ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

اهمیت مشاوره کنکور پزشکی به صورت تضمینی

مشاوره کنکور پزشکی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شوق به پوشیدن لباس سفید، موجب می شود تا برای مشاوره کنکور پزشکی مراجعه نمایند. در این میان مشاوره با 10 رتبه برتر کنکور پزشکی نیز می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. البته کسب موفقیت در این رشته بواسطه مشاوره تضمینی کنکور پزشکی تا حد زیادی حتمی خواهد بود.

 

جهت ثبت درخواست برای مشاوره کنکور پزشکی-بانک سوالات تجربی و رتبه های قبولی در پزشکی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

اهمیت مشاوره کنکور پزشکی در چیست؟

 

اهمیت مشاوره کنکور پزشکی در چیست؟

 

آمارها نشان می دهند که بیشترین تعداد داوطلبان کنکور مربوطه به رشته تجربی می باشند. دلیل این امر هم را بخوبی مشخص است. بازار کار خوب و جذابیت رشته های پزشکی افراد بسیاری را به این سمت متمایل کرده است. اما آیا قبولی در این رشته ها به همین سادگی است؟ رازهای موفق چه چیزهای می تواند باشد.

دشواری و فراز و نشیب های زیاد این مسیر، باعث شده است که لزوم مشاوره کنکور پزشکی در بسیاری از متقاضیان احساس شود. یک نکته در اینجا حائز اهمیت است که نمی توانیم همه مشاوره ها را مفید و یا حتی معتبر بدانیم. چرا که ما به راهنمایی نیاز داریم که با هدف و موقعیت فردی ما متناسب باشد.

مشاوره تضمینی کنکور پزشکی که در ایران تحصیل ارائه داده می گردد، با در نظر گرفتن تمام جنبه های شخصیتی، محیطی، علمی و خانوادگی انجام می شود. یکی از مواردی که کیفیت مشاوره را تا حد زیادی بالا می برد، مشاوره با 10 رتبه برتر کنکور پزشکی است که می تواند یک گزینه طلایی برای متقاضیان باشد.

 

مزیت های مشاوره با 10 رتبه برتر کنکور پزشکی

بسیاری از داوطلبان با وجود علاقه شدیدی که به رشته های پزشکی دارند، اما نمی دانند که دقیقا رتبه قبولی در رشته های پیراپزشکی چه رتبه ای است.

این مورد می تواند تاثیر بسیار زیادی در برانگیختن ما و بالا بردن میزان فرد تلاش دارد. در مشاوره کنکور پزشکی، رتبه ها و درصدهای مختلف در اختیار مراجعان قرار داده می شود.

این کار باعث می شود تا فرد مطلع شود که در هر شهر و دانشگاهی تا چه اندازه احتمال قبولی وجود دارد. علاوه بر این درصدهای عمومی و اختصاصی لازم برای پذیرفته شدن مشاوره با 10 رتبه برتر کنکور پزشکی قابل دستیابی است.

به این ترتیب یک مرجع معتبر در اختیار متقضی خواهد بود تا بر اساس آن تصمیم بگیرد که بر روی کدام دروس تاکید بیشتری داشته باشد. 

اگر قصد شرکت کردن برای رشته پزشکی دارید، بهتر است از قبل دانشگاه (های) مورد علاقه خود را مشخص کنید و بعلاوه اینکه می خواهید در دانشگاه های دولتی پذیرفته شوید یا آزاد نیز بایستی مشاوره تضمینی کنکور پزشکی مطرح شود. چرا که ممکن است میان رتبه های قبولی این دانشگاه ها تفاوت های کوچکی وجود داشته باشد.

 

ویژگی های یک مشاوره تضمینی کنکور پزشکی خوب

 

ویژگی های یک مشاوره تضمینی کنکور پزشکی خوب

 

در بازار شلوغ مشاوره های تحصیلی و تعداد بی شمار موسسات آموزشی که با تبلیغات گسترده داوطلبان کنکور را به سوی خود می کشانند، چگونه می توان اطمینان کرد؟ از چه طریقی می توان فهمید که هزینه های هنگفتی که در این راه صرف می کنیم بیهوده نخواهد بود؟ در ادامه به ویژگی های یک مشاوره تضمینی کنکور پزشکی خوب می پردازیم.

 

1. داشتن تجربه بالا

سابقه درخشان در هر زمینه ایی می تواند یک ملاک خوب برای انتخاب باشد. مشاوری که با مشاغل مربوط به رشته تجربی آشنایی دارد به قول معروف با خم و چم های مسیر به خوبی آشنایی دارد و راهکار استثناعات را به خوبی می داند. از تاثیر درصدها، دروس و ضرایب آگاه است. بنابراین در یاری رساندن به متقاضی از هیچ کمکی دریغ نمی کند.

 

2. آشنایی با ویژگی های روانشناختی

مشاوران با افراد متفاوتی و روحیات مختلفی سر و کار دارند. بنابراین آگاهی از ویژگی های فردی یکی از لزومات این کار است. مشاوران ایران تحصیل با داشتن تجربه و مدارج عالیه در این زمینه بخوبی می توانند با توجه به شرایط و خصوصیات فردی داوطلب را راهنمایی کند.

علاوه بر این، تجویز یک برنامه ریزی ثابت برای همه افراد کاری اشتباه است. برای مثال، داوطلب متاهل با داوطلب مجرد و یا شاغل دارای شرایط متفاوتی است. ما با آگاهی از همه این موارد مشاوره کنکور پزشکی را ارائه می دهیم که متناسب با فرد باشد.

 

3. ایجاد نظم برای مشاوره کنکور پزشکی

برخی از مشاوران بعد از پذیرفتن و کسب هزینه مشاوره کنکور پزشکی ، در برگزاری جلسات و ارائه برنامه ریزی اهمال می کنند. لغو کردن قرارهای گفتگو و یا تغییر مداوم آن ها یکی از زنگ های خطر مشاوران ایران تحصیل است. به همین منظور کارشناسان در تمامی روزهای هفته در اختیار متقاضیان می باشند.

 

4. تسلط به منابع

کتاب های تست و کمک آموزشی کنکور تجربی که امروزه در اختیار داوطلبان است، با نام ها و تبلیغات عجیب و غریب کنکوری ها را ترغیب به خرید می کنند. وظیفه یک مشاور خوب راهنمایی متقاضی برای گزینش منابع درست است. این امر بخصوص در مشاوره کنکور پزشکی بایستی رعایت شود، چرا که رقابت شدیدی در این رشته وجود دارد.

 

5. ایجاد روحیه دوستانه از نکات مشاوره کنکور پزشکی

 

ایجاد فضای دوستانه در مشاوره کنکور

 

فضای حاکم در جلسه اهمیت فوق العاده ایی دارد. بهترین مشاور کنکور کسی است که به خوبی گوش می دهد، به خواسته ها، انتظارات و توانایی های فرد احترام گذاشته و با توجه به آن ها یک مسیر درست را در پیش روی متقاضی قرار دهد.

این گفتگو بایستی صمیمانه باشد. مشاوری که دارای طبع شوخ طبعی نیر باشد، به فرد امکان نزدیک شدن و اعتماد می دهد. 

علاوه بر همه این ها، گاهی نیز پیش می آید که متقاضی دچار مشکلات پیش بینی نشده ایی می شود. یک مشاور خبره در چنین شرایطی انعطاف پذیری بالایی دارد و برنامه را به نحوی تغییر می دهد که مشکلی در کیفیت مطالعه ایجاد نشود. علاوه بر این، همدردری می تواند مانند یک لطف بزرگ برای فرد دیده شود.

 

6. شناخت استعدادها 

متاسفانه بسیار پیش می آید که داوطلبان بر اساس مصلحت هایی مثل رضایت خانواده، درآمد بالا و موقعیت خوب اجتماعی، دست به تصمیم گیری های اشتباهی می زنند. این مسئله مخصوصا در مورد دانش آموزان رشته تجربی بسیار اتفاق می افتد و بسیاری در آینده دچار پشیمانی می شوند.

کارشناسان ایران تحصیل با شناخت استعداد ها و توانمندی های متقاضی سعی می کنند تا بهترین راهنمایی و مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور 99 را ارائه دهند. چرا که این تصمیم گیری مهم ترین مرحله زندگی هر فرد است و آینده او را مشخص می کند. اگر فردی حتی موفق به قبولی در کنکور شود، اما به رشته خود بی علاقه باشد، آینده تحصیلی و شغلی خوبی نخواهد داشت. 

 

7. آشنایی با ضرایب و محتوای کتب

دروس تخصصی رشته تجربی اعم از ریاضی، زیست، شیمی، فیزیک و شیمی هر کدام دارای ضرایب متفاوتی هستند. در این بین مشاور بایستی بدانند که مثلا مباحث مهم زیست در کنکور کدام ها هستند. علاوه بر این، تاثیر هر کدام این درس ها بر زیرگروه های مختلف نیز بایستی توسط مشاور به متقاضی اطلاع رسانی شود.

مشاور تحصیلی خبره و حرفه ایی، اطلاعات به روزی از چگونگی سوالات کنکور دارد. تحلیل سوالات، یافتن بخش های پر سوال کتب، تعیین سطح دشواری و آسانی آزمون هر سال از جمله وظایف مشاور خوب است. بدین ترتیب، متقاضی محتوای هر کتاب را بخش بندی می کند و با توجه تعدا صفحات و اهمیت آن، زمان بندی خواهد کرد. 

 

8. برنامه ریزی خوب ویژگی اصلی مشاوره کنکور پزشکی

اصلی ترین کار مشاور تحصیلی  این است که بهترین برنامه ریزی را در اختیار متقاضی قرار دهد. برای مثال برای درسی مانند شیمی لازم است که دانش آموز بداند بودجه بندی زمین شناسی کنکور تجربی چگونه است. او می داند که زمان های استراحت بین دروس چقدر باید باشد. یا اینکه روش خلاصه بندی زیست شناسی چه تفاوتی با خلاصه بندی درسی مانند ریاضی یا فیزیک دارد.

گاهی فرد با معرفی مشاوره با 10 رتبه برتر کنکور پزشکی، از بازار کار رشته های تجربی و مزایا و معایب آن ها مطلع می شود. بدین ترتیب با هوشیاری کاملی هدف خود را تعیین و متناسب با برنامه ریزی می کند. بهترین روش صحیح خلاصه نویسی و جمع بندی در روزهای نزدیک کنکور نیز از جمله ضروریات مشاوره کنکور پزشکی است.

 

9. معرفی روش های درست مرور

 برای مثال فردی که به تازگی شروع به مطالعه کرده و دارای پایه ضعیفی است نسبت به فردی که قبلا هم مطالعه داشته است، دارای برنامه های مرور متفاوتی است. در سایت ایران تحصیل آموزش روش جمع بندی سه روز یکبار و مرور منظم دروس ارائه می شود تا مطالب خوانده شده به فراموشی سپرده نشوند.

شیوه های صحیح مرورهای کوتاه مدت و بلند مدت درس زیست شناسی که یکی از مهم ترین منابع رشته تجربی است، به فرد آموخته می شود. البته کاملا مشخص است که عمل به این برنامه ریزی ها مهم ترین بخش کار است و بر عهده خود فرد می باشد. بنابراین نتیجه گیری تنها زمانی محقق می شود که با تلاش همراه باشد.

 

انواع روش های ارائه مشاوره تضمینی کنکور پزشکی

 

انواع روش های ارائه مشاوره تضمینی کنکور پزشکی

 

سایت ایران تحصیل به منظور تسهیل ارائه مشاوره به داوطلبان کنکور مخصوصا افراد علاقه مند به رشته های پزشکی و پیراپزشکی از چند روش استفاده می کند.

در مشاوره تلفنی داوطلبان عزیز می توانند از طریق شماره تماس های درج شده در مقاله و سایت با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرند و سوالات خود را بپرسید. مشاوره با 10 رتبه برتر کنکور پزشکی از طریق تماس تلفنی امکانپذیر است.

مشاوره کنکور آنلاین نیز برای افرادی در نظر گرفته شده است که به هر دلیلی مایل به مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی نیستند. متقاضیان عزیز می توانند سوالات خود را در تمام حیطه های تحصیلی همچون پرسیده و راهنمایی دریافت نمایند.

مشاوره تضمینی کنکور پزشکی حضوری نیز یک گزینه دیگر برای استفاده از راهنمایی های کارشناسان ایران تحصیل است. البته نکته قابل توجه در این نوع مشاوره آن است که ظرفیت ها به صورت محدود است و افراد بایستی در روزهای قبل اقدام به هماهنگی برای روز مراجعه نمایند. بدین ترتیب از نزدیک با همکاران ما در ارتباط خواهند بود. 

 

چه زمانی برای مشاوره کنکور تجربی شرکت کنیم؟

چیزی که مسلم است این است که کنکور جایی برای آزمون و خطا نیست. این آزمون هر یک سال یکبار برگزار می شود. علاوه بر این، از آنجا که منابع کنکور از تمام پایه های دهم، یازدهم و داوزدهم می باشد، پیشنهاد می شود که برای مشاوره کنکور پزشکی از سال های اولیه دبیرستان مراجعه کنید.

مزیت این کار در این است که با برنامه ریزی درستی پیش می روید و عادت های مطالعه شما شکل می گیرد. البته مشاوره با 10 رتبه برتر کنکور پزشکی نشان می دهد که حتی در صورت مراجعه دیرتر نیز به شرط عمل و تلاش می توان نتیجه درستی گرفت. گاهی نیز پیش می آید که در فرصت کوتاه نیز می توان نتیجه بسیار خوبی گرفت.

مشاور می تواند در شما ایجاد انگیزه کند، شما را با شیوه های جدید مطالعاتی آشنا کند، کمک کند تا نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید.

در ایام مدرسه و یا تابستان نیز می توان از مشاوره تضمینی کنکور پزشکی بهره برد و با آمادگی بهتری به استقبال کنکور رفت. البته به دلیل فاصله زمانی این فصل تا برگزاری کنکور و شرایط ویژه آن، بهتر است از برنامه ریزی تابستان کنکور استفاده کنید.

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش شد تا از طریق شرح چگونگی مشاوره با 10 رتبه برتر کنکور پزشکی، به توضیح درباره مزایا و معایب مشاوره کنکور پزشکی پرداخته شود. چنانچه به دنبال مشاوره تضمینی کنکور پزشکی، می توانید همه روزهای هفته از طریق شماره های درج شده در سایت با متخصصان و مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید. 

مطالب مرتبط

رتبه قبولی رشته فوریت های پزشکی

بانک سوالات کنکور تجربی

رتبه قبولی پزشکی

رتبه لازم برای رشته پرستاری آزاد و سراسری

مشاوره کنکور پزشکی

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه با اطمینان خاطر یک مشاوره کنکور پزشکی انتخاب کنیم؟ 

مشاور باید کسی باشد که بر مسائل روانشناختی و تحصیلی مسلط باشد. کارشناسان ما در ایران تحصیل به دلیل تجربه و تخصص بالا در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند و پاسخگوی هر گونه سوال می باشند. 

در مشاوره با 10 رتبه برتر کنکور پزشکی چه چیزهایی لحاظ می شود؟

شما در این مشاوره با یک برنامه ریزی درست شروع به مطالعه می کنید و با نظارت مشاور تا رسیدن به نتیجه پیش می روید. علاوه بر این، آشنایی با تاثیر دروس، میزان سوال خیزی مباحث و بازار کار هر رشته نیز از جمله فواید مشاوره کنکور پزشکی ۱۴۰۳خواهد بود. 

آیا می توان به مشاوره تضمینی کنکور پزشکی  اعتماد کرد؟

تضمینی بودن موفقیت تنها به مشاور بستگی ندارد و اهمیت خود داوطلب را می طلبد. اما به طور کلی اگر مشاور در کار حرفه ایی باشد می تواند متقاضی را پر انگیزه کرده و به موفقیت برساند. 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی

  لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی 1403 + شرایط و دانشگاه ها

  لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی 1403 اعلام شد. افرادی که قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور تجربی را دارند ابتدا باید از شرایط ثبت نام در این رشته‌ها اطلاعات کامل را به دست آورده و سپس برای اسم...
 • نحوه دریافت تاییدیه تحصیلی برای ترمیم معدل کنکور

  نحوه دریافت تاییدیه تحصیلی برای ترمیم معدل کنکور 1403 | ایران تحصیل

  دریافت تاییدیه تحصیلی برای ترمیم معدل یکی از بهترین روش‌هایی بسیار مفید برای داوطلبان کنکور سراسری به شمار می‌رود. با استفاده از این تاییدیه، داوطلبان می‌توانند تاثیر بسیار زیادی در بهبود رتبه کنکور خود داشته باشند. همان طور که می‌دانید،...
 • تغییر رشته از پرستاری به داروسازی

  تغییر رشته از پرستاری به داروسازی + بخشنامه 1403

  آیا تغییر رشته از پرستاری به داروسازی امکان‌پذیر است؟ چگونه می‌توان از رشته پرستاری به رشته‌های دیگر مانند داروسازی تغییر رشته داد؟ برای این تغییر رشته باید چه شرایطی داشت؟ آیا تغییر رشته در این زمینه تصمیم درستی است؟ در...
 • کارنامه قبولی پرستاری سراسری

  رتبه قبولی پرستاری 1403 + تحلیل کارنامه‌ مناطق قبولی آزاد

  کارنامه قبولی پرستاری سراسری می‌‌تواند شما را با درصد دروس و رتبه قبولی پرستاری سراسری آشنا سازد. چرا که با بررسی کارنامه پرستاری متوجه خواهید شد برای مطالعه هر درس لازم است چقدر زمان صرف کنید و بر کدام یک...
تماس با مشاور