رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس

رشته داروسازی یکی از رشته‌هایی است که مورد علاقه تمامی داوطلبان تجربی می‌باشد. پذیرش در این رشته از آرزوهای داوطلبان تجربی می‌باشد. پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس ، تا حدود زیادی توانسته است به آرزوی کلیه داوطلبان تجربی جامعه عمل بپوشاند. پذیرش پردیس های بین الملل در رشته داروسازی با توجه به رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس امکان پذیر می باشد.

با توجه به اینکه دانشگاه های پردیس خودگردان زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات می‌باشد. بنابراین در رابطه با اعتبار مدرک پردیس خودگردان جای هیچ‌گونه نگرانی وجود نخواهد داشت. اطلاع از رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس موجب می‌شود که داوطلبانی که مایل به ورود به این رشته می‌باشند، بتوانند در صورت کسب رتبه مجاز، به این رشته راه یابند.

شهریه دانشگاه‌های پردیس خودگردان نسبت به سایر دانشگاه‌ها رقم بالاتری می‌باشد. به همین دلیل گرایش به انتخاب در لیست رشته‌های خودگردان خصوصاً رشته‌های داروسازی ، تا حدود زیادی وابسته به رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس و میزان توان مالی برای پرداخت شهریه می‌باشد.با توجه به همین رتبه ها، ما این مقاله را به موضوع آخرین رتبه قبولی داروسازی پردیس اختصاص داده‌ایم.

 

رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس خودگردان

 

با توجه به تأثیر سهمیه‌ها در پذیرش دانشگاه‌های مختلف ، هر یک از داوطلبان ضمن تاثیر هر یک از این سهمیه ها و همچنین میزان درصدهای هر درس ، می‌توانند از رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس آگاه شوند. به همین دلیل توصیه ما بر این است که ابتدا در رابطه با میزان درصدهای لازم برای هر درس آگاه شوید و همچنین در صورت داشتن فاصله زیاد با این داوطلبان ، به کم کردن این فاصله بپردازید.

از جمله سوالاتی که داوطلبان ممکن است داشته باشند به موضوع سهمیه شهدا و ایثارگران  همچنین سهمیه بسیج باز می‌گردد که پاسخ درست آن را متخصصین ما به داوطلبان عزیز می‌دهند. کسب اطلاع در رابطه با رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس می‌تواند برای داوطلبان همانند راهنمایی باشد که به وسیله آن ، در رابطه با پذیرش و یا عدم پذیرش در این دانشگاه تصمیم گیری می‌شود.

اطلاع از آخرین رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس خودگردان شاید حدود کلی را برای شما مشخص نماید. اما این حدود نمی‌تواند قطعی باشد و بسته به سال‌های مختلف ، رتبه متفاوتی را شامل خواهد شد. لذا داوطلبان با توجه به سختی و آسانی کنکور و همچنین ظرفیت پذیرش ، ممکن است رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس متفاوتی را تجربه نمایند.

 

جهت اطلاع دقیق از رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس ، آخرین رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس ، مشاوره قبولی در رشته داروسازی پردیس خودگردان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

آخرین رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس

 

آخرین رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس
آخرین رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس

 

آخرین رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس ازآن داوطلبی است که کمترین درصدها را در این زیر گروه به خود اختصاص داده است. البته نکته مهمی که ذکر آن در این مبحث ضروری می باشد، به موضوع رتبه های این دانشگاه باز می گردد. پذیرش در دانشگاه های پردیس خودگردان به هیچ عنوان با رتبه های پایین در هیچ یک از رشته ها امکان پذیر نخواهد بود.

نکات و فنون درس خواندن  همچنین تست زدن را از جمله مباحثی می توانست به شمار آورد که اطلاع از آن برای تمامی متقاضیانی که مایلند نام آن ها در لیست رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس قرار بگیرد، نیازمند می باشند. فراموش نکنید که اطلاع از آخرین رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس  برای آن دسته از داوطلبانی که قصد افزایش فاصله خود با این رتبه را دارند می تواند مفید می باشد.

برای کسب اطلاع دقیق از درصدهای رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. همچنین به صورت دقیق با استفاده از این ارتباط با آخرین رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس آگاه شوید. کافی است با شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس با توجه به درصدهای مورد نیاز در هر درس و همچنین سال های مختلف کنکور می تواند تفاوت باشد.

 

 

 

جدول رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس

 

ردیفرتبه در سهمیهدانشگاهسهمیه منطقه
14389داروسازی – دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری – پردیس خودگردانمنطقه 3
22769داروسازی – دانشگاه علوم پزشکی زنجان – پردیس خودگردانمنطقه 1
32736داروسازی – دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز – پردیس خودگردانمنطقه 1
42699داروسازی – دانشگاه علوم پزشکی یزد – پردیس خودگردانمنطقه 1
52663داروسازی – دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه – پردیس خودگردانمنطقه 1
64497داروسازی – دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز – پردیس خودگردانمنطقه 2
74279داروسازی – دانشگاه علوم پزشکی کرمان – پردیس خودگردانمنطقه 2
84254داروسازی – دانشگاه علوم پزشکی تبریز – پردیس خودگردانمنطقه 2
94196داروسازی – دانشگاه علوم پزشکی یزد – پردیس خودگردانمنطقه 2
104389داروسازی – دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری – پردیس خودگردانمنطقه 3
113261داروسازی – دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری – پردیس خودگردانمنطقه 3
122826داروسازی – دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه – پردیس خودگردانمنطقه 3
132369داروسازی – دانشگاه علوم پزشکی یزد – پردیس خودگردانمنطقه 3

 

مشاوره قبولی در رشته داروسازی پردیس

 

قبولی در رشته داروسازی پردیس خودگردان تا حدود زیادی بستگی به برنامه ریزی و اصولی مطالعه کردن شما می شود. به همین دلیل توصیه ما بر این است که از کمک متخصصین و مشاورین مجرب برای قبولی در رشته مورد علاقه خود اقدام نمایید. مشاورین ما درصدهای قبولی در رشته داروسازی پردیس را در اختیارتان قرار خواهند داد.

استفاده از منابع معتبر کنکور تجربی به تمامی علاقه مندان به رشته های پزشکی کمک خواهد نمود تا بتوانند به راحتی در رشته های مورد علاقه خود پذیرفته شوند. فنون تست زنی، نحوه مطالعه دروس و همچنین استفاده از آخرین متدهای مطالعه برای موفقیت را می توان از جمله اموری دانست که متخصصین ما بر آن لشراف کامل دارند.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس می توانید با متخصصین مشورت نموده و در رابطه میزان شهریه و همچنین نحوه ادامه تحصیلدر این رشته ، اطلاع از درصدهای آخرین رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس ، با متخصصین ما در ارتباط باشید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، متخصصین ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

جهت اطلاع دقیق از رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس ، آخرین رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس ، مشاوره قبولی در رشته داروسازی پردیس خودگردان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری ایران تحصیل
کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری ایران تحصیل

 

بیشتر بدانید

رشته های بدون کنکور پردیس

منابع آزمون لیسانس به دندانپزشکی

چگونگی شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی

لیست دانشگاه های پردیس خودگردان

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس

آخرین رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *