ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

پشتیبانی سایت پادا

پشتیبانی سایت پادا + پاسخگوی تلفنی 24 ساعته مشکلات پادا

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۱۹
پشتیبانی سایت پادا
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نحوه ارائه پشتیبانی سامانه پادا مشخص شده است. ما در این مطلب قصد داریم مشکلات پادا و نظرات در مورد سایت پادا را بررسی کنیم. سامانه پادا، یکی از سامانه های مربوط به پرونده های الکترونیکی دانش آموزان است. این سامانه در حال حاضر توسط آموزش و پرورش در دسترس بوده و برای اینکه دانش آموزان به کارنامه و پرونده خود دسترسی داشته باشند، راه اندازی شده است. این سامانه برای معلمان، دانش آموزان ومعلمان در دسترس می باشد و افراد مختلف می توانند با وارد کردن نام کاربری ورمزعبور خود وارد این سامانه شوند. تمامی اطلاعات در این سامانه به صورت الکترونیکی در دسترس می باشد. اگر برای ورود به سایت پادا مشکل داشته باشید، لازم است از پشتیبانی سایت پادا، استفاده کنید. پشتیبانی سایت پادا، پاسخگوی نیازهای شما در ارتباط با سامانه خواهد بود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نظرات در مورد سایت پادا از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

پشتیبانی سایت پادا چگونه ارائه می شود؟

ما در این قسمت قصد داریم نحوه ارتباط با پشتیبانی سایت پادا را بررسی کنیم. در خصوص پشتیبانی سایت پادا، لازم است بدانید این سامانه تا به امروز شماره و راهی خاص را برای ارتباط با پشتیبانی معرفی نکرده است. به همین دلیل نیز کارشناسان ما با پاسخگوی تلفنی 24 ساعته مشکلات پادا را برطرف کرده و به شما کمک می کنند تا مشکلات خود را برطرف کنید.

 

 

نظرات در مورد سایت پادا

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد  ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا وارد شوید

 

 

مشکلات پادا شامل چه مواردی می شود و چه راه حل هایی برای آن ارائه شده است؟

نام کاربری و رمز عبور سامانه پادا چیست ؟ یکی از سوالاتی که در رابطه با سامانه پادا پرسیده می شود، مربوط به نحوه استفاده از نام کاربری و رمز عبور است. در این خصوص باید به شما بگوییم که کدملی همان نام کاربری و کلمه عبور همان رمز عبور سامانه سیدا است.

مدارک لازم در پرونده تحصیلی دانش آموزان در سامانه پادا چیست؟ یکی از سوالات دیگری که در مورد سامانه پادا پرسیده می شود، در رابطه با مدارک مورد نیاز در این سامانه است. مدارک لازم برای پرونده تحصیلی دانش آموزان بر روی این سایت به صورت کامل معرفی شده است.

کارنامه دانش آموزان در کدام قسمت سامانه پادا موجود است؟ همانطور که گفته بودیم، در سامانه پادا امکان مشاهده کارنامه افراد وجود دارد. کارنامه ها در قسمت سوابق تحصیلی درج می شود.

 

 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام پایه نهم در سایت پادا کلیک کنید.

 

 

نحوه ثبت نام در سامانه پادا pada.medu.ir

سامانه دانش آموزی پادا سامانه ای است که دانش آموزان می توانند با مراجعه به آن بدون نیاز به حضور در مدرسه یا انجام خدمات حضوری، به ثبت نام در مدارس پرداخته و یا انتخاب رشته خود را انجام دهند. همچنین می توان کارنامه انلاین و غیر حضوری خود را از این سامانه دریافت نمود. در این سامانه اولویت با حفظ سلامت دانش آموزان است و امکان استفاده از خدمات آن در پایه های مختلف تحصیلی وجود دارد. برای ثبت نام در این سامانه لازم است منتظر اعلام تاریخ شروع ثبت نام بمانید. برای انتقال به مدرسه ای دیگر از طریق اطلاعات تحصیلی و کارنامه  لازم است به از سایت در سامانه pada.medu.ir استفاده کنید. برای ثبت نام لازم است ابتدا نوع ثبت نام خود را مشخص کنید. جهت پیش ثبت نام، ابتدا گزینه اول را کلیک کرده و سپس اگر دانشجو جدیدالورود هستید، یا قصد ثبت نام در مدارس شاهد را دارید باید روی گزینه های مورد نظر کلیک کنید.

در مراحل بعدی، اطلاعات خود را از جمله نام کاربری و رمز عبور وارد کنید.

 در قسمتی که مربوط به وارد کردن مشخصات فردی و تحصیلی است می توانید اطلاعات مورد نظر را وارد کرده و منتظر تایید اطلاعات باشید.

 

 

مشکلات پادا

 

 

نحوه انتخاب رشته در سامانه پادا

در این سامانه امکان انتخاب رشته نیز وجود دارد. برای انتخاب رشته باید ابتدا فرم هدایت تحصیلی پایه نهم را دریافت کرده و اطلاعات آن را تکمیل نمایید.

برای شرح جزییات مراحل در این قسمت همراه باشید.

ابتدا لازم است به آدرس اینترنتی سامانه در آدرس pada.medu.ir مراجعه نمایید. در صفحه دومی که به شما نمایش داده می شود، قسمت دریافت کارنامه را بزنید. در نهایت، در سه قسمت آخر اطلاعات وارد شده را با دقت وارد کنید و روی گزینه ورود کلیک نمایید. در این مرحله همان فرم هدایت تحصیل، را مشاهده خواهید کرد که لازم است آن را پر کنید.

 

 

نحوه دریافت نام کاربری و رمز عبور سامانه پادا

همانطور که می دانید برای ورود به سامانه پادا، لازم است از نام کاربری و رمزعبور استفاده کنید. اگر نام کاربری و رمزعبور خود را دریافت نکرده باشید، یا اشتباه وارد کنید، اجازه ورود به سامانه را نخواهید داشت.

توجه داشته باشید که برای دسترسی به اطلاعات دانش آموزان از طریق سایت پادا، ابتدا باید ثبت نام خود را در سامانه سیدا انجام داده باشید. اگر به نام کاربری و رمز عبور خود در سیدا دسترسی ندارید، لازم است از مدیر مدرسه خود نام کاربری و رمز عبور را دریافت کنید.

 

 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام پایه دهم در سایت پادا کلیک کنید.

 

 

دریافت کارنامه دانش آموزان از سامانه پادا

در این قسمت همراه ما باشید تا نحوه دریافت کارنامه دانش آموزان از سامانه پادا را بررسی کنیم. درج نمرات در کارنامه از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. زیرا اگر کوچک ترین اشتباهی در ثبت نمرات وجود داشته باشد، مشکلات متعددی به وجود خواهد آمد. برای مشاهده کارنامه لازم است پس از پایان دوره به وبسایت جهت مشاهده مراجعه نمایید. برای مشاهده کارنامه به صورت آنلاین، لازم است مراحل زیر را طی کنید.

ابتدا به آدرس pada.medu.ir مراجعه نمایید.

سپس در صفحه ای که باز می شود، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

در نهایت با وارد کردن گزینه کارنامه، می توانید کارنامه تحصیلی خود را مشاهده کنید.

امکان پرینت کردن کارنامه نیز در این سامانه وجود دارد.

اگر از این سامانه نتوانستید، کارنامه خود را بگیرید، می توانید به سایت همگام مراجعه کنید تا نسخه آنلاین کارنامه خود را از سامانه دریافت کنید.

 

 

دریافت پرونده الکترونیکی از سامانه پادا

یکی از امکانات دیگری که در سامانه پادا وجود دارد، امکان دریافت پرونده الکترونیکی است. این هم خدمت پر فایده دیگری است که در این سامانه ارائه شده و دانش آموزان می توانند از آن استفاده کنید. البته برای دریافت پرونده الکترونیکی از طریق سامانه لازم است، ابتدا اطلاعات از طریق سامانه سیدا وارد شده باشد. از آنجایی که یک سری مشکلات در سامانه سیدا برای وارد کردن نمرات اعشاری وجود دارد، به همین دلیل دانش آموزان برای مشاهده پرونده الترونیکی خود با یک سری مشکلات رو به رو هستند. البته گفته شده که این مشکلات به زودی برطرف خواهد شد.

 

 

پشتیبانی از سایت مجازی

 

 

رفع مشکل ورود به سامانه پادا

برای ورود به سامانه پادا، اگر مشکلی دارید در این قسمت همراه ما باشید تا این مشکلات را بررسی کنیم. مواردی همچون، ضعیف بودن سرعت اینترنت، عدم دسترسی به داده ها و سایر موارد دیگر، از جمله علل احتمالی اختلال در این سایت هستند.

برای برطرف کردن این مشکلات پیشنهاد می کنیم که ابتدا مواردی همچون، سرعت اینترنت، نحوه ورود به اطلاعات و سایر خطاها را بررسی کنید. اگر باز هم مشکل برطرف نشد، از صفحه مرورگرتان، خارج شده و دوباره به آن وارد شوید.

 در نهایت باز هم برای برطرف کردن مشکلات احتمالی، می توانید از مرورگر فایرفاکس برای ورود اطلاعات استفاده کنید.

گاهی مشکلات مربوط به سامانه، مربوط به وارد نکردن کد امنیتی سایت می باشد. برای ورود به وبسایت پادا، یک کد امنیتی به شما نشان داده خواهد شد که باید آن را به درستی وارد کنید. اگر این کد را صحیح وارد نکرده باشید، برای ورود با مشکل رو به رو خواهید شد.

در خصوص وارد شدن به سامانه، بهتر از سامانه های زیر استفاده کنید:

 • ورژن فایرفاکس 30 به بالا
 • ورژن کروم 49 به بالا
 • ورژن اینترنت اکسپلورر 11 به بالا

 

 

ورود همکاران به سامانه

برای ورود به سامانه، همکاران لازم است مراحل زیر را طی کنند.

همکاران، با سمت کاربری مدیر در ابتدا لازم وارد سایت سیدا شوند.

وارد قسمت منوی مدیریت کاربران شوید و گزینه انتصاب و دسترسی را بزنید. سپس می توانید کلاس مد نظرتان را انتخاب کرده و روی نام خانوادگی جهت مرتب سازی الفبایی بزنید. در این صفحه گزینه ای با نام نمایش در اکسل دارد که می توانید روی آن کلیک کرده و فایل اکسل را ذخیره نمایید. پس از مرتب سازی و حذف کدملی، می توانید فایل مربوط به کلاس را ذخیره کرده و فایل pdf را به اشتراک بگذارید.

 

 

نظرات در مورد سایت پادا

در این قسمت همراه ما باشید تا نظرات در مورد سایت پادا و نکات مرتبط با این سامانه را بیشتر بررسی کنیم.

در خصوص نظرات راجع به سامانه پادا باید بگوییم که این سامانه تا به امروز با مشکلات بسیاری رو به رو بوده است و متاسفانه به دلیل عدم ارائه پشتیبانی، نه تنها مشکلات والدین و دانش آموزان را کاهش نداده حتی بیشتر هم کرده است. به طور مثال بسیاری از والدین نمی توانند به مشاهده اطلاعات کارنامه فرزند خود بپردازند و یا در هنگام ثبت نام در سامانه مشکل دارند.

اگر شما هم در رابطه با این موضوع مشکلاتی داشته اید و توانسته اید راه حل خوبی برای آن پیدا کنید در قسمت نظرات در مورد سایت پادا این موارد را با ما در میان گذاشته و مطرح کنید.

نکات مربوط به سامانه نیز شامل موارد زیر می شود:

در ابتدا لازم است بدانید که سامانه پادا، شبیه به سیدا می باشد.

دانش آموزان می توانند وارد سامانه شوند و به مشاهده اطلاعات در آن بپردازند.

تمامی افراد لازم است با کدملی وارد این سامانه شوند.

علاوه بر کدملی، یک کد امنیتی نیز مورد نیاز است.

 

 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام پایه هشتم در پادا کلیک کنید.

 

 

آخرین اخبار مرتبط با سامانه پادا

در این قسمت همراه ما باشید تا آخرین اخبار مرتبط با سامانه پادا را بررسی کنیم.

در 3 مهر خبری که منتشر شد؛ این بود که افراد جا مانده از ثبت نام می توانند با مراجعه به سایت پادا و ثبت نام نهایی، از امکانات این سایت استفاده کنند.

در 16 شهریور نیز خبری مبنی بر اینکه، کليه فرآيندهای ثبت نام دانش آموزان مدارس استثنايی در سامانه سيدا توسط مدير يا معاون اجرايی اجرا می شود و نیازی به ثبت نام توسط خود دانش آموزان نیست.

کارت ورود به جلسه نهایی نیز در شهریور ماه سایت پادا، قرار خواهد گرفت. این خبر در 8 شهریور روی سایت قرارگرفته است. 

در تاریخ 3 شهریور، این خبر منتشر شده بود اگر دانش آموزی قصد تغییر مدرسه خود را دارد، باید ثبت نام قبلی خود را لغو نماید تا امکان ثبت نام وی در مدرسه جدید فراهم شود.

در تاریخ 2 شهریور، اعلام شد که تمامی افراد برای ورود به این سامانه، لازم است یک کدملی و یک رمزعبور 8 رقمی داشته باشند.

در تاریخ 1 شهریور، اعلام شد که دانش آموزان در پایه دهم براساس نتایج اعلام شده از هدایت تحصیلی، می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.

در تاریخ 30 مرداد اعلام شده بود که کلیه دانش آموزان پایه دهم برای ورود به مدارس شاهد، تا 30 مرداد فرصت دارند.

در تاریخ 25 مرداد اعلام شده بود که دانش آموزان لازم است، تا زمانی که هنوز آزمون نمونه دولتی اعلام نشده، مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

در خبرهای دیگر مرداد ماه نیز به این موضوع اشاره شده بود که برای ورود به این سامانه، نام کاربری و رمزعبور مورد نیاز است. 

 

 

برای آشنایی بیشتر با سامانه پادا کلیک کنید.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی جزییات و نکات مرتبط با پشتیبانی سایت پادا بپردازیم. اینکه این سامانه چیست، چه خدماتی را به دانش آموزان ارائه می دهد. مشکلات پادا چیست و نظرات در مورد سایت پادا چگونه است، همگی بررسی شدند. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص، پشتیبانی سایت پادا داشتید می توانید با پاسخگوی تلفنی 24 ساعته مشکلات پادا و کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه برطرف کردن مشکلات پادا از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

فراموشی نام کاربری ایران خودرو

فراموشی رمز عبور سامانه سیدا + بازیابی مستقیم

پشتیبانی سامانه گلستان

مشکلات پادا

نظرات در مورد سایت پادا

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا امکان ورود دانش آموزان به سایت پادا وجود دارد؟

بله این امکان برای دانش آموزان وجود دارد.

پشتیبانی سامانه پادا چگونه ارائه می شود؟

برای دریافت پشتیبانی با ما تماس بگیرید.

آیا سامانه پادا کارنامه را نیز نشان می دهد؟

بله امکان مشاهده کارنامه در این سامانه وجود دارد.

سامانه پادا برای چه مقاطعی خدمات ارائه می دهد؟

مقاطع اول تا دهم ارائه خدمات دارد.

نظرات

 1. رسول
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

  سلام
  چرا گزینه ای برای نام مدرسه رو بنویسیم نداره بعدشم مینویسه نام مدرسه رو وارد کنید
  خوب کجاش باید بنویسیم
  لطفا کمک کنید
  با تشکر

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام روزبخیر
   با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 2. سعیده
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۸

  سلام چرا هرچی می‌خوام وارد سایت بشم اجازه نمیده و وارد سایت نمیشه
  ضمناً بچه‌های ۴ابتدایی از چ تاریخی پیش ثبت‌نام آغاز میشه

  • heydari
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقتتوو بخیر..زمانش متعاقبا اعلام میشه

 3. الینا
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

  سلام ثبت نام میان پایه برای پایه ششم مدرسه شاهد چه زمانیه؟

  • gholizadegan
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام سایت و چک کنید جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 4. حسین
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

  سلام ببخشید واسه ثبت نام پایه هفتم پیش ثبت نام رو که میزنم وارد که میشم میزنه مهلت پایان یافته، واقعا مهلت ثبت نام تمام شده؟ اگه تمام شده چیکار باید کرد چطوری ثبت نام کنیم؟

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر
   متاسفانه زمان ثبت نام به اتمام رسیده میتوانید مراجعه حضوری به مدرسه داشته باشید در صورت ظرفیت احتمال پذیرش میباشد

 5. y
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

  سلام وقت بخیر ببخشید فایل قسمت المپیاد دانلود نمیشه،خواستم بدونم چطور میشه اونو دانلود کرد؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

   سلام مراجع کنیدبه اموزش پرورش برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 6. علیرضا
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

  کی ثبت نام پایه دهم باز میشه؟ فقط هفتم هست.

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   با سلام در لحظه باز شدن ثبت نام از طریق سایت اطلاع رسانی میشود

 7. علیرضا
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

  کی ثبت نام شاهد دوره دوم شروع میشه؟ هرچی میزنم پایه دهم نمیاره فقط هفتم داره.

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   با سلام در زمان باز شدن ثبت نام از طریق این سایت اطلاع رسانی میشود

 8. علی اکبر
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

  سلام کی ثبت نام شاهد دوره دوم شروع میشه
  من هرچی میزنم برام هفتم میاره نه دهم

  • bahraii
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقتتون بخیر .هنوز سامانه برای مقطع نهم باز نشده است

  • علیرضا
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   منم همین مشکلو دارم.

 9. مهرزاد
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

  کی ثبت نام کلاس هفتم میاد

  • aghazade
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام
   درحال حاضر ثبت نام اغاز شده

مطالب مرتبط

تماس با مشاور