تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم 1400-1401

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 1400-1401

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 98-99

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

 

جهت مشاهده و  اطلاع از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم – اطلاع از لیست ذخیره های مدارس نمونه دولتی با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب

 

نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی 1400-1401

 

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی  از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اعلام شد ، دانش آموزان گرامی می توانند جهت اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی به سایت اطلاع رسانی نمونه دولتی استان خود مراجعه نمایند همان طور که اطلاع دارید آزمون نمونه دولتی به صورت استانی مجزا برگزار می شود و هر یک از مراکز استان ها جهت ثبت نام دانش آموزان استان یک سامانه ثبت نام نمونه دولتی و اعلام نتایج اینترنتی خواهد داشت ، به عنوان مثال سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی تهران در سال گذشته tehranedu.ir بود که داوطلبان محترم جهت ثبت نام و اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی می توانند به این سایت مراجعه نمایند .

 

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نیز مطابق سنوات گذشته آزمون نمونه دولتی فقط به صورت اینترنتی اعلام خواهد شد و نکته قابل توجه دانش آموزان و اولیای گرامی که نسبت به زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نگران هستند این است که اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی حدودا پس از پانزده الی بیست روز پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی خواهد بود و نکته مهم تر اینکه دانش آموزانی که نام آن ها در اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی اعلام نشده است ممکن است اسامیشان در لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی باشد ، شانس قبولی آزمون برای این دانش آموزان نسبتا کمتر است و صرفا اگر داوطلبی که در اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی قبول شده است انصراف دهد یا نتواند مراحل ثبت نام خود را تکمیل نماید دانش آموزانی که اسامی شان در لیست ذخیره موجود است جایگزین خواهند شد.

 

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی حدودا اوخر تیرماه انجام خواهد گرفت لذا داوطلبان محترمی که در آزمون مدارس تیزهوشان نیز شرکت کرده اند می توانند پس از دریافت نتایج آزمون تیزهوشان در صورت عدم قبولی در این آزمون می توانند منتظر اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی باشند ضمنا لازم به ذکر است سیستم آموزشی مدارس نمونه دولتی به طور کامل با مدارس سمپاد متفاوت است از جمله تفاوت های این مدارس در ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی ایست که بالاتر از تیزهوشان است یعنی اگر دانش آموزی در آزمون تیزهوشان قبول نشد امکان قبولی در اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی برای وی وجود خواهد داشت.

 

داوطلبان عزیز جهت دریافت کارنامه قبولی مدارس نمونه دولتی خود و اطلاع از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از سراسر کشور تنها از طریق تلفن ثابت..پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

 

سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم ثبت نام در مدارس نمونه می رسانیم اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج قبولی آزمون نمونه دولتی به آدرس nemoone.medi.ir انجام خواهد گرفت ضمنا در سال های گذشته مشاهده شده که اعلام نتایج آزمون ثبت نام نمونه دولتی هر استان از سایت اعلام نتایج همان استان اعلام می گردد لذا دانش آموزان گرامی می توانند جهت اطلاع از جزئیات اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایند شماره تماس 9099072952 و از نتایج قبولی آزمون مدارس نمونه دولتی مطلع شوند ، نتایج آزمون نمونه دولتی همانند سنوات گذشته حدودا پس از پانزده الی بیست روز پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی روی سایت هر استان به صورت جداگانه قرار خواهد گرفت ، دانش آموزان و اولیای گرامی پس اطلاع از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی  می توانند به واحد قبولی مراجعه حضوری داشته و روند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

 

داوطلبان گرامی جهت استعلام قبولی خود درجدول ذیل روی نام استان خود کلیک نمایند و یا با مرکز تماس حاصل کنند

تهران شهرستان های تهران آذربایجان شرقی آذربایجان غربی
اردبیل اصفهان البرز ایلام
بوشهر چهارمحال وبختیاری خراسان جنوبی خراسان رضوی
خراسان شمالی خوزستان زنجان سمنان
کردستان فارس قزوین قم
گلستان کرمان کرمانشاه کهگلویه و بویراحمد
سیستان بلوچستان گیلان لرستان مازندران
مرکزی هرمزگان همدان یزد

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی

به اطلاع داوطلبان گرامی ‌می‌رسانیم که آزمون نمونه دولتی نهم به دهم احتمالا در اوایل تیرماه  برگزار خواهد شد. داوطلبان گرامی متقاضی شرکت در آزمون نمونه دولتی ششم و یا آزمون نمونه دولتی نهم ،ملزم به ورود به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج استان مربوطه و دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نمونه دولتی می باشند ضمنا شایان ذکر است در برخی استان‌ها نیز کارت ورود به جلسه آزمون، در مدارس توزیع می‌شود حدودا یک هفته پس از دریافت کارت جلسه آزمون برگزار خواهد شد .

 

داوطلبان گرامی جهت اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی  می‌توانید با شماره 9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرید. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کافیست عضو کانال تلگرام ایران تحصیل شوید.

کانال اطلاع رسانی نتایج آزمون نمونه دولنی هفتم و دهم

کانال اطلاع رسانی نتایج آزمون نمونه دولنی هفتم و دهم

شرایط انصراف از تحصیل پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

اعلام نتایج نمونه دولتی اعلام شد ، به اطلاع کلیه داوطلبان محترم ثبت نام نمونه دولتی هفتم می رسانیم که ثبت نام در این مدارس صرفا با قبول شدن در آزمون نمونه دولتی تکمیل نخواهد گشت و ثبت نام نهایی زمانی انجام می شود که دانش آموزان با توجه به آدرس مدارس نمونه دولتی مدارک ثبت نامی خود را حضورا در واحد ثبت نام تحویل دهد و نسبت به پر کردن فرم های ثبت نام اقدام نماید ، در صورتی که دانش آموزی در اعلام نتایج نمونه دولتی قبول شود و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نکند به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد و یکی از دانش آموزان لیست ذخیره به جای وی جایگزین خواهد شد کلیه دانش آموزان محترم می بایست پس از اعلام نتایج نمونه دولتی  نسبت به تکمیل مدارک در واحد قبولی اقدام نمایند در غیر این صورت ثبت نام وی باطل طلقی خواهد شد .

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

داوطلبان گرامی به استحضار شما می‌رسانیم که بعد از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ، زمانی را جهت اعتراض به نتیجه آزمون اختصاص می‌دهند تا دانش آموزانی که به نتیجه آزمون نمونه دولتی معترضند، اعتراض خود را اعلام نمایند. زمان اعلام اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی احتمالا در نیمه دوم تیرماه خواهد بود. در برخی استان‌ها این امکان فراهم است که در همان لحظه اعلام نتایج آزمون ، اعتراضشان را ثبت نمایند. در نتیجه دانش آموزان معترض می‌بایست متوجه باشند که نحوه ثبت اعتراض بصورت الکترونیکی است و دانش آموز باید به سایت ثبت نام استان خود مراجعه و با استفاده از کد رهگیری و کد ملی دانش آموزی خود وارد بخش اعتراضات شده و اقدام به ثبت اعتراض نمایند.

 

سخنی با دانش آموزانی اسامیشان در نتایج آزمون نمونه دولتی اعلام نشده :

بیشترین کمک را والدین می‌توانند به این دانش آموزان بکنند. باید از فرزند خود بخواهید که به این آزمون بعنوان هدف غایی و نهایی نگاه نکنند و عدم قبولی در آن به منزله آخر دنیا نیست و آزمون‌های بسیاری در راه است که می‌توانند در آنها به موفقیت برسند.

دانش آموزان باید توجه داشته باشند که قبول نشدن در آزمون نمونه دولتی ، موجب نمی‌شود که آینده آنها نابود شود . بسیاری از دانش آموزان که شرایط ثبت نام در مدارس نمونه دولتی را ندارند در همان مدارس عادی تحصیل می‌کنند و با تلاش و کوشش در بهترین دانشگاه های کشور قبول می شوند و به مسیر موفقیت خود ادامه می دهد . برای آگاهی از آدرس مدارس نمونه دولتی شهر خود با مشاوران مرکز در تماس باشید .

مدارج موفقیت را کسب می‌کنند و حتی در بهترین دانشگاه، بهترین رشته‌ها را می ‌خوانند. بسیاری از دانش آموزانی هم که در مدارس نمونه دولتی درس خوانده‌اند نمی‌توانند در دانشگاه و رشته مورد نظر خود قبول شوند. در نتیجه عامل اصلی موفقیت دانش آموزان تلاش و هدف آنها در جهت موفقیت است که موجب موفقیت‌های بسیار در زندگی آنها می‌شود و صرفا موفقیت دیدن نامتان در زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نخواهد بود پس دست از تلاش برنداشته و به مسیر موفقیت تان ادامه دهید.

 

مطالب مرتبط :

3.2/5 - (12 امتیاز)

مطالب مرتبط

نظرات

 1. مهدی
  ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹

  بعد قبولیم کارنامه هارو ندادند چه مملکت خر تو خری

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰

   برای دریافت کارنامه قبولی نمونه دولتی 97-98 نهم ب دهم به سایت azmoon.org مراجعه نمایید

 2. shahradcx
  ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۲

  الان اعلام شده

  • irantahsil
   ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۳

   نتایج نمونه دولتی 97 – 98 نهم به دهم اعلام شده ولی کارنامه نمونه دولتی 97 – 98 نهم به دهم هنوز رو سایت نیومده

 3. جانباز
  ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲

  من فکر کنم اگر نمی خواستند تقلب نکنند همان خرداد نتایج می زدند حالا 7 مرداد است این مدت برای چی است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. اسمعیل شماخی
  ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۵

  سلام خسته نباشید ما والدین واس نتایج نمونه دولتی باید چکار کنیم

  • irantahsil
   ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام ممنون شما می توانید جهت مشاهده نتایج نمونه دولتی 97 – 98 نهم به دهم می توانید از سایت azmoon.medu.ir مشاهده کنید

 5. irantahsil
  ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴

  سلام جهت دریافت کارنامه نمونه دولتی 97 – 98 نهم به دهم از سایت azmoon.medu.ir می توانید مشاهده کنید زمان اعلام نتایج هم فعلا معلوم نیست بخاطر ادغام نمونه دولتی و تیزهوشان

 6. Sita
  ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۱

  بابا پس کی جوابشون میاد!؟اگ ورقه هارو گم کردین یا واس چک نویس برداشتین بگین ک ما حداقل استرس نداشته باشیم…

  • irantahsil
   ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۵

   جواب کارنامه نمونه دولتی با توجه به ادغام شدن تیزهوشان مشخص نشده جهت اطلاع رسانی از نتایج کارنامه نمونه دولتی 97 – 98 عضو کانال تلگرامون بشید.
   @irantahsilan

ایران تحصیل
تماس با مشاور