ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 1402 + شرایط جدید

ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه افسری امین ناجا، هر ساله آزمونی برگزار می کند تا در طی آن داوطلبان واجد شرایط را پذیرش کند. لذا، افراد پیش از ثبت نام در این آزمون، باید از شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی مطلع شوند. سپس، در زمان مقرر به نشانی الکترونیکی police.ir مراجعه کرده و ثبت نام کنند. تمامی فرایند ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین به صورت اینترنتی انجام می شود و افراد هزینه آن را نیز باید از همین طریق واریز نمایند. 

اطلاعیه:

آزمون استخدامی دانشگاه علوم انتظامی امین به صورت مستقل از طریق سایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به آدرس police.ir انجام می شود .

 

زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

در ابتدا باید عرض کنیم که ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی یا همان دانشگاه افسری امین معمولاً در مهر ماه برای داوطلبانی که شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی را دارند انجام می شود. در این زمان تمامی داوطلبان واجد شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی، می توانند تمامی اقدامات لازم برای ثبت نام  را در سایت دانشگاه افسری انجام دهند. لازم به ذکر است تا بدانید که در سال جاری نیز زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین از اوایل مهر ماه آغاز شده و تا اوایل آبان ماه ادامه داشت. 

زمان برگزاری آزمون سال 1402 برای ورود به دانشگاه علوم انتظامی امین هنوز اعلام رسمی نشده است اما با توجه به الگوی هرساله زمان ثبت نام در این دانشگاه انتظار بر این است که مجددا این ثبت نام این آزمون در مهرماه 1402 صورت پذیرد.

 

 

سایت دانشگاه علوم انتظامی امین

 ثبت نام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی یا همان دانشگاه افسری امین به شکل کاملاً اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه police.ir انجام می گیرد. تمامی داوطلبان در صورت برخورداری از شرایط ورود به دانشگاه افسری امین می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری، کلیه فرآیندها و مراحل ثبت نام دانشگاه افسری را انجام دهند. موضوع مهم و قابل ذکر در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی این است که داوطلبانی که مایل به ثبت نام و پذیرش در این دانشگاه هستند باید بعد از اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی، در زمان ثبت نام کنکور سراسری و در فرم ثبت نام خود برای تحصیل در این دانشگاه علاقمندی خود را با زدن یک تیک ابراز کنند. 

اما در مرحله دوم ثبت نام آن ها در سایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و شرکت در آزمون ورودی این دانشگاه ضروری است. از طرفی فرد برای پذیرش دانشگاه افسری ناجا باید در مصاحبه برگزار شده توسط دانشگاه علوم انتظامی هم شرکت کند. مصاحبه ای بسیار مهم که قبولی در آن مستلزم پاسخگویی به سؤالاتی بسیار خاص است. سؤالاتی که بدون داشتن اطلاعات کافی به هیچ وجه نمی توانید از عهده پاسخگویی به آن ها بربیایید و لزوماً باید مطالعه کافی را از طریق سایت ها و کتب معتبر برای پاسخگویی به آن ها داشته باشید. اگر می خواهید از نحوه پذیرش دانشگاه افسری ناجا و سوالات مصاحبه آن آشنا شوید، با مشاوران ما در ایران تحصیل یاری بگیرید. 

مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند

نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 

نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

هر یک از شما داوطلبان گرامی برای ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین باید مراحلی را طی نمایید. در واقع، شما عزیزان باید پس از وارد شدن به سایت این دانشگاه، مراحلی را به درستی انجام دهید که این مراحل، شامل موارد زیر می باشند: 

1️⃣ در اولین قدم برای ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی امین باید وارد سایتی به نام police.ir شوید. بعد از ورود به سامانه ثبت نام باید بر روی عبارت گزینه کلیک کنید. 

 

نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 

 

2️⃣ در مرحله بعدی، اگر قبلا ثبت نام نکرده اید، باید گزینه ثبت نام را انتخاب کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. اما، اگر قبلا ثبت نام کرده باشید باید نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کرده سپس بر روی گزینه «ورود» کلیک کنید. 

راهنمای ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 

 

3️⃣ پس از وارد شدن به سامانه، از منوی سمت راست گزینه «ثبت نام» را انتخاب کنید. در این مرحله، صفحه ای مقابل شما باز می شود که در آن اطلاعات شما نمایش داده شده است. در این هنگام باید بر روی عبارت «اطلاعات فردی» کلیک نمایید. 

 

راهنمای ثبت نام در سایت دانشگاه امین

 

4️⃣در مرحله بعدی، شما باید مابقی اطلاعات خود اعم از: تاریخ تولد، کد ملی، سری شناسنامه و … را به درستی وارد کنید. سپس، بر روی عبارت «ذخیره» کلیک نمایید. پس از آن، باید به صفحه پیشین باز گشته و گزینه «اطلاعات تکمیلی فرد» را انتخاب کنید. 

 

ثبت نام در سایت دانشگاه علوم انتظامی امین

 

5️⃣ در این بخش نیز باید تمامی اطلاعات خواسته شده اعم از: وضعیت خدمت خود، تاریخ شروع و پایان آن، وضعیت مدارک تحصیلی خود و… را وارد کنید. سپس تمامی موارد را ذخیره کرده و مجدد به صفحه اولیه باز گردید، در این هنگام باید بر روی گزینه «تایید و دریافت کد رهگیری» کلیک کنید. 

 

راهنمای گام به گام ثبت نام در سایت دانشگاه امین

 

این قسمت، اهمیت بسیار زیادی دارد؛ زیرا، شما باید تمامی اطلاعاتی که وارد کرده اید را بررسی کنید و در صورت وجود هر گونه اشتباه، آن را اصلاح نمایید. اگر اطلاعات خود را به درستی وارد کرده باشید، باید بر روی گزینه «تایید» کلیک کرده و کد رهگیری خود را دریافت کنید. به یاد داشته باشید که باید در حفظ و نگهداری این کد کوشا باشید. 

لازم به ذکر است در صورت وجود و اثبات مغایرت در اطلاعاتی که وارد میکنید از ورود شما به این دانشگاه ممانعت به عمل آمده و از تحصیل در این دانشگاه بی بهره میشوید. اگر در هنگام وارد کردن اطلاعات و در ارتباط با جزئیات آن سوالی دارید میتوانید با مشاوران متخصص ایران تحصیل 9099075307 در ارتباط باشید و یا به کلی ثبت نام خود را به مشاوران ما بسپارید.

شرایط و قوانین ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

پذیرش دانشگاه افسری ناجا همچون سایر دانشگاه ها در صورت داشتن شرایط خاصی برای داوطلبین انجام می گیرد، کما اینکه این ارگان در بررسی این شرایط از سایر مراجع تحصیلی سختگیر تر نیز هست.

پیشنهاد میشود این شرایط را به دقت مطالعه کرده و از دارا بودن این شرایط مطمئن شوید. در غیر این صورت حتی در صورتی که فقط یکی از شرایط ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی امین را نداشته باشید از ثبت نام شما جلوگیری به عمل آمده و شما دیگر امکان تحصیل در این دانشگاه را از دست میدهید.

شرایط و قوانین ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی به طور کلی در دو گروه اختصاصی و عمومی قرار می گیرند که در ادامه به تفضیل به بررسی آنها میپردازیم.

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

این شرایط اولین و مهم ترین شرایطی هستند که قبل از ثبت نام در این دانشگاه باید از وجود آنها در خود مطمئن شوید. همانطور که از نام آن پیداست این شرایط شامل موارد چندان خاصی نیستند و عموما اکثر داوطلبان دارای آنها هستند. لازم به ذکر است در مرحله مصاحبه های حضوری شاید نیاز پیدا کنید که کوچکترین ادعای خود را نیز ثابت کنید. پس در صحت داشتن این شرایط صادقانه عمل کنید.

✅ اعتقاد و پایبندی به دین مبین اسلام

✅ معتقد بودن به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه

✅ داشتن آمادگی برای فداکاری در راه دستیابی به اهداف نظام و کشور

✅ ایرانی الاصل و دارای پدر و مادر ایرانی بودن

✅ تابعیت جمهوری اسلامی ایران

✅ عدم پیشینه همکاری یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی و مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران

✅ نداشتن محرومیت استفاده از امکانات و تسهیلات دولتی

✅ عدم سوء سابقه کیفری

✅ نداشتن اعتیاد به مواد مخدر

✅ دارا بودن تخصص های علمی لازم برای انجام خدمت مورد هدف

✅ برخورداری از سلامت و توانایی جسمی و روانی مورد نیاز برای خدمت مورد نظر

راهنمای تلفنی 24 ساعته

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

در صورتی که شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین را دارید وارد فیلتر جدیدی از شرایط اختصاصی میشوید. عاوه بر این برخی از ویژگی های شما در جهت سهولت ورود به این دانشگاه به کارتان می آیند و در واقع یک امتیاز برای شما محسوب میشوند.

در ادامه به بررسی این شرایط اخصاصی میپردازیم.

✅ آقایانی که برای جذب و پذیرش در دانشگاه افسری امین اقدام می کنند قدشان نباید از 170 سانتی متر کمتر باشد.

✅ پذیرش از بین عزیزانی که در رشته های فنی حرفه ای و یا کاردانش تحصیل کرده اند انجام نمیپذیرد.

✅ داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه الزامیست. (کارت معافیت در اینجا باعث عدم ثبت نام شما میشود)

✅ برخورداری از سابقه عضویت فعال در بسیج مسجد، مدرسه و یا محله میتواند برای شما امتیاز باشد.

✅ اگر جزء خانواده شهداء، ایثارگران و یا جانبازان هستید دارای امتیاز بیشتری هستید.(تا 25 سالگی)

✅ افرادی که در زمینه های ورزشی و علمی موفق به کسب رتبه یا مدال شده اند و از این جهت جزء نخبگان به حساب می آیند شامل امتیاز ویژه هستند. البته این افراد نباید سنشان از 25 سال تمام بیشتر باشد.

✅ حداقل معدل برای فارغ التحصیلان رشته های معارف اسلامی، علوم تجربی و علوم ریاضی سیزده و رشته علوم انسانی لزوماً باید 14 باشد.

✅ اگر جزء فارغ التحصیلان مقاطع مختلف تحصیلی کاردانی و یا بالاتر هستید باید عرض کنیم که شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی امین را ندارید.

✅ اگر هنوز هم محصل یکی از مقاطع دوازدهم و یا پیش دانشگاهی هستید باید تا آخر خرداد ماه از تحصیل در این مقاطع تحصیلی فارغ شوید.

✅ شما نباید کمتر از 18 سال داشته باشید.

 

 

لیست رشته های تحصیلی در دانشگاه علوم انتظامی امین

دانشجویانی که در ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی شرکت می کنند، می توانند متناسب با مدرک تحصیلی خود یکی از رشته های این دانشگاه را انتخاب نمایند. دانشگاه امین از 8 دانشکده تشکیل شده است که علوم مختلفی علوم و فنون اطلاعات و آگاهی، علوم فنون اداری و پشتیبانی، مرکز آموزش بین‌المللی پلیس، همچون فرماندهی و ستاد، علوم فنون راهنمایی و رانندگی، علوم و فنون مرزی، مرکز آموزش عالی عقیدتی و سیاسی و مجتمع آموزش عالی زنان پلیس، را شامل می شوند. لیست رشته های این دانشکده ها، شامل موارد زیر می باشند: 

 

دانشکده علوم و فنون اطلاعات و آگاهی
مقطع رشته مقطع
عملیات اطلاعات  

کاردانی

 

عمومی کشف علمی جرایم
آگاهی ، مبارزه با مواد مخدر، تشخیص هویت و مبارزه با جرایم اقتصادی کشف علمی جرایم  

کارشناسی

آگاهی کشف علمی جرایم
بررسی اطلاعات ، عملیات اطلاعاتی و پشتیبانی اطلاعات اطلاعات
حفاظت حفاظت کارشناسی ناپیوسته

 

تجزیه و تحلیل سیستم های اطلاعاتی اطلاعات  

کارشناسی ارشد

 

علوم اجتماعی علوم اجتماعی
دانشکده علوم فنون راهنمایی و رانندگی
مقطع رشته گرایش
کاردانی خدمات فنی راهور خدمات فنی راهور
عملیات راهور عملیات ترافیکی
کارشناسی خدمات فنی راهور خدمات فنی راهور
مهندسی ترافیک مهندسی ترافیک
عملیات راهور عملیات ترافیک
کارشناسی ارشد مهندسی ترافیک مهندسی ترافیک
عملیات راهور عملیات ترافیک تصادفات فرهنگ ترافیک
دانشکده علوم و فنون مرزی
مقطع رشته گرایش
کارشناسی ناپیوسته داخلی اداری مدیریت منابع انسانی
عقیدتی
مدیریت آموزشی
مدیریت دولتی
کارشناسی ارشد

 

عقیدتی گرایش معارف
عقیدتی گرایش سیاسی
مدیریت منابع انسانی
عقیدتی

لیست رشته های تحصیلی در دانشگاه علوم انتظامی امین

لازم به ذکر است این رشته ها مربوط به دفترچه سال گذشته ورود به دانشگاه علوم انتظامی امین است و در صورت انتشار دفترچه جدید احتمال دارد رشته هایی به این لیست اضافه و یا از آن کم شود. در صورت تغییر در رشته های ارائه شده در همین مقاله در قالب بروزرسانی به اطلاع شما میرسانیم.

برای آشنایی بیشتر با رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

مزایای تحصیل در دانشگاه افسری ناجا

شاید این سؤال در ذهن شما دوستان و همراهان گرامی ایجاد شده باشد که آیا تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی مزیت هایی هم برای من به همراه دارد؟ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که مزیت ها و امتیازاتی هم برای دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه نیروی انتظامی در نظر گرفته شده است. مزیت ها و امتیازاتی که با وجود آن ها فرد دانشجو می تواند دوران تحصیل و دانشجویی خوبی را تجربه کند. برخی از مهم ترین مزیت های تحصیل در این دانشگاه، شامل موارد زیر می باشند:

 •  دانشجویان از بدو ورود به استخدام رسمی نیروی انتظامی در خواهند آمد . 
 • دانشجویان ضمن دریافت کمک‌ هزینه‌ تحصیلی از امکانات رفاهی، خوابگاه و بیمه‌ خدمات درمانی بهره‌مند خواهند شد.
 •  فارغ‌التحصیلان در طول خدمت برابر مقررات بنیاد تعاون از وام خرید مسکن و سایر امتیازات متعلقه برخوردار خواهند شد و …

مزایای تحصیل در دانشگاه افسری ناجا

مزایای گفته شده در بالا تنها از مزیت های تحصیل در این دانشگاه است و قطعا تحصیل در این دانشگاه مزایای فراوان دیگری نیز به همراه دارد.

 

سوالات مصاحبه دانشگاه امین

همان طور که در بالا اشاره شد، قبولی در دانشگاه افسری نیروی انتظامی و ورود به این مرکز دانشگاهی بدون شرکت در مصاحبه برای هیچ فردی مقدور نیست. از این رو، هر فرد که مایل به تحصیل در این دانشگاه باشد باید خود را برای شرکت در مصاحبه آماده کند.

سوالات مصاحبه دانشگاه امین

از میان مراحلی که باید در مصاحبه طی کنید می توان از مرحله معاینات کامل پزشکی (چشم، دندان، گوش و حلق و بینی، قلب و عروق و غیره)، تست ورزش، تست روخوانی از روی آیات و سوره های قرآن کریم و مصاحبه شفاهی یاد کرد. در مرحله مصاحبه شفاهی سوالاتی در رابطه با موضوعات و مسائل مختلف از جمله عقاید سیاسی شما، مناسبت های مهم مذهبی، مسائل روز سیاسی، ولایت فقیه و احکام دین اسلام پرسیده می شود. 

از طرفی ممکن است با سوالاتی از جمله این که اوقات فراغت خود را چگونه می گذرانید و آیا علاقه ای به کتاب خوانی و مطالعه هم دارید نیز در حین برگزاری مصاحبه روبرو شوید. اگر آمادگی کافی را برای پاسخگویی به این سؤالات داشته باشید به آسانی می توانید تمامی آن ها را بدون نگرانی و دلهره پاسخ بدهید. پس اولا به طور دقیق از سوالاتی که قرار است از شما در طول برگزاری مصاحبه پرسیده شود آگاه شوید و دوماً این که خود را به طور کامل برای پاسخ دادن به این سؤال ها و موفق بیرون آمدن از مصاحبه آماده کنید. 

برای آشنایی بیشتر با مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

نظرات دانشجویان دانشگاه امین

اغلب افرادی که در دانشگاه انتظامی امین درس می خوانند، نظرات مثبتی در رابطه با این دانشگاه دارند. برخی از نظرات دانشجویان آن به شرح زیر می باشند:

 • من در این دانشگاه درس خواندم، از نظر محل تحصیل، نحوه تدریس اساتید و …. از تمامی لحاظ بهترین دانشگاه بود. 
 • دانشگاه انتظامی امین، امکانات رفاهی زیادی را در اختیار تمامی دانشجویانش قرار می دهد. 
 • من به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شدم، و هم اکنون در استخدام نیروی انتظامی هستم. لذا، می توانم بگویم افرادی که به دنبال کار کردن بلافاصله پس از اتمام درس خود هستند، این دانشگاه برایشان بهترین گزینه می باشد. 
 • افرادی که می خواهند در این دانشگاه پذیرفته شوند، باید تمامی شرایط ثبت نام را دارا باشند. 

نظرات دانشجویان دانشگاه امین

موارد بیان شده فقط نظر تعدادی از دانشجویان این دانشگاه است، برای آشنایی با سایر نظرات و یا مصاحبت با آن ها، می توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید. 

جدیدترین اخبار پیرامون ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

ایجاد رشته فوریت‌ های پزشکی در دانشگاه علوم انتظامی امین

هوشنگ شواخ اظهار داشت: گستردگی ماموریت های ناجا در مرزها و یگان های تکاوری یگان های ویژه، فرماندهی انتظامی استان ها، یگان های مستقل و بیمارستان ها و از طرفی پر استرس و پرخطر بودن این ماموریت ها، نیاز حوزه بهداشت، امداد و درمان را به نیروهای متخصص در زمینه فوریت ها، خدمات اورژانسی و پیش بیمارستانی را دوچندان می کند.

جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی: پلیس یکی از پایه های اساسی اقتدار کشور است

 سردار محمد شرفی در  دومین روز از هفته نیروی انتظامی و در  مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی- هنری شهید “قاسم سلیمانی”،از آموزش به عنوان یکی از روش های موثر در توانمندسازی منابع سازی نام برد. وی  گفت: دانشگاه علوم انتظامی امین در بحث توانمند سازی منابع انسانی گام های خوبی برداشته است. 

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی

مراسم چهل و دومین دوره دانش‌ آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین امروز با حضور سردار اشتری وابستگان نظامی، فرماندهان نیروی انتظامی، اساتید دانشگاه و خانواده‌ های شهدای امنیت برگزار شد.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را با نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین به طور کامل آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای ثبت نام در این دانشگاه باید تمامی شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی را دارا باشید. در غیر این صورت، نمی توانید در سامانه ذکر شده در مقاله، فرایند ثبت نام را انجام دهید. اگر در هر یک از مراحل ثبت نام دچار مشکلی شدید و یا به کمک نیاز داشتید، می توانید با همکاران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. 

 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله، کلیک کنید. 

4.5/5 - (8 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی در چه زمانی انجام می شود؟ 

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی جهت پذیرش دانشگاه افسری ناجا به طور معمول در مهر ماه برای داوطلبان انجام می شود.

آیا ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی به صورت اینترنتی انجام می شود؟ 

بله. ثبت نام در مهلت اعلام شده برای هر فرد به صورت اینترنتی انجام می گیرد. 

شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه افسری امین به چه صورت است؟

امکان پذیرش بدون آزمون در این دانشگاه وجود ندارد جهت اطلاعات بیشتر اطلاعیه داخل سایت را مطالعه فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  ابوالفضل
  ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

  سلام من مبتلا به ام اس خفیف هستم و روزی ۱ قرص باید مصرف کنم در ضمن رزمیکار هم هستم از دکترم پرسیدم گفت ایراد نداره درسته

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

   سلام وقت بخیر . امکان داره در معاینات پزشکی نیروی انتظامی پذیرفته نشوید

 2. Avatar photo
  ا
  ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

  سلام من سنی هستم میتونم به استخدام فراجا در بیام

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام بله در صورت داشتن دین اعتقاد به دین اسلام شما مانعی برای استخدام ندارید.

 3. Avatar photo
  علی
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

  باسلام من اگر دانشکده افسری قبول نشدم میتوانم درجه داری ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت بخیر .
   بله میتوانید ثبت نام کنید البته به شرطی که شرایط و ضوابط مندرج در سایت را داشته باشید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

 4. Avatar photo
  حمید
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

  سلام خسته نباشید من سال پیش دانشگاه امین ثبت نام کردم دیگه درس خوندم امتحان رو نرفتم میشه دوباره ثبت نام کرد امتحان رفت
  آخه ثبت نام کردم هم بهم زنگی اینا نزدن برای امتحان

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام وقتتون بخیر اطلاع رسانی تنها از طریق خودشان میباشد

 5. Avatar photo
  علی
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

  سلام خسته نباشید من سال پیش دانشگاه امین ثبت نام کردم دیگه درس خوندم امتحان رو نرفتم میشه دوباره ثبت نام کرد امتحان رفت
  آخه ثبت نام کردم هم بهم زنگی اینا نزدن برای امتحان

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام وقتتون بخیر از دانشگاه پیگیری بفرمایید

 6. Avatar photo
  علی
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

  سلام من پارسال ثبت نام مجازی رفتم ولی برای امتحان نرفتم میشه دوباره ثبت نام کرد

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

   سلام وقتتون بخیر از طریق دانشگاه پیگیری بفرمایید و از سایت چک کنید

 7. Avatar photo
  علی
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

  سلام من پارسال ثبت نام مجازی رفتم ولی برای امتحان نرفتم میشه دوباره ثبت نام کرد

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

   سلام وقتتون بخیر از طریق سایت و دانشگاه پیگیری بفرمایید

 8. Avatar photo
  ابوالفضل
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

  سلام یکی از دندونام در نیومده مشکل پیش میاد در گزینش

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳

   سلام وقت بخیر
   شما مجاز به ثبت نام نمیباشید.

 9. Avatar photo
  منصور
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

  کی میشه ثبت نام کنیم

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت به خیر
   بستگی به نوع ثبت نام و اطلاعیه نیروی انتظامی دارد.

 10. Avatar photo
  Triangle
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷

  سلام من از طریق پدرم یه شرکت به اسمم ثبت شده که الان بدهی مالیاتی داره . ۲۲ سالمم هست و سربازی هم رفتم ، این قضیه بدهی برای ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین برام‌مشکل ساز نمیشه ؟؟؟

 11. Avatar photo
  یحیی روایی نیا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

  ببخشید برای ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین نمیشه در پلیس +۱۰ رفت ؟؟؟ و اینکه مصاحبه حضوریش باید یه طوری باشه که چیزایی که میخوان رو بگی ؟؟ مثلاً منبع سوال داره؟

 12. Avatar photo
  ابوالفضل
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸

  سلام ببخشید من مبتلا به ام اس خفیفم میتونم تو دانشکده افسری امین ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام دوست عزیز شانس شما بسیار محدود هست.

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به اینکه شما باید مراحل تست پزشکی را طی کنید بعله این احتمال وبالا میباشد که شما رد شوید

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام وقت بخیر .
   ممکن است مشکل پیش بیاید چون بیماریی هست که همیسه با شماست

 13. Avatar photo
  رضا
  ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۵

  سلا, ثبت نام دانشگاه امین یا کوثر برای خانمها چه زمانی است؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام فعلا زمان مشخصی برای ثبت نام اعلام نشده است.

 14. Avatar photo
  یونس
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۴

  باسلام و خسته نباشید.ببخشین آیا سایت مشکل داره که باز نمیکنه؟دو سه رو میشه ک خرابه سایت……….

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

   سلام وقت بخیر سایت ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین گزینش پلیس میباشد

 15. Avatar photo
  آ
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام با معدل ۱۵ دیپلم رشته انسانی میشه ثبت نام کرد؟
  کارت فعال بسیجم دارم آیا ارفاقی در معدل داره؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت به خیر
   با توجه به آیین نامه پذیرش اقدام به ثبت نام انجام دهید.

 16. Avatar photo
  سینافتاحی
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

  باسلام ببخشید من دیبلم فنی حرفه ای دارم می توانم در دانشگاه افسری نیروی انتظامی شرکت کنم

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در دانشگاه افسری باید فارغ التحصیل یکی از رشته های نظری باشید . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. Avatar photo
  عماد عین ابادی
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

  با سلام هزینه ثبت نام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی چقدره؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی حدودا 100 هزار تومن

 18. Avatar photo
  یاسر
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام وقتتون بخیر برای ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین باید به چه سایتی مراجعه کنیم؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی از طریق سایت خود دانشگاه باید اقدام کنید.

 19. Avatar photo
  علی
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام ببخشید میدونید زمان دقیق یا تقریبی شروع ثبت نام سایت گزینش پلیس برای دانشگاه علوم انتظامی امین با حداقل مدرک دیپلم و سن ۱۸ سال کی هست؟
  شنیدم فروردین سال بعد درسته؟

  • Avatar photo
   مشاور عباسیان
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقتتون بخیر
   باید منتظر فراخوان های داخل سایت باشید .

 20. Avatar photo
  فولادی فر
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

  سلام خسته نباشید من معدل ۱۶/۹۰هست میتونم دانشگاه افسری نیروی انتظامی شرکت کنم
  رشته ام کاردانش برق ساختمان هست

  دانشگاه افسری با کنکور هست یا بدون کنکور؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید کارشناسی داشته

 21. Avatar photo
  علی رضا
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

  سلام نیروی انتظامی برای ثبت نام دانشگاه افسری در سال چند بار فراخوان میده سالی یکبار میده یا امکان داره چند بار فراخوان بده داشتن کارت فعال بسیج و ایثارگری تاثیری در استخدام داره الان در حال تحصیل در دانشگاه هستم ترم اول میتونم ترم اول و دوم را تموم کنم و قبل از اینکه مدرک کاردانی را بگیرم از دانشگاه بیایم بیرون و برای استخدامی دانشگاه افسری ثبت نام کنم معدل کل نیازه یا کتبی هم نیاز هست برای استخدام دانشگاه افسری

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی معمولا فقط یکبار میزارن
   بله میتونید
   معدل کل بررسی میشه

 22. Avatar photo
  عرفان
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

  سلام وقت بخیر.
  بنده معدل کتبی دوازدهمم ۱۲.۸۹ هستش و معدل کل دیپلمم ۱۶.۷۳.
  میخاستم بدونم شرایط ثبتنام توی دانشگاه امین رو دارم؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 23. Avatar photo
  محمد
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۱

  سلام وقت شما بخیر
  ثبت نام دانشگاه امین از کی شروع میشه ؟
  و اینکه دانشگاه امین آزمون ورودی جداگانه میگیره یا از طریق کنکور هستش؟
  و من با دیپلم انسانی و معدل کتبی ۱۱.۲۲ و معدل کل دیپلم حدود ۱۷ میتونم برم دانشگاه امین ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط و نحوه برگذاری آزمون دانشگاه افسری امین با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 24. Avatar photo
  سجاد
  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام خسته نباشید مهرماه داره میگذره و هنوز دانشگاه ثبت نام ندارد یا اگه داره کی شروع میشه تشکر

  • Avatar photo
   fattahi
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت ، از طریق سایت دانشگاه مدنظرتون باید استعلام بگیرید و پیگیر اخبار و اطلاعیه هاشون باشین . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونین با مشاورین ما تماس بگیرید .

 25. Avatar photo
  امیر
  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۳

  سلام من دیپلم انسانی رو امسال گرفتم معدل سال دوازدهمم ۱۲.۹۹ هست می تونم دانشکده افسری ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقتتون بخیر
   خیر معدل شما برای دانشکده افسری مورد قبول نیست .

 26. Avatar photo
  محمد امین
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

  اعزام افسری نیروی انتظامی در چه تاریخی است؟؟؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 27. Avatar photo
  مهدی
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  باسلام میخواستم بدونم داشتن دیپلم هر رشته نظری (مثلا کسی که معارف دارد و کسی که تجربی دارد) در فرایند پذیرش تاثیری دارد یا خیر؟
  و اینکه داشتن دیابت مشکلی ایجاد میکند؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 28. Avatar photo
  مجید
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

  سلام وقتتون بخیر ببخشید الان سایت گزینش پلیس انتظامی ثبت نام داره میخوام بدونم برا درجه داری هست یا افسری(دانشگاه)

  • Avatar photo
   hedayati
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه های ناجا گزینش و استخدامی افسری هستند

 29. Avatar photo
  رضا
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

  سلام ببخشید،من پایه دوازدهم هستم اگر شهریور ۱کتاب قبول نشم
  میتونم مهر ماه برای دانشگاه علوم انتظامی ثبت نام کنم و
  دی ماه امتحان بدم دیپلممو بگیرم قبل اعزام تحویل بدم.

  • Avatar photo
   javadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

   سلام
   یکی از شرایط ورود به دانشگاه انتظامی امین داشتن مدرک دیپلم با حداقل معدل 12

 30. Avatar photo
  علیرضا
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۱

  سلام استعلام چطوری است و اینکه تلگرامو هم چک میکنن که عضو چه گروه های بودی

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام روزبخیر
   تحقیق به صورت تلفنی و حضوری انجام میشه

 31. Avatar photo
  محمد
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

  سلام خسته نباشید ببخشید ثبت نامی دانشکده افسری نیروی انتظامی کی شروع میشه ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

   سلام وقت بخیر از طریق سایت های استخدامی پیگیری نمایید

 32. Avatar photo
  علیرضا
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۲

  سلام بنده دانشجوی ترم دوم دانشگاه علوم قرآنی هستم و 37واحد پاس کردم و اگر زیر50واحد تا موقع ثبت نام که در مهرماه است وگزینشِ اولیه که در آذرماه است پاس کنم. آیا میتوانم برای دانشگاه افسری امین ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

   سلام بله تا70واحدنگزرونین بله

 33. Avatar photo
  رضا
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۶

  سلام بنده دانشجوی ترم سوم هستم و48واحد پاس کردم و اگر زیر50واحد تا موقع ثبت نام که در مهراست وگزینشِ اولیه آذرهست پاس کنم میتونم برای دانشگاه افسری امین ثبت نام کنم برای مهر 1401

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۱

   سلام ثبت نام و شرایط ثبت نام دانشگاه افسری امین از طریق سایت گزینش اعلام خواهد شد

 34. Avatar photo
  رضا
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام بنده دانشجوی ترم سوم هستم و تا الان 48واحد پاس کردم .آیا میتوانم برای دانشگاه افسری امین ثبت نام کنم .آیا در زمان ثبت نام باید زیر 50واحد پاس کردم باشم .

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۸

   با سلام برای ثبت نام در افسری بایددیپلم داشته باشید و مدرک دانشگاهی مورد قبول نیست

 35. Avatar photo
  علیرضا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۰

  سلام بنده دانشجوی ترم سوم دانشگاه علوم قرآنی هستم.میتونم برای دانشگاه افسری امام حسن مجتبی ع. ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   با سلام نمیتوانید در دو دانشگاه تحصیل همزمان در یک مقطع داشته باشید

 36. Avatar photo
  علیرضا
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۷

  سلام بنده دانشجوی ترم دوم دانشگاه علوم قرآنی هستم.و آیا مشکلی برای ثبت نام دانشگاه افسری امام حسن مجتبی ع. ایجاد نمی کند.تا چند واحد پاس کنم میتونم برای دانشگاه افسری امام حسن مجتبی ع. ثبت نام کنم.

  • Avatar photo
   bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۷

   با سلام برای ثبت نام افسری ناجا باید اخرین مدرک تحصیلی شما دیپلم باشد مدرک تحصیلی بگیرین افسری و درجه داری نمیتوانید ثبت نام کنید

 37. Avatar photo
  علیرضا
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام بنده الان دانشجوی ترم دوم دانشگاه علوم قرآنی هستم و اگر زیر 50واحد پاس کنم میتونم برای دانشگاه افسری امام حسن مجتبی ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

   سلام ثبت نام دانشگاه افسری ناجا از طریق سایت گزینش انتظامی انجام میشود

 38. Avatar photo
  علیرضا
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام بنده الان ترم دوم دانشگاه علوم قرآنی هستم و اگر زیر 50پاس کنم میتونم برای افسری امام حسن مجتبی ع. ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

   سلام وقت خوش بله مجاز هستید برای ثبت نام برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 39. Avatar photo
  علی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام برای ثبت نام افسری امام حسن مجتبی اگر در دانشگاه دیگری زیر 50واحد پاس کرده باشی میتونم برای افسری امام حسن مجتبی ثبت نام کنم ‌

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

   سلام شرایط ثبت نام دانشگاه افسری امین از طریق سایت گزینش اعلام میشود که میتوانید تماس بگیرید شرایط کلی را بهتون توضیح دهیم

 40. Avatar photo
  علیرضا
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام بنده الان ترم دوم دانشگاه علوم قرآنی هستم میخواستم ببینم که میتونم برای دانشگاه افسری امام حسن مجتبی(ع)ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

   سلام وقت بخیر . بله شانس دارید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 41. Avatar photo
  نرگس
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

  نیروی دریایی مختص خانومها هم هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت بخیر دانشگاه افسری ناجا برای نیروی دریایی نیرو نمی گیرد

 42. Avatar photo
  میلاد
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۳

  سلام شماره تماس دانشگاه افسری نیرو انتظامی رو دارید؟ برامون بزارید؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام وقت بخیر باید در سایت نیرو انتظامی اقدام کنین برای تماس و ثبت نام

 43. Avatar photo
  میلاد
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۱

  سلام وقت بخیر
  اعزام افسری دانش اموخته سال ۱۴۰۰ نیرو انتظامی رو نمیدونید؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام
   از طریق دانشگاه پیگیری کنید

 44. Avatar photo
  میلاد
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

  سلام وقت بخیر تاریخ اعزام افسری دانش اموخته سال ۱۴۰۰ نیرو انتظامی رو نمیدونید؟

 45. Avatar photo
  ایران
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

  پس انشاالا برج ۱۱ اعزام میشیم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۵

   سلام
   سوال خود را دقیق تر بپرسید

   • Avatar photo
    میلاد
    ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۲

    سلام تاریخ اعزام افسری دانش اموخته نیروانتظامی رو میدونید؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

     سلام وقت بخیر تاریخ دقیق رو اعلام میکنن از طریق سایت برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 46. Avatar photo
  ایران
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۳

  سلام وقت بخیر ایا زمان اعزام دانشگاه افسری امین برای افسری دانش اموخته مشخص هست؟ گفتن برج ۱۱ ایا صحت دارد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۴

   سلام .بله

 47. Avatar photo
  محمد
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۸

  سلام. من واسه مقطع درجه داری نیروی انتظامی ثبت نام کردم امکانش هست واسه دانشگاه افسری ام ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

   با سلام و وقت بخیر برای درجه داری نیروی انتظامی داشتن مدرک دیپلم و قد 170 سانت است وماهیت اجازه ادامه تحصیل به انها داده نمی شود و قراردادشان 5 ساله پیمانی است ولی برای دانشگاه افسری امین داشتن دیپلم نظری و قد 170 است دانشگاه افسری ازمون ورودی مصاحبه و معاینه پزشکی دارد بعد از پذیرفته شدن در دانشگاه افسری در رشته کارشناسی پیوسته مورد نظر تحصیل و بعد از فارغ تحصیلی در رسته مورد نظر به عنوان کارشناس رسمی استخدام نیروی انتظامی می شود.

 48. Avatar photo
  کامبیز
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۹

  سلام وقت بخیر. من سال 98 تو دانشگاه روزانه در رشته زبان پذیرفته شدم و بنا به دلایلی از دانشگاه انصراف دادم. امسال هم دوباره تو دوره روزانه پذیرفته میشم. سوالم اینه درصورت قبولی در تمامی مراحل دانشگاه امین ایا انصراف دوباره مشکلی واسه دانشگاه امین پیش نمیاره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام وقت به خیر در صورت نهایی شدن پذیرش شما در دانشگاه امین قبولی های شما در دانشگاه های دیگر لغو می شود.

 49. Avatar photo
  محمد رضا
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۶

  سلام خسته‌ نباشید
  میخاستم بدونم واسه دانشگاه افسری معدل دیپلم مهمه یا پیش دانشگاهی ؟
  ایا کسی که معدل کل دیپلم ۱۳/۹۳ و دیپلم ۹/۵ باشه رشته تجربی و سربازی هم رفته باشه ثبت نام میتونه بکنه ؟
  کلا چقدر طول میکشه از زمان ثبت نام تا قبول شدن کلی و وارد دانشکده شدن ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام وقت به خیر یکی از شرایط ورود به دانشگاه نظامی حداقل معدل 14 برای رشته های نظری است.با توجه به معدل شما امکان ثبت نام را ندارید.

   • Avatar photo
    .
    ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴

    جای دیگه زده ۱۳ اخه ؟

 50. Avatar photo
  محسن
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

  دانشگاه افسری چطوری میتونم برم

 51. Avatar photo
  قهرمانی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۷

  با سلام
  آیا دانشگاه افسری امین از طریق کنکور نیرو میگیره؟
  اگر میگیره به چه رتبه ای نیاز داره؟
  ممنون میشم اگر پاسخ‌ بدید

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۸

   سلام معمولا هر دو سه سال یکبار میگیره که رتبه های زیر 10000 شانس خوبی دارن

 52. Avatar photo
  رویان
  ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۱

  گفتن که جدت زمان افسری ۴ ساله درسته؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام برای کارشناسی 4 ساله هستش

 53. Avatar photo
  رویان
  ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۸

  سلام میشه بگید که مدت زمان تحصیل واموزش در دانشگاه افسری امین چندساله

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام برای افسری چهار ساله هست

 54. Avatar photo
  حبیب
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

  من لیسانس مدیریت جهانگردی دارم آیا میتونم تو دانشگاه افسری ثبت‌نام کنم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام خیربرای دانشگاه های افسری امین مدرک تحصیلی دیپلم بایداز زیرگروه رشته های نظری باشه شرط سنس هم 25 سال با احتساب خدمت سربازی هست

 55. Avatar photo
  سارا
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۳

  سلام ایا اطلاع دارین ثبت نام نیرو انتظامی بانوان ۱۴۰۰ کی شروع میشه

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام دانشگاه افسری برای امسال هنوز فراخوانی نداده و از سامانه گزینش پلیس اعلام میکنن .سه سال هست که فراخوانی نداده

 56. Avatar photo
  پویا نیک پیک
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۰

  سلام ایا دانشکده امین شرط معدل کتبی هم داره یا فقط معدل کل مهمه؟ یکی میگه داره یکی میگه نداره راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام یا از طریق کنکور پذیرش میکنه یا از طریق فراخوان که انتظامی امین هستش و شرایطش در سایت وجود داره

 57. Avatar photo
  محمد
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام من سال پیش افسری ارتش ثبت نام کردم آزمون کتبی رو قبدل شدم
  ولی ادامه ندادم، دوباره امسال میتونم ثبت نام کنم برای افسری ارتش یا جای دیگه؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

   سلام اگر شرابط لازم راداشته باشی اره ولی دانشگاههای افسری امین با ارتش فرق میکنه

 58. Avatar photo
  Saeed
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

  سلام من سال ۹۸ ازمون دانشگاه امین قبول شدم و کارای پزشکی اولیه رو هم انجام دادم ولی ادامه ندادم ایا دوباره می تونم سال ۱۴۰۰ شرکت کنم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام اگه شرایط رو داشته باشید یعنی سن و قد و مدررک و معدل اره میتونی دانشگاه افسری نیروی انتظامی دوباره ثبت نام کنی

 59. Avatar photo
  امیر
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

  ممنون از پاسخ در ارتش چطور اونجا هم امکانش نیست.

 60. Avatar photo
  امیر
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۵

  سلام خسته‌نباشید‌من‌درسال۹۹در دانشگاه‌امین‌ثبت‌نام‌کردم‌ولی‌درآزمون‌قبول‌نشدم‌آیا‌میتوانم‌امسال‌دوباره‌برای‌این‌دانشگاه‌ثبت‌نامکنم‌یاخیر.
  ممنون

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام امیر
   شما بخاطر اینک یکبار ثبت نام انجام دادین متاسفانه دیگه شرایط استخدام و ثبت نام دانشگاه افسری ندارین

 61. Avatar photo
  محمد
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۱۸

  سلام
  بنده با دیپلم فنی حرفه ای میتونم دانشگاه افسری امین ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام محمد
   یکی از شرایط اشتخدام و ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشتن دیپلم نظری
   با مدرک فنی حرفه ای شما درجه دارین میتونید برین

 62. Avatar photo
  moshaverarshad
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۲

  سلام مصطفی
  شما شرایط ثبت نام در دانشگاه افسری بدلیل اینک رشته فنی خوندین ندارین
  شما میتونین درجه داری نام نویسی کنید

 63. Avatar photo
  محمد
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۸

  سلام‌ وقت‌بخیر‌.. زمان‌ ثبت‌نام‌ دانشکده افسری‌ نیروی‌انتظامی‌ درسال‌ جدید‌ چه‌موقع‌ هست؟؟ ممنون میشم‌ جواب‌بدین

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۴

   سلام محمد
   زمان ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بصورت فراخوان اعلام میشود و زمان مشخصی اعلام نمیکنند
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 64. Avatar photo
  Aa
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۵

  سلام میختستم بدونم شرط معدل برای دانشگاه افسری که ۱۴ هست نمره جمع سه سال باید ۱۴ بشه یا نمره سال دوازدهم؟! ممنون میشم پاسخ بدین

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۵

   سلام یکی از شرایط استخدام برای دانشگاه افسری نیروی انتظامی معدل 14 سه سال دبیرستان

 65. Avatar photo
  علی
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۰

  سلام من درجه داری قبول شدم بعدمیتونم بامدرک لیسانس طتبیقش بدهم درجه ام بره بالاتریا ن ممنون میشم جواب بدید🤲🤲

 66. Avatar photo
  یاسرکاظمی
  ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۵

  سلام.وقت بخیر خدمت دکترعزیز.من استواردوم رسمی راهورناجاهستم و تقریبا ۱۰سال سرکارم.میخواستم بدونم بخوام برم دانشگاه افسری ستوانسومی یا ستواندومی میشه ثبت نام کنم ؟متولد ۱۳۶۶هستم.پیش دانشگاهی علوم انسانی هم دارم

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۰

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط سنی شما نمیتونید

 67. Avatar photo
  payam
  ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۵

  سلام خسته نباشید.
  من سال آخر دبیرستان یعنی کلاس دوازدهم علوم انسانی و ادبیات هستم.
  چ موقع باید ثبت نام کنم برای دانشگاه؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۰

   سلام شماباید در کنک‌ور سراسری ثبت نام و شرکت‌کنید‌.

   • Avatar photo
    قهرمانی
    ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

    باسلام آیا دانشگاه امین از طرق کنکور نیرو میگیره ؟اگر میگیره به چه رتبه ای نیاز داره من الا کنکورریاضی ثبت نام کردم میتونم وارد دانشگاه بشم؟

 68. Avatar photo
  آرش
  ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۳

  سلام
  من معدل کتبیم 11,57 هست
  معدل کل دیپلم 14,89
  شرایط استخدام شامل کدوم میشه؟!
  ممنون میشم راهنمایی کنین

 69. Avatar photo
  حسین
  ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۰

  سلام من دیپلم کاردانش دارم میتونم به دانشگاه افسری ورود کنم

 70. Avatar photo
  علی
  ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۲

  سلام من میخوام برای دانشگاه افسری نیروی انتظامی ثبت نام کنم معدلم ۱۳.۵ و بسیجی فعال دارم آیا میتونم ثبت نام کنم

 71. Avatar photo
  Yazdan
  ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۹

  سلام وقتتون بخیر،بنده در حال تحصیل رشته متالورژی هستم سال دوازدهم زیر شاخه فنی و حرفه‌ای آیا شرایط ثبت نام در دانشگاه افسری امین رو دارم و در ضمن در حال فعالیت های بسیجی هستم

 72. Avatar photo
  خلیل سوری
  ۲۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام خدا قوت من متولد ۶۵ هستم عاشق نظام هستم مهندسی مکانیک دارم مرز عراق خدمت کردم میخوام جذب بشم سنم بالاست چکار کنم

 73. Avatar photo
  سمانه
  ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۵

  سلام وقت بخیر من دانشجوی ترم۳حسابداریم و دیپلم حسابداری دارم الان بخوان توی دی ماه ازمون بدم ب مشکل نمیخورم؟خانومها محدودیت ندارن؟و اینک پلیس افتخاری هم هسم.اگر ازمون رو موفق بشم یعنی من میتونم رشته حسابداریو ادامه بدم تو افسری؟و اینک کِی استخدام میشم؟حین تحصیل؟یا بعد لیسانس.ممنون میشم جواب بدید

 74. Avatar photo
  fatemeh
  ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۵

  سلام من متولد 79 هستم و دیپلم فنی حرفه ای دارم نمیتونم برای دانشگاه افسری ثبت نام کنم؟

 75. Avatar photo
  Mohamad
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۰

  سلام وقت بخیر شما خبر ندارید از اینکه آیا فراخوان اولیه صورت گرفته یا نه؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۸

   سلام نه متاسفانه

 76. Avatar photo
  amir hossein
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۱

  سلام خسته نباشید من پشت کنکور هستم و برای دانشگاه افسری ثبت نام کردم میخاستم بدونم ازمونش با کنکوره یا یه ازمون جداگانست که برگزار میشه
  اگه جداگانست بی زحمت بگید تاریخش چه زمانیه.

 77. Avatar photo
  پوریا
  ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱

  ببخشید زمان دقیق فراخوان چه تاریخی می‌باشد

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام در سایت اصلی ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی اطلاع رسانی می شود مراجعه نمایید .

 78. Avatar photo
  پوریا
  ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۹

  سلام خسته نباشید من سه ساعته دارم تماس میگیرم کلا خط مشغوله از تلفن همراه هم میزنم میگه اشتباهه از چیه به نظر شما

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام و درود به دلیل اختلال در سیستم مخابراتی خط ها قطع و وصل می شوند برای اتصال چندین بار پشت سر هم تماس بگیرید .

 79. Avatar photo
  سروش
  ۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۳

  سلام.ثبت نام‌ تمدید میشود؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰

   سلام مطالب فوق جهت اطلاع شما عزیزان اطلاع رسانی میشود در صورت تمدید و تغییر شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی در سایت های دانشگاه افسری مشاهده نمایید .

 80. Avatar photo
  حمیدرضا
  ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۸

  سلام از طریق کنکور سراسری هم میشه ثبت نام کنیم بعدش زمان ثبت نام بدون کنورش تمدید میشه

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی هم از طریق کنکور سراسری میسر هم از طریق فراخوانی که میدهند

 81. Avatar photo
  reza
  ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۱

  سلام .من مدرک دیپلم نظری دارم 21 سالمه کارت پایان خدمتم دارم .بدون کنکور هم میشه برا دانشگاه امین ثبت نام کرد / یا تنها راه ثبت نام کردن از طریقه کنکور سراسریه؟اگه میشه برای ثبت نام باید چیکار کنم؟

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۷

   سلام اقای احمدی ما شرایط ثبت نام دانشگاه افسری رو برای اطلاع رسانی منتشر کرده ایم تنها راه قبولی شرکت در کنکور سراسری می باشد .

 82. Avatar photo
  علیرضا
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام دوستان
  من متولد ۷۴/۱۰/۳ هستم ولی واسه ثبت نام سایت میگه تو محدود سنی نیستین و ولی من ۲۵ سالمه طبق شرایط خودشون برای ثبت نام
  چکار کنم بنظرتون؟
  لطفا راهنمایی کنید

 83. Avatar photo
  نیلوفر
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۲

  سلام آیا بدون کنکور سراسری هم میشه به دانشکده افسری راه پیدا کرد؟؟؟
  اصلا الان دیگه میشه ثبت نام کرد؟؟؟

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام شزایط و نحوه ی استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی رو کاملا در بالا توضیح داده ایم بدون کنکور امکان پذیر نیست

 84. Avatar photo
  علی
  ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۱

  با سلام و عرض ادب و احترام. آیا داشتن معدل بالا مزیت داره مثلا من معدل پایانی کلاس یازدهمم ۱۹.۴۵ بود اگه همین جور ادامه بدم شانس بیشتری دارم؟؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام یکی از شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشتن حداقل 14

 85. Avatar photo
  صادق
  ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۱۹

  سلام خداقوت
  من ۲۵سالمه و فوق دیپلم حسابداری دارم.میخواستم ببینم میتونم برم دانشگاه علوم انتظامی امین.تو سال ۹۹کِی استخدام میکنند؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۴

   سلام
   یکی از شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشتن مدرک دیپلم

 86. Avatar photo
  Ali
  ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۱

  سلام و وقت بخیر. من متولد ۷۷ هستم و مدرکمم فوق دیپلم فنی حرفه‌ای هستش. خدمت سربازی هم رفتم. میخاستم بدونم،شرایط ثبت نام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی رو دارم؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام
   در صورتی که دیگر شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشته باشین بله میتونین

 87. Avatar photo
  علیرضا محمدی
  ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۴

  بدون دادن کنکور هم میشه به دانشگاه افسری امین شرکت کنیم….

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۲

   سلام
   در صورتی که شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشته باشین میتونید

 88. Avatar photo
  حسین میرزابیگی
  ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹

  سلام و وقت بخیر
  آیا با مدرک حوزه(دیپلم فوق دیپلم،…) هم میشه در دانشگاه افسری ثبت نام کرد؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۵۵

   سلام و وقت بخیر
   یکی از شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشتن دیپلم نظری

 89. Avatar photo
  محسن
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۶

  سلام من دانش اموز سال یازدهم تربیت بدنی هستم . آیا میتونم در آزمون دانشگاه انتظامی امین شرکت کنم

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام و وقت بخیر
   شما سال بعد میتونین شرکت کنید

 90. Avatar photo
  حسین
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۳

  سلام
  بنده لیسانس حسابداری دارم ایا میتوانم وارد دانشگاه افسری بشم.؟متولد 71 هستم بسیجی فعال و دارای کارت پایان خدمت

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام
   شما شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی ندارین

 91. Avatar photo
  حسین
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۵

  باسلام اینجانب پلیس افتخاری ودارای مدرک لیسانس هستم ورشته علوم اجتماعی ومیخوام جذب بشم چگونه باید عمل کنم به گزینش شهرم مراجعه میکنم ولی میگن سهمیه نیست واین حرف 3 سال متوالی میباشد .آیا میشود کارشناسی ارشد بخوانم در دانشگاه وچذب شوم

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۶

   شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشتن مدرک دیپلم

 92. Avatar photo
  رضا رمضانی
  ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام بنده درجه دار رسمی ناجا هستم و قصد تحصیل در دانشگاه امین مقطع کاردانی سنوانسومی رو دارم …نحوه ثبت نام و مراحلش چه جوریه و زمان آزمون چه موقعه؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۰

   سلام و وقت بخیر شرایط و نحوه استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی به نحوی هست که که از مدرک دیپلم با حداقل معدل 14 دارندگان کارت بسیجی فعال با معدل 13 جهت ثبت نام می توانند با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیریند و کارای ثبت نام انجام بدهند

   • Avatar photo
    امیرحسین
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۰۷

    سلام علیکم ، ببخشید بنده دانشجوی ترم ۲ رشته قرآن و حدیث هستم، برای شرکت در آزمون و بعدش مراحل بعدی ثبت نام ، آیا نیاز هست که من از دانشگاهی که هستم انصراف بدم ، یا بدون انصراف دادن می‌شود آزمون داد و بعد قبولی برم انصراف بدم از دانشگاه ؟ خیلی میترسم الان که مرداد ماه هست برم انصراف بدم و آزمون هم قبول نشم ، زندگیم نابود میشه ، خیلی ممنون میشم اگه جوابمو بدید .

    • Avatar photo
     karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)