تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته کنکور سراسری سازمان سنجش کدام است ؟ 

برترین مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کدام مرکز است ؟ 

آیا می توان با مشاوره تحصیلی تلفنی ، انتخاب رشته خوبی انجام داد ؟  

آیا می توان به صورت مشاوره تحصیلی آنلاین  انتخای رشته انجام داد ؟ 

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته کمک می نماید تا بتوانید به بهترین انتخاب دست بزنید و در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوید. برترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته ،مشاوره ای خواهد بود که بتواند منطبق با تمامی اصول اقدام به انتخاب رشته نماید. با استفاده از مشاوره تلفنی انتخاب رشته رایگان می توانید از کلیه خدمات لازم بدون نیاز به صرف هزینه بهره مند گردید. جهت استفاده از مشاوره تلفنی انتخاب رشته می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. در ادامه به ضرورت مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته خواهیم پرداخت.

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته با شماره مشاور انتخاب رشته رایگان ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ضرورت مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

 

شاید برخی از داوطلبان با خود اینگونه تصور نمایند که ما خودمان می توانیم به تنهایی انتخاب رشته کنکور نماییم و نیازی به مشاوره نخواهیم داشت. قطعا وارد کردن تعدادی کد ، کار دشواری نخواهد بود و هر داوطلب و حتی فرد بیسواد و نآشنا با این موضوع نیز خواهد توانست برای شما چند کد را وارد نموده و نهایتا در یکی از آن رشته ها پذیرفته شوید.

ضرورت مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته کلیه داوطلبان زمانی مشخص می شود که شما در یک رشته پذیرفته می شوید بدون اینکه با تجربه ، علاقه ، شخصیت و استعدادتان همخوانی داشته باشد. بنابراین در این شرایط ، داوطلبی که در حال حاضر دانشجو محسوب می شود ، با احساس سردرگمی فراوانی روبه رو می گردد. بنابراین مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین به جلوگیری از وقوع این مشکلات کمک خواهد نمود.

با توجه به کارنامه کنکور سراسری ، داوطلبان می توانند در انتخاب رشته با آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد شرکت نمایند. اما تفاوت بسیاری بین کد رشته های این دانشگاه و همچنین نحوه پذیرش آنان وجود خواهد داشت. مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته به شما کم می نماید تا با توجه به رتبه کسب شده بهترین انتخاب رشته را داشته باشید.

 

 

 

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته بر اساس رتبه ، استعداد و علاقه داوطلبان و توجه به بازار کار و آینده شغلی اقدام به انتخاب رشته برای داوطلبان می نماید.

 

 

 

 

 

برترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته

 

برترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته

 

تفاوتی که بین برترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته با سایر انتخاب رشته های تلفنی وجود دارد را می توان در رابطه با مطابقت رشته انتخابی با رشته تحصیلی دانست. بنابراین آنچه در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته صورت می پذیرد، صرف انتخاب چند کد رشته نخواهد بود. انجام آزمون های استعداد ، رغبت را می توان از جمله آزمون هایی دانست که توسط مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته صورت می پذیرد.

اگر بخواهیم برترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته را به شما معرفی نماییم ، باید مرکز مشاوره ایران تحصیل را به شما معرفی نماییم که با توجه دقیق خود به بسیاری از امور، می توانند بهترین انتخاب رشته را برای ما فراهم نمایند. جهت برقراری ارتباط می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

خدماتی که در مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته به مراجعین عزیز ارائه می گردد ، منحصر به انتخاب رشته کنکور نمی باشد. مشاوره انتخاب رشته آنلاین انتخاب رشته ارشد را می توان از جمله انتخاب رشته ها برای داوطلبان دانست. گرایش ها در مقطع ارشد موجب تخصصی شدن رشته شما خواهد بود و متناسب با آن در آینده شما می توانید جذب بازار کار گردید.

 

 

مشاوره تلفنی انتخاب رشته رایگان

 

خدماتی که در مراکز مشاوره به داوطلبان ارائه می گردد، همراه با هزینه هایی خواهد بود و قطعا پرداخت این هزینه برای تمامی افراد امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین بهترین گزینه ای که می توانید از آن استفاده نمایید ، مشاوره تلفنی انتخاب رشته رایگان کنکور خواهد بود. برای داوطلبان دکتری نیز امکان مشاوره انتخاب رشته دکتری فراهم گردیده است.

مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری قبل از انتخاب رشته کنکور بسیار ضروری است. اما با توجه به قابل فهم نبودن برخی از مفاد موجود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته، داوطلبان ممکن است دچار اشتباهاتی شوند و همین مسئله موجب انتخاب رشته غیر اصولی و انصراف از دانشگاه و همچنین تا حدودی در برخی از موارد عدم ادامه تحصیل شود. در مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته توضیحات کاملی در این زمینه ارائه خواهد گردید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری در مرحله دوم برای رشته های با آزمون نوبت اول روزانه و نوبت دوم شبانه با توجه به رشته های تکمیل ظرفیت و کارنامه سبز داوطلبان صورت خواهد پذیرفت. برای داوطلبان کنکور تجربی یکی از سوالات ممکن است این موضوع باشد که آیا بهتر است به انتخاب رشته پزشکی دانشگاه آزاد با توجه به رتبه کسب شده بپردازند و یا اینکه رشته های پیراپزشکی دانشگاه های روزانه را انتخاب نمایند؟

 

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری

 

مشاوره تلفنی انتخاب رشته

مشاوره تلفنی انتخاب رشته

 

امکانی که با توجه به مشاوره تلفنی انتخاب رشته وجود دارد ، برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در دانشگاه های سراسری می باشند ، می توانند با استفاده از انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش و آموزش کشور از رشته های احتمالی که با توجه به رتبه کسب شده خواهند توانست پذیرفته شوند آگاه گردند. و پس از آن مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته بدان ها کمک خواهد نمود تا انتخاب رشته موفقی داشته باشند.

یکی از خدماتی که بهترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته به کلیه داوطلبان ارائه می نماید این است که برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته های کنکور هنر می باشند ، کمک خواهد نمود تا بتوانند از آزمون عملی کنکور هنر برای رشته هنر آگاه شوند. مشاوره تلفنی انتخاب رشته به شما کمک خواهد نمود تا با استفاده از شناختی که از خود کسب می نمایید ، می توانید به این نکته دست یابید که آیا در رشته هنر آینده شغلی مناسبی خواهید داشت ؟ یا در سایر گروه های آزمایشی ؟

جهت استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته برای انتخاب رشته می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حصل نمایید. مشاورین ما همه روزه حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز خواهند بود. همچنین کلیه خدمات به صورت رایگان می باشند و هر داوطلب می تواند به صورت رایگان از این خدمات بهره مند شود.

 

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته در چه گروه های آزمایشی صورت می پذیرد؟

مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته در تمامی گروه های آزمایشی دانشگاه های سراسری ، آزاد ، علمی کاربردی و همچنین رشته های بدون کنکور صورت می پذیرد و در این زمینه هیچ گونه محدودیتی برای داوطلبان در رابطه با استفاده از خدمات و یا گروه آزمایشی وجود نخواهد داشت.

 

تفاوت برترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته با سایر مشاوره های انتخاب رشته در چیست؟

 

قطعا خدمات و کیفیت هر یک از این نوع خدمات می تواند تفاوت زیادی را بین رشته های مختلف ایجاد نماید. به همین دلیل هر یک از داوطلبان با استفاده از نرم افزارهای انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و آزاد خواهند توانست از خدمات لازم بهره مند گردند. همچنین تجربه های موفق انتخاب رشته نیز، از جمله موارد مهمی است که می تواند تعیین کننده بهترین بودن مشاوره تلفنی انتخاب رشته خواهد بود.

 

 

 

 

 

بهترین رشته گروه آزمایشی ریاضی چیست؟

بهترین رشته گروه آزمایشی تجربی چیست؟

بهترین رشته گروه آزمایشی علوم انسانی چیست؟

پذیرش در کدام یک از رشته های با ازمون به صورت بومی می باشد؟

شماره های مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش چیست ؟

میزان تاثیر سهمیه ها در رتبه کسب شده داوطلبان در کنکور سراسری به چه میزانی است؟

کیفیت آموزش دانشگاه های پردیس بهتر است یا دانشگاه آزاد؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید. 

 

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

 

مطالب مرتبط :

مشاوره تحصیلی دبیرستان

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاهی

برترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته

شماره مشاور انتخاب رشته رایگان

مشاوره تلفنی انتخاب رشته رایگان

مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته

مطالب مرتبط

نظرات

 1. مبینا
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام خسته نباشید
  میخاستم بدونم از رشته خیاطی ک مایه یازدهم هست با معدل ۱۸ میتونن تغییر رشته بدن ب ریاضی یا برا کنکور باید خودشون بخونن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 2. فرید
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۷

  با عرض سلام انتخاب رشته بدون کنکور و باکنکور باهم انجام میشه یا جدا هستند

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام وقتتون بخیر.
   برای هر دانشگاه جداگانه انجام میشود.

 3. Rey
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۲

  سلام من میخوام انتخاب رشته کنم ممنون میشم در رابطه با رشته ها راهنماییم بکنید

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶

   سلام انتخاب رشته برای مقاطع تحصیلی و دانشگاه های مختلف متفاوت میباشد

 4. حسابدار
  ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۱

  باعرض سلام و وقت بخیر من، فارغ التحصیل رشته حسابداری هستم ،میخواهم در آزمون ارشد شرکت کنم ،آیا میتوانم ذر رشته علوم تربیتی آزمون شرکت کنم و ادامه تحصیل بدم؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۲

   سلام شما با ازمون هر رشته ای که دلتون بخواد می توانید ازمون بدین‌ و ادامه تحصیل بدین

 5. Hanieh
  ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۸

  حسابداری قبول شدم.اگه بخوام رشته مدیریت مالی بخونم باید قبل از کنکور این رشته رو انتخاب میکردم یا بعد از رشته کاردانی انجام میشه ؟
  وسوال دومم اینکه الان که کنکور فنی و حرفه ایی برداشته شده و براساس سوابق تحصیلیه برای من که دیپلم سال ۹۸_۹۹دارم هم قابل اجرا هست؟

  • مشاور ارشد
   ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام همون طور که در مباحث مشاوره تحصیلی‌ تلفنی انتخاب رشته گفته شده یک بار امکان قولی امکان پذیر است شما قبل انتخاب رشته باید رشته مدیریت مالی رو در اولویت می گذاشتید شما هم می تونید بر اساس سوابق تحصیلی وارد دانشگاه شوید .

ایران تحصیل
تماس با مشاور