ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان به صورت تلفنی بدون صرف وقت و هزینه اضافی در مرکز مشاوره آسا انجام می پذیرد امروز با برترین مشاوران و روانشناسان زیر نظر نظام روانشناسی کشور آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه خانواده – روانشناسی – جنسی – کودک و… به صورت آنلاین و تلفنی هستیم.

 

گاهی  در زندگی مشکلاتی به وجود می آید که حل آن از عهده فرد خارج است و به همین دلیل شاید در زندگی فردی و جمعی او اختلالی به وجود آید و همین مسئله موجب می شود تا نتوانند امور زندگی روزمره خود را به درستی به انجام برسانند. یکی از راه هایی که برای حل این مشکل می تواند کمک کننده باشد ، استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان است که شامل : مشاوره ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره فردی ، مشاوره جنسی ، مشاوره سوگ و… می باشد.

 

 

جهت برقراری ارتباط با مشاوران روانشناسی آنلاین و تماس با مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان ، استفاده از آزمون های رایگان روانشناسی با شماره های مرکز تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

یکی از سوالاتی که ممکن است ایجاد شود این است که ما در چه مواردی می توانیم با مشاورین رایگان در ارتباط باشیم؟ آیا می توانند به هر مشکل ما پاسخ گویند؟ سطح تحصیلات و همچنین مدرک تحصیلی آنان چیست؟ در چه ساعاتی می توانیم برای استفاده از مشاوره اقدام نماییم؟ تمامی این سوالات از جمله سوالاتی است که در وهله اول برای تمامی مراجعین عزیز مطرح می شود و قصد داریم تا به یک یک این سوالات در ادامه پاسخ دهیم.

 

یکی از مشکلات مراجعینی که به مشاوره روانشناسی مراجعه می نمایند این است که نمی توانند بین حیطه های مختلف برای  برقراری ارتباط با مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان تمایز قائل شوند. به عنوان مثال گاهی اوقات عدم دریافت نتیجه دلخواه و یا عدم حل مشکل به دلیل همین ناآگاهی ممکن است اتفاق افتد. اغلب مراجعین با تخصص های مختلف روانشناسان و مشاورین و روانپزشکان ممکن است آشنا نباشند و نتوانند از خدمات به درستی آگاه شوند.

 

به طور مختصر می توانیم بگوییم که چنانچه شما مشکلات بسیار حادی داشته باشید که با رفتار درمانی و یا شناخت درمانی قابل حل نباشند، می توانید از کمک روانپزشکان استفاده نمایید. در صورتی که شما مشکلاتی دارید که مربوط به حوزه کودکتان می باشد، یک روانشناس بالینی با تخصص کودک می تواند به شما کمک نماید. چنانچه حیطه مشکلات شما در رابطه با خانواده و ازدواج است، باید از مشاوره خانواده و ازدواج کمک بگیرید. برخی از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان به شرح زیر می باشد.

 

 

مشاوره روانشناسی آنلاین – ازدواج

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان ازدواج

ازدواج یکی از مهم ترین و سخت ترین تصمیاتی است که هر فرد باید در طول زندگی خود اخذ نماید. به همین دلیل این تصمیم مهم چنانچه با نظر و مشورت یک متخصص نباشد، شاید نتیجه آن یک عمر پشیمانی باشد. انواع ازدواج هایی که در ایران در حال شکل گیری هستند را می توان به دو سطح ازدواج سنتی و ازدواج مدرن تقسیم نمود که هر کدام به نوبه خود مشکلات و سوالاتی را به همراه خواهند داشت.

 

گاهی اوقات ممکن است دختر خانم و یا آقا پسری که پس از مدتی از آشنایی آنان گذشته باشد، به این نتیجه برسند که نمی توانند برای یکدیگر کنار بیایند و به دلیل علاقه ای که برای آنان ایجاد شده است، ممکن است اینگونه تصور نمایند که کنار آمدن با این شرایط برای آنان سخت می باشد و به همین دلیل در تصمیم گیری دچار مشکل شوند. وظیفه مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان در این مرحله این است که با ریشه یابی مشکل و شناخت شخصیت بتوانند به رفع آن بپردازند.

 

زوجین پس از اینکه زندگی مشترک را آغاز می نمایند، دچار مشکلاتی می شوند که همین مشکلات می تواند به زندگی آنان آسب وارد نمایند به عنوان مثال نحوه برخورد با خانواده همسر و یا کنار آنمدن با حرف و حدیث هایی که بعضا از سوی برخی از خانم ها به عنوان عروس طرح می شود زندگی را برای آنان سخت می نماید. در این مرحله یک مشاور کمک می نماید تا با نحوه برخورد در رابطه با این مشکلات به نتیجه دلخواهی برسند.

 

 

مشاوره روانشناسی جنسی

مشاوره جنسی تنها برای زوجین کمک کننده نخواهد بود. در دوره نوجوانی مراقبت های جنسی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد . با توجه به اینکه شروع دوره بلوغ و تعییرات هورمونی و ساختاری در نوجوانان به وجود می آید بسیار متفاوت می باشد، به همین دلیل ممکن است همین مسئله نگرانی هایی برای نوجوانان به وجود آورد. سوالات زیادی برای نوجوانان در این شرایط به وجود می آید که نحوه پاسخگویی به آنها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد.

 

بخشی از مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان جنسی برای زوجین شامل مواردی همچون مراقبت های بهداشتی می باشد. بسیاری از بیماری ها از طریق مقاربت ایجاد می شود و همین بیماری می تواند موجب انتقال آن به جنین شود و یا در بارداری های بعدی تاثیر گذار باشد. برخی از بیماری های ناشی از نزدیکی همانند سیفلیس عوارض خود را در جنین نشان می دهد که مشکل ناشی از کودک قابل جبران تخئاهد بود.

 

نحوه برقراری ارتباط جنسی با توجه به نوع آموزش ما سوالات زیادی را ایجاد نموده است. یکی از دلایل عمده طلاق در ازدواج های امروزی به دلیل همین نارضایتی های جنسی ایجاد شده است. نحوه برقراری ارتباط سالم برای زوجینی که از نظر روانی آمادگی لازم را ندارند و یا اینکه از نظر جسمی و تناسلی با یکدیگر متفاوت می باشند، نیازمند آموزش دقیق و اصولی است.

 

 

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان طلاق

 

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان طلاق

تعاریف افراد از خیانت می تواند متفاوت باشد . از دیدگاه برخی از زوجین ممکن است صرف داشتن علاقه به فرد دیگر را خیانت بدانند و یا برای افراد دیگر ممکن است داشتن رابطه جنسی و همچنین قرارهای روزانه خیانت باشد. هر یک از این انواع خیانت می تواند آثار مخرب خود را در زندگی افراد به جا بگذارد و به همین دلیل زندگی را مختل نماید. گاهی بر اثر یک شک، ممکن است یک زندگی تا آستانه از هم پاشیده شدن پیش برود.

 

دیدگاه افراد و حساسیت هایی که دارند، می تواند تعیین کننده نوع خیانت باشد. به عنوان مثال ممکن است گاهی حتی نفر سومی وجود نداشته باشد و همین که فرد علاقه بسیار زیادی به شی یا نوعی از وسیله داشته باشد، همین مسئله موجب ایجاد نگرانی شود. یکی از سوالات اکثر مراجعین این است که ما نشانه هایی از خیانت همسر را مشاهده نموده ایم حال باید با این مشکل چکار کنم؟

 

قبل از اینکه هرگونه اقدامی نمایید ، بهتر است ابتدا از این مسئله اطمینان یابید که آیا همسر شما در حال خیانت می باشد یا خیر؟ یک حرکت نابجا می تواند آثار مخربی در زندگی شما حتی به صورت ناخواسته داشته باشد. بنابراین چک کردن گوشی و یا تعقیب کردن ، نمی تواند حرکت درست و سنجیده ای باشد. بهتر است قبل از هر اقدامی ابتدا تمامی موارد را مورد سنجش قرار دهید و با نظر یک مشاور خانواده پیش بروید.

 

 

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان فردی

برخی از افراد ممکن است به این نتچه برسند که ریشه مشکلات ما به افراد دیگر مربوط نمی شود و این مشکل ناشی از ویژگی های شخصیتی خود ماست . مسائلی که ما را به چالش می کشد همچون ناامیدی، بد بینی، حسادت، احساس تنهایی، احساس خجالت، کم رویی، عدم اعتماد به نفس، راهکارهای موفقیت، حل مسئله، استرس و اضطراب را می توان از جمله مواردی است که می توان آن را در مشاوره فردی نام برد.

 

یک مشاور و یا روانشناس چه کمکی می تواند در رابطه با مشکلات فردی به شما نماید؟ اولین کاری که یک روانشناس و یا مشاور انجام می دهد، این است که کمک می نماید ابتدا صحت احساس فرد را با استفاده از مصاحبه بالینی و همچنین آزمون های روانی افراد به این اطمنیان برسند که آیا این مشکل را دارند یا خیر . زیرا برخی از افراد ممکن است تنها خود دارای این احساس باشند و این احساس ریشه واقعی نداشته باشد.

 

در صورتی که تشخیص داده شود که افراد دارای مشکل می باشند مرحله دوم این است که به آنها کمک شود تا درمان خود را به راحتی پشت سر بگذارنند و مراحل درمانی را پشت سر بگذارنند تا بتوانند درمان شوند. رویکردهای درمانی برای هر مشکل و مراجع می تواند متفاوت باشد و به همین دلیل به صورت اختصاص برای هر مراجع تلاش می نمایند تا بهترین و متناسب ترین رویکرد درمانی را به کار ببرند.

 

 

 

مشاوره روانشناسی آنلاین – سوگ

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان سوگ

غم از دست دادن عزیزان برای هیچ فردی قابل تحمل نمی باشد. همین مسئله موجب می شود که خانواده داغدیده بعضا زندگی خود دست بکشند و یا به مشکلات روانی و جسمانی متعددی مبتلا شوند. مراحل گذراندن سوگ شامل انکار، خشم، چانه زنی، افسردگی، پذیرش یا قبول می باشد. در صورتی که تمامی این مراحل به درستی سپری نشود، فرد داغدیده به مرحله پذیرش نخواهد رسید و به همین دلیل تا آخر عمر با همان مشکل دست به گریبان خواهد بود.

 

افراد داغ دیده سوگ های مختلفی را ممکن است پشت سر بگذارنند. این انواع شامل : سوگ بهنجار ، سوگ بیمارگونه ، سوگ افراطی ، سوگ مزمن ، سوگ تاخیری، سوگ پوشیده ، سوگ انتظار می باشد. هر یک از این انواع سوگ به دلایل مختلفی ممکن است به وجود آید و لازم است برای هر یک از موارد درمان را به صورت کامل به انجام برسانیم.

 

برای برخی از افراد که دارای مشکل یکسان می باشند، گروه های مشاوره گروهی را تشکیل می دهند. پس از درمان مراجعین می توانند به زندگی عادی خود بازگردند و به راحتی سایر مراحل زندگی خود را پشت سر بگذارنند. بازگشتن به زندگی عادی و همچنین افزایش امید به زندگی در افراد، نشانه ای از درمان و بهبودی مراجعین خواهد بود.

 

 

مطالب مرتبط

فرم درخواست مشاوره حضوری

مشاوره تلفنی خانواده 24 ساعته

مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان

مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل

مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی

3.7/5 - (9 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توانم از مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان استفاده نمایم؟

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان در زمینه های مختلف با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

آیا در صورت چت مشاوره آنلاین در سایت افراد دیگر نیز پیام ما را مشاهده می نمایند؟

خیر. تنها فردی که می تواند پیام  را مشاهده نماید شما و مشاور خواهد بود.

 

چه زمانی می توانیم با مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان  تماس حاصل نماییم؟

در این رابطه هیچ محدودیتی برای مراجعین قرار داده نشده است. حتی ایام تعطیل نیز می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  Narges
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۵

  خب من هم افسردگی هم اختلال شخصیت دوری گزین هم اختلال اضطراب عمومی شخصیت کمال گرایی و خیال پردازی زیاد و نشخوار فکری دارم ک همشون ب هم مربوطه و باعث شده کل زندگیم بهم بریزه💔
  اگ میشه کمک کنیداینجا فک نکنم کامل بشه توضیح داد
  نمیدونم چیکار کنم

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

   سلام
   دوست عزیز
   یک مقدار باید رو طرحواره های شناختی تون کار بشه و با یک سری تکنیک های رفتاری آموزش مقابله با استرس ببینید
   اما برای بررسی و دقیق شرایط تون میتونید باما تماس بگیرید داخلی 105 روانشناس مجموعه

 2. Avatar photo
  سارا
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۴

  سلام من دختری هستم ۲۰ ساله طی انتفاقات ناگواری و تلخی ک برای خانواده ام افتاد پدرم کلا اخلاقش برگشت ، دائما به مادرم شک میکنه ، اخلاقش بچه گانه شده ، یه لحظه خوبه یه لحظه باهامون بده ، بهونه جو شده و خیلی اذیتمون میکنه ، سرکار مامانم میره و به همکاراش گیر میده و تازگیا هم به گوشی مادرم حساس شده و دائما میگه گوشی دستت نگیر دست رو نقطه ضعف من نزار حتی بازی هم نکن فقط در حد یه زنگ جواب بدی باشه ، من هم اینقدر بین این بحثا بودم که واقعا عصبی شدم و بیشتر وقتا دلم برای مامانم میسوزه حس میکنم مامانم بخاطر من هیچی نمیگه و تحمل میکنه خیلی به پدرم میگم ک بریم پیش یه روانشناس باهاش حرف بزن هم خودتو داری اذیت میکنی هم مارو
  من هم واقعا دارم اذیت میشم و جیگرم برای مامانم اتیش میگیره و واقعا نمیدونم باید چیکار کنم بین دعواشونم دیگ نمیخام دخالت کنم شما بگین من چیکار کنم واقعا خسته شدم دیگه

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقت بخیر . برای دریافت مشاوره روانشناسی با کارشناسان مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 3. Avatar photo
  فائزه
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

  سلام من یک ساله ازدواج کردم،شوهرم تو دوران عقد اخلاق و رفتارش خوب بود ولی همیشه به تربیت بقیه کار داشت وسعی میکرد به دیگران بگه این کار خوبه اون کار بد،
  الان هم دست بزن داره سر مسائل پیش پا افتاده اگه ببینه حرفش پیش نمیره کتک میزنه، چند روز رفتم قهر اومد دنبالم گفت پشیمونم درست میشم ولی نشد همیشه میگه تقصیر توسعه
  هر چی گفته گفتم چشم رفت و آمدم رو محدود کرده بخصوص با خانوادم به پوششم خیلی حساس شده درحالیکه حجابم کامله ،با خانوادم رفت و آمد نمیکنه توهین می‌کنه تحقیرم می‌کنه تهدید می‌کنه کمی هم خسیسه همیشه دنبال بهونه میگرده مشاوره هم نمیاد چکار کنم جدا بشم؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام وقت بخیر باید برای دریافت مشاوره روانشناسی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید و با مشاورین خانواده مجموعه در ارتباط باشید

 4. Avatar photo
  سودا
  ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۷

  سلام. من یه دختر ۳۷ ساله هستم که حدود ۵ سال پیش با یه نفر که استاد دانشگاه بود آشنا شدم. من ایشون رو توی جلسه ی مصاحبه ی دکترا دیدم. اولین باری که همدیگه رو دیدیم ارتباطی نگرفتیم ولی وقتی برای بار دوم به مصاحبه رفتم ایشون شماره تلفن منو از پرونده برداشتن و به من زنگ زدن که در مورد قبولی و … صحبت کنن. اون سال من قبول نشدم ولی ارتباط ما شکل گرفت و به هم پیام میدادیم. این آقا حتی ساعت خواب و بیداری منو میدونستن و منتظر بودن تا از خواب بیدار بشم و به من پیام بدن. بعد از مدتی ایشون از من عکس خواستن و گفتن میخوان مجددا چهره ی منو ببینن که من مخالفت کردم ولی بعد از حدود ۱ ماه از اصرارهای ایشون عکس فرستادم. بعد از اون باز با ام چت داشتیم و خیلی ازم تعریف هم میکرد و حدود چند ماه اینجوری گدشت ولی بعد از مدتی حس کردم که مثل قبل نیستیم و ازش خواستم روشن کنه که توی چه رابطه ای هستیم و آیا منو دوست داره یا نه. هر چقدر سعی کردم نگبت دوستم داره و گفت گاهی دلش تنگ میشه برام. تا اینکه گذشت و من امون سال قبول شدم . بعد از رفتن به دانشگاه متوجه شدم بعصی قسمت های جت رو از تلگرام پاک میکنه و بعد از چت های فراوان گفت که میخواد احساس رابطه ی استاد و دانشجویی خوب بین مون باشه. من از این حرف رنجیدم و فکر میکردم پس دیگه دوستم نداره اما تا می اومدم تمومش کنم میدیدم که بعصی اوقات که از طریق فصای مجازی یه سوال درسی میپرسم اون بحثو به جای دیگه میکشونه مثلا در مورد دانشگاه و اینکه آیا درس دادنش خوب هست ازم سوال میپرسه که باعث میشد فکر کنم حسی هست. حتی وقتی توی مسابقات والیبال برنده شدن عکسهاشو برای من فرستاد. ولی کم کم ارتباطمون کمتر شد طوری که دیگه پیامی رد و بدل نمیشه ولی گهگاهی که میرم دانشگاه ایشونو میبینم. ایشون خیلی هم منو برانداز میکنن وقتی با هم روبرو میشیم. حتی خیلی از کارهای منو راه میندازن ولی فکر میکنم خب شاید برای بقیه هم اینکارو میکنه و وظیفه ش است. دیگه هیج ارتباط عاطفی از طریق فصای مجازی یا چت نداریم ولی بازم همین برانداز کردن و از بالا تا مایین نگاه کردن ها وجود داره. دیگه واقعا خودمم نمیدونم چرا رفتارهاش اینجوریه؟ ایا هنوز حسی هست یا اینکه نقش بازی میکنه؟ یا اینکه شاید از اول هم عشقی در کار نبوده و من اشتباه میکردم ولی چون ساعتهای بیکاری فورا پیام میداد فکر میکردم شاید حسی هست. لطفا بهم جواب بدین که ایا دچار توهم شده بودم یا نه؟ و دلم میخواد بدونم الان باید چیکار کنم

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام روز بخیر
   تا وقتی ایشون مستقیم به شما ابراز علاقه نکرده و
   یا حتی تلاشی برای پیش بردن رابطه انجام نداده نمیشه گفت ایشون به شما حسی داره
   بهتره که درباره ایشون خیلی فکر نکنید
   همچنین میتونید برای بررسی بیشتر با مشاورین مرکز تماس بگیرید داخلی 105

 5. Avatar photo
  sara
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷

  سلام وقت بخیر
  من تقریبا دو ماهه جدا شدم ولی نمیتونم فراموش کنم اصلا از فکرم نمیره میخوابم به خوابمم میاد
  می‌خوام فراموش کنم اما چجوری

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

   سلام وقت بخیر . پیشنهاد میکنیم با روانشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید .

 6. Avatar photo
  سایه
  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام وقتتون بخیر
  من حدود دو ماه هست که پدربزرگم (۵۶ساله بودن )را از دست دادم یه دانش آموز ۱۶ ساله هست ۷ مرداد تابستون امسال فوت شدن مامانم ۳۶ ساله هستن و از فوت پدرشون فوق العاده ناراحت شدن و هستن چون خیلی به ایشون وابسته بودن الان حدود دوماهه گذشته ولی مامانم حال روحیشون اصلا خوب نیست و مدام گریه میکنن تو خودشونن و در حال فکر میخواستم بگم شما میتونید کمکم کنید چیکار کنم بهتر بشن؟

  • Avatar photo
   abbasi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

   سلام وقت بخیر از ساعت 9 تا 17 با موسسه تماس بفرمایید

 7. Avatar photo
  رها
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام وقت بخیر ببخشید من یه خانواده دارم با افکار قدیمی این که دختر نباید بیرون بره نباید دوستی داشته باشه ، دختر بایدد ازدواج کنه و آشپزی یاد بگیره من تاحالا ارودی مدرسه نرفتم و حتی دوستام زنگ میزنن نمیتونم جواب بدم چون دعوا میشه بعدش اگه بفهمن دوست دوران مدرسمه
  من ۲۰ سالمه و همیشه تو خونه بودم
  و اصلا دوست ندارم ازدواج کنم
  میخام مستقل باشم
  واسه همین میخام توی کالج ثبت نام کنم و برم خارج از کشور درس بخونم

  به خانوادم به دروغ گفتم دانشگاه تهران قبول شدم

  الان کار درستیه من بخار آیندم و چیزایی که میخام داشته باشم دروغ بگم؟؟؟؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام وقتتون بخیر
   با بخش مشاور تماس بگیرید .

 8. Avatar photo
  ....
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام خسته نباشید روزتون خوش
  من دختری ۱۶ ساله هستم و چندماه پیش یه پسری توی تلگرام پی ام داد که از من خوشش اومده و من گفتم رابطه دوستی دوست ندارم
  رفت بعد چند روز پیش اومد و باز حرف زدیم من گفتم اگر خیلی بهم علاقه دارید تشریف بیارید با خانواده خودش هم گفت من از زبون خودت میخواستم بشنوم کی و از این حرفا..
  بعد من مادرمو در جریان گذاشتم و بهش گفتم که به مادرم جریان رو گفتم گفت فردا با مادرتون بیایید حرف بزنیم هیچی حرف زدیم
  من ازش خوشم اومد پسر تحصیل کرده با ادب با خانواده کار و یه خونه که پدرش قراره بده ولی یکمی اجاره ازمون بگیره
  هیچی من و مادرم خوشمون اومد قرار شد ایشون هم با خانوادشون صحبت کنن ولی متاسفانه نمیدونم خودش نخواسته یا واقعا خانوادش نخواستن
  گفتن بخاطر سن کم و وضعیت تحصیلی و سربازی از خانواده من معذرت بخوان که جواب خانواده ایشون منفی هست
  میخواستم بدونم من الان واقعا علاقه پیدا کردم بهش
  ایشون ۲۴ سالشه و من ۱۶ سالمه
  هم محل هم هستیم

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام جهت کسب مشاوره با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 9. Avatar photo
  آرام
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام دختری ۱۷ ساله هستم الان یک ماهه اصلا حال خوبی ندارم .برنامه خوابیدنم همیشه بهم ریخته بود اما الان بدتر شده شبا نمیتونم درست بخوابم و تو روز یک تا دو ساعت میخوابم.بشدت پر خوردی عصبی دارم جدیدا.استرس بیش از حدم به خاطر امتخانات باعث شده یه نوع شوک عصبی بهم دست بده که خیلی عجیبه ،تو زمان شوک ضربان قلبم میره بالا و بدنم عرق میشینه ،نفسم تنگ میشه و احساس میکنم یه وزنه افتاده رو سینم که باعث میشه نفسم بالا نیاد،سرم گیج میره و بشدت سبک میشه و حس میکنم دست و پاهام دیگه مال خودم نیستن! به علاوه همه اینا حس میکنم دارم از بدنم جدا میشم یا اصلا دیگه روحم تو تنم نیست،حس میکنم هر لحظه ممکنه دیونه شم یا بمیرم! واقعا شوم بدی بهم دست میده.
  تو روز دائما خستم همش دلم میخواد دیگه بمیرم خیلی به خود کشی فکر کردم اما به خاطر اینکه خانوادم بعدش اذیت نشن اینکارو انجام ندادم.دیگه هیجی برام لذت بخش نیست .
  چند تا مشکل بد اخیرا برام به وجود اومده که حس میکنم به خاطر اینا خستنکی و فشار تمام مشکلات این ۱۷ سالمو دارم به جا تجربه میکنم هیجوقت حالم انقدر بد نبوده .
  واقغا نمیدونم باید چیکار کنم از خودمم دیگه متنفرم همش احساس گناه و عذاب دارم و با کوچیکترین چیزی گریه میکنم 🙂
  ممنون میشم راهنماییم کنید دیکه واقعا دارم دیونه میشم تو این شرایط 🙂

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره روانشناسی همین الان میتونید با مشاوران مرکز ما تماس بگیرید .

 10. Avatar photo
  Sari
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۱

  با سلام من در یک فروشگاه بزرگ کار میکنم که اولش همه چیز خوب بود ولی با تغییر مدیریت همه چی عوض شد در این بین همکارای من که تازه نامزد و ازدواج کردن هر روز با یک نگاه برتری نسبت ب من خودشو میبیننن و همش بهم تیکه و کنایه میندازن یا همش وقتی من میرم پیششون شوهرم شوهرم میکنن چجوری که میخان بهم بفهمونن که من شوهر ندارم و از موفقیت اونا حسودیم میشه درصورتی که اصن ایطوری نیس ب نظر شما در چنین شرایطی من باید چ کاری انجام بدم

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸

   سلام وقت بخیر . کسی که خوشبختی واقعی رو تجربه کنه دنبال تایید بقیه و تبرج نیست .لزوما تاهل دلیل بر خوشبختی نیست

 11. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

  سلام مشکل من خوب بودنم هست یه ضرب مثل بود بشکند دست بی نمک مثل یه روزی از مدرسه اومدم.خسته بودم ابیجم تو خونه بود بهش گفتن چرا خونه رو جمع نکردی گفت نمیتونم خودت جمع کن منم اولش گفتم منم مثل تو جمع نمیکنم ولی گفتم الان مامانم میاد خستشه چون کار میکنه کشاورزیخودم جمع کردم بخدا فقط 2ساعت 30دقیقه 42ثانیه طول کشید تا تموم شد بعدد مامانم اومد گفت قربونه دخترم چقدر خوشحال شدم گفت بیا بوست کنم و لحظه که دیدم رفت ابیجم بوسید همونجا از ناراحتی خندم گرفت فکر کرد اون جمع کرد دیگه هیچی نگفتم رفتیم تو خونه تا غذا بخوریم غذا رو خودم درست کرده بودم غذا رو بردم گذاشتم جلوشمون خوردن گفتن چقدر خوشمزت بابام گفت لابد زهرا همون ابجیم درست کرده گفتم اره اون درست کرده گفت افرین دخترم بعد خیلی خستم بود رفتم دراز کشیدم که یهویی بابا گفت بیا.سفره جمع کن همش زهرا جمع میکنه فقط میخوری میخوابی جمع کردم بعد خالم اومد خواب بودم بلندشدم رفتم صورتم شستم گفت تازه بلند میشی گفتم اره خسته بودم به مامانم گفت واقع زهرا خیلی دختر تمیزی و خوبی هست امروز اومدم دیدم داشت جارو میکرد رفتم تو فکر گفتم نمکه جارو میکردم پس چی میگه خالم یادم اومد کع وقتی خالم داشت صدایی دادشم میکردم زهرا زود رفت جارو رو ورداشت اشغالی که جمع کرده بودم فقط ریخت تم خاک اندازه گفتم اره خیلی دختر خوبی هست یه خند زدم رفت حالا خلاصه بدتر از این بود که هیچ وقت بابام منو بهه اندازه ابیی کوچکترم یعنی زهرا دوس نداشت

 12. Avatar photo
  مها
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

  با سلام
  وقت بخیر
  همسر من چند وقت می باشد دچار مشکلات رفتاری ،خشم شدید و بدبینی به اطرافیان شده است ماه پیش بچمون مریض شد و سر این مسئله به خاطر یک موضوع جزئی و بی اهمیت که به من و برادرم مربوط بود با خانواده پدری من دچار بحث شدید شد و الان ارتباط من با خانوادم رو قطع کرده و امکان هرگونه تماس رو از من گرفته و حتی هدایایی که مادرم برام آورد رو پس فرستاد .
  من واقعا دلیل این رفتار ها رو نمیفهمم و نمی تونم درکش کنم
  من واقعا نگران این رفتارهاش هستم
  حتی تا قبل از این مسئله هم با خانواده خودش هم کنتاکت داشت و هنوز هم ادامه داره و اینکه احساس می کنم شکاک باشه آخه اجازه نمیده تنها تو خونه باشم و یا تنها جایی برم حتی خونه پدرم
  از همه توقع بی جا داره ،دوس داره توجه همه روش باشه ،همه بهش محبت کنن انگار که کمبود احساسی داشته باشه
  تو زندگی مشترکمون احساس مسؤولیت نداره 10 روز یک بار من و بچمون و میزاره خونه پدریش و خودش می ره دنبال کاراش اصلا توجه نمی کنه که ما خانوادشیم و باید سر زندگیش باشه باهاش که صحبت می کنم داد میزنه و بهونه میاره که کار داره و اذیتش نکنم اصلا نمی خواد زیر بار بره من الان بچه دومم رو حاملم ،آیا نباید بیشتر وقتش رو پیش من باشه و مراقبم باشه ؟ آیا این وظیفه خانواده من یا خودشه که مراقبم باشه؟
  لطفا من و راهنمایی کنید ،مشکل همسرم چیه ؟ من باید چکار کنم؟ آیا مشکل روانی داره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام وقتتون بخیر
   برای دریافت مشاوره روانشناسی حتما با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 13. Avatar photo
  سودابه
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

  سلام ترخدااامن تلفن ثابت ندارم چی‌کارکنم بدجوری حالم خرابه ترخداکمکم کنین

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام وقت بخیر
   شما جهت ارتباط با ما در صورتی که شماره تلفن ثابت ندارید میتوانید وارد لینک زیر شوید بسته مشاوره خریداری کنید که مشاوران با شما تماس بگیرند
   https://irantahsil.org/shop/

 14. Avatar photo
  ایدا بانوو
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام من 21 سالمه .راستش خیلی دلم پر بود و احساس افسردگی دارم گفتم صحبتی با شما کنم .من از کلاس چهارم دبستان به طور جدی شروع کردم درس خوندن و تست زدن برای قبولی تیزهوشان و حتی وقتی همسن و سال هام بازی میکردن توی هرمهمونی چیزی من همیشه درس داشتم.ازمون دادم و قبول شدم و اتفاقا رتبه 5 استان شدم خب ذوق و خوشحالی و 3 سال راهنمایی هم مثل قبل با انرژی درس میخوندم حتی مهمونی میرفتم تو خونه تنها میموندم .دبیرستان رفتم دخترخالمم قبول شد و همکلاسی شدیم اوایل من درسم بهتر بود تا اینکه یه عروسی رفتیم باهم و دخترخالم وقتی برگشتیم گفت پسرعموت عاشقته و یه جوری نگات میکرد .تا قبل اون من هیچ حسی به پسرعموم نداشتم اما با حرفاش بهش علاقمند شدم.درسم کم کم افت کرد تا جایی که درحد 20 درصد ضعیف تر از اون شدم اما همچنان تلاشمو میکردم همش تو خونه پدرمادرم میگفتن اره اون درسش بهتره و عیب نداره بزار کمکت کنه تو درسا و مدام حس میکردم من ضعیفم و جا موندم .اون سال خیلی کم دیگه حوصله درس داشتم دوست داشتم حداقل با بقیه در ارتباط باشم اما همیشه تنها تو خونه که ایدا درس داره.منم خسته شدم از کلاس ششم گوشی داشتم اما هیچ استفاده ای برام نداشت و خاموش بود.روشنش کردم و بازی انلاین و اینا تا با یه پسری اشنا شدم برای اینکه حوصلم سرنره باهاش حرف میزدم کم کم بهم گفت اینستا نصب کن و اینا و بعد یه سال چت واقعا عاشقش شدم دیگه فقط شب امتحانا درس میخوندم معدلمم 19 بود اما برا کنکور اماده نبودم پسره با باباش صحبت کرد برای خواستگاری اما پدرش مخالف بود چون سطح خانوادگی پایینی داشتن پدرش میگفت فرهنگمون متفاوته و تو خونه زندگی نداری همچین دختریو میخوای چجوری خرج بدی.هزار بار با گریه گفتم قبوله و فقط خودشو میخوام و اینا اما خب نشد واقعا پسره هم عاشقم بود اما نشد و با دخترعمش ازدواج کرد .من خیلییی خیلییی تنها بودم نمیتونستم با کسی حرف بزنم مدام تو خونه بودم یه سال گذشت و کنکور دادم رتبم بد شد 30 هزار شد و افتضاح بود همه توقع پزشکی داشتن .دیگه حوصله درس نداشتم پسرعمومم نامزد کرد نمیدونم چیشد باز با یه اقایی هم صحبت شدم خیلی مرد خوبی بود کمکم کرد از فکر دربیامواقعا بهش همه چیو گفتم کمکم کرد بیشتر درس بخونم ازم خواستگاری کرد و بارها با مامانش صحبت کردم الان خیلی دیر شده برا کنکور خوندن و نمیتونم یه سال دیگه بمونم و واقعا خیلی حالم بده از طرفی پدرم مطمئنا اجازه ازدواج با این اقارو بهم نمیده چون میگه در سطح خانوادمون نیست و تحصیلات نداره و پدرم نداره اماو اقعا ادم خوبیه و بدی ازش ندیدم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت بخیر با توجه به مطالبی که فرمودید برای مشاوره انلاین روانشناسی وهمچنین جهت امادگی مجدد برا کنکور و مشاوره انلاین ازدواج میتوانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید و به تمامی سوالاتی که در ذهنتان هست برسید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام وقت بخیر
   من پیام شما رو به عنوان یک روان شناس خواندم نیازه شما باتوجه به اتفاقاتی که پشت سر گذاشتید باتوجه به اینکه سن شما کمه ومناسب واماده ازدواج نیستید با داشتن هدف وبرنامه ریزی برای تحصیل و…تلاش کنیید. برای صحبت در این مورد با مشاورین ما تماس بگیرید

 15. Avatar photo
  آرش
  ۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

  ببخشید چجوری با گوشی خودم تماس بگیرم تماس هم میگیرم جواب نمیدید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام بسته تهیه کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام
   اگر بخواهید با موبایل صحبت کنید نیازه بسته تهیه کنید در غیر این صورت پاسخگو هستیم

 16. Avatar photo
  لاله بهروی
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۸

  سلام من 16 سالمه و واقعا تحت فشارم من طی چند مدت تو رابطه بودم اول هاش خیلی خوب بود ولی وقتی که رفته رفته بیشتر به هم وابسته شدیم گفت که برم خونش منم رفتم نمیدونستم این اتفاق میافته …وقتی رفتم خونش بزور لباس هامو در آورد و از جاهای خصوصیم عکس و فیلم گرفت و گفت اگه واسم پول نیاری همرو پخش میکنم .خداروشکر من پول دارم ولی نمیدونم چجوری به مامان بابام بگم اون پول رو برام بریزن لط کمکم کنین شماره مال مامانمه نمیتونم تماس بگیرم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

   با سلام.جهت مشاوره با مرکز تماس بگیرید.

 17. Avatar photo
  لاله بهروی
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام و وقت بخیر

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام وقت شما هم به خیر

 18. Avatar photo
  شیدا
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

  سلام چطکر میتونم همکاری با تیم شما داشته باشم دکترا روانشناسی

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام وقت بخیر
   با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 19. Avatar photo
  آرزو
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۱

  من به یه مشکل بزرگ‌خوردم نیاز به راهنمایی دارم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۶

   سلام وقت بخیر برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۱

   با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس برگیرید

 20. Avatar photo
  عرفان
  ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۴

  خواهش میکنم کمکم کنید به خودکشی دارم فک میکنم ، به آخر خط رسیدم تلفن ثابت ندارم شمارم و میذارم خواهش میکنم کمکم کنید

  09052768122

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۲

   سلام
   خونسردی خود را حفظ کنید
   شما میتوانید از طریق سایت بسته تهیه کنید که با شماره شما تماس گرفته شود.

 21. Avatar photo
  جمال
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲

  سلام
  همسرم 4 ساله خونرو ترک کرده بچه رم برده هیچ تلاشی برای نجات زندگیمون نمی کنه کل حق حقوقشو برده اجتماعی نیست دروغگو و حیله گر هستش ایستگاه آخر هستیم نمی دونم کار درستیه یا نه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۳

   سلام . به روانشناس مراجعه کنید

 22. Avatar photo
  ایسان
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۳

  سلام میشه منو راهنمایی کنید لطفا من یه دانش اموز کنکوری هستم ولی متاسفانه روحیه ام اون قدر تضعیف شده که دیگه نه به توانایی هام نه به خودم اعتماد دارم دائم احساس میکنم اخر سر به هدفم نمی رسم با اینکه از طرفی میدونم میتونم بهش برسم ولی همشه احساس افسردگی دارم یه جورایی دیگه نمی تونم ادامه بدم و همش فکرای مفنی به ذهنم خطور میکنه همیشه به جنبه منفی مسئله نگاه میکنم و درحالی که به همه یاد میدم نیمه پر لیوان رو ببینن و دائم لبخند میزنم ولی تو دلم خیلی استرس و عذاب میکشم و هر چقدر به خودم روحیه میدم و میگم میتونم و مثبت فکر میکنم ولی بازم ته دلم انگار پوچه احساس بی ارزشی میکنم حال و حوصله هیچکی رو ندارم واقعا کم میارم ولی میدونم که باید ادامه بدم ولی واقعا روحیه ام رو نمی تونم کنترل کنم و همش استرس دارم و گریه میکنم واقعا این روحیه منو خیلی اذیت میکنه اینکه خودمو پوچ احساس میکنم و کلا حس هایی که دارم رو نمی تونم به درستی بروز بدم منو ازار میده و به درسام هم اسیب میزنه لطفا اگه میتونیم لطفا کمک کنید من دیگه نمی دونم چیکار کنم انگار یه جایی ایستادم و دارم غرق شدن خودمو تو باتلاق نگا میکنم با اینکه میدونم میتونم نجات بدم ولی با استرس دارم فقط نگا میکنم و فقط ناراحتم لطفا کمکم کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹

   سلام وقت بخیر برای مشاوره تحصیلی با مرکز تماس بگیرید

 23. Avatar photo
  خخخخ
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام خسته نباشبد من ی دختر۱۳ ساله هستم با یکی اشنا صدم حدود ۱سال باهاش بودم بعد ۱ سال ولم کرد بعد با کس دیگیی اشنا شدم ۱ ماه باهاش بودم و هستم الان رل اولبم برگشته نمیدونم چیکار کنم کدومو انتخاب کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقتتون بخیر جهت مشاوره با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید تا با مشاورین تخصصی روانشناسی صحبت کنید

 24. Avatar photo
  الهه
  ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۶

  سلام وقتتون بخیر من دو روزه متوجه شدم ک یه خانمی باهمسرم در ارتباطه شماره تلفن اون خانم رو هم دارم ممنون میشم اگه کمکم کنید ک چکار کنم بهش زنگ بزنم یانه بزارم ببینم چطور میشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام
   لطفا با شماره مرکز تماس بگیرید

 25. Avatar photo
  فاطمه الوندی
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام فاطمه نوجوانی هستم که خیلی تنهاست حتی ماه آدم به خودش نمی بینه نیاز دارم یه نفر بهم کمک کنه راهنمایی همدلی…

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام وقتتون بخیر جهت مشاوره با شماره ی9099075307 تماس حاصل فرمایید

 26. Avatar photo
  .........
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام وقتتون بخیر
  من چند وقتیه ک همش فکر میکنم حرفهایی ک توی ذهنم هست رو با صدای بلند میگم
  تو رو خداااااااا کمکم کنید دارم نابود میشم به
  تلفن ثابت دسترسی ندارم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

   سلام وقت بخیر.دوست عزیز برای دریافت مشاوره روانشناسی انلاین رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید.

 27. Avatar photo
  سایه
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۱۴

  سلام من 19سالم هست پشت کنکوریم و نتونستم کنکور قبول بشم ت خانواده پرجمعیت هستم من یک زن داداش دارم ک کارش خراب کردن اعصاب کنه اونقدر ک احساس بی ارزشی میکنم حدودا یک سالی هست ک حس وجود داشتن نمیکنم گوشه گیر شدم از صحبت کردن با دوستام و حتی خانواده میترسم حس زشت بودن چرا زنده بودن حرف های زن داداشم حتی رو خانواده ام تاثیر گذاشته اون قدر دیونه شدم ک نه تنها ب خودم بعضی وقت ها ب اونام صدمه میزنم لاغر شدم شدید و حس بلند شدن از تخت رو ب رو شدن با اونا رو ندارم هر شب هم یه بهانه یه حرف ت تنهایی گریه میکنم طوری ک شب ها ت تب می‌سوزم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام جهت دریافت مشاوره روانشناسی انلاین رایگان با ما تماس بگیرید.

 28. Avatar photo
  هادی
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۵

  سلام حالتون خوبه؟ ببخشید من دوستم که ۱۶ ساله هست متاسفانه ۴ ماهه که با یک دختری رابطه داره رابطه معمولی ولی عاطفی ولی دوستم میگه ناراحتم ولی میخوام کات کنم و به مسیر اهدافم برسم ولی میگه میترسم اون طرف دلش بشکنه من چیکار کنم که کلا کات کنم ولی بدون درد سر لطفا راهنمایی کنید.
  میگه من کم کم رابطمو باهاش کم میکنم ولی در آخر همینجوری نمیتونم ولش کنم باید یه دلیلی بهش بگم که فلانی من به علت …. دیگه نمیخوام رابطمو ادامه بدم
  میگه که من گفته بودم که تو رو با کسی عوض نمیکنم ولی من الان دیگه نمیخوام باهاش ارتباط بگیرم
  لطفا راهنمایی کنید.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام وقتتون بخیر جهت مشاوره با مرکز تماس بگیرید

 29. Avatar photo
  فاطمه
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

  سلام من تلفن ثابت ندارم چجوری میتونم با مشاور ارتباط داشته باشم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام فاطمه
   راه ارتباطیتون با مشاورا از طریق تلفن ثابت

 30. Avatar photo
  شاپرک
  ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۰

  چطور میتونم با مشاورا تماس داشته باشم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۷

   سلام
   با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 31. Avatar photo
  رها
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۵

  سلام من تلفن ثابت ندارم چطوری می تونم از خدماتتون استفاده کنم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام
   تماس با ما صرفا از طریق خطوط ثابت امکان پذیر است

  • Avatar photo
   سایه
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۱۶

   ببخشید میشه وات یا تل هم مشاوره بدید

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

    سلام وقت بخیر.برای دریافت مشاوره روانشناسی انلاین رایگان با ما تماس بگیرید.

 32. Avatar photo
  Mitra
  ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۶

  من تلفن ثابت ندارم
  توروخدا کمکم کنین
  حالم خیلی خرابه
  دوست دارم خودمو بکشم از این زندگی راحت شم
  این اخرین فرصتیه که به خودم دادم
  میشه لطفا یه شماره برام ایمیل کنین تا من بتونم باهاتون صحبت کنم

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام وقت بخیر برای دریافت مشاوره رایگان روانشناسی شماره تلفن خود را بگذارید تا با شما تماس بگیریم .

 33. Avatar photo
  یلدا شیرزاد
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷

  سلام وقت بخیر. کسایی که تلفن ثابت ندادن چطوری میتونن تماس بگیرن ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقتتون بخیر متاسفانه نمیتوانند تماس بگیرند

 34. Avatar photo
  Sadaf
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۳

  سلام ببخشید الان من اگه به این شماره ای که تو سایت هست زنگ بزنم میتونم مشاوره بگیرم و اینکه رایگانه؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام اگر با تلفن ثابت با مرکز مشاوره روانشناسی تماس بگیرید هزینه مشاوره شما از مخابرات برای شما اعمال خواهد شد.

 35. Avatar photo
  ژینو
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۸

  سلام
  ببخشید که مزاحمتون شدم
  من واقعا به کمکتون نیاز دارم
  دارم کل زندگیم و بهم میزنم افسردگی شذید گرفتم
  اما الان تلفن ثابت ندارم میشه لطفا کمکم کنید
  یه راه ارتباطی بهم معرفی کنید
  ممنون میشم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

   سلام وقتتون بخیر.
   لطفا بفرمایید چجوری میتونیم کمکتون کنیم؟!

 36. Avatar photo
  زینب
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

  و اینکه تلفن ثابت ندارم برای تماسبا موبایلمم زنگ میزنم نمیشه 🙂

 37. Avatar photo
  اشکان صادقی
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۳

  سلام و خسته نباشید خدمت شما.ببخشید من یه موضوعی چند وقته ذهنمو خیلی درگیر کرده و باعث رنجش و افسردگی من شده و اون اینه که من یکسری اطلاعات شخصی روی هارد کامپیوترم داشتم که برام خیلی مهم بود و هر روز مرورشون میکردم و آرامش بهم میداد و بخشی از عادت روزانم بود و متاسفانه این اطلاعات پاک شدند و هیچ جوری نتونستم برگردونمشون.و از وقتی این اطلاعات پاک شدند دائما در ۲۴ ساعت شبانه روز فکرمو درگیر کرده و باعث رنجش و غم زیادی در من شده و خیلی افسردم کرده.خواهشا راهنماییم کنید

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام اشکان جان خوبی باید تلفنی باهم صحبت کنیم تا بتونیم این مشکل و رفتار وابستگی تون رو به روش های صحیح درمان کنیم با مرکز مشاوره روانشناسی تماس بگیرید.

 38. Avatar photo
  مهیا
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

  پیام من چرا نیست🥺

 39. Avatar photo
  مينا دهقاني
  ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۱

  سلام من واقعا مشكل دارم و اينكه واقعا نميتونم تماس بگيرم كاش ميشد چت باشه چون مشكل شنوايي دارم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

   سلام خانم دهقانی
   راه ارتباطی با مرکز از طریق تماس تلفنی

 40. Avatar photo
  تلما
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

  وقتتون بخیر
  من با یه اقایی که همکارم هستن و درواقع مدیر من هستن ۴ساله کارمیکنیم باهم و حدود ۳ماه میشه هندیگه را خیلی دوس داریم وایشون ۲سال ازمن بزرگترن و خانواده ایشون منو نمیخواستن ولی دیگه قبول کردن و اومدن خواستگاری در ضمن من ۲سال پیش یه نفری اومدن خواستگاری بنده ولی خیلی شکاک بودن و حتی نامزدم نکردیم فقط رفتیم چندجلسه بیرون واسه صحبت و اینکه گفتن حالا یه ازمایش برید ماهم رفتیم و همونجا بحثمون شد و کاغذا را حتی پاره کرد بعد این اقا که الان همو میخوایم جریانو خونه گفتن واسه مادرشون وقبل ازخواستگاری از این پسر تحقیق کردن و گفان که من تالاسمی مینور دارم و مادر ایشون حساس شدن
  حالا اینا به کنار اومدن خواستگاری ساعت ۹ونیم شب و خیلی زود رفتن حرفی از خواستگاریم نشد فقط گفتن حرف بزنن دختر پسر ماتانشستیم یه یه ربع شد گفتن پاشید و رفتن درضمن خواهر ایشون روز قبل اومدن دفتر و به من گفتن به خونوادت بگو میخوایم بیایم خواستگاری اگر اجازه میدن و خونوادم گفتن مشکلی نداره
  شب خواستگاری گفتن ما زنگ میرنیم دوسه روز دیگه و جواب میگیریم
  دوروز بعد مادرشون صبح زنگ زدن به مادرم و گفتن که دختر شما بااون پسر ازمایش رفتن ؟ ما به جز خونوادمون کسی اطلاع نداشت هیچکس واسه همینم مادر من حس کردن که بد میشه حالا واسه دخترشون گفتن نه بعد مادرشون زنگ زدن به من و ازمن هم پرسیدن ولی من همه چیو بهشون گفتم بعد میگن مادر من عدم صداقت داره و کتمان کرده وباید عذرخواهی کنه من زنگ زدم به مادرشون و گفتم شرمنده واول که مادرم گوشیو گرفتن چندبار گفتن بله حالا میگن مادرتم مغروره یا اینکه مشکل داره درضمن خواهرمم ۶ماهه فوت شده و مادرم شرایط روحی مساعدی ندارن حالا صدای مادرمم ضبط کردن و دارن به همه میگن مادرمم صحبت کرد ولی عذر خواهی نه
  فکرکردیم حل شده ولی دیدیم نه دوباره دلگیرن واینکه گفتن کلمه عذر خواهی ازمن و مادرم نشنیدن بااین حال من بازم گل خریدم و رفتم عدر خواهی ولی بازم قبول نکردن ومیگن خونواده باید عذر خواهی کنن من باید چیکارکنم ؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام برای دریافت مشاوره تماس بگیرید

 41. Avatar photo
  عسل
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۳

  خاهش مکنمح ی حرفی بگید تا اروم شم حالم خیلی خیلی خرابه دیگ تحمل این زندگی رو ندارم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۱

   سلام عسل
   با توجه به اینک مشاوره خانواده محرمانه هستش
   شما جهت استفاده از اطالاعات مشاورانون میتونین با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید و راهنمایی کامل براتون انجام بشه

  • Avatar photo
   عسل
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   ممنون

 42. Avatar photo
  علی
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام . ببخشید یه سوال داشتم . رشته دکترای روانشناسی بالینی ، طرح داره یا نه ، اگر طرح داره آیا مثل پزشکی طرح آقایان سربازی شوند هم محسوب میشه یا نه ؟ . یا اینکه حتما باید بعد از طرح رفت جداگانه سربازی .

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام بعد از طرح اره باید خدمت سربازی هم جداگانه درخواست بدی

 43. Avatar photo
  محمد
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۵

  سلام خسته نباشید

  چطور کسی رو فراموش کنم

  انقدر فکر کردم بهش دیوونه شدم بخدا

  اصلا بی اختیار بهش فکر میکنم دست خودم نیس

  میخوام اصلا بهش فکر نکنم

  به این دلیل میخوام فراموشش کنم چون فک میکنم یک طرفه باشه!!

  لطفا راهنمایی کنید ؟🙏🏻🙄

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام باید حواست رو مسایل دیگه بدی سر خودت رو گرم کنی ..االبته فقط اینا نیس باید مشاور و روانشناس هم کمکت کنه میتونی با مرکز مشاوره تماس بگیری با داخلی 104 خانم عیسی زاده صحبت کنی

 44. Avatar photo
  مطهره
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۹

  سلام من واقعا اوضاع روحی و جسمی خوبی ندارم میدونم اگر به این وضعم ادامه بدم بدجور نابود میشم من دوبار خودکشی کردم ولی خوب شدم داستانای طولانیه میشه کمکم کنین کل زندگیم نابود شده من احساسای خوبی ندارم برای حالم تحقیق زیاد کردم ولی پولی ندارم برم روانشناس من افسردگی خیلی شدیدی دارم و دو قطبی هم هستم و شخصیت مرزی هم احتمالش هست که داشته باشم دارع کارم با توهماتم میرسه و واقعا احساس میکنم یچیزی جز خودم درونمه نمیزاره کنترل کنم خودمو من از همه سمت زندگیم تو فشارم من از همجا رونده شدم خواهشا کمکم کنین اگر بشه از تلفن ثابت خونه زنگ نزنم و از خط باشه خیلی بهتره یا حتی توی واتساپ چت واقعا به کمکتون نیاز دارم من خیلی سایتا رفتم جواب ندادن یا پولی بودن

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام برای دریافت روانشناسی انلاین رایگان باید با مرکز تماس بگیری

   • Avatar photo
    قاجار
    ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۵

    من خط ثابت ندارم خواهشایع راه ارتباطی دیگه درنظربگیرین الان که همه چی مجازی شده

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

     سلام وقتتون بخیر تنها راه ارتباطی شمابا همان شماره ی 9099075307 است.

 45. Avatar photo
  رها
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۸

  سلام من ۷ ساله که ازدواج کردم بماند که ازدواج من با مخالفت خانواده ام بود و با اصرار من سر گرفت از وقتی نامزد شدم خیلی دوسم داشتا ولی سر هیچی دعوا راه میننداخت و کار به کتک کاری میکشید و بعد که میدید من بی گناهم هی معذرت خواهی میکرد ولی چه فایده کارش یه بار نبود به چند سال ادامه داشت تا اونجایی که پیش مادرو خواهرمم دعوامون شدنی به اونا هم بی احترامی میکرد و هلشون میداد و داد میزد سرشون الان ۳ سالی شده که عوض شده چون شناخته منو همه اون دعواهایی که باهام میکرد بعد فهمیده بود که من تو هر قضیه ای که میشد بی گناه بودم خدایی هم بی گناه بودم خیلی مظلوم بودم خیلی الان بهتر شده هی سعی داره گذشته رو فراموش کنم ولی نمیتونم با یه رفتار کوچیک با یه حرف کوچیک یاده اون روزا میافتم و بازم دلم هری میریزه و نمیتونم ببخشمش شدم مرده متحرک به نظرتون چیکار کنم من

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام رها خانوم
   ببنید اینک با یک جمله بخواییم براتون راه و چاره بگیم اشتباه ینی شدنی نیست ابتدا باید ریشه یابی بشه که مشکل اصلی چیه بعد راهکارهای مناسب براتون ارائه بدهیم جهت ایتکار با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 46. Avatar photo
  Dorsa
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۷

  سلام ۹ سالگی بهم تجاوز کردن پسر عمم بهم تجاوز کرد به هیچکس نگفتم و اصلا حالم خوب نیست دلم میخواد خودکشی کنم چند بار هم دست به خودکشی زدم ولی بخاطر مامان و بابام نتونشتم چون تک فرزندم و دلم براشون میسوزه اصلا رابطه خوبی با مامانم ندارم هر چی میشه میزنه تو سرم بدیش اینکه عاشق پسر عمم که بهم تجاوز کرد شدم جدیدا خیلی پیام میده بهم مثلا میگه:جدیدا زیاد بهت فکر میکنم کی خونه تنهایی بیام پیشت یا تو بیا خونه ی من . واقعا نمیدونم چیکار کنم اصلا حالم خوب نیست دلم میخواد یه دل سیر گریه کنم یه بار پیام ها رو مامانم دید نمی دونم چیکار کنم دارم دیوونه میشم گاهی

 47. Avatar photo
  علیرضا داوری
  ۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۰

  پسری هستم 17 ساله هستم، عاشق دختر عمه ام هستم، اما وقتی 10مهر ماه 1398به ایشون ابراز علاقه کردم دست رد به سینه ام زدن و تا شب چله همون سال با من قهر بودن و من هم از همون 10 مهر افسرده شدم اما بدون کمک حتی خانوادم کنترلش کردم و عید 1399کاملا به حالت عادی برگشتم اما بعد از یه ماه دوباره افسردگی اومد سراغم و من تا اواخر پائیز 1399 به خوبی با این مساله کنار اومده بودم اما دیگه ناجور اوت کرد و با کمک روانشناس یه ماهه سر پا شدم تا اینکه یه مشکل کلان اقتصادی برای پدرم رخ داده که تا یه هفته دیگه می افته زندان و الآن من یه سگ دارم که دلیل اصلی حال خوبمه اما به دلیل مشکل اقتصادی پدرم می خوان سگم رو بفروشن یا بدن به کس دیگه و حالا من گیج شدم که چی کار کنم، دانشگاه یا سربازی یا کار و موندن کنار مادرم و دخترم(سگم)؟ البته این خیلی مختصر بود، فقط می خواستم ببینم باید به چه مشاوره ای رجوع کنم تا راهنماییم کنند؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۰

   سلام شما می تونید با مجموعه تماس بگیرید تا با روانشناسان مرکز در ارتباط باشید .

 48. Avatar photo
  Baran
  ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۷

  ببخشید ما تلفن ثابت نداریم
  منم فقط میتونم وقتایی که میرم بیرون باهاتون صحبت کنم
  هیچ راهی وجود داره که من بتونم از اون طریق باهاتون ارتباط برقرار کنم
  توروخدا کمکم کنید خیلی داغونم
  میشه لطفا یه شماره تماس بذارین که من از اون طریق باهاتون درارتباط با‌شم
  اخه من که نمیتونم اینجا شمارمو بذارم،و گفتمم که تلفن ثابت نداریم

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۴

   ایمیلتون رو چک کنید سپاس

 49. Avatar photo
  Baran
  ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۸

  سلام خسته نباشین
  من دختر ۱۸ساله ای هستم که علی رغم اینکه خیلی درسم خوب بود و همه تشویقم میکردن و میگفتن حتما کنور قبولی،پزشکی نیاوردم و پیرا پزشکی اوردم ولی چون علاقه ای نداشتم با وجود مخالفت خانواده موندم پشت کنکور
  ولی از طرفی ظاهر خیلی خوبی دارم،و همین باعث شد با اینکه هیچوقت توی زندگیم با هیچ پسری دوست نبودم،مورد تجاوز قرار بگیرم و الان بدترین ضربه روحی رو خوردم
  حالم از خودم بده
  مدام فکرم درگیره و گاهی به خودکشی فکر میکنم
  خیلی به کمکتون احتیاج دارم
  داستان زندگیم خیلی طولانیه و متاسفانه قابل بیان نیست

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۴

   سلام باران جان شما با مرکز مشاوره تماس بگیرید‌تا بتونیم شمارو با روانشناسان مجموعه آشنا کنیم تا مشکلتون حل بشه

 50. Avatar photo
  محمد
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۸

  سلام وقت تون بخیر من پسری ۱۵ ساله هستم که تقریبا ۹ ماه پیش رابطه احساسی با دختر خالم داشتم که الان منو به نابودی کشیده، من واقعا عاشقشم خالی از هرنوع هوسی زندگیم رو حاضرم بع پاش بدم.
  تقریبا یکسال پیش منو دختر خالم بهم وارد رابطه احساسی شدیم و تا خرداد کسی چیزی نمیدونست خرداد مامانش فهمید و گفت بهتره باهم نباشیم اونم کلی زدو منم داغون شدم بعد گذشت دو سه ماه تونستم دوباره باهاش حرف بزنم اما بعد یه هفته مادرم جلومون رو گرفت منم کلی کتک خوردمو گوشیمو گرفتن بلاکش کردن عشقمم وقتی دید بلاک شده دیگه هیج وقت جوابمو نداد بخدا قسم بخدا قسم خسته شدم
  هر ثانیه بهش فکر میکنم فکرا دیونه ام کردن منو تا مرز جنون کشوندن طوری شده گهگاهی صداش رو توی سرم میشنوم همینطور صدای یه بچه خواب ندارم غذام نمیتونم بخورم وقتی فکرش میاد بع سرم کارم شده نگاه کردن عکساش گریه کردن بغض کردن کمر درد همیشه همراهمه زانو هام درد میکنه سردرد همیشه دارم هر روز با سردرد میخوابم با سردرد بیدار میشم از اون روز بخدا دیگه روز خوش ندیدم بی رحم شدم یه آدمی شدم که خودمم نمیشناسمش بارها ازش خواستم برگرده ولی بر نگشت بخدا قسم دیگه نمیتونم اینطور ادامه بدم خیلی شبا فکر خودکشی کردم بالای ۱۰ تا قرص خوردم ولی بازم زنده موندم تیغ میبنیم میخوامش رگمو بزنم همش میخوام نباشم آرزو مرگ میکنم از با در اومدم جدیدا قلبمم درد میکنه عصبی میشم خودمو میزنم که آروم بگیرم هیچکسم درکم نمیکنه همه میگن چته خانواده همش با گیر های بیخود بیشتر منو عصبی میکنن یه بارم قصد خرید قرص برنج و سیانور داشتم اگر میشه کمکم کنید من میدونم آخرش اینطور نمیتونم ادامه بدمو میدونم خودمو خلاص میکنم ممنون که به حرفم توجه کردید

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام محمد جان با توجه به شرایطی که داری حتما باید تحت مشاوره روانشناسی قرار بگیری تا بتونیم بهترین راه رو برات تداعی کنیم در صورت امکان با مرکز تماس بگیر و بگو به روانشناسان وصل کنند یا یه شماره بزار که با شما تماس بگیریم.

 51. Avatar photo
  ziba
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۶

  slm mn mikham ba shomare mobile tamas begiram vali in shomarehaii ke dar ekhtiyar gozashtim nemishe beheshon zang zad

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام و درود متاسفانه با شماره موبایل امکان تماس نیست باید شمارتون رو‌اعلام کنید تا مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل با شما تماس بگیرند.

 52. Avatar photo
  حسینی
  ۱۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵

  سلام دخترم ۸ سالشه وسواس گرفته همش میگه این کثیفه اون کثیفه دستشو زیاد میشوره همش فکر میکنه که مثلا نفس میکشه از بینیش چیزی میپاشه بیرون یا وقتی میره دستشویی میادمیگه شلوارش خیسه یا بعضی وقتا فک میکنه که خود به خود ادرارش میاد ولی نمیاد اگه میشه کمکم کنید لطفا

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۹

   سلام و درود مشاوره روانشناسی آنلاین برای این چنین بیماری و وسواس زیاد کاربرد‌ نداره باید تماس بگیرید با دخترتون روانشناسان مرکز در ارتباط باشند.

 53. Avatar photo
  ستاره
  ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۶

  سلام دختری ۲۶ ساله هستم و مذهبی و مجرد . تا الان با هیچی پسری رابطه دوستی نداشتم بخاط اعتقاداتم ..خیلی دوست دارم ازدواج کنم اما هیچ مورد جدی ای برام پیش نیومده. و نهایت با کسی به جلسه دوم رسیدم که بخاطر اختلاف شدید سیاسی که داشتیم ردش کردم .. بقیه شون یا به دلم ننشستن یا خوشم اومده و ریجکت شدم از طرف اونا و همین قضیه ریجکت شدنه خیلی رو اعتماد به نفسم تاثیر بدی گذاشته و فکر میکنم حتما مشکل از من و رفتارام بوده و خودمو خیلی سرزنش میکنم. خیلی ناراحتم و نمیدونم باید چیکار کنم حالم بهتر بشه. خیلی نیاز به عشق و شریک عاطفی دارم و نداشتنش داره روحمو میخوره. از نظر جنسی هم واقعا دوست دارم دیگه واقعا کسی باشه که دوستش داشته باشم و دوستم داشته باشه و رابطه رسمی داشته باشیم و بتونم این نیاز رو رفع کنم واقعا فکر رابطه خارج از عرف حالم رو بدتر کنه و دوست دارم جسمم رو با کسی شریک بشم که دوستش دارم و میدونم همیشگیه حالا جدا از اینکه مذهبیم هستم و این قضیه محدودینت ایجاد میکنه.. تا حالا خود ارضایی داشتم و یه مدت خیلی زیاد بود و انجامش درسته لذت داشت اما حالم رو بدتر میکرد و خلا روحیم بیشتر میشد چون احساس گناه رو هم همزمان تجربه میکردم که خداروشکر تقریبا ترکش کردم و شاید گاهی به ندرت پیش بیاد و انجام بدم ولی خیلی خیلی کم. در کل حال دلم خوب نیست. دختری هستم که کسی از بیرون نگاهم کنه فکر کنه واقعا خیلی شاد و راضیم و اینجوری نشون میدم تا کمتر ضربه بخورم چون متنفرم از احساس ترحم بقیه. اینم بگم کسی نیستم که بشینم و کاریم نکنم فعالیت اجتماعی دارم سرکار میرم تو کارای روزمره ام سعی میکنم مفید باشم و روحم رو با کتاب و پادکست غنی کنم. اما گاهی تنبلی غلبه میکنه ولی این چند روز انقدر احساس ناراحتی بخاطر این موضوع در من تشدید شده که دلم به کار مثبت نمیره فقط میشینم غصه میخورم همش دلم میخواد گریه کنم اینم تو پرانتز بگم که من تو یه خانواده خیل سنتی هستم که دخترا از هیجده نوزده سالگی ازدواج میکنن که حالا درست و غلطش رو نمیدونم و کاری ندارم و این قضه فکر میکنم بخاطر فشار اطرافیانم هست چون تقریبا مییشه گفتن تنها کسی هستم تو فامیل که به این سن رسیدم و هنوز مجردم و جدیدا یه مورد بوده که خیلی از من کوچیکتره و در شرف ازدواج هست و از وقتی این قضیه پیش اومده بیشتر رفتم تو خودم .. خیلی ناامیدم همش نگرانم نکنه دیگه ازدواج نکنم موردای خوبم بخاطر اشتباهاتم رفته باشن نکنه با سن بالا ازدواج کنم و دچار خطا بشم و انتخاب خوبی بخاطر فشار اطرافیان نکنم . خیلی خسته و نگرانم.. کمکم کنید ..

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

   سلام ستاره خانم وقت بخیر همه ی مشکلاتی که شما به آن اشاره کردی قابل حل هست ولی چون تو چت نمیشه و باید مشاوره حصوری و یا کلامی باشه باید با مرکز تماس بگیری و با روانشناسان مرکز در ارتباط باشی تا بتونی به آرامش روحی برسی .

 54. Avatar photo
  معصومه
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۶

  سلام ببخشید خواهر من ۱۲ سالشه و چند وقتیه که میگه از خوابیدن و مرگ میترسم و شب ها همش استرس شدید داره و گریه میکنه و جدیدا همش می ره تو خودش و فکر میکنه میخواد بمیره هرچه قدر هم باهاش حرف میزنیم حالش خوب نمیشه بعضی وقت ها یکی دو ساعت حالش خوب میشه ولی دوباره می ره تو خودش ما باید چی کار کنیم؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۶

   سلام و درود ازجمله موارد مورد نیاز برای مشاوره روانشناسی آنلاین ارتباط با خود شخص است شما حتما هرچه سری تر با مرکز تماس بگیرید و با روانشناسان مرکز در ارتباط باشید.

 55. Avatar photo
  پریا
  ۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۳

  ا سلام و خسته نباشید ..
  دختری هستم دانشجوی دکترا ژنتیک، 4 سال هست که با همکلاسم اشنا هستیم و قصدمان هم ازدواج هستش، مشگل بزرگ من این هست که قبلا در روستا زندگی میکردیم و عشایر بودیم خواهرم که متولد 59 بودن فوت میگنن و شناسنامه خواهرم را برای من که در سال 64 به دنیا امدم گذاشتن، راستش همیشه این موضوع در زندگیم برام بدترین زجر روحی را داشته در ابتدا که اشنا شدیم و قضیه خیلی جدی نبود من تاریخ تولد اصلیم را به ایشان گفتم یعنی سال 64, و بعدا هم که قضیه جدی شد به دلیل اینکه کار اصلاح سن شناسنامم را به وکیلی در تهران سپردم که انجام دهد (خودم شهرستان هستم )و این وکیل هم دو سال و نیم من را الاف کرد و اخرش هم کاری برای من نکرد، چون من نه گواهی تولد دارم و‌نه گواهی فوت خواهرم ، مرتب هم پیگیری میکردم اما همش میگفتن این ماه نه اون ماه درست میشه، اما اخرشم با دعوا و بحث قرارداد فسخ شد.
  همکلاسم متولد 67 هستن، و الان با سن شناسنامه ایی من 8 سال به ایشان دروغ گفتم.
  الان میخان بیام خواستگاری و من واقعا نمیدونم چکار کنم، خواهشا کمک کنین، چطور بهش بگم، اصلا جرات ندارم مطرح کنم ..
  ما واقعا همدیگه را دوست داریم ، و این پسر واقعا من را از صمیم قلب دوست داره و همش میگه موفقیتهای من ب خاطر وجود تو در زندگیم بوده.
  تو رو خدا بگین چکار کنم ..
  خانوادش اگر بفهمن مطمعنم مخالفت سخت میکنن، نمیدونم چکار کنم گاهی ب سرم میزنه بگم من ی بیماری گرفتم و نمیتونم ازدواج کنم ..
  خواهش میکنم کمک کنین .
  خواهش میکنم خیلی زود جواب بدین ..
  در ابتدای اشنایی با هم کمی مشگل و اختلاف نظر داشتیم اما الان یک سال و نیم هست که هیچ مشگلی با همدیگه نداریم، کناره هم هستیم نهایت احترام را به همدیگه میگذاریم و واقعا در زمینه رشته درسی باعث پیشرفت همدیگه شدیم، ایشوندهم پسری بسیار مودب، متین هستین و کاملا مستقل، مصمم و با اراده در هر کاری

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۱

   سلام درسته مشاوره روانشناسی آنلاین در مجموعه ایران تحصیل برگزار می شود ولی مشکل شما با چت و پاسخ در اینجا بر طرف نخواهد شد باید تماس بگیرید تا به روانشناسان مرکز متصل شوید تا شما را راهنمایی کنند .

 56. Avatar photo
  ساحل
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۵

  سلام خسته نباشید یه دختر ۱۷ ساله هستم با یه اقایی در ارتباطم که ۳۰ ساله هستن این اقا در گذشته با یه دختری بوده که خیلی عاشقش بوده و حالا نمیدونم چه مشکلاتی براشون پیش اومده که اون دختر ازدواج کرده رفته دیگه حالا این اقا میگه من هنوز خیلی عاشق اونم و فقط به خاطر این نرفتم سمتش چون میدونم اگه برم زندگیشو خراب میکنه ولی همه چیزشو یادمه ولی توروهم دوست دارم
  ولی خب من واقعا نمیتونم با همچین چیزی کنار بیام که با من باشه اما به همش به عشق یکی باشه که چند ساله رفته
  این اقا میگه اگه توهم خیلی منو دوست داشتی بااین موضوع کنار میای و اخلاقتو بهتر میکنی که خاطرات اون از ذهنم پاک شه
  واقعا نمیدونم چیکار کنم در کل مرد خوبیه قصد سو استفاده و اینها هم نداره مطمئنم
  ولی خب بعضی وقتا واقعا دلم میگیره به خاطر این موضوع

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام و درود برای رسیدگی دقیق تر باید با روانشناسان مرکز تماس بگیرید تا کاملا راهنماییتون کنند .

 57. Avatar photo
  رضا
  ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۴۳

  سلام وقت شما بخیر .من با خانمی که در مرحله پایانی طلاق بود به درخواست خودش وارد مرحله شناخت شدم برای ازدواج شدم و به مدت 3 ماه طول کشید ایشون فامیلم هستن و یکسال از من بزرگترن . من 48 سالمه بدون سابقه ازدواج و ایشان 49 سال . متاسفانه یه سری بهانه گیرها و یه سری بدخلقی ها از جانب من صورت گرفت که به کلی ازم روی گردان و متنفر شد و اخر سر با الفاظ تحقیر کننده ازم خواست که دیگه پیام ندم و تمامش کنم . متاسفانه بعد این موضوع به مدت یک هفته شروع کردم به التماس کردن واسه دادن فرصتی برای جبران و مراتب تاسف و پشیمانیم رو ابراز کردم که اثر بخش نبود . الان یکماه از این موضوع میگذره . چکار کنم ؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۰

   سلام و وقت بخیر
   لطف کنید با مرکز تماس بگیرید به کارشناس مربوطه وصل میکنند راهنمایی های لازم براتون ارائه می دهند

تماس با مشاور