ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن لاتاری

ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن لاتاری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

این روز ها بسیاری از افراد رویای برنده شدن در بخت آزمایی بزرگ لاتاری را در ذهن خود می پرورانند. هر ساله برندگان این بخت آزمایی با سوال هایی در زمینه ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری به مشاوران ایران تحصیل مراجعه می کنند و نگران وضعیت ویزای خود هستند. در این مقاله به تمامی سوالات مرتبط با طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری، ازدواج بعد از برنده شدن در لاتاری و قوانین ازدواج و طلاق ویزای لاتاری آمریکا می پردازیم.

همچنین لازم به ذکر است که وضعیت تاهل که در قسمت EDV فرم می باشد و تکمیل ناصحیح آن حتی به طور غیر عمد موجب رد صلاحیت شما خواهد شد. به طور مثال ، بعضی از افراد از هم جدا شده اند اما طلاق آن ها هنوز ثبت نشده است ، با این حال “جدا از نظر قانونی” را انتخاب می كنند. تا زمانی که جدایی از نظر قانونی و توسط دادگاه ثبت نشود، امکان اثبات جدایی وجود ندارد. این امر در خصوص ازدواج نیز صادق است، اگر ازدواج رسمی نکرده اید اما اعلام کنید ازدواج کرده اید، این نیز می تواند موجب رد صلاحیت شود. در صورت وجود هرگونه سوال در این زمینه با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

تغییر وضعیت تاهل در لاتاری

در ادامه به بررسیازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن لاتاری و موقعیت های مختلفی خواهیم پرداخت که وضعیت تاهل فرد بعد از برنده شدن در لاتاری تغییر کرده است و مراحل لازم برای ثبت آن در فرم های مربوطه را ذکر خواهیم کرد. برای مشاهده اطلاعات تکمیلی به سایت رسمی مهاجرت از طریق لاتاری آمریکا به آدرس dvprogram.state.gov مراجعه نمایید.

 

ازدواج پس از ثبت نام و قبل از اعلام نتایج لاتاری

 

قوانین ازدواج و طلاق ویزای لاتاری آمریکا

ابتدا باید این را بدانید که بر اساس قوانین قوانین ازدواج و طلاق ویزای لاتاری آمریکا اگر در مورد وضعیت تاهل اشتباه بنویسید حتی اگر این اشتباه غیر عمد باشد موجب رد صلاحیت شما در لاتاری می شود. ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن لاتاری در زمان ثبت نام شما باید بسیار دقت کنید در این شرایط شما یا مجرد می باشید و یا متاهل و یا اینکه همسر خود را از دست داده و یا طلاق گرفته اید و در زمان ثبت نام باید دقیقا فرم مربوط به خودتان را پر نمایید.

برای آشنایی با سوالات مصاحبه لاتاری امریکا روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

ازدواج بعد از برنده شدن در لاتاری

ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن لاتاری قوانین خاصی دارد که ما در اینجا تمامی مباحث ازدواج بعد از قبولی را بررسی میکنیم.ازدواج بعد از برنده شدن در لاتاری، در شرایطی که اعلام نتایج انجام شده است و فرم DS260  را تکمیل کرده اید اما اطلاعات همسرتان را در آن وارد نکرده اید، تنها راه باقی مانده آن است که به KCC ایمیل بزنید و درخواست تغییر وضعیت در فرم خود را اعلام نمایید. بدین ترتیب قفل فرم باز شده و می توانید اطلاعات همسرتان را به آن اضافه نمایید. در این شرایط لازم است حتما در روز مصاحبه به همراه همسر خود در محل حاضر شوید. در صورت ازدواج پس از مصاحبه لاتاری، همسر شخص باید به صورت عادی به دنبال دریافت ویزای خود باشد که مستلزم زمان و هزینه  بیشتری است.به طور کل چند نمونه از این موارد را باهم بررسی می کنیم:

  • ازدواج پس از ثبت نام ، اما قبل از اعلام نتایج

ای جز مواردی است که شما را به دردشر نمی اندازد و یک امر ظبیعی است و ممکن است اتفاق بیافتد در این صورت شما باید فرم DS260 به عنوام متاهل پر نمایید و برای مصاحبه با خود مدارک واقعی ازدواج خود را به همراه داشته باشید.

 

  • ازدواج پس از  پس از اعلام نتایج و قبل از مصاحبه
  • این مورد نیز اگر واقعی باشد مشکلی نخواهد داشت و کاملا منظقی می باشد.شما باید مدارک خود را داشته باشید زیرا افراد زیادی هستند که در این مواقع تقلب می کنند و برای گرفتن گرین کارت ازدواج صوری انجام میدهند.اغلب کشورها مدارک شما را به صورت خیلی دقیق بررسی می کنند.

اطلاعیه

افراد زیادی به دلیل تقلب و ازدواج های ساختی تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند و از کشور مقصد دیپورت شده اند.

 

 

به این نکته نیز توجه بفرمایید که اگر شما بعد از انتقال پرونده به سفارت ازدواج کردید حتما باید به KCC اطلاع دهید و بهترین روش این است که به خود سفارت اطلاع دهید.پس گاهی لازم است خودتان و یا از KCC بخواهید  با سفارت تماس گرفته و همسرتان را در برنامه مصاحبه قرار دهند.حتما تمامی قوانین ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن لاتاری را با دقت انجام دهید.

 

  •  ازدواج پس از مصاحبه و  قبل از ورود به ایالات متحده آمریکا 

این کار عاقلانه نیست زیرا پرونده شما در حال رسیدگی می باشد و این کار بسیار پر خطر است و ممکن است سفارت این مورد را قبول نکند و در این زمان وقت شما هم تمام شود و یا سهیمه ویزا ها به اتمام برسد پس سعی کنید حدالمقدور تاریخ ازدواج خود را قبل از مصاحبه ارائه دهید.

 

  •  ازدواج پس از مصاحبه و پس از ورود به ایالات متحده آمریکا 

این اتفاق اصولا نمی افتد و خیلی نادر و کم است و بهتر است فعلا این کار نکنید زیرا اولین سوالی که از شما می پرسند این است که چرا قبل از آمدن این کار نکردید و این امر باعث شک و تردید در واقعی بودن این امر است و ممکن است قوانین ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن لاتاری را زیر پا گذاشته و باعث دیپورت شما شود.

 

  • ازدواج پس از پایان سال

ازدواج پس از پایان سال جز قوانین قرعه کشی DV نیست و اگر این اتفاق افتاد باید روند عادی مهاجرت صورت بگیرد که در این صورت کارها به کندی و با هزینه انجام می شود.

برای مشاهده سایت اصلی لاتاری کلیک کنید.

طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری

قوانین ازدواج و طلاق ویزای لاتاری آمریکا به این صورت می باشد که در صورتی که در زمان ثبت نام لاتاری طلاق شخص به صورت رسمی ثبت شده باشد، تنها کافی است گزینه divorce را انتخاب کرده و دیگر نیازی به پر کردن اطلاعات همسر سابق وی نمی باشد. اما اگر طلاق طرفین به صورت رسمی صورت نگرفته باشد، در زمان ثبت نام متاهل محسوب شده و لازم است اطلاعات همسر خود را نیز به همراه خود ثبت نماید.

توجه داشته باشید در طلاق بعد از برنده شدن در لاتاری، در صورتی که پس از اعلام نتایج لاتاری و قبل از تکمیل فرم DS260 طلاقتان صورت گرفته باشد، تنها کافی است در این فرم تیک divorce را انتخاب نموده و سایر مراحل را بدون دخالت همسر سابقتان انجام دهید. اما در صورتی که وضعیت طلاقتان پس از تکمیل فرم DS260 مشخص گردید، باید به KCC نامه زده و درخواست باز کردن قفلDS260 نمایید و سپس وضعیت خود را به گزینه divorce تغییر دهید.

 

طلاق پس از اعلام نتایج لاتاری

 

اثبات رابطه حقیقی برای لاتاری

ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن لاتاری باعث شده است که عده ای بر این باور باشند که  افراد متاهل شانس بیشتری برای پذیرش در مصاحبه لاتاری دارند و با این دیدگاه نیز به صورت صوری ازدواج می کنند. اما در حقیقت ازدواج صوری اشتباه ترین روش برای دریافت پذیرش است و قوانین ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن لاتاری را رد میکند ، چرا که آفیسر در صورتی که به پرونده مشکوک شود بدون هیچ درخواست و توضیحی شما را رد خواهد کرد. بنابراین وظیفه تعیین حقیقی بودن ازدوج تنها برعهده شخص شما می باشد. در این مرحله پیشنهاد می شود که مدارکی مانند عکس، سوابق چت، ایمیل و تمام آنچه که برای اثبات رابطه به شما کمک خواهد کرد را ارائه دهید. اسناد مالی و حساب بانکی مشترک بین خود و همسرتان ایجاد نمایید.

اطلاعیه

اثبات واقعی ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن لاتاری عهده شما می باشد. اگر تردیدی در اثبات وجود داشته باشد ، افیسر مجاز است ویزای شما را بدون هیچ گونه فرجام خواهی رد نماید.

 

آخرین اخبار ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن لاتاری

  • ترامپ: آمریکا را پس خواهم گرفت و لاتاری ویزا را تعطیل خواهم کرد

رئیس‌جمهوری پیشین برای حمایت از تیم میشلز که امیدوار است نامزد جمهوری‌خواهان برای انتخابات فرمانداری ویسکانسین در نوامبر باشد، در این ایالت بود.

این یک بار دیگر او را با مایک پنس، معاونش سابق خود که برای ربکا کلیفیش، معاون فرماندار پیشین ویسکانسین، برای گرفتن پست فرمانداری مبارزه می‌کند، رو در رو کرده است. ترامپ در یک گردهمایی مملو از جمعیت در واوکشا سخنرانی کرد.

او در میان تشویق‌های بلند گفت: «امسال ما مجلس نمایندگان را پس خواهیم گرفت، سنا و آمریکا را پس خواهیم گرفت و در سال ۲۰۲۴، مهم‌تر از همه، ما کاخ سفید باشکوه خود را پس خواهیم گرفت.» ترامپ در ادامه به انتقاد از سوابق جو بایدن در زمینه مهاجرت قانونی و غیرقانونی پرداخت و قول داد در صورت بازگشت او به کاخ سفید، این شرایط سرکوب شود. وی افزود: «ما فاجعه مرزی بایدن را تعطیل و کنترل مرزها را تقویت خواهیم کرد. ما به مهاجرت زنجیره‌ای پایان می‌دهیم، به قرعه‌کشی ویزا پایان می‌دهیم و مهاجرت غیرقانونی را مانند کمتر از دو سال پیش متوقف خواهیم کرد.»

رئیس‌جمهوری پیشین افزود: «ما موج جنایت را در شهرهایی که دموکرات‌ها اداره می‌کنند متوقف می‌کنیم، به پلیس خود قدرت لازم و احترامی که شایسته آن است می‌دهیم و حفاظت از مصونیت را از پلیس خود نمی‌گیریم. ترامپ همچنین افزود: «ما قانون و نظم را در آمریکا برقرار خواهیم کرد. چین را مسئول انتشار ویروس در جهان خواهیم دانست و از قانون اساسی خود دفاع می‌کنیم.»

  • جواب لاتاری 2023 چه زمانی می آید؟

برنامه لاتاری آمریکا هر ساله در ماه اکتبر یعنی اواسط مهر ماه برگزار می‌شود اما این پرسش هم برای کسانی که در لاتاری ثبت‌نام می‌کنند بسیار پیش می‌آید که جواب یا نتایج لاتاری 2023 کی اعلام میشه؟در زمان اعلام نتایج لاتاری اکثر متقاضیانی که ثبت‌نام کرده‌اند، با نحوه چک کردن نتایج لاتاری آشنایی ندارند و این تصور غلط را دارند که پس از اعلام نتایج لاتاری، با آنها تماس گرفته می‌شود و یا نتیجه لاتاری برای آنها ایمیل خواهد شد. معمولا نتایج لاتاری حدود 6 ماه پس از ثبت‌نام اعلام می‌شود. بنابراین کسانی که در اکتبر سال 2021 در لاتاری ثبت‌نام کرده‌اند، باید در روز می سال 2022 یعنی 17 اردیبهشت ماه 1401 در ساعت 20:30 منتظر اعلام نتایج باشند.

برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام لاتاری روی لینک مربوطه کلیک کنید.

خلاصه مطالب

در این مقاله به بررسی قوانین ازدواج یا طلاق بعد از برنده شدن لاتاری پرداخته شد. با توجه به آنچه که گفته شد؛ تغییر وضعیت تاهل در بازه های زمانی مختلف نتایج مختلفی را به دنبال دارد. به طور مثال در صورت ازدواج پس از ثبت نام و قبل از اعلام نتایج می توانید به سادگی فرم DS260  را به عنوان یک شخص متاهل تکمیل نموده و مشخصات همسر خود را نیز وارد نمایید.

ازدواج پس از اعلام نتایج و قبل از روز مصاحبه لاتاری مستلزم ارسال ایمیل به KCC مبنی بر تغییر وضعیت در فرم شما می باشد. بدین نحو که در ایمیل ذکر نمایید به دلیل تغییر وضعیت تاهل خود خواستار باز شدن قفل فرم خود هستید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 

برای دانلود این مقاله به صورت PDFکلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

در صورت ازدواج پس از اعلام نتایج قرعه کشی لاتاری چه باید کرد؟

در صورت ازدواج پس از اعلام نتایج و پیش از روز مصاحبه سفارت، لازم است به KCC ایمیل زده و شرایط خود را برای آن ها شرح دهید و در انتها درخواست باز کردن قفل فرم خود را داشته باشید تا امکان افزودن اطلاعات همسرتان میسر شود.

در صورت طلاق پس از اعلام نتایج لاتاری چه باید کرد؟

در صورتی که در زمان ثبت نام لاتاری طلاق شخص به صورت رسمی ثبت شده باشد، تنها کافی است گزینه divorce را انتخاب کرده و دیگر نیازی به پر کردن اطلاعات همسر سابق وی نمی باشد.

در صورت ازدواج پیش از اعلام نتایج لاتاری چه باید کرد؟

برای تغییر وضعیت تاهل خود تنها کافی است فرم DS260  را به عنوان یک شخص متاهل تکمیل نمایید و مشخصات همسر خود را نیز به طور کامل وارد نمایید.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور