ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ + 24 ساعته

مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

قبولی در رشته های ارشد وزارت بهداشت نیازمند مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت، رشته های ارشد وزارت بهداشت زیست شناسی، منابع ارشد جنین شناسی وزارت بهداشت، مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت و ضرورت مشاوره ارشد وزارت بهداشت اطلاعات مفید جامعی را به شما عزیزان ارائه نماییم.

مشاوره ارشد وزارت بهداشت برای داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در هر یک از رشته ها می باشند کمک می نماید تا در بهترین رشته مورد نظر خود پذیرفته شوند. آن دسته از داوطلبانی که امکان مشاوره حضوری را نخواهند داشت، می توانند از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین بهره مند گردند. آینده شغلی، درآمد و نحوه استخدام در هر یک از رشته ها از جمله اطلاعاتی است که در این مراکز ارائه می گردد.

انتخاب رشته در مقطع ارشد به چند دلیل می تواند از حساسیت بالاتری نسبت به سایر مقاطع بالاتر باشد، بنابراین مشاوره ارشد وزارت بهداشت با اطلاع از تمام این حساسیت ها و همچنین اصول صحیح، به انتخاب رشته برای داوطلبان می پردازد. هر یک از متقاضیان می توانند با توجه به رتبه کسب شده در هر یک از دانشگاه های مورد علاقه خود اقدام به انتخاب رشته نمایند.

 

ضرورت مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی آرزوی بسیاری از داوطلبانی است که در کنکور تجربی شرکت می نمایند می باشد. اما برخی از داوطلبان به هر دلیلی ممکن است امکان پذیرش در این رشته های را نداشته باشند و به همین دلیل مایل به شرکت در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشند.

وزارت بهداشت هر ساله در رشته های متنوعی داوطلبان را پذیرش می نمایند. امکان ثبت نام در برخی از رشته های غیر مرتبط با توجه به شرایط تعیین شده ممکن شده است. بنابراین هر یک از داوطلبانی که مایل به شرکت در هر یک از رشته ها می باشند می توانند در صورت دارا بودن شرایط، اقدام به ثبت نام نمایند. بنابراین ضرورت اطلاع از شرایط و منابع لازم همان چیزی است که شما را برای استفاده از خدمات مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ضروری می نماید.

 

جهت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

خدمات مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شامل معرفی منابع معتبر اصلی و کمک آموزشی و همچنین برنامه ریزی برای قبولی در این آزمون می باشد.

 

ضرورت مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

ضرورت مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

 

لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت

لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت شامل رشته های مختلفی می باشد و در هر یک از رشته ها صرفا با توجه به شرایط خاص، امکان پذیرش را برای داوطلبان فراهم می نماید. در ادامه به برخی از رشته های کنکور ارشد وزارت بهداشت که تا اطلاع ثانوی جزو لیست رشته های این دانشگاه ها می باشند، ارائه خواهیم نمود. لازم به ذکر است یکی از خدماتی که در مشاوره ارشد وزارت بهداشت صورت می پذیرد، علاوه بر ارائه لیست رشته ها، معرفی منابع هر یک از رشته های نیز خواهد بود.

 

نوع رشته منابع آزمون ها
آمار زیستی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : ریاضی عمومی (1)، آمار ریاضی و احتمال (2)، روش های آماری شامل طرح آزمایش ها، رگرسیون، نمونه گیری، آماری ناپارامتری (4)
آموزش بهداشت درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : آموزش بهداشت و تکنولوژی آموزشی (3)، روانشناسی (2)، بهداشت عمومی (3)، جامعه شناسی (2)، زبان عمومی (2)
آموزش پزشکی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : برنامه ریزی درسی (1)، ارزشیابی و ارزیابی آموزشی (1)، نظریه های یادگیری و روش های تدریس و یادگیری (1)
اپیدمیولوژی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : مبانی اپیدمیولوژی (2/5)، مقدمات آمار زیستی (2)، اصطلاحات پزشکی (1/5)، اپیدمیولوژی بیماری ها (2)، بهداشت عمومی (2)
ارگونومی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : کلیات ارگونومی (2)، تشریح و فیزیولوژی انسانی (2)، فیزیک و مکانیک (2)، ریاضی (2)، روانشناسی عمومی (1)
اعضاء مصنوعی و وسایل کمکی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : ارتزوپروتز (4)، کینزیولوژی و بیومکانیک (2)، معاینه و ارزیابی (2)، ارتوپدی (2)
سیاستگذاری و برنامه ریزی بهداشت و درمان درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : اقتصاد خرد (2)، اقتصاد کلان (2)، اقتصاد سلامت (3)، سازمان و مدیریت خدمات بهداشتی درمانی (2)
انفورماتیک پزشکی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : اصول برنامه نویسی و ساختمان داده ها (2)، ریاضی و آمار حیاتی (2)، مدیریت اطلاعات سلامت (3)، انفورماتیک سلامت (3)
انگل شناسی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : زبان عمومی (2)، زیست شناسی سلولی (1)، انگل شناسی (5)، ایمنی شناسی (1/5)، ویروس شناسی (1)
مهندسی بهداشت حرفه ای درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : بهداشت حرفه ای (5)، فیزیک (2)، ریاضی (2)، شیمی (2)، ارگونومی (1)، زبان عمومی (2)
پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان (NICU) درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : زبان عمومی (2)، روان پرستاری (1)، بهداشت جامعه (2)، بهداشت مادران و نوزادان (3)، کودکان (3)

 

داوطلبان و متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که لیست ارائه شده لیست کامل نمی باشد. همچنین منابع آزمون هایی که در این لیست ارائه گردیده است، تنها شامل برخی از دروس این رشته ها می باشد و برای آشنایی داوطلبان ارائه شده است. بنابراین با استفاده از مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل رشته ها و منابع آن ها اطلاع دقیق یابید. برای دریافت لیست دقیق آن ها می توانید همین الان با مشاوران ایران تحصیل صحبت کنید.

لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت

لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت

 

برای اطلاع از لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور کلیک کنید.

منابع ارشد جنین شناسی وزارت بهداشت

منابع ارشد جنین شناسی وزارت بهداشت شامل دروس مختلف با ضرایب متفاوتی می باشد. چنانچه در رابطه با نحوه مطالعه هر یک از این دروس سوالی دارید و یا مایل به کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از حداقل رتبه لازم برای پذیرش در این رشته می باشید، می توانید از مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت استفاده نمایید و یا با برقراری ارتباط با مشاوره تلفنی کنکور به اطلاعات مورد نیاز دست یابید.

گرایش های ارشد مامایی در هر دانشگاه متفاوت می باشد. مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت به داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته می باشند کمک می نماید تا با توجه به رتبه کسب شده و همچنین بازار کار این رشته ها به انتخاب مناسبی دست بزنند. با توجه به تغییرات منابع در سال های اخیر برای اطلاع دقیق از منابع جنین شناسی می توانید با استفاده از مشاوره ارشد وزارت بهداشت و نیز دفترچه کنکور ارشد وزارت بهداشت به این اطلاعات دست یابید.

 

برای اطلاع از درصد قبولی ارشد مامایی کلیک کنید

 

مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

انتخاب رشته در مقطع ارشد به چند دلیل می تواند از حساسیت بالاتری نسبت به سایر مقاطع بالاتر داشته باشد. بنابراین مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت با اطلاع از تمام این حساسیت ها و همچنین اصول صحیح، به انتخاب رشته برای داوطلبان می پردازد. هر یک از متقاضیان می توانند با توجه به رتبه کسب شده در هر یک از دانشگاه های مورد علاقه خود اقدام به انتخاب رشته نمایند.

به عنوان مثال چنانچه مایل به پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد رشته مامایی باشید بسیار مهم است که از ظرفیت پذیرش ارشد مامایی اطلاع یابید. این اطلاع هم در زمان مطالعه برای کنکور و هم در زمان مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت مورد توجه می باشد. مشاوره ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت به شما کمک خواهد نمود تا در وهله اول خود را برای پذیرش در این آزمون آماده نمایید و در وهله دوم انتخاب رشته صحیحی داشته باشید.

جهت استفاده از خدمات مشاوره ارشد وزارت بهداشت و آموزش نحوه انتخاب رشته صحیح و اصولی و نیز اطلاع از نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

 

تفاوت آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی ارشد وزارت علوم در رشته های پزشکی و پیراپزشکی

شاید برای شما تاکنون سوال پیش آمده باشد که آیا تفاوتی میان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی ارشد وزارت علوم در رشته های پیراپزشکی و پزشکی وجود دارد؟

در جواب شما باید گفت که کلیه داوطلبان با هر مدرک تحصیلی می توانند در رشته های پزشکی و پیرا پزشکی آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم شرکت کنند، اما  آن ها برای شرکت در آزمون وزارت بهداشت، باید اصل تجانس مدرک تحصیلی را رعایت کنند. مثلا شما برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی باید مدرک کارشناسی مرتبط با آن مانند روانشناسی یا مشاوره داشته باشید. در حالی که در کارشناسی ارشد پزشکی و پیراپزشکی چنین چیزی وجود ندارد.

خوب است بدانید که در سال ۱۳۹۵ بر اساس ابلاغیه رئیس جمهور کشور، ۱۵ رشته مختلف از پزشکی و پیراپزشکی به گروه وزارت بهداشت منتقل شدند. این رشته ها شامل روانشناسی بالینی، روانشناسی سلامت، روانشناسی خانواده ، علوم ورزشی، ورزش درمانی، خدمات سلامت و بهورزی، دارویاری، سلامت یاری، تغذیه ورزشی، مراقبت از زنان، مراقبت طبی از سالمندان، مشاوره ژنتیک، ماساژ درمانی، بهداشت روان و مشاوره ورزشی، کایروپراکتیک هستند. لذا شما باید در آزمون خود به این نکات توجه کنید که مشاوره ارشد وزارت بهداشت به شما کمک می کند تا به این نکات و سایر آن توجه کنید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت روی لینک کلیک کنید.

 

اخبار مرتبط با کارشناسی ارشد

 • پیشنهاد کوتاه تر شدن دوره کارشناسی ارشد ارائه شد.

طبق گزارش های اعلام شده، دکتر رضا نقی زاده، سرپرست دفتر برنامه ریزی آموزش عالی کشور، بیان کرد، در حال حاضر طرح کوتاه تر شدن طول دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در کشور مطرح شده است تا در آن به اهداف ایجاد اشتغال و  نظریه پردازی بیشتر تمرکز کنیم.

 • هفتمین دوره آزمون الکترونیکی کارشناسی ارشد آموزش پزشکی مجازی ۱۴۰۲ برگزار می شود.

دانشگاه علوم پزشکی هوشمند اعلام کرد که سطوح اول، دوم و سوم آزمون‌های الکترونیکی کارشناسی ارشد آموزش پزشکی مجازی از تاریخ ۱۷ تا ۲۱ مهر ماه سال ۱۴۰۲برگزار خواهد شد. داوطلبان برای شرکت در آزمون باید از آخرین ورژن مرورگرهای فایرفاکس یا کروم استفاده کنند.

 

خلاصه مطلب

افرادی که قصد دارند در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کنند، بهتر است قبل از شروع مطالعه برای این دوره تحصیلی از مشاوره ارشد وزارت بهداشت استفاده کنند. زیرا آزمون این دوره تحصیلی با آزمون های دوره کارشناسی ارشد دیگر متفاوت است و در آن باید نکاتی را رعایت کنید. به عنوان مثال شما نمی توانید با هر مدرک تحصیلی در آزمون کارشناسی ارشد  وزارت بهداشت شرکت کنید. در حالی که اجازه شرکت در رشته های پزشکی و پیراپزشکی را دارید.

حال در بالا برای آشنایی بیشتر شما در مورد ضرورت مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و غیره صحبت کردیم. بنابراین امیدواریم که شما به اهمیت استفاده از آن رسیده باشید. حال اگر هر گونه سوالی در این بابت دارید می توانید از مشاوران ایران تحصیل کمک بگیرید.

مزایا مشاوره آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

مزایا مشاوره آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

 

جهت دانلود پی دی اف این مقاله روی لینک کلیک کنید.

 

 

4/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

با کارشناسی علوم تربیتی می تونم ارشد بالینی شرکت کنم؟

خیر. تنها فارغ التحصیلان رشته های مشاوره و روانشناسی عمومی و بالینی امکان شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت را خواهند داشت.

زمان برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت چه زمانی است؟

کنکور ارشد وزارت بهداشت متاسفانه هر ساله با تغییراتی همراه می باشد. به همین دلیل شاید زمان دقیقی برای هر سال نمی توان اعلام نمود و این موضوع بستگی به تصمیم وزارت بهداشت خواهد داشت. در سال های گذشته برگزاری این کنکور در بهمن ماه صورت می پذیرفت در حالی که در سال گذشته به اردیبهشت ماه موکول گردید. اما در سال جاری به دلیل وجود ویروس کرونا در اواخر شهریورماه برگزار شد. لذا با توجه به موقعیت، زمان برگزاری کارشناسی ارشد نیز متفاوت است.

چگونه می توانم از خدمات مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت استفاده نمایم؟

برای استفاده از خدمات مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت همین حالا از هرکجای ایران که هستید، با مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید و پاسخ خود را از کارشناسان مجرب مجموعه دریافت نمایید.

 

نظرات

 1. Avatar photo
  شیبا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۱

  سلام وقت بخیر من امسال آزمون وزارت بهداشت رشته علوم تشریح میخوام شرکت کنم،درصد دروس تخصصیم تا الان همه بالای ۶۰ هست زیست سلولی ۴۰ زبان اگه چیزی بلد نباشم…امکان قبولیم هست؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۴

   سلام وقت بخیر
   با توجه به دانشگاه مورد نظر این شرایط متغییر میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید .

 2. Avatar photo
  سارا
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام بین ۴ رشته ی اکولوژی انسانی و سلامت و رفاه اجتماعی و ارزیابی فناوری سلامت و بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری ها به نظر شما کدوم بازار کار بهتری داره ؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام وقت بخیر . اول باید علاقمندی خود را مشخص کنید و در استخدام وزارت بهداشت کمیت تعدادی استخدام را مشاهده کنید

 3. Avatar photo
  koko
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام من فارغ التحصیل کارشناسی پرستاری هستم اگر ارشد یکی از رشته های امارزیستی . انفورماتیک پزشکی یا بیوتکنولوژی قبول بشم میتونم ۲ سال طرح این رشته هارو برم بجای طرح پرستاری تا مدرکمو ازاد کنم ؟ نمیخوام طرحمو بالینی بیمارستان باشه

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی طرح برای مقاطع بالاتر اعمال میشه.

 4. Avatar photo
  شهاب
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۸

  سلام من کارشناس هوشبری هستم
  با سهمیه ۵٪ چه رتبه و ترازی برای ارشد پرفیوژن لازمه؟
  ارشد پرفیوژن رو میشه بدون سابقه کار قبول شد؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی رتبه حدودا زیر 100 میخواد.

 5. Avatar photo
  Zahra
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

  سلام وقتتون بخیر با تراز ۲۳ و ۱۳ و رتبه ۹۱۹ خواستم ببینم که ویروس شناسی پزشکی بهداشت درصد قبولی دارم یا نه؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

   سلام وقت بخیر . احتمال خیلی پایین است برای کسب اطلاعات بیشتر . مقالات داخل سایت مطالعه شود

 6. Avatar photo
  فاطمه
  ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹

  سلام من رشته ی کارشناسیم مشاوره ست، وزارت بهداشت ارشد مشاوره هم پذیرش داره؟ میشه بگید از طریق وزارت بهداشت به چه مشاغلی جذب میشیم؟

  • Avatar photo
   fattahi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام وقت بخیر
   شما میتوانید در رشته آموزش بهداشت و ارتقا سلامت یا رشته روانشناسی بالینی ارشد بهداشت باتوجه به مدرک کارشناسی مشاوره شرکت نمایید.

 7. Avatar photo
  بیتا
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۶

  سلام.
  من رشته ی کارشناسیم زیست فناوری هست. میخواستم بدونم برای ارشد می تونم نانوتکنولوژی پزشکی رو انتخاب کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر باید فراخوان دانشگاه ها و شرایط ان بررسی شود

 8. Avatar photo
  بیتا
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۳

  سلام.
  من کارشناسی زیست فناوری هستم. میخواستم ببینم میتونم برای ارشد رشته ی نانوتکنولوژی پزشکی شرکت کنم؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت بخیر بله وزارت بهداشت

 9. Avatar photo
  Ghazal
  ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۵

  سلام وقتتون بخير من كارشناسي مهندسي پزشكي ( بيوالكتريك )هستم ميخواستم ببينم ميتونم ارشد راديولوژي بخونم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام وقت به خیر
   رشته رادیولوژی در دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1399 اعلام نشده.

  • Avatar photo
   کاظم
   ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام آیا با رتبه در سهمیه 24 میکرب شناسی، و تراز کل 75.477 شهر شیراز قبول میشم؟

   • Avatar photo
    karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 10. Avatar photo
  sona
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام با سهميه استعداد درخشان ، توي ارشد ميشه ميكروب شناسي پزشكي بدون كنكور قبول شد!؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای قبولی در رشته های ارشد وزارت بهداشت با توجه به اینکه اگر شرایط را داربد میتوانید در زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت اقدام به زدن گزینه استعداد درخشان هستید موفق باشید

 11. Avatar photo
  elmira
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۲

  سلام بارتبه ۳۲ وزارت بهداشت میشه تهران روانشناسی بالینی قبول شد

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام المیرا
   بله شما شانس قبولی رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دارین

   • Avatar photo
    نیما
    ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۵

    بارتبه ۱۷ سهمیه ۵درصد و ۱۰۲کشور امکان قبولی رشته اپیدمیولوژی هست؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۶

     سلام وقت بخیر دوست عزیز برای قبولی در ارشد ورزارت بهداشت بستگی به دانشگاه هایی که ارایه شده است و ظرفیت وبه انتخاب رشته افراد دیگر بستگی دارد و ضمن اینکه شما در هر رشته و یا دانشگاهی که انتخاب میکنید باید 70 % نمره علمی اخرین نفر قبولی بدون سهمیه را حداقل اورده باشید تا بتوانید در بین داوطلبین سهمیه بعد از انتخاب رشته بررسی شوید موفق باشید

 12. Avatar photo
  مهردادشیخی
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

  با رتبه ۲۰۰۰میشه ارشد بهداشت علوم ازمایشگاهی یک جایی بغیر ازاد قبول شد

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام مهرداد
   بستگی به ترازتونمم هست ولی شانس قبولیتون با این رتبه خیلی زیاد

 13. Avatar photo
  شیوا
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۸

  باسلام
  رتبه در سهمیه 8 ورتبه کل 226 امکان قبولی در رشته آموزش بهداشت شهر بندرعباس چند درصد میباشد؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام درصد قبولیت 50- 50 هستش

مطالب مرتبط

تماس با مشاور