آموزش ورود به سامانه همگام hamgam.medu.ir

سامانه همگام hamgam.medu.ir  آخرین اخبار و اطلاعیه های آمورش و پرورش را در اختیار دانش آموزان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم ، معلمین و مدیران مدارس قرار می دهد و همچنین برگزاری آزمون های استعدادیابی تحصیلی و شغلی از سایت همگام انجام خواهد گرفت، جهت ورود به سایت یا پرتال همگام هدایت تحصیلی و شرکت در آزمون استعدادیابی با ما همراه باشید.

 

چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟ جهت راهنمایی و آموزش گام به گام با ما همراه باشید

 

نحوه ورود به سامانه همگام هدایت تحصیلی یکی از مهم ترین و پرتکرارترین سوالات دانش آموزانی است لذا به اطلاع می رسانیم آدرس سایت همگام هدایت تحصیلی به نشانی www.hamgam.medu.ir می باشد شایان ذکر است در صورت بروز هر گونه مشکل و سوال در مورد ورود به سایت و شرکت در آزمون هدایت تحصیلی با شماره های مرکز تماس بگیرید.

 

ثبت نام دانش آموزان در پورتال سایت همگام دانش آموزی از طریق مدیران مدارس به صورت خودکار انجام می گیرد و مشخصات ورود به سیستم دانش آموز در اختیار وی قرار خواهد گرفت ، پس از آن بر اساس این اطلاعات دریافتی برای پورتال همگام ، ورود شما به   hamgam.medu.ir به راحتی صورت خواهد پذیرفت. در انتهای این مقاله به پاسخ سوالات پر تکرار سامانه همگام همچون چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟ خواهیم پرداخت.

 

 

جهت ثبت نام و ورود به سایت hamgam.medu.ir آموزش و پرورش ، شرکت در آزمون هدایت تحصیلی ، دریافت مجدد رمز ورود به سامانه همگام هدایت تحصیلی و مشاوره انتخاب رشته تحصیلی با مرکز مشاوره همگام تماس بگیرید

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

 

 

نحوه ورود به سایت همگام هدایت تحصیلی hamgam.medu.ir

اولین قدم برای ورود به سامانه همگام ، وارد نمودن آدرس hamgam.medu.ir در قسمت سرچ گوگل یا همان موتور جست و جو گر می باشد. راه دوم این است که مستقیما آدرس پورتال همگام  را در نوار آدرس وارد نمایید تا راه دسترسی شما به سایت همگام هدایت تحصیلی سریع تر و کوتاه تر شود. همانند تصویر زیر بر روی لینک ” hamgam.medu.ir – وزارت آموزش و پرورش ”  کلیک نمایید.

 

"نحوه

 

پس از اینکه به سامانه hamgam.medu.ir آموزش و پرورش وارد شدید در قسمت بالا بر روی ورود همانند تصویر زیر کلیک نمایید

 

 

چگونه در آزمون آنلاین سایت همگام شرکت کنیم؟
چگونه در آزمون آنلاین سایت همگام شرکت کنیم؟

 

 

پس از کلیک بر روی لینک مورد نظر شما وارد صفحه ای به شکل زیر خواهید شد که جهت ورود در سامانه hamgam.medu.ir لازم است کد ملی و همچنین رمز عبور خود را وارد نمایید. راه آسان تر ورود شما به سامانه هدایت تحصیلی کلیک بر روی  لینک ورود کاربر در همان همان ابتدا پس از سرچ کردن می باشد که هر دو راه شما را قطعا به پورتال خود نزدیک می نماید.

 

 

پورتال همگام
پورتال همگام

 

در صورتی که ثبت نام حضوری شما با موفقیت ثبت شذه باشد، پس از وارد نمودن اطلاعات خود با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد که در واقع داشبورد اصلی سامانه hamgam.medu.ir می باشد.

 

توجه : دریافت رمز عبور همگام برای تمامی دانش آموزانی که مایل به ثبت نام در مدارس تیزهوشان و نمونه دواتی و همچنین المپیاد های علمی می باشند الزامی خواهد بود.

 

 

 

تغییر رمز عبور همگام در سامانه hamgam.medu.ir برای دانش آموزانی که به صورت حضوری رمز عبور اولیه را دریافت نموده باشند امکان پذیر است

 

 

 

 

کاربرد سایت همگام آموزش و پرورش hamgam.medu.ir

یکی از موارد مهمی که در سامانه همگام به انجام می رسد، هدایت تحصیلی دانش آموزان می باشد. قبل از هدایت تحصیلی شما باید در آزمون آنلاین رغبت تحصیلی و استعداد شرکت نموده باشید.

 

 

چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟

در رابطه با نحوه ورود به سامانه hamgam.medu.ir برای  شرکت در آزمون های آنلاین مربوطه ، تفاوتی با سایر موارد در نحوه ورود وجود نخواهد داشت. با توجه به تاثیر نتیجه این آزمون در رابطه با انتخاب رشته دانش آموزان ، مدیران مدارس بهتر است مجوز شرکت جداگانه دانش آموزان را در صورتی صادر نمایند که والدین آنان را در جریان این امر قرار داده باشند. توصیه می نماییم که رمز و شناسنه عبور خود را به هیچ عنوان در اختیار سایر افراد قرار ندهید.

 

 

برخی از دانش آموزان ممکن است در رابطه با آزمون مورد نظر هیچ گونه تصوری نداشته باشند و به همین دلیل ما برای آشنایی دانش آموزان عزیز برخی از سوالات آزمون آنلاین هدایت تحصیلی را ارائه خواهیم نمود.

 

 

۱شناخت انواع ابزارها و کاربرد آنها در مشاغل مختلف
۱
۲
۳
۴
۵
۲تشخیص ابزارهای مناسب و با کیفیت برای کاربردهای مختلف
۱
۲
۳
۴
۵
۳یادگیری درباره ویژگی ها و کاربرد انواع تجهیزات جدید و پیشرفته تر
۱
۲
۳
۴
۵
۴تهیه برنامه آموزشی در ارتباط با نحوه کار و استفاده از فن آوری های جدید (مانند فن اوری نانو)
۱
۲
۳
۴
۵
۵نوشتن یک کتاب یا تهیه یک فیلم ۱۰ ساعته در مورد تاثیرات مثبت فن آوری بر زندگی انسان ها
۱
۲
۳
۴
۵
۶نوشتن یک تحقیق در مورد انواع فن آوری هایی که در زمینه ساخت کامپیوتر و موبایل ارایه شده است
۱
۲
۳
۴
۵
۷صحبت چند ساعته در مورد انواع فن آوری های موثر در تولید تجهیزات
۱
۲
۳
۴
۵
۸آموزش استفاده ازتکنولوژی های نوین در زمینه های مختلف – hamgam.medu.ir
۱
۲
۳
۴
۵
۹ویرایش عکس با استفاده از کامپیوتر
۱
۲
۳
۴
۵
۱۰آماده کردن بروشور یا کارهای تبلیغاتی با استفاده از یک برنامه گرافیکی
۱
۲
۳
۴
۵

 

سایر سوالات سامانه hamgam.medu.ir نیز به همین منوال می باشد. مدت پاسخگویی دانش آموزان در پورتال همگام حدودا 90 دقیقه می باشد که باید در این زمان به تعداد سوالات آزمون رغبت 319  و تعداد 255 سوال آزمون توانایی پاسخ دهید.

 

 

 اشتباهات رایج در پاسخگویی به سوالات هدایت تحصیلی در پورتال همگام

 

با توجه به تعداد زیاد سوالات یکی از اشتباهاتی که برخی از دانش آموزان در پاسخگویی به  این آزمون دارند این است که بی حوصلگی به خرج می دهند و پاسخ برخی از سوالات را بدون فکر و به صورت شانسی علامت می زنند. غافل از اینکه نتایج به دست آمده در سامانه hamgam.medu.ir در نظر مشاور شما برای هدایت به رشته خاص بسیار تعیین کننده خواهد بود.

 

 

اشتباه دوم دانش آموزان عزیز این است که پس از ورود به سامانه همگام هدایت تحصیلی مشوت با دیگران برای پاسخدهی به سوالات می باشد. این آزمون تنها برای سنحش علایق و اسعداد های شماست و هیچ فردی جز خود شما نمی تواند از ویژگی های شما اطلاع داشته باشد. بنابراین صداقت در پاسخگویی را به طور ویژه مد نظر قرار دهید.

 

 

خلاصه ای در مورد ورود به سایت همگام هدایت تحصیلی

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه ورود به سامانه همگام هدایت تحصیلی hamgam.medu.ir ، نحوه ثبت نام در سایت همگام ، پاسخ به سوال چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟ و ارائه برخی از سوالات پورتال همگام هدایت تحصیلی را برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سامانه همگام ارائه نماییم. با توجه به جامع بودن پورتال همگام و همچنین اطلاعیه های قرار داده شده فراوان آن می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حال نمایید.

 

مطالب مرتبط :

تغییر رمز عبور همگام

دریافت رمز عبور همگام

راهنمای دریافت رمز عبور جدید همگام

سایت همگام آموزش و پرورش

چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟

من رمز ورود به سامانه همگام هدایت تحصیلی hamgam.medu.ir را به درستی وارد می نمایم اما نمی توانم وارد سامانه شوم علت چیسن؟

ممکن است دکمه capslock شما به هنگام وارد نمودن رمز عبور روشن بوده باشد و یا اینکه کیبور شما زبان دیگری باشد. باید تمام موراد را بررسی نمایید.

 

آیا راهی برای ورود به سایت همگام هدایت تحصیلی با استفاده از کامپیوتر های شخصی وجود دارد؟

بله. شما می توانید با رایانه و همچنین گوشی های تلفن هوشمند خود وارد سامانه همگام شوید اما شرط ورود آن دریافت رمز از مدرسه و یا واحد فناوری می باشد.

 

چگونه در سایت همگام آزمون دهیم؟

جهت شرکت در آزمون هدایت تحصیلی سایت همگام به همراه مشخصات و رمز عبور همگام وارد سایت همگام شوید جهت آموزش های بیشتر وارد سایت شوید.