرورگر کروم وارد سایت شوید.

 

برای اتصال به سامانه درخواست تاییدیه تحصیلی mypishkhan.com بر روی لینک کلیک کنید

 

 

نکات مهم برای ورود به سامانه pada.medu.ir مدیران مدارس

مشاهده کارنامه زمانی امکان پذیر است که سامانه فعال شده باشد.  هدف از راه اندازی و اجرای این سامانه دسترسی دانش آموزان به پرونده الکترونیکی و همچنین مشاهده کارنامه می باشد که با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود می‌توانند در هر زمانی برای مشاهده کارنامه بدون نیاز به مراجعه حضوری به مدرسه اقدامات لازم را انجام دهند.

محیط کاربری سامانه پادا همانند سامانه سیدا می باشد.  با توجه به مشکلاتی که در وارد نمودن نمرات دانش آموزان به صورت اعشار وجود دارد توصیه می نماییم که در حال حاضر کمی صبر نموده و عملیات فارغ التحصیلی را  به تاخیر بیندازید تا سامانه اصلاح شده و مشکلات ایجاد شده از بین بروند.

برای دانش آموزان ابتدایی که نمرات آنها به صورتی که نمرات آنها به صورت کیفی می باشد،  در برخی از موارد ممکن است نمرات شایستگی دانش آموزان دچار خطا و اشتباه شود و به همین دلیل در کارنامه آنها ثبت شد همچنین در مقطع متوسطه اول و دوم نام را به انتخابات دانش آموزان گاها به صورت نمره صفر مشاهده شده است بنابراین قبل از مشاهده کارنامه حتما آن را چک نمایید.

 

برای دریافت راهنمای ثبت ارزشیابی در سامانه سناد  بر روی لینک کلیک کنید

 

 

معرفی لینک سامانه پادا

 

معرفی لینک سامانه پادا

 

برخلاف گذشته که دانش آموزان برای مشاهده کارنامه خود به مدرسه مراجعه می نمودند و کارنامه را دریافت می‌کردند، در حال حاضر امکان مشاهده کارنامه به صورت اینترنتی و با استفاده از سامانه امکان پذیر خواهد بود. تمامی کارنامه ها در کلیه مقاطع تحصیلی در این سامانه قابل مشاهده و دریافت می باشد.

در صورتی اطلاعات شما در لینک سامانه پادا وجود دارد که اطلاعات شما در سامانه سیدا وارد شده باشد. و پس از آن می توانید با رمز عبور و نام کاربری خود به سایت وارد شوید. رمز عبور و نام کاربری از طرف مدیران مدارس در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. با توجه به مشکلاتی که در حال حاضر در رابطه با ورودی نمرات در سامانه سیدا وجود دارد امکان فارغ التحصیلی و ارائه کارنامه برای دانش آموزان متوسطه اول و دوم در سامانه پادا وجود ندارد.

چنانچه مایل به داشتن کارنامه فرزند خود باشید می توانید هنگام مشاهده بر روی دکمه پرینت  در سایت pada.medu.ir کلیک کنید و به صورت چاپی کارنامه خود را در دسترس داشته باشیم تا آن را مشاهده نمایید.در صورتی که اطلاعات ورود شما اشتباه باشد امکان مشاهده و دریافت کارنامه وجود نخواهد داشت.

 

 

برای اتصال به سامانه سناد جدید دانش آموزی بر روی لینک کلیک کنید

 

 

سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی

همکاران عزیز توجه داشته باشند برای اختصاص دانش آموزان در لینک سامانه پادا پس از مراجعه به مدیریت کاربران و کلیک بر روی مدیریت کاربران وارد قسمت انتصاب و دسترسی کاربری شده و پس از آن بر روی کلمه عبور دانش آموزان کلیک نمایید. سپس امور مربوط به رمز مورد نظر را برای هر یک از دانش آموزان به انجام برسانید.

پس از انجام مراحل بالا حال کلاس مورد نظر را انتخاب کرده و پس از آن می توانید اسامی هر یک را مشاهده نمایید و همچنین رمز تمامی دانش آموزان در آن قابل مشاهده می باشد. پس از اتمام کار می توانید خروجی اکسل را  در اختیار داشته باشید. هر یک از دانش آموزان رمز اختصاصی خود را خواهند داشت و بنابراین در نگهداری آن نهایت دقت را داشته باشید.

رمز عبور هر یک از دانش آموزان تنها باید به خود آنها تحویل داده شود و دانش آموزان برای دریافت رمز عبور از رمز می باشد. دانش آموزان و اولیای عزیز توجه داشته باشند که در صورت دریافت پیام‌های ناشناس و غیر معتبر مبنی بر مشاهده و یا ارائه رمز عبور دانش آموزی به هیچ عنوان اعتماد نکنند و رمز عبور را تنها از مدرسه محل تحصیل دریافت نمایید.

 

 

برای دانلود تست هوش آزمون تیزهوشان بر روی لینک کلیک کنید

 

 

بهترین مرورگر برای ورود به سامانه پادا

برای اتصال به سامانه pada.medu.ir بهتر است از مرورگرهایی همانند مرورگر فایرفاکس نسخه ی بالای 30  استفاده نمایید.و برای مرورگر کروم نسخه ۴۹ به بالا و یا مرورگر اینترنت اکسپلورر نسخه ۱۱ به بالا از جمله مرورگرهای مناسب برای مشاهده کارنامه می باشند.

با توجه به اینکه سامانه پادا تنها برای مشاهده کارنامه دانش آموزانی که در ایران سکونت دارند است. لذا امکان مشاهده کارنامه تنها برای کاربرانی وجود خواهد داشت که آی پی ایران را داشته باشند. در صورتی که فیلترشکن شما متصل باشد شما به عنوان کاربر غیر ایرانی شناخته خواهید شد و به همین دلیل امکان ورود به سیستم را نخواهید داشت و بنابراین توصیه می نماییم قبل از ورود حتما وی پی ان خود را خاموش نمایید.

 

 

برای دریافت آموزش ثبت نام در سامانه سجا بر روی لینک کلیک کنید

 

 

جزئیات دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان در pada.medu.ir

 

سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی

 

در سال های گذشته، پرونده هریک از  دانش آموزان به صورت دستی صورت می پذیرفت و در صورت نیاز، والدین عزیز با مراجعه به مدرسه می توانستند از اطلاعات موجود در پرونده اطلاع یابند. به دلیل مشکلاتی که در مراجعه حضوری به مدارس برای مشاهده پرونده وجود داشت تصمیم بر این شد که دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان را امکان پذیر نمایند تا بتوانند به راحتی در هر زمانی به آن دسترسی داشته باشند.

اطلاعات موجود در این پرونده به هیچ عنوان نباید با نسخه دستی آن مغایرتی داشته باشد و تمام جزئیات و  مدارک موجود در آن باید به صورت درست وارد شده باشد. در صورتی که به سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی وارد شده اید و متوجه اشتباه در اطلاعات شدید، و در صورتی که مغایرتی در پرونده الکترونیک و پرونده واقعی مشاهده می کنید حتما آن را به مدیر مدرسه اطلاع دهید.

 

 

برای اطلاع از هزینه ثبت نام در مدارس شاهد بر روی لینک کلیک کنید

 

 

مشکلات ورود به سامانه پادا پرونده دانش آموزی

هنگام ورود به سامانه pada.medu.ir ممکن است مشکلاتی داشته باشید به همین دلیل از انجام کار خودداری نمایید. علت این مشکلات می تواند متفاوت باشد اما یکی از دلایل آن، شاید مربوط به سرعت اینترنت شما باشد. در صورتی که اینترنت تلفن همراه  و یا سیستمی که از آن استفاده می نمایید کند باشد، امکان ورود به سایت به شما داده نخواهد داد.

برای رفع مشکلات بالا یک بار مرورگر خود را ببندید و اینترنت را خاموش و مجددا روشن نمایید و دوباره آدرس را وارد کرده تا بتوانید کارنامه را مشاهده نمایید. در صورتی که از اینترنت همراه استفاده می کنید ممکن است مشکل آنتن دهی داشته باشید و به همین دلیل باخطای ۵۰۳ مواجه شوید. برای رفع این مشکل بهتر است به مکان دیگری بروید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با نحوه ورود به سامانه pada.medu.ir به شما ارائه نماییم. برای دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان و یا اطلاع از نحوه رفع مشکلات لینک ورود به سامانه پادا می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در صورتی که مغایرتی در سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی وجود داشت حتما راهنمایی های لازم را از کارشناسان ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است دریافت نمایید. 

 

 

برای مشاهده کارنامه در pada.medu.ir و همچنین اطلاع از نحوه رفع خطاهای کارنامه با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

مدارک لازم جهت ثبت نام مدارس شاهد

سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم

پشتیبانی شاد آنلاین و تلفنی

دریافت معدل کتبی دیپلم

دریافت تاییدیه تحصیلی 

pada.medu.ir

 

 

برای دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان به چه سامانه ای باید مراجعه نماییم؟

سامانه pada.medu.ir در اختیار کلیه دانش آموزان و اولیای آنان قرار دارد.

برای ورود به سامانه پادا چه اقدامی باید انجام دهیم؟

ابتدا بر روی لینک سامانه پادا کلیک نموده و سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

آیا امکان ورود به سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی وجود دارد؟

با توجه به اینکه کارنامه تنها در زمان خاصی بر روی سامانه قرار می گیرد، لذا کارنامه تنها در همین زمان قابل مشاهده خواهد بود.

علت عدم ورود به سامانه پادا پرونده دانش آموزی چیست؟

رمز عبور و یا نام کاربری شما ممکن است اشتباه باشد و همچنین چنانچه فیلتر شکن شما روشن باشد، امکان ورود را نخواهید داشت.

 

نظرات

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

ایران تحصیل
تماس با مشاور