ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تکنیک های تست زنی شیمی کنکور

تکنیک های تست زنی شیمی کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مگه میشه فقط چهار پنج تا درس تخصصی داشته باشی و شیمی رو به حساب نیاری!!؟؟ تکنیک های تست زنی شیمی کنکور برای تسلط بر اون مباحث خیلی مهمه. باید ۱۰ ترفند و روش رتبه ها برای شیمی کنکور بدون فرمول رو بلد باشی تا بتونی بر همه درسا مسلط بشی. البته که میشه روی شیمی کنکور بدون فرمول حساب باز کرد. اما ما میگیم که چرا این کار رو نکنید و بهتره به سراغ دانلود تکنیک های شیمی برید. اگه بتونید فرمول های تستی شیمی رو با قلق تکنیک های تست زنی شیمی رتبه های برتر یاد بگیرید میتونید به راحتی درصد بالایی داشته باشید.

 

 

برای دریافت مشاوره در رابطه با تکنیک های تست زنی شیمی کنکور – برنامه ریزی و اطلاع از نحوه مطالعه هر یک از دروس با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

تکنیک های تست زنی شیمی کنکور چیه که من نمیتونم یاد بگیریم آخه؟؟؟

 

تکنیک های تست زنی شیمی کنکور چیه که من نمیتونم یاد بگیریم آخه؟؟؟

تکنیک های تست زنی شیمی کنکور چیه که من نمیتونم یاد بگیریم آخه؟؟؟

 

بهتون قول دادیم که بگیم چرا باید ۱۰ ترفند و روش رتبه ها برای شیمی کنکور بدون فرمول رو یاد بگیرید و بلد باشید. اولا خیلی خوبه که تصمیم گرفتید که به بالا بردن درصد شیمی فکر کنید . اما یه سوال : شما میتونید توی کنکور، درس شیمی رو 100 درصد بزنید؟؟ لابد میگید اگه میتونستیم که فکر این نبودیم که فقط مطالب حفظی رو بخونیم. بله. دقیقا منظور ما همه همینه. ببینید؛ خواندن سوالای حفظی به تنهایی، یعنی زدن درصد 100 در شیمی. از کجا میدونید امسال سخت ترین سوالا دقیقا همون مطالبی نیست که شما خوندید و می تونید بهشون جواب بدید؟؟

حالا ممکنه یه داوطلبی بگه که آقا من شیمی کنکور بدون فرمول رو خوب میخونم و نیازی به تکنیک های تست زنی شیمی کنکور برای فرمول ها ندارم. یه نکته خیلی ریز دیگه که تو تست زدن خیلی براتون مهم میشه رو هم باید مد نظر داشته باشید. همه سوالای حفظی بدون فرمول لزوما فقط به محتوا اشاره نداره و نمیتونید بگید که میتونم این تست ها رو بزنم. نکته بعدی اینکه حتی اگر همه اون سوالا رو بتونید جواب بدید، بازم درصد شما شاید حدودا 30 تا 40 درصد برسه. و این درصد اصلا برای قبولی تو کنکور خوب نیست.

این همه نگرانی و ترس شما از تست ها احتمالا به دلیل اینکه شما روش محاسبات سریع شیمی رو بلد نیستید. اگر بتونید یاد بگیرید که چطور محاسبات رو انجام بدید، چطور فرمول ها رو حفظ کنید و چطور از روش تست زنی شیمی کنکور استفاده کنید،  قطعا بهتر میتونید این مشکل رو حل کنید. اگه بلد نیستید و نمیدونید چطور میشه این کار رو انجام داد، میتونید قبل از اینکه یک سال عقب بیوفتید و زمان رو از دست بدید، با مشاوران ما به شماره های 9099075307 (از سراسر کشور) و 9099075307 (از استان تهران)از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

تکنیک های تست زنی شیمی کنکور برای زدن درصد 100 در کنکور

 

تکنیک های تست زنی شیمی کنکور برای زدن درصد 100 در کنکور

تکنیک های تست زنی شیمی کنکور برای زدن درصد 100 در کنکور

 

ما هم به دانش آموزا توجه داریم و هم داوطلبای کنکور. اگر واقعا میخواید درصد بالایی در کنکور برای درس شیمی داشته باشید، چاره ای جز این روش هایی که در ادامه میگیم ندارید.

 

زمان رو تنظیم کنید

ببینید اکثر داوطلبایی که سر جلسه وقتی میان بیرون خیلی ناراحتن و این موضوع رو عنوان میکنن که من نتونستم قبول بشم و… به این دلیل هست که اولا تو خونه تمرین کافی برای تست ها نداشتن و یا اینکه اصلا تست ها رو خوب نخوندن و بعضی ها هم که اصلا تست نزدن. دوم اینکه این داوطلبا با تکنیک های تست زنی کنکور آشنا نیستن. بنابراین اگر تو خونه، در کنکورهای آزمایشی و حتی کنکورهایی که از خودتون میگیرین، تمرین تست زنی نداشته باشید، حتما زمان بندی کنید که چقدر طول میکشه تا به جواب برسید.

 

از تکنیک های تست زنی شیمی کنکور اینکه با خستگی تست زدن رو تمرین کنید

میدونید که درس شیمی برای رشته تجربی آخرین درسی هست که بهش میرسن. بنابراین اگر تمرین خوبی نداشته باشید، نمیتونید به جواب درست و صحیح برسید. بعضی از داوطلبا میگن که ما نتونستیم سوالا رو بزنیم چون نرسیدم و خسته بودم و نتونستم خیلی رو سوالا تمرکز کنم. ببینید همه اون کسایی که مث شما اومدن کنکور بدن، اونا هم همین حس رو داشتن و اونا هم خسته بودن . اما آنچه یک داوطلب رو از داوطلب دیگه متمایز میکنه، همین تکنیک های تست زنی شیمی رتبه های برتر هاست.

 

مباحث رو به صورت تفکیکی کار کنید

یکی از تکنیک های تست زنی شیمی کنکور که باید بلد باشید و خوب تمرین کنید همینه. مباحث شیمی رو میتونیم به چند دسته تقسیم کنیم. برای مباحث مفهومی باید زمان ویژه ای رو اختصاص بدید . بهتره نکات حفظی رو جدا بخونید و تست بزنید. نکات فرمولی رو هم جدا بخونید و جدا تست بزنید.

 

نکات تست ها رو خوب بخونید

رعایت ۱۰ ترفند و روش رتبه ها برای شیمی کنکور بدون فرمول میتونه شما رو از داوطلبای دیگه متمایز کنه. این مسئله رو در نظر داشته باشید که طراحان سوال توی اکثر سوالات سعی میکنن که یه نکاتی رو به کار ببرن که دانش آموزا و یا داوطلبا یکم بهش بی توجه هستن و ممکنه نتونن حلش کنن. بنابراین اگر شما سعی کنید از اون تکنیک ها سر در بیارید و خوب بلد باشید، بهتر میتونید تو کنکور جواب سوالاتون رو بگیرید.

 

برای دانلود تکنیک های شیمی اقدام کن

یکی از مشکلات اکثر داوطلبان اینه که نمیتونن به سوالای تستی و فرمولی جواب بدن و به همین خاطر از این سوالات رد میشن و سعی می کنن به مابقی سوالاتی که احساس میکنن میتونن جواب بدن می پردازند. ذهن ما نمیتونه همه مطالب رو به خوبی به خاطر بسپاریم و به همه نکات تسلط لازم رو داشته باشیم. اگر این نکات رو همیشه در دسترستون داشته باشید، میتونید تسلط خوبی داشته باشید.

 

تمرین مهم ترین تکنیک های تست زنی شیمی

پر واضحه که داشتن تمرین توی هر کاری میتونه کمک کنه تا ما به موفقیت برسیم. اما این تمرین باید چطور باشه؟ شما باید اینقدر فرمول های تستی شیمی رو تمرین کرده باشین که وقتی به یه مسئله ای برمیخورید، سریع فرمولش بیاد تو ذهنتون و بتونید بهش جواب بدید. برنامه خودتون رو باید طوری تنظیم کنید که همیشه زمانی برای این تمرین ها بگذارید. یعضی مباحث مث دالتون رو نباید شما دیگه با فرمول جواب بدید. دیگه نیازی به این کار نیست و شما باید اینقدر تمرین داشته باشید که بدون دست به قلم شدن، جواب بدید به سوالات.

 

 

آیا فیلم ها میتونه برای تکنیک های تست زنی شیمی کنکور  کمک کنه؟

 

آیا فیلم ها میتونه برای تکنیک های تست زنی شیمی کنکور  کمک کنه؟

آیا فیلم ها میتونه برای تکنیک های تست زنی شیمی کنکور  کمک کنه؟

 

آموزش هایی که به صورت فیلم و یا تدریس هستند، همیشه بهتر از سایر موارد میتونه کمک کننده باشه. همه فیلم ها از کیفیت لازم و خوب برخوردار نیستند قطعا و به همین دلیل ما نمیتونیم بگیم صرف نگاه کردن به اون فیلم ها میتونه کمک کننده باشه . اما خیلی از دانش آموزان ممکنه از معلم خوبی برخوردار نباشن و ۱۰ ترفند و روش رتبه ها برای شیمی کنکور بدون فرمول را نتونن یاد بگیرن. این فیلم های آموزشی کمک میکنه تا شما بتونید بر تمام اون مباحث تسلط لازم رو پیدا کنید.

روش های ساده سازی حل فرمول ها برای اینکه زمان کمتری از شما گرفته بشه، از جمله تکنیک های تست زنی شیمی کنکور هست که در بسیاری از فیلم ها آموزش میدن و شما یاد میگیرید که چطور اون سوالات رو حل کنید و از زحماتتون نتیجه لازم رو بگیرید. مدرس برخی از فیلم های آموزشی رتبه های برتر کنکور هستند و به همین خاطر تکنیک های تست زنی شیمی رتبه های برتر وجود داره رو میتونن به خوبی آموزش بدن.

یکی از محاسنی که برای فیلم های آموزشی وجود داره اینه که شما میتونید هر زمانی که مایل باشید، برگردید به عقب و اون ها رو مجددا نگاه کنید تا اگر جایی برای شما ابهامی وجود داره و یا اینکه سوالی دارید، برطرف بشه. ما میتونیم بهترین فیلم های آموزشی رو به شما داوطلبان عزیز کنکور تجربی و ریاضی ارائه بدیم و علاوه بر اون مباحث، میتونید با مشاوران ما نیز در ارتباط باشید و سوالاتتون رو از ما بپرسید. همچنین امکان مشاوره حضوری نیز، برای افراد واجد شرایط به صورت محدود وجود خواهد داشت.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با تکنیک های تست زنی شیمی کنکور و همچنین ۱۰ ترفند و روش رتبه ها برای شیمی کنکور بدون فرمول به شما داوطلبان عزیز ارائه دهیم. در صورتی که سوالی در رابطه با مطالب ارائه شده دارید و یا اینکه مایل به دریافت لینک دانلود تکنیک های شیمی و فرمول های تستی شیمی می باشید، میتوانید با مشاوران ما که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید. همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهیم بود. کافی است با شمار های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

اهمیت مشاوره کنکور پزشکی به صورت تضمینی

تکنیک های تست زنی شیمی کنکور

۱۰ ترفند و روش رتبه ها برای شیمی کنکور بدون فرمول

تکنیک های تست زنی شیمی کنکور

 

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه می توانم به تکنیک های تست زنی شیمی کنکور تسلط لازم را پیدا کنم؟

ما برخی از نکات مهم در رابطه با ۱۰ ترفند و روش رتبه ها برای شیمی کنکور بدون فرمول را به شما آموزش خواهیم داد، شما نیز می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید.

 

آیا می توان با یادگیری شیمی کنکور بدون فرمول به همه سوالات بدون فرمول پاسخ درست داد؟

با توجه به اینکه هر ساله، نحوه طراحی سوالات متفاوت می باشد، لذا ممکن است در این کنکور، سوالات فرمولی بسیار سخت و دشوار باشند و همین مسئله موجب شود تا شما نتوانید درصد بالایی در این زمینه داشته باشید.

 

چگونه می توانم به لینک دانلود تکنیک های شیمی دسترسی یابم؟

جهت دریافت لینک دانلود و همچنین تسلط بر تکنیک های تست زنی شیمی رتبه های برتر می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • چگونه تست بزنیم تا موفق شویم

  چگونه تست بزنیم تا موفق شویم؟ { 10 اصل مهم تست زنی}

  چگونه تست بزنیم تا در کنکور بتوانیم موفق شویم؟ در این مقاله 10 اصل تست زنی در کنکور را برای شما شرح می دهیم .در دوران تحصیل در مدارس به دلیل تشریحی بودن امتحانات و عادت برای موفقیت در امتحانات...
 • روش تست زدن ریدینگ کنکور

  روش تست زدن ریدینگ کنکور 1403 + بهترین روش

  بخش ریدینگ یا همان درک مطلب سوالات زبان آزمون سراسری از جمله بخش هایی است که عدم آشنایی با روش تست زدن ریدینگ کنکور می تواند استرس زیادی را در مواجه با آن برای داوطلب ایجاد کند. همین عدم اطلاع...
 • افزایش سرعت تست زنی کنکور

  افزایش سرعت تست زنی کنکور

  آیا تکنیک های تست زنی را بلد هستید و می دانید یکی از مواردی که می‌تواند باعث کسب رتبه بالا در کنکور شود بالا بودن سرعت تست زنی می باشد. توجه داشته باشید بسیاری از افراد نمی توانند با سرعت...
 • روش dls در شیمی کنکور

  روش dls در شیمی کنکور

  آیا با روش dls در شیمی کنکور ، آشنایی دارید؟ این روش یکی از جدیدترین و به روزترین تکنیک های تست زنی در کنکور است که با استفاده از آن می توانید به تمامی سوالات از جمله استوکیومتری و… پاسخ...
تماس با مشاور