تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد 1400-1401

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

انجام ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد برای تمامی داوطلبان واجد شرایط امکان پذیر است. همزمان با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم  می توانید انتخاب رشته نمایید. قبل از ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد بدون آزمون ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دانلود نمایید. لازم به ذکر است که تعداد مجاز انتخاب رشته برای ثبت نام کاردانی و کارشناسی متفاوت می باشد ، جهت تکمیل اطلاعات خود با ما همراه باشید.

 

 

جهت اطلاع از ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد و اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب

 

 

ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد در بهمن ماه آغاز می‌گردد. داوطلبان متقاضی ثبت نام ورودی بهمن بدون کنکور آزاد 1400-1401 با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org پس از دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد و مطالعه دقیق دفترچه، از بین کد رشته محل‌های مندرج در دفترچه تعداد 20 کدرشته را می توانند انتخاب نمایند.

 

داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی در زمان مقرر شده جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد  با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد جهت ثبت نام اقدام می‌نمایند. متقاضیان ورود به رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد در رشته‌های فیزیوتراپی بدون کنکور و همچنین رشته پرستاری بدون کنکور در صورت واجد شرایط بودن، می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

 

مقاطع مجاز برای ثبت نام ورودی بهمن کنکور آزاد 1400-1401

دانشگاه آزاد اسلامی ضمن آرزوی قبولی برای کلیه داوطلبان علاقه‌مند به علم و دانش، ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد را در دو مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و همچنین کارشناسی ناپیوسته امکان پذیر نموده است. داوطلبان متقاضی ثبت نام ورودی بهمن بدون کنکور آزاد می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط برای ثبت نام در این مقطع، با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

از جمله شرایط ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد مقطع کاردانی، که داوطلبان ملزم به دارا بودن آن می‌باشند، می توان به داشتن گواهینامه دیپلم در رشته‌ها و شاخه‌های نظری ، فنی و حرفه‌ای و کار و دانش و هنرستان اشاره نمود. لازم به ذکر است که متقاضیان ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور، تنها می‌توانند تعداد بیست رشته محل موجود در دفترچه ثبت نام خود را انتخاب نمایند.

 

تفاوتی که بین دو رشته کاردانی بدون کنکور و کارشناسی وجود دارد، در نوع و ارائه رشته‌های موجود در دفترچه راهنمای ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد می‌باشد. رشته‌های کاردانی بدون کنکور به جهت تعدد و تنوع، پایین تر از رشته‌های کارشناسی می‌باشند. همچنین ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته‌های مختلف صورت می‌پذیرد.

 

داوطلبان توجه داشته باشند طبق آئین نامه تعیین شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی ، متقاضیان ثبت نام در رشته‌های کارشناسی ناپیوسته ، در صورت دارا بودن مدرک کاردانی برای این دسته از داوطلبان الزامی می‌باشد. و تنها دارندگان گواهینامه‌های کاردانی می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

رشته‌های انتخابی متقاضیان دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی حتما بایستی مرتبط با مدارک دیپلم آن‌ها باشد. دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله برخی از قوانین جهت جذب دانشجویان خود از طریق رشته‌های بدون کنکور، تغییراتی را اعمال می‌نماید و همچنین ممکن است قوانین جدیدی را وضع نماید. بنابراین جهت اطلاع از مدارک موجود برای ثبت نام و همچنین اطلاع دقیق از قوانین جذب دانشجو با شماره 9099072952 تماس حاصل نمایید و در صورت شلوغی خطوط با شماره 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل فرمایید.

 

 

آخرین مهلت ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد  می رسانیم که ثبت نام از بهمن ماه آغاز ماه می‌گردد و داوطلبان باید مدارک خود را جهت ثبت نام فراهم نمایند. در خصوص زمان شروع کلاس‌ها، این زمان به صلاحدید دانشگاه مربوطه در هر مقطع بستگی خواهد داشت. اطلاع از قوانین و شرایط ورود به دانشگاه آزاد الزامی می‌باشد و داوطلبان ضمن مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

متقاضیان محترم توجه داشته باشند که ثبت نام منحصراً از طریق سایت دانشگاه آزاد اسلامی و به صورت الکترونیکی صورت خواهد پذیرفت و به مراجعات حضوری پاسخی داده نخواهد شد. در رابطه با آخرین مهلت ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد  نیز می توان گفت این زمان توسط دانشگاه آزاد مشخص می گردد.

 

توصیه ما به داوطلبان گرامی این است که ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکل ننمایید. به دلیل اینکه داوطلبان متأسفانه در روزهای پایانی اقدام به ثبت نام می‌نمایند، خطوطی شلوغ ممکن است منجر به عدم ثبت نام شما داوطلب گرامی گردد. همچنین در صورتی که اطلاعات شما دچار اشکالی باشد، امکان و زمان ویرایش آن را نخواهید داشت.

 

شایان ذکر است که در وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خود نهایت دقت عمل را داشته باشید. زیرا هرگونه مغایرت اطلاعات واردشده با اصل مدارک، مسئولیت آن به عهده دانشجو می‌باشد و چنانچه حتی در زمان تحصیل، این مغایرت محرض گردد، با دانشجوی متخلف برابر با آئین نامه و قوانین برخورد خواهد گردید.

 

 

اعلام نتایج ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

پس از ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد  کاردانی و کارشناسی در صورتی که ثبت نام آن‌ها با موفقیت صورت پذیرد، می‌توانند منتظر اعلام نتایج ثبت نام ورودی بهمن بدون کنکور آزاد 1400 باشند. زمان دقیق ثبت نام در سال‌های مختلف با توجه به جدول برنامه ریزی دانشگاه آزاد متغیر می‌باشد. بنابراین جهت اطلاع از زمان دقیق ثبت نام که در سایت ایران تحصیل اعلام خواهد گردید. می‌توانید با مراجعه به سایت، از زمان دقیق آن مطلع گردید و یا در صورت تمایل با شماره‌های مندرج در سایت، تماس حاصل نمایید.

کانال اطلاع رسانی ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد 97

کانال اطلاع رسانی ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد مطالبی را به شما عزیزان ارائه نماییم. برای دریافت راهنمایی بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم و همچنین انجام ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد بدون آزمون می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 

مطالب مرتبط

انتخاب رشته کنکور سراسری

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن

ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد 1400-1401 چه زمانی آغاز می شود؟

انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن از آذر ماه آغاز می گردد.

آیا فارغ التحصیلان رشته های فنی و حرفه ای هم می توانند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم شرکت نمایند؟

فارغ التحصیلان مربوطه در صورتی که دارای مدرک کاردانی باشند خواهند توانست ثبت نام نمایند.

تعداد انتخاب های مجاز برای ثبت نام ترم بهمن دانشگاه بدون آزمون کاردانی چه تعدادی می باشد؟

متقاضیان مجاز به انتخاب تعداد 20 کد رشته محل می باشند.

 

نظرات

 1. سلام وقتتون بخیر من آخر تابستون مدرک کاردانی میگیرم و اینکه برای ثبت نام دانشگاه آزاد تا ۸ مرداد وقت هست میخواستم بدونم میشه من برای کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور برای مهر امسال شرکت کنم؟!
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۰۰

   سلام اره میتونی امروزم اخرین مهلت ثبت نام دانشگاه ازاد برای مقطع کارشناسی ناپیوسته هستش

 2. سلام من شنبه امتحان ریاضی باید بدم تا گواهی تحصیلی بگیرم.آیا میتونم همین ترم دانشگاه برم؟

 3. سلام هنوزمیشه ثبت نام کرد برای کارشناسی پیوسته؟؟

 4. سلام
  شماره مشاوران ایران تحصیل رو لطف می کنید که بدین؟؟؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۶ دی ۹۹

   سلام با تلفن ثابت با شماره 9099072952 بدون پیش شماره تماس بگیرید تا با مشاوران مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 5. سلام من دی ماه یک امتحان بزرگسال دوازدهم دارم و دی فارغ التحصیل میشم
  آیا امکان داره که در ورودی ترم بهمن بدون آزمون شرکت کنم ؟

  • مشاور ارشد
   ۰۱ دی ۹۹

   سلام و درود بله می تونید برای ثبت نام دانشگاه آزاد در ترم بهمن اقدام کنید برای اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام دانشگاه آزاد می تونید با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 6. درود. من در تابستون گذشته ثبت نام کردم در سایت و پذیرش شدم ولی به دانشگاه مراجعه نکردم برای تکمیل ثبت نام و رها کردم. آیا این اجازه رو دارم که برای ترم بهمن ثبت نام کنم( بدون کنکور) نه لزوما در همون دانشگاه تابستون گذشته و ثبت نامم مورد قبول واقع بشه و بتونم پذیرش بشم؟
  پیشاپیش ممنون از پاسخگویان.

  • سلام کیهان جان ثبت نام دانشگاه آزاد در هر ترم مختص همان ترم است برای ثبت نام مجدد منتظر اعلام زمان ثبت نام دانشگاه آزاد باشید .

 7. سلام وقتتون بخیر. من از ثبت نام نیمسال اول در سایت سنجش که تا ۱۴ مهر بود موندم. آیا میتونم برای ترم بهمن ثبت نام کنم؟ این امکان وجود داره؟

 8. سلام
  ثبت نام نیم سال دوم دانشگاه ازاد چه زمانی شروع میشه؟

  • مشاور ارشد
   ۲۰ آبان ۹۹

   سلام زمان ثبت نام دانشگاه آزاد در بهمن دقیق اعلام نشده است برای اطلاع دقیق عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

 9. سلام من ارشد دانشگاه آزاد سراسری 99 قبول شدم.میتونم الان ثبت نام نکنم و بهمن ثبت نام کنم؟

  • مشاور ارشد
   ۱۳ آبان ۹۹

   سلام و درود محمد جان شما حتما به دانشگاه مراجعه کن و ثبت نام اولیه دانشگاه آزاد رو انجام بده موفق و پیروز باشید ممنون که مرکز مشاوره ایران تحصیل رو انتخاب نمودید.

 10. سلام من ترم یک حسابداری هستم میخواستم تعقیر رشته بدم باید از طریق همین سایت که برای ترم بهمن باز شده رشته مورد نظر مو ثبت نام کنم

  • سلام جهت ثبت نام و تغییر رشته ترم مهر و بهمن دانشگاه ازاد 98 – 99 با مرکز مشاورامون تماس بگیرید.

 11. سلام از کاردانی عمران به کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد ترم بهمن باید معدلت چند باشه؟؟

  • مشاور ارشد
   ۳۰ دی ۹۷

   سلام وقت بخیر واسه هر یک از رشته ها معدل سال به سال در حال تغییر است واسه اطلاع کامل از شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد با مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشید .

 12. سلام..برای قبولی از کاردانی عمران به کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی در ترم بهمن دانشگاه آزاد باید معدل کاردانیت چند باشه؟؟

  • سلام جهت اطلاع از شرایط ثبت نام ترم مهر و بهمن دانشکاه ازاد 98 – 99 با مشاوران مرکز ایرانتحصیل تماس حاصل نمائید.

 13. سلام لطفا بگید تاریخ ثبت نام دانشگاه برای ورودی ترم بهمن از کی شروع میشه؟

  • سلام زمان پیش ثبت نام اولیه ترم بهمن دانشگاه آزاد 97 – 98 شروع شده جهت پرکردن فرم ثبت نام با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور