تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی

مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی

مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

والدین کودکانی که دچار اختلال می باشند، با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند که این مسائل موجب می شود گاهی والدین این کودکان بخاطر همین موارد دچار مسائلی می شوند که به موجب آن مشکلات جسمانی و روانی فراوانی برای آنان به وجود می آید. خدمات مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی کمک می نماید که تا حدودی بر این مسائل فائق آیند.

خوشبختانه برای برقراری ارتباط نیازی به هیچ گونه هزینه ای نخواهید داشت و می توانید از مشاوره تلفنی رایگان استفاده نمایید.

والدینی که دارای فرزندانی هستند که از نظر جسمانی و روانی دچار مشکلاتی می باشند و شاید اغلب مشکلات جسمانی و یا روانی به دلیل همین فرزندان داشته باشند به همین دلیل این مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی می تواند با استفاده از این امکان تا حدودی بتوانند به این مشکلات فائق خواهند آیند.

برای تمامی این دسته از خانواده های محترمی که از بضاعت مالی کافی برخوراد نمی باشند با استفاده از مشاوره تلفنی رایگان روانشناسی می توانند به راحتی به حل مشکلات خود بپردازند.

 

مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی

 

جهت مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی در زمینه روانشناسی، خانواده، جنسی، ازدواج، طلاق، کودک و اعتیاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور – 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

خدمات مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی

همانطور که می دانید برای استفاده از خدمات مشاوره می توانید راه های مختلفی را امتحان نمایید، والدینی که فرزندان آنان دچار مشکل می باشند خود را مقصر می دانند.

به عنوان مثال احساس گناه از جمله موارد مهمی است که این دسته از والدین با آن درگیر خواهند بود. همچنین افسردگی به دلیل حرف و حدیث هایی که برخی از اطرافیان به وجود می آورند تحمل مشکلات فرزندان را برای آنان سخت تر می نماید و گاها موجب به وجود آمدن  مشکلاتی همچون افسردگی، اضطراب و غیره می گردد.

همین مشکلات و افزایش چشم گیری بیماری ها و نوع اختلالاتی که برای تمامی کودکان سرزمین ما در حال به وجود آمدن می باشد ما را برآن داشت تا مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی را برای شما فراهم نماییم باشد که بتوانیم کمی از مشکلات والدین عزیزی را که دچار این مشکلات می باشند را کاهش دهیم.

 

مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی در زمینه های مختلف و برای سنین متفاوت همه روزه ، به صورت رایگان تمامی خدمات را به کلیه والدین و همچنین فرزندان آنان خدمات لازم را ارائه می نماید.

 

برای برقرری ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش کلیک کنید.

خانواده درمانی کودکان بهزیستی

 

خانواده درمانی کودکان بهزیستی

اغلب این والدین به دلیل مشکلات فرزندانشان دچار مشکلات و حتی بعضا اختلالات روانی می شوند به عنوان مثال برای درمان این خانواده ها یکی از رویکردهای درمانی ACT یا همان رویکرد مبتنی بر پدیرش می باشد.

با استفاده از این رویکرد خانواده ها می آموزند که فرزند آنان با سایر کودکان متفاوت می باشد و به همین دلیل این مشکل هرگز به دلیل گناه آنان نبوده است و راه های آرام کردن خود را می آموزند.

نوع دیگری از خانواده درمانی MPT می باشد. در این رویکرد درمانی، خانواده های که فرزندان آنان به عنوان مثال دچار بیش فعالی می باشند، می توانند با استفاده از این رویکرد درمانی و با استفاده از مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی ابتدا خانواده ها را درمان می نمایند و پس از آن می توانند برای درمان و همچنین تربیت فرزندان خود آماده تر شوند و همچنین راحت تر می توانند با این نوع از مشکلات فرزندان خود کنار بیایند.

برخی از والدینی که دارای فرزندان عقب مانده ذهنی و یا کودکان دارای طیف اوتیسم و یا غیره می باشند، آموزش هایی را برای نحوه برخورد با این فرزندان می بینند تا بتوانند راحت تر با این مشکل کنار بیایند.

به عنوان مثال یکی از انواع طیف اوتیسم به نور حساس هستند و گاهی والدین بدون اطلاع از اینکه این فرزند آنها به این مشکل مبتلا می باشد، این مورد را رعایت نکرده و موجب عصبانیت و ایجاد مشکل در فرزندان خود می شوند.

 

جهت برقراری ارتباط با مرکز مشاوره تحصیلی تخصصی کلیک کنید.

ارائه آموزش در رابطه با کودکان دارای اختلال 

نحوه تمرین و همچنین آموزش برای کودگان می تواند متفاوت باشد. قطعا والدینی که با کشکلاتی همچونبیماری های جسمانی و یا اختلالات روانی دچار مشکلاتی می باشند، که این موضوع می تواند موجب افسردگی و همچنین ایجاد بیمتاری های مختلف جسمانی شوند. یکی از خدماتی که به مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی مربوط می شود آموزش هایی برای تمرین های این کودکان می باشد.

والدینی که دارای کودکان طیف اوتیسم می باشند، معمولا در مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی ابتدا شناخت مناسبی در رابطه این دسته از کودکان ارائه می دهند و پس از این اطلاعات می توانند شناخت بیشتری از کودکان خود داشته باشید. همچنین پس از این شناخت می توانند همکاری بهتری با مراکز مشاوره و همچنین مشاوران و روانشناسان در این زمینه داشته باشند. کودکانی که دارای این مشکلات می باشند، این حق را دارند که همانند سایر کودکان دیگر رشد کنند و این رشد باید بر اساس شرایط آنان صورت پذیرد.

آموزش و کسب دانش کودکان تحت پوشش بهزیستی با سایر کودکان متفاوت می باشد و این موضوع از جمله امور مورد توجه در  مشاوره تلفنی رایگان روانشناسی می باشد. به همین دلیل از انواع مشاوره هایی که می توان در این رابطه به آن اشاره نمود، همین نحوه آموزش هایی است که به والدین برای رشد علنی آنان داده می شود تا بتوانند بهتر رشد کنند و معلولیت آنان موجب محدودیتشان نشود.

ارائه مشاوره رایگان ازدواج

افرادی که از بضاعت مالی کافی برخوردار نمی باشند، مانند هر فرد دیگری این حق را دارند که به بهترین شکل دست به انتخاب همسر خود بزنند.

اما گاهی به دلیل مسکلات مالی که برای افراد مختلف وجود دارد ممکن است نتوانند به پاسخ سوالات خود دست یابند و یا اینکه مشکلات خود را حل نمایند.

به همین دلیل این امکان وجود دارد تا شما با استفاده از مشاوره تلفنی رایگان روانشناسی به راحتی با فرد مورد نظر خود، دست به انتخاب و دریافت مشاوره های لازم نمایید.

با توجه به اینکه برخی از مراجعین ممکن است در زمات دیرتری نسبت به سایرین از این امکان آگاه شوند و یا اینکه از این موضوع بی اطلاع باشند و زمان کمی برای فکر کردن و یا دریافت مشاوره داشته باشند، به همین دلیل خوشبختانه مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی می تواند به آنان کمک نماید تا در هر زمانی و بدون محدودیت بتوانند در رابطه با اینکه چگونه انتخاب نمایند و  اینکه معیارهای یک انتخاب مناسبی چه چیزی می تواند باشد را از این طریق کسب نمایند.

یکی از خدماتی که در مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی برای تمامی پسر ها و دختران جوان صورت می پذیرد این است که می توانند با توجه به تست های شخصیت نسبت به شخصیت خود و همچنین طرف مقابلشان قبل از اینکه زمان زیادی را با او بگذرانند و بدون اینکه نیازی به رابطه دراز مدت داشته باشند بتوانند به شناخت کامل تر و دقیق تری در زمینه خصوصیات اخلاقی فرد مقابل دست یابند.

 

جهت دریافت مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی کلیک کنید.

 

کمک به حل مشکلات نوجوانان

همانطور که می دانید مشکلات نوجوانان در برخی از مواقع  مشکلاتی همانند بزهکاری می باشد. به عنوان مثال بزهکاری نوجوانان یکی از مواردی است که ریشه آن به خانواده های این نوجوانان در درجه اول مربوط می شود.

به همین دلیل یکی از خدمات مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی این است که ابتدا به حل مشکلات مربوط به خانواده ها می پردازند.

برخی از نوجوانان به دلیل خطاهایی که در دوران کودکی و نوجوانی مرتکب آن شده اند، در ندامتگاه به سر می برند و به همین دلیل ممکن است از نظر روانی متحمل مشکلات و فشار روانی بسیار زیادی بشوند.

این موضوع می تواند با توجه به سن حساس نوجوانان و الگو گیری از همسن و سال های خود، موجب ایجاد مشکلاتی بیشتری شوند.

به همین دلیل ما به این دسته از نوجوانان کمک می نماییم تا با استفاده از مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی از مشکلات احتمالی جلوگیری به عمل آورند.

تمام خدماتی که در مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی صورت می پذیرد تنها منحصر به مشکلات جسمی و یا روانی نمی باشد.

کودکان و نوجوانان تحت پوشش بهزیستی در برخی از موارد دچار مشکلات تحصیلی می باشند و در این رابطه مشاوره تحصیلی ایران تحصیل به آنان کمک می نماید تا بتوانند بر مشکلات تحصیلی خود غلبه کنند و همانند سایر دانش آموزان دیگر از امکانات تحصیلی بهره مند گردند.

 

جهت برقراری ارتباط با مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کلیک کنید.

مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی – روانشناسی

قطعا افرادی که تحت پوشش بهزیستی قرار دارند، از تمکن مالی کافی برخوردار نمی باشند به همین دلیل یکی از خدمات در نظر گرفته ما برای این دسته از عزیزان مشاوره تلفنی رایگان روانشناسی می باشد.

مراجعین عزیز با استفاده از برقراری ارتباط با مشاوران رایگان می توانند از تمامی خدماتی که در این مقاله ارائه گردید، بهره مند شوند بدون اینکه نیازی به مراجعه حضوری داشته باشند.

یکی از محاسن مشاوره تلفنی رایگان روانشناسی این است که همیشه در دسترس شما خواهد بود و به همین دلیل بدون هیچ گونه محدودیتی می توانید از تمامی این خدمات بهره مند گردید.

یکی از مشکلاتی که از سوی خانواده های تحت پوشش برای مراجع به مشاور وجود دارد، ممکن است احساس شرم و خجالت از بیان مشکلات باشد که با استفاده از مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی بدون اینکه کسی نام شما را بداند، می توانید مشکلات خود را حل نمایید.

برای استفاده از خدمات مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر می توانیدبا  مشاوران تلفنی رایگان روانشناسی در ارتباط باشید.

مشاوران بهزیستی ما همه روزه حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به والدین عزیز و فرزندان آنان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا اطلاعات لازم را به دست آورید.

 

سوالات متداول در مورد مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی

تخصص افرادی که مشاوره می دهند چیست؟

هر یک از افرادی که به شما خدمت رسانی می کنند به تنوع موضوعی که در این مقاله برای شما تدارک دیده شد، از رشته ها و همچنین مدارک تحصیلی متفاوتی برخوردار می باشند.

به همین دلیل شما بدون هیچ گونه نگرانی می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. تنها موضوعی که حتما به هنگام برقراری ارتباط با مشاوران باید دقت نمایید این است که تمامی موضوع خود را مطرح نمایید تا به کارشناسان مربوطه متصل شوید.

در رابطه با زمان گفتگو نیز، هیچ گونه محدودیتی در این رابطه وجود نخواهد داشت به همین دلیل می توانید به راحتی به انجام گفتگو با کارشناسان مربوطه بپردازید.

 

آیا می توان از کتاب های آموزشی در رابطه با کودکان دارای اوتسیم و یا مشکلات جسمانی بهره مند شد؟

مشاوران ما در رابطه با انواع آموزش و همچنین نوع بینش در رابطه با موضوع این دسته از کودکان ارائه می نمایند اما این بدان معنا نمی باشد که کتاب های جداگانه ای در این رابطه تهیه و تدارک دیده شده است.

مشاوران ما تنها می توانند به شما تمامی کتاب های لازم در این زمینه را معرفی نموده و در رابطه با نحوه استفاده از آنان و همچنین موارد مناسبی برای هر یک از والدین دارای این فرزندان توضیحات لازم را ارائه نمایند.

همچنین لازم به ذکر است که برخی از آموزش ها به دلایل بسیار زیادی قابلیت اجرا توسط والدین نخواهد داشت. به همین دلیل انتظار نمی توان داشت که با استفاده از مطالعه این کتاب به تمامی آنچه مد نظر دارید دست یابید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

جهت متصل شدن به مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور – 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاهی

مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی

5/5 - (3 امتیاز)

آیا برای استفاده از مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی محدویت ساعت تماس وجود دارد؟

کارشناسان ما در ایران تحصیل از 8 صبح تا 1 شب در خدمت شما عزیزان هستند.

آیا در صورتی که تحت پوشش بهزیستی قرار نداشته باشیم می توانیم از مشاوره رایگان این مرکز استفاده نماییم؟

بله. متخصصان ایران تحصیل تحت هر شرایطی کنار شما عزیزان بوده و پاسخگوی سوالات شما هستند.

تخصص افرادی که مشاوره می دهند چیست؟

هر یک از افرادی که به شما خدمت رسانی می کنند به تنوع موضوعی که در این مقاله برای شما توضیح داده شد، از رشته ها و همچنین مدارک تحصیلی متفاوتی برخوردار می باشند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. شاپرک
  ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۰

  چطور میتونم با مشاورا تماس داشته باشم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۷

   سلام
   با شماره 9099072952 تماس بگیرید

 2. رها
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۵

  سلام من تلفن ثابت ندارم چطوری می تونم از خدماتتون استفاده کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام
   تماس با ما صرفا از طریق خطوط ثابت امکان پذیر است

 3. Mitra
  ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۶

  من تلفن ثابت ندارم
  توروخدا کمکم کنین
  حالم خیلی خرابه
  دوست دارم خودمو بکشم از این زندگی راحت شم
  این اخرین فرصتیه که به خودم دادم
  میشه لطفا یه شماره برام ایمیل کنین تا من بتونم باهاتون صحبت کنم

  • مشاور ارشد
   ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام وقت بخیر برای دریافت مشاوره رایگان روانشناسی شماره تلفن خود را بگذارید تا با شما تماس بگیریم .

 4. یلدا شیرزاد
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷

  سلام وقت بخیر. کسایی که تلفن ثابت ندادن چطوری میتونن تماس بگیرن ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقتتون بخیر متاسفانه نمیتوانند تماس بگیرند

 5. Sadaf
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۳

  سلام ببخشید الان من اگه به این شماره ای که تو سایت هست زنگ بزنم میتونم مشاوره بگیرم و اینکه رایگانه؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام اگر با تلفن ثابت با مرکز مشاوره روانشناسی تماس بگیرید هزینه مشاوره شما از مخابرات برای شما اعمال خواهد شد.

 6. ژینو
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۸

  سلام
  ببخشید که مزاحمتون شدم
  من واقعا به کمکتون نیاز دارم
  دارم کل زندگیم و بهم میزنم افسردگی شذید گرفتم
  اما الان تلفن ثابت ندارم میشه لطفا کمکم کنید
  یه راه ارتباطی بهم معرفی کنید
  ممنون میشم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

   سلام وقتتون بخیر.
   لطفا بفرمایید چجوری میتونیم کمکتون کنیم؟!

 7. زینب
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

  و اینکه تلفن ثابت ندارم برای تماسبا موبایلمم زنگ میزنم نمیشه 🙂

 8. اشکان صادقی
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۳

  سلام و خسته نباشید خدمت شما.ببخشید من یه موضوعی چند وقته ذهنمو خیلی درگیر کرده و باعث رنجش و افسردگی من شده و اون اینه که من یکسری اطلاعات شخصی روی هارد کامپیوترم داشتم که برام خیلی مهم بود و هر روز مرورشون میکردم و آرامش بهم میداد و بخشی از عادت روزانم بود و متاسفانه این اطلاعات پاک شدند و هیچ جوری نتونستم برگردونمشون.و از وقتی این اطلاعات پاک شدند دائما در ۲۴ ساعت شبانه روز فکرمو درگیر کرده و باعث رنجش و غم زیادی در من شده و خیلی افسردم کرده.خواهشا راهنماییم کنید

  • مشاور ارشد
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام اشکان جان خوبی باید تلفنی باهم صحبت کنیم تا بتونیم این مشکل و رفتار وابستگی تون رو به روش های صحیح درمان کنیم با مرکز مشاوره روانشناسی تماس بگیرید.

 9. مهیا
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

  پیام من چرا نیست🥺

 10. مينا دهقاني
  ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۱

  سلام من واقعا مشكل دارم و اينكه واقعا نميتونم تماس بگيرم كاش ميشد چت باشه چون مشكل شنوايي دارم

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

   سلام خانم دهقانی
   راه ارتباطی با مرکز از طریق تماس تلفنی

 11. تلما
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

  وقتتون بخیر
  من با یه اقایی که همکارم هستن و درواقع مدیر من هستن ۴ساله کارمیکنیم باهم و حدود ۳ماه میشه هندیگه را خیلی دوس داریم وایشون ۲سال ازمن بزرگترن و خانواده ایشون منو نمیخواستن ولی دیگه قبول کردن و اومدن خواستگاری در ضمن من ۲سال پیش یه نفری اومدن خواستگاری بنده ولی خیلی شکاک بودن و حتی نامزدم نکردیم فقط رفتیم چندجلسه بیرون واسه صحبت و اینکه گفتن حالا یه ازمایش برید ماهم رفتیم و همونجا بحثمون شد و کاغذا را حتی پاره کرد بعد این اقا که الان همو میخوایم جریانو خونه گفتن واسه مادرشون وقبل ازخواستگاری از این پسر تحقیق کردن و گفان که من تالاسمی مینور دارم و مادر ایشون حساس شدن
  حالا اینا به کنار اومدن خواستگاری ساعت ۹ونیم شب و خیلی زود رفتن حرفی از خواستگاریم نشد فقط گفتن حرف بزنن دختر پسر ماتانشستیم یه یه ربع شد گفتن پاشید و رفتن درضمن خواهر ایشون روز قبل اومدن دفتر و به من گفتن به خونوادت بگو میخوایم بیایم خواستگاری اگر اجازه میدن و خونوادم گفتن مشکلی نداره
  شب خواستگاری گفتن ما زنگ میرنیم دوسه روز دیگه و جواب میگیریم
  دوروز بعد مادرشون صبح زنگ زدن به مادرم و گفتن که دختر شما بااون پسر ازمایش رفتن ؟ ما به جز خونوادمون کسی اطلاع نداشت هیچکس واسه همینم مادر من حس کردن که بد میشه حالا واسه دخترشون گفتن نه بعد مادرشون زنگ زدن به من و ازمن هم پرسیدن ولی من همه چیو بهشون گفتم بعد میگن مادر من عدم صداقت داره و کتمان کرده وباید عذرخواهی کنه من زنگ زدم به مادرشون و گفتم شرمنده واول که مادرم گوشیو گرفتن چندبار گفتن بله حالا میگن مادرتم مغروره یا اینکه مشکل داره درضمن خواهرمم ۶ماهه فوت شده و مادرم شرایط روحی مساعدی ندارن حالا صدای مادرمم ضبط کردن و دارن به همه میگن مادرمم صحبت کرد ولی عذر خواهی نه
  فکرکردیم حل شده ولی دیدیم نه دوباره دلگیرن واینکه گفتن کلمه عذر خواهی ازمن و مادرم نشنیدن بااین حال من بازم گل خریدم و رفتم عدر خواهی ولی بازم قبول نکردن ومیگن خونواده باید عذر خواهی کنن من باید چیکارکنم ؟

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام برای دریافت مشاوره تماس بگیرید

 12. عسل
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۳

  خاهش مکنمح ی حرفی بگید تا اروم شم حالم خیلی خیلی خرابه دیگ تحمل این زندگی رو ندارم

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۱

   سلام عسل
   با توجه به اینک مشاوره خانواده محرمانه هستش
   شما جهت استفاده از اطالاعات مشاورانون میتونین با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید و راهنمایی کامل براتون انجام بشه

  • عسل
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   ممنون

 13. علی
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام . ببخشید یه سوال داشتم . رشته دکترای روانشناسی بالینی ، طرح داره یا نه ، اگر طرح داره آیا مثل پزشکی طرح آقایان سربازی شوند هم محسوب میشه یا نه ؟ . یا اینکه حتما باید بعد از طرح رفت جداگانه سربازی .

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام بعد از طرح اره باید خدمت سربازی هم جداگانه درخواست بدی

 14. محمد
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۵

  سلام خسته نباشید

  چطور کسی رو فراموش کنم

  انقدر فکر کردم بهش دیوونه شدم بخدا

  اصلا بی اختیار بهش فکر میکنم دست خودم نیس

  میخوام اصلا بهش فکر نکنم

  به این دلیل میخوام فراموشش کنم چون فک میکنم یک طرفه باشه!!

  لطفا راهنمایی کنید ؟🙏🏻🙄

  • moshaverarshad
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام باید حواست رو مسایل دیگه بدی سر خودت رو گرم کنی ..االبته فقط اینا نیس باید مشاور و روانشناس هم کمکت کنه میتونی با مرکز مشاوره تماس بگیری با داخلی 104 خانم عیسی زاده صحبت کنی

 15. مطهره
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۹

  سلام من واقعا اوضاع روحی و جسمی خوبی ندارم میدونم اگر به این وضعم ادامه بدم بدجور نابود میشم من دوبار خودکشی کردم ولی خوب شدم داستانای طولانیه میشه کمکم کنین کل زندگیم نابود شده من احساسای خوبی ندارم برای حالم تحقیق زیاد کردم ولی پولی ندارم برم روانشناس من افسردگی خیلی شدیدی دارم و دو قطبی هم هستم و شخصیت مرزی هم احتمالش هست که داشته باشم دارع کارم با توهماتم میرسه و واقعا احساس میکنم یچیزی جز خودم درونمه نمیزاره کنترل کنم خودمو من از همه سمت زندگیم تو فشارم من از همجا رونده شدم خواهشا کمکم کنین اگر بشه از تلفن ثابت خونه زنگ نزنم و از خط باشه خیلی بهتره یا حتی توی واتساپ چت واقعا به کمکتون نیاز دارم من خیلی سایتا رفتم جواب ندادن یا پولی بودن

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام برای دریافت روانشناسی انلاین رایگان باید با مرکز تماس بگیری

   • قاجار
    ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۵

    من خط ثابت ندارم خواهشایع راه ارتباطی دیگه درنظربگیرین الان که همه چی مجازی شده

    • کارشناس ارشد
     ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

     سلام وقتتون بخیر تنها راه ارتباطی شمابا همان شماره ی 9099072952 است.

 16. رها
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۸

  سلام من ۷ ساله که ازدواج کردم بماند که ازدواج من با مخالفت خانواده ام بود و با اصرار من سر گرفت از وقتی نامزد شدم خیلی دوسم داشتا ولی سر هیچی دعوا راه میننداخت و کار به کتک کاری میکشید و بعد که میدید من بی گناهم هی معذرت خواهی میکرد ولی چه فایده کارش یه بار نبود به چند سال ادامه داشت تا اونجایی که پیش مادرو خواهرمم دعوامون شدنی به اونا هم بی احترامی میکرد و هلشون میداد و داد میزد سرشون الان ۳ سالی شده که عوض شده چون شناخته منو همه اون دعواهایی که باهام میکرد بعد فهمیده بود که من تو هر قضیه ای که میشد بی گناه بودم خدایی هم بی گناه بودم خیلی مظلوم بودم خیلی الان بهتر شده هی سعی داره گذشته رو فراموش کنم ولی نمیتونم با یه رفتار کوچیک با یه حرف کوچیک یاده اون روزا میافتم و بازم دلم هری میریزه و نمیتونم ببخشمش شدم مرده متحرک به نظرتون چیکار کنم من

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام رها خانوم
   ببنید اینک با یک جمله بخواییم براتون راه و چاره بگیم اشتباه ینی شدنی نیست ابتدا باید ریشه یابی بشه که مشکل اصلی چیه بعد راهکارهای مناسب براتون ارائه بدهیم جهت ایتکار با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 17. Dorsa
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۷

  سلام ۹ سالگی بهم تجاوز کردن پسر عمم بهم تجاوز کرد به هیچکس نگفتم و اصلا حالم خوب نیست دلم میخواد خودکشی کنم چند بار هم دست به خودکشی زدم ولی بخاطر مامان و بابام نتونشتم چون تک فرزندم و دلم براشون میسوزه اصلا رابطه خوبی با مامانم ندارم هر چی میشه میزنه تو سرم بدیش اینکه عاشق پسر عمم که بهم تجاوز کرد شدم جدیدا خیلی پیام میده بهم مثلا میگه:جدیدا زیاد بهت فکر میکنم کی خونه تنهایی بیام پیشت یا تو بیا خونه ی من . واقعا نمیدونم چیکار کنم اصلا حالم خوب نیست دلم میخواد یه دل سیر گریه کنم یه بار پیام ها رو مامانم دید نمی دونم چیکار کنم دارم دیوونه میشم گاهی

 18. علیرضا داوری
  ۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۰

  پسری هستم 17 ساله هستم، عاشق دختر عمه ام هستم، اما وقتی 10مهر ماه 1398به ایشون ابراز علاقه کردم دست رد به سینه ام زدن و تا شب چله همون سال با من قهر بودن و من هم از همون 10 مهر افسرده شدم اما بدون کمک حتی خانوادم کنترلش کردم و عید 1399کاملا به حالت عادی برگشتم اما بعد از یه ماه دوباره افسردگی اومد سراغم و من تا اواخر پائیز 1399 به خوبی با این مساله کنار اومده بودم اما دیگه ناجور اوت کرد و با کمک روانشناس یه ماهه سر پا شدم تا اینکه یه مشکل کلان اقتصادی برای پدرم رخ داده که تا یه هفته دیگه می افته زندان و الآن من یه سگ دارم که دلیل اصلی حال خوبمه اما به دلیل مشکل اقتصادی پدرم می خوان سگم رو بفروشن یا بدن به کس دیگه و حالا من گیج شدم که چی کار کنم، دانشگاه یا سربازی یا کار و موندن کنار مادرم و دخترم(سگم)؟ البته این خیلی مختصر بود، فقط می خواستم ببینم باید به چه مشاوره ای رجوع کنم تا راهنماییم کنند؟

  • مشاور ارشد
   ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۰

   سلام شما می تونید با مجموعه تماس بگیرید تا با روانشناسان مرکز در ارتباط باشید .

 19. Baran
  ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۷

  ببخشید ما تلفن ثابت نداریم
  منم فقط میتونم وقتایی که میرم بیرون باهاتون صحبت کنم
  هیچ راهی وجود داره که من بتونم از اون طریق باهاتون ارتباط برقرار کنم
  توروخدا کمکم کنید خیلی داغونم
  میشه لطفا یه شماره تماس بذارین که من از اون طریق باهاتون درارتباط با‌شم
  اخه من که نمیتونم اینجا شمارمو بذارم،و گفتمم که تلفن ثابت نداریم

  • مشاور ارشد
   ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۴

   ایمیلتون رو چک کنید سپاس

 20. Baran
  ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۸

  سلام خسته نباشین
  من دختر ۱۸ساله ای هستم که علی رغم اینکه خیلی درسم خوب بود و همه تشویقم میکردن و میگفتن حتما کنور قبولی،پزشکی نیاوردم و پیرا پزشکی اوردم ولی چون علاقه ای نداشتم با وجود مخالفت خانواده موندم پشت کنکور
  ولی از طرفی ظاهر خیلی خوبی دارم،و همین باعث شد با اینکه هیچوقت توی زندگیم با هیچ پسری دوست نبودم،مورد تجاوز قرار بگیرم و الان بدترین ضربه روحی رو خوردم
  حالم از خودم بده
  مدام فکرم درگیره و گاهی به خودکشی فکر میکنم
  خیلی به کمکتون احتیاج دارم
  داستان زندگیم خیلی طولانیه و متاسفانه قابل بیان نیست

  • مشاور ارشد
   ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۴

   سلام باران جان شما با مرکز مشاوره تماس بگیرید‌تا بتونیم شمارو با روانشناسان مجموعه آشنا کنیم تا مشکلتون حل بشه

 21. محمد
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۸

  سلام وقت تون بخیر من پسری ۱۵ ساله هستم که تقریبا ۹ ماه پیش رابطه احساسی با دختر خالم داشتم که الان منو به نابودی کشیده، من واقعا عاشقشم خالی از هرنوع هوسی زندگیم رو حاضرم بع پاش بدم.
  تقریبا یکسال پیش منو دختر خالم بهم وارد رابطه احساسی شدیم و تا خرداد کسی چیزی نمیدونست خرداد مامانش فهمید و گفت بهتره باهم نباشیم اونم کلی زدو منم داغون شدم بعد گذشت دو سه ماه تونستم دوباره باهاش حرف بزنم اما بعد یه هفته مادرم جلومون رو گرفت منم کلی کتک خوردمو گوشیمو گرفتن بلاکش کردن عشقمم وقتی دید بلاک شده دیگه هیج وقت جوابمو نداد بخدا قسم بخدا قسم خسته شدم
  هر ثانیه بهش فکر میکنم فکرا دیونه ام کردن منو تا مرز جنون کشوندن طوری شده گهگاهی صداش رو توی سرم میشنوم همینطور صدای یه بچه خواب ندارم غذام نمیتونم بخورم وقتی فکرش میاد بع سرم کارم شده نگاه کردن عکساش گریه کردن بغض کردن کمر درد همیشه همراهمه زانو هام درد میکنه سردرد همیشه دارم هر روز با سردرد میخوابم با سردرد بیدار میشم از اون روز بخدا دیگه روز خوش ندیدم بی رحم شدم یه آدمی شدم که خودمم نمیشناسمش بارها ازش خواستم برگرده ولی بر نگشت بخدا قسم دیگه نمیتونم اینطور ادامه بدم خیلی شبا فکر خودکشی کردم بالای ۱۰ تا قرص خوردم ولی بازم زنده موندم تیغ میبنیم میخوامش رگمو بزنم همش میخوام نباشم آرزو مرگ میکنم از با در اومدم جدیدا قلبمم درد میکنه عصبی میشم خودمو میزنم که آروم بگیرم هیچکسم درکم نمیکنه همه میگن چته خانواده همش با گیر های بیخود بیشتر منو عصبی میکنن یه بارم قصد خرید قرص برنج و سیانور داشتم اگر میشه کمکم کنید من میدونم آخرش اینطور نمیتونم ادامه بدمو میدونم خودمو خلاص میکنم ممنون که به حرفم توجه کردید

  • مشاور ارشد
   ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام محمد جان با توجه به شرایطی که داری حتما باید تحت مشاوره روانشناسی قرار بگیری تا بتونیم بهترین راه رو برات تداعی کنیم در صورت امکان با مرکز تماس بگیر و بگو به روانشناسان وصل کنند یا یه شماره بزار که با شما تماس بگیریم.

 22. ziba
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۶

  slm mn mikham ba shomare mobile tamas begiram vali in shomarehaii ke dar ekhtiyar gozashtim nemishe beheshon zang zad

  • مشاور ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام و درود متاسفانه با شماره موبایل امکان تماس نیست باید شمارتون رو‌اعلام کنید تا مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل با شما تماس بگیرند.

 23. حسینی
  ۱۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵

  سلام دخترم ۸ سالشه وسواس گرفته همش میگه این کثیفه اون کثیفه دستشو زیاد میشوره همش فکر میکنه که مثلا نفس میکشه از بینیش چیزی میپاشه بیرون یا وقتی میره دستشویی میادمیگه شلوارش خیسه یا بعضی وقتا فک میکنه که خود به خود ادرارش میاد ولی نمیاد اگه میشه کمکم کنید لطفا

  • مشاور ارشد
   ۱۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۹

   سلام و درود مشاوره روانشناسی آنلاین برای این چنین بیماری و وسواس زیاد کاربرد‌ نداره باید تماس بگیرید با دخترتون روانشناسان مرکز در ارتباط باشند.

 24. ستاره
  ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۶

  سلام دختری ۲۶ ساله هستم و مذهبی و مجرد . تا الان با هیچی پسری رابطه دوستی نداشتم بخاط اعتقاداتم ..خیلی دوست دارم ازدواج کنم اما هیچ مورد جدی ای برام پیش نیومده. و نهایت با کسی به جلسه دوم رسیدم که بخاطر اختلاف شدید سیاسی که داشتیم ردش کردم .. بقیه شون یا به دلم ننشستن یا خوشم اومده و ریجکت شدم از طرف اونا و همین قضیه ریجکت شدنه خیلی رو اعتماد به نفسم تاثیر بدی گذاشته و فکر میکنم حتما مشکل از من و رفتارام بوده و خودمو خیلی سرزنش میکنم. خیلی ناراحتم و نمیدونم باید چیکار کنم حالم بهتر بشه. خیلی نیاز به عشق و شریک عاطفی دارم و نداشتنش داره روحمو میخوره. از نظر جنسی هم واقعا دوست دارم دیگه واقعا کسی باشه که دوستش داشته باشم و دوستم داشته باشه و رابطه رسمی داشته باشیم و بتونم این نیاز رو رفع کنم واقعا فکر رابطه خارج از عرف حالم رو بدتر کنه و دوست دارم جسمم رو با کسی شریک بشم که دوستش دارم و میدونم همیشگیه حالا جدا از اینکه مذهبیم هستم و این قضیه محدودینت ایجاد میکنه.. تا حالا خود ارضایی داشتم و یه مدت خیلی زیاد بود و انجامش درسته لذت داشت اما حالم رو بدتر میکرد و خلا روحیم بیشتر میشد چون احساس گناه رو هم همزمان تجربه میکردم که خداروشکر تقریبا ترکش کردم و شاید گاهی به ندرت پیش بیاد و انجام بدم ولی خیلی خیلی کم. در کل حال دلم خوب نیست. دختری هستم که کسی از بیرون نگاهم کنه فکر کنه واقعا خیلی شاد و راضیم و اینجوری نشون میدم تا کمتر ضربه بخورم چون متنفرم از احساس ترحم بقیه. اینم بگم کسی نیستم که بشینم و کاریم نکنم فعالیت اجتماعی دارم سرکار میرم تو کارای روزمره ام سعی میکنم مفید باشم و روحم رو با کتاب و پادکست غنی کنم. اما گاهی تنبلی غلبه میکنه ولی این چند روز انقدر احساس ناراحتی بخاطر این موضوع در من تشدید شده که دلم به کار مثبت نمیره فقط میشینم غصه میخورم همش دلم میخواد گریه کنم اینم تو پرانتز بگم که من تو یه خانواده خیل سنتی هستم که دخترا از هیجده نوزده سالگی ازدواج میکنن که حالا درست و غلطش رو نمیدونم و کاری ندارم و این قضه فکر میکنم بخاطر فشار اطرافیانم هست چون تقریبا مییشه گفتن تنها کسی هستم تو فامیل که به این سن رسیدم و هنوز مجردم و جدیدا یه مورد بوده که خیلی از من کوچیکتره و در شرف ازدواج هست و از وقتی این قضیه پیش اومده بیشتر رفتم تو خودم .. خیلی ناامیدم همش نگرانم نکنه دیگه ازدواج نکنم موردای خوبم بخاطر اشتباهاتم رفته باشن نکنه با سن بالا ازدواج کنم و دچار خطا بشم و انتخاب خوبی بخاطر فشار اطرافیان نکنم . خیلی خسته و نگرانم.. کمکم کنید ..

  • مشاور ارشد
   ۲۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

   سلام ستاره خانم وقت بخیر همه ی مشکلاتی که شما به آن اشاره کردی قابل حل هست ولی چون تو چت نمیشه و باید مشاوره حصوری و یا کلامی باشه باید با مرکز تماس بگیری و با روانشناسان مرکز در ارتباط باشی تا بتونی به آرامش روحی برسی .

 25. معصومه
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۶

  سلام ببخشید خواهر من ۱۲ سالشه و چند وقتیه که میگه از خوابیدن و مرگ میترسم و شب ها همش استرس شدید داره و گریه میکنه و جدیدا همش می ره تو خودش و فکر میکنه میخواد بمیره هرچه قدر هم باهاش حرف میزنیم حالش خوب نمیشه بعضی وقت ها یکی دو ساعت حالش خوب میشه ولی دوباره می ره تو خودش ما باید چی کار کنیم؟

  • مشاور ارشد
   ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۶

   سلام و درود ازجمله موارد مورد نیاز برای مشاوره روانشناسی آنلاین ارتباط با خود شخص است شما حتما هرچه سری تر با مرکز تماس بگیرید و با روانشناسان مرکز در ارتباط باشید.

 26. پریا
  ۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۳

  ا سلام و خسته نباشید ..
  دختری هستم دانشجوی دکترا ژنتیک، 4 سال هست که با همکلاسم اشنا هستیم و قصدمان هم ازدواج هستش، مشگل بزرگ من این هست که قبلا در روستا زندگی میکردیم و عشایر بودیم خواهرم که متولد 59 بودن فوت میگنن و شناسنامه خواهرم را برای من که در سال 64 به دنیا امدم گذاشتن، راستش همیشه این موضوع در زندگیم برام بدترین زجر روحی را داشته در ابتدا که اشنا شدیم و قضیه خیلی جدی نبود من تاریخ تولد اصلیم را به ایشان گفتم یعنی سال 64, و بعدا هم که قضیه جدی شد به دلیل اینکه کار اصلاح سن شناسنامم را به وکیلی در تهران سپردم که انجام دهد (خودم شهرستان هستم )و این وکیل هم دو سال و نیم من را الاف کرد و اخرش هم کاری برای من نکرد، چون من نه گواهی تولد دارم و‌نه گواهی فوت خواهرم ، مرتب هم پیگیری میکردم اما همش میگفتن این ماه نه اون ماه درست میشه، اما اخرشم با دعوا و بحث قرارداد فسخ شد.
  همکلاسم متولد 67 هستن، و الان با سن شناسنامه ایی من 8 سال به ایشان دروغ گفتم.
  الان میخان بیام خواستگاری و من واقعا نمیدونم چکار کنم، خواهشا کمک کنین، چطور بهش بگم، اصلا جرات ندارم مطرح کنم ..
  ما واقعا همدیگه را دوست داریم ، و این پسر واقعا من را از صمیم قلب دوست داره و همش میگه موفقیتهای من ب خاطر وجود تو در زندگیم بوده.
  تو رو خدا بگین چکار کنم ..
  خانوادش اگر بفهمن مطمعنم مخالفت سخت میکنن، نمیدونم چکار کنم گاهی ب سرم میزنه بگم من ی بیماری گرفتم و نمیتونم ازدواج کنم ..
  خواهش میکنم کمک کنین .
  خواهش میکنم خیلی زود جواب بدین ..
  در ابتدای اشنایی با هم کمی مشگل و اختلاف نظر داشتیم اما الان یک سال و نیم هست که هیچ مشگلی با همدیگه نداریم، کناره هم هستیم نهایت احترام را به همدیگه میگذاریم و واقعا در زمینه رشته درسی باعث پیشرفت همدیگه شدیم، ایشوندهم پسری بسیار مودب، متین هستین و کاملا مستقل، مصمم و با اراده در هر کاری

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۱

   سلام درسته مشاوره روانشناسی آنلاین در مجموعه ایران تحصیل برگزار می شود ولی مشکل شما با چت و پاسخ در اینجا بر طرف نخواهد شد باید تماس بگیرید تا به روانشناسان مرکز متصل شوید تا شما را راهنمایی کنند .

 27. ساحل
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۵

  سلام خسته نباشید یه دختر ۱۷ ساله هستم با یه اقایی در ارتباطم که ۳۰ ساله هستن این اقا در گذشته با یه دختری بوده که خیلی عاشقش بوده و حالا نمیدونم چه مشکلاتی براشون پیش اومده که اون دختر ازدواج کرده رفته دیگه حالا این اقا میگه من هنوز خیلی عاشق اونم و فقط به خاطر این نرفتم سمتش چون میدونم اگه برم زندگیشو خراب میکنه ولی همه چیزشو یادمه ولی توروهم دوست دارم
  ولی خب من واقعا نمیتونم با همچین چیزی کنار بیام که با من باشه اما به همش به عشق یکی باشه که چند ساله رفته
  این اقا میگه اگه توهم خیلی منو دوست داشتی بااین موضوع کنار میای و اخلاقتو بهتر میکنی که خاطرات اون از ذهنم پاک شه
  واقعا نمیدونم چیکار کنم در کل مرد خوبیه قصد سو استفاده و اینها هم نداره مطمئنم
  ولی خب بعضی وقتا واقعا دلم میگیره به خاطر این موضوع

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام و درود برای رسیدگی دقیق تر باید با روانشناسان مرکز تماس بگیرید تا کاملا راهنماییتون کنند .

 28. رضا
  ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۴۳

  سلام وقت شما بخیر .من با خانمی که در مرحله پایانی طلاق بود به درخواست خودش وارد مرحله شناخت شدم برای ازدواج شدم و به مدت 3 ماه طول کشید ایشون فامیلم هستن و یکسال از من بزرگترن . من 48 سالمه بدون سابقه ازدواج و ایشان 49 سال . متاسفانه یه سری بهانه گیرها و یه سری بدخلقی ها از جانب من صورت گرفت که به کلی ازم روی گردان و متنفر شد و اخر سر با الفاظ تحقیر کننده ازم خواست که دیگه پیام ندم و تمامش کنم . متاسفانه بعد این موضوع به مدت یک هفته شروع کردم به التماس کردن واسه دادن فرصتی برای جبران و مراتب تاسف و پشیمانیم رو ابراز کردم که اثر بخش نبود . الان یکماه از این موضوع میگذره . چکار کنم ؟

  • dr-naqizade
   ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۰

   سلام و وقت بخیر
   لطف کنید با مرکز تماس بگیرید به کارشناس مربوطه وصل میکنند راهنمایی های لازم براتون ارائه می دهند

ایران تحصیل
تماس با مشاور