تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
هزینه رشته داروسازی بدون کنکور

ثبت نام داروسازی بدون کنکور 1400-1401

هزینه رشته داروسازی بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
سراسر کشور : 909 9072952

توجه توجه : به اطلاع تمامی داوطلبان گرامی می رسانیم که سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1400 هیچگونه اطلاعیه ای در مورد جذب دانشجو در رشته داروسازی بدون کنکور اعلام نکرده و پذیرش دانشجوی پیراپزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور صورت نمی پذیرد و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 1400 مربوط نمی شود.

 

 

رشته هایی از جمله دندانپزشکی، پزشکی، مامایی و با توجه به موضوع این نوشته داروسازی در ردیف رشته هایی هستند که به جهت موقعیت اجتماعی و بازار کار عالی طرفداران پروپاقرص خودشان را در میان متقاضیان و داوطلبان گروه تجربی دارند. اما چه بسیار افرادی که بنا به هر دلیل منطقی و غیرمنطقی تمایل به تحصیل داروسازی بدون کنکور را دارند.

 

از این جهت همواره این سؤال از ذهنشان می گذرد که آیا امکان تحصیل داروسازی بدون کنکور را در ایران دارم؟ در این صورت شرایط داروسازی بدون کنکور چیست؟ اصلاً شهریه داروسازی بدون کنکور در هر کدام دانشگاه های پذیرنده چقدر است؟ هزینه داروسازی بدون آزمون در هر ترم تحصیلی دانشگاه های پذیرنده چقدر است؟

 

در صورت وجود دوره بدون آزمون برای این رشته زمان و نحوه ثبت نام رشته داروسازی بدون آزمون چگونه است؟ در این نوشته به تمامی سؤالات شما در رابطه با رشته داروسازی بدون آزمون پاسخ داده ایم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

جهت کسب اطلاعاتی در مورد شرایط و نحوه تحصیل رشته داروسازی بدون آزمون در سال های گذشته از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

شرایط داروسازی بدون کنکور

 

می توانم داروسازی بدون کنکور بخوانم یا نه؟

شاید شما هم جزء آن دسته از دانش آموزان و یا داوطلبانی باشید که حتی برای یک بار هم که شده این سؤال از ذهنتان گذشته باشد که آیا من می توانم داروسازی بدون کنکور بخوانم یا نه؟

اگر راستش را بخواهید باید خیلی رک و پوست کنده و بسیار قاطع و محکم خدمتتان عرض کنیم که متأسفانه این امکان را ندارید. ببخشید اگر آب پاکی را روی دستتان ریختیم اما حقیقت تلخ است.

پس لطفاً دور تحصیل داروسازی بدون کنکور را خط بکشید. حتماً الان می پرسید حال که هیچ راهی برای ثبت نام رشته داروسازی بدون آزمون در ایران نیست و حال که هیچ دانشگاهی پذیرنده داروسازی بدون کنکور نیست. پس تکلیف ما چیست؟

جواب مشخص است. آستین ها را بالا بزنید، کفش آهنی بپوسید و با اقتدار شروع به درس خواندن برای قبولی در رشته داروسازی کنید.

 

 

آیا در سال های گذشته هم امکان تحصیل داروسازی بدون کنکور وجود داشت؟

در طول سال های گذشته هر فرد مایل به تحصیل داروسازی بدون کنکور با پرداخت شهریه داروسازی بدون کنکور و گذراندن 72 واحد درسی در خارج از کشور و گرفتن انتقالی به دانشگاهی در ایران می توانستند تحصیل داروسازی بدون آزمون را داشته باشند.

البته فقط این که دانشگاهی که به آن انتقالی می گرفتند لزوماً باید یکی از دانشگاه های پردیس خودگردان می بود اما در حال حاضر قانون مذکور دیگر توسط مسئولین دست اندرکار حذف شده است و امکان استفاده از آن وجود ندارد.

آیا با قانون جدید آشنایی دارید یا خیر؟ با ما در ادامه با ما باشید.

 

 

 

شهریه داروسازی بدون کنکور

قانون جدید برای ثبت نام رشته داروسازی بدون آزمون     

پردیس های خودگردان با داشتن شرایطی امکان ادامکه تحصیل در رشته داروسازی را با پرداخت شهریه داروسازی بدون کنکور برای داوطلبان و متقاضیان فراهم می کردند.

با توجه به اعتبار مدرک و شرایط قابل توجه این دانشگاه ها تقاضا برای ادامه تحصیل داروسازی بدون آزمون در آن ها رو به افزایش بود.

اما از انتهای سال 97 با توجه به دستورالعمل و قانون جدید همه چیز تغییر کرد و دیگر امکان تحصیل و گرفتن انتقالی از دانشگاهی خارجی به دانشگاه های پردیس خودگردان برای تحصیل داروسازی بدون آزمون وجود نداشت.

اگر می خواهید راجع به این قانون تازه وضع شده بیشتر بدانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

دوستان عزیز برای تحصیل در رشته داروسازی به صورت بدون آزمون فقط باید به دانشگاه های خارج از کشور فکر کنید. در ایران این موضوع امکان پذیر نیست

 

 

شهریه داروسازی بدون کنکور در دانشگاهی خارجی

بحث شهریه یکی از اولین چیزهایی است که هر فرد مایل به تحصیل در دانشگاه به آن فکر می کند. می گویید نه از خود داوطلبان کنکور بپرسید.

البته این موضوع برای افرادی که مایل به تحصیل در مرکز دانشگاهی خارج از ایران را دارند کمی پررنگ تر است. زیرا به مراتب شهریه تحصیل در دانشگاه های خارج از ایران از دانشگاه های ایران بالاتر است.

پس اگر تصمیمتان برای اقامت و تحصیل در خارج قطعی است تمهیدات لازم را در مورد هزینه داروسازی بدون آزمون بیندیشید. علی الخصوص اگر با توجه به هزینه بسیار بالای تحصیل آن قدرها هم حسابتان پر نیست.

بورس تحصیلی یکی از راه هایی است که می تواند بار سنگین پرداخت هزینه بالای دانشگاه ها را از دوش شما بردارد. اگر چیزی در مورد نحوه گرفتن بورس تحصیلی نمی دانید و یا نیاز به راهنمایی های جزئی در این مورد دارید کافیست شماره مرکز مشاوره ایران تحصیل را جهت ارتباط با مشاوران خبره این مجموعه شماره گیری کنید.

 

 

جهت تحصیل داروسازی در خارج از کشور و دانشگاه های خارجی پذیرنده این رشته از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام رشته باستان شناسی بدون کنکور 

دانشگاه سوره بدون کنکور

رشته داروسازی بدون کنکور – بازار کار و درآمد رشته داروسازی 

استخدام مدرس دانشگاه سما

بهترین منابع شیمی کنکور

تراز آزمون سنجش برای پزشکی

بازار کار رشته داروسازی 

داروسازی بدون کنکور

آیا تحصیل در رشته داروسازی بدون کنکور برای من به عنوان یکی از داوطلبان تجربی امکانپذیر است؟ 

خیر متأسفانه. شما در هیچ دانشگاهی در ایران نمی توانید حتی با پرداخت شهریه داروسازی بدون کنکور اقدام به ثبت نام رشته داروسازی بدون کنکور در این رشته کنید.

شرایط داروسازی بدون کنکور برای داوطلبان چیست؟ 

با توجه به عدم وجود دوره بدون آزمون برای این رشته شرایطی نیز برای ورود به آن در نظر گرفته نشده است.

هزینه داروسازی بدون آزمون در دانشگاهی خارجی چقدر است؟ 

برای اطلاع دقیق از این موضوع بهتر است از کمک مشاورانی خبره استفاده کنید تا اطلاعات لازم را به شما بدهند.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور