ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شماره مشاوره تحصیلی با موبایل

مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل

شماره مشاوره تحصیلی با موبایل
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

به دلیل اینکه امروزه مردم مشغله های فراوانی دارند دیگر کمتر زمان مراجعه به مراکز مشاوره را دارند که در این صورت استفاده از مشاوره تلفنی بهترین راه برای حل مشکلات روزانه مردم بخصوص دانش آموزان در امور تحصیلی است. جهت اطلاع از شماره مشاوره تحصیلی با موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی با موبایل در تمامی مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دکتری در سامانه ایران تحصیل امکان پذیر می باشد.

از جمله خدمات ارائه شده در این سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی برای کنکور، مشاوره انتخاب رشته در تمامی مقاطع با استعدادیابی تحصیلی و شغلی، مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه، ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و غیره می باشد.

 

شماره مشاوره تحصیلی با موبایل

 

در صورتی که به تلفن ثابت دسترسی دارید جهت دریافت مشاوره در زمینه های مختلف بدون گرفتن کد پیش شماره با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 تماس از سراسر کشور 9099075307 تماس از استان تهران

پاسخگویی همه روزه از ساعات 8 صبح الی 1 شب

 

اهمیت مشاوره تحصیلی با موبایل

در سال های گذشته چندان به مشاوره تحصیلی توجهی نمی شد، شاید این موضوع را والدین و یا دانش آموزان بی اهمیت تصور می نمودند و همچنین رقابت و نحوه آزمون و امتحانات به شکل امروزی صورت نمی پذیرفت.

اما امروزه مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل بسیار حائز اهمیت شده است، به همین دلیل می توانید با استفاده از شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان به راحتی با مشاوران تحصیلی در ارتباط باشید.

در این مقاله قصد داریم تا به مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل بپردازیم. این شماره شامل خدمات مشاوره ای در موارد متعددی می باشد که هر یک از دانش آموزان با استفاده از این امکان می توانند به راحتی با کارشناسان بدون نیاز به مراجعه حضوری برای ثبت نام اقدام نمایید.

خوشبختانه امکان شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان بدون نیاز به صرف هزینه امکان پذیر می باشد. بنابراین بدون ترس از هزینه و پرداخت آن به راحتی می توانید از خدمات مشاوره ای لازم بهره مند گردید.

 

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل

دانش آموزان در مقاطع مختلفی نیازمند استفاده از خدمات مشاوره ای می باشند. شاید در گذشته برای ادامه تحصیل تنها به عنوان یک موضوع غیر ضروری نگاه می شد و به همین دلیل نیازی به تلاش در این زمینه احساس نمی شد.

اما رفته رفته، این موضوع به یک ضرورت تبدیل شد و همین ضرورت موجب گردید تا هر یک از دانش آموزان و اولیای محترم آنان خدمات مشاوره را بسیار جدی تر و دقیق تر دنبال نمایند.

برای آشنایی شما اولیای عزیز و دانش آزموزان گرامی که مایل به استفاده از این خدمات می باشید، می توانید با کارشناسان مربوط به هر یک از موارد زیر متصل شوید و به راحتی از خدماتی که مایل هستید،بهره مند گردید.

این خدمات به هیچ یک از شهرها محدود نمی شود و برای تمامی افراد در سطح کشور می تواند مفید و موثر واقع شود.

 

برای برقراری ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش کیلک کنید.

مشاوره تحصیلی با موبایل در زمینه قبولی در مدارس

 

مشاوره تحصیلی با موبایل

 

حقیقت این است که روش ها و فنون مطالعه و همچنین تدریس در سال های اخیر دچار تغییراتی شده است و رویکرد دانش آموزان و همچنین والدین عزیز آنان در رابطه با اینکه صرفا دروس موجود در کتاب ها را مطالعه نمایند نخواهد بود.

به همین دلیل دانش آموزان و اولیای عزیز تلاش می نمایند تا فرزندان خود را در مدارسی ثبت نمایند که این مدارس بتوانند علاوه بر امکان ایجاد ادامه تحصیل برای آنان، بر یادگیری دروس با توجه به خلاقیت لازم نیز برخوردار شوند.

یک مشاور تحصیلی به دانش آموزانی که مایل به ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می باشند، کمک می نماید تا از برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان ششم به هفتم بهره مند شوند.

به همین دلیل با کمک مشاوره هایی که از سوی مشاوران ارائه می گردد، هر یک از دانش آموزان می توانند به راحتی در این مدارس پذیرفته شوند و یا در تمامی زمان هایی که نیازمند کمک می باشند از راهنمایی های لازم بهره مند گردند تا مشکلات خود را بهبود بخشند.

نحوه ثبت نام در مدارس مختلف می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل نحوه ثبت نام به نوبه خود از جمله سوالاتی است که داوطلبان خواهند داشت.

برای انجام ثبت نام با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل می توانید به راحتی و با استفاده از برقراری این ارتباط به کلیه سوالاتی که دارید به پاسخ لازم دست یابید.

همچنین از کلیه منابع مطالعه و نحوه برنامه ریزی و یا کارنامه های سال های گذشته آگاهی لازم را در رابطه با درصدهای هر درس و غیره به دست آورید.

 

برای برقراری ارتباط با مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاهی کلیک کنید.

مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل کنکور

برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل معمولا مشاوره تلفنی کنکور تجربی بیشترین تقاضا را برای استفاده از خدمات مشاوره ای خواهند داشت.

قبولی در کنکور برای رشته های مختلف خصوصا گروه علوم تجربی به دلیل رقابت بسیار شدیدی که درسال های اخیر به وجود آمده است موجب شده است این کنکور به یکی از پرجمعیت ترین کنکور ها تبدیل شود.

از جمله خدماتی که مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل به داوطلبان کنکوری ارائه می نماید، شامل مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی می باشد.

همچنین یکی از مشکلاتی که داوطلبان کنکور ممکن است با آن مواجه باشند، در رابطه با برنامه ریزی کنکور خواهد بود. مشاوران تحصیلی، برنامه ریزی های ماهانه، هفتگی و روزانه را برای داوطلبان به ارمغان می آورند.

برای بسیاری از داوطلبان کنکور که مایل به پذیرش در رشته های مختلف می باشند اما با حداقل تراز و نمره آن آشنا نیستند مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به داوطلبان عزیز کمک می کنند تا علاوه بر اطلاع از تمامی ضرایب در هر رشته و هر زیر گروه، با کارنامه های سال های گذشته آشنایی لازم را داشته باشند و بتوانند از حداقل رتبه و تراز لازم اطلاع دقیق یابند.

 

برای اطلاع از مشاوره انتخاب رشته نهم کلیک کنید.

انتخاب رشته در دو سطح امکان پذیر است که شامل مشاوره انتخاب رشته در سطح دبیرستان و انتخاب رشته دانشگاهی می باشد.
هر یک از این موارد حساسیت های خود را خواهند داشت و به همین دلیل بدون کمک و همچنین اطلاع و صحبت با مشاوران در این زمینه شاید نتوان دست به انتخاب مناسبی زد. از خدمات مشاوره ایران تحصیل مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین می باشد.
مشاوره تحصیلی در دوره دبیرستان می تواند کمک نماید تا علاوه بر شناخت شخصیت خود، از استعداد و بهره هوشی خود اطمینان لازم را به دست آورید تا بتوانید با استفاده از این خدمات کاملا متناسب با شخصیت خود انتخاب رشته اصولی و درستی داشته باشید.
شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان این مزیت را به شما می دهد تا در هر زمان که مایل باشید، به استفاده از خدمات شماره استفاده نمایید.
داوطلبان کنکور برای انتخاب رشته با انتخاب های متفاوتی روبه رو خواهند بود که می توانند با استفاده از این کد رشته ها و با توجه به تراز کسب شده خود نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. البته این موضوع اصولی دارد که این اصول را مشاوره انتخاب رشته کنکور به شما خواهد آموخت.
برای برقراری ارتباط با مرکز مشاوره تحصیلی تخصصی کلیک کنید.

مزیای استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل 

 • یکی از معظلاتی که دانش آموزان و اولیای آنان برای استفاده از خدمات مشاوره ای دارند، دور بودن و یا در دسترس نبودن این مراکز مشاوره ها می باشد. خوشبختانه با استفاده از مشاوره تلفنی با موبایل می توانید به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری در هر زمان اقدام نمایید.
 • از دیگر مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل می توان به در دسترس بودن همیشگی آن و همچنین عدم نیازمند بودن به پرداخت ویزیت و غیره اشاره کرد. هنگامی که شما شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان را داشته باشید، به راحتی می توانید در هر جایی که مایل باشید به صورت خصوصی به مشاوره بپردازید.
 • با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل می توانید به مرکز مشاوره تحصیلی تخصصی ایران تحصیل متصل شوید. و به صورت تخصصی از تمامی خدمات لازم بهره مند گردید.

 

برای استفاده از مشاوره تضمینی کنکور کلیک کنید.

 

شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

 

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

 

همانطور که ذکر شد، با استفاده از شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان می توانید به راحتی با مشاوران ایران تحصیل در زمینه های مختلف در ارتباط باشید.

ممکن است شما نیازمند مشاوره ای باشید که در این مقاله درج نشده باشد. در این زمینه هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت، در هر زمینه ای که مایل باشید می توانید به از خدمات لازم بهره مند گردید و با کاشناسان و فارغ التحصیلان همان رشته ارتباط برقرار نمایید.

موضوع دیگری که ممکن است با شنیدن شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان به ذهن شما خطور کند، تخصص مشاورینی است که قرار است به شما مشاوره دهند.

خوشبختانه ما امکانی را فراهم نموده ایم که با استفاده از آن می توانید برای مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل با هر فرد به صورت تخصصی صحبت کنید و به راحتی از تمامی خدمات لازم را به دست آورید.

برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل و همچنین دریافت شماره مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان با مشاورین و کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید.

مشاوران ما همه روزه حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا به پاسخ کلیه سوالات خود  دست یابید.

 

سوالات متداول در رابطه مشاوره تحصیلی با موبایل

چگونه می توانم با مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل در ارتباط باشم؟

در رابطه با زمان مورد نظر برای مشاوره هیچ یک از مراجعین محدودیت زمانی در نظر گرفته نشده است. هر یک از مراجعین می توانند در هر زمانی که مایل باشند، با مشاورین ما در ارتباط باشند.

برای استفاده از خدمات مشاوره می توانید با شماره های مندرج در وب سایت یا خطوط تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره، ارتباط برقرار نمایید تا پس از آن شماره موبایل مشاوران در اختیار شما قرار داده شود.

این شماره به شما کمک می نماید تا بتوانید در هر زمانی که مایل باشید، به خدمات مورد نیاز دسترسی داشته باشید.

برای برقراری ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل مشاوره مدارس در چه مواردی می توانیم اقدام نماییم؟

برای برقراری ارتباط با مشاوره می توانید در هر یک از مواردی که مایل می باشید، سوالات و مشاوره خود را دریافت نمائید.

به عنوان مثال اطلاع از منابع مختلف برای آزمون های ورودی مدارس می تواند یکی از مهم ترین موضوعاتی باشد که والدین و دانش آموزان مایل به کسب اطلاع در رابطه با آن می باشند.

همچنین نوع دیگری از مشاوره ها مربوط به دانش آموزانی است که می خواهند برای برنامه ریزی مدارس اقدام نمایند. برنامه ریزی های مختلف می تواند به دانش آموزان کمک نماید تا بتوانند در همان مدارس مورد نظر که مایل می باشند، ادامه تحصیل دهند.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت دریافت مشاوره تلفنی در مقاطع مختلف تحصیلی و در زمینه های مختلف می توانید با کارشناسان ما بدون گرفتن کد پیش شماره با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 تماس از سراسر کشور 9099075307 تماس از استان تهران

پاسخگویی همه روزه از ساعات 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط

مشاوره انتخاب رشته نهم

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور

برنامه ریزی برای کنکور تجربی

برنامه ریزی رایگان برای کنکور

3.7/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

در چه مقاطعی می توانیم از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنیم؟

در همه ی مقاطع از ابتدایی تا دکتری می توانیم از مشاوره تحصیلی استفاده نماییم.

مزایای مشاوره تحصیلی با موبایل چیست؟

مقرون به صرفه بودن از لحاظ هزینه و وقت برای دانش آموزان و اولیای آنها، سهولت و دسترسی آسان به مشاور، جلوگیری از اتلاف وقت

چه کسانی در ایران تحصیل مشاوره تلفنی به دانش آموزان می دهند؟

افرادی که رتبه های برتر کنکور بودند مشاور شما در ایران تحصیل هستند. 

چگونه می توانم با مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل در ارتباط باشم؟

برای مشاوره هیچ یک از مراجعین محدودیت زمانی در نظر گرفته نشده است. هر یک از مراجعین می توانند در هر زمانی که مایل باشند، با مشاورین ما در ارتباط باشند.

نظرات

 1. زینب
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹

  سلام.شب به خیر.
  تکلیف ماده ۲۸ جذب اموزش و پرورش چی شد؟
  شما اطلاع دارین؟
  آیا تغییر پیدا میکنه؟
  آیا برگذار میشه امسال

  • مشاور محمدی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقت به خیر
   هنوز اطلاعیه دررابطه با برگزاری با عدم برگزاری ازمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام نشده است.

 2. mona
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

  سلام خسته نباشید
  من دیپلم فنی حرفه میخوام بگیرم میخوام بدونم با اون دیپلم میتونم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟

  • مشاور حمامی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید اما رشته انتخابی شما در دانشگاه باید مورد برسی قرار بگیرد

 3. Nila
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام خسته نباشید
  من با دیپلم معماری داخلی فنی میخوام دانشگاه ازاد ثبت نام کنم شرط معدل باید کاردانی پیوسته ثبت نام کنم یا ناپیوسته؟
  من کاردانی ناپیوسته ثبت نام کردم درسته یا نه اگه درست نیس میشه تغییرش بدم به کاردانی پیوسته یا ایرادی نداره همین نا پیوسته بمونه؟

  • مشاور جوادی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی اگر میخوایین همون رشته معماری داخلی رو ادامه بدین کاردانی پیوسته و در غیر این صورت باید کاردانی ناپیوسته ثبت نام کنید.

 4. سپیده
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

  سلام من رشته معماری داخلی هستم اما علاقه ندارم میخام برم انسانی اما همه میگن امتحان تغیر رشته خیلی سخته قبول نمیشی بعد خواستم برم هنرستان تربیت بدنی اما میگن دوباره باید دهم و بخونی الان من چیکار کنم .ارزش داره؟ با شماره تماس میگیرم میگه اشتباه است

  • mohammadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

   سلام وقت به خیر
   تغییر رشته از پایه دهم به یازدهم امکان پذیراست.در صورتی که واحد دروس تخصصی رشته جدید را پاس کنید.

 5. سحر
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

  سلام من امسال کنکور شرکت کردم اگه بخواهم که با دفترچه بدون آزمون که براساس سوابق تحصیلی هست انتخاب رشته کنم امکانش هست ؟مجد باید ثبت نام کنم ؟

  • haghipor
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

   سلام وقت بخیر
   شکت در رشته های بر اساس سوابق تحصیلی برای کسانی که در کنکور شرکت کرده اند نیز امکان پذیر است
   برای بدون کنکور های دانشگاه آزاد مجدد باید کارت تهیه کنید

 6. لیلا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

  سلام درباره شرایط جدید کنکورم میگید اگه دی ماه کنکور بدیم قبول شیم کی وارد دانشگاه میشیم

  • isaei
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. بهزادرضاکایی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

  سلام سه تاسوال داشتم
  یک:قبولی پزشکی روزانه باپزشکی تعهدی فرق داره؟؟
  دو:اگرکسی که پزشکی قبول شده بخاد۲۰سال برادولت تعهدخدمت کارکنه باحقوق کم پس کی میتونه مطب بزنه وکی میتونه تخصص بگیره وپیشرفت کنه؟؟
  سه:کسی۲۶سالگی بخادبخونه تاچندسالگی بهش حق احداث مطب میدن براخودش کارکنه؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام روزبخیر
   1-بله فرق داره
   2-بعد از اتمام تعهد خدمت
   3-بعد از دو سال طرح معمولی

 8. علی
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۵

  ببخشید با توجه به این بخشنامه هایی که جدیداً وزارت علوم در مورد تطبیق واحد تصویب کرده تکلیف ورودی های مهرماه1400 که درخواست تطبیق واحد دادن و تطبیق واحدشون توی سیستم ثبت شده و یک ترم هم گذروندن چیه ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸

   سوال خود را واضح تر بیان کنید

 9. Benyamin
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۳

  سلام خوبید کدوم مبحث تیز هوشان سخته

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام وقت بخیر بستگی به مقطع تحصیلیتون داره

 10. زهرا
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام جواب بدید لطفا من دخترم قدم ۱۵۱برای فرهنگیان قبول میشم؟۱۸سالمه تروخدا خیلی ناراحتم

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقتتون بخیر خیر برای دانشگاه فرهنگیان در صورت قبولی مشکلی وجود ندارد

 11. مهدی سلیمانی
  ۱۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۴

  سلام من مهدی سلیمانی هستم در رشته انسانی منطقه سه یازدهم هستم و میخواهم ببینم برای معلمی باید چند رتبه بیارم آموزش ابتدایی میگم ممنون از شما باید چه رتبه ای بیارم تا از دانشگاه علامه طباطبایی اردبیل قبول بشم بگین ممنون از شما

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقتتون بخیر سعی کنید ترازتان بالای 7000 باشد تا شانس قبولی در فرهنگیان داشته باشید جهت مشاوره ی بیشتر با شماره ی 9099075307 تماس حاصل فرمایید

 12. dr-naqizade
  ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۶

  سلام
  دوست عزیز شما بایستی دیپلم تجربی بگیرین بعد بتونبد در کنکور تجربی شرکت کنید

 13. dr-naqizade
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۶

  سلام و وقت بخیر شما بجز روزانه میتونید سایر دانشگاه ها قبول بشین

مطالب مرتبط

تماس با مشاور