تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور

ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد 1401 |ایران تحصیل

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307
ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

انجام ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد برای تمامی داوطلبان واجد شرایط امکان پذیر است. همزمان با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم  می توانید انتخاب رشته نمایید. قبل از ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد بدون آزمون ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دانلود نمایید. لازم به ذکر است که تعداد مجاز انتخاب رشته برای ثبت نام کاردانی و کارشناسی متفاوت می باشد ، جهت تکمیل اطلاعات خود با ما همراه باشید.

 

 

جهت اطلاع از ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد و اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب

 

 

ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد در بهمن ماه آغاز می‌گردد. داوطلبان متقاضی ثبت نام ورودی بهمن بدون کنکور آزاد 1401 با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org پس از دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد و مطالعه دقیق دفترچه، از بین کد رشته محل‌های مندرج در دفترچه تعداد 20 کدرشته را می توانند انتخاب نمایند.

 

داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی در زمان مقرر شده جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد  با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد جهت ثبت نام اقدام می‌نمایند. متقاضیان ورود به رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد در رشته‌های فیزیوتراپی بدون کنکور و همچنین رشته پرستاری بدون کنکور در صورت واجد شرایط بودن، می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

 

مقاطع مجاز برای ثبت نام ورودی بهمن کنکور آزاد 1401

دانشگاه آزاد اسلامی ضمن آرزوی قبولی برای کلیه داوطلبان علاقه‌مند به علم و دانش، ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد را در دو مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و همچنین کارشناسی ناپیوسته امکان پذیر نموده است. داوطلبان متقاضی ثبت نام ورودی بهمن بدون کنکور آزاد می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط برای ثبت نام در این مقطع، با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

از جمله شرایط ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد مقطع کاردانی، که داوطلبان ملزم به دارا بودن آن می‌باشند، می توان به داشتن گواهینامه دیپلم در رشته‌ها و شاخه‌های نظری ، فنی و حرفه‌ای و کار و دانش و هنرستان اشاره نمود. لازم به ذکر است که متقاضیان ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور، تنها می‌توانند تعداد بیست رشته محل موجود در دفترچه ثبت نام خود را انتخاب نمایند.

 

تفاوتی که بین دو رشته کاردانی بدون کنکور و کارشناسی وجود دارد، در نوع و ارائه رشته‌های موجود در دفترچه راهنمای ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد می‌باشد. رشته‌های کاردانی بدون کنکور به جهت تعدد و تنوع، پایین تر از رشته‌های کارشناسی می‌باشند. همچنین ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته‌های مختلف صورت می‌پذیرد.

 

داوطلبان توجه داشته باشند طبق آئین نامه تعیین شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی ، متقاضیان ثبت نام در رشته‌های کارشناسی ناپیوسته ، در صورت دارا بودن مدرک کاردانی برای این دسته از داوطلبان الزامی می‌باشد. و تنها دارندگان گواهینامه‌های کاردانی می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

رشته‌های انتخابی متقاضیان دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی حتما بایستی مرتبط با مدارک دیپلم آن‌ها باشد. دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله برخی از قوانین جهت جذب دانشجویان خود از طریق رشته‌های بدون کنکور، تغییراتی را اعمال می‌نماید و همچنین ممکن است قوانین جدیدی را وضع نماید. بنابراین جهت اطلاع از مدارک موجود برای ثبت نام و همچنین اطلاع دقیق از قوانین جذب دانشجو با شماره 9099075307 تماس حاصل نمایید و در صورت شلوغی خطوط با شماره 9099075307 ( استان تهران) تماس حاصل فرمایید.

 

 

آخرین مهلت ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد  می رسانیم که ثبت نام از بهمن ماه آغاز ماه می‌گردد و داوطلبان باید مدارک خود را جهت ثبت نام فراهم نمایند. در خصوص زمان شروع کلاس‌ها، این زمان به صلاحدید دانشگاه مربوطه در هر مقطع بستگی خواهد داشت. اطلاع از قوانین و شرایط ورود به دانشگاه آزاد الزامی می‌باشد و داوطلبان ضمن مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

متقاضیان محترم توجه داشته باشند که ثبت نام منحصراً از طریق سایت دانشگاه آزاد اسلامی و به صورت الکترونیکی صورت خواهد پذیرفت و به مراجعات حضوری پاسخی داده نخواهد شد. در رابطه با آخرین مهلت ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد  نیز می توان گفت این زمان توسط دانشگاه آزاد مشخص می گردد.

 

توصیه ما به داوطلبان گرامی این است که ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکل ننمایید. به دلیل اینکه داوطلبان متأسفانه در روزهای پایانی اقدام به ثبت نام می‌نمایند، خطوطی شلوغ ممکن است منجر به عدم ثبت نام شما داوطلب گرامی گردد. همچنین در صورتی که اطلاعات شما دچار اشکالی باشد، امکان و زمان ویرایش آن را نخواهید داشت.

 

شایان ذکر است که در وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خود نهایت دقت عمل را داشته باشید. زیرا هرگونه مغایرت اطلاعات واردشده با اصل مدارک، مسئولیت آن به عهده دانشجو می‌باشد و چنانچه حتی در زمان تحصیل، این مغایرت محرض گردد، با دانشجوی متخلف برابر با آئین نامه و قوانین برخورد خواهد گردید.

 

 

اعلام نتایج ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

پس از ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد  کاردانی و کارشناسی در صورتی که ثبت نام آن‌ها با موفقیت صورت پذیرد، می‌توانند منتظر اعلام نتایج ثبت نام ورودی بهمن بدون کنکور آزاد 1401 باشند. زمان دقیق ثبت نام در سال‌های مختلف با توجه به جدول برنامه ریزی دانشگاه آزاد متغیر می‌باشد. بنابراین جهت اطلاع از زمان دقیق ثبت نام که در سایت ایران تحصیل اعلام خواهد گردید. می‌توانید با مراجعه به سایت، از زمان دقیق آن مطلع گردید و یا در صورت تمایل با شماره‌های مندرج در سایت، تماس حاصل نمایید.

کانال اطلاع رسانی ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد 97

کانال اطلاع رسانی ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد مطالبی را به شما عزیزان ارائه نماییم. برای دریافت راهنمایی بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم و همچنین انجام ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد بدون آزمون می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 

مطالب مرتبط

انتخاب رشته کنکور سراسری

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن

4.2/5 - (6 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد 1401 چه زمانی آغاز می شود؟

انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن از آذر ماه آغاز می گردد.

آیا فارغ التحصیلان رشته های فنی و حرفه ای هم می توانند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم شرکت نمایند؟

فارغ التحصیلان مربوطه در صورتی که دارای مدرک کاردانی باشند خواهند توانست ثبت نام نمایند.

تعداد انتخاب های مجاز برای ثبت نام ترم بهمن دانشگاه بدون آزمون کاردانی چه تعدادی می باشد؟

متقاضیان مجاز به انتخاب تعداد 20 کد رشته محل می باشند.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. ناشناس
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

  سلام من انتخاب رشته کردم پیام نور حقوق قبول شدم اما نمیخام اونجا برم میخام ازاد برم برای ازاد میشع رفت؟ من انتخاب رشته نکردم در دانشگاه ازاد چجوری میتونم برم ؟

  • mohammadi
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام بهمن دانشگاه ازاد در بازه زمانی تعیین شده از طریق سایت ثبت نام اقدام بفرمایید.

 2. M
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

  سلام من شهریور دو درسو افتادم برای دی ولی مهندسی گیاه پزشکی قبول شدم میتونم از دی یا بهمن برم دانشگاه؟

  • isaei
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام وقتتون بخیر
   باید با واحد دانشگاهیتون صحبت کنید .

 3. Fadak
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

  سلام
  من الان یه رشته ای قبول شدم ،نمیدونم چجوریه، اما میخوام ثبت نام کنم ،امکانش هست اگر خواستم فقط یک ترم بخونم بعد انصراف بدم و برای بهمن ماه دانشگاه بدون کنکور ثبت نام کنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 4. Sara
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۵

  سلام و وقت بخیر
  عذرخواهی میکنم، من رشته طراحی لباس رو روزانه در رشته های بدون ازمون سراسری قبول شدم ،اما در برگه انتخاب رشته نوشته نیمسال دوم. منظور ترم بهمن ؟
  واگر ترم بهمن من الان باید ثبت نام کنم?

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 5. Bita
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۷

  سلام وقتتون بخیر
  من یک درس در امتحانات شهریور رو نتونستم پاس شم و باید دی ماه امتحان بدم آیا میتونم اقدام به ثبت‌نام دانشگاه آزاد ورودی بهمن بکنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر شما شرایط شرکت در مقطع کارشناسی را ندارید.

 6. بیتا
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰

  سلام ببخشید من ی تجدیدس دارم ک دی باید پاس کنم اتتخاب رشته ازاد هم انجان ندادم و بدون کنکور برای ترم بهمن برای رشته روانشناسی میخوام ثبت نام کنم میشه؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 7. erfan
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

  سلام من الویتم تو انتخاب دانشگاه و رشته اشتبا زدم الکترونیکی ایا راهی هستش ک دانشگا و رشته ام رو عوض کنم تو ترم مهر و ایا در توبت بهمن ماه همون رشته ایی ک در مهر بدون ازمون بود همون هستش در بهمن

  • obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 8. erfan
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

  سلام من الویتم تو انتخاب دانشگاه و رشته اشتبا زدم الکترونیکی ایا راهی هستش ک دانشگا و رشته ام رو عوض کنم تو ترم مهر و ایا در توبت بهمن ماه همون رشته ایی ک در مهر بدون ازمون بود همون هستش در بهمن ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • javadi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی به طوردقیق نمیتوان مشخص کرد.
   باید دفترچه ترم بهمن بیاد.

 9. N1
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام وقت بخیر متاسفانه من شهریور نتونستم چندتا درسم رو پاس کنم و باید دی برم ولی کنکور واسه دانشگاه آزاد رشته ایی که میخواستم قبول شدم باید چیکارکنم،نمیتونم از مهرماه برم؟ یابد از بهمن ماه برم؟

  • javadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

   سلام روز بخیر
   دوست گرامی از ترم مهر میتونید برین.

 10. N
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

  سلام وقت بخیر متاسفانه من شهریور نتونستم چندتا درسم رو پاس کنم و باید دی برم ولی کنکور واسه دانشگاه آزاد رشته ایی که میخواستم قبول شدم باید چیکارکنم،نمیتونم از مهرماه برم؟ یابد از بهمن ماه برم؟

  • mohammadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام در دانشگاه آزاد شما باید از مقطع قبلی فارغ التحصبل شده باشید.

 11. M
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۱

  سلام تونستید ثبت نام کنید؟

 12. Z
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام خسته نباشید، من از ثبت نام ترم مهر جا موندم، خیلی مهمه که این ترم برم راه دیگه ای وجود نداره ؟ چون توی سایت میگه ظرفیتش تکمیله

  • gholizadegan
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام روزتان بخیر تاریخ ثبت نان و انتخاب رشته تمام شده ولی میتوانید سایت سازمان سنجش و سایت ازمون دات اوار جی را چک کنید ببینید دوباره فراخان میدهند یا خیر اگر فراخان ندهند برای ورودی بهمن ماه اقدام کنید

   • Z
    ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

    بله ممنون ، کدوم قسمت سایت سازمان سنجش باید برم ببینم فراخان میدهند یا نه؟

    • karimi
     ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • Hamid
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   خسته نباشید
   ببخشید ترم بهمن شهریه ها تغیری میکنند یا سال بعد دوباره افزایش پیدا میکنه ؟ برای دانشگاه آزاد
   راهی برای تخفیف شهریه نیست از دانشگاه آزاد؟ اگر تحت حمایت یه موسسه خیریه باشیم؟

   • karimi
    ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۸

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • Farzaneh
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۶

   سلام وقتتون بخیر من دیپلم تجربی دارم میتونم برای ترم بهمن حقوق دانشگاه آزاد رو بزنم ؟ زمان انتخاب رشته ترم بهمن کی هست ؟

   • isaei
    ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۲

    سلام وقت بخیر
    با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد .
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 13. Z
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

  اگه بخوایم برای ترم بهمن ثبت نام کنیم از چه تاریخی باید اقدام کنیم ؟ برای سایت fstudent

  • obeidavi obeidavi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاع از ثبت نام ترم بهمن دانشگاه ازاد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 14. زینب
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

  سلام خسته نباشید، ببخشید من از ثبت نام ترم مهر جا موندم و رشته مورد نظرم ظرفیتش تکمیل شد ، هیچ راه دیگه ای وجود نداره من بتونم برای ترم مهر برم ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام وقت بخیر مراجعه حضوری به دانشگاه مد نظر.

 15. Tafreshi
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۴

  سلام وقت بخیر من برای رشته حسابداری بدون کنکور ترم مهر ثبت نام کردم اگر قبول شم ولی نخوام برم و از بهمن شروع کنم میشه یا محروم میشم؟ و اینکه ممکنه داخل نتایج آخر شهریور خود دانشگاه بر اساس ظرفیت ترم بهمن بنداره؟

  • mohammadi
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام وقت به خیر
   در صورت پذیرفته شدن میتوانید ثبت نام را نهایی نکنید و مجددا برای ورودی بهمن ماه اقدام نمایید.

 16. H
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

  سلام آیا امسال هم دانشگاه آزاد ترم بهمن براساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام وقت بخیر احتمال جذب در ورودی بهمن هست

   • H
    ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

    چه زمانی ثبت نام شروع میشه؟
    به صورت حضوری هس یا در سایت باید ثبت نام کرد؟

    • mohammadi
     ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

     سلام وقت به خیر
     ثبت اولیه از طریق سایت و به صورت غیرحضوری انجلم می شود.

   • H
    ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

    کی ثبت نام شروع میشه؟؟

    • mohammadi
     ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

     سلام وقت به خیر
     از طریق سایت دانشگاه ازاد پیگیری نمایید یا عضو کانال تلگرام مجموعه ایران تحصیل شوید.

 17. مهدی
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

  شهریور نتونستم پاس کنم
  میخاستم بدونم اگ دانشگاه قبول بشم
  ماه دی میتونم تجدیدامو بدم
  و بهمن اون دانشگاهی ک قبول شدم برم؟؟(دانشگاه ازاد رشته پرستاری)

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود جهت کسب اطلاعات بیشتر از رشته پرستاری و قبولی در دانشگاه با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 18. فاطمه
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۱

  سلام من اخر تابستون مدرک فوق دیپلم امار میگیرم
  میخواستم بدونم میتونم فعلا بدون مدرک برای ترم بهمن آزاد وبت نام کنم

  • abbasi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقتتون بخیر
   ثبت نام ورودی بهمن هنوز اغاز نشده .

 19. هادی
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام وقت بخیر. من دیپلم ریاضی رو دی ماه از بزرگسالان میگیرم سوالم اینه اگه الان انتخاب رشته سراسری انجام بدم و قبول بشم اگه دانشگاه بنده رو رزرو بزاره که دی ماه میتونم برم ولی اگه نزاره من 2 سال از کنکور محروم میشم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 20. مهدی
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

  سلام وقت بخیر یک سوال داشتم من سال 1400 در کنکور دکتری دانشگاه آزاد تهران مرکز قبول شدم و ثبت نام کردم و برایم کددانشجویی صادر گردید لیکن به دلیل نقص مدرک موفق به حضور سر کلاس نشدم و تقریبا این موضوع 10 ماه طول کشید و در حال حاضر نقص مدرک رفع شد امکان حضور در کلاس دکتری آزاد در سال 1401 باتوجه به موارد مذکور می باشد؟ کارت پایان خدمت نیز دارم پاسخ بنده را بفرمایید ممنون می شوم

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام روزبخیر
   باید به اموزش واحد مربوطه مراجعه بکنید.

 21. مهسا
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۸

  سلام،من دی ماه دیپلم ریاضی از بزرگسالان رو میگیرم… میخواستم رشته زبان بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد(ورودی بهمن) بخونم. میخاستم بدونم من جزو کاردانی یا کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته محسوب میشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام . با توجه به اینکه دیپلم شما نظام جدید محسوب میشود میتوانید مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد ثبتنام کنید

 22. milad.z
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۳۷

  سلام . ببخشید ترم بهمن کی شروع میشه ؟!

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر از اواخر بهمن شروع میشود برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 23. آرزو
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام، هنوز هم میشه واسه ترم بهمن ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸

   سلام وقت بخیر
   زمان ثبت نام ترم بهمن دانشگاه ازاد از طریق سایت به اتمام رسیده است . برای بررسی راه های دیگر با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 24. آرزو
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۲

  سلام، من آیا هنوز هم میشه برای ترم بهمن ثبت نام کرد یا مهلتش تموم شده؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام ترم بهمن تموم شده اما میتونین حضوری مراجعه کنین

 25. مهلا
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۴

  سلام مهلت ثبت نام تموم شده یا فردا حضورا برم میتونم ثبت نام کنم هنوز؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام وقت بخیر
   بررسی کنین اگر در ترم بهمن رشنه دلخواهتون ارائه شده باشه میتونین اقدام کنین حضورا

 26. سجاد
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

  سلام خسته نباشيد من کنکور دادم و ب دانشگاه ازاد شيراز و دانشگاه آزاد کازرون قبول شدم ولی چون دیپلم ناقص بود چن تا از درسها افتاده بودم رفتم کلاس بزرگ سالان تا دیپلم تکميل بشه ،هنوزم وقت دارم ثبت کنم؟؟ مممونم از شما

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

   سلام وقت بخیر
   برام ثبت نام نیازه شما فارغ التحصیل شده باشید ولی باز با دانشگاه صحبت کنید در صورت تایید میتوانید اقدا کنید

 27. حسین
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

  سلام خسته نباشید اخرین مهلت دقیق ثبت نام دانشگاه آزاد چه زمانی است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر
   تموم شده باید حضورا مراجعه کنین

 28. علیرضا علیزاده
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۲

  سلام من کنکور مهندسی هوافضا قبول شدم واحد علوم و تحقیقات
  بعد دیپلم به مشکل خوردم رفت تا دی و قبول شدم
  کارشناسی پیوسته هم قبول شدم الان گواهی دیپلم و مدارک رو ببرم میتونم ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۰

   سلام وقت بخیراگر با دانشگاه صحبت کرده باید و گذاشته باشه شما رو در رزرو بله منعی ندارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 29. علی
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۰

  سلام ثبت نام در دوره بهمن ماه تا کی وقت هست؟
  و اینکه از رشته مهندسی چ شاخه هایی بدون ازمون هست

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای پذیرش دانشگاه های بدون کنکور دانشگاه ازاد سال 1400-1401 به اتمام رسیده ولی برای ورود به ترم بهمن راهایی دیگه ای وجود دارد که با مشاورین مرکز میتوانید تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام بگیره موفق باشید

 30. فاطمه
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

  سلام من کارشناسی پیوسته رشته کامپیوتر ثبت نام کردم حضوری چن روز پیش بهم گفتن وایسا تا جوابش بیاد مدارکتو آپلود کن بیا چقدر طول میکشه زمانش تا بیاد؟بعد من قبلش کاردانی تو سایت ثبت نام کردم اما دانشگاه سما بود پشیمون شدم معدلمم نزدیک ۱۶کارشناسی قبول میکنه سایت؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   از طریق سایت اموزشیار اعلام میشود.

 31. Sara
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۱

  سلام وقت بخیر
  برای ثبت نام ترم بهمن ، بدون کنکور تا کی فرصت هست؟ چون دیپلم من بزرگسالان هستش و هنوز آماده نیست

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۶

   تا هفته دیگر فرصت وجود دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان و ظوابط ثبت نام با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 32. یاس
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۳

  سلام من ثبت نام اینترنتی اولیه دانشگاه ازاد هشتکرد برای رشته حسابداری انجام دادم هفته پیش، برای حضوری هنوز مشخص نیست چه روزیه؟ وردی بهمن هستم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   زمان خاصی برای مراجعه حضوری وجود ندارد.میتوانید در ساعات اداری برای تکمیل مدارک به صورت حضوری مراجعه کنید

 33. MobinA
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من ثبت نام غیرحضوریمو انجام دادم ولی حضوری رو انجام ندادم فردا میتونم ثبت نام حضوری رو انجام بدم؟یا مهلتش تموم شده؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت بخیر
   مهلت دارید ولی نیازه هر چه سریع تر اقدام کنید

 34. نرگس
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۵

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم بزرگسالان بهمن ماه می گیرم
  برای ثبت نام بدون آزمون مراجعه کردم به واحد تهران جنوب،گفتند حتما باید معدل شنا مشخص باشه، مدرسه میگه تا آخر بهمن، مدرک موقت میدیم، حالا میشه گیش ثبت نام کرد تا مدرک آماده بشه؟ ممنون از شما

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

   تمام موارد باید با هماهنگی واحد دانشگاهی انجام شود

 35. پارسا میرزایی
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

  ببخشید الان میشه ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر امکانش هست حضوری مراجعه کنین برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

   • برای رشته های بدون کنکورم وقت هس؟
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۹

    • کارشناس ارشد
     ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

     بله

 36. پارسا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۰

  سلام برای ثبت نام حضوریه کاردانی نیازی به سایت نیست درسته؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت بخیر در سایت باید بررسی کنین که رشته دلخواه شما ارائه شده بعد حضوری تشریف ببرین برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

 37. مبینا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

  سلام و خسته نباشید
  من یه سوال دارم که خیلی برام مهمه جوابش زودتر بهم برسه
  من سال ۱۴۰۰ کنکور دانشگاه ازاد تهران شرق مهندسی کامپیوتر قبول شدم و مهرماه برای ثبت نام نرفتم. میخواستم ببینم برای این ترم(بهمن) میتونم خودمو تو دانشگاه ثبت نام کنم یا باید دوباره کنکور بدم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۷

   سلام
   زمان ثبت نام دانشگاه آزاد برای وروردی بهمن 1400 به پایان رسیده است
   شما میتوانید برای مهر 1401 بدون کنکور این رشته رو در مقطع کارشناسی بگذرونید

 38. بهنازبهرام پور
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

  با سلام .دخترم آذر ماه ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد رو ثبت نام کرده اما تا به الان اطلاعاتی در سایت پیدا نکردم برای مراحل بعدی .چطور باید مطلع بشم که پذیرفته شده.متشکرم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام. سایت http://www.azmoon.net . قسمت اعلام نتایج مقطع کارشناسی پیوسته

 39. مینا
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

  سلام وقت بخیر، من کارشناسی پیوسته بدون کنکور ثبت نام کردم برای ورودی بهمن ماه و قبول شدم. الان برای ثبت نام نهایی، نه داخل خود سایت آزمون و نه سایت دانشگاه تهران مرکز هیچ اطلاعیه ای پیدا نکردم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از نتایج ثبت نام ترم بهمن دانشگاه ازاد میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 40. Fatima
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۰

  سلام برای بارگذاری مدارک جهت ثبت نام نهایی و پرداخت شهریه سایت چه زمانی باز میشه؟
  ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام وقت بخیر اگر کارشناسی یا کاردانی منظورتونه اعلام میکنن بهتون برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرین

 41. mr
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۱۵

  سلام من میخام ترم بهمن بدون کنکور ثبت نام کنم کی شروع میشه ثبت نامش؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام وقت بخیر چه مقطعی مد نظرتونه ؟ کارشناسی و کاردانی تمام شده برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 42. علی
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

  سلام ببخشید من ترم مهر برای خواهرم ثبت نام کرده بودم. آبان که پاسخ ها اومد نقص مدارک داشت. مدارک رو تکمیل کردیم؛ زنگ زدم گفتن برای بهمن پذیرش میکنیم و دیگه نیاز به ثبت نام جداگونه نیست. الان باید چه اقدامی انجام بدیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۰

   سلام . از سامانه http://WWW.AZMOON.ORG پیگیری کنید

 43. واحد خضرپور
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۱

  سلام ایا هنوز سایت بازه

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

   سلام. خیر

   • واحد خضرپور
    ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۳

    من می خوام کارشناسی ناپیوسته نیمسال دوم ثبت نام کنم باید چیکار کنم

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۷

     سلام. شهریور ماه ثبتنام کنید برای ورودی مهر

 44. Sana rasidi
  ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

  سلام خسته نباشید برای ثبت نام ورودی بهمن ماه دانشگاه ازاد تمدید می‌شود

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۹

   سلام
   ممنون
   فعلا هیچ اطلاعیه ای در این زمینه اعلام نشده

 45. زهرا
  ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام وقتتون بخیر.تاریخ ثبت نام بدون آزمون ارشد برای ترم بهمن ماه چه روزیه؟! و اینکه باید به دانشگاه مراجعه کنیم یا داخل سایت هم میشه انجام بدیم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۵

   سلام احتمالش کمه امسال بزارن

 46. M.Hr
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲

  سلام وقت بخیر من یک روز بعد از مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن موفق به خرید کارت و انتخاب رشته شدم از طریق سایت دانشگاه آزاد اسلامی این کار را انجام دادم آیا اطلاعات من در این سایت ثبت شده

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر اگر کد رهگیری دارین میتونین پیگیری کنین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 47. ملیکا
  ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

  سلام برای ثبت نام ارشد دانشگاه ازاد با کنکور زمان دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام کنکور 3تا6 بهمن مهلت ثبت نام دارین

 48. امیر
  ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۱

  سلام وقت بخیر من از مهلت ثبت نام بهمن ماه جا موندم راه دیگه ای برای ثبت نام وجود داره ؟و تا چه زمانی مهلت داره

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد از طریق سایت به اتمام رسیده است.میتوانید به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کرده و درخواست ثبت نام بزنید و یا حضوری به واحد دانشگاهی مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام کنید.
   برای اطلاع از شرایط و رشته ها با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 49. فرحناز محمدی
  ۱۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۴

  وقت بخیر من کاردانی صنایع دستی دارم الان می‌خوام کارشناسی آموزش ابتدایی آزاد بدون کنکور ثبت نام کنم آیا میتونم ؟ برای ترم بهمن تاکی مهلت دارم ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت به خیر
   برای مقطع کارشناسی نا پیوسته مشکلی از جهت تغییر رشته وجود ندارد.مهلت ثبت نام از طریق سایت به اتمام رسیده برای ثبت نام میتوانید به صورت حضوری مراجعه کنید.
   برای اطلاع از شرایط دانشگاه با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 50. 19ir
  ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۹

  سلام لطفا جواب بدید
  من از ثبت نام بهمن جا موندم
  آیا راهی هست بدون کنکور در ترم بهمن ثبت نام کنم؟
  تو رو خدا جواب بدید

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام وقت بخیر تنها راهتون مراجعه حضوری به دانشگاه است

 51. Amir
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۵

  سلام وقت بخیر .
  من دیپلم رشته ی ریاضی دارم میتونم دانشگا ازاد زبان ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقت بخیراگر پیش دانشگاهی رو گذروندین بله مشکلی نداره میتونید هر رشته ای بخواید ازمون بدید یا بدون ازمون پذیرش بشید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 52. هادی
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۵

  از آذر ماه شروع میشه و تا کی ادامه داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام وقت بخیر چه مقطعی مد نظرتونه. کارشناسی و کاردانی تمام شدند

 53. M
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۵

  سلام و وقت بخیر
  ببخشید من از تاريخی که برای انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی معین شده بود مطلع نبودم و الان سایت azmoon.org بازه آیا امکان ثبت نام وجود داره یا خیر
  و اینکه ثبت نام بعد از مهلت مقرر تاثیری داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۹

   سلام وقت بخیر تنها راه مراجعه حضوری به دانشگاه است

 54. مهشاد
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۱

  سلام خسته نباشید، شرایط پذیرش رشته پرستاری یا فیزوتراپی بدون کنکور دانشگاه آزاد چجوریه؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر نیازه که در مورد پذیرش این رشته دانشگاه فراخوان بزند
   اما برای اطلاع بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 55. شقایق
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

  سلام خسته نباشید من می خوام حسابداری بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنم برای ترم بهمن از یه طرف هم تکمیل ظرفیت پیراپزشکی مثل اینکه بهمن ماه اعلام میشه
  الان سوال من اینجاست ک اگه من رفتم حسابداری و بعد تکمیل ظرفیت قبول شدم میتونم تغییر رشته بدم ؟یا مثلا انصراف بدم از اون رشته و برم رشته پیراپزشکی؟؟؟؟
  توروخدا جواب بدید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر .
   احتمال اینکه تکمیل ظرفیت پیراپزشکی برای بهمن ماه ارائه شود بسیار ضعیف است . اما در صورت ارائه و قبولی شما بله منعی وجود ندارد .

   • واحد خضرپور
    ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۰

    سلام ایا هنوز سایت بازه

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۱

     سلام. خیر

 56. زینب
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۹

  سلام رشته ام تجربی هست من ازاد رشته پرستاری زدم ونتیجه وقتی اومد زد مردود
  اعتراض کردم گفتن که تکمیل ظربیت بیاد
  هنوز خبری نشد
  ایا میتونم پرستاری بدون کنکور ازاد ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام وقت بخیر رشته های پیرا زشکی بدون کنکور پذیرش ندارن

 57. مهسا
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

  سلام،من رشته ی ریاضی بودم و الان هم میخوام ی سری رشته ها رو در دانشگاه ازاد بزنم هم یه سری رشته ها در کاردانی،میتونم؟ و اگ دوتاشونو قبول شدم میتونم اونی که خواستم و برم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام وقت بخیر بله برای ثبت نام محدودیت نداره

 58. علی
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام
  من چند تا واحد مانده دارم از دیپلمم و انسانی خوندم میتونم ثبت نام کنم و بعد واحدامو پاس کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت بخیر در صورت موافقت دانشگاه قبولی مورد نظر میتوانید به عنوان دانشجو رزروی اقدام به ثبت نام کنید و کاملا بستگی به دانشگاه قبولی دارد در غیر این صورت امکان پذیر نیست و دارای شرایط های مختلفی است برای در یافت نکات ثبت نام در این زمینه با سامانه تماس بگیرید تا با کارشناسان متخصص در این زمینه مشاوره دریافت کنید موفق باشید

 59. Maryam
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

  سلام من تجربی خوندم می تونم آزاد معماری برم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام خانم مریم
   برای ورود به دانشگاه به صورت بدون ازمون و صرفا براساس سوابق تحصیلی باید شرایط دیپلم شما و شرایط رشته های دانشگاه بررسی شود . میتوانید برای بررسی بیشتر با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 60. نرگس عباسي
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۵

  سلام من دانشجوي ترم ٥ دانشگاه دولتي هستم ميخوام انصراف بدم و ازاد بدون كنكور شركت كنم تا چ زماني مهلت انصراف و إرسال مدارك دارم؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقت بخیر برای تحصیل در دانشگاه ازاد در صورتی که رشته و دانشگاه مورد نظر را ارایه داده باشد در حال حاضر که ثبت نام ورودی بهمن ازاد سال 1400-1401 شروع شده است میتوانید اقدام به ثبت نام و سپس انصراف دهید در بازه ثبت نام
   برای دریافت نحوه ثبت نام دانشگاه ازاد با مشاورین مرکز میتوانید تماس حاصل فرمایید موفق باشد

 61. محمد امین
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۸

  سلام من تجربی خوندم الان میخوام حسابداری بدون کنکور بخونم الان زمان ثبت نام ترم بهمن اومده نوشته سراری-کاردانی-کاردانی به کارشناسی نا پیوسته
  اولا خواستم بدونم من جز کدوم گروه حساب میشم دوما اینک با معدل ۱۵ میتونم ازاد تهران اسم بنویسم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۱

   سلام .جزو دسته ریاضی ها میشوید . آزاد بدون کنکور

 62. فاطمه
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷

  سلام خسته نباشيد. من كنكور تجربي دادم و فقه و حقوق غيرانتفاعي قبول شدم، ميتونم براي ترم بهمن انصراف بدم و هم دانشگاه و هم رشتمو عوض كنم؟ ميخوام حقوق دانشگاه آزاد بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۵

   سلام .بله میتوانید

 63. محمد
  ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

  سلام خسته نباشید
  من میخواستم برای ترم بهمن ثبت نام کنم ولی هرجا میرم درباره زمان شروع ثبت‌نام یه چیزی بهم میگن
  دقیقا کی ثبت‌نام بهمن آغاز میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

   سلام وقتتون بخیر فعلا اطلاع رسانی برای ثبت نام و انتخاب رشته بازه ی بهمن ماه صورت نگرفته لطفا از طریق سایت پیگیر باشید

 64. shadi
  ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۳

  سلام وقت بخیر
  من برای ورودی بهمن دانشگاه آزاد میخام ثبت نام کنم.
  میخواستم بدونم میتونم رشته پزشکی یا پرستاری بردارم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقت بخی ربرای مشاوره با مرکز تماس بگیرید

 65. محمد
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸

  سلام … ثبت نام دوره دوم ینی بهمن ماه دقیقا از چه زمانی شروع میشه ؟ و اینکه دفترچه راهنما چه زمانی ارائه میشه ؟ ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۵

   سلام . هفته اول بهمن . دفترچه از دی ماه منتشر میشود

 66. ریحانه
  ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

  سلام وقتتون بخیر، من برای رشته ی کارشناسی زیست شناسی سلولی مولکولی بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ترم بهمن میخواستم ثبت نام کنم، ممکنه؟ دقیقا متوجه نشدم اگر آخرین مدرکمون دیپلم با معدل ۱۹ باشه، حق ثبت نام برای کارشناسی بدون کنکور رو نداریم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت بخیر میتونید شرکت کنید و شرط معدل ندارد

  • عسل
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۰

   سلام وقتتون بخیر من میخوام برای روانشناسی دانشگاه تهران مرکز ترم بهمن ثبت نام کنم . از کدام سایت ثبت نام صورت می گیرد؟

   • کارشناس ارشد
    ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

    سلام وقت بخیر برای چه مقطعی میخواید ثبت نام کنید؟

 67. غزل
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام وقتتون بخیر. من برای مهرماه ثبت نام کرده بودم منتها واحد دانشگاهی که میخواستم رو اشتباهی الویت دوم زدم و الویت اول که نمی‌خواستم رو قبول شدم. در حال حاضر این ترم رو دارم میگذرونم اما برای ترم بعد میتونم واحدم رو عوض کنم؟ باید از اول ثبت نام بهمن ماه انجام بدم و بعد انتقال واحد کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۷

   با سلام و وقت بخیر باید درخواست انتقالی خود را ثبت کنید

 68. پریا
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۹

  سلام.من رشته ی تجربی خوندم و میخوام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی رشته ی مهندسی پزشکی بخونم.امکانش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام ترم بهمن بله امکانش هست

 69. ارمان
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۷

  سلام کی. ثبت نام دانشگاه نوبت دوم. بهمن ماه اغاز می شود

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام اواخردی ماه انجام می شود

 70. مهتاب
  ۱۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

  سلام ،ایا میتوان بدون کنکور رشته پرستاری یا فیزیوتراپی برای ورودی بهمن ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت به خیر
   به طور کلی رشته پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمی شود اما هر ساله وزارت بهداشت یک سری رشته ها را تحت شرایطی بدون کنکور پذیرش دارد.

 71. مهتاب
  ۱۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

  سلام ،ایا رشته های فیزیوتراپی و پرستاری میتوان ورودی بهمن بدون کنکور یا با کنکور ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام وقتتون بخیر با شرکت در کنکور سراسری تجربی و قبولی در کنکور می توانید بروید برای ورودی بهمن باید دفترچه تکمیل ظرفیت بیاید

 72. علی نجفی
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۹

  سلام .برای ثبت نام کاردانی به کارشناسی رشته حسابداری در دانشگاه آزاد چگونه باید اقدام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد منتظر انتشار دفترچه و فعال شدن لینک ثبت نام از سوی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد باشید.از سایت azmoon.org پیگیری را انجام دهید.

 73. مریم
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام من با شرط معدل الزهرا تبریز روزانه ورودی بهمن قبول شدم
  میتونم با شرط معدل کارشناسی معماری در دانشگاه هنر اسلامی تبریز قبول بشم ورودی بهمن؟
  یا محرومم امسال؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام برای ثبت نام ترم بهمن دانشگاه ازاد1400-1401 میتونید اقدام کنید.

 74. پارسا
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

  سلام من ورودی مهر قبول شده بودم ثبت نام نکردم میتونم بهمن ماه باز دوباره ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵

   سلام میتونید ثبت نام ترم بهمن دانشگاه ازاد1400-1401 رو داشته باشید.

 75. علی مرتضوی
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۷

  سلام ترم سه مهندسی برق هستم میخوام انصراف بدم برای بهمن مدیریت مالی بخونم امکانش هست ایا؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام اگر شرایط ثبت نام ترم بهمن دانشگاه ازاد 1400-1401 رو داشته باشید میتونید اقدام کنید.

 76. عباسپور
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲

  من می خوام با سوابق تحصیلی ورودی بهمن ثبت نام کنم کی باید اقدام کنم؟بهمن؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

   با سلام
   برای ثبت نام ترم بهمن دانشگاه ازاد از اذر ماه پیگیری گنید

 77. سیاوش
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۲

  سلام کارشناسی نفت خوندم میتونم ارشد عمران بخونم؟ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

   با سلام
   بله محدودیتی امسال وجود ندارد.

 78. اسما رهنما
  ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۲

  سلام ببخشید من کنکور دادم امسال و قبول نشدم چیزی که میخواستم الان میخوام ترم بهمن بدون کنکور ثبت نام کنم کی زمان ثبت نام هست و اینکه میتونم ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام
   اذر ماه باید برای ثبت نام اقدام کنید

 79. آرش
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۴

  سلام برای ثبت نام ترم بهمن بدون کنکور دانشگاه آزادبرای اتباع کی باید ثبت نام کرد
  مدارک مورد نیاز ثبت نام چیه؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام دی ماه هست مدارک هویتی روبدید

 80. الهام
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام من لیسانس حسابداری دارم
  میتونم برا ارشد ترم بهمن دانشگاه آزاد رشته مشاور خانواده ثبت‌نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام بایسری شرایط میتوانید

   • عسل
    ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۲

    سلام وقت بخیر
    من برای کارشناسی پیوسته نیمسال دوم دانشگاه آزاد قبول شدم، بازه ثبت نام که از طریق سایت باید انجام بدم تا چه تاریخی مهلت داره؟!

    • کارشناس ارشد
     ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۶

     سلام
     تا تاریخ 1400/10/29 ساعت 12 شب تایم ثبت نام دانشگاه آزاد میباشد

 81. M
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام روز بخیر
  من امسال کنکور هنر دادم و انتخاب رشته کردم متاسفانه رشته ایی ک میخواستم قبول نشدم . برای نیم سال دوم میتونم دانشگاه ازاد واحد تهران مرکزی رشته طراحی صنعتی ثبت نام کنم ؟
  و اینکه شروع ثبت نام از کی هستش؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام
   شنا در پذیرش بدون کنکور دانشگاه ازاد میتوانید ثبت نام کنید.
   از اذر ماه پیگیر دفترچه ورودی های بهمن باشید

 82. آنا
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۴

  سلام من دیپلم عکاسی دارم و میخواستم بدونم بر اساس سوابق تحصیلی و با همین دیپلم میتونم برای نیمسال دوم دانشگاه ازاد اقدام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام
   دیپلم چه سالی هستید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام بله امکان دارد

 83. محمد
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۰

  سلام من ورودی مهر قبول شدم ولی چون نتونستم دپلم بگیرم باید دی امتحان بدم و برای ورودی بهمن ماه برم سوالم اینکه برای ورودی بهمن ماه این رشته ای ک قبول شده بودم برای ورودی مهر بازم باید انتخاب رشته کنم یا حضوری برم دانشگاهی ک قبول شدم ثبت نامم میکنن یا باید کلا واس بهمن از اول انتخاب رشته کنم و اونی ک قبول شدم دیگ هیچ اعتباری ندارع و ثبت نامش چطوریع؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام
   اول با اموزش دانشگاهی که قبول شدید صحبت کنید که ببینید قبول میکنن که مدرک دیپلمتون رو بهمن ماه ارایه بدید یا خیر و شرایط رو کامل براشون توضیح بدین
   اگر قبول نکردن .باید برای تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد در رشته های بدون کنکور در بهمن ماه اقدام کنید

 84. مهسا
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۹

  سلام وقتتون بخیر. من امسال کنکور دادم و انتخاب رشته سوابق تحصیلی هم کردم برای آزاد و غیر انتفاعی اما کد رشته هارو اشتباه زده بودم و چیزی که میخواستم رو نیاوردم . بهمن می‌خوام دوباره انتخاب رشته کنم آزاد . باید اطلاعاتم رو الان وارد کنم ؟ یا باید کار خاصی تا بهمن انجام بدم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام
   شما بدون کنکور میتوانید برای ورودی بهمن در دانشگاه ازاد ثبت نام کنید و باید منتظر باشید تا سایت ثبت نام دوباره فعال شود

 85. Mohadeseh
  ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام
  من دانشکده ملی فنی حرفه ای قبول شدم ورودی بهمن ماه هستم بصورت الکترونیکی ثبت نام کردم میخواستم بدونم چه روزی باید بصورت حضوری برم ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام وقت بخیر.از سایت خود دانشگاه پیگیر باشید.

 86. Shr
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۷

  سلام برای ثبت نام رشته‌ی بدون کنکور با سوابق تحصیلی باید چه زمانی مدارک رو در سایت اموزشیار بارگذاری کنیم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۳

   سلام. تا 21مهرماه

 87. Berkeh
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۲

  سلام خسته نباشید😊
  من امسال براساس سوابق برای ورودی مهر دانشگاه روزانه قبول شدم اما چون از رشته ام راضی نبودم ثبت نام دانشگاه رو انجام ندادم میخوام بدونم من میتونم باز در انتخاب رشته نیمسال دوم دانشگاه های روزانه شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۲

   سلام دوست عزیز متاسفانه نمی تونید اقدام کنید

 88. Zahra
  ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۷

  سلام و خسته نباشید نتایج ورودی بهمن ماه برا رشته مامایی چه موقعه ای اعلام میشود ممنون میشم راهنمایمون کنید 🤍

 89. زهرا
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

  سلام وقتتون بخیر من آخر تابستون مدرک کاردانی میگیرم و اینکه برای ثبت نام دانشگاه آزاد تا ۸ مرداد وقت هست میخواستم بدونم میشه من برای کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور برای مهر امسال شرکت کنم؟!
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام اره میتونی امروزم اخرین مهلت ثبت نام دانشگاه ازاد برای مقطع کارشناسی ناپیوسته هستش

 90. عطیه
  ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵

  سلام من شنبه امتحان ریاضی باید بدم تا گواهی تحصیلی بگیرم.آیا میتونم همین ترم دانشگاه برم؟

 91. arefeh
  ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام هنوزمیشه ثبت نام کرد برای کارشناسی پیوسته؟؟

 92. ali
  ۱۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۹

  سلام
  شماره مشاوران ایران تحصیل رو لطف می کنید که بدین؟؟؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۷

   سلام با تلفن ثابت با شماره 9099075307 بدون پیش شماره تماس بگیرید تا با مشاوران مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 93. سمانه
  ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۵

  سلام من دی ماه یک امتحان بزرگسال دوازدهم دارم و دی فارغ التحصیل میشم
  آیا امکان داره که در ورودی ترم بهمن بدون آزمون شرکت کنم ؟

  • مشاور ارشد
   ۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۹

   سلام و درود بله می تونید برای ثبت نام دانشگاه آزاد در ترم بهمن اقدام کنید برای اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام دانشگاه آزاد می تونید با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 94. کیهان
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۵

  درود. من در تابستون گذشته ثبت نام کردم در سایت و پذیرش شدم ولی به دانشگاه مراجعه نکردم برای تکمیل ثبت نام و رها کردم. آیا این اجازه رو دارم که برای ترم بهمن ثبت نام کنم( بدون کنکور) نه لزوما در همون دانشگاه تابستون گذشته و ثبت نامم مورد قبول واقع بشه و بتونم پذیرش بشم؟
  پیشاپیش ممنون از پاسخگویان.

  • irantahsil
   ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام کیهان جان ثبت نام دانشگاه آزاد در هر ترم مختص همان ترم است برای ثبت نام مجدد منتظر اعلام زمان ثبت نام دانشگاه آزاد باشید .

 95. B
  ۲۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۱

  سلام وقتتون بخیر. من از ثبت نام نیمسال اول در سایت سنجش که تا ۱۴ مهر بود موندم. آیا میتونم برای ترم بهمن ثبت نام کنم؟ این امکان وجود داره؟

 96. Aban
  ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۸

  سلام
  ثبت نام نیم سال دوم دانشگاه ازاد چه زمانی شروع میشه؟

  • مشاور ارشد
   ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۶

   سلام زمان ثبت نام دانشگاه آزاد در بهمن دقیق اعلام نشده است برای اطلاع دقیق عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

 97. محمد
  ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۵

  سلام من ارشد دانشگاه آزاد سراسری 99 قبول شدم.میتونم الان ثبت نام نکنم و بهمن ثبت نام کنم؟

  • مشاور ارشد
   ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام و درود محمد جان شما حتما به دانشگاه مراجعه کن و ثبت نام اولیه دانشگاه آزاد رو انجام بده موفق و پیروز باشید ممنون که مرکز مشاوره ایران تحصیل رو انتخاب نمودید.

 98. امیر
  ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام من ترم یک حسابداری هستم میخواستم تعقیر رشته بدم باید از طریق همین سایت که برای ترم بهمن باز شده رشته مورد نظر مو ثبت نام کنم

  • moshaver
   ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام جهت ثبت نام و تغییر رشته ترم مهر و بهمن دانشگاه ازاد 98 – 99 با مرکز مشاورامون تماس بگیرید.

 99. احسان
  ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱

  سلام از کاردانی عمران به کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد ترم بهمن باید معدلت چند باشه؟؟

  • مشاور ارشد
   ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام وقت بخیر واسه هر یک از رشته ها معدل سال به سال در حال تغییر است واسه اطلاع کامل از شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد با مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشید .

 100. Ehsan
  ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام..برای قبولی از کاردانی عمران به کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی در ترم بهمن دانشگاه آزاد باید معدل کاردانیت چند باشه؟؟

  • moshaver
   ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۷

   سلام جهت اطلاع از شرایط ثبت نام ترم مهر و بهمن دانشکاه ازاد 98 – 99 با مشاوران مرکز ایرانتحصیل تماس حاصل نمائید.

 101. زهره
  ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام لطفا بگید تاریخ ثبت نام دانشگاه برای ورودی ترم بهمن از کی شروع میشه؟

  • irantahsil
   ۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸

   سلام زمان پیش ثبت نام اولیه ترم بهمن دانشگاه آزاد 97 – 98 شروع شده جهت پرکردن فرم ثبت نام با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور