منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99 به این دلیل اهمیت دارد که دانش آموزان تنها از طریق شرکت در آزمون می‌توانند به مدارس تیزهوشان راه یابند و در این مسیر برخلاف مدارس نمونه دولتی , هیچ سهمیه‌ای (مناطق – شاهد – جانبازان – روستایی) کارساز نیست. بنابراین برای مشاوره موفقیت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم، جز برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم و تلاش خود داوطلب ، آشنا بودن با منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99 نیز بسیار پراهمیت است.

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99 مشخص شد به اطلاع دانش آموزان متقاضی ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان سمپاد می رسانیم که از امروز می توانند با تماس با مرکز مشاوره سمپاد از منابع امتحانی مدارس تیزهوشان و نمونه سوالات آن اگاه شوید و همچنین می توانید ثبت نام در آزمون را نیز از این درگاه پیگیری نمایید با توجه به تجربیات می توان گفت دانش آموزانی که برنامه ریزی خوبی جهت قبولی داشته اند و منابع را نیز در اختیار داشتهه اند بهترین نتیجه را گرفته اند ضمنا دانش آموزان و اولیای گرامی توجه داشته باشند که ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم فقط از درگاه azmoon.medu.ir امکان پذیر بوده و همچنین دقت داشته باشند که اطلاعات مورد نیاز و جزییات نیز در سایت سمپاد به نشانی sampad.medu.ir بیان شده است.

 

 

 

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99 سمپاد
منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99 سمپاد

 

برای اطلاع از منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99 با مرکز سمپاد ایران تحصل تماس بگیرید.

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور تماس با شماره 9099072952 از استان تهران

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

دقت کنید که اصلی ترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم همان کتاب‌های درسی دانش آموزان هستند و حجم بیشتر سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم از داخل کتاب‌های درسی طراحی می‌شوند. مطالعه کامل و دقیق کتاب های درسی در اولویت می‌باشد. سپس شما عزیزان می‌بایست برای تقویت مهارت و تسلط بیشتر در پاسخ به سوالات، از منابع کمک درسی استفاده کنید زیرا برخی از سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم از خارج از کتاب طرح می‌شوند و شما اگر آماده نباشید و با دروس آزمون تیزهوشان نهم به دهم آشنایی نداشته باشید و از کتاب های کمک درسی در این زمینه استفاده نکنید در پاسخ دادن به این سوالات دچار مشکل جدی خواهید شد. جهت اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان تماس بگیرید.

 

سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

 

[button color=”orange” link=”https://irantahsil.org/downloads/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%86%d9%85%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%af%db%8c-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%b3/” align=”center”]جهت دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی کلیک کنید[/button]

 

محتوای سوالات آزمون تیزهوشان پایه نهم به دو دسته تقسیم می‌شود : سوالات تحصیلی و سوالات تحلیلی

سوالات استعداد تحصیلی : هشتاد درصد از سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم ، شامل سوالات استعداد تحصیلی هستند و تمام این سوالات از داخل کتاب‌های درسی طراحی می‌شوند . این سوالات بصورت تستی و با تاکید بر توانایی بالای شناختی دانش آموزان و تسلط آنها بر مفاهیم کتاب های درسی طراحی می‌گردند.

سوالات استعداد تحلیلی : سوالات تحلیلی بیست درصد از سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم را شامل می‌شود و از خارج کتاب‌های درسی طراحی می‌گردند. هدف از طرح این سوالات این هست که دانش آموز بتواند از عهده طبقه بندی و سازماندهی مباحث مختلف و همچنین تحلیل مطالب بربیاد.

تعداد سوالات استعداد تحصیلی و ضرایب آن در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99

سوالات تحصیلی – منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم
درس تعداد ضریب زمان پاسخگویی
قرآن و معارف اسلامی 8 2 یک ساعت و 25 دقیقه
زبان و ادبیات فارسی 15 2
علوم تجربی 17 2
ریاضی 20 3
مطالعات اجتماعی (تاریخ ،جغرافیا،مدنی) 15 1
انگلیسی 15 2

تعداد سوالات استعداد تحلیلی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99

سوالات تحلیلی – منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم
درس تعداد زمان پاسخگویی
استعداد تحلیلی 15 15 دقیقه

سوالات آزمون تیزهوشان بصورت چهار گزینه‌ای هستند. هر پاسخ صحیح سه امتیاز مثبت دارد. هر پاسخ اشتباه یک امتیاز منفی دارد. اگر به سوالی دو پاسخ داده شود یک امتیاز منفی دارد. اگر به سوالی پاسخی ندهید امتیاز منفی به آن تعلق نمی‌گیرد.

 

جهت دریافت نمونه سوالات امتحانی و تست های آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی اینجا کلیک کنید

 

معرفی بهترین منابع کمک آموزشی منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99

همانطور که اشاره کردیم، ابتدا باید کتب درسی بصورت کامل مطالعه شود و سپس برای افزایش مهارت و تسلط، از کتاب‌های کمک آموزشی استفاده گردد. سعی کنید منابع کمک آموزشی را با دقت و آگاهی انتخاب نمایید و آنها از منابع جامع و معتبر باشند و تنها جنبه تبلیغاتی نداشته باشند.

ما به شما کمک می‌کنیم تا منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم را برای هر درس تهیه کنید و در مسیر موفقیت در آزمون آمادگی بیشتری کسب نمایید. با ما تماس بگیرید.

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور تماس با شماره 9099072952 از استان تهران مرکز ایران تحصیل 8 صبح الی 1 شب

مناسب ترین منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم عبارتند از :

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم – ریاضی : درس ریاضی در آزمون تیزهوشان نهم دارای 20 سوال است که با ضریب 3 محاسبه می‌شوند. ما به شما کتاب‌های کمک آموزشی را پیشنهاد می کنیم که موفقیت در آزمون تیزهوشان را برای شما قطعی کنند.

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم – علوم : درس علوم در آزمون تیزهوشان دارای هفده سوال با ضریب دو می‌باشد و منابع متعددی دارد که دانش آموزان محترم جهت آشنایی با کتب کمک درسی می توانند این منابع را در اختیار داشته باشند جهت دریافت منابع با شماره های بالا تماس حاصل نمایید.

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم – فارسی : این درس در آزمون دارای پانزده سوال با ضریب دو می‌باشد ضمنا دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت دریافت کتب درسی و منابع آزمون با مرکز تماس حاصل نمایند.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه کتاب های آموزشی و کمک درسی پایه نهم متوسطه با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم – شرایط پذیرش آزمون تیزهوشان نهم 98-99

1– دانش اموز تابعیت ایرانی داشته باشد. دانش آموزان غیر ایرانی می‌توانند برای اطلاع از شرایط پذیرش دانش آموزان غیر ایرانی در آزمون تیزهوشان با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرند تا راهنمایی شوند.

2- دانش آموزان علاقمند به شرکت در آزمون تیزهوشان باید در حال تحصیل در پایه نهم متوسطه باشند.

3- معدل سالانه هشتم متوسطه شما باید بالای 19 باشد.

 

توجه کنید : دانش آموزان دوره دوم متوسطه که تحصیلات پایه هفتم و هشتم را در مدارس تیزهوشان گذرانده‌اند می توانند با شرایطی خاص بدون آزمون در مدارس تیزهوشان تحصیل نمایند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم – زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم 98-99

به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رسانیم که تاریخ ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم در اواسط بهمن است و دانش آموزان عزیز می‌بایست با ورود به سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان Azmoon.medu.ir مراحل ثبت نام را انجام دهند.

در فروردین ماه نیز موعد پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم است که با مراجعه به سامانه اقدام به پرداخت اینترنتی می‌کنید.لازم به ذکر است برای آگاهی از بهترین مدارس در شهر خود می توانید روی عبارت معرفی مدارس تیزهوشان کلیک کنید.

برای اطلاع دقیق از منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم – زمان برگزاری آزمون تیزهوشان و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و دروس آزمون تیزهوشان نهم به دهم ، سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم
از هر نقطه کشور که هستید با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم – زمان برگزاری آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان پایه نهم می‌توانند یک هفته قبل از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه خود را از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان دریافت نمایند. برای اطلاع از نحوه دریافت و چاپ کارت ورود به جلسه با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند. آزمون تیزهوشان نهم 98-99 نیز در اواسط اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

 

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99 – اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

حدود پنج الی شش هفته بعد از برگزاری آزمون، می‌توانید با مراجعه به Azmoon.medu.ir نتایج آزمون – کارنامه و در صورت قبولی، نام مدرسه‌ای که در آن پذیرش شده‌اید را مشاهده کنید. می توانید برای آگاهی از نحوه ی ثبت نام مدارس تیزهوشان ، نمونه سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم و دروس آزمون تیزهوشان نهم به دهم هر شهر با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 

کانال اطلاع رسانی منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم
کانال اطلاع رسانی منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.