تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98

ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 1400

ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

زمان  ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 1400 اعلام گردید. کلیه داوطلبانی که در ثبت نام کنکور ارشد شرکت نموده اند و در وارد نمودن کد رشته محل های دچار خطا شده اند، می‌توانند در زمان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته ارشد سراسری ، نسبت اصلاح آن اقدام نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که پس از مهلت قرار داده شده ، سامانه بسته خواهد شدو امکان ویرایش وجود نخواهد داشت.

داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد شرکت می‌نمایند با توجه به رتبه و تراز خود ، دست به انتخاب رشته می زنند. با توجه به ظرفیت پذیرش در هر رشته و دانشگاه ، نتیجه مورد نظر را دریافت می نمایند. بنابراین در صورت بروز اشتباه  در وارد نمودن کد رشته ها، نیازمند ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 1400 می باشند.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که پس از زمان برگزاری کنکور ارشد، و دریافت نتیجه ، داوطلبان عزیز می توانند در صورت مجاز بودن ، در هر یک از دانشگاه ها و گرایش های مورد نظر خود دست به انتخاب رشته بزنند. بنابراین امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری پس از انجام انتخاب رشته خواهد بود.

 

نحوه ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 

 

ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری همانند سال‌های گذشته به‌صورت الکترونیکی خواهد بود. لذا داوطلبان عزیز می‌توانند با مراجعه به سامانه سنجش و آموزش کشور، نسبت به تصحیح کد رشته محل های انتخابی می توانند اقدام نمایند. لینکی پس از  انتخاب رشته ارشد سراسری در اختیار داوطلبان قرار داده خواهد شد که با توجه به آن ، می‌توانند به صفحه ویرایش هدایت شوند.

انتخاب رشته در تمامی مقاطع ، خصوصاً مقطع کارشناسی ارشد، حساسیت‌های بالایی را خواهد داشت. چنانچه اشتباهاً یکی از این کدها را وارد نموده باشید ، ممکن است در اولویت‌های شما قرار گیرد و به همین دلیل این امر موجب می‌شود تا از پذیرش در رشته مورد نظر خود فاصله بگیرید. به همین دلیل امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری  برای تمامی داوطلبان مد نظر قرار داده شده است.

 

جهت اطلاع دقیق از ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری ، زمان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته ارشد سراسری ، استفاده از سامانه ویرایش انتخاب رشته ارشد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 سراسر کشور  9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

زمان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته ارشد سراسری

 

زمان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته ارشد سراسری

زمان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته ارشد سراسری

 

با توجه به ادغام ثبت نام و همچنین برگزاری آزمون ارشد دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری در سال های اخیر ، شاهد تطبیق این دو آزمون با یکدیگر می‌باشیم. بنابراین ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری ، در سامانه جداگانه و به صورت کاملاً مجزا در این دو دانشگاه صورت می‌پذیرد. لذا آن دسته از داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده‌اند، باید به سامانه سنجش و آموزش کشور جهت این ویرایش اقدام نمایند.

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد، در سال های مختلف با توجه به جدول زمان‌بندی سازمان سنجش و آموزش کشور متفاوت می‌باشد. با در نظر گرفتن اینکه انتخاب رشته پس از اعلام نتایج آغاز می‌گردد، لذا زمان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته ارشد سراسری کمی در سال های مختلف ممکن است دچار جابه‌جایی هایی شود.

برای اطلاع دقیق از زمان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته ارشد سراسری و همچنین نحوه ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری ، می‌توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. همچنین با استفاده از سامانه ویرایش انتخاب رشته ایران تحصیل ، با شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 تماس حاصل نمایید.

 

 

 

امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری برای کلیه داوطلبان در گروه های آزمایشی قرار داده شده است.

 

 

 

 

امکان ویرایش انتخاب رشته ارشد

امکان ویرایش انتخاب رشته ارشد

امکان ویرایش انتخاب رشته ارشد

 

توصیه همیشگی متخصصین ایران تحصیل بر انتخاب رشته درست و اصولی برای داوطلبان بوده است. اما متاسفانه برخی از اشتباهاتی که از سوی متقاضیان صورت می پذیرد، منجر به انحراف از انتخاب های مورد نظر آنان می گردد. به همین دلیل سازمان سنجش ، امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری  را برای کلیه داوطلبان قرار داده است.

چنانچه در زمان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته ارشد سراسری ، اقدامات لازم صورت نپذیرد، سامانه مورد نظر بسته خواهد شد. در نتیجه امکان ویرایش از تمامی داوطلبان سلب خواهد گردید. بنابراین چنانچه این فرصت را از دست دهید ، می توانید در تکمیل ظرفیت کنکور ارشد ، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایید. اما توصیه ما این است که بهتر است در ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری  شرکت نمایید.

چنانچه محل دانشگاه خود را به صورت اشتباها وارد نموده باشید، می توانید با استفاده از شرایط انتقالی از دانشگاه دولتی به دولتی استفاده نمایید. اما با توجه به شرایط ، هزینه و زمانبر بودن این امر ، لازم است از زمان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری به صورت دقیق اطلاع یابید تا دچار مشکلات بعدی نگردید.

 

 

برای بهرمندی از مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد  می توانید روی عبارت کلیک نمایید . 

 

سامانه ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری

 

سامانه ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری ایران تحصیل در اختیار تمامی داوطلبان قرار داده شده است تا با توجه به آن بتوانند به راحتی و بدون نیاز به مراجعه به سامانه خاصی، به ویرایش انتخاب رشته خود بپردازند. زمان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد با استفاده از سامانه مذکور قابل دستیابی خواهد بود.

چنانچه در رابطه با انتخاب رشته خود دچار ابهام و یا تریدیدی باشید، با استفاده از کمک متخصصین ما می توانید علاوه بر ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری ، از مشاوره انتخاب رشته نیز آگاه گردید.  متخصصین ما با توجه به علم و آگاهی که در رابطه با رشته های مختلف دارند، می توانند در این امر به شما کمک نمایند.

برای اطلاع از نحوه ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری  می توانید با مشاورین و متخصصین سامانه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همچنین آگاهی از زمان ویرایش انتخاب رشته ارشد سراسری به صورت دقیق، با استفاده از این تماس امکان پذیر خواهد بود.

جهت اطلاع دقیق از ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری  ، زمان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته ارشد سراسری ، استفاده از سامانه ویرایش انتخاب رشته ارشد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 سراسر کشور  9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 98

کانال اطلاع رسانی ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری

مطالب مرتبط : 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

نتایج نهایی کارشناسی ارشد

زمان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته ارشد سراسری

ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری

به این پست امتیاز دهید

آیا امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری وجود دارد؟

بله. امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری پس از انجام انتخاب رشته وجود دارد.

ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری به چه نحویی است؟

به‌صورت الکترونیکی است.

 اعلام نتایج کنکور ارشد چه زمانی است؟

در سال های مختلف با توجه به جدول زمان‌بندی سازمان سنجش و آموزش کشور متفاوت می‌باشد.

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور