ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 1402 + شرایط جدید

ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانشگاه افسری امین ناجا، هر ساله آزمونی برگزار می کند تا در طی آن داوطلبان واجد شرایط را پذیرش کند. لذا، افراد پیش از ثبت نام در این آزمون، باید از شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی مطلع شوند. سپس، در زمان مقرر به نشانی الکترونیکی police.ir مراجعه کرده و ثبت نام کنند. تمامی فرایند ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین به صورت اینترنتی انجام می شود و افراد هزینه آن را نیز باید از همین طریق واریز نمایند. 

اطلاعیه:

آزمون استخدامی دانشگاه علوم انتظامی امین به صورت مستقل از طریق سایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به آدرس police.ir انجام می شود .

 

زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

در ابتدا باید عرض کنیم که ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی یا همان دانشگاه افسری امین معمولاً در مهر ماه برای داوطلبانی که شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی را دارند انجام می شود. در این زمان تمامی داوطلبان واجد شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی، می توانند تمامی اقدامات لازم برای ثبت نام  را در سایت دانشگاه افسری انجام دهند. لازم به ذکر است تا بدانید که در سال جاری نیز زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین از اوایل مهر ماه آغاز شده و تا اوایل آبان ماه ادامه داشت. 

زمان برگزاری آزمون سال 1402 برای ورود به دانشگاه علوم انتظامی امین هنوز اعلام رسمی نشده است اما با توجه به الگوی هرساله زمان ثبت نام در این دانشگاه انتظار بر این است که مجددا این ثبت نام این آزمون در مهرماه 1402 صورت پذیرد.

 

 

سایت دانشگاه علوم انتظامی امین

 ثبت نام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی یا همان دانشگاه افسری امین به شکل کاملاً اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه police.ir انجام می گیرد. تمامی داوطلبان در صورت برخورداری از شرایط ورود به دانشگاه افسری امین می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری، کلیه فرآیندها و مراحل ثبت نام دانشگاه افسری را انجام دهند. موضوع مهم و قابل ذکر در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی این است که داوطلبانی که مایل به ثبت نام و پذیرش در این دانشگاه هستند باید بعد از اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی، در زمان ثبت نام کنکور سراسری و در فرم ثبت نام خود برای تحصیل در این دانشگاه علاقمندی خود را با زدن یک تیک ابراز کنند. 

اما در مرحله دوم ثبت نام آن ها در سایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و شرکت در آزمون ورودی این دانشگاه ضروری است. از طرفی فرد برای پذیرش دانشگاه افسری ناجا باید در مصاحبه برگزار شده توسط دانشگاه علوم انتظامی هم شرکت کند. مصاحبه ای بسیار مهم که قبولی در آن مستلزم پاسخگویی به سؤالاتی بسیار خاص است. سؤالاتی که بدون داشتن اطلاعات کافی به هیچ وجه نمی توانید از عهده پاسخگویی به آن ها بربیایید و لزوماً باید مطالعه کافی را از طریق سایت ها و کتب معتبر برای پاسخگویی به آن ها داشته باشید. اگر می خواهید از نحوه پذیرش دانشگاه افسری ناجا و سوالات مصاحبه آن آشنا شوید، با مشاوران ما در ایران تحصیل یاری بگیرید. 

مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند

نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 

نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

هر یک از شما داوطلبان گرامی برای ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین باید مراحلی را طی نمایید. در واقع، شما عزیزان باید پس از وارد شدن به سایت این دانشگاه، مراحلی را به درستی انجام دهید که این مراحل، شامل موارد زیر می باشند: 

1️⃣ در اولین قدم برای ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی امین باید وارد سایتی به نام police.ir شوید. بعد از ورود به سامانه ثبت نام باید بر روی عبارت گزینه کلیک کنید. 

 

نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 

 

2️⃣ در مرحله بعدی، اگر قبلا ثبت نام نکرده اید، باید گزینه ثبت نام را انتخاب کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. اما، اگر قبلا ثبت نام کرده باشید باید نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کرده سپس بر روی گزینه «ورود» کلیک کنید. 

راهنمای ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 

 

3️⃣ پس از وارد شدن به سامانه، از منوی سمت راست گزینه «ثبت نام» را انتخاب کنید. در این مرحله، صفحه ای مقابل شما باز می شود که در آن اطلاعات شما نمایش داده شده است. در این هنگام باید بر روی عبارت «اطلاعات فردی» کلیک نمایید. 

 

راهنمای ثبت نام در سایت دانشگاه امین

 

4️⃣در مرحله بعدی، شما باید مابقی اطلاعات خود اعم از: تاریخ تولد، کد ملی، سری شناسنامه و … را به درستی وارد کنید. سپس، بر روی عبارت «ذخیره» کلیک نمایید. پس از آن، باید به صفحه پیشین باز گشته و گزینه «اطلاعات تکمیلی فرد» را انتخاب کنید. 

 

ثبت نام در سایت دانشگاه علوم انتظامی امین

 

5️⃣ در این بخش نیز باید تمامی اطلاعات خواسته شده اعم از: وضعیت خدمت خود، تاریخ شروع و پایان آن، وضعیت مدارک تحصیلی خود و… را وارد کنید. سپس تمامی موارد را ذخیره کرده و مجدد به صفحه اولیه باز گردید، در این هنگام باید بر روی گزینه «تایید و دریافت کد رهگیری» کلیک کنید. 

 

راهنمای گام به گام ثبت نام در سایت دانشگاه امین

 

این قسمت، اهمیت بسیار زیادی دارد؛ زیرا، شما باید تمامی اطلاعاتی که وارد کرده اید را بررسی کنید و در صورت وجود هر گونه اشتباه، آن را اصلاح نمایید. اگر اطلاعات خود را به درستی وارد کرده باشید، باید بر روی گزینه «تایید» کلیک کرده و کد رهگیری خود را دریافت کنید. به یاد داشته باشید که باید در حفظ و نگهداری این کد کوشا باشید. 

لازم به ذکر است در صورت وجود و اثبات مغایرت در اطلاعاتی که وارد میکنید از ورود شما به این دانشگاه ممانعت به عمل آمده و از تحصیل در این دانشگاه بی بهره میشوید. اگر در هنگام وارد کردن اطلاعات و در ارتباط با جزئیات آن سوالی دارید میتوانید با مشاوران متخصص ایران تحصیل 9099075307 در ارتباط باشید و یا به کلی ثبت نام خود را به مشاوران ما بسپارید.

شرایط و قوانین ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

پذیرش دانشگاه افسری ناجا همچون سایر دانشگاه ها در صورت داشتن شرایط خاصی برای داوطلبین انجام می گیرد، کما اینکه این ارگان در بررسی این شرایط از سایر مراجع تحصیلی سختگیر تر نیز هست.

پیشنهاد میشود این شرایط را به دقت مطالعه کرده و از دارا بودن این شرایط مطمئن شوید. در غیر این صورت حتی در صورتی که فقط یکی از شرایط ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی امین را نداشته باشید از ثبت نام شما جلوگیری به عمل آمده و شما دیگر امکان تحصیل در این دانشگاه را از دست میدهید.

شرایط و قوانین ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی به طور کلی در دو گروه اختصاصی و عمومی قرار می گیرند که در ادامه به تفضیل به بررسی آنها میپردازیم.

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

این شرایط اولین و مهم ترین شرایطی هستند که قبل از ثبت نام در این دانشگاه باید از وجود آنها در خود مطمئن شوید. همانطور که از نام آن پیداست این شرایط شامل موارد چندان خاصی نیستند و عموما اکثر داوطلبان دارای آنها هستند. لازم به ذکر است در مرحله مصاحبه های حضوری شاید نیاز پیدا کنید که کوچکترین ادعای خود را نیز ثابت کنید. پس در صحت داشتن این شرایط صادقانه عمل کنید.

✅ اعتقاد و پایبندی به دین مبین اسلام

✅ معتقد بودن به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه

✅ داشتن آمادگی برای فداکاری در راه دستیابی به اهداف نظام و کشور

✅ ایرانی الاصل و دارای پدر و مادر ایرانی بودن

✅ تابعیت جمهوری اسلامی ایران

✅ عدم پیشینه همکاری یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی و مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران

✅ نداشتن محرومیت استفاده از امکانات و تسهیلات دولتی

✅ عدم سوء سابقه کیفری

✅ نداشتن اعتیاد به مواد مخدر

✅ دارا بودن تخصص های علمی لازم برای انجام خدمت مورد هدف

✅ برخورداری از سلامت و توانایی جسمی و روانی مورد نیاز برای خدمت مورد نظر

راهنمای تلفنی 24 ساعته

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

در صورتی که شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین را دارید وارد فیلتر جدیدی از شرایط اختصاصی میشوید. عاوه بر این برخی از ویژگی های شما در جهت سهولت ورود به این دانشگاه به کارتان می آیند و در واقع یک امتیاز برای شما محسوب میشوند.

در ادامه به بررسی این شرایط اخصاصی میپردازیم.

✅ آقایانی که برای جذب و پذیرش در دانشگاه افسری امین اقدام می کنند قدشان نباید از 170 سانتی متر کمتر باشد.

✅ پذیرش از بین عزیزانی که در رشته های فنی حرفه ای و یا کاردانش تحصیل کرده اند انجام نمیپذیرد.

✅ داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه الزامیست. (کارت معافیت در اینجا باعث عدم ثبت نام شما میشود)

✅ برخورداری از سابقه عضویت فعال در بسیج مسجد، مدرسه و یا محله میتواند برای شما امتیاز باشد.

✅ اگر جزء خانواده شهداء، ایثارگران و یا جانبازان هستید دارای امتیاز بیشتری هستید.(تا 25 سالگی)

✅ افرادی که در زمینه های ورزشی و علمی موفق به کسب رتبه یا مدال شده اند و از این جهت جزء نخبگان به حساب می آیند شامل امتیاز ویژه هستند. البته این افراد نباید سنشان از 25 سال تمام بیشتر باشد.

✅ حداقل معدل برای فارغ التحصیلان رشته های معارف اسلامی، علوم تجربی و علوم ریاضی سیزده و رشته علوم انسانی لزوماً باید 14 باشد.

✅ اگر جزء فارغ التحصیلان مقاطع مختلف تحصیلی کاردانی و یا بالاتر هستید باید عرض کنیم که شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی امین را ندارید.

✅ اگر هنوز هم محصل یکی از مقاطع دوازدهم و یا پیش دانشگاهی هستید باید تا آخر خرداد ماه از تحصیل در این مقاطع تحصیلی فارغ شوید.

✅ شما نباید کمتر از 18 سال داشته باشید.

 

 

لیست رشته های تحصیلی در دانشگاه علوم انتظامی امین

دانشجویانی که در ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی شرکت می کنند، می توانند متناسب با مدرک تحصیلی خود یکی از رشته های این دانشگاه را انتخاب نمایند. دانشگاه امین از 8 دانشکده تشکیل شده است که علوم مختلفی علوم و فنون اطلاعات و آگاهی، علوم فنون اداری و پشتیبانی، مرکز آموزش بین‌المللی پلیس، همچون فرماندهی و ستاد، علوم فنون راهنمایی و رانندگی، علوم و فنون مرزی، مرکز آموزش عالی عقیدتی و سیاسی و مجتمع آموزش عالی زنان پلیس، را شامل می شوند. لیست رشته های این دانشکده ها، شامل موارد زیر می باشند: 

 

دانشکده علوم و فنون اطلاعات و آگاهی
مقطع رشته مقطع
عملیات اطلاعات  

کاردانی

 

عمومی کشف علمی جرایم
آگاهی ، مبارزه با مواد مخدر، تشخیص هویت و مبارزه با جرایم اقتصادی کشف علمی جرایم  

کارشناسی

آگاهی کشف علمی جرایم
بررسی اطلاعات ، عملیات اطلاعاتی و پشتیبانی اطلاعات اطلاعات
حفاظت حفاظت کارشناسی ناپیوسته

 

تجزیه و تحلیل سیستم های اطلاعاتی اطلاعات  

کارشناسی ارشد

 

علوم اجتماعی علوم اجتماعی
دانشکده علوم فنون راهنمایی و رانندگی
مقطع رشته گرایش
کاردانی خدمات فنی راهور خدمات فنی راهور
عملیات راهور عملیات ترافیکی
کارشناسی خدمات فنی راهور خدمات فنی راهور
مهندسی ترافیک مهندسی ترافیک
عملیات راهور عملیات ترافیک
کارشناسی ارشد مهندسی ترافیک مهندسی ترافیک
عملیات راهور عملیات ترافیک تصادفات فرهنگ ترافیک
دانشکده علوم و فنون مرزی
مقطع رشته گرایش
کارشناسی ناپیوسته داخلی اداری مدیریت منابع انسانی
عقیدتی
مدیریت آموزشی
مدیریت دولتی
کارشناسی ارشد

 

عقیدتی گرایش معارف
عقیدتی گرایش سیاسی
مدیریت منابع انسانی
عقیدتی

لیست رشته های تحصیلی در دانشگاه علوم انتظامی امین

لازم به ذکر است این رشته ها مربوط به دفترچه سال گذشته ورود به دانشگاه علوم انتظامی امین است و در صورت انتشار دفترچه جدید احتمال دارد رشته هایی به این لیست اضافه و یا از آن کم شود. در صورت تغییر در رشته های ارائه شده در همین مقاله در قالب بروزرسانی به اطلاع شما میرسانیم.

برای آشنایی بیشتر با رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

مزایای تحصیل در دانشگاه افسری ناجا

شاید این سؤال در ذهن شما دوستان و همراهان گرامی ایجاد شده باشد که آیا تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی مزیت هایی هم برای من به همراه دارد؟ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که مزیت ها و امتیازاتی هم برای دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه نیروی انتظامی در نظر گرفته شده است. مزیت ها و امتیازاتی که با وجود آن ها فرد دانشجو می تواند دوران تحصیل و دانشجویی خوبی را تجربه کند. برخی از مهم ترین مزیت های تحصیل در این دانشگاه، شامل موارد زیر می باشند:

 •  دانشجویان از بدو ورود به استخدام رسمی نیروی انتظامی در خواهند آمد . 
 • دانشجویان ضمن دریافت کمک‌ هزینه‌ تحصیلی از امکانات رفاهی، خوابگاه و بیمه‌ خدمات درمانی بهره‌مند خواهند شد.
 •  فارغ‌التحصیلان در طول خدمت برابر مقررات بنیاد تعاون از وام خرید مسکن و سایر امتیازات متعلقه برخوردار خواهند شد و …

مزایای تحصیل در دانشگاه افسری ناجا

مزایای گفته شده در بالا تنها از مزیت های تحصیل در این دانشگاه است و قطعا تحصیل در این دانشگاه مزایای فراوان دیگری نیز به همراه دارد.

 

سوالات مصاحبه دانشگاه امین

همان طور که در بالا اشاره شد، قبولی در دانشگاه افسری نیروی انتظامی و ورود به این مرکز دانشگاهی بدون شرکت در مصاحبه برای هیچ فردی مقدور نیست. از این رو، هر فرد که مایل به تحصیل در این دانشگاه باشد باید خود را برای شرکت در مصاحبه آماده کند.

سوالات مصاحبه دانشگاه امین

از میان مراحلی که باید در مصاحبه طی کنید می توان از مرحله معاینات کامل پزشکی (چشم، دندان، گوش و حلق و بینی، قلب و عروق و غیره)، تست ورزش، تست روخوانی از روی آیات و سوره های قرآن کریم و مصاحبه شفاهی یاد کرد. در مرحله مصاحبه شفاهی سوالاتی در رابطه با موضوعات و مسائل مختلف از جمله عقاید سیاسی شما، مناسبت های مهم مذهبی، مسائل روز سیاسی، ولایت فقیه و احکام دین اسلام پرسیده می شود. 

از طرفی ممکن است با سوالاتی از جمله این که اوقات فراغت خود را چگونه می گذرانید و آیا علاقه ای به کتاب خوانی و مطالعه هم دارید نیز در حین برگزاری مصاحبه روبرو شوید. اگر آمادگی کافی را برای پاسخگویی به این سؤالات داشته باشید به آسانی می توانید تمامی آن ها را بدون نگرانی و دلهره پاسخ بدهید. پس اولا به طور دقیق از سوالاتی که قرار است از شما در طول برگزاری مصاحبه پرسیده شود آگاه شوید و دوماً این که خود را به طور کامل برای پاسخ دادن به این سؤال ها و موفق بیرون آمدن از مصاحبه آماده کنید. 

برای آشنایی بیشتر با مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

نظرات دانشجویان دانشگاه امین

اغلب افرادی که در دانشگاه انتظامی امین درس می خوانند، نظرات مثبتی در رابطه با این دانشگاه دارند. برخی از نظرات دانشجویان آن به شرح زیر می باشند:

 • من در این دانشگاه درس خواندم، از نظر محل تحصیل، نحوه تدریس اساتید و …. از تمامی لحاظ بهترین دانشگاه بود. 
 • دانشگاه انتظامی امین، امکانات رفاهی زیادی را در اختیار تمامی دانشجویانش قرار می دهد. 
 • من به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شدم، و هم اکنون در استخدام نیروی انتظامی هستم. لذا، می توانم بگویم افرادی که به دنبال کار کردن بلافاصله پس از اتمام درس خود هستند، این دانشگاه برایشان بهترین گزینه می باشد. 
 • افرادی که می خواهند در این دانشگاه پذیرفته شوند، باید تمامی شرایط ثبت نام را دارا باشند. 

نظرات دانشجویان دانشگاه امین

موارد بیان شده فقط نظر تعدادی از دانشجویان این دانشگاه است، برای آشنایی با سایر نظرات و یا مصاحبت با آن ها، می توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید. 

جدیدترین اخبار پیرامون ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

ایجاد رشته فوریت‌ های پزشکی در دانشگاه علوم انتظامی امین

هوشنگ شواخ اظهار داشت: گستردگی ماموریت های ناجا در مرزها و یگان های تکاوری یگان های ویژه، فرماندهی انتظامی استان ها، یگان های مستقل و بیمارستان ها و از طرفی پر استرس و پرخطر بودن این ماموریت ها، نیاز حوزه بهداشت، امداد و درمان را به نیروهای متخصص در زمینه فوریت ها، خدمات اورژانسی و پیش بیمارستانی را دوچندان می کند.

جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی: پلیس یکی از پایه های اساسی اقتدار کشور است

 سردار محمد شرفی در  دومین روز از هفته نیروی انتظامی و در  مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی- هنری شهید “قاسم سلیمانی”،از آموزش به عنوان یکی از روش های موثر در توانمندسازی منابع سازی نام برد. وی  گفت: دانشگاه علوم انتظامی امین در بحث توانمند سازی منابع انسانی گام های خوبی برداشته است. 

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی

مراسم چهل و دومین دوره دانش‌ آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین امروز با حضور سردار اشتری وابستگان نظامی، فرماندهان نیروی انتظامی، اساتید دانشگاه و خانواده‌ های شهدای امنیت برگزار شد.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را با نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین به طور کامل آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای ثبت نام در این دانشگاه باید تمامی شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی را دارا باشید. در غیر این صورت، نمی توانید در سامانه ذکر شده در مقاله، فرایند ثبت نام را انجام دهید. اگر در هر یک از مراحل ثبت نام دچار مشکلی شدید و یا به کمک نیاز داشتید، می توانید با همکاران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. 

 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله، کلیک کنید. 

4.5/5 - (10 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی در چه زمانی انجام می شود؟ 

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی جهت پذیرش دانشگاه افسری ناجا به طور معمول در مهر ماه برای داوطلبان انجام می شود.

آیا ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی به صورت اینترنتی انجام می شود؟ 

بله. ثبت نام در مهلت اعلام شده برای هر فرد به صورت اینترنتی انجام می گیرد. 

شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه افسری امین به چه صورت است؟

امکان پذیرش بدون آزمون در این دانشگاه وجود ندارد جهت اطلاعات بیشتر اطلاعیه داخل سایت را مطالعه فرمایید.

نظرات

285 دیدگاه دربارهٔ «ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 1402 + شرایط جدید»

 1. Avatar photo M گفت:

  سلام ‌من دیپلم علوم انسانی دارم معدل کل ۱۴/۴۷ هست ۲۲ سال سن دارم بسیجی فعالم دارم دو حکم هم دارم بسیج سازندکی دارم عضو شورای پایگاه هم هستم حکم قهرمانی فوتسال هم دارم میتونم ثبت نام کنم علاقه خیلی بالای برای دانشکده انتظامی امین
  دارم میتونم ثبت نام کنم ؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام دوست عزیز بله شرایط ثبت نام را دارید و میتونید بعد از اعلام فراخوان اقدام کنید.

 2. Avatar photo Mo گفت:

  سلام ‌من دیپلم علوم انسانی دارم معدل کل ۱۴/۴۷ هست بسیجی فعالم دارم میتونم ثبت نام کنم علاقه خیلی بالای برای دانشکده انتظامی امین
  دارم میتونم ثبت نام کنم . ؟؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   درصورت داشتن شرایط دیگر از جمله سن امکان استخدام دارید

   1. Avatar photo Mo گفت:

    سلام وقت بخیر سن من ۲۲ سالم هست بسیجی فعالم دارم ‌دو حکم هم دارم بسیج سازندگی هست ‌عضو پایگاه هم هستم بدنی ورزید هم دارم ؟؟

    1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

     سلام وقت بخیر
     تنها راه ورود شما به دانشگاه امین فقط از طریق کنکور میباشد

 3. Avatar photo محمد گفت:

  سلام امروز 11ابان 1402 هستش و ثبت نام دانشگاه امین تموم شده یا باید منتظرش بمونیم؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   سامانه در حال حاضر فعال می باشد

 4. Avatar photo محمد گفت:

  سلام وقت بخیر
  من در سال دوازدهم رشته انسانی در حال تحصیل هستم ولی هنوز ۱۷ سال سن دارم آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله می توانید در آزمون ثبت نام کنید

 5. Avatar photo حدیث گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای آزمون ورودی دانشگاه افسری (رشته انسانی)چه دروسی رو باید بخونیم؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   هنوز دفترچه منتشر نشده است

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

  ثبت نام دانشگاه افسری ارتش + شرایط 1403 | ورود aja.ir

  ارتش جمهوری اسلامی ایران، هر ساله به منظور جذب دانشجو برای دانشگاه های افسری، یک آزمون کتبی را برگزار می کند. افرادی که در این آزمون شرکت می کنند، همگی باید یا سال آخر دوره دوم متوسطه باشند و یا...
 • ثبت نام در دانشگاه افسری کوثر بانوان

  ثبت نام در دانشگاه افسری کوثر بانوان {شرایط سال 1403 }

  دانشگاه افسری کوثر برای تعلیم و تربیت این بانوان عزیز بوده و آن ها می توانند بعد از گذراندن واحدهای این دانشگاه در نیروی انتظامی استخدام شوند. بسیاری از بانوان علاقه مند به استخدام در نیروی انتظامی به عنوان پلیس...
 • شرایط استخدام نیروی انتظامی

  شرایط استخدام نیروی انتظامی ۱۴۰۲ + سنی و فیزیکی | gozineshpolice

  شرایط استخدام نیروی انتظامی از جمله الزاماتی است که نداشتن یکی از آن ها باعث جلوگیری از استخدام شما خواهد شد. در نتیجه تسلط بر این شرایط بسیار اهمیت دارد و احتمال قبولی شما را بسیار بالا خواهد برد. استخدام...
 • استخدام نیروی انتظامی

  استخدام نیروی انتظامی 1402 {شرایط،زمان} | gozineshpolice

   استخدام نیروی انتظامی بسیار حساس بوده و متقاضیانی که در آزمون کتبی شرکت می کنند، می توانند با مطالعه نمونه سوالات آزمون نیروی انتظامی خودشان را برای گزینش آماده کنند. نیروی انتظامی، هر ساله بر اساس نیاز خود، افرادی که...
تماس با مشاور