ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پذیرش سپاه ارومیه – پذیرش سرباز در سپاه ارومیه

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
پذیرش سپاه ارومیه

پذیرش سپاه ارومیه

پذیرش سپاه ارومیه برای انجام خدمت سربازی باشد یا به صورت استخدام سپاه ارومیه به عنوان کادر مانند دیگر مراکز گزینش سپاه می باشد لذا متقاضیان محترم ارومیه می توانند با تکمیل مدارک خود بر اساس استان محل زندگی و شرایط تأهل خود برای استخدام در سپاه ارومیه اقدام کنند . جهت اطلاع از نحوه پذیرش سربازی در سپاه ارومیه و اطلاع از شرایط استخدام در سپاه ارومیه از خدمات مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از شرایط استخدام در سپاه ارومیه و نحوه پذیرش خدمت نظام وظیفه در سپاه ارومیه جهت خدمت سربازی چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های 9099075307 و 9099075307

 

نحوه پذیرش سپاه ارومیه

انجام خدمت سربازی یا همان پذیرش سربازی در سپاه ارومیه مقداری با شرایط اخذ امریه سربازی در سپاه ارومیه متفاوت است. زیرا پذیرش سرباز در سپاه ارومیه برای انجام خدمت سربازی زیر نظر نیروهای مسلح ارومیه است که خدمت آن 21 ماه می باشد ولی امریه سربازی سپاه ارومیه 24 ماه است.

برای پذیرش خدمت سربازی در سپاه ارومیه مدرک خاصی مورد نیاز نمی باشد و مشمولین باید عضو بسیج آن هم به صورت فعال در ارومیه باشند و همچنین داشتن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج دارای نمره مثبت می باشد. یعنی اگر فردی در ارومیه دوره تکمیلی بسیج را طی کرده باشد از امتیاز مثبتی بهره مند خواهد شد.

 

شرایط پذیرش در سپاه ارومیه

اما باید گفت برای پذیرش سپاه ارومیه دارا بودن گواهینامه دوره تکمیلی بسیج هرگز الزامی نمی باشد و می توان گفت در ارومیه اختیاری است اما این را باید گفت که سه ماه کسری خدمت در ارومیه به همراه خواهد داشت. ولی گروهی از سپاه های ارومیه مانند سپاه ارومیه بزرگ هستند که یکی از شروط خود را دارا بودن برگه دوره تکمیلی بسیج ارومیه می دانند اما به جرأت می توان گفت که برای پذیرش سپاه ارومیه این کار اختیاری است اما کسری خدمت دارد . این کسری خدمت البته جدا از کسری خدمت بسیج فعال ارومیه می باشد و به مجموع کسری خدمت ها اضافه خواهد شد.

اما این احتمال می رود که اگر مشمولی دارای برگه تکمیلی بسیج باشد شرایط بهتری برای پذیرش سپاه ارومیه و یا استخدام در سپاه ارومیه خواهند داشت و ممکن است با درصد بیشتری بتوان گفت که پذیرش سپاه ارومیه خواهد شد. ولی با توجه به اینکه در حال حاضر انجام دوره های تکمیلی بسیج ارومیه نسبت به سال های گذشته کم شده است این احتمال می رود که در سال 97 از الزامات پذیرش سرباز در سپاه ارومیه برداشته شود و تنها به عضویت بسیجی فعال بسنده کنند و شاید حتی در آینده در ارومیه این مورد از بالا بردن شانس هم کم کند و حتی کسری خدمتی که برای دوره تکمیلی در نظر گرفته بودند نیز حذف گردد. کلیه سوالات پذیرش سرباز سپاه ارومیه – استخدام رسمی در سپاه ارومیه و .. را می توانید از مشاوران مرکز سوال نمایید.

 

تاریخ و زمان پذیرش سپاه ارومیه

تاریخ پذیرش سپاه ارومیه در سال 97 همانند دیگر نیروهای مسلح می باشد زیرا برنامه اعلامی اعزام به خدمت سربازان مربوط به نظام وظیفه می باشد و فراخوان هر دوره از سوی سازمان نظام وظیفه ناجا ارومیه اعلام می شود و افراد با توجه به مراجعه به دفاتر پلیس +10 ارومیه می توانند برگ سفید یا همان برگ معرفی به مراکز آموزش را دریافت کنند که در داخل آن برگه محل و نیروی خدمتی آنان مشخص خواهد شد و چنانچه پذیرش سپاه ارومیه شده باشند نیز در داخل آن برگه مشخص خواهد شد. بر این اساس خواهد بود که اگر مشولین لیسانس یا فوق لیسانس یا دکتری در ارومیه باشند تاریخ تاریخ جذب سرباز در سپاه اول ماه های زوج خواهد بود مثلا اول اردیبهشت ،‌یا اول تیر یا اول شهریور می باشند. و اگر فوق دیپلم،‌ دیپلم یا زیر دیپلم در ارومیه باشند 19 هرماه خواهد بود. بر همین اساس نیز ماه های اعزام به خدمت سپاه برای شهر ارومیه نیز به همین شکل می باشد.

برای پذیرش سپاه ارومیه مشمولین عزیز می توانند بعد از ارسال دفترچه خدمت سربازی و گرفتن برگ سبز اعزام به خدمتشان با مراجعه به دفاتر منابع نیروی انسانی نیروی زمینی سپاه یا قرارگاه خاتم الانبیا یا سپاه های استانی یا نواحی بسیج یا نسبت به درخواست پذیرش سرباز وظیفه سپاه ارومیه اقدام نمایند تا خدمت سربازی خود را در سپاه بگذرانند. مراجعه به سپاه منطقه هیچ گونه تضمینی برای پذیرش در سپاه ارومیه نخواهد بود.

متقاضیان خدمت در نواحی مقاومت بسیج ارومیه نزدیک محل سکونت خود می توانند با مراجعه به معاونت نیروی انسانی کادر ناحیه ارومیه و تکمیل فرم پذیرش و پس از تایید فرمانده ناحیه ارومیه با در دست داشتن مدارک :برگه پذیرش ،برگه اعزام به خدمت ،گواهی عضویت بسیج ارومیه و… دوماه قبل از تاریخ اعزام به منابع نیروی انسانی وظیفه سپاه ارومیه مراجعه نمایند و در صورت داشتن شرایط اولیه و تکمیل نشده سهمیه آن دوره در ارومیه ، به پذیرش سپاه در بیایند. نحوه پذیرش سرباز در ارتش در شهر ارومیه نیز به همین صورت می باشد.

 

مدارک لازم برای پذیرش یا استخدام در سپاه ارومیه

در پایان به مراحل گرفتن پذیرش و یا استخدام در سپاه ارومیه اشاره می کنیم

ابتدا دفترچه خود را جهت استخدام در سپاه ارومیه پست کنید.

پس از آنکه دفترچه را پست کردید پس از چند روز برگ سبز پذیرش در ارومیه برای شما آماده است و حالا می توانید با در دست داشتن مدارکی که در پایین آورده شده است به مراکز سپاه ارومیه مراجعه کرده و در صورت داشتن سهمیه جذب اقدامات اولیه پذیرش شما در سپاه ارومیه صورت گرفته و مدارک ذیل را از نامبرده درخواست می نمایند:

الف) اصل و کپی برگه اعزام

ب) کپی شناسنامه و کارت ملی

ج) اصل و کپی کارت بسیج فعال یا عادی ارومیه

د) اصل و کپی کارت دوره تکمیلی در بسیج ارومیه

ه)سابقه بسیج در ارومیه

براساس اعلام پلیس+10، افرادی که پیش از ورود به غیبت با بسیج ارومیه همکاری کرده‌ اند، برای مدت عضویت آنان، کسر خدمت سربازی در سپاه ارومیه محاسبه می‌ شود، ولی برای آن دسته از افرادی که در زمان غیبتشان عضو بسیج فعال ارومیه بوده اند کسر خدمت به آن ها تعلق نخواهد گرفت.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان سربازی اطلاع ازنحوه پذیرش سرباز یا استخدام در سپاه ارومیه و چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9099075307 ( استان ارومیه) و یا 9099075307 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه ارومیهکانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه ارومیه

کانال اطلاع رسانی پذیرش سپاه ارومیه

 

مطالب مرتبط :

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی ارومیه

معافیت پزشکی دیسک کمر

مراحل اخذ معافیت کفالت مادر در ارومیه

امریه سربازی ارومیه

شرایط معافیت سربازی سه برادری

سوالات پذیرش سرباز در سپاه ارومیه

معافیت پزشکی چشم

استخدام در سپاه ارومیه

پذیرش سپاه ارومیه98

پذیرش سرباز در سپاه ارومیه

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

6 دیدگاه دربارهٔ «پذیرش سپاه ارومیه – پذیرش سرباز در سپاه ارومیه»

 1. Avatar photo علی گفت:

  سلام من چن ماهی است که مراحل گزینش سپاه را تمام کرده ام اما نمیدانم چرا اعزام نمیکنند چگونه بفهمم چه ماهی اعزامم میکنند؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر باید با شما تماس گرفته شود برای این موضوع و هماهنگی لازم انجام میشود

 2. Avatar photo حمیدرضا مظلومی گفت:

  علاقه خیلی زیاد دارم بسیج ویژه بشیم دیپلم ندارم‌

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   برای بسیج ویزه باید به پایگاه بسیج مراجعه کنید

 3. Avatar photo حمیدرضا مظلومی گفت:

  سلام آق من چطور بسيج ویژه بشیم کمک کن نوکرتم 😭😭

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   با سلام
   باید به پایگاه بسیج مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور