ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

آزمون SAT

آزمون SAT
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آزمون SAT امروزه یکی از آزمون‌های معروفی است که حتی اگر قصد شرکت در آن را نداشته باشید، اما حداقل نام آن را شنیده‌اید. بسیاری از افرادی که به دنبال پاسخ این سؤال  هستند که آزمون SAT چیست؟ به سایت ایران تحصیل وارد شده‌اند، به همین دلیل ما این مقاله را به این موضوع اختصاص داده‌ایم تا بتوانیم به تمامی افرادی که مایل به دریافت این مدرک می‌باشند و یا در پی کسب اطلاعاتی در این زمینه هستند کمک نماییم.

آزمون SAT به چه منظوری برگزار می‌شود؟ چنانچه قصد مهاجرت به خارج از کشور برای ادامه تحصیل را دارید ، حتماً لازم است این مدرک را دریافت نمایید. مدرک این آزمون در واقع برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در کشورهایی همانند ترکیه، انگلستان ، آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، نروژ هستندف بسیار لازم و ضروری می باشد.

 

جهت اطلاع دقیق از آزمون SAT  ، استفاده از سامانه ثبت نام و همچنین اطلاع از شرایط ثبت نام و  هزینه ثبت نام آزمون SAT  با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 سراسر کشور   9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

ثبت نام آزمون SAT

 

ثبت نام در آزمون SAT

ثبت نام در آزمون SAT

 

ثبت نام آزمون SAT به صورت آنلاین و با استفاده از سایت  COLLEGEBOARD.ORG صورت می‌پذیرد. بنابراین کلیه متقاضیان عزیز می‌توانند با استفاده از این سایت، اقدام به ثبت نام نمایند. در واقع ثبت نام توسط موسسه کالج بورد صورت می‌پذیرد و برگزاری آزمون بر عهده کشور آمریکا می‌باشد. پس از وارد شدن به سامانه ثبت نام آزمون های sat لازم است بر روی REGISTER FOR SAT کلیک نمایید. پس از آن وارد صفحه جدیدی برای ثبت نام می‌شوید.

در صفحه‌ای که وارد خواهید شد دو قسمت وجود دارد. یکی از قسمت‌ها مربوط به افرادی است که در گذشته در این آزمون ثبت نام نموده‌اند و حال می‌توانند با استفاده از نام کاربری و همچنین با استفاده ایمیل خود وارد صفحه مخصوص خود شوند. در سمت راست نیز، امکان برای تمامی افرادی که مایل به ثبت نام می‌باشند، قرار داده‌ شده است. بنابراین بر روی   SIGN UP جهت ثبت نام کلیک نمایید.

مرحله بعد در ثبت نام آزمون SAT را می توان مرحله‌ای دانست که در آن لازم است شما کلیه اطلاعات خود را وارد نمایید. دقت داشته باشید این اطلاعات را باید بر اساس اطلاعات وارد شده در گذرنامه خود وارد نمایید. همچنین در یک مرحله از شما رمز عبور برای ورود به سایت و همچنین یک سؤال امنیتی که تعیین آن بر عهده خودتان می‌باشد وجود دارد . این سؤال و پاسخ آن برای مواقعی است که شما رمز و شناسه خود را فراموش نموده باشید.

در ادامه به اطلاعات جامعی در رابطه با آزمون SAT و شرایط ثبت نام آزمون  SAT خواهیم پرداخت. اما چنانچه این اطلاعات کافی نباشد، با متخصصین ایران تحصیل شماره تلفن‌های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید تا اطلاعات مورد نظر را کسب نمایید.

 

 

ثبت نام آزمون SAT به صورت الکترونیک و پایه ریزی آزمون توسط کشور آمریکا می باشد.

 

 

آزمون SAT چیست؟

 

آزمون SAT چیست؟ یکی از سؤالاتی است که برای متقاضیان به وجود می‌آید ، در رابطه با کلمه SAT می باشد. این کلمه مخفف Scholastic Aptitude Test  می‌باشد. معنای فارسی آن نیز آزمون استعداد تحصیلی است. بدیهی است که این آزمون به زبان انگلیسی برگزار می‌گردد.داوطلبانی که موفق به کسب نمره قبول می گردند، می توانند به ادامه تحصیل بپردازند.

نمراتی که داوطلبان باید در این آزمون کسب نمایند، از 400 تا 1000 متغیر می‌باشد. در واقع مطابق با توضیحی که در سایت اصلی در رابطه با آزمون SAT چیست؟ وجود دارد؛ نمره میانگین را 1000 در نظر گرفته اند.  آزمون اس ای دی را می‌توان به دو قسمت تقسیم نمود. نوع General SAT  برای آن دسته از افرادی است که مایل به شرکت در واحدهای دانشگاهی به صورت آموزشی می‌باشند. و نوع دوم Subject SAT مختص به داوطلبانی است که مایل به پذیرش در دانشگاه‌های ممتاز می‌باشند.

اگر بخواهیم به سؤال آزمون SAT چیست؟ به درستی و بسیار ساده پاسخ دهیم ، باید بگوییم این آزمون برای تعیین مهارت‌های زبان انگلیسی شما مناسب می‌باشد که با توجه به آن می‌توانید در صورت دارا بودن سطح مناسب ، به ادامه تحصیل و ثبت نام در دانشگاه های مورد نظر بپردازید. بنابراین قبولی در آزمون برای تمامی داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی می‌باشند، الزامی است.

 

همه چیز درباره آزمون SAT

 

همه چیز درباره آزمون SAT

همه چیز درباره آزمون SAT

 

اگر می خواهید همه چیز درباره آزمون SAT را بدانید ، ابتدا باید از منابع معتبر برای این آزمون اطلاع یابید. قطعا زبان انگلیسی بسیار زبان جامعی است که هر داوطلب لازم است خزانه لغات بالایی داشته باشد و سعی در افزایش خزانه لغات خود نمایند. اما به هر حال برای هر آزمونی ، داشتن منابع آزمون  SAT می تواند اهداف را تعیین نماید. به همین دلیل برای جلوگیری از هدر رفتن زمان خود لازم است ابتدا در رابطه با منابع معتبر اطلاع یابید.

این آزمون شامل سه بخش می باشد. بخش اول شامل بخش درک مطلب:  Evidence-Based Reading ، بخش نگارش و آزمون زبانی  Writing and Language Test ، بخش ریاضیات  Math بخش انشاء Essay (Optional) می باشد. داوطلبان لازم است از کلیه منابع معتبر برای این قسمت ها اطلاع یابند و همچنین برای افزایش مهارت خود در هر یک از این زمینه ها تلاش نمایند.

زمان بندی و تعداد سوالات در هر بخش مشخص شده است. به عنوان مثال ، بخش درک مطلب شامل 52 سوال بوده و زمان گذراندن این بخش برای تمامی داوطلبان 62 دقیقه می باشد. تعداد سوالات بخش نگارش و آزمون زبانی نیز، شامل 44 سوال به مدت 35 دقیقه می باشد. همچنین بخش ریاضی شامل 20 سوال می باشد که زمان پاسخگویی به آن 28 دقیقه و بخش دوم ، شمال 38 سوال و 55 دقیقه می باشد.

 

مشاوره قبولی در ثبت نام آزمون های SAT

 

با توجه به اینکه تجربه ثبت نام در سامانه کالج برای دانش آموزان وجود نخواهد داشت. همچنین هر یک از این داوطلبان ممکن است به دلیل حساسیت مسئله و عدم آشنایی با این ثبت نام ، قادر به پشت سر گذراندن آن به درستی نمی باشند، بنابراین ایران تحصیل سامانه ثبت نام و مشاوره قبولی در آزمون  را برای کلیه متقضیان شرکت در این آزمون فراهم نموده است تا به راحتی و با کمترین خطا، بتوانید در این آزمون ثبت نام نمایید.

همانطور که ذکر گردید، اطلاع دقیق از تمامی منابع این آزمون بسیار مهم می باشد. به همین دلیل هر یک از داوطلبان می توانند با استفاده از این منابع خود را برای این آزمون آماده نمایند تا بتوانند موفقیت خود را تضمین نموده و به اخذ مدرک مورد نظر اقدام نمایند. اطلاع دقیق از نمونه سوالات آزمون SAT  نیز، می تواند در جهت افزایش سرعت تست زنی به شما تمامی داوطلبان عزیز کمک نمایند.

برای اصطلاح دقیق در رابطه با زمان برگزاری آزمون SAT ، نحوه قبولی در این آزمون ، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و همچنین منابع معتبر با استفاده از متخصصین و مشاورین ایران تحصیل به اطلاعات جامعی در این زمینه دست یابید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. متخصصین و مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

جهت اطلاع دقیق از آزمون SAT ، آزمون SAT چیست؟ ، زمان دقیق انتخاب رشته استفاده از سامانه ثبت نام و همچنین اطلاع از شرایط ثبت نام با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید 

9099075307 سراسر کشور   9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی آزمون SAT

کانال اطلاع رسانی آزمون SAT

بیشتر بدانید

ثبت نام آزمون تافل 2019

هزینه ثبت نام آزمون تافل 2019

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری

مامايي بدون كنكور

مراحل دریافت ارز دانشجویی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

شهریه رشته فیزیوتراپی دانشگاه آزاد 

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • آزمون کارشناس رسمی دادگستری

  رشته های مورد قبول آزمون کارشناس رسمی دادگستری سال 1403 | irantahsil

  داوطلبانی که می‌خواهند در آزمون کارشناس رسمی دادگستری شرکت کنند، باید رشته های مورد قبول آزمون کارشناس رسمی دادگستری را با دقت تمام رصد نمایند تا با در نظر گرفتن زیر گروه‌های درخواستی بدون هیچ نگرانی در این آزمون نام‌نویسی...
 • منابع لیسانس به پزشکی

  منابع لیسانس به پزشکی 1403 {بودجه‌بندی سوالات}

  آشنایی با منابع لیسانس به پزشکی بسیار اهمیت دارد. متقاضیانی که علاقه مند هستند در رشته پزشکی به تحصیل بپردازند باید در کنکور تجربی شرکت کنند. لازم به ذکر است بدانید بسیاری از افراد در کنکور تجربی موفق نمی شوند،...
 • ضرایب دروس آزمون وکالت

  ضرایب دروس آزمون وکالت ۱۴۰۳ + بودجه بندی | ایران تحصیل

  اهمیت هر یک از دروس برای قبولی در آزمون وکالت بسیار متفاوت است. ضرایب دروس آزمون وکالت 1403 با توجه به دروس مختلف متفاوت می باشد. همانطور که می دانید ظرفیت پذیرش در کانون های مختلف متفاوت است. برای انجام...
 • بودجه بندی آزمون وکالت۲

  بودجه بندی آزمون وکالت ۱۴۰۳ + جدول فراوانی سوالات | ایران تحصیل

  بودجه بندی آزمون وکالت 1403 در واقع تعیین‌کننده میزان اهمیت مباحث هر کدام از دروس می‌باشد. متقاضیان آزمون قوه قضاییه و آزمون وکالت دادگشتری، می‌توانند با اطلاع بودجه بندی آزمون وکالت ۱۴۰۳ و تعداد سؤالات هر درس، برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته...
تماس با مشاور