ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پذیرش سپاه کرمانشاه – پذیرش سرباز در سپاه کرمانشاه

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
پذیرش سپاه کرمانشاه

پذیرش سپاه کرمانشاه

پذیرش سپاه کرمانشاه برای انجام خدمت سربازی باشد یا به صورت استخدام سپاه کرمانشاه به عنوان کادر مانند دیگر مراکز گزینش سپاه می باشد لذا متقاضیان محترم کرمانشاه می توانند با تکمیل مدارک خود بر اساس استان محل زندگی و شرایط تأهل خود برای استخدام در سپاه کرمانشاه اقدام کنند . جهت اطلاع از نحوه پذیرش سربازی در سپاه کرمانشاه و اطلاع از شرایط استخدام در سپاه کرمانشاه از خدمات مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از شرایط استخدام در سپاه کرمانشاه و نحوه پذیرش خدمت نظام وظیفه در سپاه کرمانشاه جهت خدمت سربازی چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های 9099075307 و 9099075307

 

نحوه پذیرش سپاه کرمانشاه

انجام خدمت سربازی یا همان پذیرش سربازی در سپاه کرمانشاه مقداری با شرایط اخذ امریه سربازی در سپاه کرمانشاه متفاوت است. زیرا پذیرش سرباز در سپاه کرمانشاه برای انجام خدمت سربازی زیر نظر نیروهای مسلح کرمانشاه است که خدمت آن 21 ماه می باشد ولی امریه سربازی سپاه کرمانشاه 24 ماه است.

برای پذیرش خدمت سربازی در سپاه کرمانشاه مدرک خاصی مورد نیاز نمی باشد و مشمولین باید عضو بسیج آن هم به صورت فعال در کرمانشاه باشند و همچنین داشتن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج دارای نمره مثبت می باشد. یعنی اگر فردی در کرمانشاه دوره تکمیلی بسیج را طی کرده باشد از امتیاز مثبتی بهره مند خواهد شد.

 

شرایط پذیرش در سپاه کرمانشاه

اما باید گفت برای پذیرش سپاه کرمانشاه دارا بودن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج هرگز الزامی نمی باشد و می توان گفت در کرمانشاه اختیاری است اما این را باید گفت که سه ماه کسری خدمت در کرمانشاه به همراه خواهد داشت. ولی گروهی از سپاه های کرمانشاه مانند سپاه کرمانشاه بزرگ هستند که یکی از شروط خود را دارا بودن برگه دوره تکمیلی بسیج کرمانشاه می دانند اما به جرأت می توان گفت که برای پذیرش سپاه کرمانشاه این کار اختیاری است اما کسری خدمت دارد . این کسری خدمت البته جدا از کسری خدمت بسیج فعال کرمانشاه می باشد و به مجموع کسری خدمت ها اضافه خواهد شد.

اما این احتمال می رود که اگر مشمولی دارای برگه تکمیلی بسیج باشد شرایط بهتری برای پذیرش سپاه کرمانشاه و یا استخدام در سپاه کرمانشاه خواهند داشت و ممکن است با درصد بیشتری بتوان گفت که پذیرش سپاه کرمانشاه خواهد شد. ولی با توجه به اینکه در حال حاضر انجام دوره های تکمیلی بسیج کرمانشاه نسبت به سال های گذشته کم شده است این احتمال می رود که در سال 97 از الزامات پذیرش سرباز در سپاه کرمانشاه برداشته شود و تنها به عضویت بسیجی فعال بسنده کنند و شاید حتی در آینده در کرمانشاه این مورد از بالا بردن شانس هم کم کند و حتی کسری خدمتی که برای دوره تکمیلی در نظر گرفته بودند نیز حذف گردد. کلیه سوالات پذیرش سرباز سپاه کرمانشاه – استخدام رسمی در سپاه کرمانشاه و .. را می توانید از مشاوران مرکز سوال نمایید.

 

تاریخ و زمان پذیرش سپاه کرمانشاه

تاریخ پذیرش سپاه کرمانشاه در سال 97 همانند دیگر نیروهای مسلح می باشد زیرا برنامه اعلامی اعزام به خدمت سربازان مربوط به نظام وظیفه می باشد و فراخوان هر دوره از سوی سازمان نظام وظیفه ناجا کرمانشاه اعلام می شود و افراد با توجه به مراجعه به دفاتر پلیس +10 کرمانشاه می توانند برگ سفید یا همان برگ معرفی به مراکز آموزش را دریافت کنند که در داخل آن برگه محل و نیروی خدمتی آنان مشخص خواهد شد و چنانچه پذیرش سپاه کرمانشاه شده باشند نیز در داخل آن برگه مشخص خواهد شد. بر این اساس خواهد بود که اگر مشولین لیسانس یا فوق لیسانس یا دکتری در کرمانشاه باشند تاریخ تاریخ جذب سرباز در سپاه اول ماه های زوج خواهد بود مثلا اول اردیبهشت ،‌یا اول تیر یا اول شهریور می باشند. و اگر فوق دیپلم،‌ دیپلم یا زیر دیپلم در کرمانشاه باشند 19 هرماه خواهد بود. بر همین اساس نیز ماه های اعزام به خدمت سپاه برای شهر کرمانشاه نیز به همین شکل می باشد.

برای پذیرش سپاه کرمانشاه مشمولین عزیز می توانند بعد از ارسال دفترچه خدمت سربازی و گرفتن برگ سبز اعزام به خدمتشان با مراجعه به دفاتر منابع نیروی انسانی نیروی زمینی سپاه یا قرارگاه خاتم الانبیا یا سپاه های استانی یا نواحی بسیج یا نسبت به درخواست پذیرش سرباز وظیفه سپاه کرمانشاه اقدام نمایند تا خدمت سربازی خود را در سپاه بگذرانند. مراجعه به سپاه منطقه هیچ گونه تضمینی برای پذیرش در سپاه کرمانشاه نخواهد بود.

متقاضیان خدمت در نواحی مقاومت بسیج کرمانشاه نزدیک محل سکونت خود می توانند با مراجعه به معاونت نیروی انسانی کادر ناحیه کرمانشاه و تکمیل فرم پذیرش و پس از تایید فرمانده ناحیه کرمانشاه با در دست داشتن مدارک :برگه پذیرش ،برگه اعزام به خدمت ،گواهی عضویت بسیج کرمانشاه و… دوماه قبل از تاریخ اعزام به منابع نیروی انسانی وظیفه سپاه کرمانشاه مراجعه نمایند و در صورت داشتن شرایط اولیه و تکمیل نشده سهمیه آن دوره در کرمانشاه ، به پذیرش سپاه در بیایند. نحوه پذیرش سرباز در ارتش در شهر کرمانشاه نیز به همین صورت می باشد.

 

مدارک لازم برای پذیرش یا استخدام در سپاه کرمانشاه

در پایان به مراحل گرفتن پذیرش و یا استخدام در سپاه کرمانشاه اشاره می کنیم

ابتدا دفترچه خود را جهت استخدام در سپاه کرمانشاه پست کنید.

پس از آنکه دفترچه را پست کردید پس از چند روز برگ سبز پذیرش در کرمانشاه برای شما آماده است و حالا می توانید با در دست داشتن مدارکی که در پایین آورده شده است به مراکز سپاه کرمانشاه مراجعه کرده و در صورت داشتن سهمیه جذب اقدامات اولیه پذیرش شما در سپاه کرمانشاه صورت گرفته و مدارک ذیل را از نامبرده درخواست می نمایند:

الف) اصل و کپی برگه اعزام

ب) کپی شناسنامه و کارت ملی

ج) اصل و کپی کارت بسیج فعال یا عادی کرمانشاه

د) اصل و کپی کارت دوره تکمیلی در بسیج کرمانشاه

ه)سابقه بسیج در کرمانشاه

براساس اعلام پلیس+10، افرادی که پیش از ورود به غیبت با بسیج کرمانشاه همکاری کرده‌ اند، برای مدت عضویت آنان، کسر خدمت سربازی در سپاه کرمانشاه محاسبه می‌ شود، ولی برای آن دسته از افرادی که در زمان غیبتشان عضو بسیج فعال کرمانشاه بوده اند کسر خدمت به آن ها تعلق نخواهد گرفت.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان سربازی اطلاع ازنحوه پذیرش سرباز یا استخدام در سپاه کرمانشاه و چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9099075307 ( استان کرمانشاه) و یا 9099075307 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه کرمانشاهکانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه کرمانشاه

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه کرمانشاه

 

مطالب مرتبط :

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی کرمانشاه

معافیت پزشکی دیسک کمر

مراحل اخذ معافیت کفالت مادر در کرمانشاه

امریه سربازی کرمانشاه

شرایط معافیت سربازی سه برادری

سوالات پذیرش سرباز در سپاه کرمانشاه

معافیت پزشکی چشم

استخدام در سپاه کرمانشاه

پذیرش سپاه کرمانشاه98

پذیرش سرباز در سپاه کرمانشاه

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

4 دیدگاه دربارهٔ «پذیرش سپاه کرمانشاه – پذیرش سرباز در سپاه کرمانشاه»

 1. Avatar photo هستی گفت:

  سلام ببخشید سپاه خانم ها رو هم استخدام میکنن؟به چه صورت؟سپاه پاسداران کرمانشاه رو میگم

  1. Avatar photo JAVADI گفت:

   سلام روزبخیر
   به صورت حضوری در مراکز گزینش انجام میشه.

 2. Avatar photo امیررضا غنی پور گفت:

  ی سوال اینکه فقط افراد عضو بسیج کرمانشاه می تونن عضو سپاه کرمانشاه بشن یا همه افراد عضو بسیج (حالا بسیج هر استانی باشه)

  1. Avatar photo dr-naqizade گفت:

   سلام یکی از شرایط پذیرش سپاه کرمانشاه داشتن کارت بسیجی فعال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور