تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

توجه توجه : به اطلاع تمامی داوطلبان محترم می رساند که سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1399 هیچ اطلاعیه ای مبنی بر جذب دانشجو در رشته پزشکی اعلام نکرده و جذب دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور انجام نمی گیرد و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 99 مربوط نمی شود.

 

 

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان در کدام دانشگاه‌ها دانشجویان را پذیرش می‌نماید؟ برای ورود به رشته های پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان چه شرایطی لازم است؟ آیا تنها راه ثبت نام رشته پزشکی بدون کنکور در ایران دانشگاه پردیس است؟ شرایط پذیرش دانشجو در پردیس‌ های خودگردان اعلام شد. کلیه داوطلبان متقاضی با توجه به شرایط موجود در رشته های مختلف می‌توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه‌های پردیس های خودگردان اقدام نمایند.

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان در سال های 98 هیچ گونه پذیرشی نداشته است و داوطلبان برای پذیرش در رشته پزشکی بدون کنکور لازم است در کنکور پذیرفته شوند. دانشگاه پردیس به دلیل اعتبار و همچنین نحوه ثبت نام بدون آزمون و رشته های پر متقاضی با آزمون توانسته است داوطلبان زیادی را به خود جذب نماید.

 

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان 97-98

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان 97-98

 

جهت اطلاع از شرایط پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان درسال های گذشته – شرایط پذیرش دانشجو در پردیس های خودگردان و اطلاع از رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

برای اطلاع از شرایط قبولی پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان در سال های گذشته تغییراتی را به همراه داشته است.

 

پذیرش پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

 

ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان یکی از خبرهایی است که داوطلبان تجربی منتظر اطلاعیه آن می‌باشند. همان‌طور که می دانید دانشگاه‌های مختلف در رشته‌های متفاوت دانشجویان خود را جذب می‌نمایند. ترم مهر و ترم بهمن از زمان‌های مربوط به ثبت نام برای کلیه داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه بدون کنکور می‌باشد.

داوطلبان در رشته‌های بدون آزمون ، می‌توانند با توجه به علاقه‌مندی خود نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. با توجه به شرایط کنکور و سختی های مربوط به آن، داوطلبان ترجیح می‌دهند که در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه‌های مختلف خصوصا پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان شرکت نمایند. در سال‌های اخیر دانشگاه‌های بدون کنکور توانسته‌اند محبوبت خود را در میان داوطلبان به دست آوردند.

شرایط پذیرش دانشجو در پردیس‌ های خودگردان ، شامل شرایط عمومی و اختصاصی برای کنکور می‌باشد و داوطلبان با توجه به دارا بودن این شرایط، امکان پذیرش در پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان وجود نخواهد داشت. سؤال مهمی که در اینجا برای کلیه داوطلبان مطرح می‌شود، در رابطه یا صحت پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان می‌باشد. در این رابطه می‌توانید با تماس با مشاورین ایران تحصیل، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

شرایط پذیرش دانشجو در پردیس های خودگردان

 

 

 شرایط پذیرش دانشجو در پردیس های خودگردان

شرایط پذیرش دانشجو در پردیس های خودگردان

 

پذیرش در پردیس خودگردان همانند هر دانشگاه دیگر، نیازمند دارا بودن شرایط ثبت نام در رشته های با آزمون و بدون آزمون می‌باشد. بنابراین و با توجه به این شرایط، داوطلبان می‌توانند نسبت به ثبت نام ، اقدام نمایند. ثبت نام در رشته های با آزمون و بدون آزمون با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی امکان پذیر می‌باشد.

فرقی نمی کند شما قصد شرکت در پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان را داشته باشید یا رشته های دیگر، شرایط عمومی با برای کلیه داوطلبان یکسان می‌باشند و داوطلبان با توجه به این شرایط، می‌توانند نسبت به ثبت نام خود، اقدام نمایند. شرایط پذیرش دانشجو پردیس های خودگردان مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و با توجه به دفترچه رشته های انتخاب رشته می باشند.

شرایط اختصاصی در رشته های مختلف ممکن است قدری با یکدیگر متفاوت باشد و داوطلبان با توجه به رشته انتخابی و دانشگاه مورد انتخابی خود، می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. برخی از دانشگاه ها قبل از پذیرش داوطلبان ابتدا مصاحبه‌ای به عمل می‌آورند و برخی از دانشگاه های دیگر نیز، از شرایط اختصاصی که ممکن است برای داوطلبان داشته باشند، نظیر تسلط بر زبان انگلیسی دانشجویان خود را جذب نمایند.

البته شرایط اختصاصی شامل موارد دیگری نظیر توان پرداخت شهریه توسط داوطلبان نیز می‌باشد. و همچنین داوطلبان در رشته های با آزمون حتماً باید از رتبه مجاز و همچنین از درصدهای لازم در هر درسی با توجه به رشته انتخابی خود، برخوردار باشند تا بتوانند در رشته های با آزمون دانشگاه پردیس خودگردان پذیرفته شوند.

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

 

ثبت نام در رشته های با آزمون و بدون آزمون پردیس خودگردان، به صورت الکترونیکی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور امکان پذیر است. کلیه داوطلبان می‌توانند در زمان ثبت نام رشته های بدون آزمون ترم مهر و ترم بهمن ، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. با توجه به اطلاعیه‌ای که در سایت ایران تحصیل مبنی بر آغاز ثبت نام منتشر می‌گردد، داوطلبان می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

تفاوتی ندارد قصد ثبت نام در پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان را دارید یا سایر رشته های دیگر. زمان ثبت نام در رشته های بدون آزمون نیمسال اول ، هم‌زمان با آغاز انتخاب رشته در مردادماه می‌باشد و همچنین ثبت نام در نیمسال دوم نیز در بهمن ماه آغاز می‌گردد. داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته های بدون آزمون نیمسال دوم می‌باشند، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و خرید کارت اعتباری ثبت نام به صورت الکترونیکی، ثبت نام خود را آغاز نمایند.

ثبت نام و انتخاب رشته در دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران ، در صورتی که امکان پذیر باشد، به صورت هم‌زمان صورت می‌پذیرد و داوطلبان می‌توانند پس از تکمیل نمودن فرم ثبت نام، نسبت به انتخاب رشته خود، اقدام نمایند. توجه دقیق در وارد نمودن اطلاعات به هنگام ثبت نام و همچنین عدم خطا در انتخاب کد رشته محل‌های انتخابی خود، امری مهم است که کلیه داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند.

کانال اطلاع رسانی پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

کانال اطلاع رسانی پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

 

تفاوت سایت ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل با تیمی متشکل از بهترین مهندسان و طراحان وب سایت و همچنین مجرب ترین کارشناسان و مشاورین به صورت یک مجموعه ای با هدف کمک به تمامی داوطلبان تشکیل شده است. ارائه جدیدترین اخبار در رابطه با کنکورهای سراسری و سایر کنکورها، موجب تمایز این سایت با سایر سایت های مشابه گردیده است. این مقاله را به پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان اختصاص دادیم و هر روز مطالب متنوعی را برای شما گردآوری می نماییم.

سعی ما در وهله اول شناسایی نیازهای داوطلبان کنکور در مقاطع مختلف می باشد و در وهله دوم ما ضمن اینکه از جدیدترین اخبار در هر زمینه ای مطلع می شویم، این مطالب را با کلیه داوطلبان نیز، در میان می گذاریم. مشاورین ما با تمام وجود در هر ساعت از شبانه روز، آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی به شما داطولبان محترم می باشند. سوالات خود را در زمینه پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان و همچنین شرایط پذیرش دانشجو در پردیس های خودگردان و  شهریه دانشگاه پردیس خودگردان را با مشاورین ما مطرح نمایید.

 

جهت اطلاع از شرایط پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان در سال های گذشته – شرایط پذیرش دانشجو در پردیس های خودگردان و تفاوت مدارک وزارت علوم و وزارت بهداشت از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

بیشتر بدانید

شرایط تحصیل در دانشگاه پردیس

جدول درآمد رشته های پیراپزشکی

رتبه قبولی پزشکی پردیس خودگردان

 اعتبار مدرک پردیس خودگردان

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم بهمن

رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه سراسری 

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

شرایط پذیرش دانشجو در پردیس های خودگردان

3.5/5 - (2 امتیاز)

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور