تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 1400

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

استفاده از مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 برای هر فرد کنکوری از نان شب هم واجب تر است و می تواند به وی بسیار کمک کند. اینجاست که تمامی افراد به داشتن بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور در کنار خود برای انتخاب رشته ای هر چه حرفه ای تر و بهتر نیاز دارند. فردی که بتواند تمام راهنمایی های لازم را برای داشتن بهترین و کامل ترین انتخاب رشته کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها چه در رشته انسانی و چه در رشته علوم تجربی و ریاضی خدمت وی ارائه کند.

 

با توجه به لزوم دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری حال چه به صورت آنلاین و چه به شکل تلفنی و حضوری نیاز به برخورداری از یک مشاور برای داشتن انتخاب رشته ای بی عیب و نقص مهم و ضروری به نظر می رسد. از این جهت، مشاوران حاضر در تیم مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری با داشتن تبحر و سابقه ای عالی در زمینه ارائه مشاوره انتخاب رشته می توانند در خدمت شما دوستان عزیز کنکوری باشند و راهنمایی های لازم را برایتان به عمل آورند.

 

برای دریافت انتخاب رشته رایگان کنکور روی لینک کلیک کنید

 

جهت دریافت حرفه ای ترین و بهترین مشاوره انتخاب رشته آزمون سراسری و آشنایی با لیست رشته ها و دانشگاه های پذیرنده از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور

 

 

برای داشتن بهترین و حرفه ای ترین انتخاب رشته از کمک مشاورانی خبره و کارکشته استفاده کنید

 

فهرست محتوا

لزوم استفاده از خدمات مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری چیست؟

تصورش را بکنید که یک سال تمام از صبح تا شب درس بخوانید و کلی هم شب بیداری بکشید و تازه هزینه زیادی را هم برای شرکت در کلاس های کنکور پرداخت کنید اما همه این زحمات را با انتخاب رشته ای اشتباه به هدر دهید.

انتخاب رشته ای که اصلاً معقول و منطقی به نظر نمی رسد و براساس اصول مهم انتخاب رشته تنظیم نشده است.

اینجاست که اهمیت استفاده از خدمات مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری و یاری خواستن از بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور خود را بیش از پیش نشان می دهد. آن هم مشاوره ای که از بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور سراسری دریافت می کنید.

مشاوری که هم اطلاعات خوبی در رابطه با انواع رشته های دانشگاهی دارد و هم این که می داند با توجه به رتبه ای که به دست آورده اید بهترین رشته و دانشگاه برای شما کدام است.

به این ترتیب دیگر جای نگرانی برای ندشتن انتخاب رشته ای نامناسب و دور از ذهن نیست و می توانید در کنار بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور خیال خود را از هر جهت بابت قبولی در رشته و مرکز دانشگاهی مناسب و باب میلتان راحت کنید.

 

 

برای دریافت بهترین و حرفه ای ترین مشاوره کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

مهم ترین ویژگی های بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری چیست؟

شاید این پرسش در ذهن شما دوست عزیز کنکوری هم مطرح شود که خب یک مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری آن هم بهترین نوع مشاوره ارائه شده به وسیله بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور چه ویژگی ها و خصوصیاتی دارد؟

در ادامه با ذکر مهم ترین ویژگی های بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری در خدمت شما هستیم. مشاوره ای که می تواند خدمت شما آن هم با بهترین کیفیت ممکن ارائه شود.

 

 

. مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری از رتبه برتر کنکور دریافت شود

دوستان عزیز فردی که خود در سال های قبل توانسته جزء رتبه های برتر کنکور سراسری باشد به مراتب می تواند بهترین راهنمایی های لازم را برایتان به عمل آورد و در این زمینه بسیار کمک کننده باشد.

زیرا این شخص اطلاعات خوبی در رابطه با رشته ها و دانشگاه های پذیرنده انواع رشته های تحصیلی داشته و با فوت کوزه گری انتخاب رشته تا حد زیادی آشناست و به قول معروف قلق کار دستش است.

 

 

. مشاوره از فردی متخصص و حرفه ای دریافت شود

از دیگر ویژگی های بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری این است که از فردی حرفه ای و متخصص دریافت شود. فردی که تا قبل از این برای افراد زیادی انتخاب رشته موفق و بی عیب و نقص کرده باشد و بتواند شما را نیز به بهترین شکل راهنمایی کند.

در نتیجه، بهترین کار این است که قبل از انتخاب مشاور برای شرکت در جلسات مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری در رابطه با سابقه کاری وی پرس و جو کرده و اطلاعاتی را در این زمینه جویا شوید.

هر چه سابقه کاری مشاور بیشتر و تعداد افرادی که برایشان انتخاب رشته کرده است بالاتر باشد به مراتب این فرد تخصص و مهارت بیشتری در زمینه انتخاب رشته کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها دارد و می تواند به عنوان یکی از بهترین و کارکشته ترین مشاوران در خدمت شما باشد.

 

 

برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

. مشاوره انتخاب رشته را از فردی متعهد و دلسوز دریافت کنید

تعهد و مسئولیت پذیری در کار و اهمیت دادن به مراجع همواره یکی از مهم ترین ویژگی های یک مشاور خوب به حساب می آید. فردی دلسوز که می تواند شما را از نکات و جزئیات مهم انتخاب رشته کنکور آگاه کند.

اما در مقابل فردی که تعهدی در قبال کارش نداشته باشد و دلسوزی به خرج ندهد به مراتب نمی تواند لبخند رضایت را بر لبان یک فرد کنکوری بیاورد.

 

 

چگونه می توانم انتخاب رشته ای موفق داشته باشم؟

حتماً این موضوع ذهن شما دوست عزیز کنکوری را به خود مشغول کرده است که چگونه می توانم انتخاب رشته ای موفق و بی عیب و نقص که مو لای درزش نرود داشته باشم؟

پیشنهاد می کنیم برای دریافت پاسخ این سؤال مهم و کلیدی با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا شما را با نکات داشتن انتخاب رشته ای موفق آشنا کنیم.

 

 

. تا می توانید در مورد رشته های تحصیلی اطلاعات جمع آوری کنید

از جمله مواردی که شما را به سمت داشتن انتخاب رشته ای موفق و بی عیب و نقص سوق می دهد جمع آوری اطلاعات لازم در رابطه با انواع رشته های تحصیلی ارائه شده در انواع گروه های آزمایشی است.

اطلاعاتی از این قبیل که خب این رشته در کدام گروه آزمایشی ارائه می شود و یا بازار کار این رشته بعد از اتمام دوران تحصیل چگونه است.

البته بد نیست اگر در رابطه با دروس ارائه شده در این رشته و همین طور آینده تحصیلی آن نیز بدانید.به این معنا که از این موضوع مطلع شوید که آیا امکان ادامه تحصیل در این رشته دانشگاهی در مقاطع بالاتر تحصیلی یعنی کارشناسی ارشد و دکتری وجود دارد یا خیر؟

یا این که اگر بخواهید برای تحصیل در این رشته تحصیلی در دانشگاه های خارجی اقدام کنید آیا این امکان برایتان وجود دارد یا این که نه این رشته در خارج از کشور ارائه نمی شود و یا دانشگاه های پذیرنده آن در سطح بالایی قرار ندارند؟

این ها همه موارد بسیار مهمی است که قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته در گروه های مختلف آزمایشی نباید از توجه به آن ها غافل شوید.

 

 

برای اطلاع از 20 نکته طلایی برای مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی بر روی لینک مربوطه

کلیک کنید

 

 

مشاوره کنکور

 

 

. دانشگاه های روزانه، پیام نور، غیرانتفاعی و شبانه را بشناسید

شاید باور نکنید اما شناخت دانشگاه ها و کسب اطلاعاتی درست و موثق در رابطه با آن ها می تواند کمک بزرگی به شما در داشتن انتخاب رشته ای موفق داشته باشد.

زیرا در غیراینصورت ممکن است مثل من عاقبت خوبی در انتظارتان نباشد و زحمات یک ساله تان به هدر برود.

 جانم برایتان بگوید که بنده با داشتن بهترین رتبه در گروه منحصراً زبان از آن جایی که در رابطه با دانشگاه های پذیرنده شناخت خوبی بدست نیاوردم متأسفانه مجبور به انصراف از دانشگاه شدم. آن هم در شرایطی که علاقه زیادی به رشته تحصیلی خود یعنی مترجمی زبان داشتم.

در نتیجه، حتماً قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته در رابطه با دانشگاه های پذیرنده تحقیقات دقیق و مفصلی انجام دهید.

از طریق شرکت در جلسات مشاوره انتخاب رشته کنکور آن هم از مشاوری حرفه ای و همه چیز دان می توانید اطلاعاتی را در این رابطه بدست آورید.

 

 

. اطلاعاتی را در مورد خوابگاه های دانشجویی و امکانات ارائه شده در دانشگاه ها بدست آورید

از مهم ترین مورادی که قبل از انجام انتخاب رشته به هیچ وجه نباید از آن غافل شوید کسب اطلاعاتی در رابطه با امکانات ارائه شده در دانشگاه ها و همین طور خوابگاه هایی است که تحت نظر دانشگاه فعالیت می کنند.

در صورتی که عزم خود را برای تحصیل در شهری خارج از محل زندگی خود گرفته اید و امکان تهیه مسکن را با توجه به گرانی های اخیر ندارید حتماً در رابطه با ارائه یا عدم ارائه خوابگاه توسط دانشگاه مورد نظرتان تحقیق کنید.

حتی اگر لازم شد بازدیدی هم از خوابگاه ها و امکانات ارائه شده در دانشگاه مورد نظر به عمل آورید تا خیالتان از بابت امکانات ارائه شده در آن ها راحت باشد.

البته در حال حاضر با توجه به شیوع بسیار گسترده ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری کلاس های حضوری در دانشگاه ها نیازی به استفاده از خوابگاه نداشته و می توانید با خیال راحت در شهر محل سکونت خود درس بخوانید.

اما خب به هر حال تا مدتی دیگر از این وضعیت خلاص می شوید و می توانید به روال عادی تحصیل برگردید.

 

 

برای دریافت راهنمایی و مشاوره برای انتخاب رشته کنکور تجربی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

. تست های شخصیت شناسی بهترین راه حل برای شناخت رشته مورد علاقه

آیا تا به حال اسم تست های شخصیت شناسی به گوشتان خورده است؟ آیا اسامی این تست های معروف و کاربردی را شنیده اید؟

به کمک تست های شخصیت شناسی می توانید به شناخت خوبی از توانمندی ها و مهارت های فردی خود دست پیدا کرده و تصمیم بهتری برای انتخاب رشته خود بگیرید.

در واقع، این تست ها که معمولاً در جلسات مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید به آن ها پاسخ بدهید به شما کمک می کند که بتوانید رشته تحصیلی مورد علاقه خود را راحت تر و بهتر بشناسید.

زیرا بسیاری از داوطلبان تا همان زمان انتخاب رشته هم به درستی نمی دانند که به چه رشته ای علاقه دارند و کدام یک از رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه ها برایشان مناسب تر و بهتر است.

اما به کمک انواع تست های شخصیت شناسی از جمله تست هالند دیگر مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

 

 

. از چیدمان کلی انتخاب رشته های دانشگاهی مطلع شوید

یکی از موراد بسیار مهمی که بد نیست در رابطه با آن اطلاعاتی را بدست آورید در مورد چیدمان کلی انتخاب رشته های دانشگاهی است.

به این صورت که باید بدانید ترتیب درج رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه ها در فرم انتخاب رشته به چه شکل است و به چه صورت باید انجام شود.

در رابطه با این موضوع باید عرض کنیم چیدمان کلی رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه ها به این صورت است که در ابتدا باید رشته های خوش بینانه و در ادامه رشته های واقع بینانه و بدبینانه را درج کنید.

دقت داشته باشید که این ترتیب بسیار مهم است و در صورت عدم توجه نمی توانید نتیجه خوبی را از انتخاب رشته خود به دست آورید.

 

 

برای دریافت مشاوره کنکور از رتبه های تک رقمی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

. در رابطه با شهریه دانشگاه های غیردولتی اطلاع کسب کنید

یکی از مهم ترین مورادی که قبل از اقدام به انتخاب رشته کنکور و برای انتخاب بهترین رشته های دانشگاهی باید به آن توجه کنید در رابطه با شهریه اختصاص یافته برای ورود به هر یک از رشته های تحصیلی دانشگاهی در دانشگاه های غیردولتی است. 

البته این موضوع با توجه به افزایش شهریه های دانشگاه های شبانه، پیام نور و غیرانتفاعی در هر سال تحصیلی اهمیت بیشتری پیدا می کند. 

از این رو به مراتب باید از لیست جدیدترین شهریه های ثابت و متغیر دریافتی در هر کدام از این دانشگاه ها مطلع شوید. 

 

 

. از زمان و نحوه انجام انتخاب رشته مطمئن شوید

از دیگر موارد مهمی که برای داشتن انتخاب رشته ای موفق و درست باید به آن توجه لازم را مبذول دارید کسب اطلاعاتی در مورد نحوه و زمان اختصاص داده شده برای انتخاب رشته است. 

به این صورت که از طریق بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور از نحوه دقیق انجام انتخاب رشته و مراحلی که باید برای این امر طی کنید اطمینان حاصل کرده و از این موضوع مطلع شوید. 

البته به جز این مورد باید بدانید که چه زمانی می توانید برای انتخاب رشته اقدام کنید و مهلت اختصاص داده شده به این کار چقدر است. 

 

 

برای دریافت بهترین مشاوره تحصیلی برای قبولی پزشکی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به چه صورت ارائه می شود؟

خوشبختانه با توجه به شرایط دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری و برای رفاه حال آن ها امکان دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به طرق مختلفی برای آن ها وجود دارد.

به این صورت که هر فرد می تواند در صورت تمایل از یکی از مشاوره های تلفنی، حضوری و آنلاین بدون هیچ مشکلی استفاده کند.

البته در حال حاضر با توجه به ترجیح مردم به خارج نشدن از منازل به دلیل شیوع ویروس کرونا بازار دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به صورت تلفنی و یا آنلاین بیشتر بوده و استقبال بیشتری از این نوع مشاوره می شود.

 

 

نظرتان درباره مشاوره انتخاب رشته رایگان چیست؟ 

خوشبختانه و با توجه به نیاز برخی از داوطلبان و متقاضیان شرکت در کنکور سراسری امکان دریافت مشاوره انتخاب رشته رایگان نیز برای داوطلبان کنکور فراهم شده است.

البته درست است که این مشاوره ها به صورت رایگان خدمت داوطلبان ارائه می شوند اما از کیفیت بالایی برخوردار هستند و جای هیچ گونه نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

مشاوره ای که به وسیله بهترین و حرفه ای ترین مشاوران حاضر در مرکز مشاوره تحصیلی ارائه می شود و می تواند به راحتی پاسخگوی نیازهای داوطلب در زمینه انتخاب رشته ای موفق و بی عیب و نقص باشد.

 

 

برای دریافت مشاوره ای حرفه ای انتخاب رشته با رتبه های برتر کنکور سراسری سال گذشته از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور

حذفیات کنکور سراسری انسانی

مشاوره قبولی در کنکور

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری

4/5 - (1 امتیاز)

بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری را از چه فردی باید دریافت کرد؟ 

بهترین مشاوره انتخاب رشته انتخاب رشته کنکور سراسری را باید از فردی متعهد و متخصص در زمینه انتخاب رشته و شخصی با سابقه کاری طولانی دریافت کنید.

بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور کیست؟ 

بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور فردی است که با تمام اصول و فوت و فن انتخاب رشته آشنایی داشته باشد و اطلاعات خوبی را در مورد رشته ها و دانشگاه ها به شما بدهد.

انتخاب رشته کنکور سراسری در کدام سایت ها انجام می شود؟ 

برای داشتن بهترین انتخاب رشته کنکور سراسری باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 2. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 3. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 4. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 5. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 6. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 7. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 8. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 9. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 10. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 11. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 12. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 13. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 14. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 15. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 16. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 17. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 18. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 19. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 20. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 21. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 23. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 24. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 25. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 26. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 27. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 29. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 30. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور