تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان 1400-1401

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان

رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان

رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان در مقطع کاردانی

رشته های دانشگاهی پردیس خودگردان در مقطع کارشناسی

 کسب اطلاع بیشتر از رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان در تمامی رشته ها

با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان 1400-1401

رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان همانند دانشگاه‌های سراسری و آزاد اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند. رشته‌های تجربی دانشگاه پردیس بین‌الملل متنوع و متعدد هستند. درسایت ایران تحصیل قصد داریم در این مقاله در مورد رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان و همچنین رشته‌های تجربی دانشگاه پردیس بین‌الملل صحبت کنیم. اگر داوطلب پذیرش پردیس های بین المللی هستید و قصد شرکت در رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان دارید، بهتر است با مشاورین ما در تماس باشید تا به شما اطلاعات کامل در این زمینه و همچنین با مشاوره صحیح و اصولی به شما جهت افزایش آگاهی و اطلاعات کمک نمایند.

 

لیست رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان

رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان در رشته‌های تجربی و ریاضی می‌باشد کلیه متقاضیان گرامی می توانند جهت اطلاع از لیست رشته های دانشگاه پردیس خودگردان با شماره پشتیبانی 9099072952 تماس حاصل نمایند.دانشگاه پردیس بین‌الملل در رشته انسانی هیچ‌گونه پذیرشی ندارد. در کنکور ریاضی درتعدادی از رشته‌ها دانشجو پذیرفته می‌شود. اطلاع دقیقی از اینکه رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان در کنکور ریاضی چه رشته‌هایی هستند .

یکی دیگر از پذیرش های این دانشگاه در رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان ،کنکور تجربی است که با نام رشته‌های تحربی دانشگاه پردیس بین‌الملل شناخته می‌شوند. همانطور که خدمتتان عرض نمودیم، بیشترین پذیرش مربوط به رشته تجربی در این دانشگاه می‌باشد. اما اگر قصد شرکت در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان دارید و یا اینکه می‌خواهید در مورد ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان در رشته‌های تجربی اطلاعات کامل و کافی کسب نمایید، با مشاورین ما در تماس باشید تا به شما آگاهی کامل در این زمینه بدهند و به شما کمک کنند تا با اطلاع از شرایط این دانشگاه به صورت کاملا آگاهانه اقدام به انتخاب رشته نمایید. مشاورین ما همه‌روزه و در هر ساعت از شبانه روز، آماده خدمت‌رسانی به شما داوطلبین می‌باشند.

معرفی رشته ها و دانشگاه های پردیس بین‌الملل

قبل از اینکه بخواهیم در مورد رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان  بحث خود را آغاز کنیم، ابتدا بهتر است اطلاعاتی در مورد شرایط تحصیل در دانشگاه پردیس کسب نماییم. پردیس خودگردان نام دیگر دانشگاه پردیس بین‌الملل است. هدف اولیه در زمان تاسیس این نوع دانشگاه، جلوگیری از مهاجرت دانشجویان به خارج از کشور بود. همچنین یکی از اهداف دیگر این نوع دانشگاه، جذب دانشجو از سایر کشورها بوده است. اما ازآنجا که این دانشگاه در جهت رسیدن به هدف‌های خود توفیق لازم را کسب نکرد؛ نام آن را از پردیس بین‌الملل به پردیس خودگردان تغییر دادند. شاید اسم دانشگاه پردیس خودگردان و رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان  برای دانشجویان کنکور تجربی بسیار آشناتر از سایر رشته‌ها باشد. دلیل این امر، تقاضای فراوانی است که رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، و داروسازی در این دانشگاه ها است.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پردیس خودگردان توسط مشاوران مرکز ایران تحصیل نیز انجام می گردد

 

اعتبار مدرک رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

یکی از سردرگمی هایی داوطلبینی که قصد شرکت در این دانشگاه را دارند، سوالاتی است که درمورد اعتبار مدرک دانشگاه پردیس وجود دارد. دانشگاه پردیس خودگردان، از شعبه های دانشگاه‌های سراسری می باشد و تحت نظر وزرات علوم مشغول به فعالیت است. بنابراین فرقی نمی کند شما درکنکور سراسری وارد این دانشگاه دولتی شده باشید و یا از طریق رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان مدرک این دانشگاه معتبر می‌باشد و تفاوتی با افرادی که از طریق کنکور سراسری فارغ التحصیل شده‌اند،نخواهید داشت.

زیرا فضای آموزشی و اساتیدی که در این دانشگاه به آموزش می‌پردازند، همان استاتیدی هستند که درهمان دانشگاه تدریس می‌نمایند. پس جای نگرانی در این مورد وجود نخواهد داشت. اما ممکن است هنوز هم سوالاتی در ذهن شما وجود داشته باشد. در این صورت توصیه می‌کنیم تا با مشاورین ما در تماس باشید تا همه‌روزه و در هر ساعت از شبانه روز به شما اطلاعات کامل درمورد مدارک این دانشگاه و همچنین رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان بدهند.

 

شهریه رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان

شهریه یکی از مواردی است که ذهن داوطلبانی که قصد شرکت در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان دارند را به خود مشغول می‌کند. هرسال میزان شهریه این دانشگاه مانند دانشگاه های دیگر متغییر است و نمی توان یک میزان شهریه ثابت را درنظر گرفت. این تفاوت درنوع رشته مشهودتر است و بستگی دارد که شما چه رشته ای را انتخاب کرده باشد و در کدام دانشگاه مشغول به تحصیل باشید. اگر می‌خواهید در مورد شهریه رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان اطلاع کامل یابید و از شرایط شهریه امسال آگاهی یابید، بهتر است با مشاورین ما درتماس باشید تا به شما در این زمینه کمک کنند. مشاورین ماهمه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت‌رسانی به شما هستند. تا بتوانید با چشم باز رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان را انتخاب نمایید.

 

 کسب اطلاع بیشتر از رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان در تمامی رشته ها

با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان

کانال رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان

مطالب مرتبط :

لیست دانشگاه های پردیس خودگردان

آخرین رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس

ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت‌ نام دانشگاه علمی کابردی 

رشته های دانشگاه پیام نور کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 

 شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان 

پذیرش در دانشگاه پردیس خودگردان به چه صورت است؟

پذیرش دانشگاه های پردیس خودگردان هم بصورت با آزمون و بدون آزمون است.

از چه طریقی میتوان از رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان مطلع شد؟

رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان در همین مقاله ازائه شده است اقدام به مطالعه بفرمایید.

شهریه رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان به چه مقدار است؟

به علت متغیر بودن شهریه در مقاطع مختلف بهتر از با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

اعتبار مدرک رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان چگونه است؟

دانشگاه پردیس خودگردان، از شعبه های دانشگاه‌های سراسری می باشد و مدرک آن از اعتبار برخوردار است.

 

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور