ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری

هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا از هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری آگاهی دارید؟ داوطلبانی که با توجه به کارنامه اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۲، مجاز به انتخاب رشته در یکی از دوره های روزانه، شبانه، غیر انتفاعی، پیام نور و پردیس خودگردان شده اند، می توانند در انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ شرکت نمایند. این انتخاب رشته از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود. اما یکی از سوالات مهم این است که هزینه انتخاب رشته و قیمت مشاوره انتخاب رشته کنکور توسط مشاور چقدر است؟

بسیاری از داوطلبان می خواهند بدانند در آزمون پیش رو، هزینه انتخاب رشته پیام نور و غیر انتفاعی یا فرهنگیان نسبت به سال گذشته چه تغییری کرده است؟ آیا هزینه انتخاب رشته دانشگاه دولتی با دانشگاه سراسری تفاوت دارد؟ واریز هزینه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی به چه نحوی است؟ چگونه می توان از یک راهنمای خوب بهره مند شد؟ در این مقاله تلاش داریم تا به همه سوالات فوق پاسخ دهیم و داوطلبان گرامی را میزان هزینه انتخاب رشته در تمامی دوره های تحصیلی آشنا کنیم. همچنین، دوستان گرامی می توانند علاوه بر اطلاع طرح سوالات خود، از مشاوره تخصصی ایران تحصیل بهره مند شوند.

در راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری، به طور دقیق تمامی عوامل بررسی شده و با کمترین هزینه می توانید فرایند انتخاب رشته را با کمک تیم متخصص انتخاب رشته ایران تحصیل انجام دهید. جهت ثبت نام و رزرو مشاوره انتخاب رشته روی لینک زیر کلیک کنید.

چرخه انتخاب رشه آکادمی ایران تحصیل

 

هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ به منظور شرکت در این مرحله از کنکور سراسری، می بایست با مراجعه به سایت انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ فرم مربوطه را تکمیل نموده و رشته محل های مورد علاقه خود را حداکثر در 150 کد رشته محل به ترتیب اولویت در این فرم درج نمایند.

انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ از طریق سایت انتخاب رشته به آدرس sanjesh.org انجام می شود و داوطلبان ملزم به پرداخت هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ نمی باشند، بلکه بدون پرداخت مبلغی می توانند رشته محل های مورد علاقه خود را از دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ استخراج نموده و در سایت انتخاب رشته سازمان سنجش وارد نمایند.

شرکت در انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ بر خلاف انتخاب رشته دانشگاه آزاد به صورت رایگان بوده و هزینه ای برای داوطلب در پی ندارد. بنابراین به داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در این دوره شده اند، توصیه می کنیم در صورت داشتن شرایط انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ بر اساس کارنامه کنکور اولیه سراسری خود حتما شانس خویش را در این مرحله امتحان نمایند. لازم به ذکر است در این مرحله امکان خرید کارت اعتباری علاقه مندی جهت انتخاب رشته دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی برای داوطلبانی که در زمان ثبت نام کارت مربوطه را خریداری نکرده اند، فراهم می باشد.

 

نحوه پرداخت هزینه انتخاب رشته دانشگاه

نحوه پرداخت هزینه انتخاب رشته دانشگاه

برای ورود به  سامانه انتخاب رشته مجازی کنکور وارد لینک شوید.

 

هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری چقدر است؟

داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده و نتایج اولیه خود را دریافت نموده اند، وارد یکی از حساس ترین مراحل تحصیلی یعنی انتخاب رشته می شوند. بر این اساس، متقاضیانی که رتبه مجاز را به دست آورده اند، می بایست کد رشته محل های مورد نظر خود را به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته وارد کنند.

انتخاب رشته کنکور سراسری کاملا رایگان است و داوطلبان نیازی به پرداخت هزینه انتخاب رشته دانشگاه دولتی ندارند. اما برای برخی از دوره ها، اعم از پیام نور، غیر انتفاعی، فرهنگیان و دانشگاه آزاد واریز یک وجه مشخص الزامی می باشد. البته افرادی که مایل به ورود این دانشگاه ها هستند، در اصل باید به هنگام ثبت نام علاقه مندی خود را به آن ها مشخص نموده و برای اخذ سریال علاقه مندی، وجه مورد نظر را بپردازد.

اما چنانچه این به هر دلیلی در زمان نام نویسی صورت نگرفته است، می توان هزینه انتخاب رشته پیام نور و غیر انتفاعی یا فرهنگیان را از طریق خرید کارت اعتبار واریز، و کد دریافت شده را در فرم تقاضانامه وارد کنید. در ادامه بیشتر به این مورد می پردازیم.

به وسیله سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری ایران تحصیل، ما می توانیم با کمترین هزینه، قبولی داوطلبان را بصورت 100% تضمین کنیم و در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری به صورت حرفه ای آن ها را یاری رسانیم. برای ورود به سامانه، روی لینک رزرو آنلاین کلیک کنید.

 

هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری

 

هزینه انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان کنکور سراسری 

داوطلبانی که علاقه مند به انتخاب رشته های فرهنگیان هستند اما در زمان ثبت نام علاقه مندی خود را در فرم تقاضانامه به ثبت نرسانده اند، همانند آنچه توضیح داده شد می توانند در زمان انتخاب رشته برای این کار اقدام کنند.

در آزمون سال ۱۴۰۲، متقاضیان این رشته ها می بایست مبلغ 13 هزار و 700 تومان را از طریق درگاه های اینترنتی واریز کرده و سریال 8 رقمی را دریافت کنند. همچنین، انجام این امر تنها در بازه زمانی مشخصی ممکن است.

توجه داشته باشید که قبلا از واریز هر گونه هزینه انتخاب رشته فرهنگیان حتما دفترچه را با دقت مطالعه کرده و در صورت داشتن شرایط لازم، علاقه مندی خود را به ثبت برسانید. چرا که چنانچه بعد از پرداخت پشیمان شوید، دیگر امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت بنابراین پیش از واریز هزینه حتما با مشاوران ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید تا از اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان مطلع شوید و با آگاهی بیشتر به انتخاب رشته بپردازید.

 

اطلاعیه

مطابق اطلاعیه وزارت علوم در خصوص هزینه خرید کارت اعتباری انتخاب رشته دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی کنکور سال گذشته به ازای هر مورد علاقمندی مبلغ 137,000 ریال دریافت می شد. هنوز اطلاعیه ای مبنی بر هزینه خرید کارت اعتباری انتخاب رشته برای دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی کنکور در سال ۱۴۰۲ منتشر نشده است، اما با توجه به تورم سالانه امکان افزایش قیمت کارت اعتباری وجود دارد.

 

 

نحوه پرداخت هزینه انتخاب رشته فرهنگیان

برای اطلاع و آگاهی از قیمت مشاوره انتخاب رشته کنکور و پرداخت هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری در تمامی دوره ها لازم است که به سایت سازمان سنجش مراجعه شود. به طور کلی مراحل لازم جهت هزینه انتخاب رشته فرهنگیان به ترتیب زیر می باشد.

 • وارد کردن آدرس اینترنتی sanjesh.org در موتور جستجوگر خود. در صفحه اصلی بر روی گزینه ” خرید کارت اعتباری” که در سمت چپ صفحه واقع شده است کلیک کنید.
قیمت مشاوره انتخاب رشته کنکور چقدر است؟

قیمت مشاوره انتخاب رشته کنکور چقدر است؟

 

 • در صفحه بعدی لینک فعال ” سریال علاقه مندی به گزینش رشته های فرهنگیان آزمون سراسری ” را انتخاب نموده و سپس بر روی گزینه ” تایید و ادامه” کلیک کنید.
فرایند گام به گام پرداخت هزینه آزمون سراسری

فرایند گام به گام پرداخت هزینه آزمون سراسری

 

 • حال پنجره ای به روی شما باز می شود که بایستی اطلاعات خواسته شده اعم از نام، نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه، پست الکترونیک و نوع درگاه پرداخت هزینه انتخاب رشته دانشگاه دولتی مشخص گردد.

 

راهنمای پرداخت هزینه آزمون سراسری

راهنمای پرداخت هزینه آزمون سراسری

 

 • در مرحله بعد نوبت به وارد کردن مشخصات کارت بانکی می رسد.

 

مراحل پرداخت هزینه آزمون سراسری

مراحل پرداخت هزینه آزمون سراسری

 

 • اگر مشخصات به درستی وارد شود، یک سریال 8 رقمی به شما داده می شود که نشان دهنده موفقیت آمیز بودن واریز هزینه انتخاب رشته فرهنگیان است و می توانید آن را به هنگام انتخاب رشته وارد نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به راهنمایی بیشتر در هر مرحله ی پرداخت هزینه انتخاب رشته فرهنگیان با مشاوران مجرب ایران تحصیل تماس بگیرید و به صورت تخصصی مشاوره دریافت نمایید. 

 

میزان هزینه انتخاب رشته پیام نور و غیرانتفاعی

اطلاع از قیمت مشاوره انتخاب رشته کنکور و پرداخت هزینه انتخاب رشته دانشگاه دولتی برای متقاضیان رشته های دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی نیز ضروری است. این عزیزان نیز چنانچه در هنگام نام نویسی علاقه مندی خود را به رشته های مذکور اعلام نکرده اند، با واریز هزینه انتخاب رشته پیام نور و غیر انتفاعی دیگر منعی برای انتخاب نخواهند داشت.

البته این در صورتی است که رتبه مجاز برای انتخاب کد رشته محل های دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی را کسب نموده باشند. در آخرین آزمونی که برگزار شد، میزان هزینه انتخاب رشته پیام نور و غیر انتفاعی 13 هزار و 700 تومان بود.

البته ذکر این نکته ضروری است که مبلغ ذکر شده برای دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی به طور مشترک محسوب می شود. هنوز این مبلغ برای آزمون سال آینده مشص نشده است، اما به محض اطلاع رسانی مقاله حاضر به روزرسانی خواهد شد. در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد پرداخت هزینه انتخاب واحد دانشگاه های پیام نور و غیرانتفایی و برای دریافت راهنمایی بیشتر از مجرب ترین مشاوران کشور با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

شما داوطلبان عزیز می توانید با استفاده از سامانه تخصصی انتخاب رشته آکادمی ایران تحصیل، با کمترین هزینه، بهترین انتخاب رشته را داشته باشید.روی لینک رزرو آنلاین کلیک کنید.

 

هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری

 

نحوه پرداخت هزینه انتخاب رشته پیام نور و غیر انتفاعی

به طور کلی می توان گفت که روند واریز هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری برای تمامی رشته ها یکسان است، چرا که همگی از طریق سازمان سنجش انجام می گیرند. برای رفاه حال داوطلبان گرامی با نحوه واریز هزینه انتخاب رشته پیام نور و غیر انتفاعی نیز آشنا خواهیم شد.

 • ورود به سامانه سازمان سنجش و کلیک بر روی گزینه خرید کارت اعتباری که در منوی سمت چپ صفحه اصلی قرار دارد.

 

راهنمای پرداخت هزینه کنکور سراسری

راهنمای پرداخت هزینه کنکور سراسری

 

 • کلیک بر روی ” سریال علاقه مندی به گزینش رشته های پیام نور و غیرانتفاعی آزمون سراسری”

 

راهنمای پرداخت هزینه کنکور سراسری

راهنمای پرداخت هزینه کنکور سراسری

 

 • پر کردن فرم نمایش داده شده در صفحه بعد و انتخاب گزینه ” تایید و ادامه”

 

راهنمای گام به گام پرداخت هزینه آزمون سراسری

راهنمای گام به گام پرداخت هزینه آزمون سراسری

 

 • چنانچه همه مراحل به درستی طی شده باشند، در مرحله بعد شماره پیگیری در بالای صفحه به نمایش در خواهد آمد.

 

مراحل گام به گام پرداخت هزینه آزمون سراسری

مراحل گام به گام پرداخت هزینه آزمون سراسری

 

 • با کلیک بر روی گزینه ادامه روند پرداخت، بایستی اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نمایید.

 

فرایند پرداخت هزینه آزمون سراسری

فرایند پرداخت هزینه آزمون سراسری

 

 • در پایان یک کد 9 رقمی مربوط به واریز هزینه انتخاب رشته پیام نور و غیر انتفاعی به متقاضی داده می شود.

 

به منظور اطلاع از تست شخصیت انتخاب رشته بر روی لینک کلیک کنید.

 

هزینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد چقدر است؟

همانطور که پرداخت هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری الزامی است، متقاضیانی که مایل به انتخاب رشته های دانشگاه آزاد هستند نیز در صورت کسب رتبه و تراز مجاز بایستی هزینه ایی را متحمل شوند. البته نباید فراموش کرد که گرچه آزمون کنکور دانشگاه سراسری و آزاد یکسان است، اما میزان و نحوه هزینه انتخاب رشته دانشگاه دولتی با آزاد تفاوت هایی دارد.

این هزینه بعد از اعلام نتایج اولیه در سازمان سنجش و از طریق سایت دانشگاه آزاد بایستی واریز شود.

در آزمونی که پشت سر گذاشتیم، میزان هزینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 69 هزار تومان بود و متقاضیان ورود به رشته های این دانشگاه ملزم بودند تا در مهلت مقرر حتما آن را پرداخت کرده و کد دریافت کنند.

 

آیا از رابطه تیپ شخصیتی و انتخاب رشته خبر دارید؟ برای اطلاع وارد لینک شوید.

 

نحوه پرداخت هزینه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

همانطور که گفته شد، بر خلاف هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری که باید از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش واریز می شد، داوطلبان دانشگاه آزاد لازم است که برای این منظور وارد سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد شوند. مراحل پرداخت نیز به شرح زیر می باشد.

 • وارد کردن آدرس azmoon.org در موتور جستجوگر و وارد شدن به صفحه اصلی سامانه
 • کلیک بر روی لینک فعال انتخاب رشته آزمون سراسری
 • در صفحه بعد می توانید دفترچه راهنما انتخاب رشته را دانلود کنید. بعد از آنکه دفترچه را با دقت مطالعه نمودید، بر روی گزینه ” ورود” همان صفحه کلیک نمایید.
 • در پنجره که برایتان به نمایش در می اید می توانید اطلاعات خود را مشاهده کنید. در صورت صحت اطلاعات می توانید یکی از درگاه های اینترنتی بانکی قرار گرفته شده در صفحه را انتخاب نمایید.
 • به صفحه ایی هدایت خواهید شد که می بایست اطلاعات کارت بانکی خود را در آن وارد کنید.
 • در صورت موفقیت آمیز بودن شماره پیگیری پرداخت به شما داده خواهد شد که بایستی آن را در نزد خود نگه دارید. سپس با وارد شدن به صفحه انتخاب رشته، می توانید فرایند انتخاب را آغاز کنید.
هزینه انتخاب رشته دانشگاه

هزینه انتخاب رشته دانشگاه

جهت دریافت راهنمایی و مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور لینک را انتخاب کنید.

 

هزینه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی

علاوه بر شرکت در کنکور سراسریف یکی دیگر از راه های ورود به دانشگاه بر اساس معدل کتبی یا همان سوابق تحصیلی می باشد. لیست رشته هایی که از این طریق پذیرش می شوند، در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری موجود است و متقاضیان می توانند بسته به شرایط و رتبه خود به انتخاب رشته های دوره های روزانه، نوبت دوم، پردیس خودگردان، دانشگاه پیام نور، غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد بپردازند.

همانطور که هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از شروط اصلی انتخاب رشته است، داوطلبان رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی نیز در زمان های تعیین شده هزینه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی را جهت خرید کارت اعتباری و دریافت سریال ثبت نام پرداخت کنند.

البته با وجود اینکه ثبت نام رشته های بدون کنکور در دو نوبت مهر و بهمن صورت می گیرد، اما به طور معمول هزینه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی هر دو نیمسال به یک میزان است. هزینه انتخاب رشته ورودی های مهرماه بدون کنکور سال ۱۴۰۲ مبلغی معادل با 54 هزار و 800 بود. اما هنوز اطلاعیه ایی برای هزینه ورودی بهمین اعلام نشده است. علاقه مندان می توانند برای آگاهی از این مورد، سایت و کانال تلگرامی ما را دنبال کنند.

 

برای ورود به سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

نحوه پرداخت هزینه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی

پرداخت هزینه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی همچون هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری کاملا به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد. بدین منظور، توصیه می شود که به محض مشخص شدن تاریخ ثبت نام رشته های بدون کنکور مطابق با روشی که در زیر توضیح خواهیم داد، نسبت به واریز هزینه انتخاب رشته با سوابق تحصیلی اقدام نمایید.

 • ورود به سایت سازمان سنجش
 • کلیک بر روی منوی ” سراسری”
 • انتخاب لینک فعال ” سامانه ثبت نام پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی”
 • کلیک بر روی گزینه خرید کارت اعتباری
 • انتخاب عبارت کارت مور نظر
 • پر کردن موارد خواسته شده در صفحه بعد
 • پر کردن اطلاعات مربوط به کارت بانکی
 • تایید نهایی و اخذ شماره سریال
هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری چقدر است؟

هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری چقدر است؟

 

جهت اگاهی از زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید.

 

هزینه انتخاب رشته توسط مشاور

با توجه به حساسیتی که انتخاب رشته در قبولی یا عدم قبولی در رشته های مورد علاقه دارد، همواره این مرحله یکی از مهم دغدغه های داوطلبان به شمار می رود. به همین دلیل، مشورت و راهنمایی گرفتن از یک مشاوره مجرب می توانند تاثیر بسیار زیادی در دستیابی ما اهدافمان داشته باشد.

مشاوران ایران تحصیل با سابقه طولانی که در زمینه انتخاب رشته در تمامی آزمون های سراسری دارد، به دلیل آشنایی با تکنکیهای جدید انتخاب رشته این آمادگی را دارند تا داوطلبان را رسیدن به آنچه می خواهند یاری رسانند. هزینه انتخاب رشته توسط مشاور یکی از مواردی است که معمولا در تصمیم افراد تاثیر دارد. جهت کسب اطلاع از قیمت مشاوره انتخاب رشته کنکور می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. 

باید بگوییم که خوشبختانه هزینه انتخاب رشته توسط مشاور ما منصفانه است و سعی کرده ایم تا امکان بهره هندی برای تمامی متقضیان در شرایط مختلف ایجاد شود. برای اطلاع از چند و چون اخذ مشاوره و هزینه های مذکور می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. 

 

 

هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری

 

جدیدترین اخبار کنکور سراسری

کلید اولیه سؤالات کنکور سراسری ۱۴۰۲ منتشر شد

کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ از روز چهارشنبه ۸ تیر با کنکور گروه آزمایشی هنر آغاز و در ادامه آزمون گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در روز پنجشنبه ۹ تیر، آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی در روز جمعه ۱۰ تیر و آزمون گروه آزمایشی زبان های خارجی در روز شنبه ۱۱ تیر برگزار شد.

دفترچه سوالات داوطلبان داخل و خارج از کشور در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ در سایت سازمان سنجش منتشر شده است

 

زمان دقیق اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۲
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از صدا و سیما، کاشانی نژاد با اعلام این خبر افزود: نتایج نهایی نیز اواخر شهریور اعلام خواهد شد.

وی اضافه کرد: صبح امروز در چهارمین و آخرین روز از برگزاری کنکور۱۴۰۲ آزمون داوطلبان گروه زبان‌های خارجی برگزار شد.نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و آموزش کشور در گلستان ادامه داد: کنکور امسال از چهارشنبه ۸ تیر با رقابت داوطلبان گروه هنر آغاز، صبح پنجشنبه آزمون گروه علوم انسانی و عصر پنجشنبه آزمون گروه ریاضی برگزار شد. جمعه نیز داوطلبان گروه علوم تجربی آزمون داشتند. کاشانی نژاد افزود: امسال در استان برای ۳۴ هزار و ۷۸۸ داوطلب کارت ورود به جلسه صادر شد که ۶۱ درصد خانم و بقیه آقا هستند.

 

جهت ورود به سامانه انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری لینک مربوطه را انتخاب کنید.

 

قیمت مشاوره انتخاب رشته کنکور

قیمت مشاوره انتخاب رشته کنکور

 

اطلاعیه 

در ارتباط با قیمت مشاوره انتخاب رشته کنکور، لینک خرید کارت اعتباری معمولا همزمان با آغاز انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ بر روی سایت sanjesh.org فعال شده و داوطلبان با ورود به سایت سنجش می توانند کارت اعتباری مذکور را خریداری نمایند. هزینه خرید این کارت معمولا در سایت سازمان سنجش در قسمت خرید کارت اعتباری ذکر می شود.

 

 

 خلاصه مطالب

در این مقاله هزینه انتخاب رشته دانشگاه دولتی، پیام نور و غیر انتفاعی و فرهنگیان و همچنین قیمت مشاوره انتخاب رشته کنکور را مورد بررسی قرار دادیم و تلاش کردیم تا داوطلبان گرامی را با نحوه پرداخت هر کدام از دوره ها آشنا کنیم.

چنانچه با وجود توضیحات فوق هنوز ابهامی برایتان باقی مانده و یا می خواهید بهترین انتخاب رشته را داشته باشید، می توانید از راهنمایی های متخصصان ایران تحصیل استفاده کنید. بعلاوه، با شماره گیری شماره های درج شده در سایت از همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 نیز امکان آگاهی از نحوه برخورداری و هزینه انتخاب رشته توسط مشاور را جویا شوید. 

 

برای دانلود مقاله کلیک کنید.

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

هزینه انتخاب رشته فرهنگیان آزمون سال بعد چقدر است؟

هنوز میزان این هزینه مشخص نیست. اما در آزمون اخیر هزینه انتخاب رشته فرهنگیان، 13 هزار و 700 بود.

هزینه انتخاب رشته توسط مشاور چیست؟

برای اطلاع از میزان هزینه انتخاب رشته توسط مشاور می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

نحوه هزینه انتخاب رشته دانشگاه دولتی و آزاد چه تفاوتی های دارد؟

در این مقاله می توانید تمامی جزئیات مربوط به هزینه انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد را مطالعه فرمایید.

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور