ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

داروسازی بدون کنکور 1403

داروسازی بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رشته داروسازی از پرطرفدارترین رشته‌های گروه علوم تجربی می‌باشد که در گذشته به صورت بدون کنکور در کشور پذیرش می‌شده است اما در حال حاضر تنها راه تحصیل در آن، کنکور سراسری می‌باشد و باید بگوییم داروسازی بدون کنکور در ایران وجود ندارد. حال سوالی که پیش می‌آید این است که اگر فردی نتواند عملکرد مثبتی در کنکور سراسری داشته باشد چه راهی برای ثبت نام رشته داروسازی بدون کنکور دارد؟

در پاسخ باید بگوییم که برای تحصیل در رشته داروسازی بدون کنکور به غیر از ثبت نام در این رشته از طریق کنکور سراسری، راه دیگری هم وجود دارد و آن تحصیل در خارج از کشور می باشد. برخلاف آنچه ممکن است تصور کنید، اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کشور ترکیه و اتحادیه اروپا به سختی قبولی در کنکور سراسری نیست. داوطلبان عزیز برای شروع می‌توانند با تماس با شماره 02148810144 از دانشگاه‌های پذیرنده داروسازی در ترکیه و اتحادیه اروپا مطلع شده و روند ثبت نام خود را از همین امروز آغاز کنند.

تحصیل در رشته داروسازی بر اساس سوابق تحصیلی بسته به شرایط بسیار خاصی امکان‌پذیر می‌باشد، و تحصیل در این رشته به صورت عمومی و برای همه افراد امکان‌پذیر نیست، اما در صورت شرایطی خاص در خارج از کشور و در داخل کشور (از طریق آزمون هایی به غیر از کنکور) می توان در این رشته ثبت نام کرد، به شما توصیه می کنیم تا برای بررسی شرایط خود و امکان‌پذیر بودن ثبت نام برای شما از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ تماس حاصل فرمایید.

در صورت نیاز به راهنمایی درباره کسب پذیرش داروسازی در دانشگاه‌های ترکیه و اتحادیه اروپا می‌توانید با کلیک روی عکس پایین به پایگاه اینترنتی کالج ایران تحصیل منتقل شوید.

پزشکی بدون کنکور

 

 

 

با پر کردن فرم زیر ، ما با شما تماس میگیریم

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

معرفی رشته داروسازی

پس از رشته پزشکی و دندانپزشکی، داروسازی از مهم ترین رشته های گروه علوم تجربی محسوب می شود که هر ساله شاهد رقابت شدید میان داوطلبان کنکور تجربی برای قبولی در این رشته هستیم و این رقابت شدید باعث شده است تا بازار پذیرش رشته داروسازی بدون کنکور گرم شود و بسیاری از والدین و داوطلبان کنکوری به دنبال راهی برای ورود بدون کنکور به این رشته باشند.

رشته داروسازی با تحقیق و پژوهش آمیخته شده است بنابراین یکی از اصلی ترین توانایی های لازم جهت ورود به آن علاقه به انجام کارهای پژوهشی می باشد. همچنین طول دوره داروسازی 5 الی 6 سال است و علاقمندان ورود به این حرفه می بایست در مدت ذکر شده به مطالعه داروسازی در دانشگاه های معتبر بپردازند.

از نظر شغلی نیز باید بگوییم که فارغ التحصیلان رشته داروسازی می توانند اقدام به تاسیس داروخانه کرده یا به عنوان مسئول فنی در داروخانه ها فعالیت کنند. علاوه بر این فارغ التحصیلان داروسازی می توانند در صنايع‌ ساخت دارو و همچنین کارخانه‌ های آرايشی و بهداشتی مشغول به کار شوند.

ضمنا این افراد در صورت علاقه و تمایل می توانند در بخش های تحقیقاتی مثل مطالعه در خصوص الگوی مصرف داروها، نوع بيماری های هر منطقه، کمک به افزايش سطح آگاهی عمومی و بهینه سازی مصارف داروها مشغول به کار شوند و یا در کارخانجات داروسازی عهده دار وظایفی مانند ناظر بررسی کیفیت داروها و اجرای فعالیت های آزمایشگاهی باشند و بر ساخت داروها نیز نظارت کنند. 

🔔 برای اطلاع از داروسازی ترکیه بدون کنکور کلیک کنید. 🔔

شرایط پذیرش داروسازی بدون کنکور 1403

در حال حاضر امکان پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور در رشته دارو سازی وجود ندارد و این امکان صرفا مربوط به گذشته می باشد که دانشگاه های پردیس بین الملل با هدف جذب دانشجوی خارجی راه ورود به رشته های پزشکی و پیراپزشکی را برای دانشجویان ایرانی هم باز کردند.

شرایط پذیرش داروسازی بدون کنکور در اواخر دهه ۸۰ پیچیده نبود و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی و با پرداخت هزینه ای بالاتر از سایر دانشگاه های شهریه پرداز امکان پذیر می شد. اما امروزه برای تحصیل در این رشته به دلیل عدم فعالیت دانشگاه های پردیس بین الملل، راهی به غیر از قبولی در رشته داروسازی از طریق کنکور وجود ندارد. 

جهت آشنایی با چیدمان انتخاب رشته داروسازی دانشگاه آزاد وارد لینک شوید.

روش تحصیل داروسازی بدون کنکور در سال های گذشته

در بازه زمانی سال های ۸۷ الی ۹۰ دانشگاه های پردیس خودگردان با توجه به سوابق تحصیلی و دریافت شهریه های سنگین اقدام به پذیرش دانشجو می کردند، اما امروزه با این شرایط نیز نمی توان برای تحصیل در رشته دارو سازی بدون کنکور در این مراکز اقدام نمود. 

در سال های گذشته افرادی که مایل به تحصیل داروسازی بدون کنکور بودند؛ می توانستند با پرداخت شهریه رشته داروسازی بدون کنکور و گذراندن 72 واحد درسی (دو سال) در خارج از کشور به یکی از دانشگاه های پردیس خود گردان در داخل کشور انتقالی بگیرند و مابقی واحدهای درسی خود را در این دانشگاه ها تحصیل نمایند که در این صورت نیازی به شرکت در کنکور یا هیچ آزمون دیگری وجود نداشت اما در حال حاضر این قانون حذف شده است و دیگر امکان استفاده از آن وجود ندارد.

برای آشنای با چارت انتخاب واحد رشته داروسازی کلیک کنید.

پزشکی بدون کنکور

شرایط تحصیل داروسازی بدون کنکور در خارج از کشور 1403

مدارک لازم برای تحصیل داروسازی بدون کنکور در خارج از کشور

همانطور که به شما گفتیم اصلی ترین راهی که برای تحصیل داروسازی بدون کنکور دارید خروج از کشور می باشد، اما ثبت نام در دانشگاه های آزاد خارج از کشور چندان هم ساده نیست و پیچ و خم های مختص به خود را دارد. این شرایط شامل موارد زیر هستند.

🔸 داشتن سن 18 تا 25 سال 

🔸 داشتن دیپلم با معدل بالا

🔸 داشتن مدرک پیش دانشگاهی

🔸 داشتن مدرک زبان کشور مورد تحصیل

🔸 داشتن مقاله معتبر یا کسب رتبه در پژوهش های علمی 

 

📢 اطلاعیه 📢 

شرایط ورودی به دانشگاه های آزاد خارجی بسته به هر کشور و هر دانشگاه متفاوت می باشد اما نکته مهم این است که دانشگاه مقصد در خارج از کشور باید مورد تایید وزارت علوم کشور ایران باشد تا معادل سازی مدرک بدون مشکل انجام شود.

مدارک لازم برای تحصیل داروسازی بدون کنکور در خارج از کشور 1403

به صورت کلی مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی در رشته داروسازی شامل موارد زیر است: 

مدارک لازم برای تحصیل داروسازی بدون کنکور در خارج از کشور

مدارک مربوط به تحصیل 12 سال در ایران و داشتن مدرک دیپلم
پر کردن انگیزه‌ نامه برای ورود به دانشگاه مورد نظر و رشته داروسازی
داشتن مدرک زبان انگلیسی (آیلتس یا تافل)
ارائه رزومه پژوهشی، فعالیت‌ های اجتماعی و مهارت‌ ها
اثبات تمکن مالی از طریق گردش حساب بانکی
اصل و ترجمه پاسپورت به همراه کپی از آن
داشتن کارت معافیت یا اتمام سربازی
موفقیت در مصاحبه ورودی دانشگاه

آکادمی

دانشگاه‌های برتر در رشته داروسازی بدون کنکور اروپا

تراز علمی دانشگاه، وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور مورد نظر، هزینه‌های تحصیل در آن‌جا و فرصت‌های شغلی متناسب با رشته فرد از مواردی هستند که می‌توانند در انتخاب شما تاثیرگذار باشند. بنابراین در جدول زیر به بررسی تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه های اروپایی می پردازیم. 

کشور بررسی شرایط تحصیل 
☑️آلمان مدت زمان تحصیل در رشته داروسازی بدون کنکور در کشور آلمان حدودا 4 تا 6 سال می باشد و این زمان مربوط به تحصیل از مقطع کارشناسی تا دکتری است. همچنین از مزایای تحصیل در کشور آلمان امکان بورسیه شدن می باشد و این کشور به دانشجویان مهاجر خود پس از اتمام تحصیل تا 18 ماه فرصت برای پیدا کردن کار را می دهد.
☑️اتریش تحصیل داروسازی در اتریش 6 سال زمان لازم دارد و متقاضیان برای پذیرش حتما باید مدرک زبان آلمانی C1 داشته باشند.
☑️مجارستان دوره تحصیل داروسازی در این کشور ۵ سال است. تحصیل به زبان انگلیسی نیز در این کشور ممکن می باشد.
☑️روسیه  طول تحصیل داروسازی در روسیه 5 سال می باشد و تحصیل به هر دو زبان روسی و ‌انگلیسی ممکن است.
☑️فرانسه  در فرانسه طول دوره داروسازی5 الی 6 سال است و متقاضیان می بایست برای تحصیل رشته داروسازی در کشور فرانسه، حداقل مدرک زبان فرانسوی B2 را داشته باشند.
☑️اسپانیا  دوره تحصیل داروسازی در اسپانیا ۵ ساله است و متقاضیان باید دارای دیپلم تجربی یا ریاضی باشند. 
☑️ترکیه تحصیل رشته داروسازی در کشور ترکیه ۵ سال زمان لازم دارد و تحصیل در این کشور به دو زبان انگلیسی و ترکی ممکن است. البته لازم به ذکر است برای تحصیل در این کشور نیاز به قبولی در آزمون Yos یا SAT می باشد. دانشگاه های آتاتورک، آنکارا، قاضی، مرمره، استانبول، اژه و آناتولی از جمله دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت می باشند که در رشته داروسازی بدون کنکور به پذیرش دانشجو می پردازند.

 

نکته:چنانچه در خصوص ادامه تحصیل در رشته های داروسازی در هر یک از کشورهای مد نظر سوال یا نیاز به مشورت داشتید می توانید با مشاورین ما با تلفن 02148810144 تماس گرفته و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

پزشکی بدون کنکور

هزینه تحصیل داروسازی بدون کنکور در خارج 1403

بحث شهریه یکی از اولین چیزهایی است که هر فرد مایل به تحصیل در دانشگاه به آن فکر می کند. می گویید نه از خود داوطلبان کنکور بپرسید. البته این موضوع برای افرادی که مایل به تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور هستند، کمی پررنگ تر است زیرا شهریه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به مراتب بالاتر از دانشگاه های داخلی است.

پس اگر تصمیمتان برای اقامت و تحصیل در دانشگاه های خارج قطعی است تمهیدات لازم را در مورد هزینه داروسازی بدون کنکور بیندیشید. علی الخصوص اگر با توجه به هزینه بسیار بالای تحصیل آن قدرها هم حسابتان پر نیست.

البته هزینه تحصیل در دانشگاه‌های مختلف، متفاوت می باشد و گفته می شود ارزانترین کشورها برای تحصیل رشته داروسازی ترکیه، آلمان، روسیه، اتریش و مجارستان هستند. برای مثال هزینه تحصیل رشته داروسازی در کشور ترکیه به طور میانگین سالانه ۱۳ هزار دلار است و این هزینه در مجارستان به حدود ۶ تا ۹ هزار دلار در سال می رسد.

بورس تحصیلی نیز یکی از راه هایی است که می تواند بار سنگین پرداخت هزینه بالای دانشگاه ها را از دوش شما بردارد و در کشورهایی مثل ترکیه و آلمان وجود دارد. البته در کشورهای اروپایی دیگر هم اگر معدل دانشجویی سه ترم متوالی جزء ۵ نفر نفر اول آن دانشگاه باشد می تواند به طور کامل از دانشگاه محل تحصیل خود بورسیه تحصیلی دریافت نماید. بنابراین اگر چیزی در مورد نحوه گرفتن بورس تحصیلی نمی دانید و یا نیاز به راهنمایی بیشتر در این مورد دارید کافی است شماره مرکز مشاوره ایران تحصیل را جهت ارتباط با مشاوران خبره این مجموعه شماره گیری کنید.

🔔 برای اطلاع از هزینه رشته داروسازی کلیک کنید. 🔔

مراحل اخذ ویزا برای تحصیل رشته داروسازی در کشورهای خارجی

مراحل دریافت ویزا به طور کلی در کشورهای مختلف اندکی تفاوت دارند اما کلیت این مراحل به شرح زیر هستند:

🔹 ابتدا می بایست به تعیین نوبت مصاحبه در سفارت پرداخت که این کار از طریق سایت سفارت کشور مورد نظر به صورت اینترنتی انجام می شود.

🔹 بعد از تعیین نوبت مصاحبه در سفارت، مرحله دوم تکمیل فرم درخواست ویزای تحصیلی است که باید توسط دانشجو پر شود.

🔹 مرحله سوم نیز مربوط به ارائه فرم پذیرش تحصیلی از دانشگاه خارجی می باشد.

🔹 پس از انجام مراحل فوق گواهی تمکن مالی برای پرداخت هزینه های زندگی و تحصیل در کشور مورد نظر می بایست ارائه گردد.

🔹 در مرحله پنجم گواهی اتمام سه سال دوره متوسطه و اتمام دوره پیش دانشگاهی به همراه ترجمه این موارد باید ارائه شوند.

🔹 سپس پاسپورت، عکس و مدارکی که نشان بدهد فرد دلایل کافی برای بازگشت به کشور را دارد تحویل داده می شوند.

🔹 آخرین مرحله نیز مربوط به پرداخت هزینه صدور ویزا می باشد.

مراحل اخذ ویزا برای تحصیل رشته داروسازی

قانون جدید ثبت نام داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران 1403

در گذشته پردیس های خودگردان با داشتن شرایطی امکان تحصیل در رشته داروسازی بدون کنکور را با پرداخت شهریه بالا برای داوطلبان و متقاضیان فراهم می کردند و با توجه به اعتبار مدرک و شرایط قابل توجه این دانشگاه ها تقاضا برای ادامه تحصیل داروسازی بدون کنکور در آن ها رو به افزایش بود.

اما از انتهای سال 96 با توجه به دستورالعمل و قانون جدید همه چیز تغییر کرد و دیگر امکان تحصیل و گرفتن انتقالی از دانشگاه های خارجی به دانشگاه های پردیس خودگردان برای تحصیل داروسازی بدون کنکور وجود نداشت.

البته دکتر آیتی معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران به این قانون اشاره می کند که اگرچه دانشگاه علوم پزشکی تهران از سال ۹۶ تاکنون پذیرش دانشجویان ایرانی را به صورت شهریه پرداز در رشته های پزشکی و پیراپزشکی لغو کرده است اما در دو رشته دندانپزشکی و داروسازی از سال ۱۴۰۳ قرار است تعداد محدودی دانشجوی ایرانی را براساس شرایطی خاص بپذیرد که تا به حال هنوز هیچ اطلاعیه ای در خصوص شرایط داروسازی بدون کنکور این دانشگاه منتشر نشده است. 
بدون کنکور پزشک شوید

بدون کنکور پزشک شوید

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور با سوابق تحصیلی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

شهریه تحصیل در داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران

همان طور که گفته شد دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار است به صورت شهریه پرداز در سال ۱۴۰۳ به پذیرش دانشجو در رشته های دندانپزشکی و داروسازی بپردازد. البته در حال حاضر تنها اطلاعیه که این موضوع را به اطلاع داوطلبان کنکور می رساند این است که امکان انتخاب دانشگاه پردیس بین الملل علوم پزشکی تهران برای پذیرفته شدگان کنکور سراسری وجود دارد و شهریه این پردیس بین الملل بعد از تصویب هیئت امنا از طریق سایت رسمی این دانشگاه اطلاع رسانی می شود.

در خصوص رشته های دکتری عمومی دندانپزشکی و داروسازی شهریه پرداز پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز باید بگوییم تعیین شهریه این رشته ها قرار است پس از هماهنگی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با تصویب هیات امنا محاسبه شود و قیمت تمام شده متعاقبا به اطلاع داوطلبان برسد اما گفته می شود میزان تخمین زده شده که این شهریه برای هر نیمسال تحصیلی کمتر از ۵۰ میلیون تومان نخواهد بود.

داوطلبان تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه‌های سراسری کشور، راهی جز کسب نتیجه قابل قبول در کنکور سراسری ندارند. اما نتیجه گرفتن از کنکور سراسری هم آنقدرها سخت نیست. با کسب راهنمایی درباره چگونگی تهیه منابع درست و تدوین یک برنامه درسی مطابق با توانایی‌هایتان می‌توانید به راحتی رتبه لازم را بدست آورید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید روی عکس زیر کلیک کنید تا به پایگاه اینترنتی آکادمی ایران تحصیل منتقل شوید.

آکادمی ایران تحصیل

📢 اطلاعیه 📢

اعلام شهریه قطعی این دانشگاه تنها از طریق سایت رسمی دانشگاه علوم پزشکی تهران بعد از تصویب هیئت امنا اطلاع رسانی می شود و هیچ منبع دیگری مورد استناد نیست.

تحصیل در رشته داروسازی بدون کنکور پردیس خودگردان 1403

با توجه به آنکه اعتبار مدرک دانشگاه پردیس خود گران هیچ گونه تفاوتی با دانشگاه های روزانه ندارد، این دانشگاه ها نیز مانند سایر دانشگاه های داخل کشور از طریق برگزاری کنکور سراسری، دانشجویان رشته داروسازی خود را پذیرش می کنند. پردیس های خود گردان جزء دانشگاه های شهریه پرداز هستند و شهریه آن ها حتی از دانشگاه های آزاد نیز بیشتر است.

البته در گذشته دانشگاه های پردیس بین الملل علاوه بر جذب دانشجو از طریق کنکور سراسری، آزمون های مخصوص به خود برای پذیرش دانشجو داشتند که در حال حاضر این امکان وجود ندارد.

📢 اطلاعیه 📢

خرید صندلی دانشگاه پردیس خودگردان صحت نداشته و مخالف با قوانین وزارت بهداشت می باشد.

تحصیل در رشته داروسازی پردیس خودگردان

اخبار پیرامون داروسازی بدون کنکور 1403

شرایط داروسازی بدون کنکور و حذف ممنوعیت انتقال به داخل دانشجویان داروساز 

دبیر شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی گفت: دانشجویان ایرانی خارج از کشور متقاضی انتقال به داخل که بعد از ۲۰۱۹ تحصیل خود را در خارج آغاز کرده اند باید در آزمون صلاحیت علمی شرکت کنند.

✅ پیشنهاد ایجاد لیسانس داروسازی برای دانشجویان خارجی
معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران از ارائه پیشنهاد لیسانس داروسازی برای خارجی ها، بازنگری آیین نامه استاد مهمان خارج از کشور و ایجاد ظرفیت جدید برای پذیرش در رشته پزشکی خبر داد.
دکتر آیتی همچنین افزود دانشگاه علوم پزشکی تهران یک پردیس بین المللی در جزیره کیش دارد که قبل از این به پذیرش دانشجویان ایرانی به صورت شهریه پرداز مشغول بود اما بعد از ممنوعیت این نوع پذیرش، با کاهش متقاضیان تحصیل در این دانشگاه مواجه شده ایم. بنابراین این پردیس در حال آماده سازی برای پذیرش دانشجویان خارجی می باشد و تا کنون ۳۰۰ دانشجوی خارجی در رشته های پزشکی در این دانشگاه تحصیل می کنند.
در خصوص پذیرش دانشجویان خارجی در دانشگاه علوم پزشکی جزیره کیش نیز باید بگوییم ۹۰ نفر از متقاضیانی که نمره بالایی داشته باشند در پردیس دانشگاه تهران پذیرش می شوند و بقیه آنها در صورت تمایل می توانند در پردیس کیش و تحت نام دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه تحصیل دهند. وی افزود این تغییر به خاطر کمبود فضای پذیرش دانشجویان خارجی اتفاق افتاده است اما به رونق اقتصادی مناطق آزاد کمک خواهد کرد.
✅ ادغام آزمون های ارزشیابی و ارتقا در آزمون جامع داروسازی
بر اساس مصوبه ۷۵ نشست شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی، به منظور یکپارچه کردن منابع آزمون جامع دوره دکتری عمومی داروسازی
آزمون های ارزشیابی و ارتقاء دانش آموختگان خارج از کشور در آزمون جامع ۱۸۰ واحدی دوره دکتری عمومی داروسازی ادغام شده است. گفته می‌شود حد نصاب نمره قبولی در آزمون جامع داروسازی برابر ۷۰ درصد میانگین نمرات ۵ درصد برتر شرکت کنندگان در هر دوره می باشد.
یک گام تا رتبه شدن

یک گام تا رتبه شدن

📢 اطلاعیه 📢 
تمامی مراحل قبل و بعد از آزمون که شامل تشکیل و تکمیل پرونده در مرکز خدمات آموزشی و فرایند ارزشیابی مدرک تحصیلی و ادامه تحصیل می باشد مانند گذشته انجام می شوند.
خلاصه مطلب 

رشته داروسازی از جمله رشته های پرطرفدار علوم تجربی است که در این مقاله آن را بررسی کردیم. نکته مهم اینکه در حال حاضر پذیرش در این رشته تنها از طریق کنکور سراسری انجام می شود. در خصوص داروسازی بدون کنکور نیز باید بگوییم که هم اکنون امکان پذیرش این رشته در ایران وجود ندارد و برای ورود بدون آزمون آن می بایست به تحصیل در کشورهای دیگر پرداخت. به همین منظور نیز اسامی این کشورها را در مقاله ذکر نمودیم.

امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید بوده باشد اما در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به دریافت راهنمایی های بیشتر در خصوص و شرایط داروسازی بدون کنکور می توانید از طریق برقراری تماس تلفنی با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ یا ارسال کامنت در زیر این مقاله با مشاوران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ دهند.

آن دسته از داوطلبانی که می‌خواهند در دانشگاه‌های اتحادیه اروپا یا ترکیه در رشته داروسازی تحصیل کنند، با ثبت نام در کالج مدیکال ایران تحصیل و طی دوره یک ساله به صورت تضمینی در یک دانشگاه معتبر اروپایی پذیرش خواهند گرفت. با تماس با شماره 02148810144 می‌توانید از دانشگاه‌های پذیرنده رشته داروسازی در ترکیه یا کشورهای دیگر اتحادیه اروپا مطلع شده و ثبت نام خود را از همین امروز آغاز کنید.

 

🔔 برای دریافت فایل pdf این مقاله کلیک کنید. 🔔

 

🎧 پادکست صوتی مقاله 🎧

4.3/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط تحصیل رشته داروسازی بدون کنکور در دانشگاه های آزاد داخل کشور چیست؟

در حال حاضر امکان تحصیل در داروسازی بدون کنکور در هیچ یک از دانشگاه های کشور وجود ندارد.

آیا برای پذیرش در رشته داروسازی بدون کنکور دانشگاه های کشور فرانسه مدرک زبان لازم است؟

بله متقاضیان می بایست برای تحصیل رشته داروسازی در کشور فرانسه، حداقل مدرک زبان فرانسوی B2 را داشته باشند.

آیا می توان پس از گذراندن ۷۲ واحد از رشته داروسازی در خارج از کشور به دانشگاه های پردیس خود گردان داخل کشور انتقالی گرفت؟

خیر این قانون در گذشته وجود داشته است و در حال حاضر وجود ندارد.

نظرات

14 دیدگاه دربارهٔ «داروسازی بدون کنکور 1403»

 1. Avatar photo ف گفت:

  سلام امکان تغییر رشته از کاردانی گرافیک به رشته داروسازی هست؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای پذیرش در رشته دارو سازی لازم است در کنکور تجربی شرکت نمایید و رتبه لازم را کسب نمایید با توجه به تغییرات کنکور پیشنهاد می کنم برای انتخاب مسیر تان با مشاورین در ارتباط باشید
   راه ارتباط:9099075307 داخلی 112

   1. Avatar photo شهره گفت:

    سلام ..۵ ترم در دانشگاه ciu قبرس شمالی در رشته داروسازی تحصیل کردم و ۳ ترم متوالی بورس کامل شدم آیا می‌توانم به یکی از دانشگاه‌ها ی ایران انتقالی بگیرم ؟؟؟

    1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

     با سلام و احترام
     اگر مورد تایید وزارت بهداشت با شه میتونید

 2. Avatar photo الهه گفت:

  سلام وقت بخیر
  شرایط خاص با آزمون های به غیر از کنکور چی هست اون شرایط خاص ؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای اقدام از طریق کنکور امکانپذیر میباشد

 3. Avatar photo حسینی گفت:

  سلام وقت بخیر . حداکثر سن برای پذیرش تحصیل در رشته ی داروسازی در کشور ترکیه چقدر است ؟

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام
   هرچه کمتر شانس قبولی بیشتر

 4. Avatar photo شادی گفت:

  سلام وقتتون بخیر شرایط تحصیل در داروسازی بدون کنکور کشور های حوزه خلیج فارس مانند امارات به چه صورت است؟ و اینکه داروسازی بدون کنکور اگر در کشور دیگر تحصیل کنم میتونم بعد به ایران برگردم و ادامه را در دانشگاه های پردیس بگذرانم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت ایران باشد میتوانید برای انتقالی به دانشگاه های ایران اقدام نمایید.

 5. Avatar photo صادق واحدی گفت:

  سلام وقتتون بخیر،‌ هزینه داروسازی بدون کنکور در ایران چقدره؟

  1. Avatar photo ariya iranikhah گفت:

   سلام وقتتون بخیر، با تصمیم وزارت بهداشت هیچگونه امکانی مبنی بر تحصیل داروسازی بدون کنکور وجود ندارد.

 6. Avatar photo ایمان گفت:

  امکان تحصیل در رشته داروسازی بدون کنکور در ترکیه هستش و اگر وجود دارد چقدر تحصیل در این رشته زمان میبرد؟

  1. Avatar photo ariya iranikhah گفت:

   سلام وقت بخیر، بله امکان تحصیل رشته داروسازی بدون کنکور طبق شرایطی در کشور ترکیه وجود دارد و در مورد مدت زمان تحصیل هم مدت تحصیل در این کشور تفاوتی با ایران ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور