ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان به صورت تلفنی بدون صرف وقت و هزینه اضافی در مرکز مشاوره ایران تحصیل انجام می پذیرد امروز با برترین مشاوران و روانشناسان زیر نظر نظام روانشناسی کشور آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه خانواده – روانشناسی – جنسی – کودک و… به صورت آنلاین و تلفنی هستیم.

گاهی  در زندگی مشکلاتی به وجود می آید که حل آن از عهده فرد خارج است و به همین دلیل شاید در زندگی فردی و جمعی او اختلالی به وجود آید و همین مسئله موجب می شود تا نتوانند امور زندگی روزمره خود را به درستی به انجام برسانند. یکی از راه هایی که برای حل این مشکل می تواند کمک کننده باشد ، استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان است که شامل: مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، مشاوره فردی، مشاوره جنسی، مشاوره سوگ و… می باشد.

خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

یکی از سوالاتی که ممکن است ایجاد شود این است که ما در چه مواردی می توانیم با مشاورین رایگان در ارتباط باشیم؟ آیا می توانند به هر مشکل ما پاسخ گویند؟ سطح تحصیلات و همچنین مدرک تحصیلی آنان چیست؟ در چه ساعاتی می توانیم برای استفاده از مشاوره اقدام نماییم؟ تمامی این سوالات از جمله سوالاتی است که در وهله اول برای تمامی مراجعین عزیز مطرح می شود و قصد داریم تا به یکایک این سوالات در ادامه پاسخ دهیم.

خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

یکی از مشکلات مراجعینی که به مشاوره روانشناسی مراجعه می نمایند این است که نمی توانند بین حیطه های مختلف برای  برقراری ارتباط با مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان تمایز قائل شوند. به عنوان مثال گاهی اوقات عدم دریافت نتیجه دلخواه و یا عدم حل مشکل به دلیل همین ناآگاهی ممکن است اتفاق افتد. اغلب مراجعین با تخصص های مختلف روانشناسان و مشاورین و روانپزشکان ممکن است آشنا نباشند و نتوانند از خدمات به درستی آگاه شوند.

بد نیست بدانید در مرکز ایران تحصیل علاوه بر مشاوره های ازدواج، مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل نیز انجام میپذیرد.

به طور مختصر می توانیم بگوییم که چنانچه شما مشکلات بسیار حادی داشته باشید که با رفتار درمانی و یا شناخت درمانی قابل حل نباشند، می توانید از کمک روانپزشکان استفاده نمایید. در صورتی که شما مشکلاتی دارید که مربوط به حوزه کودکتان می باشد، یک روانشناس بالینی با تخصص کودک می تواند به شما کمک نماید. چنانچه حیطه مشکلات شما در رابطه با خانواده و ازدواج است، باید از مشاوره خانواده و ازدواج کمک بگیرید. برخی از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان به شرح زیر می باشد.

چنانچه در هر زمینه از جمله ازدواج، مشکلات زناشویی، تحصیل، طلاق، سوگ و… نیاز به مشاوره دارید به آسانی با مشاوران مجرب ما در ایران تحصیل 9099075307 تماس بگیرید.

 

برای استفاده از خدمات مشاوره تلفنی خانواده 24 ساعته روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

مشاوره روانشناسی آنلاین ازدواج

 

ازدواج یکی از مهم ترین و سخت ترین تصمیاتی است که هر فرد باید در طول زندگی خود اخذ نماید. به همین دلیل این تصمیم مهم چنانچه با نظر و مشورت یک متخصص نباشد، شاید نتیجه آن یک عمر پشیمانی باشد. انواع ازدواج هایی که در ایران در حال شکل گیری هستند را می توان به دو سطح ازدواج سنتی و ازدواج مدرن تقسیم نمود که هر کدام به نوبه خود مشکلات و سوالاتی را به همراه خواهند داشت.

مشاوره روانشناسی آنلاین ازدواج

گاهی اوقات ممکن است دختر خانم و یا آقا پسری که پس از مدتی از آشنایی آنان گذشته باشد، به این نتیجه برسند که نمی توانند با یکدیگر کنار بیایند و به دلیل علاقه ای که برای آنان ایجاد شده است، ممکن است اینگونه تصور نمایند که کنار آمدن با این شرایط برای آنان سخت می باشد و به همین دلیل در تصمیم گیری دچار مشکل شوند. وظیفه مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان در این مرحله این است که با ریشه یابی مشکل و شناخت شخصیت بتوانند به رفع آن بپردازند.

زوجین پس از اینکه زندگی مشترک را آغاز می نمایند، دچار مشکلاتی می شوند که همین مشکلات می تواند به زندگی آنان آسیب وارد نمایند به عنوان مثال نحوه برخورد با خانواده همسر و یا کنار آمدن با حرف و حدیث هایی که بعضا از سوی برخی از خانم ها به عنوان عروس طرح می شود زندگی را برای آنان سخت می نماید. در این مرحله یک مشاور کمک می نماید تا با نحوه برخورد در رابطه با این مشکلات به نتیجه دلخواهی برسند.

راهنمای لازم داری؟

مشاوره روانشناسی جنسی

مشاوره جنسی تنها برای زوجین کمک کننده نخواهد بود. در دوره نوجوانی مراقبت های جنسی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. با توجه به اینکه شروع دوره بلوغ و تعییرات هورمونی و ساختاری که در نوجوانان به وجود می آید بسیار متفاوت می باشد، به همین دلیل ممکن است همین مسئله نگرانی هایی برای نوجوانان به وجود آورد. سوالات زیادی برای نوجوانان در این شرایط به وجود می آید که نحوه پاسخگویی به آنها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد.

بخشی از مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان جنسی برای زوجین شامل مواردی همچون مراقبت های بهداشتی می باشد. بسیاری از بیماری ها از طریق مقاربت ایجاد می شود و همین بیماری می تواند موجب انتقال آن به جنین شود و یا در بارداری های بعدی تاثیر گذار باشد. برخی از بیماری های ناشی از نزدیکی همانند سیفلیس عوارض خود را در جنین نشان می دهد که مشکل ناشی از کودک قابل جبران نخواهد بود.

نحوه برقراری ارتباط جنسی با توجه به نوع آموزش ما سوالات زیادی را ایجاد نموده است. یکی از دلایل عمده طلاق در ازدواج های امروزی به دلیل همین نارضایتی های جنسی ایجاد شده است. نحوه برقراری ارتباط سالم برای زوجینی که از نظر روانی آمادگی لازم را ندارند و یا اینکه از نظر جسمی و تناسلی با یکدیگر متفاوت می باشند، نیازمند آموزش دقیق و اصولی است.

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان طلاق

تعاریف افراد از خیانت می تواند متفاوت باشد. از دیدگاه برخی از زوجین ممکن است صرف داشتن علاقه به فرد دیگر را خیانت بدانند و یا برای افراد دیگر ممکن است داشتن رابطه جنسی و همچنین قرارهای روزانه خیانت باشد. هر یک از این انواع خیانت می تواند آثار مخرب خود را در زندگی افراد به جا بگذارد و به همین دلیل زندگی را مختل نماید. گاهی بر اثر یک شک، ممکن است یک زندگی تا آستانه از هم پاشیدن پیش برود.

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان طلاق

دیدگاه افراد و حساسیت هایی که دارند، می تواند تعیین کننده نوع خیانت باشد. به عنوان مثال ممکن است گاهی حتی نفر سومی وجود نداشته باشد و همین که فرد علاقه بسیار زیادی به شی یا نوعی از وسیله داشته باشد، همین مسئله موجب ایجاد نگرانی شود. یکی از سوالات اکثر مراجعین این است که ما نشانه هایی از خیانت همسر را مشاهده نموده ایم حال باید با این مشکل چکار کنم؟

قبل از اینکه هرگونه اقدامی نمایید ، بهتر است ابتدا از این مسئله اطمینان یابید که آیا همسر شما در حال خیانت می باشد یا خیر؟ یک حرکت نابجا می تواند آثار مخربی در زندگی شما حتی به صورت ناخواسته داشته باشد. بنابراین چک کردن گوشی و یا تعقیب کردن، نمی تواند حرکت درست و سنجیده ای باشد. بهتر است قبل از هر اقدامی ابتدا تمامی موارد را مورد سنجش قرار دهید و با نظر یک مشاور خانواده پیش بروید.

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان فردی

برخی از افراد ممکن است به این نتچه برسند که ریشه مشکلات ما به افراد دیگر مربوط نمی شود و این مشکل ناشی از ویژگی های شخصیتی خود ماست . مسائلی که ما را به چالش می کشد همچون ناامیدی، بد بینی، حسادت، احساس تنهایی، احساس خجالت، کم رویی، عدم اعتماد به نفس، راهکارهای موفقیت، حل مسئله، استرس و اضطراب را می توان از جمله مواردی شمرد که می توان آن را در مشاوره فردی مورد بحث قرار داد.

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان فردی

یک مشاور و یا روانشناس چه کمکی می تواند در رابطه با مشکلات فردی به شما نماید؟ اولین کاری که یک روانشناس و یا مشاور انجام می دهد، این است که کمک می نماید ابتدا صحت احساس فرد را با استفاده از مصاحبه بالینی و همچنین آزمون های روانی، شخص را به این اطمنیان برساند که آیا این مشکلی وجود دارد یا خیر . زیرا برخی از افراد ممکن است تنها خود دارای این احساس باشند و این احساس ریشه واقعی نداشته باشد.

در صورتی که تشخیص داده شود که افراد دارای مشکل می باشند مرحله دوم این است که به آنها کمک شود تا درمان خود را به راحتی پشت سر بگذرانند و مراحل درمانی را آغاز کنند. رویکردهای درمانی برای هر مشکل و مراجع می تواند متفاوت باشد و به همین دلیل به صورت اختصاص برای هر مراجع تلاش می نمایند تا بهترین و متناسب ترین رویکرد درمانی را به کار ببرند.

مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی نیز از دیگر مشاوره هایی است که در ایران تحصیل به همراهان ارائه میشود.

مشاوره روانشناسی آنلاین سوگ

 

غم از دست دادن عزیزان برای هیچ فردی قابل تحمل نمی باشد. همین مسئله موجب می شود که خانواده داغدیده بعضا از زندگی خود دست بکشند و یا به مشکلات روانی و جسمانی متعددی مبتلا شوند. مراحل گذراندن سوگ شامل انکار، خشم، چانه زنی، افسردگی، پذیرش یا قبول می باشد. در صورتی که تمامی این مراحل به درستی سپری نشود، فرد داغدیده به مرحله پذیرش نخواهد رسید و به همین دلیل تا آخر عمر با همان مشکل دست به گریبان خواهد بود.

مشاوره روانشناسی آنلاین سوگ

افراد داغ دیده سوگ های مختلفی را ممکن است پشت سر بگذارنند. این انواع شامل: سوگ بهنجار، سوگ بیمارگونه ، سوگ افراطی، سوگ مزمن، سوگ تاخیری، سوگ پوشیده و سوگ انتظار می باشد. هر یک از این انواع سوگ به دلایل مختلفی ممکن است به وجود آید و لازم است برای هر یک از موارد درمان را به صورت کامل به انجام برسانیم.

برای برخی از افراد که دارای مشکل یکسان می باشند، گروه های مشاوره گروهی را تشکیل می دهند. پس از درمان مراجعین می توانند به زندگی عادی خود بازگردند و به راحتی سایر مراحل زندگی خود را پشت سر بگذارنند. بازگشتن به زندگی عادی و همچنین افزایش امید به زندگی در افراد، نشانه ای از درمان و بهبودی مراجعین خواهد بود.

برای تکمیل فرم درخواست مشاوره حضوری روی لینک کلیک فرمایید.

سوال داری؟

 

خلاصه مطلب

همه ی عزیزانی که بنا به هر مشکلی مانند مشکلات زناشویی ازدواج، مشکلات مربوط به خیانت، مشکلات سوگ یک عزیز و… نیاز به یک راهنما و مشاور خبره برای حل مشکل خود دارند میتوانند با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل کنند.

مرکز مشاوره ما در ایران تحصیل متشکل از تیمی حرفه ای است که در شاخه های مختلف روانشناسی و مشاوره تحصیل کرده اند و آماده اند تا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

برای دانلود این مقاله در قالب PDF روی لینک کلیک فرمایید.

 

 

 

3.5/5 - (13 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه می توانم از مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان استفاده نمایم؟

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان در زمینه های مختلف با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

آیا در صورت چت مشاوره آنلاین در سایت افراد دیگر نیز پیام ما را مشاهده می نمایند؟

خیر. تنها فردی که می تواند پیام  را مشاهده نماید شما و مشاور خواهد بود.

 

چه زمانی می توانیم با مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان  تماس حاصل نماییم؟

در این رابطه هیچ محدودیتی برای مراجعین قرار داده نشده است. حتی ایام تعطیل نیز می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

نظرات

148 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان»

 1. Avatar photo نفس گفت:

  سلام خسته نباشید یه ساله به یه پسر علاقه مندشدم توی محل کارش اونو دیدم می خواستم بهش بگم ولی غرورم بهم اجازه نداد الان که تصمیم گرفتم بهش بگم رفتم محل کارش تا همه چیو بهش بگم که گفتن از این جا رفته الان هیچ آدرسی از پسره ندارم حتا شمارشم ندارم الان چی کار کنم دارم براش دیونه میشم خیلی دوسش دارم چی کار کنم

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت مشاوره روانشناسی با ما تماس بفرمایید

 2. Avatar photo Eliana گفت:

  چطور میتونیم با مشاوران چت کنیم هیچ گزینه ای برای چت و پیام دادن نیست

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   بهترین راه برای دریافت مشاوره دقیق و ارتباط با مشاورین تماس از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075307 و یا تهیه بسته مشاوره از طریق سایت ایران تحصیل می باشد.

 3. Avatar photo سنا گفت:

  سلام چجوری میتونیم از خاج کشور تماس بگیریم

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام وارد فروشگاه ایران تحصیل بشید و بسته ی مشاوره ای تهیه کنید تا از طرف مجموعه باهاتون تماس گرفته بشه.

 4. Avatar photo سارا گفت:

  با سلام و وقت بخیر،با حس پشیمانی بعد از جواب منفی به خواستگار چگونه مقابله کنیم؟(جواب منفی به دلیل ترس از نابود شدن برنامه های شخصی مثل مهاجرت و اینکه در اولین پیام ها متوجه چند مورد منفی در شخصیت ایشون شدم از جمله ۱-بدبین بودن ( چون ابتدا جواب من منفی بود بعد از ارسال پیام مجدد از جانب من شک کرد که مخاطب پیامی که از سمت من ارسال شده ایشون نبودن و شخص دیگه ای بوده و چندین بار با تاکید در پیام عنوان کرد که مخاطب پیام شما شخص دیگه ای هست ، نمیدونم منو با کی اشتباه گرفتین و ..) ۲-در پیام پیشنهاد ازدواج ،نگفتن اسم و فامیل و معرفی خود به عنوان یک همکار!! ۳-خواستگاری و آشنایی با شخص دیگه به فاصله نزدیک از پیشنهاد ازدواج به من

  1. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   با مجموعه تماس بگیرید
   داخلی 105

 5. Avatar photo سارا گفت:

  سلام فقط باید با تلفن ثابت باشه

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   میتوانید از طریق سایت برای خرید بسته مشاوره اقدام نمایید تا مشاورین مرکز ما با شما تماس بگیرند.

 6. Avatar photo عاطفه گفت:

  نامزدم منو رها کرد چکار کنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   این مسئله نیاز به بررسی و صحبت دارد.برای این منظور و رفع مشکل با شماره 9099075307 تماس گرفته تا روانشناسان مجموعه شمارا راهنمایی کنند.

   1. Avatar photo ... گفت:

    سلام نمیشه اصلا تماس بگیریم

    1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

     سلام با شماره ی 9099075307 از طریق تلفن ثابت در ارتباط باشید.

 7. Avatar photo ستایش گفت:

  سلام
  من جدیدا دچار لرزش شدید دست و بدن و تیک عصبی شدم
  و جوری تپشه قلب دارم که گاهی اوقات اونقدر بی حال میشم که نمیتونم تکون بخورم حتی
  بی خابیه شدید گرفتم و توی سه روز گذشته فقط ۳ ساعت خابیدم
  اصلا توی جمع شلوغ نمیتونم برم
  وقتی توی جمع خانوادگی هم میشینم دوباره اینا میاد سراغم
  چیکار کنم دیگه داره کنترلش از دستم خارج میشه

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   با روانشناس مجموعه تماس بگیرید داخلی 105

 8. Avatar photo مارال گفت:

  سلام..دخترم..۱۴ سالمه و به شدت به همجنس های خودم گرایش دارم..نه که باهاشون کاری انجام بدم یا چیزی بگما فقط گرایشم به دختر ها بیشتر از غیر همجنس(پسر ها) هست..توروخدا مشکلم رو حل کنید خیلی نگرانم

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام دوست عزیز این مشکل بدلیل انحراف جنسی شما میباشد که نیاز به مشاوره ی تخصصی دارد. و شما باید به روانشناس مراجعه کنید.

   1. Avatar photo فاطمه گفت:

    سلام من دخترم ۱۹ ساله
    شبا خیلیییی توهم میزنم ولی امشب ب طور خیلی واقعی بیدار شدم اتفاقی نشستم ی مردی رو دیدم قد بلند و کت شلوار پوشیده با پاهای دراز
    من صدام خفه شد تا اینک اون رف اونیکی اتاق من مامانمو صدا کردم
    ولی همچنان بدنم حس میکرد اون نزدیکمه
    میترسم دوباره بیاد این چ مشکلیه؟
    خدمم دچار بیماری افسردگیم قرص مصرف میکردم الانم قرص میخورم ولی نمیخام ادامه بدم ب قرص عوارض میدن
    چیکار کنم؟؟؟

    1. Avatar photo tahmasebi گفت:

     دوست عزیز مشاوره های روانشناسی بصورت کامنت پاسخ داده نمیشود. لطفا با مشاورین ما در تماس باشید.

 9. Avatar photo Aisha گفت:

  سلام من هیچ میل جنسی و کششی به هیچ کدوم از آدما ندارم بارها با خانواده‌ام حرف زدم ولی گوش نمیدن دیگه خسته شدم ://
  جدیدا هم فاز ازدواج و اینا هر چی بهشون میگم اصلا درکم نمیکنن چیکار کنم؟
  وقتی ام بهشون میگم بابا من علاقه ای به هیچ کس ندارم میگن تو بی ایمانی و این چیزا

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام
   برای مشاوره روانشناسی با ما تماس بگیرید

 10. Avatar photo Melon گفت:

  سلام من یکی از رفیقامو خیلی دوست دارم ۱۷ سالمه و تو مدرسه همش بقلش میکنم و حسودی میکنم کسی بهش نزدیک بشه یا به کسی محبت میکنه دلخور میشم اما به روم نمیارم اما شنبه شب من یه خطایی کردم باهام قهره انقدر هم التماس کردم نبخشید الان دو روزه بهش پیام ندادم میترسم بازم رد کنه ولی من واقعا بدون اون دارم خفه میشم نه غذا میخورم نه درس مبخونم هیچی کلا کارم یا گریس یا گوشی به دستم 😔 چیکار کنم پیام بدم ؟ معذرت بخوام ؟ چجوری عذر خواهی کنم که ببخشه ؟
  مهمتر از این چیکار کنم وابستگیم کم بشه چون واقعا زندگیم نابود میشه اینجوری

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام دوست عزیز اگر شما وابستگی عاطفی شدید به دوست همجنس خودتون پیدا کردید باید از نظر روانشناسی مورد بررسی بیشتر قرار بگیرید. لطفا با داخلی 108 در تماس باشید.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • چگونه مشاور تحصیلی شویم

  چگونه مشاور تحصیلی شویم؟ 13 گام تا موفقیت!

  مشاوران تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان کمک می کنند تا بتوانند یک مسیر خوبی را برای خود در آینده رقم بزنند. آن ها راهنمای تحصیلی این افراد هستند تا در انتخاب مسیر درست راهنمایی کنند؛ بنابراین مشاور تحصیلی، یکی...
 • مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی

  مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی

  والدین کودکانی که دچار اختلال می باشند، با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند که این مسائل موجب می شود گاهی والدین این کودکان بخاطر همین موارد دچار مسائلی می شوند که به موجب آن مشکلات جسمانی و...
 • مشاوره کودکان دبستانی

  مشاوره کودکان دبستانی

  اغلب مشاوران و روانشناسان معتقدند که پایه شخصیت هر یک از افراد را ، دوران کودکی او تشکیل می دهد. لذا چنانچه کودک دچار مشکلی رفتاری و … باشد، این مشکل به بزرگسالی وی خواهد رسید و مشکلات بیشتری را...
تماس با مشاور