تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98

تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98
تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98

تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 برای کلیه داوطلبانی که هنوز ثبت نام آنان کامل نشده امری لازم و ضروری می‌باشد. برخی از داوطلبان ممکن است در رابطه با انجام ثبت نام خود اهمال و کوتاهی نموده باشند و یا اینکه در وارد نمودن اطلاعات خود دچار خطا و اشتباهی شده باشند. بنابراین هر دو دسته از این داوطلبان، ملزم به تکمیل اطلاعات می باشند.

لازم به ذکر است چنانچه داوطلبی در رابطه با مدارک خود دچار مشکل بوده است و یا اینکه مدارک لازم جهت ثبت نام را آماده نکرده باشد، حتماً باید به هنگام تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 نسبتاً به کامل نمودن مدارک مذکور اقدام نمایند. در غیر این صورت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آنان مورد تائید نخواهد بود.

تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 با توجه به دوره های ترم مهر و ترم بهمن زمان متفاوتی خواهد بود. بنابراین متقاضیان هر نوبت ، لازم است تنها در زمان ثبت نام دانشگاه آزاد  نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد اقدام نمایند. زیرا سامانه دانشگاه آزاد تنها در مهلت زمانی باز خواهد بود و پس از آن امکان انجام این کار وجود نخواهد داشت.

جهت اطلاع از تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 و تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد ، انجام ثبت نام دانشگاه و همچنین راهنمایی انتخاب واحد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد

 

تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد
تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد

 

با توجه به اینکه برخی از داوطلبان ممکن است مدارک آن‌ها هنوز تکمیل نشده باشد و شرایط ثبت نام را نداشته باشند، مهلتی را مبنی بر تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد در نظر می‌گیرد تا امکان ورود به دانشگاه آزاد بدون کنکور برای کلیه متقاضیان این دانشگاه فراهم گردد.

با توجه به نحوه گزینش جهت پذیرش در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد که مبنی بر سوابق تحصیلی می‌باشد. چنانچه متقاضی عمدا و یا سهوا در ارسال مدارک خود ، به هنگام وارد نمودن اطلاعات دچار خطا و اشتباهی گردد، و نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد اقدام ننماید، متخلف محسوب می گردد و برابر قوانین برخورد خواهد شد.

تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 با توجه به زمان تعیین شده در ترم مهر و ترم بهمن باید صورت پذیرد. کلیه داوطلبان می‌توانند با استفاده از سامانه ایران تحصیل ، نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد اقدام نمایند. برای اطلاع از زمان دقیق این مرحله و همچنین استفاده از سامانه مذکور، کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید .

 

تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 مختص به کلیه داوطلبانی است که مدارک آنان به هنگام ثبت نام کامل نبوده و یا اینکه در وارد نمودن اطلاعات خود دچار خطا و اشتباه شده اند.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 با توجه به شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد صورت می پذیرد. بنابراین داوطلبانی نیازمند تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد خواهند بود که با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی ، ثبت نام آنها تکمیل نگردیده باشد و یا اینکه دچار مشکل بوده و نیازمند اصلاح آن باشند. در زیر به ذکر شرایط عمومی می پردازیم.

  • اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران
  • نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران
  • نداشتن فساد اخلاقی 
  • داشتن توانایی جسمی متناسب برای تحصیل در رشته های انتخابی
  • رعایت مقررات دانشگاه آزاد 
  • تبعیت دانشجو از قوانین جمهوری اسلامی ایران
  • عدم تعهد تامین خوابگاه 
  • ممنوعیت نقل و انتقال و مهمانی دانشگاه آزاد در صورت پذیرش بدون کنکور 

 

نحوه تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98

 

تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 همانند سال‌های گذشته به صورت اینترنتی صورت خواهد پذیرفت و متقاضیان نیازی به مراجعه حضوری برای هیچ یک از مراحل تکمیل ثبت نام نخواهند داشت. با توجه به شرایط اختصاصی لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، لازم است در صورت نیاز به مدارک خاص ، این مدارک نیز تکمیل گردند.

متقاضیان نظام قدیم که مدرک پیش دانشگاهی را ندارند، نمی‌توانند در ثبت نام بدون آزمون ترم مهر و ترم بهمن شرکت نمایند. این دسته از داوطلبان پس از مشغول به تحصیل شدن در مقطع پیش دانشگاهی نیز می‌توانند در ثبت نام شرکت نمایند اما حتماً لازم است که این متقاضیان برای تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98  اقدام نمایند.

هم‌زمان با انتشار اطلاعیه مبنی بر آغاز زمان تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 در هر دو دوره نیمسال اول و نیمسال دوم، کلیه داوطلبان با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد ( azmoon.org ) و یا با استفاده از سامانه ایران تحصیل ، می‌توانند مدارک خود را تکمیل نمایند. با توجه به مشکلاتی که در سال‌های اخیر برای انجام این کار در مراکز کافی‌نت شاهد آن بوده‌ایم، پیشنهاد ما استفاده از سامانه ایران تحصیل می‌باشد.

 

کانال اطلاع رسانی تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98
کانال اطلاع رسانی تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98

 

سامانه تکمیل ثبت نام بدون کنکور ایران تحصیل

 

ایران تحصیل با توجه به راه اندازی سامانه خود ، تلاش در جهت رفاه حال کلیه داوطلبان برای انجام مراحل مختلف کار می باشد. با استفاده از سامانه ایران تحصیل ، می توانید نسبته به ثبت نام دانشگاه آزاد 97-98  اقدام نمایید. کارشناسان ما موارد لازم را رعایت نموده و همچنین با دقت تمام به شما در تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد کمک می نمایند.

ایران تحصیل متشکل از تیم بسیار قوی جهت انجام کلیه امور مربوط به انتخاب رشته و ثبت نام می باشد. مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی نیز با توجه به میزان شهریه و همچنین علاقه و استعداد شما صورت خواهد پذیرفت. بنابراین تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 تنها خدمت کارشناسان و متخصصین ایران تحصیل نخواهد بود. جهت استفاده از سامانه تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 کلیه متقاضیان می توانند با تماس حاصل نمودن با شماره های زیر ، در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل ، بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز کافی نتها ، با خیال آسوده به تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد بپردازند.

 

جهت اطلاع از تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 و تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد ، مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

بیشتر بدانید

سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور پزشکی

 مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور

ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 – 97

تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد