ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اگر علاقه‌مند به تحصیل در رشته پزشکی هستید، یکی از انتخاب‌های منحصر به فرد شما انتخاب دانشگاه پردیس خودگردان است. توجه داشته باشید افراد زیادی به دنبال تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان هستند، تا  بدون مواجه شدن با چالش‌های کنکور پزشکی، در رشته مورد نظر خود به تحصیل بپردازند. سالانه افراد زیادی در کنکور تجربی و با هدف دست یابی به رشته پزشکی ثبت نام می‌کنند. طبیعی است که درصد کمی از داوطلبان موفق به قبولی در این رشته می‌شوند. به همین دلیل ما تصمیم داریم در این مقاله اطلاعات دقیقی نسبت به چگونگی ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی (دانشگاه پردیس خودگردان) در اختیار شما قرار دهیم.

یکی از راه‌هایی که اخیرا مورد توجه علاقه‌مندان به تحصیل بدون کنکور در رشته پزشکی قرار گرفته، اخذ پذیرش در دانشگاه‌های کشور ترکیه و اتحادیه اروپا است. با طی یک دوره یک ساله به عنوان کالج تخصصی پزشکی در ایران قادر خواهید بود قادر خواهید بود به صورت تضمینی در یک دانشگاه معتبر اروپایی پذیرش پزشکی بگیرید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانید با شماره 02148810144 از دانشگاه‌های پذیرش کننده و زمان آزمون ورودی آن‌ها مطلع شده و ثبت نام خود را در کالج آغاز کنید.

برای کسب مشاوره و راهنمایی در زمینه اخذ پذیرش پزشکی در دانشگاه‌های اروپا می‌توانید با کلیک روی عکس پایین به پایگاه اینترنتی کالج ایران تحصیل منتقل شوید.

 

پزشکی بدون کنکور

 

🚫 توجه 🚫

برای قبولی رشته پزشکی در ایران، شرکت در آزمون سراسری الزامی می باشد.

در سال های اخیر رشته پزشکی در هیچ یک از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، به صورت بدون کنکور ارائه نشده است.

 

زمان ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

این روزها بسیاری از افراد به دنبال این هستند تا زمان ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان مطلع شوند. این نکته مهم را در نظر داشته باشید ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان امکانپذیر نبوده اما ثبت نام در این دانشگاه ها در هر سال و همزمان با دیگر مراکز آموزشی امکان پذیر می باشد. سازمان سنجش زمان مشخصی را برای ورودی مهر و بهمن مقرر می کند. بر اساس اطلاعیه ای که توسط سازمان سنجش منتشر شده است، ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان (پزشکی دانشگاه بین المللی ) برای ورودی مهر سال ۱۴۰۱ از 18 مرداد ماه آغاز شده و تا 23 مرداد ادامه خواهد داشت. 

اگر متقاضی تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه‌های سراسری ایران هستید، کسب نتیجه عالی در کنکور سراسری تنها راه بدون دردسر برای شما علاقه‌مندان است. اما نتیجه گرفتن در کنکور سراسری ایران آنقدرها هم مشکل نیست. با کسب راهنمایی و مشاوره در تهیه منابع درست و تدوین یک برنامه درسی مطابق با توانایی‌ها و نقاط ضعفتان، قادر خواهید بود به راحتی نتیجه مورد نظر را در کنکور سراسری کسب کنید.

در صورت نیاز به کسب راهنمایی و مشاوره درباره پذیرش کنکور پزشکی و تهیه برنامه درسی، با کلیک روی عکس زیر به پایگاه اینترنتی آکادمی ایران تحصیل منتقل خواهید شد.

آکادمی

پذیرش پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان یکی از خبرهایی است که داوطلبان تجربی منتظر اطلاعیه آن می‌باشند. همان‌طور که می دانید دانشگاه‌های مختلف در رشته‌های متفاوت دانشجویان خود را جذب می‌نمایند. ترم مهر و ترم بهمن از زمان‌های مربوط به ثبت نام برای کلیه داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه بدون کنکور می‌باشد. داوطلبان در رشته‌های بدون آزمون، می‌توانند با توجه به علاقه‌مندی خود نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. با توجه به شرایط کنکور و سختی های مربوط به آن، داوطلبان ترجیح می‌دهند که در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه‌های مختلف خصوصا پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان شرکت نمایند. در سال‌های اخیر دانشگاه‌های بدون کنکور توانسته‌اند محبوبت خود را در میان داوطلبان به دست آوردند. اما قابل توجه است که تا به امروز تحصیل پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگران امکان پذیر نبوده و علاقه مندان، برای دستیابی به رشته های پزشکی و پیرا پزشکی لازم است از سد کنکور سراسری با موفقیت عبورکنند.

 

🔗 برای کسب اطلاع از دندانپزشکی بدون کنکور تهران، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس پزشکی، شامل شرایط عمومی و اختصاصی برای کنکور می‌باشد و داوطلبان با توجه به دارا بودن این شرایط، امکان پذیرش در پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان وجود نخواهد داشت. سؤال مهمی که در اینجا برای کلیه داوطلبان مطرح می‌شود، در رابطه یا صحت پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان می‌باشد. در رابطه با موضوع پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی، می‌توانید با تماس با مشاورین ایران تحصیل، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

زمان ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

 

شرایط پذیرش دانشجو در پردیس های خودگردان

پذیرش در پردیس خودگردان همانند هر دانشگاه دیگر، نیازمند دارا بودن شرایط ثبت نام در رشته های با آزمون و بدون آزمون می‌باشد. بنابراین و با توجه به این شرایط، داوطلبان می‌توانند نسبت به ثبت نام، اقدام نمایند. ثبت نام در رشته های با آزمون و بدون آزمون با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی امکان پذیر می‌باشد. فرقی نمی کند شما قصد شرکت در رشته پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان را داشته باشید یا رشته های دیگر، شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس پزشکی در حالت عمومی برای کلیه داوطلبان یکسان می‌باشند و داوطلبان با توجه به شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس پزشکی، می‌توانند نسبت به ثبت نام خود، اقدام نمایند. شرایط پذیرش دانشجو پردیس های خودگردان مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و با توجه به دفترچه رشته های انتخاب رشته می باشند.

موارد اختصاصی شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس پزشکی در رشته های مختلف ممکن است قدری با یکدیگر متفاوت باشد و داوطلبان با توجه به رشته انتخابی و دانشگاه مورد انتخاب خود، می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. برخی از دانشگاه ها قبل از پذیرش داوطلبان ابتدا مصاحبه‌ای به عمل می‌آورند و برخی از دانشگاه های دیگر نیز، از شرایط اختصاصی که ممکن است برای داوطلبان داشته باشند، نظیر تسلط بر زبان انگلیسی دانشجویان خود را جذب نمایند. البته داوطلبان در رشته های با آزمون حتماً باید از رتبه مجاز و همچنین از درصدهای لازم در هر درسی با توجه به رشته انتخابی خود، برخوردار باشند تا بتوانند در رشته های با آزمون دانشگاه پردیس خودگردان پذیرفته شوند.

پزشکی بدون کنکور

 

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

شرایط عمومی پذیرش دانشجو در پردیس های خودگردان

  ✔️ اعتقاد به اسلام و يا يكي از اديان مطرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران

  ✔️ عدم عناد نسبت به نظام جمهوری اسلامی ايران 

  ✔️ نداشتن سابقه عضويت در سازمانها و گروه های غيرقانونی

 

🔗 برای آشنایی با روش های تضمین قبولی در رشته پزشکی، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام در پردیس های خودگردان

  ✔️ نداشتن منع نظام وظیفه (مختص آقایان) 

  ✔️ داشتن یکی از گواهی های فارغ التحصیلی پیش دانشگاهی، سال دوازدهم نظام جدید، دیپلم 4 ساله نظام قدیم و یا کاردانی

  ✔️ محرومیت شرکت دانشجوی روزانه (امکان شرکت به شرط انصراف تا پایان مهلت ثبت نام و یا فارغ التحصیلی در ترم جاری) 

  ✔️ پذیرش بر اساس معدل کتبی دیپلم برای رشته های نظری و معدل کل برای سایر رشته ها 

مدارک ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

در این مقاله قصد داریم اطلاعات دقیق نسبت به مدارک مورد نیاز برای ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان در اختیار شما قرار دهیم. شایان ذکر است بدانید (اسکن عکس در ابعاد 3*4، مدارک شناسایی، اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی، اطلاعات درج شده در مدرک دیپلم، اطلاعات مربوط به آدرس محل سکونت، اطلاعات تماس متقاضی و اطلاعات مربوط به سهمیه و امتیازهای متقاضی) از جمله مدارکی هستند که باید در هنگام ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی در اختیار داشته باشید. به یاد داشته باشید عدم وجود حتی یکی از این موارد، سبب می شوند تا شما عزیزان نتوانید فرایند ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی را به درستی طی کنید. 

 

🔗 برای کسب اطلاعات درباره دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور وارد شوید.

 

نحوه ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

ثبت نام در رشته های با آزمون و بدون آزمون پردیس خودگردان، به صورت الکترونیکی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور امکان پذیر است. کلیه داوطلبان می‌توانند در زمان ثبت نام رشته های بدون آزمون ترم مهر و ترم بهمن ، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. با توجه به اطلاعیه‌ای که در سایت ایران تحصیل مبنی بر آغاز ثبت نام منتشر می‌گردد، داوطلبان می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. تفاوتی ندارد قصد ثبت نام در پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان را دارید یا سایر رشته های دیگر. زمان ثبت نام در رشته های بدون آزمون نیمسال اول، هم‌زمان با آغاز انتخاب رشته در مردادماه می‌باشد و همچنین ثبت نام در نیمسال دوم نیز در بهمن ماه آغاز می‌گردد.

داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته های بدون آزمون نیمسال دوم می‌باشند، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و خرید کارت اعتباری ثبت نام به صورت الکترونیکی، ثبت نام خود را آغاز نمایند. ثبت نام و انتخاب رشته در دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران، در صورتی که امکان پذیر باشد، به صورت هم‌زمان صورت می‌پذیرد و داوطلبان می‌توانند پس از تکمیل نمودن فرم ثبت نام، نسبت به انتخاب رشته خود، اقدام نمایند. توجه دقیق در وارد نمودن اطلاعات به هنگام ثبت نام و همچنین عدم خطا در انتخاب کد رشته محل‌های انتخابی خود، امری مهم است که کلیه داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند.

 

📣 اطلاعیه 📣

علاقه مندان به تحصیل رشته پزشکی در دانشگاه های بین المللی، لازم است نمره مطلوبی در کنکور سراسری کسب کنند؛ در نتیجه امکان تحصیل بدون کنکور رشته های پزشکی و پیراپزشکی در هیچ یک از دانشگاه های کشور وجود ندارد.

 

پزشکی بدون کنکور

راهنمای تصویری ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

بسیاری از افراد روند ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی را بلد نیستند. به همین دلیل ما تصمیم گرفته‌ایم با استفاده از متن و تصویر مراحل ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی را یک به یک به شما آموزش دهیم و مراحل را طی کنیم تا شما بتوانید با مشاهده و مطالعه این مقاله به راحتی ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی را انجام دهید. برای ثبت نام در گام اول باید وارد وب سایت سنجش کنید، لازم به ذکر است بدانید که شما به راحتی می‌توانید با جستجو کردن عبارت سازمان سنجش در گوگل که در تصویر زیر قابل مشاهده است وارد وب سایت سنجش شوید.

 

راهنمای تصویری ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

 

📝 بعد از جستجو کردن عبارت سازمان سنجش در گوگل با صفحه ای مشابه با تصویر زیر مواجه می شوید. در نتیجه می توانید بر روی لینک وب سایت سنجش کلیک کرده و وارد آن شوید تا بتوانید برای ثبت نام اقدام کنید. در پایان به این نکته توجه داشته باشید که این وب سایت با عنوان سازمان سنجش آموزش کشور برای شما به نمایش در می آید.

 

چگونه بدون کنکور در دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی بخوانیم

 

📝 حال که وارد وب سایت سنجش شده اید، باید بر روی عبارت ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری مهر سال 1401 کلیک کنید. این مبحث در تصویر زیر قابل مشاهده است. در مرحله بعد یک صفحه جدید برای شما باز می شود که در انتها آن یک دکمه به نام تایید و ادامه وجود دارد که باید بر روی آن کلیک کنید تا بتوانید وارد مرحله بارگذاری تصویر شوید.

 

مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پردیس خودگردان

 

📝 در این قسمت از کار باید عکس خود را بارگذاری کنید. برای انجام این کار ابتدا بر روی گزینه Choose file کلیک کنید، در مرحله دوم باید بر روی دکمه ارسال عکس که با عدد شماره 2 مشخص شده است کلیک نمایید و عکس خود را بارگذاری کنید. در قسمتی که با عدد شماره ۳ مشخص شده است می‌توانید عکس خود را مشاهده نمایید. در نهایت هم بر روی دکمه تایید و ادامه که با شماره ۴ نشانه گذاری شده است کلیک کنید. لازم به ذکر است بدانید در قسمت چپ تصویر نکات مهم برای بارگذاری عکس قرار داده شده است که باید آنها توجه کنید.

 

آموزش بارگذاری تصویر در سایت دانشگاه های پردیس خودگردان

 

📝 بعد از بارگذاری تصویر یک فرم مشابه با تصویر زیر برای شما به نمایش در می آید که باید قسمت‌های مختلف آن را با اطلاعات درست تکمیل نمایید. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که در حین تکمیل این فرم به هیچ وجه نباید اشتباهی صورت بگیرد. در ادامه یک فرم دیگر برای شما به نمایش در می آید که شما می توانید با انتخاب حداکثر 100 رشته محل ان را تکمیل نمایید. در انتها هم تایید نهایی اطلاعات ثبت نام و رشته های انتخابی در اختیار شما قرار داده می‌شود که می توانید از طریق ان کد رهگیری و شماره پرونده را دریافت کنید.

 

تکمیل فرم ثبت نام دانشگاه های پردیس خودگردان

 

 

اخبار پیرامون پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

📣 سه دوره «شبانه، نوبت دوم و پردیس خودگردان» از پذیرش دانشگاه‌ ها‌ی دولتی حذف شد

آئین‌ نامه «یکپارچه‌سازی پذیرش دانشجوی شهریه‌ پرداز در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی» تدوین و بر این اساس پذیرش در کلیه مقاطع تحصیلی فقط به دو صورت روزانه و شهریه پرداز انجام می‌شود.

📣 بدون کنکور پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی قبول شوید.

جلیل کوهپایه‌ زاده، معاونت آموزشی وزارت بهداشت موافق پذیرش دانشجو با سوابق تحصیلی و پذیرش پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی نیست.

📣 اعتراض به پذیرش دانشجوی پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی/ برای دانشجویان انتقالی سهمیه خاص ایجاد نکنید

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران بیان کرد: دانشجویان دانشگاه‌های داخلی باید مطابق با آیین نامه‌ها و مقررات و قوانین ساری و جاری وزارت‌های علوم و تحقیقات و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی که در دفترچه آزمون سراسری ثبت شده، مورد پذیرش قرار بگیرند. آن ها نمی توانند در پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی ثبت نام کنند. 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که اگر قصد دارید تا در پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی قبول شوید، بهتر است اطلاعات کاملی را در این زمینه به دست آورید. ب

رای به دست آوردن اطلاعات دقیقی در رابطه با پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی، می توانید از طریق شماره تماس 9099075307 از مشاوران ما در ایران تحصیل، مشاوره دریافت کنید. مشاوران ما تمامی اطلاعات مربوط به این موضوع و همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس پزشکی را به طور کامل در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. برای براری ارتباط با مشاوران ما، کافی است تا با ما تماس گرفته و یا در زیر این مقاله برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ داده و شما را یاری خواهند کرد.  

آن دسته از علاقه‌مندانی که علاقه‌مند به تحصیل در رشته پزشک در دانشگاه‌های اتحادیه اروپا و کشور ترکیه هستند، می‌توانند با ثبت نام در کالج مدیکال ایران تحصیل، ظرف کمتر از یک سال به صورت تضمینی پذیرش بک دانشگاه معتبر اروپایی را بدست آورند. با تماس با شماره 02148810144 از دانشگاه‌های پذیرنده و آزمون ورودی هرکدام وطلع شده و ثبت نام خود را از همین امروز آغاز کنید.

 

برای دانلود پی دی اف مقاله، کلیک کنید. 

4.3/5 - (6 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

تاریخ ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان چه زمانی است؟

افرادی که قصد دارند در مهر 1401 وارد دانشگاه شوند می توانند در مرداد ماه ثبت نما خود را انجام دهند.

برای ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان به چه وب سایتی باید مراجعه کرد؟

برای ثبت نام باید به وب سایت رسمی سازمان سنجش کشور مراجعه نمود. 

چگونه ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان را انجام دهیم؟

تمام مراحل ثبت نام در داخل مقاله با استفاده از متن و تصویر آموزش داده شده است، لطفا مقاله را مطالعه کنید. 

نظرات

 1. yalda
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام و عرض ادب
  من در سال 77 در کنکور تجربی سراسری شرکت کرده و در رشته حسابداری تحصیل کرده ام و الان فوق لیسانس حسابداری هستم آیا میتونم در دانشگاه پردیس در رشته پزشکی تحصیل کنم ؟

  • مشاور صادقی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام
   برای بررسی دقیق وضعیت تون میتونید با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 2. الهه جمالی
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام
  من واریز انجام دادم برا مشاوره
  تماسی با من گرفته نشد

  • مشاور ملکی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام وقت بخیر
   با شما تماس گرفته می شود.

 3. sara
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام. من سه تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین. 1) ایا پذیرش تو رشته پزشکی و پیرا پزشکی دانشگاه بین الملل محدوده سنی داره؟
  2) برای شرکت تو ازمون سراسری مدرک دیپلم رشته ریاضی هم قبوله؟
  3) اگه بعد از دو سال عمومی پذیرش یه کشور دیگه رو گرفته بشه باید کل شهریه باقی مانده پرداخت کرد؟

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸

   سلام وقت بخیر
   1-خیر
   2-بله
   3-بستگی به دانشگاه داره چه دوره ای باشه

 4. شادان
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۷

  سلام وقت بخیر
  من شنیده بودم برای رشته پزشکی حتما باید رتبه لازم رو آورده باشند
  الان میشه در مورد پزشکی بدون کنکور توضیح بدین؟

  • javadi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی در ایران امکان تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور وجود نداره.

 5. مانا
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۱

  سلام وقت بخیر
  من شنیده بودم برای رشته پزشکی حتما باید رتبه لازم رو آورده باشند
  الان میشه در مورد پزشکی بدون کنکور توضیح بدین؟

  • abbasian
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام وقت بخیر ، رشته پزشکی با کنکور اراعه میشه ، برای کسب اطلاعات پزشکی بدون کنکور میتونین با مشاورین ما تماس بگیرین .

 6. علی
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من تو کنکور سراسری امسال منطقه سه هفتاد هزار اوردم
  میتونم تو پزشکی یا دندان پردیس ثبت نام کنم و به تحصیل ادامه بدم یا باید سراغ دانشگاه های ازاد برم
  لطفا جواب بدید ممنون

  • alizadeh
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام روزبخیر
   شانستون برای رشته دندان پزشکی خیلی ضعیفه.

 7. Nelin
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

  سلام وقت بخیر
  حداقل رتبه در کنکور مورد نیاز برای رشته پزشکی و شرکت در دانشگاه های پردیس خودگردان برای امسال چنده

  • bahraii
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقتون بخیر وضعیت شما باید دقیق تر مورد برسی قرار بگیرد.لطفا با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 8. Mh
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام ،حداقل رتبه در منطقه یک که بتونیم توی دانشگاه آزاد یا پردیس قبول بشیم چقدره،با توجه به افزایش قبولی امسال۱۴۰۱
  ممنون میشم ج بدید چون امکان تماس با همکارانتون رو ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام
   برای تحصیل در رشته پزشکی نیازه شما در ازمون سراسری شرکت کنید

 9. هانیه یزدان پناه
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

  امکان تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور هست

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام وقت بخیر
   خیر

   • مینا
    ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۱

    پس چرا کل این مقاله و تیترش رو راجع به پزشکی بدون کنکور پردیس نوشتید وقتی از اونطرف میگید امکان پذیر نیست؟ بالاخره تو پردیس میشه بدون کنکور پزشکی خوند یا نه؟

    • maleki
     ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

     سلام وقت بخیر برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس فرمایید.

 10. فاطمه فردوسی
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۵

  با عرض سلام ودرود خدمت مسئولین مشاوران بسیار زحمتکش
  پوزش مرا پذیرا باشید من درکمال احترام وادب به این همه الطاف شما اجازه دارم بپرسم پاراگرفی که سمت نخبگی لطف فرموده بودید به این شاگردتون چرا پاک گردیده ؟؟؟ومنو از فیض خودتون محروم نمودید واجازه ثبت نام را امر میفرمایید به من عنایت فرمایید هرمرحله ای در هر مرحله ای نقصانی باشد من انرا تا مهلت ثبت نام تمام نشده رفع نمایم .منو شرمنده ومدیون خویش می فرمایید که با صلاحیتی که دارید پیام اولیه را برگردانید این اصرارهای مرتب من خودش مبنی برراستی وحقیقت گفته های من نیست؟اینکه انقدر علاقه وزحمتی که در این سال ها بدون چشمداشتی فقط رسیدن به اهداف عالیه وحل مشکلات جامعه ووطنم انجام داده ام باسند ومدرکی باشد که به من اجازه ی کار بیشتر همراه با پژوهش داده شود لطفا لطفا مرحمت بفرماییددموافقت بفرمایید.تشکر میکنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام
   درحال حاضر پزشکی بدون کنکور داخل پردیس های خودگردان ارائه نمیشود

 11. فاطمه فردوسی
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶

  با عرض سلام وتحیات خدمت پیشکسوتان والا در مرکز مشاوره ایران تحصیل خدمت ان بزرگواران گرامی به استحضار می رسانم که تلفن هنوز درست نشده درحالی که در دل من آشوب هست وارام وقرار ندارم اگر خاطر مبارکتان مکدر نمیشود امکانش هست جواب این سوال منو که چگونه تاییدیه ی وزارت بهداشت رو بگیرم تا درثبت نام مرحله ی دوم که بهمن می باشد جسارتا با تایید شما ادامه تحصیلم را مشتاقانه شروع نمایم استدعا می نمایم که در راین راه که برای من خیلی خیلی مهم می باشد همکاری بفرمایید .درکمال ادب واحترام خواهشمندم تقاضای منو بپذیرید .دعاگوی شما هستمتا ابد

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام .باید مراجعه حضوری داشته باشید برای وزارت بهداشت مرکز استان

 12. فاطمه فردوسی
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۴۰

  هزاران دعای عاقبت به خیری خدمت شما فرهیختگان گرامی.از اینکه لطف فرمووه وپاسخ مرا دادید از شما تشکر میکنم فقط اینکه من باید تایید وزارت بهداشت را بگیرم لازم به توًضیح است که من از وزارت علوم خارج شده ام اگر توراهنمایی وتوضیحات بیشتری جهت ادامه تحصیل در رشته داروسازی اتمی باید انجام دهم وبرمن منت نهاده اینجانب را مورد راهنمایی های ارزنده ی خویش قرار دهید مزید برامتنان وتشکر را دارم

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام شما باید مشاوره بگیرید

 13. فاطمه فردوسی
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

  سلام وعرض تحیات خدمت پیشکسوتان گرامی.بزرگواران پوزش مرا بپذیرید تلفن خانه ما از مخابرات مشکل دارد وچنین موضوعی وهزینه ای که باید پرداخت شود درست نیست در خانه هیچ کسی عنوان شود انشاالله تا فردا تلفن ثابت درست میشود ومن خودم خدمتتون کسب تکلیف می نمایم امیدوارم با کمک خدا وقبول انچه شما از من خواهید پرسید من توانایی این که بتوانم فردی باشم که جهت ترقی اهداف عالیه ی کشورم مثمرثمر تر از قبل خدمت نمایم باشم توکل به خدا

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

   سلام . ابتدا باید پذیرش ذانشگاه های مورد تاییذ وزارت بهداشت بگیرید

 14. فاطمه فردوسی
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۲

  با عرض سلام وتحیات فراوان خدمت بزرگواران گرامی وفرهیخته .نمی توانید تصور نمایید که من با این پاسختون به خداقسم اول خدا را شکر کردم وبعد دعاگوی سلامتی وارزوی روزهای بسیار خوش برای شما نمودم خیلی به من لطف فرمودید ودرسجده شکر از خدا برای شما بهترین ها را از خدا خواهانم چون دوسال گدشته سالهای بسیار سخت که حالا انها را امتحان الهی میدانم این خبرخوش انگار دوباره متولد شدم فقط پیشکسوتان من درخواست رشته داروسازی هسته ای نموده بودم که واقعا این همیشه رویای بزرگی برای من است که بتوانم با ادامه تحصیل دران به کشورم بیشتر از قبل خدمت نمایم من به خدا توکل می کنم وبا علاقه فراوان واراده ی ذاتی اطمینان داشته باشید هرگز شما را پشیمان نمیکنم ولی حالا فقط این نکته برای من سوال است که برای کدام یک از این سه رشته با مشاوران مشورت نمایم؟باز هم تشکر می کنم .درپناه خدا از هر بلایی دور باشید.مانا وپویا باشید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۸

   سلام متشکریم ازتشکرای شما

 15. فاطمه فردوسی
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۰

  با عرض سلام وادب .من دارای مدرک ارشد زبان انگلیسی با معدل ۱۷/۰۸ می باشم.عضواستعدادهای درخشان کسب رتبه دوم ومقام ممتازدردوره ی کارشناسی دارای شش مدرک بین المللی درازا برگزیده شدن مقالاتم از دانشگاه شهید بهشتی.کسب مقام کشوری با رتبه پنجم از بین صدنفر از کل استانها درهمدان.چاپ دوکتاب شعر فعالیت وعلاقه زیاد به پزوهش به عنوان پژوهشگر برتر وکسب مقام درتدریس درس پزوهی وکسب مقام اول درزمینه هنرپژوهی تالیف چندین مقاله درحیطه های مختلف وچاپ دوعدد از انها در ژورنال vissionوبه چاپ رساندن بقیه انها که دوتا از انها درسطح isi می باشدسهمیه پنج درصدایثارگری بسیجی فعال ترجمه مقاله در باره مضرات فصای مجازی کسب مقام های اول تاسوم درچهل مسابقه درحیطه های ادبی علمی ورزشی نویسندگیکسب مقام کشوری درحیطه ی مقالات وکتب انگلیسی که برگزیده شد ودعوت به همدان شدم.شرکت درجشنواره دبیران برتر در تالیف کتب درسیداوری جشنواره خوارزمی درناحیه چهار شیرازهنرکارت وعضویت در انجمن سفیان صلح ودوستی برگزیده شدن مقاله ودشرکت درسمت هوشمندیارمربی افتخاری بهداشت کسب مقام برتر جهت برگزیده شدن مقاله ودعوت به همایش یکصدمین سال اموزش وپرورش عضوانجمنخیریه و….تمامی این مدارک مستدل همراه با گواهی ثبت می باشد ولی من هرچه سعی کردم از فرداگاهی کمک بگیرم که چگونه انها را به سازمان سنجش بفرستم کسی اطلاعی نداشتتا امسال که استاد کلاس ایلتس لطف کردند ومنو راهنمایی فرمودندبه خداقسم تمامی انها حاصل سالها دسترنج من است تا شاهد پیشرفت فراگیران مخصوصا درزمینه ی پژوهش باشمولی دیگر چیز مثمرثمری در رشته ی زبان نمی بینم ودرخواست ثبت نام رشته داروسازی یا دندان پزشگی درپردیس خودگردان ویا دانشگاه ازاد شیراز می باشم من همیشه در درس زبان ودیگر دروس موفق بودم ولی متاسفانه پدرم که یک نطامی سختگیر است درانتخاب رشته من دست برد قانون خیلی بی رحم است ولی انسانیت ومحبت از قانون بالاتر است خواهش میکنم باپدیرش من در دانشگاه پردیس خودگردان یا ازاد شیراز موافقت بفرمایید مطمئن باشید که به یاری خدا هیچ کسی از این تصمیم پشیمان نخواهد شد.پوفقیت روزافزون شما از خداوند متعال خواهانم.به امید حق

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام خانوم فردوسی وقتتون بخیر
   روزمه شما تحسین
   برای پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان یه سری شرایط لازم جهت اطلاع از شرایط فوقع با مشاوران مرکزایران تحصیل تماس بگیرید

 16. عبداله حق پناه
  ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۵

  سلام آیا امسال نیز مثل سال های قبل پزشکی بدون کنکور دانشگاههای سراسری و دانشگاه آزاد می گیرد و به چه صورت بایستی اقدام کنم و درچه زمانی از سال معمولا این کار صورت می گیرد؟ اگر اطلاع رسانی شود ممنون می شم. با تشکر

 17. حمیدرضا
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۴

  سلام امسال هم بدون کنکور پزشکی دانشگاه پردیس میگیره با چه معدلی لطف کنید پاسخ دهید

  • dr-naqizade
   ۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۶

   سلام وقت بخیر با توجه به پر متقاضی بودن این رشته امکان بدون کنکور بودن وجود ندارد و فقط از طریق کنکور سراسری امکان پذیر است که برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام میتوانید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 18. كيميا
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷

  سلام . وقت بخیر
  ببخشید من میخواستم راجع به این موضوع بدونم . آیا واقعا امکان ورود به دانشگاه های بین الملل بدون کنکور هستش ؟

  • dr-naqizade
   ۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۲

   سلام و وقت بخیر
   برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های بین الملل فقط در رشته های غیر پزشکی امکان پذیر است و برای رشته های پر متقاضی پروه تجربی از طریق ازمون سراسری امکان پذیر است موفق باشید

 19. قیس
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۷

  سلام من برای پزشکی دانشگاه های بین الملل میخواستم اقدام کنم شرایطش چطوره واقعا چیزی به نام بدون کنکور وجود داره لطفا راهنمایی کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۴

   سلام و وقت بخیر
   با توجه به درخواست شما مبنی بر پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان امکان پذیر نیست

   • Amir
    ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

    اخه یعنی چی شما بالا با مقدمه پذیرش از دانشگاه پردیس بدون کنکور امکان مذیر هست ولی تو نظرات به همه گفتین که نمیشه باید کنکور داد یعنی چی

    • karimi
     ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور