شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

برای اطلاع از میزان دقیق شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ در رشته مورد نظر و

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی، لیست رشته های پزشکی بدون کنکور، شرایط قبولی دانشگاه علمی کاربردی و …

با مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی – ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952

 

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی97-98

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ برای افرادی که مدرک فوق دیپلم دارند و در زمان دریافت مدرک، قصد ادامه تحصیل نداشته اند و به خدمت سربازی رفته یا به کار های دیگر مشغول شده اند و بعد از مدتی، دوباره قصد ادامه تحصیل و یا دریافت مدرک دانشگاهی دارند نیز بسیار مهم است. برای ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اینجا کلیک کنیدچرا که این افراد می بایست پس از مطالعه مباحث و شرکت در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها، به فکر انتخاب رشته مورد نظر ، شهر مورد نظر، و دانشگاه مورد نظر برای تحصیل و دریافت مدرک باشند. برای مبحث انتخاب رشته و انتخاب دانشگاه، شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ بسیار مهم می باشد چرا که فرد با در نظر گرفتن بودجه خویش و در آمد خویش، دانشگاه مورد نظر برای ادامه تحصیل و دریافت مدرک را انتخاب می کند. حال در صورتی که شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ در برابر شهریه بقیه دانشگاه های ایران، نسبت به سطح علمی و سطح امکانات بالای آن، منطقی و معقول باشد، فرد، رشته مورد نظر خود را در دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور انتخاب می کند. بنابراین اطلاع از شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ بسیار مهم می باشد و در امر انتخاب دانشگاه ، فاکتوری تعیین کننده است.

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ برای دانشجویان مطقع کارشناسی دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور ، موضوع بسیار مهمی می باشد به طوری که این موضوع بر روی برنامه زندگی، کار، فعالیت و مطالعه این دانشجویان تأثیر مستقیم می گذارد به صورتی که دانشجویانی که شهریه دانشگاه علمی کاربردی خود را، از در آمد خود پرداخت می کنند و به اصطلاح، روی پای خود می ایستند، بیشترین تأثیر را از تغییرات شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ می پذیرند که البته این تغییر اکثراً به معنای افزایش شهریه می باشد. برای ثبت نام رشته های علمی کاربردی اینجا کلیک کنید. این دانشجویان برای اینکه این افزایش شهریه تأثیری در بقیه برنامه ها، فعالیت ها و زندگیشان نداشته باشد، می بایست، بیش از پیش کار کنند و بیشتر فعالیت در آمد زا داشته باشند. این در حالیست که از آن طرف، هر ترم، درس های آنها در ترم سخت تر شده و نیاز مند مطالعه بیشتر می باشد. از این رو، این تغییر شهریه دانشگاه و در واقع افزایش شهریه دانشگاه، کاملا بر زندگی این دانشجویان تأثیر می گذارد. بنا بر این، اطلاع از میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ و تغییرات و افزایش میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ مطلب بسیار مهمی می باشد.

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ برای کارمندان و شاغلان بخش های مختلف نیز حائز اهمیت است. چرا که در صورتی که این افراد قصد ادامه تحصیل و یا ارتقا مدرک برای استفاده از مزایای آن را داشته باشند، می توانند به دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور که از سطح بالایی برخوردار است و میان دانشگاه های دیگر، حرفی برای گفتن دارد، مراجعه کنند و در واقع، دانشگاه های علمی کاربردی را برای ادامه تحصیل و دریافت مدرک بالاتر، انتخاب کنند. این افراد، پس از مطالعات مورد نیاز و شرکت در آزمون ورودی کارشناسی دانشگاه ها، می توانند وارد دانشگاه های علمی کاربردی، در رشته مورد نظر خود شوند. نکته حائز اهمیت در این میان این است که ، شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ از اهمیت بالایی بر خوردار است و از فاکتور های مهم انتخاب دانشگاه های علمی کاربردی می باشد، چرا که این افراد یکی از ملاک های اصلی انتخاب دانشگاه محل ادامه تحصیلشان، شهریه آن دانشگاه می باشد، و در صورتی که شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ در مقابل شهریه ی دانشگاه های دیگر سطح کشور، با توجه به سطح امکانات و سطح دانشگاه، منطقی و معقول باشد، این افراد، به سمت این دانشگاه ها می روند و دانشگاه های علمی کاربردی را بعنوان دانشگاه محل ادامه تحصیل خویش، انتخاب می کنند.

 

 

برای اطلاع از میزان دقیق شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

با مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی – ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952

زمان پاسخگویی همه روزه ۸ صبح تا ۱ شب.

 

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ :

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ به صورت جدول زیر می باشد.

نکته قابل توجه این است که شهریه تمامی گروه های آموزی تمامی مقاطع دانشگاه های علمی کاربردی، در مناطق آزاد به میزان یک و نیم برابر جدول زیر می باشد. البته برای دانشجویان بومی آن مناطق به شرطی که دیپلم متوسطه خود را نیز از همان استان دریافت کرده باشند، همان مبالغ زیر خواهد بود.

گروه آموزشیشهریه ثابتواحد نظری(عمومی)واحد عملی(عمومی)واحد نظری(تخصصی)واحد آزمایشگاهیواحد کارگاهای و پروژهواحد کاریابی و کارورزی
صنعت4,222,000182,800298,900234,200375,100405,600793,500
کشاورزی3,313,600182,800298,900179,000260,900308,500793,500
مدیریت و خدمات اجتماعی3,368,800182,800298,900171,300281,800312,300793,500
فرهنگ و هنر3,652,600182,800298,900188,500281,800312,300793,500

 

برای اطلاع از میزان دقیق شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

با مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی – ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952

در صورت شلوغی با شماره 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید .

زمان پاسخگویی همه روزه ۸ صبح تا ۱ شب.

مطالب مرتبط:

 

شهریه دانشگاه پیام نور۹۷

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

شهریه دکتری ۹۷

شهریه دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور ۹۷

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

رشته های دانشگاه پیام نور ایران کارشناسی

شهریه غیر انتفاعی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی ایران

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه علمی کاربردی _ شرایط ثبت نام

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  بهمن ۹۶

اطلاعیه های سازمان سنجش

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *