ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان + شرایط 1403

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای آشنایی با راه قبولی در رشته پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اگر علاقه‌مند به تحصیل در رشته پزشکی هستید، یکی از انتخاب‌های منحصر به فرد شما انتخاب دانشگاه پردیس خودگردان است. توجه داشته باشید، افراد زیادی به دنبال تحصیل در رشتهپزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان هستند، تا  بدون مواجه شدن با چالش‌های کنکور پزشکی، در رشته مورد نظر خود به تحصیل بپردازند. سالانه عده زیادی در کنکور تجربی و با هدف دست یابی به رشته پزشکی ثبت نام می‌کنند. طبیعی است که درصد کمی از داوطلبان موفق به قبولی در این رشته می‌شوند. به همین دلیل ما تصمیم داریم در این مقاله اطلاعات دقیقی نسبت به چگونگی ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی (دانشگاه پردیس خودگردان) در اختیار شما قرار دهیم.

یکی از راه‌هایی که اخیرا مورد توجه علاقه‌مندان به تحصیل بدون کنکور در رشته پزشکی قرار گرفته، اخذ پذیرش در دانشگاه‌های کشور ترکیه و اتحادیه اروپا است. با طی یک دوره یک ساله به عنوان کالج تخصصی پزشکی در ایران، قادر خواهید بود به صورت تضمینی در یک دانشگاه معتبر اروپایی پذیرش پزشکی بگیرید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانید با شماره 02148810144 از دانشگاه‌های پذیرش کننده و زمان آزمون ورودی آن‌ها مطلع شده و ثبت نام خود را در کالج آغاز کنید.

با پر کردن فرم زیر ، ما با شما تماس میگیریم

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پزشکی بدون کنکور

زمان ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

این روزها بسیاری از افراد به دنبال این هستند تا از زمان ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان مطلع شوند. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان امکانپذیر نبوده، اما ثبت نام در این دانشگاه ها در هر سال و همزمان با دیگر مراکز آموزشی امکان پذیر است. سازمان سنجش زمان مشخصی را برای ورودی مهر و بهمن مقرر می‌کند و بر اساس اطلاعیه‌ای که توسط سازمان سنجش منتشر شده است، ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان (پزشکی دانشگاه بین المللی ) برای ورودی مهر سال ۱۴۰۳، در مرداد ماه آغاز می‌شود.

اگر متقاضی تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه‌های سراسری ایران هستید، کسب نتیجه عالی در کنکور سراسری تنها راه بدون دردسر برای شما علاقه‌مندان است. اما نتیجه گرفتن در کنکور سراسری ایران آنقدرها هم مشکل نیست. با کسب راهنمایی و مشاوره در تهیه منابع درست و تدوین یک برنامه درسی مطابق با توانایی‌ها و نقاط ضعفتان، قادر خواهید بود به راحتی نتیجه مورد نظر را در کنکور سراسری کسب کنید.

در صورت نیاز به کسب راهنمایی و مشاوره درباره پذیرش کنکور پزشکی و تهیه برنامه درسی، با کلیک روی عکس زیر به پایگاه اینترنتی آکادمی ایران تحصیل منتقل خواهید شد.

آکادمی

هزینه ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان

داوطلبینی که قصد ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پردیس خودگردان را دارند، پیش از دانلود فرم ثبت نام و تکمیل اطلاعات فردی، باید هزینه ثبت نام در پردیس خودگردان را واریز کنند و بعد برای دریافت فرم مربوطه اقدام نمایند. هر سال این مبلغ از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور مشخص می‌شود. بنابراین علاقمندان به تحصیل در دانشگاه پردیس خودگردان، باید پس از واریز مبلغ درج شده در سامانه، سریال ثبت نام را برای دسترسی به سایت قبولی بر اساس سوابق تحصیلی، وارد نمایند.

هزینه ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان

متقاضیان پذیرش بدون کنکور، باید برای نام نویسی و تکمیل فرم اطلاعات شخصی، هزینه‌ای را به حساب دانشگاه واریز کنند. همانطور که گفتیم این مبلغ هر سال توسط سازمان سنجش مشخص می‌شود و با افزایش هزینه روبه‌رو است. هزینه ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان در سال جاری، مبلغ 133 هزار تومان می‌باشد که برای سال آینده این مبلغ با تغییراتی همراه است.

برای مشاهده شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان روی لینک کلیک کنید.

پذیرش پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان یکی از خبرهایی است که داوطلبان تجربی منتظر اطلاعیه آن می‌باشند. همان‌طور که می‌دانید دانشگاه‌های مختلف در رشته‌های متفاوت دانشجویان با استعداد را جذب می‌نمایند. ترم مهر و ترم بهمن از زمان‌های مربوط به ثبت نام برای کلیه داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه بدون کنکور می‌باشد. داوطلبان در رشته‌های بدون آزمون، می‌توانند با توجه به علاقه‌مندی خود نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

با توجه به شرایط کنکور و سختی‌های مربوط به آن، داوطلبان ترجیح می‌دهند که در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه‌های مختلف خصوصا پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان شرکت نمایند. در سال‌های اخیر دانشگاه‌های بدون کنکور توانسته‌اند محبوبیت خود را در میان داوطلبان به دست آوردند. اما قابل توجه متقاضیان گرامی تجربی، باید گفت که تا به امروز تحصیل پزشکی بدون کنکور در دانشگاه پردیس خودگردان امکان پذیر نبوده است. به همین خاطر برای دستیابی به رشته‌های پزشکی و پیرا پزشکی، می‌بایست از سد کنکور سراسری با موفقیت عبور کنید.

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس پزشکی، شامل شرایط عمومی و اختصاصی برای کنکور می‌باشد و داوطلبان با توجه به دارا بودن این شرایط، باید ابتدا در کنکور شرکت کنند و بعد در صورت قبولی برای ثبت نام به شرایط عمومی و اختصاصی توجه نمایند. اما بدون شک، سوال مهمی که در اینجا برای کلیه داوطلبان مطرح شده است، در رابطه یا صحت پزشکی با کنکور دانشگاه پردیس خودگردان می‌باشد. در رابطه با موضوع پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی، می‌توانید با تماس با مشاورین ایران تحصیل، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

برای مشاهده آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس روی لینک کلیک کنید.

شرایط پذیرش دانشجو در پردیس های خودگردان

پذیرش در پردیس خودگردان همانند هر دانشگاه دیگر، نیازمند دارا بودن شرایط ثبت نام در رشته های با آزمون و بدون آزمون می‌باشد. بنابراین و با توجه به این شرایط، داوطلبان می‌توانند نسبت به ثبت نام، اقدام نمایند. ثبت نام در رشته های با آزمون و بدون آزمون با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی امکان پذیر می‌باشد. فرقی نمی‌کند شما قصد شرکت در رشته پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان را داشته باشید یا رشته‌های دیگر، شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس پزشکی در حالت عمومی برای کلیه داوطلبان یکسان می‌باشد و داوطلبان با توجه به شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس پزشکی، می‌توانند نسبت به ثبت نام خود، اقدام نمایند. شرایط پذیرش دانشجو پردیس های خودگردان، مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام است. به این ترتیب با توجه به دفترچه رشته‌های کنکونر سراسری می‌توانید به راحتی انتخاب رشته کنید.

شرایط پذیرش دانشجو در پردیس های خودگردان

موارد اختصاصی شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس پزشکی در رشته های مختلف، ممکن است قدری با یکدیگر متفاوت باشد و داوطلبان با توجه به رشته انتخابی و دانشگاه مورد انتخاب خود، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. برخی از دانشگاه‌ها قبل از پذیرش داوطلبان ابتدا مصاحبه‌ای به عمل می‌آورند و برخی از دانشگاه‌های دیگر نیز، از شرایط اختصاصی که ممکن است برای داوطلبان داشته باشند، نظیر تسلط بر زبان انگلیسی دانشجویان خود را جذب نمایند. البته داوطلبان در رشته های با آزمون حتما باید از رتبه مجاز و همچنین از درصدهای لازم در هر درسی با توجه به رشته انتخابی خود، برخوردار باشند تا بتوانند در رشته‌های با آزمون دانشگاه پردیس خودگردان پذیرفته شوند.

پزشکی بدون کنکور

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

شرایط عمومی پذیرش دانشجو در پردیس های خودگردان

داوطلبانی که قصد دارند در دانشگاه پردیس خودگردان به صورت بدون کنکور و یا از طریق پذیرش در آزمون سراسری، ثبت نام کنند، لازم است به شرایط عمومی پذیرش دانشجو در پردیس‌های خودگردان توجه نمایند:

✔️ اعتقاد به اسلام و يا يكي از اديان مطرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران

✔️ عدم عناد نسبت به نظام جمهوری اسلامی ايران

✔️ نداشتن سابقه عضويت در سازمانها و گروه های غيرقانونی

برای آشنایی با روش های تضمین قبولی در رشته پزشکی، بر روی لینک کلیک کنید.

شرایط اختصاصی ثبت نام در پردیس های خودگردان

علاوه بر شرایط عمومی نام نویسی در دانشگاه‌های خودگردان، داوطلبین باید شرایط اختصاصی ثبت نام در پردیس‌های خودگردان را مطالعه کنند و سپس اقدامات لازم را انجام دهند. این شرایط عبارت است از:

✔️ نداشتن منع نظام وظیفه (مختص آقایان)

✔️ داشتن یکی از گواهی های فارغ التحصیلی پیش دانشگاهی، سال دوازدهم نظام جدید، دیپلم 4 ساله نظام قدیم و یا کاردانی

✔️ محرومیت شرکت دانشجوی روزانه (امکان شرکت به شرط انصراف تا پایان مهلت ثبت نام و یا فارغ التحصیلی در ترم جاری)

✔️ پذیرش بر اساس معدل کتبی دیپلم برای رشته های نظری و معدل کل برای سایر رشته ها

مدارک ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

در این مقاله قصد داریم اطلاعات دقیق نسبت به مدارک مورد نیاز برای ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان در اختیار شما قرار دهیم. شایان ذکر است بدانید (اسکن عکس در ابعاد 3*4، مدارک شناسایی، اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی، اطلاعات درج شده در مدرک دیپلم، اطلاعات مربوط به آدرس محل سکونت، اطلاعات تماس متقاضی و اطلاعات مربوط به سهمیه و امتیازهای متقاضی) از جمله مدارکی هستند که باید در هنگام ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی در اختیار داشته باشید. همچنین به این نکته توجه کنید که عدم وجود حتی یکی از این موارد، سبب می‌شود تا شما عزیزان نتوانید فرایند ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی را به درستی طی کنید.

برای کسب اطلاعات درباره دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور وارد شوید.

نحوه ثبت نام پزشکی بدون کنکور پردیس خودگردان

ثبت نام در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون پردیس خودگردان، به صورت الکترونیکی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور امکان پذیر است. کلیه داوطلبان می‌توانند در زمان ثبت نام رشته‌های بدون آزمون ترم مهر و ترم بهمن، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. با توجه به اطلاعیه‌ای که در سایت ایران تحصیل مبنی بر آغاز ثبت نام منتشر می‌گردد، داوطلبان می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. تفاوتی ندارد قصد ثبت نام در پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان را دارید یا سایر رشته های دیگر. زمان ثبت نام در رشته های بدون آزمون نیمسال اول، هم‌زمان با آغاز انتخاب رشته در مرداد ماه می‌باشد و همچنین ثبت نام در نیمسال دوم نیز در آذر ماه آغاز می‌گردد.

نحوه ثبت نام پزشکی بدون کنکور پردیس خودگردان

داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته های بدون آزمون نیمسال دوم می‌باشند، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و خرید کارت اعتباری ثبت نام به صورت الکترونیکی، ثبت نام خود را آغاز نمایند. ثبت نام و انتخاب رشته در دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران، در صورتی که امکان پذیر باشد، به صورت هم‌زمان صورت می‌پذیرد و داوطلبان می‌توانند پس از تکمیل نمودن فرم ثبت نام، نسبت به انتخاب رشته خود، اقدام نمایند. توجه دقیق در وارد نمودن اطلاعات به هنگام ثبت نام و همچنین عدم خطا در انتخاب کد رشته محل‌های انتخابی خود، امری مهم است که کلیه داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند.

🚫 توجه 🚫

برای قبولی رشته پزشکی در ایران، شرکت در آزمون سراسری الزامی می‌باشد.

در سال‌های اخیر رشته پزشکی در هیچ یک از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، به صورت بدون کنکور ارائه نشده است.

پزشکی بدون کنکور

راهنمای تصویری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

بسیاری از افراد روند ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی را بلد نیستند. به همین دلیل ما تصمیم گرفته‌ایم با استفاده از متن و تصویر مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه بین المللی را یک به یک به شما آموزش دهیم و مراحل را طی کنیم تا شما بتوانید با مشاهده و مطالعه این مقاله، به راحتی اسم نویسی بدون کنکور دانشگاه بین المللی را انجام دهید. برای ثبت نام در گام اول باید وارد وب سایت سنجش شوید. سپس لازم به ذکر است بدانید که شما به راحتی می‌توانید با جستجو کردن عبارت سازمان سنجش در گوگل که در تصویر زیر قابل مشاهده است، به این سامانه دسترسی پیدا کنید.

✅بعد از جستجو کردن عبارت سازمان سنجش در گوگل با صفحه‌ای مشابه با تصویر زیر مواجه می‌شوید. در نتیجه می‌توانید بر روی لینک وب سایت سنجش کلیک کرده و وارد آن شوید تا بتوانید برای ثبت نام اقدام کنید. در پایان به این نکته توجه داشته باشید که این وب سایت با عنوان سازمان سنجش آموزش کشور برای شما به نمایش در می‌آید.

ورود به صفحه اصلی سنجش

✅حال که وارد وب سایت سنجش شده اید، باید بر روی عبارت ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری مهر سال ۱۴۰۳ کلیک کنید. این مبحث در تصویر زیر قابل مشاهده است. در مرحله بعد یک صفحه جدید برای شما باز می شود که در انتها آن یک دکمه به نام تایید و ادامه وجود دارد که باید بر روی آن کلیک کنید تا بتوانید وارد مرحله بارگذاری تصویر شوید.

ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری مهر سال ۱۴۰۳

✅در این قسمت از کار باید عکس خود را بارگذاری کنید. برای انجام این کار ابتدا بر روی گزینه Choose file کلیک کنید، در مرحله دوم باید بر روی دکمه ارسال عکس که با عدد شماره 2 مشخص شده است کلیک نمایید و عکس خود را بارگذاری کنید. در قسمتی که با عدد شماره ۳ مشخص شده است می‌توانید عکس خود را مشاهده نمایید. در نهایت هم بر روی دکمه تایید و ادامه که با شماره ۴ نشانه گذاری شده است کلیک کنید. لازم به ذکر است بدانید در قسمت چپ تصویر نکات مهم برای بارگذاری عکس قرار داده شده است که باید آنها توجه کنید.

بارگذاری عکس برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

✅بعد از بارگذاری تصویر یک فرم مشابه با تصویر زیر برای شما به نمایش در می آید که باید قسمت‌های مختلف آن را با اطلاعات درست تکمیل نمایید. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که در حین تکمیل این فرم به هیچ وجه نباید اشتباهی صورت بگیرد. در ادامه یک فرم دیگر برای شما به نمایش در می آید که شما می توانید با انتخاب حداکثر 100 رشته محل ان را تکمیل نمایید. در انتها هم تایید نهایی اطلاعات ثبت نام و رشته های انتخابی در اختیار شما قرار داده می‌شود که می توانید از طریق ان کد رهگیری و شماره پرونده را دریافت کنید.

تکمیل فرم اطلاعات برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

اخبار پیرامون پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

📣 سه دوره «شبانه، نوبت دوم و پردیس خودگردان» از پذیرش دانشگاه‌ ها‌ی دولتی حذف شد.

آئین‌ نامه «یکپارچه‌سازی پذیرش دانشجوی شهریه‌ پرداز در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی» تدوین و بر این اساس پذیرش در کلیه مقاطع تحصیلی فقط به دو صورت روزانه و شهریه پرداز انجام می‌شود.

📣 بدون کنکور پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی قبول شوید.

جلیل کوهپایه‌ زاده، معاونت آموزشی وزارت بهداشت موافق پذیرش دانشجو با سوابق تحصیلی و پذیرش پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی نیست.

📣 اعتراض به پذیرش دانشجوی پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی/ برای دانشجویان انتقالی سهمیه خاص ایجاد نکنید.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران بیان کرد: دانشجویان دانشگاه‌های داخلی باید مطابق با آیین نامه‌ها و مقررات و قوانین ساری و جاری وزارت‌های علوم و تحقیقات و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی که در دفترچه آزمون سراسری ثبت شده، مورد پذیرش قرار بگیرند. آن ها نمی توانند در پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی ثبت نام کنند.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که اگر قصد دارید تا در پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی قبول شوید، بهتر است اطلاعات کاملی را در این زمینه به دست آورید. برای به دست آوردن اطلاعات دقیقی در رابطه با پزشکی بدون کنکور دانشگاه بین المللی، میتوانید از طریق شماره تماس 9099075307 از مشاوران ما در ایران تحصیل، مشاوره دریافت کنید. مشاوران ما تمامی اطلاعات مربوط به این موضوع و همچنین شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس پزشکی را به طور کامل در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

برای براری ارتباط با مشاوران ما، کافی است تا با ما تماس گرفته و یا در زیر این مقاله برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ داده و شما را یاری خواهند کرد. آن دسته از علاقه‌مندانی که علاقه‌مند به تحصیل در رشته پزشک در دانشگاه‌های اتحادیه اروپا و کشور ترکیه هستند، می‌توانند با ثبت نام در کالج مدیکال ایران تحصیل، ظرف کمتر از یک سال به صورت تضمینی پذیرش بک دانشگاه معتبر اروپایی را بدست آورند. با تماس با شماره 02148810144 از دانشگاه‌های پذیرنده و آزمون ورودی هرکدام وطلع شده و ثبت نام خود را از همین امروز آغاز کنید.

برای دانلود فایل PDF پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان کلیک کنید.

4.4/5 - (7 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای آشنایی با راه قبولی در رشته پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تاریخ ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان چه زمانی است؟

افرادی که قصد دارند در مهر ۱۴۰۳ وارد دانشگاه شوند می توانند در مرداد ماه ثبت نام خود را انجام دهند.

برای ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان به چه وب سایتی باید مراجعه کرد؟

برای ثبت نام باید به وب سایت رسمی سازمان سنجش کشور مراجعه نمود. 

چگونه ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان را انجام دهیم؟

تمام مراحل ثبت نام در داخل مقاله با استفاده از متن و تصویر آموزش داده شده است، لطفا مقاله را مطالعه کنید. 

نظرات

55 دیدگاه دربارهٔ «پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان + شرایط 1403»

 1. Avatar photo ریحانه گفت:

  سلام با میانگین ۲۰ درصد کنکور و معدل ۱۷ امسال امکان اوردن رشته ی پزشکی در پردیس اهواز وجود داره ؟ ایا امکان داره بدون رتبه بالا قبول شم ؟

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی به دانشگاه،رشته،سهمیه و … بستگی دارد.پذیرش پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان تحت شرایطی انجام می شود.
   برای بررسی و تخمین قبولی با کارشناس مربوطه جناب آقای جوادی داخلی 113 از ساعت 17 الی 23 روزهای شنبه تا دوشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش کد و صفر با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 2. Avatar photo Amir گفت:

  سلام خسته نباشید رتبه کنکور باید چقدر باشد برای قبولی در پزشکی پردیس

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   پذیرش در رشته پزشکی به طور متوسط با رتبه در سهمیه 3500 امکان پذیر است

 3. Avatar photo لاله سماواتی گفت:

  عرض ادب و خسته نباشید.
  شهریه رشته پزشکی بدون کنکور توی دانشگاه های پردیس خودگردان به چه شکلیه؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   رشته پزشکی بدون کنکور نداریم کلا.

 4. Avatar photo صبا الستی گفت:

  با معدل کل 17.5 میشه توی دانشگاه پردیس خودگردان بدون کنکور پزشکی خوند؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   کلا رشته پزشکی و پیرا پزشکی بدون کنکور ندارم.

 5. Avatar photo dr.gh گفت:

  سلام وقتتون بخیر رتبم در کنکور سراسری منطقه 3 پانزده هزار شده میتونم تو پزشکی پردیس ثبت نام کنم و پزشکی بخونم ؟ خیلی ممنون

  1. Avatar photo مشاور برجی گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.
   شانس قبولی شما پایین میباشد.

 6. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام وقت بخیر اگه کسی دوترم در دانشگاه های خارج از کشور تحصیل کرده باشد ایا می‌تواند پزشکی بدون کنکور در ایران را بخواند؟

  1. Avatar photo moradian گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نیست

 7. Avatar photo زهرا گفت:

  با سلام آیا برای شرکت در رشته پرستاری نیز باید در کنکور سراسری شرکت کرد و یا بدون آزمون هم می توان پذیرش شد؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام دوست عزیز برای ورود به این رشته باید حتما از طریق کنکور اقدام کنید.

 8. Avatar photo yalda گفت:

  سلام و عرض ادب
  من در سال 77 در کنکور تجربی سراسری شرکت کرده و در رشته حسابداری تحصیل کرده ام و الان فوق لیسانس حسابداری هستم آیا میتونم در دانشگاه پردیس در رشته پزشکی تحصیل کنم ؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   برای بررسی دقیق وضعیت تون میتونید با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 9. Avatar photo الهه جمالی گفت:

  سلام
  من واریز انجام دادم برا مشاوره
  تماسی با من گرفته نشد

  1. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

   سلام وقت بخیر
   با شما تماس گرفته می شود.

 10. Avatar photo sara گفت:

  سلام. من سه تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین. 1) ایا پذیرش تو رشته پزشکی و پیرا پزشکی دانشگاه بین الملل محدوده سنی داره؟
  2) برای شرکت تو ازمون سراسری مدرک دیپلم رشته ریاضی هم قبوله؟
  3) اگه بعد از دو سال عمومی پذیرش یه کشور دیگه رو گرفته بشه باید کل شهریه باقی مانده پرداخت کرد؟

  1. Avatar photo مشاور جوادی گفت:

   سلام وقت بخیر
   1-خیر
   2-بله
   3-بستگی به دانشگاه داره چه دوره ای باشه

 11. Avatar photo شادان گفت:

  سلام وقت بخیر
  من شنیده بودم برای رشته پزشکی حتما باید رتبه لازم رو آورده باشند
  الان میشه در مورد پزشکی بدون کنکور توضیح بدین؟

  1. Avatar photo javadi گفت:

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی در ایران امکان تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور وجود نداره.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  دانش‌جویان دانشگاه‌های غیر دولتی، اغلب این سوال برایشان پیش می‌آید که شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟ دانشجویان قبل از تصمیم‌گیری، باید هزینه‌های تحصیلی و امکانات ارائه‌ شده‌ توسط هر دو نوع موسسه را مقایسه کنند تا انتخابی...
 • ثبت نام دانشگاه پردیس تهران

  ثبت نام دانشگاه پردیس تهران ۱۴۰۳ + لیست رشته ها

  یکی از دانشگاه هایی که بر اساس سوابق تحصیلی و بدون شرکت در کنکور دانشجو می پذیرد، دانشگاه پردیس خودگردان است. پردیس های خودگردان، در تمامی شهرهای ایران وجود دارند و داوطلبان برای ثبت نام در این دانشگاه ها، باید...
 • پردیس خودگردان چیست؟

  پردیس خودگردان چیست؟ + هزینه، شرایط و رشته محل ها 1403

  در ایران انواع مختلفی از دانشگاه های دولتی، نیمه دولتی و غیر دولتی وجود دارند که هر یک شرایط پذیرش، شهریه، رشته های ارائه کننده، شرایط انصراف و … خود را دارند. دانشگاه های دولتی معمولا رایگان هستند و یا...
 • دانشگاه های پردیس خودگردان

  دانشگاه های پردیس خودگردان + آدرس، تلفن و رشته ها

  دانشگاه های پردیس خودگردان شعبه‌هایی از دانشگاه های دولتی هستند که در قبال دریافت هزینه، اقدام به پذیرش دانشجو می‌کنند. کلیه داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه پردیس بین الملل ایران می‌توانند در صورت واجد شرایط بودن، در رشته‌های دانشگاه پردیس...
تماس با مشاور