ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام مدارس امین تهران

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۴ تیر ۱۴۰۰
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
ثبت نام مدارس امین تهران

ثبت نام مدارس امین تهران

 

ثبت نام مدارس امین تهران آغاز شد. متقاضیان ورود به مدارس طلاب و حوزه مدارس امین می توانند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام مدارس امین تهران ، در سامانه ثبت نام مدارس امین تهران اقدامات لازم را به انجام برسانند. تحصیل در علوم دینی توفیقی است که به موجب آن متقاضیانش از برکات معنوی این علم بهره مند می گردند و به همین دلیل این مقاله از سایت ایران تحصیل را به این موضوع اختصاص داده ایم.

ثبت نام مدارس امین تهران  برای  تحقق تربیت مبلغان مذهبی برای اشاعه دین در سراسر دنیا و همچنین افراد ماهر و متخصص برای پاسخگویی به سوالات شرعی هر یکی از افراد، از جمله اهداف این مدرسه می باشد. بنابراین برای دست یابی به این امکان و پرورش یافتن برای این اهداف لازم است نسبت به ثبت نام مدارس امین تهران اقدام نمایید. قبل از ثبت نام ابتدا در رابطه با شرایط ثبت نام مدارس امین و همچنین نحوه ثبت نام دبیرستان های امین اطلاعات لازم را به دست آورید.

 

برای ثبت نام در مدارس امین چه اقدامی لازم است انجام دهیم؟

فرم ثبت نام مدارس امین تهران چیست؟

آیا برای ثبت نام لازم است هزینه ای را پرداخت نماییم؟

آدرس سامانه ثبت نام در مدارس شاهد تهران چیست؟

 

جهت اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام مدارس امین تهران و ورود به سامانه ثبت نام مدارس امین تهران با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ثبت نام مدارس امین تهران

 

برای انجام ثبت نام مدارس امین تهران شما تنها نیازمند یک کامپیوتر متصل به اینترنت می باشید. بدین معنا که با مراجعه به سامانه ثبت نام مدارس امین تهران می توانید به راحتی به انجام ثبت نام بپردازید. در واقع تمامی اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام از طریق همین پایگاه در نظر گرفته شده به ثبت خواهد رسید. بنابراین ارائه اطلاعات غلط همانند ارائه مدارک جعلی محسوب می شود .

پس از ورود به سامانه ثبت نام مدارس امین تهران همانطور که در تصویر ملاحظه می نمایید شما لازم است اطلاعاتی همچون : نام و نام خانوادگی،شماره شناسنامه، شماره (کد) ملی، نام پدر،تاریخ تولد،سن، وضعیت تأهل، تعداد فرزند، شغل همسر، تحصیلات کلاسیک، رشته تحصیلی،  سطح تحصیلی(حوزوی)، کد مرکز مدیریت، شماره پرونده سماوات (ویژه برادران)، مهارت های تبلیغی که تاکنون گذرانده اید را ذکر کنید، آیا سابقه فعالیت تبلیغ دانش آموزی داشته اید؟ ذکر کنید،  آیا تاکنون امام جماعت مدرسه بوده اید؟، نام مدرسه / منطقه / آدرس / مقطع تحصیلی / جنسیت و تعداد دانش آموزان را ذکر کنید، منطقه محل سکونت و… می باشد.

 

متقاضیان ورود به مدارس امین توجه داشته باشند که انجام ثبت نام مدارس امین تهران و تکمیل فرم ثبت نام مدارس امین تهران  به منزله اتمام کار نخواهد بود بلکه بدین معناست که شما برای ورود به این مدارس تقاضانامه را تکمیل نموده اید و حتما لازم است در آزمون ورودی این مدارس شرکت نموده و در صورت اخذ نمره لازم و همچنین قبولی در مصاحبه علمی خواهید توانست به این مدارس راه یابید.

توجه ویژه : با توجه به ابهاماتی که در وارد نمودن فیلد های مربوط به ثبت نام برای بسیاری از داوطلبان ممکن است به وجود می آید، توصیه می نماییم که برای انجام ثبت نام مدارس امین تهران حتما با شماره های  9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید تا با همراهی مشاوران تحصیلی ایران تحصیل به پاسخ سوالات خود دست یابید و یا به انجام ثبت نام توسط متخصصین بپردازید.

 

 

 

 

 

ثبت نام مدارس امین تهران برای برخی از داوطلبان با استفاده از سامانه این مدرسه مکان پذیر است . برای برخی دیگر نیاز مراجعه حضوی خواهد بود

 

 

 

 

شرایط ثبت نام مدارس امین

 

شرایط ثبت نام مدارس امین

شرایط ثبت نام مدارس امین

 

شرایط ثبت نام مدارس امین تهران برای مبلغان و دانش آموزان متفاوت می باشد. به همین دلیل به عنوان مثال شرایط جذب و گزینش مبلغین به شرحی که در ادامه ذکر خواهد گردید می باشد. برادرانی می توانند در ثبت نام مدارس امین تهران شرکت نمایند که سطح 1 حوزه را به پایان رسانده باشند. همچنین دارا بودن شرایط سنی تعیین شده برای داوطلبان الزامی می باشد.

داوطلبان متقاضی ثبت نام در سامانه مورد نظر حتما لازم است دارای پرونده هجرت باشند. با توجه به اینکه مبلغان وظیفه متفاوتی با دانش آموزان دارند، به همین دلیل داوطلبانی می توانند برای این مدارس ثبت نام نمایند که ملبس به لباس روحانیت باشند . البته این شرط تنها ویژه برادران می باشد و برای خانم ها محلی از اعراب نخواهد بود.

 

برای اطلاع از ثبت نام مدارس شاهد کلیک کنید.

 

همانطور که ذکر گردید ، ثبت نام مدارس امین تهران زمانی قطعی خواهد شد که متقاضیان بتوانند در مصاحبه علمی این مدارس پذیرفته شوند. سوالاتی که در مصاحبه پرسیده می شود شامل مباحثی همچون احکام به احکام، پاسخ به پرسش ها ، همچنین سوال در رابطه با شبهات دانش آموزی، انجام مشاوره و همچنین کلاسداری و سایر مباحث حوزی می باشد که بخش قابل توجهی از تعیین کننده قبولی شما همین پاسخ ها خواهد بود.

 

 

 

فرم ثبت نام مدارس امین تهران

 

فرم ثبت نام مدارس امین تهران برای این مقطع نیز به صورت الکترونیک می باشد و در مرحله اولیه تشکیل پرونده و همچنین انجام ثبت نام با استفاده از سامانه ثبت نام مدارس امین تهران صورت خواهد پذیرفت. به همین دلیل کلیه داوطلبان عزیز می توانند پس از ورود به سامانه مذکور، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام مدارس امین تهران اقدام نمایند و اطلاعات و مدارک خود را وارد نمایند.

ادامه تحصیل در مدارس امین موجب می شود تا دانش آموزان علاوه بر تحصیل در مدارس با محیط سالم و مناسب ، نسبت به مباحث دینی نیز، اطلاعات و همچنین اشراف لازم را داشته باشند. یکی از محاسنی که این مدارس دارند ، ارائه خوابگاه های دانش آموزی برای متقاضیان شرکت کننده می باشد. به همین دلیل رفت و آمد دانش آموزان را با مشکل کمتری مواجه خواهد نمود.

 

برایاطلاع از سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران کلیک کنید.

پایه های تحصیلی برای ادامه تحصیل و همچنین دروس مورد نظر با سایر مدارس دیگر متفاوت می باشد به همین دلیل این مدارس را می توان از جمله مدارس با شرایط ویژه نامید. نکته مهم پس از ثبت نام مدارس امین تهران مطالعه دقیق منابع  است که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد و تا حدود زیادی قبولی شما منوط به همین آزمون خواهد بود به همین دلیل اطلاع دقیق از منابع و همچنین مطالعه نمونه سوالات به طور دقیق از جمله مباحث مهم در این زمینه می باشد.

 

سامانه ثبت نام مدارس امین تهران

 

سامانه ثبت نام مدارس امین تهران

سامانه ثبت نام مدارس امین تهران

 

سامانه ثبت نام مدارس امین تهران شامل قسمت های مختلفی می باشد که هر یک از این قسمت ها اختصاص به نوعی از ثبت نام ها برای دانش آموزان و متقاضیان خواهد داشت و به همین دلیل متناسب با نوع ثبت نام خود می توانید نسبت به انجام آن اقدام نمایید. همچنین داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام از اهمیت فوق العاده ای در این زمینه می باشد.

با توجه به مهلت قرار داده شده برای ثبت نام مدارس امین تهران تنها در زمان مقرر شده امکان ثبت نام برای داوطلبان و متقاضیان قرار داده خواهد شد. لذا متقاضیانی که پس از مهلت قرار داده شده نسبت به مراجعه سامانه ثبت نام مدارس امین تهران اقدام نمایند، امکان ثبت نام نخواهند داشت و به همین دلیل تنها در مهلت قرار داده شده این امکان وجود خواهد داشت.

برادران عزیزی که مایل به  ثبت نام مدارس امین تهران و استفاده از بهترین مشاوره تحصیلی در تهران می باشند، هر گونه سوال در رابطه با شرایط و نحوه ثبت نام را می توانند با استفاده از برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به دست آورند. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

بنده روحانی می باشم برای ثبت نام باید به چه سامانه ای مراجعه نمایم؟

روحانیون عزیز برای ثبت نام در طرح مدارس امین ابتدا لازم است در سامانه سماوات نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند پس از دریافت شماره پرونده می توانید نسبت به طرح تربیتی اقدام نمایید. سامانه سماوات ثبت نام شما را به صورت الکتروینک به انجام می رساند. توجه داشته باشید که ثبت نام شما زمانی به اتمام خواهد رسید که بتوانید شماره پرونده را دریافت نمایید.

من میخوام در طرح مدارس امین ثبت نام کنم برای ثبت نام باید چیکار کنم؟

برای ثبت نام در طرح امین چنانچه روحانی می باشید، لازم است سایت معاونت بلیغ و آموزش های کاربردی حوزه علمیه تهران مراجعه نمایید. همانند ثبت نام مدارس امین این نوع ثبت نام نیز با استفاده از وارد نمودن اطلاعات هویتی و همچنین بارگذاری مدارک خود، در سایت مورد نظر امکان پذیر خواهد بود. لازم به ذکر است که این ثبت نام تنها در زمان مقرر قابل انجام خواهد بود.

 

چگونه می توانم از زمان ثبت نام مدارس امین تهران به صورت دقیق اطلاع یابم؟

برای انجام ثبت نام مدارس واله چندبار در سال امکان ثبت نام خواهیم داشت؟

آیا ثبت نام در این مدارس برای خواهران نیز انجام خواهد شد؟

چگونه می توانم به سوالات مصاحبه این مدارس دسترسی یابم؟

فرم ثبت نام مدارس امین تهران به صورت اینترنتی است ؟ 

 

برای انجام ثبت نام و همچنن دریافت پاسخ سوالات مطرح شده یا متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام مدارس سراج تهران

شهریه مدارس امام صادق

تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج

ثبت نام مدارس امین تهران

فرم ثبت نام مدارس امین تهران

شرایط ثبت نام مدارس امین

4/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • تست هوش جهش تحصیلی

  تست هوش جهش تحصیلی

  تست هوش جهش تحصیلی یکی از ابزارهای ارزیابی هوش و توانایی‌های تحصیلی دانش‌آموزان است که به منظور تعیین سطح علمی و استعدادهای ویژه آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تست‌ها معمولا شامل مجموعه‌ای از سوالات و معماهای منطقی، ریاضی و...
 • اعلام نتایج امتحانات نهایی

  اعلام نتایج امتحانات نهایی ۱۴۰۳ + مشاهده نمرات

  با توجه به زمان برگزاری امتحانات و عوامل دیگر  اعلام نتایج امتحانات نهایی هر ساله دستخوش تغییراتی می‌شود. برای دریافت نتایج ابتدا با ورود به سامانه مشاهده نمرات امتحانات نهایی دی و خرداد و وارد نمودن اطلاعات خود می‌توانید نتایج...
 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
 • لیست مدارس آموزش از راه دور

  لیست مدارس آموزش از راه دور 1403 + زمان و شرایط + هزینه

  اطلاع از لیست مدارس آموزش از راه دور کمک می‌کند تا شما بتوانید از میان مدارسی که به صورت غیر حضوری فعالیت دارند؛ مدرسه‌ای که از نظر شما امکانات بهتری در اختیارتان قرار می‌دهد را انتخاب کنید. مدارس آموزش از...
تماس با مشاور