تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

سامانه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 1400

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

 

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن 97

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر 1400

 

سامانه مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد ترم مهر همزمان با نتایج دانشگاه های سراسری در سامانه مشاهده نتیج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد قابل دریافت می باشد. در زمان اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور داوطلبان می توانند با وارد نمودن اطلاعات خود نسبت به دریافت کارنامه اقدام نمایند. جواب ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور به صورت الکترونیک در سامانه دیگری منتشر می شود. به هنگام مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانید شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را نیز ملاحظه نمایید.

 

 

جهت اطلاع دقیق از زمان نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد ، انجام ثبت نام، مشاوره انتخاب رشته  از تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور

9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

اطلاعیه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

دریافت نتایج از درگاه ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی کشور azmoon.org امکان پذیر است. به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور ( با سوابق تحصیلی ) دانشگاه آزاد اسلامی می رسانیم که جهت دریافت جواب ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور به سایت آزمون مراجعه نموده و در صورت قبولی با در دست داشتن مدارک شناسایی و رسید ثبت نام به واحد مربوطه مراجعه نمایند.

سال 1400 برخلاف پنج دوره قبل، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 1400 با تغییرات عمده‌ای همراه بود. از مهمترین تغییرات می‌توان به تغییر در نحوه گزینش داوطلبان اشاره کرد. قبل از سال 1400 هر داوطلب تنها یک رشته محل را انتخاب می‌کرد و در صورتی که ظرفیت آن رشته از قبل پر نشده بود، در همان رشته محل پذیرش می‌شد. اما از سال 97  به بعد و در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هر داوطلب باید حداکثر 20 رشته محل را از دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد انتخاب نماید و پس از پایان مهلت ثبت نام منتظر اعلام و مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد باشد.

 

پس از مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد چه کنیم؟

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می‌رسانیم که بعد از اعلام نتایج در سایت Azmoon.com، اطلاعیه زمانبندی ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان توسط دانشگاه آزاد منتشر خواهد شد که زمان دقیق مراجعه داوطلبان پذیرفته شده واحدهای دانشگاه آزاد در آن اعلام می‌شود.

متقاضیانی که پذیرش نهایی آن ها در هر یک از دانشگاه های کشور تایید شده پس مشاهده نتایج باید با مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه آزاد به شماره 9099072952 (شهرستان ها) و 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس بگیرند تا تقاضا کارت دانشجویی – اسکن مدارک و پرداخت شهریه وی انجام گیرد و در بازه زمانی که دانشگاه قبولی اعلام می کند می بایست به صورت حضوری جهت تکمیل امور اداری به واحد مراجعه نمایند.

 

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می‌رسانیم به دلیل نزدیک شدن به زمان شروع کلاس های نیمسال اول دانشگاه آزاد 1400، مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کم کم به پایان می‌رسد و یک هفته الی ده روز بعد از پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، نتایج نهایی ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است که ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد مهر 1400 تا 2 مهر ماه تمدید شده است و احتمال دارد نتایج ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 1400 در هفته اول مهر اعلام شود. زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 1400 که مهلت ثبت نام هم به پایان رسیده است همچنان اعلام نشده است و لینک ثبت نام درون سایت Azmoon.com در دسترس نیست لذا جهت اطلاع از نتایج با ما در ارتباط باشید.

 

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

داوطلبان گرامی که بصورت بدون کنکور در دانشگاه آزاد ثبت نام نموده‌اید، جهت مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد می‌بایست به سایت Azmoon.com مراجعه نمایید. سپس براساس مقطعی که در آن ثبت نام کرده‌اید، (کاردانی یا کارشناسی) روی لینک مربوط به نتایج مقطع مربوطه کلیک نمایید.

در مرحله بعدی شما داوطلبان گرامی می‌بایست در قسمت‌های : نظام آموزشی، مجموعه آموزشی، شناسه ثبت نام و رمز ثبت نام خود (همان اطلاعات کارت اعتباری که در زمان ثبت نام خریده بودید) اطلاعات لازم را درج نموده و عدد درج شده در تصویر را در کادر مربوط وارد نمایید.

سپس در صفحه جدید مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 قابل مشاهده می‌باشد.

 

 

سخنی کوتاه در مورد رشته های دانشگاه آزاد پس از مشاهده نتایج

کلیه رشته های دانشگاه آزاد اسلامی در دو دسته رشته های پزشکی – غیرپزشکی خلاصه می گردد که خود رشته های پزشکی نیز دارای دسته رشته های پیراپزشکی هستند که در میان رشته های دانشگاه آزاد تعدادی از آن ها بدون کنکور و با پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی هستند و مابقی بر اساس کنکور سراسری لازم به ذکر است کلیه داوطلبانی که در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کرده اند می توانند جهت مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد به درگاه اعلام نتایج سایت آزمون مراجعه نمایند.

 

رشته‌های مهندسی مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی
زبان‌های خارجی زبان انگلیسی، زبان فرانسه، زبان آلمانی و زبان ایتالیایی
رشته‌های علوم انسانیحقوق، روانشناسی، مدیریت و حسابداری
رشته‌های هنریسینما، عکاسی، کارگردانی و موسیقی
رشته‌های علوم تجربیزیست شناسی، شیمی، مهندسی کشاورزی و شیلات

 

 کلیه این رشته‌ها در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد قابل انتخاب برای داوطلبانی است که واجد شرایط تعیین شده می باشند همچنین از سوابق تحصیلی لازم نیز برخوردار می باشند.

اما کلیه رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد که می‌بایست برای انتخابشان در آزمون سراسری دانشگاه آزاد شرکت نمود، هیچ جایی در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ندارند.

 

رشته های پزشکیدکتری پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی
رشته های پیراپزشکیپرستاری، مامایی، اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی، هوشبری، علوم تغذیه، علوم آزمایشگاهی و بهداشت

 

ما به شما داوطلبان گرامی توصیه می‌کنیم در صورتی که رشته مورد علاقه خود را در بین رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد نتوانستید پیدا کنید، اقدام به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  کنید و لیست رشته‌های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه نمایید.

 

برای اطلاع دقیق از نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد و زمان اعلام نتایج ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن  با شماره 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرید یا عضو کانال تلگرام شوید.

 

مشاوران مرکز ثبت نام دانشگاه آزاد ایران تحصیل، شما را در جریان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد و اطلاعیه‌های دانشگاه آزاد قرار خواهد داد. در کانال تلگرام ما عضو شوید.

 

کانال مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

کانال دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

 

 

در این مقاله در رابطه با نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد مطالبی را به شما عزیزان ارائه نمودیم. همچنین تلاش کردیم تا شما را از زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مطلع نماییم. برای دریافت جواب ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانید با مشاوران دانشگاه آزاد ما در ارتباط باشید. برای دریافت پاسخ هرگونه سوال در رابطه با نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانید تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط :

 اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

تغییر رشته با کارنامه سبز کنکور

تحلیل کارنامه کنکور چگونه است؟

دریافت کارنامه سبز کنکور

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

چگونه می توانیم نسبت به دریافت نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد اقدام نماییم؟

در زمان اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانید با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد نسبت به دریافت نتایج اقدام نمایید.

برای مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

حهت دریافت نتایج وارد نمودن اطلاعات ثبت نام و همچنین اطلاعات هویتی ضروری می باشد.

در صورتی که نتوانیم جواب ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور را دریافت نماییم جه کاری می توانیم انجام دهیم؟

می توانید با سیستم پاسخگویی سامانه دانشگاه آزاد مراجعه نمایید و یا با مشاوران ما برای رفع مشکل در ارتباط باشید.

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
10 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ایران تحصیل
تماس با مشاور