تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 1400

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

استفاده از مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 برای هر فرد کنکوری از نان شب هم واجب تر است و می تواند به وی بسیار کمک کند. اینجاست که تمامی افراد به داشتن بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور در کنار خود برای انتخاب رشته ای هر چه حرفه ای تر و بهتر نیاز دارند. فردی که بتواند تمام راهنمایی های لازم را برای داشتن بهترین و کامل ترین انتخاب رشته کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها چه در رشته انسانی و چه در رشته علوم تجربی و ریاضی خدمت وی ارائه کند.

 

با توجه به لزوم دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری حال چه به صورت آنلاین و چه به شکل تلفنی و حضوری نیاز به برخورداری از یک مشاور برای داشتن انتخاب رشته ای بی عیب و نقص مهم و ضروری به نظر می رسد. از این جهت، مشاوران حاضر در تیم مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری با داشتن تبحر و سابقه ای عالی در زمینه ارائه مشاوره انتخاب رشته می توانند در خدمت شما دوستان عزیز کنکوری باشند و راهنمایی های لازم را برایتان به عمل آورند.

 

برای دریافت انتخاب رشته رایگان کنکور روی لینک کلیک کنید

 

جهت دریافت حرفه ای ترین و بهترین مشاوره انتخاب رشته آزمون سراسری و آشنایی با لیست رشته ها و دانشگاه های پذیرنده از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور

 

 

برای داشتن بهترین و حرفه ای ترین انتخاب رشته از کمک مشاورانی خبره و کارکشته استفاده کنید

 

فهرست محتوا

لزوم استفاده از خدمات مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری چیست؟

تصورش را بکنید که یک سال تمام از صبح تا شب درس بخوانید و کلی هم شب بیداری بکشید و تازه هزینه زیادی را هم برای شرکت در کلاس های کنکور پرداخت کنید اما همه این زحمات را با انتخاب رشته ای اشتباه به هدر دهید.

انتخاب رشته ای که اصلاً معقول و منطقی به نظر نمی رسد و براساس اصول مهم انتخاب رشته تنظیم نشده است.

اینجاست که اهمیت استفاده از خدمات مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری و یاری خواستن از بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور خود را بیش از پیش نشان می دهد. آن هم مشاوره ای که از بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور سراسری دریافت می کنید.

مشاوری که هم اطلاعات خوبی در رابطه با انواع رشته های دانشگاهی دارد و هم این که می داند با توجه به رتبه ای که به دست آورده اید بهترین رشته و دانشگاه برای شما کدام است.

به این ترتیب دیگر جای نگرانی برای ندشتن انتخاب رشته ای نامناسب و دور از ذهن نیست و می توانید در کنار بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور خیال خود را از هر جهت بابت قبولی در رشته و مرکز دانشگاهی مناسب و باب میلتان راحت کنید.

 

 

برای دریافت بهترین و حرفه ای ترین مشاوره کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

مهم ترین ویژگی های بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری چیست؟

شاید این پرسش در ذهن شما دوست عزیز کنکوری هم مطرح شود که خب یک مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری آن هم بهترین نوع مشاوره ارائه شده به وسیله بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور چه ویژگی ها و خصوصیاتی دارد؟

در ادامه با ذکر مهم ترین ویژگی های بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری در خدمت شما هستیم. مشاوره ای که می تواند خدمت شما آن هم با بهترین کیفیت ممکن ارائه شود.

 

 

. مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری از رتبه برتر کنکور دریافت شود

دوستان عزیز فردی که خود در سال های قبل توانسته جزء رتبه های برتر کنکور سراسری باشد به مراتب می تواند بهترین راهنمایی های لازم را برایتان به عمل آورد و در این زمینه بسیار کمک کننده باشد.

زیرا این شخص اطلاعات خوبی در رابطه با رشته ها و دانشگاه های پذیرنده انواع رشته های تحصیلی داشته و با فوت کوزه گری انتخاب رشته تا حد زیادی آشناست و به قول معروف قلق کار دستش است.

 

 

. مشاوره از فردی متخصص و حرفه ای دریافت شود

از دیگر ویژگی های بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری این است که از فردی حرفه ای و متخصص دریافت شود. فردی که تا قبل از این برای افراد زیادی انتخاب رشته موفق و بی عیب و نقص کرده باشد و بتواند شما را نیز به بهترین شکل راهنمایی کند.

در نتیجه، بهترین کار این است که قبل از انتخاب مشاور برای شرکت در جلسات مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری در رابطه با سابقه کاری وی پرس و جو کرده و اطلاعاتی را در این زمینه جویا شوید.

هر چه سابقه کاری مشاور بیشتر و تعداد افرادی که برایشان انتخاب رشته کرده است بالاتر باشد به مراتب این فرد تخصص و مهارت بیشتری در زمینه انتخاب رشته کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها دارد و می تواند به عنوان یکی از بهترین و کارکشته ترین مشاوران در خدمت شما باشد.

 

 

برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

. مشاوره انتخاب رشته را از فردی متعهد و دلسوز دریافت کنید

تعهد و مسئولیت پذیری در کار و اهمیت دادن به مراجع همواره یکی از مهم ترین ویژگی های یک مشاور خوب به حساب می آید. فردی دلسوز که می تواند شما را از نکات و جزئیات مهم انتخاب رشته کنکور آگاه کند.

اما در مقابل فردی که تعهدی در قبال کارش نداشته باشد و دلسوزی به خرج ندهد به مراتب نمی تواند لبخند رضایت را بر لبان یک فرد کنکوری بیاورد.

 

 

چگونه می توانم انتخاب رشته ای موفق داشته باشم؟

حتماً این موضوع ذهن شما دوست عزیز کنکوری را به خود مشغول کرده است که چگونه می توانم انتخاب رشته ای موفق و بی عیب و نقص که مو لای درزش نرود داشته باشم؟

پیشنهاد می کنیم برای دریافت پاسخ این سؤال مهم و کلیدی با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا شما را با نکات داشتن انتخاب رشته ای موفق آشنا کنیم.

 

 

. تا می توانید در مورد رشته های تحصیلی اطلاعات جمع آوری کنید

از جمله مواردی که شما را به سمت داشتن انتخاب رشته ای موفق و بی عیب و نقص سوق می دهد جمع آوری اطلاعات لازم در رابطه با انواع رشته های تحصیلی ارائه شده در انواع گروه های آزمایشی است.

اطلاعاتی از این قبیل که خب این رشته در کدام گروه آزمایشی ارائه می شود و یا بازار کار این رشته بعد از اتمام دوران تحصیل چگونه است.

البته بد نیست اگر در رابطه با دروس ارائه شده در این رشته و همین طور آینده تحصیلی آن نیز بدانید.به این معنا که از این موضوع مطلع شوید که آیا امکان ادامه تحصیل در این رشته دانشگاهی در مقاطع بالاتر تحصیلی یعنی کارشناسی ارشد و دکتری وجود دارد یا خیر؟

یا این که اگر بخواهید برای تحصیل در این رشته تحصیلی در دانشگاه های خارجی اقدام کنید آیا این امکان برایتان وجود دارد یا این که نه این رشته در خارج از کشور ارائه نمی شود و یا دانشگاه های پذیرنده آن در سطح بالایی قرار ندارند؟

این ها همه موارد بسیار مهمی است که قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته در گروه های مختلف آزمایشی نباید از توجه به آن ها غافل شوید.

 

 

برای اطلاع از 20 نکته طلایی برای مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی بر روی لینک مربوطه

کلیک کنید

 

 

مشاوره کنکور

 

 

. دانشگاه های روزانه، پیام نور، غیرانتفاعی و شبانه را بشناسید

شاید باور نکنید اما شناخت دانشگاه ها و کسب اطلاعاتی درست و موثق در رابطه با آن ها می تواند کمک بزرگی به شما در داشتن انتخاب رشته ای موفق داشته باشد.

زیرا در غیراینصورت ممکن است مثل من عاقبت خوبی در انتظارتان نباشد و زحمات یک ساله تان به هدر برود.

 جانم برایتان بگوید که بنده با داشتن بهترین رتبه در گروه منحصراً زبان از آن جایی که در رابطه با دانشگاه های پذیرنده شناخت خوبی بدست نیاوردم متأسفانه مجبور به انصراف از دانشگاه شدم. آن هم در شرایطی که علاقه زیادی به رشته تحصیلی خود یعنی مترجمی زبان داشتم.

در نتیجه، حتماً قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته در رابطه با دانشگاه های پذیرنده تحقیقات دقیق و مفصلی انجام دهید.

از طریق شرکت در جلسات مشاوره انتخاب رشته کنکور آن هم از مشاوری حرفه ای و همه چیز دان می توانید اطلاعاتی را در این رابطه بدست آورید.

 

 

. اطلاعاتی را در مورد خوابگاه های دانشجویی و امکانات ارائه شده در دانشگاه ها بدست آورید

از مهم ترین مورادی که قبل از انجام انتخاب رشته به هیچ وجه نباید از آن غافل شوید کسب اطلاعاتی در رابطه با امکانات ارائه شده در دانشگاه ها و همین طور خوابگاه هایی است که تحت نظر دانشگاه فعالیت می کنند.

در صورتی که عزم خود را برای تحصیل در شهری خارج از محل زندگی خود گرفته اید و امکان تهیه مسکن را با توجه به گرانی های اخیر ندارید حتماً در رابطه با ارائه یا عدم ارائه خوابگاه توسط دانشگاه مورد نظرتان تحقیق کنید.

حتی اگر لازم شد بازدیدی هم از خوابگاه ها و امکانات ارائه شده در دانشگاه مورد نظر به عمل آورید تا خیالتان از بابت امکانات ارائه شده در آن ها راحت باشد.

البته در حال حاضر با توجه به شیوع بسیار گسترده ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری کلاس های حضوری در دانشگاه ها نیازی به استفاده از خوابگاه نداشته و می توانید با خیال راحت در شهر محل سکونت خود درس بخوانید.

اما خب به هر حال تا مدتی دیگر از این وضعیت خلاص می شوید و می توانید به روال عادی تحصیل برگردید.

 

 

برای دریافت راهنمایی و مشاوره برای انتخاب رشته کنکور تجربی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

. تست های شخصیت شناسی بهترین راه حل برای شناخت رشته مورد علاقه

آیا تا به حال اسم تست های شخصیت شناسی به گوشتان خورده است؟ آیا اسامی این تست های معروف و کاربردی را شنیده اید؟

به کمک تست های شخصیت شناسی می توانید به شناخت خوبی از توانمندی ها و مهارت های فردی خود دست پیدا کرده و تصمیم بهتری برای انتخاب رشته خود بگیرید.

در واقع، این تست ها که معمولاً در جلسات مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید به آن ها پاسخ بدهید به شما کمک می کند که بتوانید رشته تحصیلی مورد علاقه خود را راحت تر و بهتر بشناسید.

زیرا بسیاری از داوطلبان تا همان زمان انتخاب رشته هم به درستی نمی دانند که به چه رشته ای علاقه دارند و کدام یک از رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه ها برایشان مناسب تر و بهتر است.

اما به کمک انواع تست های شخصیت شناسی از جمله تست هالند دیگر مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

 

 

. از چیدمان کلی انتخاب رشته های دانشگاهی مطلع شوید

یکی از موراد بسیار مهمی که بد نیست در رابطه با آن اطلاعاتی را بدست آورید در مورد چیدمان کلی انتخاب رشته های دانشگاهی است.

به این صورت که باید بدانید ترتیب درج رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه ها در فرم انتخاب رشته به چه شکل است و به چه صورت باید انجام شود.

در رابطه با این موضوع باید عرض کنیم چیدمان کلی رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه ها به این صورت است که در ابتدا باید رشته های خوش بینانه و در ادامه رشته های واقع بینانه و بدبینانه را درج کنید.

دقت داشته باشید که این ترتیب بسیار مهم است و در صورت عدم توجه نمی توانید نتیجه خوبی را از انتخاب رشته خود به دست آورید.

 

 

برای دریافت مشاوره کنکور از رتبه های تک رقمی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

. در رابطه با شهریه دانشگاه های غیردولتی اطلاع کسب کنید

یکی از مهم ترین مورادی که قبل از اقدام به انتخاب رشته کنکور و برای انتخاب بهترین رشته های دانشگاهی باید به آن توجه کنید در رابطه با شهریه اختصاص یافته برای ورود به هر یک از رشته های تحصیلی دانشگاهی در دانشگاه های غیردولتی است. 

البته این موضوع با توجه به افزایش شهریه های دانشگاه های شبانه، پیام نور و غیرانتفاعی در هر سال تحصیلی اهمیت بیشتری پیدا می کند. 

از این رو به مراتب باید از لیست جدیدترین شهریه های ثابت و متغیر دریافتی در هر کدام از این دانشگاه ها مطلع شوید. 

 

 

. از زمان و نحوه انجام انتخاب رشته مطمئن شوید

از دیگر موارد مهمی که برای داشتن انتخاب رشته ای موفق و درست باید به آن توجه لازم را مبذول دارید کسب اطلاعاتی در مورد نحوه و زمان اختصاص داده شده برای انتخاب رشته است. 

به این صورت که از طریق بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور از نحوه دقیق انجام انتخاب رشته و مراحلی که باید برای این امر طی کنید اطمینان حاصل کرده و از این موضوع مطلع شوید. 

البته به جز این مورد باید بدانید که چه زمانی می توانید برای انتخاب رشته اقدام کنید و مهلت اختصاص داده شده به این کار چقدر است. 

 

 

برای دریافت بهترین مشاوره تحصیلی برای قبولی پزشکی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به چه صورت ارائه می شود؟

خوشبختانه با توجه به شرایط دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری و برای رفاه حال آن ها امکان دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به طرق مختلفی برای آن ها وجود دارد.

به این صورت که هر فرد می تواند در صورت تمایل از یکی از مشاوره های تلفنی، حضوری و آنلاین بدون هیچ مشکلی استفاده کند.

البته در حال حاضر با توجه به ترجیح مردم به خارج نشدن از منازل به دلیل شیوع ویروس کرونا بازار دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به صورت تلفنی و یا آنلاین بیشتر بوده و استقبال بیشتری از این نوع مشاوره می شود.

 

 

نظرتان درباره مشاوره انتخاب رشته رایگان چیست؟ 

خوشبختانه و با توجه به نیاز برخی از داوطلبان و متقاضیان شرکت در کنکور سراسری امکان دریافت مشاوره انتخاب رشته رایگان نیز برای داوطلبان کنکور فراهم شده است.

البته درست است که این مشاوره ها به صورت رایگان خدمت داوطلبان ارائه می شوند اما از کیفیت بالایی برخوردار هستند و جای هیچ گونه نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

مشاوره ای که به وسیله بهترین و حرفه ای ترین مشاوران حاضر در مرکز مشاوره تحصیلی ارائه می شود و می تواند به راحتی پاسخگوی نیازهای داوطلب در زمینه انتخاب رشته ای موفق و بی عیب و نقص باشد.

 

 

برای دریافت مشاوره ای حرفه ای انتخاب رشته با رتبه های برتر کنکور سراسری سال گذشته از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور

حذفیات کنکور سراسری انسانی

مشاوره قبولی در کنکور

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری را از چه فردی باید دریافت کرد؟ 

بهترین مشاوره انتخاب رشته انتخاب رشته کنکور سراسری را باید از فردی متعهد و متخصص در زمینه انتخاب رشته و شخصی با سابقه کاری طولانی دریافت کنید.

بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور کیست؟ 

بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور فردی است که با تمام اصول و فوت و فن انتخاب رشته آشنایی داشته باشد و اطلاعات خوبی را در مورد رشته ها و دانشگاه ها به شما بدهد.

انتخاب رشته کنکور سراسری در کدام سایت ها انجام می شود؟ 

برای داشتن بهترین انتخاب رشته کنکور سراسری باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. مریم
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۷

  سلام چرا هرچقدر با شماره تماس میگیریم میگه در شبکه موجود نیست؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام تماس از تلفن ثابت بدون کد انجام میشود

ایران تحصیل
تماس با مشاور