ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 1402 + شرایط جدید

ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه افسری امین ناجا، هر ساله آزمونی برگزار می کند تا در طی آن داوطلبان واجد شرایط را پذیرش کند. لذا، افراد پیش از ثبت نام در این آزمون، باید از شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی مطلع شوند. سپس، در زمان مقرر به نشانی الکترونیکی police.ir مراجعه کرده و ثبت نام کنند. تمامی فرایند ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین به صورت اینترنتی انجام می شود و افراد هزینه آن را نیز باید از همین طریق واریز نمایند. 

 

اطلاعیه:

آزمون استخدامی دانشگاه علوم انتظامی امین به صورت مستقل از طریق سایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به آدرس police.ir انجام می شود .

 

 

زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 

در ابتدا باید عرض کنیم که ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی یا همان دانشگاه افسری امین معمولاً در مهر ماه برای داوطلبانی که شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی را دارند انجام می شود. در این زمان تمامی داوطلبان واجد شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی، می توانند تمامی اقدامات لازم برای ثبت نام  را در سایت دانشگاه افسری انجام دهند. لازم به ذکر است تا بدانید که در سال جاری نیز زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین از اوایل مهر ماه آغاز شده و تا اوایل آبان ماه ادامه داشت. 

 

زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 

 

سایت دانشگاه علوم انتظامی امین

 ثبت نام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی یا همان دانشگاه افسری امین به شکل کاملاً اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه police.ir انجام می گیرد. تمامی داوطلبان در صورت برخورداری از شرایط ورود به دانشگاه افسری امین می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری، کلیه فرآیندها و مراحل ثبت نام دانشگاه افسری را انجام دهند. موضوع مهم و قابل ذکر در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی این است که داوطلبانی که مایل به ثبت نام و پذیرش در این دانشگاه هستند باید بعد از اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی، در زمان ثبت نام کنکور سراسری و در فرم ثبت نام خود برای تحصیل در این دانشگاه علاقمندی خود را با زدن یک تیک ابراز کنند. 

اما در مرحله دوم ثبت نام آن ها در سایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و شرکت در آزمون ورودی این دانشگاه ضروری است. از طرفی فرد برای پذیرش دانشگاه افسری ناجا باید در مصاحبه برگزار شده توسط دانشگاه علوم انتظامی هم شرکت کند. مصاحبه ای بسیار مهم که قبولی در آن مستلزم پاسخگویی به سؤالاتی بسیار خاص است. سؤالاتی که بدون داشتن اطلاعات کافی به هیچ وجه نمی توانید از عهده پاسخگویی به آن ها بربیایید و لزوماً باید مطالعه کافی را از طریق سایت ها و کتب معتبر برای پاسخگویی به آن ها داشته باشید. اگر می خواهید از نحوه پذیرش دانشگاه افسری ناجا و سوالات مصاحبه آن آشنا شوید، با مشاوران ما در ایران تحصیل یاری بگیرید. 

 

نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 

نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

هر یک از شما داوطلبان گرامی برای ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین باید مراحلی را طی نمایید. در واقع، شما عزیزان باید پس از وارد شدن به سایت این دانشگاه، مراحلی را به درستی انجام دهید که این مراحل، شامل موارد زیر می باشند: 

در اولین قدم برای ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی امین باید وارد سایتی به نام police.ir شوید. بعد از ورود به سامانه ثبت نام باید بر روی عبارت گزینه کلیک کنید. 

 

نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 

 

در مرحله بعدی، اگر قبلا ثبت نام نکرده اید، باید گزینه ثبت نام را انتخاب کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. اما، اگر قبلا ثبت نام کرده باشید باید نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کرده سپس بر روی گزینه « ورود » کلیک کنید. 

 

راهنمای ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 

 

پس از وارد شدن به سامانه، از منوی سمت راست گزینه «ثبت نام» را انتخاب کنید. در این مرحله، صفحه ای مقابل شما باز می شود که در آن اطلاعات شما نمایش داده شده است. در این هنگام باید بر روی عبارت « اطلاعات فردی » کلیک نمایید. 

 

راهنمای ثبت نام در سایت دانشگاه امین

 

در مرحله بعدی، شما باید مابقی اطلاعات خود اعم از: تاریخ تولد، کد ملی، سری شناسنامه و … را به درستی وارد کنید. سپس، بر روی عبارت « ذخیره » کلیک نمایید. پس از آن، باید به صفحه پیشین باز گشته و گزینه « اطلاعات تکمیلی فرد » را انتخاب کنید. 

 

ثبت نام در سایت دانشگاه علوم انتظامی امین

 

در این بخش نیز باید تمامی اطلاعات خواسته شده اعم از: وضعیت خدمت خود، تاریخ شروع و پایان آن، وضعیت مدارک تحصیلی خود و … را وارد کنید. سپس، تمامی موارد را ذخیره کرده و مجدد به صفحه اولیه باز گردید، در این هنگام باید بر روی گزینه «تایید و دریافت کد رهگیری» کلیک کنید. 

 

راهنمای گام به گام ثبت نام در سایت دانشگاه امین

 

این قسمت، اهمیت بسیار زیادی دارد؛ زیرا، شما باید تمامی اطلاعاتی را که وارد کرده اید را بررسی کنید و در صورت وجود هر گونه اشتباه، آن را اصلاح نمایید. اما، اگر اطلاعات خود را به درستی وارد کرده باشید، باید بر روی گزینه «تایید» کلیک کرده و کد رهگیری خود را دریافت کنید. به یاد داشته باشید که باید در حفظ و نگهداری این کد کوشا باشید. 

 

شرایط و قوانین ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

پذیرش دانشگاه افسری ناجا هم همچون سایر دانشگاه ها در صورت داشتن شرایط برای هر فرد انجام می گیرد، شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی به شرح ذیل در دو گروه اختصاصی و عمومی قرار می گیرند:

 

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

 • اعتقاد و پایبندی به دین مبین اسلام
 • معتقد بودن به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و آماده فداکاری در راه دستیابی به اهداف آن ها
 • ایرانی الاصل و دارای پدر و مادر ایرانی بودن
 • تابع جمهوری اسلامی ایران
 • عدم پیشینه همکاری یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی و مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن محرومیت استفاده از امکانات و تسهیلات دولتی
 • عدم سوء سابقه کیفری
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر
 • دارا بودن تخصص های علمی لازم برای انجام خدمت مورد هدف
 • برخورداری از سلامت و توانایی جسمی و روانی مورد نیاز برای خدمت مورد نظر

 

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

 • آقایانی که برای جذب و پذیرش در دانشگاه افسری امین اقدام می کنند قد آنها نباید از 170 سانتی متر کمتر باشد.
 • اگر جزء دانش آموختگان و فارغ التحصیلان یکی از رشته های فنی حرفه ای و یا کاردانش هستید باید خدمتتان عرض کنیم که فکر ثبت نام را از سرتان بیرون کنید زیرا شما شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی را ندارید.
 • داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه (کارت معافیت در اینجا به کارتان نمی آید)
 • برخورداری از سابقه عضویت در بسیج مسجد، مدرسه و یا محله (در صورتی که عضو فعال هستید)
 • جزء خانواده های شهداء، ایثارگران و یا جانبازان هستید (این مورد در صورتی است که سن شما از بیست و پنج سال بالاتر نباشد)
 • افرادی که در زمینه های ورزشی و علمی موفق به کسب رتبه یا مدال شده اند و از این جهت جزء نخبگان به حساب می آیند.
 • البته این افراد نباید سنشان از 25 سال تمام بیشتر باشد.
 • حداقل معدل برای فارغ التحصیلان رشته های معارف اسلامی، علوم تجربی و علوم ریاضی سیزده و رشته علوم انسانی لزوماً باید چهارده باشد.
 • اگر جزء فارغ التحصیلان مقاطع مختلف تحصیلی کاردانی و یا بالاتر هستید باید عرض کنیم که شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی امین را ندارید.
 • اگر هنوز هم محصل یکی از مقاطع دوازدهم و یا پیش دانشگاهی هستید لزوماً باید تا آخر خرداد ماه از تحصیل در این مقاطع تحصیلی فارغ شوید.
 • یکی از شرایط پذیرش دانشگاه علوم انتظامی ناجا (شامل دانشگاه علوم انتظامی این است که سنتان نباید از هجده سال کمتر باشد.)

 

 

شرایط و قوانین ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

 

لیست رشته های تحصیلی در دانشگاه علوم انتظامی امین

دانشجویانی که در ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی شرکت می کنند، می توانند متناسب با مدرک تحصیلی خود یکی از رشته های این دانشگاه را انتخاب نمایند. دانشگاه امین از 8 دانشکده تشکیل شده است که علوم مختلفی علوم و فنون اطلاعات و آگاهی، علوم فنون اداری و پشتیبانی، مرکز آموزش بین‌المللی پلیس، همچون فرماندهی و ستاد، علوم فنون راهنمایی و رانندگی، علوم و فنون مرزی، مرکز آموزش عالی عقیدتی و سیاسی و مجتمع آموزش عالی زنان پلیس، را شامل می شوند. لیست رشته های این دانشکده ها، شامل موارد زیر می باشند: 

 

دانشکده علوم و فنون اطلاعات و آگاهی
مقطع رشته مقطع
عملیات اطلاعات  

کاردانی

 

عمومی کشف علمی جرایم
آگاهی ، مبارزه با مواد مخدر، تشخیص هویت و مبارزه با جرایم اقتصادی کشف علمی جرایم  

کارشناسی

آگاهی کشف علمی جرایم
بررسی اطلاعات ، عملیات اطلاعاتی و پشتیبانی اطلاعات اطلاعات
حفاظت حفاظت کارشناسی ناپیوسته

 

تجزیه و تحلیل سیستم های اطلاعاتی اطلاعات  

کارشناسی ارشد

 

علوم اجتماعی علوم اجتماعی
دانشکده علوم فنون راهنمایی و رانندگی
مقطع رشته گرایش
کاردانی خدمات فنی راهور خدمات فنی راهور
عملیات راهور عملیات ترافیکی
کارشناسی خدمات فنی راهور خدمات فنی راهور
مهندسی ترافیک مهندسی ترافیک
عملیات راهور عملیات ترافیک
کارشناسی ارشد مهندسی ترافیک مهندسی ترافیک
عملیات راهور عملیات ترافیک تصادفات فرهنگ ترافیک
دانشکده علوم و فنون مرزی
مقطع رشته گرایش
کارشناسی ناپیوسته داخلی اداری مدیریت منابع انسانی
عقیدتی
مدیریت آموزشی
مدیریت دولتی
کارشناسی ارشد

 

عقیدتی گرایش معارف
عقیدتی گرایش سیاسی
مدیریت منابع انسانی
عقیدتی

 

 

برای آشنایی بیشتر با رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

مزایای تحصیل در دانشگاه افسری ناجا

شاید این سؤال در ذهن شما دوستان و همراهان گرامی ایجاد شده باشد که آیا تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی مزیت هایی هم برای من به همراه دارد؟ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که مزیت ها و امتیازاتی هم برای دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه نیروی انتظامی در نظر گرفته شده است. مزیت ها و امتیازاتی که با وجود آن ها فرد دانشجو می تواند دوران تحصیل و دانشجویی خوبی را تجربه کند. برخی از مهم ترین مزیت های تحصیل در این دانشگاه، شامل موارد زیر می باشند:

 •  دانشجویان از بدو ورود به استخدام رسمی نیروی انتظامی در خواهند آمد . 
 • دانشجویان ضمن دریافت کمک‌ هزینه‌ تحصیلی از امکانات رفاهی، خوابگاه و بیمه‌ خدمات درمانی بهره‌مند خواهند شد.
 •  فارغ‌التحصیلان در طول خدمت برابر مقررات بنیاد تعاون از وام خرید مسکن و سایر امتیازات متعلقه برخوردار خواهند شد.

 

 

مزایای تحصیل در دانشگاه افسری ناجا

 

سوالات مصاحبه دانشگاه امین

همان طور که در بالا خدمت شما دوستان عرض کردیم قبولی در دانشگاه افسری نیروی انتظامی و ورود به این مرکز دانشگاهی بدون شرکت در مصاحبه برای هیچ فردی مقدور نیست. از این رو، هر فرد مایل به تحصیل در این دانشگاه باید خود را برای شرکت در مصاحبه برگزار شده، آماده کند. اما قبل از هر چیز باید از زمان برگزاری این مرحله از پذیرش دانشگاه افسری ناجا مطلع شود و بداند که در چه زمانی باید در سر جلسه مصاحبه حضور پیدا کند. بعد از اطلاع از زمان برگزاری مصاحبه نوبت به این می رسد که از سؤالات و تمامی مراحل و فرآیند مصاحبه مطلع شوید. زیرا سوالاتی که در مصاحبه از شما پرسیده می شوند بسیار نکته ای و مهم هستند و در صورت نداشتن مطالعه و عدم تحقیق در رابطه با آن ها نمی توانید به درستی آن ها را پاسخ بدهید. 

اما بریم سر این موضوع که خب در نهایت به چه سوالاتی باید در مصاحبه پاسخ بدهید. این گونه می توانید تا حد زیادی جواب این سؤال را که چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم را پیدا کنید. ببینید دوستان عزیز مراحل مختلفی در مصاحبه گنجانده شده اند. از میان این مراحل می توان از مرحله معاینات کامل پزشکی (چشم، دندان، گوش و حلق و بینی، قلب و عروق و غیره)، تست ورزش، تست روخوانی از روی آیات و سوره های قرآن کریم و مصاحبه شفاهی یاد کرد. در مرحله مصاحبه شفاهی سوالاتی در رابطه با موضوعات و مسائل مختلف از جمله عقاید سیاسی شما، مناسبت های مهم مذهبی، مسائل روز سیاسی، ولایت فقیه و احکام دین اسلام پرسیده می شود. 

از طرفی ممکن است با این سوالات از جمله این که اوقات فراغت خود را چگونه می گذرانید و یا آیا علاقه ای به کتاب خوانی و مطالعه هم دارید نیز در حین برگزاری مصاحبه روبرو شوید. اگر آمادگی کافی را برای پاسخگویی به این سؤالات داشته باشید به آسانی می توانید تمامی آن ها را بدون نگرانی و دلهره پاسخ بدهید. پس اولا به طور دقیق از سوالاتی که قرار است از شما در طول برگزاری مصاحبه پرسیده شود آگاه شوید و دوماً این که خود را به طور کامل برای پاسخ دادن به این سؤال ها و موفق بیرون آمدن از مصاحبه آماده کنید. 

برای آشنایی بیشتر با مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

نظرات دانشجویان دانشگاه امین

اغلب افرادی که در دانشگاه انتظامی امین درس می خوانند، نظرات مثبتی در رابطه با این دانشگاه دارند. برخی از نظرات دانشجویان آن به شرح زیر می باشند:

 • محمد رضا ابیانه: من در این دانشگاه درس خواندم، از نظر محل تحصیل، نحوه تدریس اساتید و …. از تمامی لحاظ بهترین دانشگاه بود. 
 • علی بختیاری: دانشگاه انتظامی امین، امکانات رفاهی زیادی را در اختیار تمامی دانشجویانش قرار می دهد. 
 • جواد اسکندری: من به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شدم، و هم اکنون در استخدام نیروی انتظامی هستم. لذا، می توانم بگویم افرادی که به دنبال کار کردن بلافاصله پس از اتمام درس خود هستند، این دانشگاه برایشان بهترین گزینه می باشد. 
 • محمد جاودانی: افرادی که می خواهند در این دانشگاه پذیرفته شوند، باید تمامی شرایط ثبت نام را دارا باشند. 

موارد بیان شده فقط نظر تعدادی از دانشجویان این دانشگاه است، برای آشنایی با سایر نظرات و یا مصاحبه با آن ها، می توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید. 

جدیدترین اخبار پیرامون ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

ایجاد رشته فوریت‌ های پزشکی در دانشگاه علوم انتظامی امین

هوشنگ شواخ اظهار داشت: گستردگی ماموریت های ناجا در مرزها و یگان های تکاوری یگان های ویژه، فرماندهی انتظامی استان ها، یگان های مستقل و بیمارستان ها و از طرفی پر استرس و پرخطر بودن این ماموریت ها، نیاز حوزه بهداشت، امداد و درمان را به نیروهای متخصص در زمینه فوریت ها، خدمات اورژانسی و پیش بیمارستانی را دوچندان می کند.

جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی: پلیس یکی از پایه های اساسی اقتدار کشور است

 سردار محمد شرفی در  دومین روز از هفته نیروی انتظامی و در  مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی- هنری شهید “قاسم سلیمانی”،از آموزش به عنوان یکی از روش های موثر در توانمندسازی منابع سازی نام برد. وی  گفت: دانشگاه علوم انتظامی امین در بحث توانمند سازی منابع انسانی گام های خوبی برداشته است. 

مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی

مراسم چهل و دومین دوره دانش‌ آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین امروز با حضور سردار اشتری وابستگان نظامی، فرماندهان نیروی انتظامی، اساتید دانشگاه و خانواده‌ های شهدای امنیت برگزار شد.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را با نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین به طور کامل آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای ثبت نام در این دانشگاه باید تمامی شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی را دارا باشید. در غیر این صورت، نمی توانید در سامانه ذکر شده در مقاله، فرایند ثبت نام را انجام دهید. اگر در هر یک از مراحل ثبت نام دچار مشکلی شدید و یا به کمک نیاز داشتید، می توانید با همکاران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. 

 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله، کلیک کنید. 

4.5/5 - (8 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی در چه زمانی انجام می شود؟ 

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی جهت پذیرش دانشگاه افسری ناجا به طور معمول در مهر ماه برای داوطلبان انجام می شود.

آیا ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی به صورت اینترنتی انجام می شود؟ 

بله. ثبت نام در مهلت اعلام شده برای هر فرد به صورت اینترنتی انجام می گیرد. 

شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه افسری امین به چه صورت است؟

امکان پذیرش بدون آزمون در این دانشگاه وجود ندارد جهت اطلاعات بیشتر اطلاعیه داخل سایت را مطالعه فرمایید.

نظرات

 1. رضا
  ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۵

  سلا, ثبت نام دانشگاه امین یا کوثر برای خانمها چه زمانی است؟

  • tahmasebi
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام فعلا زمان مشخصی برای ثبت نام اعلام نشده است.

 2. یونس
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۴

  باسلام و خسته نباشید.ببخشین آیا سایت مشکل داره که باز نمیکنه؟دو سه رو میشه ک خرابه سایت……….

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

   سلام وقت بخیر سایت ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین گزینش پلیس میباشد

 3. آ
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام با معدل ۱۵ دیپلم رشته انسانی میشه ثبت نام کرد؟
  کارت فعال بسیجم دارم آیا ارفاقی در معدل داره؟

  • مشاور محمدی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت به خیر
   با توجه به آیین نامه پذیرش اقدام به ثبت نام انجام دهید.

 4. سینافتاحی
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

  باسلام ببخشید من دیبلم فنی حرفه ای دارم می توانم در دانشگاه افسری نیروی انتظامی شرکت کنم

  • مشاور عیسائی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در دانشگاه افسری باید فارغ التحصیل یکی از رشته های نظری باشید . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. عماد عین ابادی
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

  با سلام هزینه ثبت نام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی چقدره؟

  • مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی حدودا 100 هزار تومن

 6. یاسر
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام وقتتون بخیر برای ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین باید به چه سایتی مراجعه کنیم؟

  • مشاور جوادی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی از طریق سایت خود دانشگاه باید اقدام کنید.

 7. علی
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام ببخشید میدونید زمان دقیق یا تقریبی شروع ثبت نام سایت گزینش پلیس برای دانشگاه علوم انتظامی امین با حداقل مدرک دیپلم و سن ۱۸ سال کی هست؟
  شنیدم فروردین سال بعد درسته؟

  • مشاور عباسیان
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقتتون بخیر
   باید منتظر فراخوان های داخل سایت باشید .

 8. فولادی فر
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

  سلام خسته نباشید من معدل ۱۶/۹۰هست میتونم دانشگاه افسری نیروی انتظامی شرکت کنم
  رشته ام کاردانش برق ساختمان هست

  دانشگاه افسری با کنکور هست یا بدون کنکور؟

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید کارشناسی داشته

 9. علی رضا
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

  سلام نیروی انتظامی برای ثبت نام دانشگاه افسری در سال چند بار فراخوان میده سالی یکبار میده یا امکان داره چند بار فراخوان بده داشتن کارت فعال بسیج و ایثارگری تاثیری در استخدام داره الان در حال تحصیل در دانشگاه هستم ترم اول میتونم ترم اول و دوم را تموم کنم و قبل از اینکه مدرک کاردانی را بگیرم از دانشگاه بیایم بیرون و برای استخدامی دانشگاه افسری ثبت نام کنم معدل کل نیازه یا کتبی هم نیاز هست برای استخدام دانشگاه افسری

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی معمولا فقط یکبار میزارن
   بله میتونید
   معدل کل بررسی میشه

 10. عرفان
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

  سلام وقت بخیر.
  بنده معدل کتبی دوازدهمم ۱۲.۸۹ هستش و معدل کل دیپلمم ۱۶.۷۳.
  میخاستم بدونم شرایط ثبتنام توی دانشگاه امین رو دارم؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 11. محمد
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۱

  سلام وقت شما بخیر
  ثبت نام دانشگاه امین از کی شروع میشه ؟
  و اینکه دانشگاه امین آزمون ورودی جداگانه میگیره یا از طریق کنکور هستش؟
  و من با دیپلم انسانی و معدل کتبی ۱۱.۲۲ و معدل کل دیپلم حدود ۱۷ میتونم برم دانشگاه امین ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط و نحوه برگذاری آزمون دانشگاه افسری امین با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 12. سجاد
  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام خسته نباشید مهرماه داره میگذره و هنوز دانشگاه ثبت نام ندارد یا اگه داره کی شروع میشه تشکر

  • fattahi
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت ، از طریق سایت دانشگاه مدنظرتون باید استعلام بگیرید و پیگیر اخبار و اطلاعیه هاشون باشین . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونین با مشاورین ما تماس بگیرید .

 13. امیر
  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۳

  سلام من دیپلم انسانی رو امسال گرفتم معدل سال دوازدهمم ۱۲.۹۹ هست می تونم دانشکده افسری ثبت نام کنم

  • isaei
   ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقتتون بخیر
   خیر معدل شما برای دانشکده افسری مورد قبول نیست .

 14. محمد امین
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

  اعزام افسری نیروی انتظامی در چه تاریخی است؟؟؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 15. مهدی
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  باسلام میخواستم بدونم داشتن دیپلم هر رشته نظری (مثلا کسی که معارف دارد و کسی که تجربی دارد) در فرایند پذیرش تاثیری دارد یا خیر؟
  و اینکه داشتن دیابت مشکلی ایجاد میکند؟

  • isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 16. مجید
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

  سلام وقتتون بخیر ببخشید الان سایت گزینش پلیس انتظامی ثبت نام داره میخوام بدونم برا درجه داری هست یا افسری(دانشگاه)

  • hedayati
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه های ناجا گزینش و استخدامی افسری هستند

 17. رضا
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

  سلام ببخشید،من پایه دوازدهم هستم اگر شهریور ۱کتاب قبول نشم
  میتونم مهر ماه برای دانشگاه علوم انتظامی ثبت نام کنم و
  دی ماه امتحان بدم دیپلممو بگیرم قبل اعزام تحویل بدم.

  • javadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

   سلام
   یکی از شرایط ورود به دانشگاه انتظامی امین داشتن مدرک دیپلم با حداقل معدل 12

 18. علیرضا
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۱

  سلام استعلام چطوری است و اینکه تلگرامو هم چک میکنن که عضو چه گروه های بودی

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام روزبخیر
   تحقیق به صورت تلفنی و حضوری انجام میشه

 19. محمد
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

  سلام خسته نباشید ببخشید ثبت نامی دانشکده افسری نیروی انتظامی کی شروع میشه ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  • alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

   سلام وقت بخیر از طریق سایت های استخدامی پیگیری نمایید

 20. علیرضا
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۲

  سلام بنده دانشجوی ترم دوم دانشگاه علوم قرآنی هستم و 37واحد پاس کردم و اگر زیر50واحد تا موقع ثبت نام که در مهرماه است وگزینشِ اولیه که در آذرماه است پاس کنم. آیا میتوانم برای دانشگاه افسری امین ثبت نام کنم

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

   سلام بله تا70واحدنگزرونین بله

 21. رضا
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۶

  سلام بنده دانشجوی ترم سوم هستم و48واحد پاس کردم و اگر زیر50واحد تا موقع ثبت نام که در مهراست وگزینشِ اولیه آذرهست پاس کنم میتونم برای دانشگاه افسری امین ثبت نام کنم برای مهر 1401

  • fathollahi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۱

   سلام ثبت نام و شرایط ثبت نام دانشگاه افسری امین از طریق سایت گزینش اعلام خواهد شد

 22. رضا
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام بنده دانشجوی ترم سوم هستم و تا الان 48واحد پاس کردم .آیا میتوانم برای دانشگاه افسری امین ثبت نام کنم .آیا در زمان ثبت نام باید زیر 50واحد پاس کردم باشم .

  • bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۸

   با سلام برای ثبت نام در افسری بایددیپلم داشته باشید و مدرک دانشگاهی مورد قبول نیست

 23. علیرضا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۰

  سلام بنده دانشجوی ترم سوم دانشگاه علوم قرآنی هستم.میتونم برای دانشگاه افسری امام حسن مجتبی ع. ثبت نام کنم

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   با سلام نمیتوانید در دو دانشگاه تحصیل همزمان در یک مقطع داشته باشید

 24. علیرضا
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۷

  سلام بنده دانشجوی ترم دوم دانشگاه علوم قرآنی هستم.و آیا مشکلی برای ثبت نام دانشگاه افسری امام حسن مجتبی ع. ایجاد نمی کند.تا چند واحد پاس کنم میتونم برای دانشگاه افسری امام حسن مجتبی ع. ثبت نام کنم.

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۷

   با سلام برای ثبت نام افسری ناجا باید اخرین مدرک تحصیلی شما دیپلم باشد مدرک تحصیلی بگیرین افسری و درجه داری نمیتوانید ثبت نام کنید

 25. علیرضا
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام بنده الان دانشجوی ترم دوم دانشگاه علوم قرآنی هستم و اگر زیر 50واحد پاس کنم میتونم برای دانشگاه افسری امام حسن مجتبی ثبت نام کنم

  • fathollahi
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

   سلام ثبت نام دانشگاه افسری ناجا از طریق سایت گزینش انتظامی انجام میشود

 26. علیرضا
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام بنده الان ترم دوم دانشگاه علوم قرآنی هستم و اگر زیر 50پاس کنم میتونم برای افسری امام حسن مجتبی ع. ثبت نام کنم

  • alizadeh
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

   سلام وقت خوش بله مجاز هستید برای ثبت نام برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 27. علی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام برای ثبت نام افسری امام حسن مجتبی اگر در دانشگاه دیگری زیر 50واحد پاس کرده باشی میتونم برای افسری امام حسن مجتبی ثبت نام کنم ‌

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

   سلام شرایط ثبت نام دانشگاه افسری امین از طریق سایت گزینش اعلام میشود که میتوانید تماس بگیرید شرایط کلی را بهتون توضیح دهیم

 28. علیرضا
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام بنده الان ترم دوم دانشگاه علوم قرآنی هستم میخواستم ببینم که میتونم برای دانشگاه افسری امام حسن مجتبی(ع)ثبت نام کنم

  • alizadeh
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

   سلام وقت بخیر . بله شانس دارید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 29. نرگس
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

  نیروی دریایی مختص خانومها هم هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت بخیر دانشگاه افسری ناجا برای نیروی دریایی نیرو نمی گیرد

 30. میلاد
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۳

  سلام شماره تماس دانشگاه افسری نیرو انتظامی رو دارید؟ برامون بزارید؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام وقت بخیر باید در سایت نیرو انتظامی اقدام کنین برای تماس و ثبت نام

 31. میلاد
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۱

  سلام وقت بخیر
  اعزام افسری دانش اموخته سال ۱۴۰۰ نیرو انتظامی رو نمیدونید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام
   از طریق دانشگاه پیگیری کنید

 32. میلاد
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

  سلام وقت بخیر تاریخ اعزام افسری دانش اموخته سال ۱۴۰۰ نیرو انتظامی رو نمیدونید؟

 33. ایران
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

  پس انشاالا برج ۱۱ اعزام میشیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۵

   سلام
   سوال خود را دقیق تر بپرسید

   • میلاد
    ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۲

    سلام تاریخ اعزام افسری دانش اموخته نیروانتظامی رو میدونید؟

    • کارشناس ارشد
     ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

     سلام وقت بخیر تاریخ دقیق رو اعلام میکنن از طریق سایت برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 34. ایران
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۳

  سلام وقت بخیر ایا زمان اعزام دانشگاه افسری امین برای افسری دانش اموخته مشخص هست؟ گفتن برج ۱۱ ایا صحت دارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۴

   سلام .بله

 35. محمد
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۸

  سلام. من واسه مقطع درجه داری نیروی انتظامی ثبت نام کردم امکانش هست واسه دانشگاه افسری ام ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

   با سلام و وقت بخیر برای درجه داری نیروی انتظامی داشتن مدرک دیپلم و قد 170 سانت است وماهیت اجازه ادامه تحصیل به انها داده نمی شود و قراردادشان 5 ساله پیمانی است ولی برای دانشگاه افسری امین داشتن دیپلم نظری و قد 170 است دانشگاه افسری ازمون ورودی مصاحبه و معاینه پزشکی دارد بعد از پذیرفته شدن در دانشگاه افسری در رشته کارشناسی پیوسته مورد نظر تحصیل و بعد از فارغ تحصیلی در رسته مورد نظر به عنوان کارشناس رسمی استخدام نیروی انتظامی می شود.

 36. کامبیز
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۹

  سلام وقت بخیر. من سال 98 تو دانشگاه روزانه در رشته زبان پذیرفته شدم و بنا به دلایلی از دانشگاه انصراف دادم. امسال هم دوباره تو دوره روزانه پذیرفته میشم. سوالم اینه درصورت قبولی در تمامی مراحل دانشگاه امین ایا انصراف دوباره مشکلی واسه دانشگاه امین پیش نمیاره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام وقت به خیر در صورت نهایی شدن پذیرش شما در دانشگاه امین قبولی های شما در دانشگاه های دیگر لغو می شود.

 37. محمد رضا
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۶

  سلام خسته‌ نباشید
  میخاستم بدونم واسه دانشگاه افسری معدل دیپلم مهمه یا پیش دانشگاهی ؟
  ایا کسی که معدل کل دیپلم ۱۳/۹۳ و دیپلم ۹/۵ باشه رشته تجربی و سربازی هم رفته باشه ثبت نام میتونه بکنه ؟
  کلا چقدر طول میکشه از زمان ثبت نام تا قبول شدن کلی و وارد دانشکده شدن ؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام وقت به خیر یکی از شرایط ورود به دانشگاه نظامی حداقل معدل 14 برای رشته های نظری است.با توجه به معدل شما امکان ثبت نام را ندارید.

   • .
    ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴

    جای دیگه زده ۱۳ اخه ؟

 38. محسن
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

  دانشگاه افسری چطوری میتونم برم

 39. قهرمانی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۷

  با سلام
  آیا دانشگاه افسری امین از طریق کنکور نیرو میگیره؟
  اگر میگیره به چه رتبه ای نیاز داره؟
  ممنون میشم اگر پاسخ‌ بدید

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۸

   سلام معمولا هر دو سه سال یکبار میگیره که رتبه های زیر 10000 شانس خوبی دارن

 40. رویان
  ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۱

  گفتن که جدت زمان افسری ۴ ساله درسته؟

  • moshaverarshad
   ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام برای کارشناسی 4 ساله هستش

 41. رویان
  ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۸

  سلام میشه بگید که مدت زمان تحصیل واموزش در دانشگاه افسری امین چندساله

  • moshaverarshad
   ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام برای افسری چهار ساله هست

 42. حبیب
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

  من لیسانس مدیریت جهانگردی دارم آیا میتونم تو دانشگاه افسری ثبت‌نام کنم

  • moshaverarshad
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام خیربرای دانشگاه های افسری امین مدرک تحصیلی دیپلم بایداز زیرگروه رشته های نظری باشه شرط سنس هم 25 سال با احتساب خدمت سربازی هست

 43. سارا
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۳

  سلام ایا اطلاع دارین ثبت نام نیرو انتظامی بانوان ۱۴۰۰ کی شروع میشه

  • moshaverarshad
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام دانشگاه افسری برای امسال هنوز فراخوانی نداده و از سامانه گزینش پلیس اعلام میکنن .سه سال هست که فراخوانی نداده

 44. پویا نیک پیک
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۰

  سلام ایا دانشکده امین شرط معدل کتبی هم داره یا فقط معدل کل مهمه؟ یکی میگه داره یکی میگه نداره راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام یا از طریق کنکور پذیرش میکنه یا از طریق فراخوان که انتظامی امین هستش و شرایطش در سایت وجود داره

 45. محمد
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام من سال پیش افسری ارتش ثبت نام کردم آزمون کتبی رو قبدل شدم
  ولی ادامه ندادم، دوباره امسال میتونم ثبت نام کنم برای افسری ارتش یا جای دیگه؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

   سلام اگر شرابط لازم راداشته باشی اره ولی دانشگاههای افسری امین با ارتش فرق میکنه

 46. Saeed
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

  سلام من سال ۹۸ ازمون دانشگاه امین قبول شدم و کارای پزشکی اولیه رو هم انجام دادم ولی ادامه ندادم ایا دوباره می تونم سال ۱۴۰۰ شرکت کنم

  • moshaverarshad
   ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام اگه شرایط رو داشته باشید یعنی سن و قد و مدررک و معدل اره میتونی دانشگاه افسری نیروی انتظامی دوباره ثبت نام کنی

 47. امیر
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

  ممنون از پاسخ در ارتش چطور اونجا هم امکانش نیست.

 48. امیر
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۵

  سلام خسته‌نباشید‌من‌درسال۹۹در دانشگاه‌امین‌ثبت‌نام‌کردم‌ولی‌درآزمون‌قبول‌نشدم‌آیا‌میتوانم‌امسال‌دوباره‌برای‌این‌دانشگاه‌ثبت‌نامکنم‌یاخیر.
  ممنون

  • moshaverarshad
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام امیر
   شما بخاطر اینک یکبار ثبت نام انجام دادین متاسفانه دیگه شرایط استخدام و ثبت نام دانشگاه افسری ندارین

 49. محمد
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۱۸

  سلام
  بنده با دیپلم فنی حرفه ای میتونم دانشگاه افسری امین ثبت نام کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام محمد
   یکی از شرایط اشتخدام و ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشتن دیپلم نظری
   با مدرک فنی حرفه ای شما درجه دارین میتونید برین

 50. moshaverarshad
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۲

  سلام مصطفی
  شما شرایط ثبت نام در دانشگاه افسری بدلیل اینک رشته فنی خوندین ندارین
  شما میتونین درجه داری نام نویسی کنید

 51. محمد
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۸

  سلام‌ وقت‌بخیر‌.. زمان‌ ثبت‌نام‌ دانشکده افسری‌ نیروی‌انتظامی‌ درسال‌ جدید‌ چه‌موقع‌ هست؟؟ ممنون میشم‌ جواب‌بدین

  • moshaverarshad
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۴

   سلام محمد
   زمان ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بصورت فراخوان اعلام میشود و زمان مشخصی اعلام نمیکنند
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 52. Aa
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۵

  سلام میختستم بدونم شرط معدل برای دانشگاه افسری که ۱۴ هست نمره جمع سه سال باید ۱۴ بشه یا نمره سال دوازدهم؟! ممنون میشم پاسخ بدین

  • moshaverarshad
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۵

   سلام یکی از شرایط استخدام برای دانشگاه افسری نیروی انتظامی معدل 14 سه سال دبیرستان

 53. علی
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۰

  سلام من درجه داری قبول شدم بعدمیتونم بامدرک لیسانس طتبیقش بدهم درجه ام بره بالاتریا ن ممنون میشم جواب بدید🤲🤲

 54. یاسرکاظمی
  ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۵

  سلام.وقت بخیر خدمت دکترعزیز.من استواردوم رسمی راهورناجاهستم و تقریبا ۱۰سال سرکارم.میخواستم بدونم بخوام برم دانشگاه افسری ستوانسومی یا ستواندومی میشه ثبت نام کنم ؟متولد ۱۳۶۶هستم.پیش دانشگاهی علوم انسانی هم دارم

  • مشاور ارشد
   ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۰

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط سنی شما نمیتونید

 55. payam
  ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۵

  سلام خسته نباشید.
  من سال آخر دبیرستان یعنی کلاس دوازدهم علوم انسانی و ادبیات هستم.
  چ موقع باید ثبت نام کنم برای دانشگاه؟

  • مشاور ارشد
   ۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۰

   سلام شماباید در کنک‌ور سراسری ثبت نام و شرکت‌کنید‌.

   • قهرمانی
    ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

    باسلام آیا دانشگاه امین از طرق کنکور نیرو میگیره ؟اگر میگیره به چه رتبه ای نیاز داره من الا کنکورریاضی ثبت نام کردم میتونم وارد دانشگاه بشم؟

 56. آرش
  ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۳

  سلام
  من معدل کتبیم 11,57 هست
  معدل کل دیپلم 14,89
  شرایط استخدام شامل کدوم میشه؟!
  ممنون میشم راهنمایی کنین

 57. حسین
  ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۰

  سلام من دیپلم کاردانش دارم میتونم به دانشگاه افسری ورود کنم

 58. علی
  ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۲

  سلام من میخوام برای دانشگاه افسری نیروی انتظامی ثبت نام کنم معدلم ۱۳.۵ و بسیجی فعال دارم آیا میتونم ثبت نام کنم

 59. Yazdan
  ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۹

  سلام وقتتون بخیر،بنده در حال تحصیل رشته متالورژی هستم سال دوازدهم زیر شاخه فنی و حرفه‌ای آیا شرایط ثبت نام در دانشگاه افسری امین رو دارم و در ضمن در حال فعالیت های بسیجی هستم

 60. خلیل سوری
  ۲۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام خدا قوت من متولد ۶۵ هستم عاشق نظام هستم مهندسی مکانیک دارم مرز عراق خدمت کردم میخوام جذب بشم سنم بالاست چکار کنم

 61. سمانه
  ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۵

  سلام وقت بخیر من دانشجوی ترم۳حسابداریم و دیپلم حسابداری دارم الان بخوان توی دی ماه ازمون بدم ب مشکل نمیخورم؟خانومها محدودیت ندارن؟و اینک پلیس افتخاری هم هسم.اگر ازمون رو موفق بشم یعنی من میتونم رشته حسابداریو ادامه بدم تو افسری؟و اینک کِی استخدام میشم؟حین تحصیل؟یا بعد لیسانس.ممنون میشم جواب بدید

 62. fatemeh
  ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۵

  سلام من متولد 79 هستم و دیپلم فنی حرفه ای دارم نمیتونم برای دانشگاه افسری ثبت نام کنم؟

 63. Mohamad
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۰

  سلام وقت بخیر شما خبر ندارید از اینکه آیا فراخوان اولیه صورت گرفته یا نه؟

  • مشاور ارشد
   ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۸

   سلام نه متاسفانه

 64. amir hossein
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۱

  سلام خسته نباشید من پشت کنکور هستم و برای دانشگاه افسری ثبت نام کردم میخاستم بدونم ازمونش با کنکوره یا یه ازمون جداگانست که برگزار میشه
  اگه جداگانست بی زحمت بگید تاریخش چه زمانیه.

 65. پوریا
  ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱

  ببخشید زمان دقیق فراخوان چه تاریخی می‌باشد

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام در سایت اصلی ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی اطلاع رسانی می شود مراجعه نمایید .

 66. پوریا
  ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۹

  سلام خسته نباشید من سه ساعته دارم تماس میگیرم کلا خط مشغوله از تلفن همراه هم میزنم میگه اشتباهه از چیه به نظر شما

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام و درود به دلیل اختلال در سیستم مخابراتی خط ها قطع و وصل می شوند برای اتصال چندین بار پشت سر هم تماس بگیرید .

 67. سروش
  ۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۳

  سلام.ثبت نام‌ تمدید میشود؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰

   سلام مطالب فوق جهت اطلاع شما عزیزان اطلاع رسانی میشود در صورت تمدید و تغییر شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی در سایت های دانشگاه افسری مشاهده نمایید .

 68. حمیدرضا
  ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۸

  سلام از طریق کنکور سراسری هم میشه ثبت نام کنیم بعدش زمان ثبت نام بدون کنورش تمدید میشه

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی هم از طریق کنکور سراسری میسر هم از طریق فراخوانی که میدهند

 69. reza
  ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۱

  سلام .من مدرک دیپلم نظری دارم 21 سالمه کارت پایان خدمتم دارم .بدون کنکور هم میشه برا دانشگاه امین ثبت نام کرد / یا تنها راه ثبت نام کردن از طریقه کنکور سراسریه؟اگه میشه برای ثبت نام باید چیکار کنم؟

  • irantahsil
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۷

   سلام اقای احمدی ما شرایط ثبت نام دانشگاه افسری رو برای اطلاع رسانی منتشر کرده ایم تنها راه قبولی شرکت در کنکور سراسری می باشد .

 70. علیرضا
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام دوستان
  من متولد ۷۴/۱۰/۳ هستم ولی واسه ثبت نام سایت میگه تو محدود سنی نیستین و ولی من ۲۵ سالمه طبق شرایط خودشون برای ثبت نام
  چکار کنم بنظرتون؟
  لطفا راهنمایی کنید

 71. نیلوفر
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۲

  سلام آیا بدون کنکور سراسری هم میشه به دانشکده افسری راه پیدا کرد؟؟؟
  اصلا الان دیگه میشه ثبت نام کرد؟؟؟

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام شزایط و نحوه ی استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی رو کاملا در بالا توضیح داده ایم بدون کنکور امکان پذیر نیست

 72. علی
  ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۱

  با سلام و عرض ادب و احترام. آیا داشتن معدل بالا مزیت داره مثلا من معدل پایانی کلاس یازدهمم ۱۹.۴۵ بود اگه همین جور ادامه بدم شانس بیشتری دارم؟؟

  • dr-naqizade
   ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام یکی از شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشتن حداقل 14

 73. صادق
  ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۱۹

  سلام خداقوت
  من ۲۵سالمه و فوق دیپلم حسابداری دارم.میخواستم ببینم میتونم برم دانشگاه علوم انتظامی امین.تو سال ۹۹کِی استخدام میکنند؟

  • dr-naqizade
   ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۴

   سلام
   یکی از شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشتن مدرک دیپلم

 74. Ali
  ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۱

  سلام و وقت بخیر. من متولد ۷۷ هستم و مدرکمم فوق دیپلم فنی حرفه‌ای هستش. خدمت سربازی هم رفتم. میخاستم بدونم،شرایط ثبت نام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی رو دارم؟

  • dr-naqizade
   ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام
   در صورتی که دیگر شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشته باشین بله میتونین

 75. علیرضا محمدی
  ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۴

  بدون دادن کنکور هم میشه به دانشگاه افسری امین شرکت کنیم….

  • dr-naqizade
   ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۲

   سلام
   در صورتی که شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشته باشین میتونید

 76. حسین میرزابیگی
  ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹

  سلام و وقت بخیر
  آیا با مدرک حوزه(دیپلم فوق دیپلم،…) هم میشه در دانشگاه افسری ثبت نام کرد؟

  • dr-naqizade
   ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۵۵

   سلام و وقت بخیر
   یکی از شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشتن دیپلم نظری

 77. محسن
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۶

  سلام من دانش اموز سال یازدهم تربیت بدنی هستم . آیا میتونم در آزمون دانشگاه انتظامی امین شرکت کنم

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام و وقت بخیر
   شما سال بعد میتونین شرکت کنید

 78. حسین
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۳

  سلام
  بنده لیسانس حسابداری دارم ایا میتوانم وارد دانشگاه افسری بشم.؟متولد 71 هستم بسیجی فعال و دارای کارت پایان خدمت

  • dr-naqizade
   ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام
   شما شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی ندارین

 79. حسین
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۵

  باسلام اینجانب پلیس افتخاری ودارای مدرک لیسانس هستم ورشته علوم اجتماعی ومیخوام جذب بشم چگونه باید عمل کنم به گزینش شهرم مراجعه میکنم ولی میگن سهمیه نیست واین حرف 3 سال متوالی میباشد .آیا میشود کارشناسی ارشد بخوانم در دانشگاه وچذب شوم

  • dr-naqizade
   ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۶

   شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی داشتن مدرک دیپلم

 80. رضا رمضانی
  ۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام بنده درجه دار رسمی ناجا هستم و قصد تحصیل در دانشگاه امین مقطع کاردانی سنوانسومی رو دارم …نحوه ثبت نام و مراحلش چه جوریه و زمان آزمون چه موقعه؟

  • dr-naqizade
   ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۰

   سلام و وقت بخیر شرایط و نحوه استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی به نحوی هست که که از مدرک دیپلم با حداقل معدل 14 دارندگان کارت بسیجی فعال با معدل 13 جهت ثبت نام می توانند با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیریند و کارای ثبت نام انجام بدهند

   • امیرحسین
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۰۷

    سلام علیکم ، ببخشید بنده دانشجوی ترم ۲ رشته قرآن و حدیث هستم، برای شرکت در آزمون و بعدش مراحل بعدی ثبت نام ، آیا نیاز هست که من از دانشگاهی که هستم انصراف بدم ، یا بدون انصراف دادن می‌شود آزمون داد و بعد قبولی برم انصراف بدم از دانشگاه ؟ خیلی میترسم الان که مرداد ماه هست برم انصراف بدم و آزمون هم قبول نشم ، زندگیم نابود میشه ، خیلی ممنون میشم اگه جوابمو بدید .

    • karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور