درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی در هر درس شامل چه درصدی می شود؟ مدارس نمونه دولتی در سال‌های اخیر به یکی از محبوب‌ترین مدارس برای دانش‌آموزان مختلف تبدیل شده است. ممکن است برخی از دانش‌آموزان و یا اولیای محترم آنان این سوال را داشته باشند که مدارس نمونه دولتی چگونه مدارسی هستند؟ و یا اینکه فرزند آنها چگونه می تواند در این مدارس پذیرفته شود؟

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی از جمله مدارسی است که ورودی بسیار سختی را برای دانش آموزان قرار داده است. برای ورود به این مدارس ابتدا لازم است در آزمون نمونه دولتی ثبت نام نموده و سپس نسبت به دریافت کارنامه نمونه دولتی اقدام نمایید. تراز قبولی در آزمون نمونه دولتی با توجه به پایه تحصیلی آزمون مورد نظر می‌تواند متفاوت باشد.

درصد دروس قبولی در مدارس نمونه دولتی با توجه محاسبه نمره و تراز داوطلب به صورت ترکیبی با هم محاسبه می شود. در ادامه به فرمول و روش محاسبه نمرات خام برای کسب رتبه موردنظر اشاره خواهیم نمود. نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی هرچقدر که بالاتر باشد، احتمال قبولی دانش‌آموز بیشتر خواهد بود. به همین دلیل تمام تلاش شما باید برای کسب بالاترین رتبه باشد.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با نحوه محاسبه درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی و ثبت نام مدارس نمونه دولتی کافی است با مشاورین ایران تحصیل با شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9092305587 ( تماس از استان تهران ) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید تا به اطلاعات جامعی در این زمینه دست‌یابید.

 

جهت اطلاع دقیق از درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی ، نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی ، دانلود نمونه کارنامه های قبولی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

[button color=”orange” link=”https://irantahsil.org/downloads/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%86%d9%85%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%af%db%8c-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%b3/” size=”bigger” align=”center”]جهت دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی کلیک کنید[/button]

 

 

درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی نهم 98-99

برای قبولی در آزمون تیزهوشان پایه نهم‌ دانش‌آموزان عزیز باید از میزان درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی آگاه باشد برخی از والدین عزیز به دلیل عدم آگاهی در رابطه با اهمیت نمرات مندرج در کارنامه دچار اشتباه می‌شوند و یا اینکه زمانی که به تهیه نمونه کارنامه‌های قبولی اقدام می‌نمایند ممکن است توجه خود را تنها به نمرات خام محدود نمایند.

بیشترین درصدی که هر دانش‌آموز می‌تواند در هر یک از دروس داشته باشد، 100 درصد می‌باشد لذا هر چقدر شما به این میزان نزدیک تر باشید، احتمال قبولی شما بالاتر خواهد بود. نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی به صورت توامان و باهم دارای اهمیت می‌باشد. لذا داوطلبان عزیز در صورتی که بتوانند از تراز بالایی برای قبولی برخوردار باشند، خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

در ادامه به شرح نحوه محاسبه تراز آزمون نمونه دولتی خواهیم پرداخت. نکته مهم : داوطلبان عزیز توجه داشته باشند با توجه به اینکه این نمره به نسبت تعداد سؤالات حذف شده در تغییر می‌باشد و تعداد سؤالات حذف شده در کارنامه نهایی منتشر می‌گردد، بنابراین ممکن است این تراز اندک تغییری نسبت به زمان انتشار نمرات نهایی داشته باشد.

نمره خام درس : ضریب درس * [تعداد پاسخ های غلط – (3 * تعداد پاسخ های صحیح درس)] نمره خام کل : مجموع نمرات خام هر درس
امتیاز آزمون : [نمره خام کل * 10000] تقسیم بر 600
امتیاز معدل:[معدل کل * 10000] تقسیم بر 20
*امتیاز معدل +امتیاز آزمون _ امتیاز کل داوطلب *
درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی با توجه به استان و مدرسه هر یک از داوطلبان متفاوت می باشد.

نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی 98-99

 

نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی
نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی

قبولی در آزمون نمونه دولتی به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت. یکی از عوامل را می توان در رابطه با نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی دانست. با توجه به اینکه آزمون نمونه دولتی در هر استان نسبت به سطح دانش آموزان همان استان نمره قبولی را اعلام می نماید، بنابراین دانش آموزانی که نسبت به سایر رقبای خود تراز بالاتری را داشته باشند، خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

نمره تراز آزمون نمونه دولتی ، بین صفر و 20 هزار در تغییر می باشد. بنابراین آنچه تراز شما را برای قبولی تعیین می نماید، تا حدود زیادی بسته به رقبای شما می تواند متفاوت باشد. بنابراین علاوه بر درصدهای لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی ، شما نیازمند کسب نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی نیز خواهید بود.

توجه ویژه : تراز منفی برای هیچ یکی از داوطلبان وجود نخواهد داشت. این تراز با توجه به فرمول خاصی برای داوطلبان مشخص می گردد لذا هر یک از داوطلبان می توانند با استفاده از این فرمول بندی، نسبت به پذیرش و یا عدم پذیرش خود اطمینان یابند.

 

 

نمونه کارنامه قبولی در آزمون نمونه دولتی 98

 

نمونه کارنامه قبولی نمونه دولتی
نمونه کارنامه قبولی نمونه دولتی

 

نام درسصحیحغلطنزدهنمره
پیام های آسمانی100060
ادبیات فارسی56418
عربی71020
علوم اجتماعی (تاریخ، جغرافیا، مدنی)80224
زبان انگلیسی70021
علوم اجتماعی177188
ریاضی124996
جمع کل327

 

دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند، همانطور که ذکر گردید، این نمرات و درصدها، به نسبت هر یک از استان ها و رقبای شما می تواند متفاوت باشد. لذا برای اطلاع دقیق از درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی استان خود باید به کارنامه پذیرفته شدگان استان خود مراجعه نمایید. و نکته مهمی را مد نظر داشته باشید که سطح رقبا در هر سال می تواند متفاوت باشد.

 

 

برای آگاهی از مدارک ثبت نام آزمون نمونه دولتی روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

 

نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی 98-99

برای کلیه دانش آموزان ، یکی از موارد هم این است که بتوانند نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی را کسب نمایند. زیرا قبولی در این مدارس به عوامل زیادی بستگی خواهد داشت. به همین دلیل اگر رقبای شما از جزئیات آزمون به خوبی آگاه باشند و همچنین از مشاوره های لازم بهره مند گردند، خواهند توانست در جهت بالا بردن درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی تلاش نمایند.

برخی از دانش آموزان با تمامی تلاشی که برای قبولی در آزمون نمونه دولتی دارند، اما بنا به دلایلی متاسفانه موفق به پذیرش نمی گردند. شاید به دلیل اینکه ممکن است تحت فشار زیاد در جلسه آزمون تمرکز خود را از دست می دهند. در اینجا روی سخن ما با والدین گرامی است. اگر فرزند شما موفق به کسب درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی نگردد، هیچ اتفاق بدی در زندگی او رخ نخواهد داد. بنابراین از وارد نمودن فشارهای زیاد خودداری نمایید.

کسب نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی برای تمامی دانش آموزان امکان پذیر می باشد. کافی است همت و تلاش خود را به کار ببرند و از میزان درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی در سال های گذشته با توچه به مدرسه و استان خود آگاه گردند. در این زمینه کافی است با شماره های مندرج در جدول زیر تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی ، نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی ، دانلود نمونه کارنامه های قبولی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی
کانال مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی

 

بیشتر بدانید

اعلام نتایج مدارس شاهد

مشاوره قبولی در آزمون نمونه دولتی

azmoon.medu.ir

sampad.medu.ir

درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

نتایج آزمون نمونه دولتی 98-99

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 98

شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی

درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

شرایط مدارس شاهد

ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99

طرح شهاب چیست؟

نمونه کارنامه قبولی نمونه دولتی

نمره و تراز لازم برای قبولی در مدارس نمونه دولتی

تراز قبولی در آزمون نمونه دولتی

درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.