نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت
نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 آغاز شد داوطلبان گرامی ! از آنجایی که ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت بصورت اینترنتی انجام می‌شود، در نتیجه لازم و ضروری است که با دانلود و مطالعه دقیق دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، فرم ثبت نام را بطور دقیق تکمیل نمایید. کنکور ارشد وزارت بهداشت جهت قبولی در دوره‌های روزانه (عادی)، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد اسلامی ، همه ساله بصورت یکپارچه و جامع برگزار می‌گردد.

شایان ذکر است کلیه متقاضیان محترم ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانند به منظور تسهیل در امر ثبت نام و دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد وزارت بهداشت 98 و همچنین اطلاع دقیق از رتبه و تراز لازم جهت قبولی در رشته محل های مختلف از سراسر کشور با شماره های مرکز مشاوره ثبت نام سنجش به شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 تماس از استان تهران ، تماس حاصل نمایند پاسخگویی مرکز 8 صبح الی 12 شب.

 

داوطلبان محترم جهت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و اطلاع از رشته محل ها و درصد های قبولی از سراسر کشور می توانید با مرکز مشاوره و ثبت نام ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب

 

زمان و نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت از امروز 1 اسفند ماه آغاز شده و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت شایان ذکر است ثبت نام و انتخاب رشته آزمون ارشد وزارت بهداشت و اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت ، بصورت اینترنتی می‌باشد و شما می‌بایست بدین منظور فقط به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایید . در این سامانه می توانید با بهرمندی از منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت موفقیت لازم را کسب کنید.

 

شرایط عمومی ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

1- عدم شهرت به فساد اخلاقی

2- عدم داشتن سوء پیشینه کیفری

3- عدم اعتیاد

4- برخورداری از سلامت کامل جسمی متناسب با رشته انتخابی

5- اعتقاد به دین اسلام یا ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی

6- عدم عضویت و وابستگی به احزاب و گروه‌های محارب

7- اعتقاد به قانون اساسی و عدم مخالفت با نظام جمهوری اسلامی ایران مدارک مورد تایید ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

 

شرایط اختصاصی نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

1- داوطلبانی که مدارکی از جمله مدرک کارشناسی  ، مدرک کارشناسی ارشد ، مدرک دکتری عمومی گروه پزشکی و مدارک بالاتر داشته باشند که مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت باشد و همچنین دانشجویانی که حداکثر تا سی ام شهریورماه 97 بتوانند فارغ التحصیل شوند ، مجاز به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97-98 می‌باشند . این مورد یکی از مهم ترین موارد قابل ذکر در مبحث نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت می باشد .

2- پذیرفته شدگان دوره‌های روزانه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت امسال که در دانشگاه مورد نظر خود ثبت نام کرده یا ثبت نام نکرده‌اند حق شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت را ندارند .

3- کلیه داوطلبان لازم است جهت انتخاب رشته مورد علاقه خود ، متناسب با مدارک مورد تایید ثبت نام ارشد وزارت بهداشت هر رشته امتحانی ، اقدام نمایند . با دانلود دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، مدارک مورد پذیرش هر رشته را در جدول شماره یک که در دفترچه آمده است ، مشاهده نمایند .

تبصره : داوطلبان گرامی توجه داشته باشید در صورتی که مطابق با جدول شماره یک، اقدام به انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97-98 نکنید ، در هر مرحله‌ای از روند برگزاری آزمون اعم از : بررسی مدارک ، اعلام نتایج آزمون ارشد وزارت بهداشت 97-98 ، پذیرش و دوره تحصیل که باشید، از مراحل سنجش حذف شده و قادر به ادامه تحصیل نخواهید بود .

 

4- کلیه داوطلبانی که در دوره‌های رایگان مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده‌اند، در صورت ثبت نام و پذیرش مجدد در دوره روزانه ملزم به پرداخت شهریه خواهند شد . اما لازم به ذکر است با انتخاب رشته‌هایی که مدرک تحصیلی مورد پذیرش آنها ، کارشناسی ارشد باشد، از پرداخت شهریه معاف می‌باشند .

5- متقاضیان دوره کارشناسی ارشد برای اطلاع از نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97-98 باید دقت داشته باشند از جمله شرایط شرکت در آزمون وزارت بهداشت برای داوطلبین دانشجو انصراف از از دانشگاه است .

6- دانشجویانی که از تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد محروم شده‌اند، در صورتی که بتوانند با دانشگاه خود تسویه نمایند، قادر خواهند بود در آزمون ارشد وزارت بهداشت 97-98 در رشته‌ای متفاوت با رشته قبلی خود شرکت نمایند .

7- قابل توجه داوطلبانی که رشته تحصیلی آنها در ردیف رشته‌های کارشناسی وزارت بهداشت است ، این داوطلبان لازم است وضعیت طرح نیروی انسانی خود را مشخص نمایند، در غیر اینصورت قبولی آنها در آزمون، در هر مرحله از تحصیل که باشند لغو می‌گردد.

نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت و دفترچه ثبت نام را با مطالعه نمایید مشاوران مرکز ایران تحصیل به شما توصیه می‌کنند  دفترچه راهنما را در این مقاله دانلود و به دقت مطالعه نمایید تا از باقی شرایط  و منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت مطلع شوید.

 

برای مشاوره نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 با شماره 9099072952 (تماس از سراسر کشور) 9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرید.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت می‌رسانیم که زمان و نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت از سی ام بهمن ماه 1397 آغاز و تا سیزده ام اسفندماه ادامه خواهد داشت . نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت به اینصورت است که به آدرس سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه می‌کنید و مراحل ثبت نام را انجام می‌دهید..

متقاضیان ثبت نام آزمون وزارت بهداشت می توانند بر اساس مدرک کارشناسی ارشد و یا مدرک بالا تر ، دو رشته از دو گروه متفاوت را برگزینند زیرا رشته‌های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در چهار گروه ارائه خواهد شد . بعد اطلاع از نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت  و انتخاب رشته وزارت بهداشت ، متقاضیان با پرداخت هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت لازم است با مراجعه به سامانه ثبت نام کارشناسی ارشد رشته های پزشکیsanjeshp.ir ) ، فرم ثبت نام را کامل نمایند . داوطلبین محترم می توانند برای بهرمندی از مشاوره تلفنی کنکور وزارت بهداشت با شماره های 9099072952 ( استان تهران) – 9099072952 تماس حاصل نمایند .

 

کانال اطلاع رسانی نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت
کانال اطلاع رسانی نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

مطالب مرتبط نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.