ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت 1403 + مستقیم | sanjeshp

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۶
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳
کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت یکی از مهم‌ترین مدارکی است که داوطلبان آزمون‌های ارشد وزارت بهداشت باید همراه خود داشته باشند. این کارت حاوی اطلاعات مهمی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره داوطلبی، تاریخ و محل برگزاری آزمون است. از این رو، هر داوطلب باید پیش از روز آزمون این کارت را دریافت و به همراه داشته باشد تا بتواند در آزمون شرکت کند.

دریافت کارت ورود به جلسه معمولا به صورت آنلاین و از طریق سایت رسمی وزارت بهداشت انجام می‌شود. داوطلبان باید در زمان مقرر به این سایت مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، کارت خود را دریافت کنند. همچنین، توصیه می‌شود که داوطلبان از کارت خود چند نسخه چاپی تهیه کرده و یکی از آن‌ها را در روز آزمون به همراه داشته باشند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت 1403

 توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد عموما چند روز قبل از برگزاری آزمون آغاز می‌شود و این امکان را برای داوطلبان فراهم می‌کند تا در صورت داشتن هر گونه اشکال یا خطا در اطلاعات موجود بر روی کارت، به باجه‌های رفع نقص مراجعه کرده و اصلاحات لازم را انجام دهند.

با توجه به اینکه زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت سال گذشته در تاریخ 1 تا 4 خرداد ماه بود، پیش بینی می‌شود داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه ارشد پزشکی 1403 نیز در همین تاریخ می‌توانند با مراجعه به سایت سنجش پزشکی sanjeshp.ir اقدام نمایند. داوطلبان پس از دریافت کارت خود باید آن را پرینت کرده و در محل برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت  حضور داشته باشند. عدم حضور با کارت ورود به جلسه به منزله غیبت محسوب می‌شود. از سوی دیگر، داوطلبانی که توانستند کارت خود را دریافت نکنند، می‌توانند در زمان تعیین شده جهت اصلاحات و دریافت کارت اقدام نمایند.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت 1403

همانطور که در بالا نیز ذکر شد دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت به صورت اینترنتی انجام می‌گیرد. برای این منظور، لازم است که متقاضیان گرامی با استفاده از کد رهگیری که در هنگام نام‌نویسی دریافت نموده‌اند و سایر مشخصات خواسته شده، به سایت sanjeshp.ir مراجعه و برای اخذ کارت خود اقدام کنند.

نکته دیگر آنکه، داوطلبان همراه با این کارت می‌توانند راهنمای آزمون را نیز دریافت کنند. در ادامه با روند ورود به سامانه کنکور ارشد وزارت بهداشت و نحوه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت آشنا می‌شویم. راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت به شرح زیر است:

 • ابتدا وارد آدرس اینترنتی سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir  شوید.
 • سپس بر روی گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون” مطابق تصویر زیر کلیک نمایید.

 

مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت

 • در این مرحله از دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت، بعد از اینکه کد رهگیری را وارد نمودید کارت ورود به جلسه به شما نشان داده می‌شود و می‌توانید آن را چاپ کنید.

مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت-بهداشت

توجه نمایید که نداشتن کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به منزله غیبت محسوب می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با کارت ورود به جلسه آزمون وزارت بهداشت با مشاوران ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 در تماس باشید.

 

رفع نقص کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت 1403

در کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت هرکدام از شرکت‌کنندگان، اطلاعات شخصی اعم از نام و نام خانوادگی، رشته امتحانی، آدرس حوزه امتحانی، معدل و … درج شده است.

داوطلبان می‌بایست پس از دریافت این کارت، حتما با دقت موارد درج شده در آن را مطالعه کنند تا بعداً با مشکل مواجه نشوند. اما چنانچه در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت، در هرکدام از اطلاعات وارد شده شاهد اشتباه یا تناقضی بودید، می‌توانید برای رفع آن اقدام کنید.

برای این منظور، سازمان سنجش باجه‌های رفع نقصی را درنظر گرفته است که داوطلبان با مراجعه به آنها می‌توانند اشکلات موجود را گزارش و برطرف نمیاند.

این کار معمولا به صورت حضوری انجام می‌گیرد. به شکلی که همزمان با صدور کارت ورود به جلسه، آدرس باجه های همه استان‌ها در سایت سنجش قرار گرفته و متقاضیان می‌توانند برای این امر به نزدیکترین باجه محل زندگی خود مراجعه فرمایند. همچنین، برای اطلاع دقیق از آدرس باجه‌های نزدیک به محل زندگیتان می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

کال تو اکشن تماس

ویرایش معدل در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

داوطلبان امکان ویرایش معدل خود را در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت دارند. این امکان برای دانشجویان سال آخر کارشناسی که میانگین واحدهای خود را در فرم  ثبت نام کنکور ارشد اشتباه وارد کرده اند، فرصتی است تا معدل خود را تصحیح کنند. همچنین، هر گونه اشتباه در معدل می‌تواند منجر به محرومیت داوطلب شود، بنابراین اصلاحات لازم باید در این مرحله انجام شود. در صورت ویرایش معدل، دانشجویان باید فرم مربوطه را دوباره تکمیل کرده و به تایید دانشگاه خود برسانند.

برای اطلاع از نتایج ارشد وزارت بهداشت کلیک کنید.

چند نکته در مورد دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت 1403

به اطلاع داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت  برای شرکت در آزمون جلسه ارشد پزشکی ۱۴۰۳، بایستی در زمان مقرر از مرکز سنجش پزشکی، کارت ورود خود را دریافت نمایند. جهت دریافت کارت، می‌توانند با وارد کردن کد رهگیری ثبت‌نام خود در سایت sanjeshp.ir، اقدام نمایند.

همچنین بهتر است که چند نکته مهم را به اطلاع متقاضیان عزیز برسانیم. برای تعدادی از داوطلبان این سوال مطرح می‌شود که کدام اطلاعات توسط خود شخص قابل تغییر بوده و کدام یک باید توسط سازمان سنجش اصلاح گردد.

 • در مواردی در کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت  همچون نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، کد ملی، دین، تاریخ فارغ التحصیلی، سهمیه‌های کنکور کارشناسی ارشد و … داوطلب خود می‌تواند اصلاحات لازم را انجام دهد.
 • برای تغییر مشخصاتی همچون معلولیت، مقطع تحصیلی، اولویت انتخابی، نیازمندی به منشی و یا عنوان رشته تحصیلی باید به باجه‌های رفع نقص مراجعه شود.
 • سهمیه 25 درصدی ایثارگران قابل ویرایش نیست. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که حتما در زمان ثبت‌نام در وارد کردن اطلاعات این بخش نهایت دقت را داشته باشید.
 • اگر نقص کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت به مواردی همچون نداشتن عکس، عدم مهر، عدم وضوح کافی و یا عکس اشتباهی مربوط باشد، متقاضی می‌تواند با به همراه داشتن دو قطعه عکس، کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت و کارت ملی خود به باجه‌های رفع نقص مراتب را گزارش دهد.
 • چنانچه در فرم ثبت‌نام اولیه خود، سهمیه خاصی را علامت زده‌اید اما ارگان مربوطه آن را تایید نکرده است، لازم است که دو روز پس از برگزاری آزمون، از نهادهای مربوطه پیگیر شوید، چراکه در صورت عدم تایید این ارگان‌ها، سهمیه‌های درخواستی ثبت شده در فرم نام‌نویسی، هیچ‌گونه تاثیری نخواهند داشت.

 

بنر کال تو اکشن

 

 

 

 

برای دریافت پی دی اف مقاله کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت کلیک کنید.

 

5/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت در چه زمانی منتشر می‌شود؟

طبق آخرین اطلاعیه ها، کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت  از اواخر اردیبهشت ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

برای دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت به کجا مراجعه کنیم؟

برای این منظور می توانید به سایت سنجش آموزش پزشکی مراجعه فرمایید.

آیا در هنگام اخذ کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت امکان ویرایش وجود دارد؟

بله. متقاضیان می‌توانند در مهلت دریافت کارت ورود به جلسه، موارد جزئی از جمله معدل خود را وارد یا اصلاح نمایند.

نظرات

6 دیدگاه دربارهٔ «دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت 1403 + مستقیم | sanjeshp»

 1. Avatar photo Sh گفت:

  سلام
  میشه سهمیه استعداد درخشان رو موقع دریافت کارت وارد کرد؟
  چون مشخص نبود تعلق میگیره سهمیه یا نه نزده بودم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام
   در مهلت ویرایش میشود

 2. Avatar photo دریا گفت:

  زمانش هنوز مشخص نیست؟
  من به کسی پول دادم که انجام بده الان خبری ازش نیست تا کارتمو نگیرم نمیتونم مطمئن شم. اگر برم وزارت بهداشت میشه بگن که ثبت نامم انجام شده یا نه؟

  1. Avatar photo rezai گفت:

   سلام وقت بخیر . باید با کد رهگیری و شماره پرونده وارد سایت مربوطه شوید و دریافت بفرمایید

 3. Avatar photo لیالی گفت:

  سلام خسته نباشید. برای پرینت کارت امتحان ارشد وزارت بهداشت باید کاغذش رو پرس کنیم یا باید جوری باشه که بشه روش چیزی نوشت>

  1. Avatar photo rezai گفت:

   سلام وقت بخیر . میتوانید پرس کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • کد ضریب ارشد در کارنامه آزمون کارشناسی ارشد

  کد ضریب ارشد در کارنامه آزمون کارشناسی ارشد

  کد ضریب ارشد در کارنامه آزمون کارشناسی ارشد درج شده است تا رشته‌ گرایش‌ها را به همراه هر مجموعه امتحانی از هم تفکیک کند. از این رو افراد برای مطالعه منابع امتحانی، تاثیر و ضریب هر درس و نحوه اولویت‌بندی...
 • انتخاب رشته مجازی ارشد

  انتخاب رشته مجازی ارشد 1403 + نرم افزار هوش مصنوعی ایران تحصیل

  انتخاب رشته مجازی ارشد یکی از مراحل مهم و حساس برای دانشجویان کارشناسی ارشد است که می‌تواند تاثیر زیادی بر آینده تحصیلی و حرفه‌ای آن‌ها داشته باشد. در این فرآیند، دانشجویان بر اساس علاقه‌ها، توانایی‌ها و شرایط خود، رشته‌های مختلف...
 • دفترچه ثبت نام بدون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور ارشد آزاد ۱۴۰۳ + دانلود PDF

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای متقاضیان و دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل ارشد بدون کنکور هستند منتشر شده است و تمام داوطلبان میتوانند با دانلود و مطالعه دقیق آن از ضوابط و شرایط ثبت...
 • کارنامه اولیه آزمون ارشد

  سامانه مشاهده کارنامه اولیه آزمون ارشد ۱۴۰۳

  کارنامه اولیه آزمون ارشد ۱۴۰۳ منتشر شد. هم‌زمان با اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور ، کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده و شرکت نموده اند، چنانچه در جلسه آزمون حضور داشته‌اند، می‌توانند در زمان مقرر...
تماس با مشاور