ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته | ایران تحصیل

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

این روزها استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است زیرا اکثر افراد برای انتخاب رشته به مشاوره تحصیلی مراجعه می کنند تا بتوانند بازخورد خوبی دریافت کنند و بک انتخاب رشته درست را تجربه نمایند. توجه داشته باشید تعداد مشاوره تحصیلی تلفنی در سطح کشور زیاد است اما تمامی آن ها دارای مشاوران مجرب و کاربلد نیستند به همین دلیل باید در انتخاب مشاوره تحصیلی هم دقت کنید. در ادامه بهتر است ذکر کنیم مشاوره تحصیلی دارای ویژگی‌های متعددی است که در این مقاله به طور کامل مور بررسی قرار داده خواهد شد.اگر بخواهیم به یکی از ویژگی های منحصر به فرد مشاوره تحصیلی اشاره کنیم باید بدانید افرادی که در مناطق محروم زندگی می کنند به راحتی می توانند با استفاده از تلفن از یک مشاور تحصیلی حرفه ای بهره مند شود.

شایان ذکر است بدانید ما قصد داریم اطلاعات دقیقی را نسبت به بهترین مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته در اختیار شما قرار دهیم در واقع مشاوره تحصیلی تلفنی دارای مزایا و معایبی است که به آن پرداخته خواهد شد. 

در آکادمی ایران تحصیل، مشاوران با تجربه و متخصص ما اطلاعات بسیاری در رابطه با تمامی رشته ها در اختیار شما قرار داده و قبولی شما را در رشته مورد علاقه‌تان تضمین می کنند. جهت ثبت نام و رزرو مشاوره انتخاب رشته روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

 

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی، یکی از انواع مشاوره است که می توان در اختیار متقاضی قرار داد. در واقع برای کسانی که امکان مراجعه حضوری به مشاور را ندارند، مشاوره تحصیلی تلفنی گزینه مناسبی است. حتی اگر تعداد جلسات مشاوره هم زیاد شود مشکلی پیش نخواهد آمد و هر جلسه می تواند ادامه مطالب جلسه قبل باشد و در نهایت به یک نتیجه مهم برسد.

مشاوره تحصیلی تلفنی از یک نظر دیگر دارای امتیاز مثبت است و آن هم زمان مشاوره می باشد. شما در اول صبح تا آخر شب هر زمانی که مناسب بدانید، می توانید از شخص مشاوره بگیرید و یا جلسات قبلی را ادامه دهید. نوع دیگر مشاوره، مشاوره تحصیلی آنلاین است که با وارد کردن مشخصات و نتایج آزمون می توان رتبه را تخمین زد و یا با توجه به رتبه دانشگاه هایی با امکان قبولی را شناخت.

 

برای کسب اطلاعات درباره بهترین مشاوره تحصیلی در تهران وارد شوید.

 

 

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

یکی از مهم ترین تصمیماتی که داوطلبان در روند تحصیل خود باید بگیرند، تصمیم برای انتخاب رشته ای است که در دانشگاه ادامه خواهند داد و برای کنکور سراسری در آن رشته سنجیده می شوند. در فرایند انتخاب رشته، وجود یک مشاوره تحصیلی دلسوز و آگاه بسیار موثر است و می تواند در آینده تحصیلی و شغلی فرد بسیار نقش داشته باشد. یکی از راه های بهره مندی از راهنمایی مفید و موثر، مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته است.

افرادی که بنا به دلایلی از جمله دور بودن از مراکز مشاوره انتخاب رشته، مشغله های کاری و خانوادگی، امکان دریافت مشاوره حضوری را ندارند، می توانند از مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته استفاده نمایند. به دلیل اهمیت برخورداری از مشاوره مناسب در مسیر انتخاب رشته، در این مقاله به بررسی نقش مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته در موفقیت داوطلبان اشاره خواهیم کرد. پس تا انتها با ما باشید.

حساس ترین مرحله پذیرش در دانشگاه ، انتخاب رشته می باشد و انجام اصولی آن به میزان بسیار زیادی قبولی شما را تضمین می کند. بسیاری از داوطلبان از نکاتی که باید برای انتخاب رشته رعایت کنند ، بی اطلاع هستند و در این راستا نیاز به یک مرکز تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته افزایش می باید. صرفه جوبی در زمان و هزینه و هم چنین عدم مراجعه حضوری به دفتر مشاور ، از جمله مزیت های مشاوره تحصیلی تلفنی در مقطع انتخاب رشته است و می توانید از هر کجای ایران و با هر امکاناتی که هستید به بهترین مشاوران تحصیلی متصل شده و از با کیفیت ترین مشاوره بهره مند شوید.

اکثر دانش‌آموزان و دانشجویان بر این باورند که برای داشتن انتخاب رشته‌ ی خوب، مهم‌ ترین چیز دارا بودن کارنامه کنکور و نمره کنکور و رتبه‌ کنکور خوب است اما این افراد بیش از این ‌که به خودشان، اهداف شان، آینده‌ شان و زندگی شان فکر کنند به نظر دیگر افراد و اهمیتی که مردم جامعه برای رشته ‌های دانشگاهی مختلف قائل هستند، توجه می ‌کنند. موضوع اصلی برای داشتن انتخاب رشته‌ ی صحیح این است که خود و هدف نهایی خود را خوب بشناسند. در مورد خیلی از داوطلبان دیده شده که فرد در رشته ای پذیرفته شده است که علاقه ای ندارد و گاها علی رغم تمام تلاشش برای ورود به دانشگاه، از ادامه تحصیل در دانشگاه انصراف می دهند. برای همین است که مشاوره انتخاب رشته کنکور نقشی مهم در آینده شغلی و روحی تمامی دانش آموزان و دانشجویان دارد.

 

بررسی مزایا و معایب مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

در این بخش از مقاله تصمیم داریم به بررسی مزایا و معایب مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته بپردازیم. توجه داشته باشید تمامی خدماتی که توسط وبسایت ها، شرکت ها و ارگان ها به مردم ارائه می‌شود دارای مزایا و معایبی است که هر شخص باید قبل از استفاده از آن، از مزایا و معایب خدمات مورد نظر مطلع شود. در نتیجه مشاوره تحصیلی تلفنی هم یکی از خدمات پرطرفدار محسوب می شود و مطمئنا از این قاعده مستثنا نیست. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم 2 پاراگراف مجزا را به مزایا و معایب مشاوره تحصیلی تلفنی اختصاص دهیم تا شما بتوانید با دید باز و آگاهی کامل از مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته استفاده کنید.

 

 

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

 

مزایا مشاوره تحصیلی با استفاده از تلفن

در گام اول بهتر است به سراغ مزایای مشاوره تلفنی برویم زیرا مزایای این خدمات بیشتر از معایب آن است. یکی از مزایای منحصر به فرد این نوع از مشاوره عدم محدودیت مکانی است. در واقع این نوع از مشاوره تحصیلی به هیچ وجه به یک مکان خاص محدود نمی شود و شما از سراسر کشور می توانید به راحتی با استفاده از یک تلفن از این مشاوره استفاده کنید. مبحث دو مربوط به مراجعه حضوری برای دریافت مشاوره تحصیلی است که بسیاری از افراد به دلایل مختلف از مشاوره تحصیلی حضوری استفاده نمی کنند به همین استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی می تواند برای افرادی که از مشاوره تحصیلی حضوری دوری می کنند  انتخاب هوشمندانه ای باشد. در این صورت به هیچ عنوان نیاز به حضور شما در دفتر مشاوره نخواهد بود.

انتخاب رشته کنکور بر اساس رتبه، رشته مورد نظر و دانشگاه های ایده آل شما در آکادمی ایران تحصیل به کمک مشاورینی که سال ها در این زمینه سابقه داشته و دارند می تواند موجب تضمین تحصیل شما در دانشگاه و رشته مورد علاقه شما باشد، برای استفاده از این خدمات کافیست روی لینک رزرو آنلاین کلیک کنید.

مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

 

 

معایب مشاوره تحصیلی با استفاده از تلفن

در این بخش از مقاله تصمیم داریم اطلاعاتی را در مورد معایب مشاوره تحصیلی تلفنی در اختیار شما قرار دهیم. در ابتدا بهتر است ذکر کنیم استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی تنها با شماره گیری از طریق تلفن به راحت ترین شکل امکان پذیر است. اما اینکه چه مشاوری با چه میزان تخصص و تسلط به مباحث پشت خط تلفن باشد از اهمیت زیادی برخوردار است. همین مسئله باعث می شود تا بسیاری از افراد را برای استفاده از این نوع مشاور دلسرد شوند.

توجه داشته باشید مشاوری که قصد دارد به یک داوطلب به صورت تلفنی مشاوره بدهد باید تسلط و تخصص بیشتری نسبت به مشاوره حضوری داشته باشد و باید بتواند به صورت تلفنی بهترین نوع مشاوره را به مخاطب خود ارائه کند. بسیاری از افراد از تسلط و تخصص کافی برخوردار نیستند و نمی‌توانند خدمات درست را به متقاضی ارائه دهند. حال اگر شما تصمیم دارید از بهترین مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته استفاده کند بهترین گزینه برای شما استفاده از مشاوره تلفنی وب سایت ایران تحصیل است زیرا مشاورین فوق‌العاده حرفه‌ای دارد.

 

بهترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته

  

بهترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته

تفاوتی که بین برترین مشاوره انتخاب رشته با سایر انتخاب رشته های تلفنی وجود دارد را می توان در رابطه با مطابقت رشته انتخابی با رشته تحصیلی دانست. بنابراین آنچه در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته صورت می پذیرد، صرف انتخاب چند کد رشته نخواهد بود. انجام آزمون های استعداد ، رغبت را می توان از جمله آزمون هایی دانست که توسط مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته صورت می پذیرد.

اگر بخواهیم بهترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته را به شما معرفی نماییم ، باید مرکز مشاوره ایران تحصیل را به شما معرفی نماییم که با توجه دقیق خود به بسیاری از امور، می توانند بهترین انتخاب رشته را برای ما فراهم نمایند. جهت برقراری ارتباط با مشاوران این ایران تحصیل تنها کافی است با شماره ای که در سایت قرار دارد تماس حاصل کنید.

خدماتی که در مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته به مراجعین عزیز ارائه می گردد، منحصر به انتخاب رشته کنکور نمی باشد. مشاوره انتخاب رشته آنلاین، انتخاب رشته ارشد را می توان از جمله انتخاب رشته ها برای داوطلبان دانست. گرایش ها در مقطع ارشد موجب تخصصی شدن رشته شما خواهد بود و متناسب با آن در آینده شما می توانید جذب بازار کار گردید.

 

جهت مطلع شدن از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین بر روی لینک کلیک کنید.

 

ویژگی های انتخاب رشته خوب

آخرین گام دانش آموزان برای ورود به دانشگاه انتخاب رشته کنکور است و از نظر بسیاری از مشاوران تحصیلی مهم ترین گام نیز همین انتخاب رشته کنکور محسوب می‎ شود. به عبارت دیگر یک انتخاب غلط می‌ تواند زحمات چندین و چند ساله داوطلب کنکور را بر باد دهد. از طرف دیگر یک انتخاب رشته کنکور مناسب به همان اندازه می‌ تواند داوطلب کنکور را به رشته ه‎ای که به آن علاقمند است برساند و این نهایتا منجر به رضایت شغلی و اشتغال هدفمند و کاهش نرخ بیکاری و افزایش بهورزی شغلی در جامعه خواهد شد.

مشاوران تحصیلی همواره این نکته را متذکر می شوند که داوطلب کنکور باید دقت داشته باشد که یک رشته خاص به تنهایی نه خوب است و نه بد زیرا اگر کسی که به آن رشته علاقمند است و استعداد ادامه آن را دارد، به تحصیل آن بپردازد. نتیجه کار مناسب خواهد بود در صورتی که عدم علاقه داوطلب کنکور به پرمخاطب‎ ترین رشته‎ های دانشگاهی هم یک نیروی کارآمد در آن رشته تربیت نخواهد کرد.

 

ظرفیت دانشگاه ها

با توجه به آمار هر ساله کنکور متوجه می شویم که داوطلبان در رشته تجربی بیش از سایر رشته ها هستند. یعنی طبق آمار بیش از 60 درصد داوطلبان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته تجربی هستند و علاقمند به تحصیل در یکی از رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی هستند. مشاوران ما در ایران تحصیل اطلاعات کاملی را در رابطه با تمامی رشته ها در اختیار داوطلبان عزیز قرار می دهند. 

آکادمی ایران تحصیل به کمک رتبه های سال های پیشین آزمون سراسری و برترین مشاورین ایران با انتخاب رشته اصولی بر اساس علایق و دسته بندی های به خصوص توانسته تا 93% رضایت مراجعین انتخاب رشته را افزایش دهد؛ برای استفاده از خدمات مشاوره انتخاب رشته و انجام به صورت مستقیم کافیست تا روی لینک زیر کلیک کنید.

بهترین مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

 

انتخاب رشته ریاضی 

انتخاب رشته ریاضی به شرطی می تواند مسیر موفقیت شما باشد که آگاهی خود را نسبت به رشته های ارائه شده در دانشگاه های مد نظر بالا ببرید و بدانید رشته مورد علاقه شما در کدام یک از دانشگاه های ایران رتبه بهتری دارد و با انتخاب صحیح و آگاهانه بتوانید به اهداف بزرگتر دست یابید. دغدغه اصلی کنکوری ها این است که چه طور می شود با رتبه خود در دانشگاه مد نظر در رشته مورد علاقه قبول شد. شما می توانید برای انتخاب رشته صحیح و درست با در نظر گرفتن علاقه و استعداد فردی با مشاوران ما تماس گرفته تا شما را در انتخاب راه زندگی راهنمایی کنیم.

همانطور که می دانید کنکور ریاضی سومین گروه آزمایشی پرجمعیت در کنکور سراسری است که در خود رشته های فنی مهندسی و علوم پایه را جای داده است. با توجه به آمار قبولی در رشته های مهندسی اصلی ترین هدف داوطلبان این رشته برای شرکت در انتخاب رشته ریاضی است. در سال های اخیر با توجه به آمارهای موجود از رشد نزولی متقاضیان این گروه آزمایشی، شانس قبولی داوطلبان در رشته های مهندسی بیشتر شده است. اما انتخاب رشته مناسب مستلزم آگاهی کامل شما از تمامی موارد مرتبط خواهد بود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره تحصیلی وارد شوید.

 

انتخاب رشته تجربی 

به دلیل افت بازار کار در اکثر رشته ها جز تجربی، انتخاب رشته تجربی در میان دانشجویان سال به سال افزایش می یابد. انتخاب رشته تجربی می تواند مسیر موفقیت شما باشد فقط باید آگاهی خود را نسبت به رشته های ارائه شده در دانشگاه های مد نظر بالا ببرید و بدانید رشته مورد علاقه شما در کدام یک از دانشگاه های ایران رتبه بهتری دارد و با انتخاب صحیح و آگاهانه بتوانید به اهداف بزرگتر دست یابید دغدغه اصلی کنکوری ها این است که چه طور می شود با رتبه خود در دانشگاه مد نظر در رشته مورد علاقه قبول شد.

شما می توانید برای انتخاب رشته صحیح و درست با در نظر گرفتن علاقه و استعداد فردی با مشاوران ما تماس گرفته تا شما را در انتخاب راه زندگی راهنمایی کنیم. رشته تجربی عنوان پرجمعیت ترین گروه آزمایشی کنکور سراسری را دارد.

 

انتخاب رشته انسانی

انتخاب رشته انسانی یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزان رشته انسانی است قبول شدن در یکی از رشته های روانشناسی، حقوق حسابداری از اولویت دانشجویان این رشته می باشد. انتخاب رشته انسانی در میان دانشجویان سال به سال کاهش می یابد و این موضوع به دلیل معرفی نشدن درست این مجموعه و پتانسیل های آن است. انتخاب رشته انسانی نیز می تواند مسیر موفقیت شما باشد فقط باید آگاهی خود را نسبت به رشته های ارائه شده در دانشگاه های مد نظر بالا ببرید و بدانید رشته مورد علاقه شما در کدام یک از دانشگاه های ایران رتبه بهتری دارد  و با انتخاب صحیح و آگاهانه بتوانید به اهداف بزرگتر دست یابید.

دغدغه اصلی کنکوری ها این است که چه طور می شود با رتبه خود در دانشگاه مد نظر در رشته مورد علاقه قبول شد  در ادامه اطلاعاتی در مورد نحوه انتخاب رشته انسانی و انتخاب دانشگاه مطالبی را شرح داده ایم تا بتوانیم به پرسش های شما پاسخ دهیم و در انتخابی درست با در نظر گرفتن استعداد هر شخص در رشته مورد علاقه مؤثر واقع شویم اگر در انتخاب رشته انسانی رشته  مورد علاقه خود را انتخاب نکرده اید و در شناسایی استعداد خود تردید دارید شما می توانید برای انتخاب رشته صحیح و درست با در نظر گرفتن علاقه و استعداد فردی با مرکز آی مشاوره تماس گرفته تا با مشاوران و کارشناسان برتر، شما را در انتخاب راه زندگی راهنمایی کنیم.

 

انتخاب رشته هنر

انتخاب رشته هنر به شرطی می تواند مسیر موفقیت شما باشد که آگاهی خود را نسبت به رشته های ارائه شده در دانشگاه های مد نظر بالا ببرید و بدانید رشته مورد علاقه شما در کدام یک از دانشگاه های ایران رتبه بهتری دارد و با انتخاب صحیح و آگاهانه بتوانید به اهداف بزرگتر دست یابید. دغدغه اصلی کنکوری ها این است که چه طور می شود با رتبه خود در دانشگاه مد نظر در رشته مورد علاقه قبول شد. شما می توانید برای انتخاب رشته صحیح و درست با در نظر گرفتن علاقه و استعداد فردی با مشاوران ما تماس گرفته تا شما را در انتخاب راه زندگی راهنمایی کنیم. انتخاب رشته هنر در میان دانشجویان سال به سال کاهش می یابد و این موضوع به دلیل معرفی نشدن درست این مجموعه و پتانسیل های آن است.

 

 

مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

 

انتخاب رشته زبان

شرکت در کنکور زبان های خارجی هم برای متقاضیان این رشته و هم برای متقاضیان گروه های آزمایشی اصلی از جمله ریاضی، تجربی، انسانی مجاز است. به این صورت که اگر داوطلبی خواهان شرکت در یکی از گروه های آزمایشی اصلی باشد نیز می تواند در کنکور زبان نیز شرکت کند. کارنامه انتخاب رشته زبان مدتی بعد از اعلام نتایج کنکور منتشر می شود و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته زبان هستند 150 رشته را می توانند بر اساس اولویت انتخاب نمایند داوطلبان برای قبولی در رشته ی مورد نظر باید به رشته های زیر گروهی که در آن نمرات بالایی را به دست آورده اند توجه کرده و آن ها را در اولویت قرار دهند زیرا که شانس قبولی بیشتر است برای آگاهی دقیق از نحوه انتخاب رشته زبان باید با کارنامه و تاثیر سهمیه مناطق بر روی رتبه کاملا آشنا باشید تا بتوانید در انتخاب رشته دانشگاه موفق باشید.

 

برای کسب اطلاعات نسبت به انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش بر روی لینک کلیک کنید

 

آیا استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته ضروری است؟

این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی است که توسط اکثر افراد پرسیده می شود. به همین دلیل بهتر است در این بخش از محتوا این مبحث را مورد بررسی قرار دهیم. در ابتدا بهتر است ذکر کنیم که برخی از داوطلبان بر این باور هستند که ما خودمان می توانیم به تنهایی انتخاب رشته کنکور را انجام دهیم و نیازی به مشاوره نخواهیم داشت. قطعا وارد کردن تعدادی کد ، کار دشواری نخواهد بود و هر داوطلب و حتی فرد بیسواد و ناآشنا با این موضوع نیز به سادگی می تواند برای شما چند کد را وارد نموده و نهایتا در یکی از آن رشته ها پذیرفته شوید.

ضرورت مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته کلیه داوطلبان زمانی مشخص می شود که شما در یک رشته پذیرفته می شوید بدون اینکه با تجربه، علاقه، شخصیت و استعدادتان همخوانی داشته باشد. بنابراین در این شرایط ، داوطلبی که در حال حاضر دانشجو محسوب می شود ، با احساس سردرگمی فراوانی روبه رو می گردد. بنابراین مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین به جلوگیری از وقوع این مشکلات کمک خواهد نمود.

با توجه به کارنامه کنکور سراسری ، داوطلبان می توانند در انتخاب رشته با آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد شرکت نمایند. اما تفاوت بسیاری بین کد رشته های این دانشگاه و همچنین نحوه پذیرش آنان وجود خواهد داشت. مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته به شما کم می نماید تا با توجه به رتبه کسب شده بهترین انتخاب رشته را داشته باشید. در نهایت به سادگی می توانید با استفاده از شماره تماس موجود در صفحه از مشاوره تحصیلی تلفنی وب سایت ایران تحصیل استفاده کنید.

 

آیا استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته ضروری است؟

 

انتخاب رشته کنکور سراسری

برای انتخاب رشته کنکور سراسری، باید به ترتیب موارد زیر را مورد توجه قرار داد:

 •  به دست آوردن شناخت از رشته های مختلف و آینده شغلی آن ها (از طریق مشاور و اینترنت)
 •  شرکت در انتخاب رشته آنلاین (تخمینی)
 •  تعیین اولویت ها (دانشگاه؟ رشته؟ شهر؟)
 •  چیدمان گزینه ها بر اساس اولویت های فرد، از کم احتمال ترین گزینه ها به محتمل ترین آن ها

 

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری از اهمیت زیادی برخوردار است به همین دلیل این بخش را  به این موضوع اختصاص دادیم. لازم به ذکر است بدانید آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در دانشگاه های سراسری هستند می توانند با استفاده از انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش و آموزش کشور از رشته های احتمالی که با توجه به رتبه کسب شده خواهند توانست پذیرفته شوند آگاه گردند. و پس از آن مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته بدان ها کمک خواهد نمود تا انتخاب رشته موفقی داشته باشند.

یکی از خدماتی که بهترین مشاوره به کلیه داوطلبان ارائه می نماید این است که برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته های کنکور هنر می باشند، کمک خواهد نمود تا بتوانند از آزمون عملی کنکور هنر برای رشته هنر آگاه شوند. مشاوره تلفنی انتخاب رشته به شما کمک خواهد نمود تا با استفاده از شناختی که از خود کسب می نمایید، می توانید به این نکته دست یابید که آیا در رشته هنر آینده شغلی مناسبی خواهید داشت؟ یا در سایر گروه های آزمایشی؟

جهت استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته برای انتخاب رشته می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه حتی در ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز خواهند بود. همچنین کلیه خدمات به صورت رایگان می باشند و هر داوطلب می تواند به صورت رایگان از این خدمات بهره مند شود.

 

چگونگی دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

آکادمی مشاوره تحصیلی ایران تحصیل، با داشتن کادری مجرب با مشاوره های تخصصی که ارائه می دهد، افراد زیادی را به هدفشان که همان موفقیت در فرایند انتخاب رشته است نزدیک تر کرده است. مرکز مشاوره ایران تحصیل از افرادی که سابقه کسب رتبه های عالی داشته اند و در دانشگاه های معتبر کشور تحصیل کرده اند، به عنوان نخبگان ایران یاری گرفته تا بتواند به متقاضیان خدمات مشاوره ای مفیدی ارائه دهد.

این مرکز مشاوره می تواند برنامه ریزی های تحصیلی شما را از ابتدا تا انتها (مطالعه برای کنکور و تمام عوامل موثر در آن، روز آزمون و نحوه عملکرد مناسب در جلسه و در نهایت انتخاب رشته با قائده و هوشمندانه) برنامه ریزی کند و شما را در تمام مراحل این مسیر یاری کند.

 

تفاوت ایران تحصیل با سایر مشاوره های انتخاب رشته در چیست؟

تفاوت های زیادی بین وب سایت ایران تحصیل و سایر مشاوره های انتخاب رشته وجود دارد. یکی از موارد مربوط به مشاور است. توجه داشته باشید ایران تحصیل دارای مشاورین مجرب، با تجربه و معتبری می‌باشد. بسیاری از شرکت های مشاوره دیگر یک مشاور معتبر و معروف استخدام کنند و در کنار آن از دستیاران بی تجربه بهره می‌برند زیرا در این صورت می توانند سود بیشتری به دست بیاورند در نتیجه خدمات بی کیفیت ارائه می دهند. این مسئله یکی از بزرگ‌ترین تفاوت های بین مشاورین وب سایت ایران تحصیل و مشاورین سایر شرکت ها وب سایت می باشد. مبحث بعد مربوط به قیمت مناسب نسبت به کیفیت مشاوره است. این نکته را در نظر داشته باشید ایران تحصیل باکیفیت ترین مشاوره را به داوطلبان ارائه می‌دهد. در واقع مشاوره این وب سایت بسیار هدفمند می باشد از وی دیگر در مقابل هزینه مناسبی را دریافت می کنند. اما برخی از شرکت ها خدمات باکیفیت و هدفمند ارائه نمی‌کنند اما مبلغ زیادی دریافت می نمایند.

 

حرفه ای ترین مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

 

آخرین اخبار پیرامون مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

فعالیت ۲۷۰ مرکز تحصیلی تربیتی بهزیستی برای کمک داوطلبان کنکور

بر اساس اعلام کارشناس مسئول خط مشاوره تلفنی سازمان بهزیستی کشور در حال حاضر ۲۷۰ مرکز تخصصی تحصیلی تربیتی در کشور فعالیت می کنند.

مراکز مشاوره تحصیلی بهزیستی آماده ارائه راهنمایی‌های انتخاب‌ رشته 

بهزاد وحیدنیا در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد مشاوره تحصیلی برای پذیرفته‌ شدگان کنکور به‌ صورت مشاوره تحصیلی تلفنی از طریق تلفن ۱۴۸۰ امکان پذیر است.

 

خلاصه مطلب

مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات دقیقی نسبت به مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته در اختیار نداشته اید اما در حال حاضر با یکی از بهترین وب سایت های مشاوره تحصیلی آشنا شده اید که بهترین خدمات را ارائه می‌کند و کمترین هزینه را دریافت می نماید. در ادامه بهتر است ذکر کنیم که شما در این مقاله از با مزایا و معایب مشاوره تحصیلی تلفنی، ضرورت استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی و بسیاری موارد دیگر مطلع خواهید شد که این مباحث می تواند در هنگام انتخاب رشته به شما کمک کند.

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

5/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مزایای استفاده از مشاوره تلفنی ایران تحصیل چیست؟

صرفه جویی در زمان، دریافت مشاوره عالی و هدفمند و بسیاری از موارد دیگر که در مقاله ذکر شده است.

تفاوت استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی نسبت به مشاوره حضوری چیست؟

مشاوره تلفنی در تمام زمان روز در  دسترس است اما این مسئله در مورد مشاوره حضوری صدق نمی کند.

زمینه فعالیت مشاوره تحصیلی تلفنی وب سایت ایران تحصیل چیست؟

این وب سایت در تمام مقاطع فعالیت می کند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  زینب
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام من معلم استثنایی هستم میخواستم برای کنکور ارشد رشته ای رو بخونم که بتونم بعد از گرفتن ارشد فوق لیسانس برم دبیر دبیرستان بشم، خودم علاقه ی زیادی به تاریخ دارم و قصد داشتم تاریخ بخونم اما یکی از آشناهامون گفت علوم اجتماعی بخون جامع تره و بعدا میتونی با توجه به نیاز مدارس یکی از رشته های اجتماعی تاریخ یا جغرافیا رو انتخاب کنی، میخولستم ببینم چقد درسته ابن حرف، چون کتابهای علوم اجتماعی واقعا خیلی سختن و متاسفانه از درس جامعه شناسی اصن خوشم نمیاد و مطمئم برای خوندنش خیلی اذیت میشم، حالا پیشنهاد شما چیه؟؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقتتون بخیر برای بررسی بیشتر و مشاوره ی دقیقتر با ما تماس بفرمایید

 2. Avatar photo
  مهدی
  ۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

  سلام ایا میشه کارشناسی ناپیوسته روزانه حسابداری(فنی) رو ادامه بدم و حین تحصیل رشته تجربی نظام جدید کنکور بدم؟

  • Avatar photo
   mansuri
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام وقت بخیر بله امکان پذیر است

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

   سلام روزتونم بخیر برای اطلاع از نحوه شرکت مجدد در کنکور تماس حاصل فرمایید

  • Avatar photo
   دانیال
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

   سلام ایا فقط نمرات نوبت اول و دوم هفتم،هشتم و نهم برای انتخاب رشته مهمه

   • Avatar photo
    مشاور عیسائی
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۵

    سلام وقت بخیر
    بله تاثیر گذار خواهد بود . جهت دریافت اطلاعات بیشتر و محاسبه نمره شما با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 3. Avatar photo
  ایلیا
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

  سلام خسته نباشید، من بارتبه ۱۲۰۱ زیر گروه ۱ منطقه ۳ میتونم نیمسال اول‌ اهواز برم(هم ناحیه هستیم).
  پارسال تا ۱۲۱۲ گرفته ولی ۹۹ تا رتبه ۸۰۰ گرفته.
  ضمنا شما میدونید چرا رتبه کشوری من نسبت به فرد هم رتبه پارسالم توی منطقه بدتر شده(حدود ۷۰۰تا)

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام وقت بخیر
   جهت مشاوره دقیق برای انتخاب رشته با مرکز تماس حاصل فرمایید.

 4. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

  باسلام خسته نباشیدمن سوالی داشتم و نیازمندم ک هر چه سریعتر راهنمایم کنید تا از سر در گمی در بیام.
  بنده با رتبه ۳۳900و تراز 6038و زیر مجموعه هااول۲۹۳۴۸،دوم۵۳۷۳۴،سوم۵۳۹۷۸،چهارم۴۹۳۶۹،وپنجم۴۷۴۰۶ آیا قابلیت این هست ک رشته هایی مثل فقه وحقوق اسلامی روانشناسی ویا علوم تربیتی رو بیارم؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. Avatar photo
  Zed
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

  سلام زیست شناسی گیاهی بازار کارش بهتره یا جانوری؟

  • Avatar photo
   rahimi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام وقت بخیر
   همه ی رشته ها بازار کار دارند و بستگی داره شما به کدومشون علاقه داشته باشید و شما میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر به مجموعه تماس بگیرید

 6. Avatar photo
  یگانه
  ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

  سلام من با فوق دیپلم پیوسته حقوق میتونم رشته آموزش ابتدایی ثبت نام کنم برای کارشناسی یعنی ۲ سال دیگه بخونم و لیسانسم و بگیرم چون رشته اموزش ابتدایی کلا کارشناسی ناپیوسته داره
  خواهشا پاسخم و بدین چون این ترم فوق دیپلم حقوق ام و میگیرم

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام وقت به خیر
   تغییر رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته محدودیتی ندارد،میتوانید هر رشته ای که مد نظر دارید را ثبت نام کنید.
   برای کسب اطلاعات بییشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرد.

 7. Avatar photo
  مرادی
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۸

  سلام.کسی که کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان خارجی خوانده .میتونه در کنور سراسری شرکت کنه و دندان پزشکی روزانه قبول بشه؟ در دفترچه کنکور نشد که باید فاقد تعهد خدمت سهمیه مناطق محروم باشه ایا این تعهد همان تعد نوشته شدر در گواهی موقت لیسانس است .ممنون میشم پاسخ بدید.ممنون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۳

   بسته به دانشگاه شما در دوره لیسانس و کارشناسی ارشد پاسخ سوال شما متفاوت است.برای اطلاع دقیق از شرایط با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل کنید

   • Avatar photo
    نگين
    ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

    از رشته تجربي ميشه دانشگاه دولتي ادبيات عربي و مترجمي تحصيل كرد؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

     با سلام.میتوانید در کنکور انسانی شرکت کنید و یا در صورت وجود این رشته در دانشگاه های دولتی بدون کنکور اقدام کنید.

 8. Avatar photo
  مبینا
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام خسته نباشید
  میخاستم بدونم از رشته خیاطی ک مایه یازدهم هست با معدل ۱۸ میتونن تغییر رشته بدن ب ریاضی یا برا کنکور باید خودشون بخونن؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 9. Avatar photo
  فرید
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۷

  با عرض سلام انتخاب رشته بدون کنکور و باکنکور باهم انجام میشه یا جدا هستند

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام وقتتون بخیر.
   برای هر دانشگاه جداگانه انجام میشود.

 10. Avatar photo
  Rey
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۲

  سلام من میخوام انتخاب رشته کنم ممنون میشم در رابطه با رشته ها راهنماییم بکنید

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶

   سلام انتخاب رشته برای مقاطع تحصیلی و دانشگاه های مختلف متفاوت میباشد

 11. Avatar photo
  حسابدار
  ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۱

  باعرض سلام و وقت بخیر من، فارغ التحصیل رشته حسابداری هستم ،میخواهم در آزمون ارشد شرکت کنم ،آیا میتوانم ذر رشته علوم تربیتی آزمون شرکت کنم و ادامه تحصیل بدم؟؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۲

   سلام شما با ازمون هر رشته ای که دلتون بخواد می توانید ازمون بدین‌ و ادامه تحصیل بدین

  • Avatar photo
   ftmekhakpour283@gmail.com
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۲

   سلام.
   من کنکور انسانی دادم میخوام رشته ارتباط تصویری بخونم.
   میخواستم بدونم این رشته آزمون عملی داره یا نه؟
   تشکر.

   • Avatar photo
    obeidavi obeidavi
    ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۴

    سلام وقت بخیر اگر با ازمون (کنکور) میخواین انتخاب رشته کنید بله ازمون دارد.

 12. Avatar photo
  Hanieh
  ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۸

  حسابداری قبول شدم.اگه بخوام رشته مدیریت مالی بخونم باید قبل از کنکور این رشته رو انتخاب میکردم یا بعد از رشته کاردانی انجام میشه ؟
  وسوال دومم اینکه الان که کنکور فنی و حرفه ایی برداشته شده و براساس سوابق تحصیلیه برای من که دیپلم سال ۹۸_۹۹دارم هم قابل اجرا هست؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام همون طور که در مباحث مشاوره تحصیلی‌ تلفنی انتخاب رشته گفته شده یک بار امکان قولی امکان پذیر است شما قبل انتخاب رشته باید رشته مدیریت مالی رو در اولویت می گذاشتید شما هم می تونید بر اساس سوابق تحصیلی وارد دانشگاه شوید .

تماس با مشاور