تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان به صورت تلفنی بدون صرف وقت و هزینه اضافی در مرکز مشاوره آسا انجام می پذیرد امروز با برترین مشاوران و روانشناسان زیر نظر نظام روانشناسی کشور آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه خانواده – روانشناسی – جنسی – کودک و… به صورت آنلاین و تلفنی هستیم.

 

گاهی  در زندگی مشکلاتی به وجود می آید که حل آن از عهده فرد خارج است و به همین دلیل شاید در زندگی فردی و جمعی او اختلالی به وجود آید و همین مسئله موجب می شود تا نتوانند امور زندگی روزمره خود را به درستی به انجام برسانند. یکی از راه هایی که برای حل این مشکل می تواند کمک کننده باشد ، استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان است که شامل : مشاوره ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره فردی ، مشاوره جنسی ، مشاوره سوگ و… می باشد.

 

 

جهت برقراری ارتباط با مشاوران روانشناسی آنلاین و تماس با مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان ، استفاده از آزمون های رایگان روانشناسی با شماره های مرکز تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

یکی از سوالاتی که ممکن است ایجاد شود این است که ما در چه مواردی می توانیم با مشاورین رایگان در ارتباط باشیم؟ آیا می توانند به هر مشکل ما پاسخ گویند؟ سطح تحصیلات و همچنین مدرک تحصیلی آنان چیست؟ در چه ساعاتی می توانیم برای استفاده از مشاوره اقدام نماییم؟ تمامی این سوالات از جمله سوالاتی است که در وهله اول برای تمامی مراجعین عزیز مطرح می شود و قصد داریم تا به یک یک این سوالات در ادامه پاسخ دهیم.

 

یکی از مشکلات مراجعینی که به مشاوره روانشناسی مراجعه می نمایند این است که نمی توانند بین حیطه های مختلف برای  برقراری ارتباط با مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان تمایز قائل شوند. به عنوان مثال گاهی اوقات عدم دریافت نتیجه دلخواه و یا عدم حل مشکل به دلیل همین ناآگاهی ممکن است اتفاق افتد. اغلب مراجعین با تخصص های مختلف روانشناسان و مشاورین و روانپزشکان ممکن است آشنا نباشند و نتوانند از خدمات به درستی آگاه شوند.

 

به طور مختصر می توانیم بگوییم که چنانچه شما مشکلات بسیار حادی داشته باشید که با رفتار درمانی و یا شناخت درمانی قابل حل نباشند، می توانید از کمک روانپزشکان استفاده نمایید. در صورتی که شما مشکلاتی دارید که مربوط به حوزه کودکتان می باشد، یک روانشناس بالینی با تخصص کودک می تواند به شما کمک نماید. چنانچه حیطه مشکلات شما در رابطه با خانواده و ازدواج است، باید از مشاوره خانواده و ازدواج کمک بگیرید. برخی از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان به شرح زیر می باشد.

 

 

مشاوره روانشناسی آنلاین – ازدواج

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان ازدواج

ازدواج یکی از مهم ترین و سخت ترین تصمیاتی است که هر فرد باید در طول زندگی خود اخذ نماید. به همین دلیل این تصمیم مهم چنانچه با نظر و مشورت یک متخصص نباشد، شاید نتیجه آن یک عمر پشیمانی باشد. انواع ازدواج هایی که در ایران در حال شکل گیری هستند را می توان به دو سطح ازدواج سنتی و ازدواج مدرن تقسیم نمود که هر کدام به نوبه خود مشکلات و سوالاتی را به همراه خواهند داشت.

 

گاهی اوقات ممکن است دختر خانم و یا آقا پسری که پس از مدتی از آشنایی آنان گذشته باشد، به این نتیجه برسند که نمی توانند برای یکدیگر کنار بیایند و به دلیل علاقه ای که برای آنان ایجاد شده است، ممکن است اینگونه تصور نمایند که کنار آمدن با این شرایط برای آنان سخت می باشد و به همین دلیل در تصمیم گیری دچار مشکل شوند. وظیفه مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان در این مرحله این است که با ریشه یابی مشکل و شناخت شخصیت بتوانند به رفع آن بپردازند.

 

زوجین پس از اینکه زندگی مشترک را آغاز می نمایند، دچار مشکلاتی می شوند که همین مشکلات می تواند به زندگی آنان آسب وارد نمایند به عنوان مثال نحوه برخورد با خانواده همسر و یا کنار آنمدن با حرف و حدیث هایی که بعضا از سوی برخی از خانم ها به عنوان عروس طرح می شود زندگی را برای آنان سخت می نماید. در این مرحله یک مشاور کمک می نماید تا با نحوه برخورد در رابطه با این مشکلات به نتیجه دلخواهی برسند.

 

 

مشاوره روانشناسی جنسی

مشاوره جنسی تنها برای زوجین کمک کننده نخواهد بود. در دوره نوجوانی مراقبت های جنسی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد . با توجه به اینکه شروع دوره بلوغ و تعییرات هورمونی و ساختاری در نوجوانان به وجود می آید بسیار متفاوت می باشد، به همین دلیل ممکن است همین مسئله نگرانی هایی برای نوجوانان به وجود آورد. سوالات زیادی برای نوجوانان در این شرایط به وجود می آید که نحوه پاسخگویی به آنها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد.

 

بخشی از مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان جنسی برای زوجین شامل مواردی همچون مراقبت های بهداشتی می باشد. بسیاری از بیماری ها از طریق مقاربت ایجاد می شود و همین بیماری می تواند موجب انتقال آن به جنین شود و یا در بارداری های بعدی تاثیر گذار باشد. برخی از بیماری های ناشی از نزدیکی همانند سیفلیس عوارض خود را در جنین نشان می دهد که مشکل ناشی از کودک قابل جبران تخئاهد بود.

 

نحوه برقراری ارتباط جنسی با توجه به نوع آموزش ما سوالات زیادی را ایجاد نموده است. یکی از دلایل عمده طلاق در ازدواج های امروزی به دلیل همین نارضایتی های جنسی ایجاد شده است. نحوه برقراری ارتباط سالم برای زوجینی که از نظر روانی آمادگی لازم را ندارند و یا اینکه از نظر جسمی و تناسلی با یکدیگر متفاوت می باشند، نیازمند آموزش دقیق و اصولی است.

 

 

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان طلاق

 

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان طلاق

تعاریف افراد از خیانت می تواند متفاوت باشد . از دیدگاه برخی از زوجین ممکن است صرف داشتن علاقه به فرد دیگر را خیانت بدانند و یا برای افراد دیگر ممکن است داشتن رابطه جنسی و همچنین قرارهای روزانه خیانت باشد. هر یک از این انواع خیانت می تواند آثار مخرب خود را در زندگی افراد به جا بگذارد و به همین دلیل زندگی را مختل نماید. گاهی بر اثر یک شک، ممکن است یک زندگی تا آستانه از هم پاشیده شدن پیش برود.

 

دیدگاه افراد و حساسیت هایی که دارند، می تواند تعیین کننده نوع خیانت باشد. به عنوان مثال ممکن است گاهی حتی نفر سومی وجود نداشته باشد و همین که فرد علاقه بسیار زیادی به شی یا نوعی از وسیله داشته باشد، همین مسئله موجب ایجاد نگرانی شود. یکی از سوالات اکثر مراجعین این است که ما نشانه هایی از خیانت همسر را مشاهده نموده ایم حال باید با این مشکل چکار کنم؟

 

قبل از اینکه هرگونه اقدامی نمایید ، بهتر است ابتدا از این مسئله اطمینان یابید که آیا همسر شما در حال خیانت می باشد یا خیر؟ یک حرکت نابجا می تواند آثار مخربی در زندگی شما حتی به صورت ناخواسته داشته باشد. بنابراین چک کردن گوشی و یا تعقیب کردن ، نمی تواند حرکت درست و سنجیده ای باشد. بهتر است قبل از هر اقدامی ابتدا تمامی موارد را مورد سنجش قرار دهید و با نظر یک مشاور خانواده پیش بروید.

 

 

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان فردی

برخی از افراد ممکن است به این نتچه برسند که ریشه مشکلات ما به افراد دیگر مربوط نمی شود و این مشکل ناشی از ویژگی های شخصیتی خود ماست . مسائلی که ما را به چالش می کشد همچون ناامیدی، بد بینی، حسادت، احساس تنهایی، احساس خجالت، کم رویی، عدم اعتماد به نفس، راهکارهای موفقیت، حل مسئله، استرس و اضطراب را می توان از جمله مواردی است که می توان آن را در مشاوره فردی نام برد.

 

یک مشاور و یا روانشناس چه کمکی می تواند در رابطه با مشکلات فردی به شما نماید؟ اولین کاری که یک روانشناس و یا مشاور انجام می دهد، این است که کمک می نماید ابتدا صحت احساس فرد را با استفاده از مصاحبه بالینی و همچنین آزمون های روانی افراد به این اطمنیان برسند که آیا این مشکل را دارند یا خیر . زیرا برخی از افراد ممکن است تنها خود دارای این احساس باشند و این احساس ریشه واقعی نداشته باشد.

 

در صورتی که تشخیص داده شود که افراد دارای مشکل می باشند مرحله دوم این است که به آنها کمک شود تا درمان خود را به راحتی پشت سر بگذارنند و مراحل درمانی را پشت سر بگذارنند تا بتوانند درمان شوند. رویکردهای درمانی برای هر مشکل و مراجع می تواند متفاوت باشد و به همین دلیل به صورت اختصاص برای هر مراجع تلاش می نمایند تا بهترین و متناسب ترین رویکرد درمانی را به کار ببرند.

 

 

 

مشاوره روانشناسی آنلاین – سوگ

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان سوگ

غم از دست دادن عزیزان برای هیچ فردی قابل تحمل نمی باشد. همین مسئله موجب می شود که خانواده داغدیده بعضا زندگی خود دست بکشند و یا به مشکلات روانی و جسمانی متعددی مبتلا شوند. مراحل گذراندن سوگ شامل انکار، خشم، چانه زنی، افسردگی، پذیرش یا قبول می باشد. در صورتی که تمامی این مراحل به درستی سپری نشود، فرد داغدیده به مرحله پذیرش نخواهد رسید و به همین دلیل تا آخر عمر با همان مشکل دست به گریبان خواهد بود.

 

افراد داغ دیده سوگ های مختلفی را ممکن است پشت سر بگذارنند. این انواع شامل : سوگ بهنجار ، سوگ بیمارگونه ، سوگ افراطی ، سوگ مزمن ، سوگ تاخیری، سوگ پوشیده ، سوگ انتظار می باشد. هر یک از این انواع سوگ به دلایل مختلفی ممکن است به وجود آید و لازم است برای هر یک از موارد درمان را به صورت کامل به انجام برسانیم.

 

برای برخی از افراد که دارای مشکل یکسان می باشند، گروه های مشاوره گروهی را تشکیل می دهند. پس از درمان مراجعین می توانند به زندگی عادی خود بازگردند و به راحتی سایر مراحل زندگی خود را پشت سر بگذارنند. بازگشتن به زندگی عادی و همچنین افزایش امید به زندگی در افراد، نشانه ای از درمان و بهبودی مراجعین خواهد بود.

 

 

مطالب مرتبط

فرم درخواست مشاوره حضوری

مشاوره تلفنی خانواده 24 ساعته

مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان

مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل

مشاوره تلفنی شبانه روزی بهزیستی

چگونه می توانم از مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان استفاده نمایم؟

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان در زمینه های مختلف با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

آیا در صورت چت مشاوره آنلاین در سایت افراد دیگر نیز پیام ما را مشاهده می نمایند؟

خیر. تنها فردی که می تواند پیام  را مشاهده نماید شما و مشاور خواهد بود.

 

چه زمانی می توانیم با مشاوره روانشناسی تلفنی رایگان  تماس حاصل نماییم؟

در این رابطه هیچ محدودیتی برای مراجعین قرار داده نشده است. حتی ایام تعطیل نیز می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

نظرات

 1. مينا دهقاني
  ۳۰ تیر ۰۰

  سلام من واقعا مشكل دارم و اينكه واقعا نميتونم تماس بگيرم كاش ميشد چت باشه چون مشكل شنوايي دارم

  • moshaverarshad
   ۰۳ مرداد ۰۰

   سلام خانم دهقانی
   راه ارتباطی با مرکز از طریق تماس تلفنی

 2. وقتتون بخیر
  من با یه اقایی که همکارم هستن و درواقع مدیر من هستن ۴ساله کارمیکنیم باهم و حدود ۳ماه میشه هندیگه را خیلی دوس داریم وایشون ۲سال ازمن بزرگترن و خانواده ایشون منو نمیخواستن ولی دیگه قبول کردن و اومدن خواستگاری در ضمن من ۲سال پیش یه نفری اومدن خواستگاری بنده ولی خیلی شکاک بودن و حتی نامزدم نکردیم فقط رفتیم چندجلسه بیرون واسه صحبت و اینکه گفتن حالا یه ازمایش برید ماهم رفتیم و همونجا بحثمون شد و کاغذا را حتی پاره کرد بعد این اقا که الان همو میخوایم جریانو خونه گفتن واسه مادرشون وقبل ازخواستگاری از این پسر تحقیق کردن و گفان که من تالاسمی مینور دارم و مادر ایشون حساس شدن
  حالا اینا به کنار اومدن خواستگاری ساعت ۹ونیم شب و خیلی زود رفتن حرفی از خواستگاریم نشد فقط گفتن حرف بزنن دختر پسر ماتانشستیم یه یه ربع شد گفتن پاشید و رفتن درضمن خواهر ایشون روز قبل اومدن دفتر و به من گفتن به خونوادت بگو میخوایم بیایم خواستگاری اگر اجازه میدن و خونوادم گفتن مشکلی نداره
  شب خواستگاری گفتن ما زنگ میرنیم دوسه روز دیگه و جواب میگیریم
  دوروز بعد مادرشون صبح زنگ زدن به مادرم و گفتن که دختر شما بااون پسر ازمایش رفتن ؟ ما به جز خونوادمون کسی اطلاع نداشت هیچکس واسه همینم مادر من حس کردن که بد میشه حالا واسه دخترشون گفتن نه بعد مادرشون زنگ زدن به من و ازمن هم پرسیدن ولی من همه چیو بهشون گفتم بعد میگن مادر من عدم صداقت داره و کتمان کرده وباید عذرخواهی کنه من زنگ زدم به مادرشون و گفتم شرمنده واول که مادرم گوشیو گرفتن چندبار گفتن بله حالا میگن مادرتم مغروره یا اینکه مشکل داره درضمن خواهرمم ۶ماهه فوت شده و مادرم شرایط روحی مساعدی ندارن حالا صدای مادرمم ضبط کردن و دارن به همه میگن مادرمم صحبت کرد ولی عذر خواهی نه
  فکرکردیم حل شده ولی دیدیم نه دوباره دلگیرن واینکه گفتن کلمه عذر خواهی ازمن و مادرم نشنیدن بااین حال من بازم گل خریدم و رفتم عدر خواهی ولی بازم قبول نکردن ومیگن خونواده باید عذر خواهی کنن من باید چیکارکنم ؟

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۰۰

   سلام برای دریافت مشاوره تماس بگیرید

 3. خاهش مکنمح ی حرفی بگید تا اروم شم حالم خیلی خیلی خرابه دیگ تحمل این زندگی رو ندارم

  • moshaverarshad
   ۰۷ تیر ۰۰

   سلام عسل
   با توجه به اینک مشاوره خانواده محرمانه هستش
   شما جهت استفاده از اطالاعات مشاورانون میتونین با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید و راهنمایی کامل براتون انجام بشه

  • ممنون

 4. سلام . ببخشید یه سوال داشتم . رشته دکترای روانشناسی بالینی ، طرح داره یا نه ، اگر طرح داره آیا مثل پزشکی طرح آقایان سربازی شوند هم محسوب میشه یا نه ؟ . یا اینکه حتما باید بعد از طرح رفت جداگانه سربازی .

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۰۰

   سلام بعد از طرح اره باید خدمت سربازی هم جداگانه درخواست بدی

 5. سلام خسته نباشید

  چطور کسی رو فراموش کنم

  انقدر فکر کردم بهش دیوونه شدم بخدا

  اصلا بی اختیار بهش فکر میکنم دست خودم نیس

  میخوام اصلا بهش فکر نکنم

  به این دلیل میخوام فراموشش کنم چون فک میکنم یک طرفه باشه!!

  لطفا راهنمایی کنید ؟🙏🏻🙄

  • moshaverarshad
   ۳۰ خرداد ۰۰

   سلام باید حواست رو مسایل دیگه بدی سر خودت رو گرم کنی ..االبته فقط اینا نیس باید مشاور و روانشناس هم کمکت کنه میتونی با مرکز مشاوره تماس بگیری با داخلی 104 خانم عیسی زاده صحبت کنی

 6. مطهره
  ۲۲ خرداد ۰۰

  سلام من واقعا اوضاع روحی و جسمی خوبی ندارم میدونم اگر به این وضعم ادامه بدم بدجور نابود میشم من دوبار خودکشی کردم ولی خوب شدم داستانای طولانیه میشه کمکم کنین کل زندگیم نابود شده من احساسای خوبی ندارم برای حالم تحقیق زیاد کردم ولی پولی ندارم برم روانشناس من افسردگی خیلی شدیدی دارم و دو قطبی هم هستم و شخصیت مرزی هم احتمالش هست که داشته باشم دارع کارم با توهماتم میرسه و واقعا احساس میکنم یچیزی جز خودم درونمه نمیزاره کنترل کنم خودمو من از همه سمت زندگیم تو فشارم من از همجا رونده شدم خواهشا کمکم کنین اگر بشه از تلفن ثابت خونه زنگ نزنم و از خط باشه خیلی بهتره یا حتی توی واتساپ چت واقعا به کمکتون نیاز دارم من خیلی سایتا رفتم جواب ندادن یا پولی بودن

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۰۰

   سلام برای دریافت روانشناسی انلاین رایگان باید با مرکز تماس بگیری

 7. رها
  ۱۸ اردیبهشت ۰۰

  سلام من ۷ ساله که ازدواج کردم بماند که ازدواج من با مخالفت خانواده ام بود و با اصرار من سر گرفت از وقتی نامزد شدم خیلی دوسم داشتا ولی سر هیچی دعوا راه میننداخت و کار به کتک کاری میکشید و بعد که میدید من بی گناهم هی معذرت خواهی میکرد ولی چه فایده کارش یه بار نبود به چند سال ادامه داشت تا اونجایی که پیش مادرو خواهرمم دعوامون شدنی به اونا هم بی احترامی میکرد و هلشون میداد و داد میزد سرشون الان ۳ سالی شده که عوض شده چون شناخته منو همه اون دعواهایی که باهام میکرد بعد فهمیده بود که من تو هر قضیه ای که میشد بی گناه بودم خدایی هم بی گناه بودم خیلی مظلوم بودم خیلی الان بهتر شده هی سعی داره گذشته رو فراموش کنم ولی نمیتونم با یه رفتار کوچیک با یه حرف کوچیک یاده اون روزا میافتم و بازم دلم هری میریزه و نمیتونم ببخشمش شدم مرده متحرک به نظرتون چیکار کنم من

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۰۰

   سلام رها خانوم
   ببنید اینک با یک جمله بخواییم براتون راه و چاره بگیم اشتباه ینی شدنی نیست ابتدا باید ریشه یابی بشه که مشکل اصلی چیه بعد راهکارهای مناسب براتون ارائه بدهیم جهت ایتکار با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 8. Dorsa
  ۰۴ اردیبهشت ۰۰

  سلام ۹ سالگی بهم تجاوز کردن پسر عمم بهم تجاوز کرد به هیچکس نگفتم و اصلا حالم خوب نیست دلم میخواد خودکشی کنم چند بار هم دست به خودکشی زدم ولی بخاطر مامان و بابام نتونشتم چون تک فرزندم و دلم براشون میسوزه اصلا رابطه خوبی با مامانم ندارم هر چی میشه میزنه تو سرم بدیش اینکه عاشق پسر عمم که بهم تجاوز کرد شدم جدیدا خیلی پیام میده بهم مثلا میگه:جدیدا زیاد بهت فکر میکنم کی خونه تنهایی بیام پیشت یا تو بیا خونه ی من . واقعا نمیدونم چیکار کنم اصلا حالم خوب نیست دلم میخواد یه دل سیر گریه کنم یه بار پیام ها رو مامانم دید نمی دونم چیکار کنم دارم دیوونه میشم گاهی

 9. علیرضا داوری
  ۰۸ فروردین ۰۰

  پسری هستم 17 ساله هستم، عاشق دختر عمه ام هستم، اما وقتی 10مهر ماه 1398به ایشون ابراز علاقه کردم دست رد به سینه ام زدن و تا شب چله همون سال با من قهر بودن و من هم از همون 10 مهر افسرده شدم اما بدون کمک حتی خانوادم کنترلش کردم و عید 1399کاملا به حالت عادی برگشتم اما بعد از یه ماه دوباره افسردگی اومد سراغم و من تا اواخر پائیز 1399 به خوبی با این مساله کنار اومده بودم اما دیگه ناجور اوت کرد و با کمک روانشناس یه ماهه سر پا شدم تا اینکه یه مشکل کلان اقتصادی برای پدرم رخ داده که تا یه هفته دیگه می افته زندان و الآن من یه سگ دارم که دلیل اصلی حال خوبمه اما به دلیل مشکل اقتصادی پدرم می خوان سگم رو بفروشن یا بدن به کس دیگه و حالا من گیج شدم که چی کار کنم، دانشگاه یا سربازی یا کار و موندن کنار مادرم و دخترم(سگم)؟ البته این خیلی مختصر بود، فقط می خواستم ببینم باید به چه مشاوره ای رجوع کنم تا راهنماییم کنند؟

  • مشاور ارشد
   ۱۳ فروردین ۰۰

   سلام شما می تونید با مجموعه تماس بگیرید تا با روانشناسان مرکز در ارتباط باشید .

 10. ببخشید ما تلفن ثابت نداریم
  منم فقط میتونم وقتایی که میرم بیرون باهاتون صحبت کنم
  هیچ راهی وجود داره که من بتونم از اون طریق باهاتون ارتباط برقرار کنم
  توروخدا کمکم کنید خیلی داغونم
  میشه لطفا یه شماره تماس بذارین که من از اون طریق باهاتون درارتباط با‌شم
  اخه من که نمیتونم اینجا شمارمو بذارم،و گفتمم که تلفن ثابت نداریم

  • مشاور ارشد
   ۲۵ اسفند ۹۹

   ایمیلتون رو چک کنید سپاس

 11. سلام خسته نباشین
  من دختر ۱۸ساله ای هستم که علی رغم اینکه خیلی درسم خوب بود و همه تشویقم میکردن و میگفتن حتما کنور قبولی،پزشکی نیاوردم و پیرا پزشکی اوردم ولی چون علاقه ای نداشتم با وجود مخالفت خانواده موندم پشت کنکور
  ولی از طرفی ظاهر خیلی خوبی دارم،و همین باعث شد با اینکه هیچوقت توی زندگیم با هیچ پسری دوست نبودم،مورد تجاوز قرار بگیرم و الان بدترین ضربه روحی رو خوردم
  حالم از خودم بده
  مدام فکرم درگیره و گاهی به خودکشی فکر میکنم
  خیلی به کمکتون احتیاج دارم
  داستان زندگیم خیلی طولانیه و متاسفانه قابل بیان نیست

  • مشاور ارشد
   ۲۴ اسفند ۹۹

   سلام باران جان شما با مرکز مشاوره تماس بگیرید‌تا بتونیم شمارو با روانشناسان مجموعه آشنا کنیم تا مشکلتون حل بشه

 12. سلام وقت تون بخیر من پسری ۱۵ ساله هستم که تقریبا ۹ ماه پیش رابطه احساسی با دختر خالم داشتم که الان منو به نابودی کشیده، من واقعا عاشقشم خالی از هرنوع هوسی زندگیم رو حاضرم بع پاش بدم.
  تقریبا یکسال پیش منو دختر خالم بهم وارد رابطه احساسی شدیم و تا خرداد کسی چیزی نمیدونست خرداد مامانش فهمید و گفت بهتره باهم نباشیم اونم کلی زدو منم داغون شدم بعد گذشت دو سه ماه تونستم دوباره باهاش حرف بزنم اما بعد یه هفته مادرم جلومون رو گرفت منم کلی کتک خوردمو گوشیمو گرفتن بلاکش کردن عشقمم وقتی دید بلاک شده دیگه هیج وقت جوابمو نداد بخدا قسم بخدا قسم خسته شدم
  هر ثانیه بهش فکر میکنم فکرا دیونه ام کردن منو تا مرز جنون کشوندن طوری شده گهگاهی صداش رو توی سرم میشنوم همینطور صدای یه بچه خواب ندارم غذام نمیتونم بخورم وقتی فکرش میاد بع سرم کارم شده نگاه کردن عکساش گریه کردن بغض کردن کمر درد همیشه همراهمه زانو هام درد میکنه سردرد همیشه دارم هر روز با سردرد میخوابم با سردرد بیدار میشم از اون روز بخدا دیگه روز خوش ندیدم بی رحم شدم یه آدمی شدم که خودمم نمیشناسمش بارها ازش خواستم برگرده ولی بر نگشت بخدا قسم دیگه نمیتونم اینطور ادامه بدم خیلی شبا فکر خودکشی کردم بالای ۱۰ تا قرص خوردم ولی بازم زنده موندم تیغ میبنیم میخوامش رگمو بزنم همش میخوام نباشم آرزو مرگ میکنم از با در اومدم جدیدا قلبمم درد میکنه عصبی میشم خودمو میزنم که آروم بگیرم هیچکسم درکم نمیکنه همه میگن چته خانواده همش با گیر های بیخود بیشتر منو عصبی میکنن یه بارم قصد خرید قرص برنج و سیانور داشتم اگر میشه کمکم کنید من میدونم آخرش اینطور نمیتونم ادامه بدمو میدونم خودمو خلاص میکنم ممنون که به حرفم توجه کردید

  • مشاور ارشد
   ۲۴ بهمن ۹۹

   سلام محمد جان با توجه به شرایطی که داری حتما باید تحت مشاوره روانشناسی قرار بگیری تا بتونیم بهترین راه رو برات تداعی کنیم در صورت امکان با مرکز تماس بگیر و بگو به روانشناسان وصل کنند یا یه شماره بزار که با شما تماس بگیریم.

 13. slm mn mikham ba shomare mobile tamas begiram vali in shomarehaii ke dar ekhtiyar gozashtim nemishe beheshon zang zad

  • مشاور ارشد
   ۱۶ بهمن ۹۹

   سلام و درود متاسفانه با شماره موبایل امکان تماس نیست باید شمارتون رو‌اعلام کنید تا مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل با شما تماس بگیرند.

 14. سلام دخترم ۸ سالشه وسواس گرفته همش میگه این کثیفه اون کثیفه دستشو زیاد میشوره همش فکر میکنه که مثلا نفس میکشه از بینیش چیزی میپاشه بیرون یا وقتی میره دستشویی میادمیگه شلوارش خیسه یا بعضی وقتا فک میکنه که خود به خود ادرارش میاد ولی نمیاد اگه میشه کمکم کنید لطفا

  • مشاور ارشد
   ۱۸ دی ۹۹

   سلام و درود مشاوره روانشناسی آنلاین برای این چنین بیماری و وسواس زیاد کاربرد‌ نداره باید تماس بگیرید با دخترتون روانشناسان مرکز در ارتباط باشند.

 15. سلام دختری ۲۶ ساله هستم و مذهبی و مجرد . تا الان با هیچی پسری رابطه دوستی نداشتم بخاط اعتقاداتم ..خیلی دوست دارم ازدواج کنم اما هیچ مورد جدی ای برام پیش نیومده. و نهایت با کسی به جلسه دوم رسیدم که بخاطر اختلاف شدید سیاسی که داشتیم ردش کردم .. بقیه شون یا به دلم ننشستن یا خوشم اومده و ریجکت شدم از طرف اونا و همین قضیه ریجکت شدنه خیلی رو اعتماد به نفسم تاثیر بدی گذاشته و فکر میکنم حتما مشکل از من و رفتارام بوده و خودمو خیلی سرزنش میکنم. خیلی ناراحتم و نمیدونم باید چیکار کنم حالم بهتر بشه. خیلی نیاز به عشق و شریک عاطفی دارم و نداشتنش داره روحمو میخوره. از نظر جنسی هم واقعا دوست دارم دیگه واقعا کسی باشه که دوستش داشته باشم و دوستم داشته باشه و رابطه رسمی داشته باشیم و بتونم این نیاز رو رفع کنم واقعا فکر رابطه خارج از عرف حالم رو بدتر کنه و دوست دارم جسمم رو با کسی شریک بشم که دوستش دارم و میدونم همیشگیه حالا جدا از اینکه مذهبیم هستم و این قضیه محدودینت ایجاد میکنه.. تا حالا خود ارضایی داشتم و یه مدت خیلی زیاد بود و انجامش درسته لذت داشت اما حالم رو بدتر میکرد و خلا روحیم بیشتر میشد چون احساس گناه رو هم همزمان تجربه میکردم که خداروشکر تقریبا ترکش کردم و شاید گاهی به ندرت پیش بیاد و انجام بدم ولی خیلی خیلی کم. در کل حال دلم خوب نیست. دختری هستم که کسی از بیرون نگاهم کنه فکر کنه واقعا خیلی شاد و راضیم و اینجوری نشون میدم تا کمتر ضربه بخورم چون متنفرم از احساس ترحم بقیه. اینم بگم کسی نیستم که بشینم و کاریم نکنم فعالیت اجتماعی دارم سرکار میرم تو کارای روزمره ام سعی میکنم مفید باشم و روحم رو با کتاب و پادکست غنی کنم. اما گاهی تنبلی غلبه میکنه ولی این چند روز انقدر احساس ناراحتی بخاطر این موضوع در من تشدید شده که دلم به کار مثبت نمیره فقط میشینم غصه میخورم همش دلم میخواد گریه کنم اینم تو پرانتز بگم که من تو یه خانواده خیل سنتی هستم که دخترا از هیجده نوزده سالگی ازدواج میکنن که حالا درست و غلطش رو نمیدونم و کاری ندارم و این قضه فکر میکنم بخاطر فشار اطرافیانم هست چون تقریبا مییشه گفتن تنها کسی هستم تو فامیل که به این سن رسیدم و هنوز مجردم و جدیدا یه مورد بوده که خیلی از من کوچیکتره و در شرف ازدواج هست و از وقتی این قضیه پیش اومده بیشتر رفتم تو خودم .. خیلی ناامیدم همش نگرانم نکنه دیگه ازدواج نکنم موردای خوبم بخاطر اشتباهاتم رفته باشن نکنه با سن بالا ازدواج کنم و دچار خطا بشم و انتخاب خوبی بخاطر فشار اطرافیان نکنم . خیلی خسته و نگرانم.. کمکم کنید ..

  • مشاور ارشد
   ۲۱ آذر ۹۹

   سلام ستاره خانم وقت بخیر همه ی مشکلاتی که شما به آن اشاره کردی قابل حل هست ولی چون تو چت نمیشه و باید مشاوره حصوری و یا کلامی باشه باید با مرکز تماس بگیری و با روانشناسان مرکز در ارتباط باشی تا بتونی به آرامش روحی برسی .

 16. معصومه
  ۱۲ آبان ۹۹

  سلام ببخشید خواهر من ۱۲ سالشه و چند وقتیه که میگه از خوابیدن و مرگ میترسم و شب ها همش استرس شدید داره و گریه میکنه و جدیدا همش می ره تو خودش و فکر میکنه میخواد بمیره هرچه قدر هم باهاش حرف میزنیم حالش خوب نمیشه بعضی وقت ها یکی دو ساعت حالش خوب میشه ولی دوباره می ره تو خودش ما باید چی کار کنیم؟

  • مشاور ارشد
   ۱۲ آبان ۹۹

   سلام و درود ازجمله موارد مورد نیاز برای مشاوره روانشناسی آنلاین ارتباط با خود شخص است شما حتما هرچه سری تر با مرکز تماس بگیرید و با روانشناسان مرکز در ارتباط باشید.

 17. ا سلام و خسته نباشید ..
  دختری هستم دانشجوی دکترا ژنتیک، 4 سال هست که با همکلاسم اشنا هستیم و قصدمان هم ازدواج هستش، مشگل بزرگ من این هست که قبلا در روستا زندگی میکردیم و عشایر بودیم خواهرم که متولد 59 بودن فوت میگنن و شناسنامه خواهرم را برای من که در سال 64 به دنیا امدم گذاشتن، راستش همیشه این موضوع در زندگیم برام بدترین زجر روحی را داشته در ابتدا که اشنا شدیم و قضیه خیلی جدی نبود من تاریخ تولد اصلیم را به ایشان گفتم یعنی سال 64, و بعدا هم که قضیه جدی شد به دلیل اینکه کار اصلاح سن شناسنامم را به وکیلی در تهران سپردم که انجام دهد (خودم شهرستان هستم )و این وکیل هم دو سال و نیم من را الاف کرد و اخرش هم کاری برای من نکرد، چون من نه گواهی تولد دارم و‌نه گواهی فوت خواهرم ، مرتب هم پیگیری میکردم اما همش میگفتن این ماه نه اون ماه درست میشه، اما اخرشم با دعوا و بحث قرارداد فسخ شد.
  همکلاسم متولد 67 هستن، و الان با سن شناسنامه ایی من 8 سال به ایشان دروغ گفتم.
  الان میخان بیام خواستگاری و من واقعا نمیدونم چکار کنم، خواهشا کمک کنین، چطور بهش بگم، اصلا جرات ندارم مطرح کنم ..
  ما واقعا همدیگه را دوست داریم ، و این پسر واقعا من را از صمیم قلب دوست داره و همش میگه موفقیتهای من ب خاطر وجود تو در زندگیم بوده.
  تو رو خدا بگین چکار کنم ..
  خانوادش اگر بفهمن مطمعنم مخالفت سخت میکنن، نمیدونم چکار کنم گاهی ب سرم میزنه بگم من ی بیماری گرفتم و نمیتونم ازدواج کنم ..
  خواهش میکنم کمک کنین .
  خواهش میکنم خیلی زود جواب بدین ..
  در ابتدای اشنایی با هم کمی مشگل و اختلاف نظر داشتیم اما الان یک سال و نیم هست که هیچ مشگلی با همدیگه نداریم، کناره هم هستیم نهایت احترام را به همدیگه میگذاریم و واقعا در زمینه رشته درسی باعث پیشرفت همدیگه شدیم، ایشوندهم پسری بسیار مودب، متین هستین و کاملا مستقل، مصمم و با اراده در هر کاری

  • مشاور ارشد
   ۰۶ آبان ۹۹

   سلام درسته مشاوره روانشناسی آنلاین در مجموعه ایران تحصیل برگزار می شود ولی مشکل شما با چت و پاسخ در اینجا بر طرف نخواهد شد باید تماس بگیرید تا به روانشناسان مرکز متصل شوید تا شما را راهنمایی کنند .

 18. سلام خسته نباشید یه دختر ۱۷ ساله هستم با یه اقایی در ارتباطم که ۳۰ ساله هستن این اقا در گذشته با یه دختری بوده که خیلی عاشقش بوده و حالا نمیدونم چه مشکلاتی براشون پیش اومده که اون دختر ازدواج کرده رفته دیگه حالا این اقا میگه من هنوز خیلی عاشق اونم و فقط به خاطر این نرفتم سمتش چون میدونم اگه برم زندگیشو خراب میکنه ولی همه چیزشو یادمه ولی توروهم دوست دارم
  ولی خب من واقعا نمیتونم با همچین چیزی کنار بیام که با من باشه اما به همش به عشق یکی باشه که چند ساله رفته
  این اقا میگه اگه توهم خیلی منو دوست داشتی بااین موضوع کنار میای و اخلاقتو بهتر میکنی که خاطرات اون از ذهنم پاک شه
  واقعا نمیدونم چیکار کنم در کل مرد خوبیه قصد سو استفاده و اینها هم نداره مطمئنم
  ولی خب بعضی وقتا واقعا دلم میگیره به خاطر این موضوع

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۹۹

   سلام و درود برای رسیدگی دقیق تر باید با روانشناسان مرکز تماس بگیرید تا کاملا راهنماییتون کنند .

 19. سلام وقت شما بخیر .من با خانمی که در مرحله پایانی طلاق بود به درخواست خودش وارد مرحله شناخت شدم برای ازدواج شدم و به مدت 3 ماه طول کشید ایشون فامیلم هستن و یکسال از من بزرگترن . من 48 سالمه بدون سابقه ازدواج و ایشان 49 سال . متاسفانه یه سری بهانه گیرها و یه سری بدخلقی ها از جانب من صورت گرفت که به کلی ازم روی گردان و متنفر شد و اخر سر با الفاظ تحقیر کننده ازم خواست که دیگه پیام ندم و تمامش کنم . متاسفانه بعد این موضوع به مدت یک هفته شروع کردم به التماس کردن واسه دادن فرصتی برای جبران و مراتب تاسف و پشیمانیم رو ابراز کردم که اثر بخش نبود . الان یکماه از این موضوع میگذره . چکار کنم ؟

  • سلام و وقت بخیر
   لطف کنید با مرکز تماس بگیرید به کارشناس مربوطه وصل میکنند راهنمایی های لازم براتون ارائه می دهند

ایران تحصیل
تماس با مشاور