ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

روش های تست زنی نمونه دولتی

روش های تست زنی نمونه دولتی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

راه قبولی در آزمون نمونه دولتی ، اطلاع دقیق از روش های تست زنی نمونه دولتی خواهد بود. با توجه به اینکه دانش آموزان عزیز برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی با امتحانات تستی آشنایی ندارند، اطلاع از روش های تست زنی برای آزمون نمونه دولتی یکی از مواردی است که موجب موفقیت شما در این آزمون خواهد شد. در این مقاله از سایت ایران تحصیل علاوه بر روش های تست زنی نمونه دولتی ،به ارائه نکات تست زنی در آزمون نمونه دولتی و روش های تست زنی در آزمون نمونه دولتی اشاره خواهیم نمود.

 

 

 

روش های تست زنی نمونه دولتی چیست؟

چه مقدار از زمان خود را به تست زنی اختصاص دهیم؟

سوالات آزمون نمونه دولتی را چگونه می توان دریافت نمود؟

چگونه برای نمونه دولتی درس بخوانیم ؟

برای سوالات تحلیلی چگونه باید درس بخوانم؟

 

جهت دریافت کلیه روش های تست زنی نمونه دولتی و اطلاع دقیق از روش های تست زنی برای آزمون نمونه دولتی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

روش های تست زنی نمونه دولتی چیست؟

 

روش های تست زنی نمونه دولتی چیست؟

روش های تست زنی نمونه دولتی چیست؟

 

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یکی از انواع مدارسی می باشند که برای ورود دانش آموزان به این مدارس ، آزمون ورودی را در نظر دارند و به همین دلیل هر یک از دانش آموزانی که بتوانند در این آزمون موفقیت لازم را به دست آورند ، خواهند توانست در این آزمون موفق شده و در این مدارس پذیرفته شوند. اما با توجه به اینکه دانش آموزان با نحوه مطالعه به روش تست زنی آشنا نمی باشند ، قصد داریم در این مقاله برای آشنایی این دانش آموزان عزیز مطالب مفیدی را ارائه نماییم.

اگر بخواهیم به روش های تست زنی نمونه دولتی اشاره نماییم در ابتدا باید بگویم حتما کتاب را به صورت کامل و دقیق با تمام جزئیات، مطالعه نمایید. هیچ جمله ای از کتاب را نباید بی اهمیت و یا کم اهمیت بدانید. هر مطلب به نوبه خود بسیار مهم خواهد بود. بنابراین اینگونه تصور ننمایید که ممکن است این مطلب در آزمون و سوالات نمونه دولتی قرار داده نخواهد شد.

حتما و حتما از کتاب ها و منابع کمک آموزشی استفاده نمایید. زیرا منابع کمک آموزشی بسیار بیشتر و مفصل تر از توضیحات کتاب می باشد. لذا داوطلبان عزیز بسیار بهتر و مفهومی تر از مطالب کتاب خواهند توانست بر مفهوم مطالبی که ارائه شده است تسلط یابند و همین مسئله یکی از راه قبولی در آزمون نمونه دولتی خواهد بود.

به هنگام انجام و حل نمونه سوالات نمونه دولتی 98- 99  تلاش کنید تا به هنگام تست زنی برای مثال با خودتان بگویید : سوال 1 میشه گزینه 3 زیرا در صورتی که در این زمینه دچار اشتباهی شوید از هم اکنون متوجه خواهید شد و این مسئله باعث می شود تا به هنگام آزمون به جابه جایی در پاسخ دچار نشوید.

پس از تست زنی ، حتما پاسخ سوالاتی را که تست زده اید به دقت مطالعه نمایید و به بررسی دقیق تست ها و اشتباهات خود بپردازید. این مسئله کمک می کند تا اشتباهات خود را بهتر بشناسید و در هنگام آزمون بتوانید به رفع اشتباهات خود بپردازید.

پس از دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی تمامی سوالات را به خوبی و با دقت هر چه تمام تر مطالعه نمایید و پس از آن ، مباحث مهم در هر فصل را مشخص نموده و بر روی نکات و نحوه سوالاتی که در زمان آزمون از سوالات مهم آورده می شود ، دقت لازم را داشته باشید.

 

 

 

 

روش های تست زنی نمونه دولتی به مدیریت زمان ، جلوگیری از اشتباه در زمان آزمون و همچنین افزایش سرعت شما در تست زنی کمک خواهد نمود.

 

 

 

 

 

 

روش های تست زنی برای آزمون نمونه دولتی

 

روش های تست زنی برای آزمون نمونه دولتی

روش های تست زنی برای آزمون نمونه دولتی

 

دانش آموزانی که برای نمونه دولتی خود را آماده می نمایند، ممکن است با توجه به عدم آشنایی با نحوه درس خواندن و مطالعه برای آزمون های تستی در ابتدا با سردرگمی ها و مراحلی مواجه شوند که همین مسئله موجب نا امیدی آنان گردد. اما چنانچه با توجه به روش های تست زنی برای آزمون نمونه دولتی و اصول آن پیش روند، خواهند توانست موفقیت خود را تضمین نمایند.

سوالات تحصیلی که در آزمون نمونه دولتی طرح می شود شامل دو دسته سوال می باشد. برخی از سوالات مربوط به سوالات تحصیلی و کتب مربوطه می باشد. و برخی دیگر از سوالات مربوط به سوالاتی است که مفهومی می باشند. پایه هر دو نوع سوال مطالب درسی می باشد که در صورت مطالعه دقیق شما خواهید توانست به خوبی به این سوالات پاسخ دهید.

یکی از روش هایی که ما به داوطلبان در رابطه با روش های تست زنی برای آزمون نمونه دولتی توصیه می نماییم این است که در جلسه آزمون حتما برای اینکه اکسیژن بیشتری به مغز شما برسد، چند دقیقه را سر پا باستید تا بتوانید بهتر به سوالات پاسخ دهید.

 

 

برای اطلاع از برنامه ریزی قبولی در مدارس نمونه دولتی نهم کلیک کنید.

چنانچه پاسخ سوالی را نمی دانید، حتما دور آن سوال را علامت بزنید و پس از پاسخ دادن به سایر سوالات ،باز به سوالات قبلی پاسخ نداده باز گردید زیرا ذهن انسان به دنبال پاسخ خواهد رفت و کم کم پس از کاوش ذهنی ، به جواب آن دست خواهید یافت.

حتما به زمان پاسخ گویی سوال توجه داشته باشید. پاسخگویی به هر سوال با توجه به زمان متخص به خود باید صورت پذیرد و برای هر درس زمان اختصاص داده شده به خود آن درس را در نظر بگیرید تا به هنگام پاسخگویی دچار مشکل نشوید.

جهت دریافت و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با روش های تست زنی نمونه دولتی با مشاورین و متخصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ایران تحصیل به سوالات شما در زمینه روش های تست زنی برای آزمون نمونه دولتی پاسخ مناسب و کاملی را  ارائه خواهند نمود. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا به بانک اطلاعات کاملی در این زمینه دست یابید.

 

 

تست های تالیفی به چه میزان می توانند به ما کمک کنند؟

کتاب های کمک آموزشی معمولا تعدادی تست را در خود جای می دهند که با استفاده از آن ، کلیه دانش آموزان عزیز می توانند با مطالعه دقیق این تست ها، به اطلاعت جامع و آمادگی لازم را برای قبولی در آزمون تیزهوشان دست یابند. تست های تالیفی در کنار تست های اصلی می تواند بسیار کمک کننده باشد زیرا چنانچه شما از کتب معتبر در این زمینه استفاده نمایید ، خواهید توانست به اشراف کامل در مطالب درسی دست یابید.

چه مقدار از زمان مطالعه را برای تست زنی باید اختصاص دهیم؟

تست زنی یکی از مهم ترین اصولی است که به شما کمک خواهد نمود تا به موفقیت لازم و همچنین کسب رتبه  تراز قبولی دست یابید. می توان گفت این زمان را به صورت نصف نصف باید تنظیم نمایید. بدین معنا که شما برای آمادگی بیشتر لازم است ابتدا کتاب را به صورت دقیق مطالعه نمایید و پس از آن ، نصف زمان خود را به تست زنی اختصاص دهید. زیرا آنچه موجب تثبیت ذهنی شما خواهد شد، همین تست زنی خواهد بود.

 

چگونه نکات تست زنی را مشخص نماییم؟

بهترین کتاب های تست زنی نموونه دولتی چیست؟

منابع مورد نیاز برای مطالعه و آمادگی در آزمون نمونه دولتی چیست؟

چگونه سرعت تست زنی خود را افزایش دهیم؟

چگونه به کمترین خطا به هنگام تست زنی دست یابیم؟

آیا به تست های اشتباه نمره منفی تعلق خواهد گرفت؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر، با روش های تست زنی نمونه دولتی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

شرایط ثبت نام نمونه دولتی 98-99

ظرفیت مدارس نمونه دولتی

4.2/5 - (18 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

9 دیدگاه دربارهٔ «روش های تست زنی نمونه دولتی»

 1. Avatar photo Roghayeh گفت:

  سلام ده روز دیگه آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان هست و این آزمون ها همزمان هست میخواستم بدونم آیا سخت تر از سال های پیش هست امتحان؟
  و اینکه من کتاب های درسی رو مو به مو خوندم و آمادگی کافی رو دارم و از امروز میخوام تست حل کنم بنظر شما میشه که قبول شم؟
  امتحانات ترم‌ رو خیلی خوب دادم و مطمئنم معدلم بالا هستش اما خوب اصلا واسه نمونه دولتی نخوندم و آماده نیستم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   چون ازمون به صورت تستی برگزار خواهد شد باید میزان امادگی در حل سوالات تستی شما قابل قبول باشد

 2. Avatar photo محمد مبین سلیمی گفت:

  سلام من چند ماه بعد ازمون نمونه دولتی دارم
  لطفا اگه میشه بگید چه کتابی تست بزنم?

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 3. Avatar photo Th گفت:

  من فردا آزمون نمونه دولتی دارم و خیلی خواندم و تست زدم ولی هنوز استرس دارم باید چی کار کنم ؟

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود

  1. Avatar photo Kiana گفت:

   چی شد قبول شدی؟
   چ کتابهایی تست زدین؟

 4. Avatar photo Ali گفت:

  سلام ، من پنج روز دیگه آزمون نمونه دولتی دارم ، نمی‌دونم این کامنت رو می‌خونید یا نه ، ولی تورخدا اگه می‌خونید ، راهنمایی کنید تو این پنج رو چیکار باید بکنم ، کلا گیج موندم 😟کتاب هارو تقریبا خوندم ، ولی یه راهنمایی برای یه همچنین وقت کمی میخوام، تورخدا راهنمایی کنید

  1. Avatar photo moshaverarshad گفت:

   سلام استرس نداشته باش سعی کن فقط الان تست زنی کنی اونم نه هر تستی که سردرگم کنه دو روز مونده به ازمونم جمع کن بزار کنار که استرس نداشته باشی

 5. Avatar photo محمد گفت:

  ممنون از راهنمایی تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دریافت مستقیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ + pdf

  اطلاعیه دریافت مستقیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1403 – 1403 اعلام شد. پیرو اعلامیه سازمان سمپاد دانش آموران گرامی می توانند از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir به صورت اینترنتی نسبت به...
 • اسامی قبول شدگان نمونه دولتی

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 1403 + مشاهده my medu

  آزمون نمونه دولتی هر سال برای پذیرش دانش آموزان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم در تاریخی مشخص برگزار می‌شود. دانش آموزان می‌توانند بعد از آزمون اسامی قبول شدگان نمونه دولتی را در سایت مای مدیو مشاهده...
 • کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی

  کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ + نحوه دریافت

  دانش‌آموزان علاقه‌مند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی، باید در وهله اول در آزمون ورودی شرکت کنند تا بعد از اعلام نتایج بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند؛ اما نکته‌‌ای که نباید آن را فراموش کرد، به همراه داشتن...
 • منابع آزمون تیزهوشان

  منابع آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ + 3 منبع طلایی قبولی

  آزمون ورودی به مدارس تیزهوشان هر ساله در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند در صورت قبولی اقدام به ثبت نام در این مدارس نمایند؛ لازم به ذکر است که ثبت نام در...
تماس با مشاور