تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مشاوره کارشناسی ارشد وزرات بهداشت

مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 + 24 ساعته

مشاوره کارشناسی ارشد وزرات بهداشت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

قبولی در رشته های ارشد وزارت بهداشت نیازمند مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت ، رشته های ارشد وزارت بهداشت زیست شناسی ، منابع ارشد جنین شناسی وزارت بهداشت ، مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت و ضرورت مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اطلاعات مفید جامعی را به شما عزیزان ارائه نماییم.

مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت برای داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در هر یک از رشته ها می باشند ، کمک می نماید تا در بهترین رشته مورد نظر خود پذیرفته شوند. برای آن دسته از داوطلبانی که امکان مشاوره حضوری را نخواهند داشت ، می توانند از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین بهره مند گردند. آینده شغلی ، درآمد و نحوه استخدام در هر یک از رشته ها از جمله اطلاعاتی است که در این مراکز ارائه می گردد.

انتخاب رشته در مقطع ارشد به چند دلیل می تواند از حساسیت بالاتری نسبت به سایر مقاطع بالاتر باشد. بنابراین مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با اطلاع از تمام این حساسیت ها و همچنین اصول صحیح ، به انتخاب رشته برای داوطلبان می پردازد. هر یک از متقاضیان می توانند با توجه به رتبه کسب شده در هر یک از دانشگاه های مورد علاقه خود اقدام به انتخاب رشته نمایند.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

ضرورت مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی آرزوی بسیاری از داوطلبانی است که در کنکور تجربی شرکت می نمایند می باشد. اما برخی از داوطلبان به هر دلیلی ممکن است امکان پذیرش در این رشته های را نداشته باشند و به همین دلیل مایل به شرکت در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشند.

وزارت بهداشت هر ساله در رشته های متنوعی داوطلبان را پذیرش می نمایند. امکان ثبت نام در برخی از رشته های غیر مرتبط با توجه به شرایط تعیین شده ممکن شده است. بنابراین هر یک از داوطلبانی که مایل به شرکت در هر یک از رشته ها می باشند می توانند در صورت دارا بودن شرایط ، اقدام به ثبت نام نمایند. بنابراین ضرورت اطلاع از شرایط و منابع لازم همان چیزی است که شما را برای استفاده از خدمات مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ضروری می نماید.

 

 

جهت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

خدمات مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شامل معرفی منابع معتبر اصلی و کمک آموزشی و همچنین برنامه ریزی برای قبولی در این آزمون می باشد.

 

لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت

لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت

 

 

لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت

لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت شامل رشته های مختلفی می باشد و در هر یک از رشته ها صرفا با توجه به شرایط خاص ، امکان پذیرش را برای داوطلبان فراهم می نماید. در ادامه به برخی از رشته های کنکور ارشد وزارت بهداشت که تا اطلاع ثانوی جزو لیست رشته های این دانشگاه ها می باشد ارائه خواهیم نمود. لازم به ذکر است یکی از خدماتی که در مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت صورت می پذیرد، علاوه بر ارائه لیست رشته ها ، معرفی منابع هر یک از رشته های نیز خواهد بود.

 

نوع رشته منابع آزمون ها
آمار زیستی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : ریاضی عمومی (1)، آمار ریاضی و احتمال (2)، روش های آماری شامل طرح آزمایش ها، رگرسیون، نمونه گیری، آماری ناپارامتری (4)
آموزش بهداشت درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : آموزش بهداشت و تکنولوژی آموزشی (3)، روانشناسی (2)، بهداشت عمومی (3)، جامعه شناسی (2)، زبان عمومی (2)
آموزش پزشکی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : برنامه ریزی درسی (1)، ارزشیابی و ارزیابی آموزشی (1)، نظریه های یادگیری و روش های تدریس و یادگیری (1)
اپیدمیولوژی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : مبانی اپیدمیولوژی (2/5)، مقدمات آمار زیستی (2)، اصطلاحات پزشکی (1/5)، اپیدمیولوژی بیماری ها (2)، بهداشت عمومی (2)
ارگونومی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : کلیات ارگونومی (2)، تشریح و فیزیولوژی انسانی (2)، فیزیک و مکانیک (2)، ریاضی (2)، روانشناسی عمومی (1)
اعضاء مصنوعی و وسایل کمکی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : ارتزوپروتز (4)، کینزیولوژی و بیومکانیک (2)، معاینه و ارزیابی (2)، ارتوپدی (2)
سیاستگذاری و برنامه ریزی بهداشت و درمان درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : اقتصاد خرد (2)، اقتصاد کلان (2)، اقتصاد سلامت (3)، سازمان و مدیریت خدمات بهداشتی درمانی (2)
انفورماتیک پزشکی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : اصول برنامه نویسی و ساختمان داده ها (2)، ریاضی و آمار حیاتی (2)، مدیریت اطلاعات سلامت (3)، انفورماتیک سلامت (3)
انگل شناسی درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : زبان عمومی (2)، زیست شناسی سلولی (1)، انگل شناسی (5)، ایمنی شناسی (1/5)، ویروس شناسی (1)
مهندسی بهداشت حرفه ای درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : بهداشت حرفه ای (5)، فیزیک (2)، ریاضی (2)، شیمی (2)، ارگونومی (1)، زبان عمومی (2)
پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان (NICU) درس های آزمون اختصاصی و عمومی و ضرایب مربوطه : زبان عمومی (2)، روان پرستاری (1)، بهداشت جامعه (2)، بهداشت مادران و نوزادان (3)، کودکان (3)

 

داوطلبان و متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که لیست ارائه شده لیست کاملی نمی باشد. همچنین منابع آزمون هایی که در این لیست ارائه گردیده است، تنها شامل برخی از دروس این رشته ها می باشد و برای آشنایی داوطلبان ارائه شده است. بنابراین با استفاده از مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل رشته ها و منابع آنها اطلاع دقیق یابید.

 

برای اطلاع از لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور کلیک کنید.

 

منابع ارشد جنین شناسی وزارت بهداشت

منابع ارشد جنین شناسی وزارت بهداشت شامل دروس مختلف با ضرایب متفاوتی می باشد . چنانچه در رابطه با نحوه مطالعه هر یک از این دروس سوالی دارید و یا مایل به کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از حداقل رتبه لازم برای پذیرش در این رشته می باشید، می توانید از مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت استفاده نمایید و یا با برقراری ارتباط با مشاوره تلفنی کنکور به اطلاعات مورد نیاز دست یابید.

گرایش های ارشد مامایی در هر دانشگاه متفاوت می باشد. مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت به داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته می باشند کمک می نماید تا با توجه به رتبه کسب شده و همچنین بازار کار این رشته ها به انتخاب مناسبی دست بزنند. با توجه به تغییرات منابع در سال های اخیر برای اطلاع دقیق از منابع جنین شناسی می توانید با استفاده از مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و نیز دفترچه کنکور ارشد وزارت بهداشت به این اطلاعات دست یابید.

 

 

برای اطلاع از درصد قبولی ارشد مامایی کلیک کنید

 

مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

 

مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

 

انتخاب رشته در مقطع ارشد به چند دلیل می تواند از حساسیت بالاتری نسبت به سایر مقاطع بالاتر باشد. بنابراین مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت با اطلاع از تمام این حساسیت ها و همچنین اصول صحیح ، به انتخاب رشته برای داوطلبان می پردازد. هر یک از متقاضیان می توانند با توجه به رتبه کسب شده در هر یک از دانشگاه های مورد علاقه خود اقدام به انتخاب رشته نمایند.

به عنوان مثال چنانچه مایل به پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد رشته مامایی باشید بسیار مهم است که از ظرفیت پذیرش ارشد مامایی اطلاع یابید . این اطلاع هم در زمان مطالعه برای کنکور و هم در زمان مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت مورد توجه می باشد. مشاوره ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت به شما کمک خواهد نمود تا در وهله اول خود را برای پذیرش در این آزمون آماده نمایید و در وهله دوم انتخاب رشته صحیحی داشته باشید.

جهت استفاده از خدمات مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و آموزش نحوه انتخاب رشته صحیح و اصولی و نیز اطلاع از نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

با کارشناسی علوم تربیتی می تونم ارشد بالینی شرکت کنم؟

خیر. تنها فارغ التحصیلان رشته های مشاوره و روانشناسی عمومی و بالینی امکان شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت را خواهند داشت.

زمان برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت چه زمانی است؟

کنکور ارشد وزارت بهداشت متاسفانه هر ساله با تغییراتی همراه می باشد. به همین دلیل شاید زمان دقیقی برای هر سال نمی توان اعلام نمود و این موضوع بستگی به تصمیم وزارت بهداشت خواهد داشت. در سال های گذشته برگزاری این کنکور در بهمن ماه صورت می پذیرفت در حالی که در سال گذشته به اردیبهشت ماه موکول گردید.

آیا می توان در صورت دارا بودن شرایط استعداد درخشان بدون آزمون در رشته های ارشد وزارت بهداشت پذیرفته شد؟ من بهداشت عمومی قبول شدم آیا امکان داره که در مقطع ارشد رشته پرستاری بخونم؟ من لیسانس علوم انسانی دارم آیا امکان این رو دارم که در رشته های ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم؟ من فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستم آیا می تونم ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم؟ من کاردانی ریاضی خوندم و در کنکور کاردانی به کارشناسی روانشناسی خوندم آیا میتونم ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم؟ آیا فارغ التحصبلان رشته های ریاضی و فیزیک میتونن در کنکور ارشد بالینی شرکت کنند؟ چگونه می توانم از خدمات مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت استفاده نمایم؟

برای پاسخ به تمامی سوالات بالا، همین حالا از هرکجای ایران که هستید، با مجموعه ایران تحصیل تماس گرفته و پاسخ خود را از کارشناسان مجرب مجموعه دریافت نمایید.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره کارشناسی ارشد وزرات بهداشت

کانال اطلاع رسانی مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

 

مطالب مرتبط:

لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت

رشته های ارشد وزارت بهداشت زیست شناسی

منابع ارشد جنین شناسی وزارت بهداشت

مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Zahra
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

  سلام وقتتون بخیر با تراز ۲۳ و ۱۳ و رتبه ۹۱۹ خواستم ببینم که ویروس شناسی پزشکی بهداشت درصد قبولی دارم یا نه؟

  • alizadeh
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

   سلام وقت بخیر . احتمال خیلی پایین است برای کسب اطلاعات بیشتر . مقالات داخل سایت مطالعه شود

 2. فاطمه
  ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹

  سلام من رشته ی کارشناسیم مشاوره ست، وزارت بهداشت ارشد مشاوره هم پذیرش داره؟ میشه بگید از طریق وزارت بهداشت به چه مشاغلی جذب میشیم؟

  • fattahi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام وقت بخیر
   شما میتوانید در رشته آموزش بهداشت و ارتقا سلامت یا رشته روانشناسی بالینی ارشد بهداشت باتوجه به مدرک کارشناسی مشاوره شرکت نمایید.

 3. بیتا
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۶

  سلام.
  من رشته ی کارشناسیم زیست فناوری هست. میخواستم بدونم برای ارشد می تونم نانوتکنولوژی پزشکی رو انتخاب کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر باید فراخوان دانشگاه ها و شرایط ان بررسی شود

 4. بیتا
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۳

  سلام.
  من کارشناسی زیست فناوری هستم. میخواستم ببینم میتونم برای ارشد رشته ی نانوتکنولوژی پزشکی شرکت کنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت بخیر بله وزارت بهداشت

 5. Ghazal
  ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۵

  سلام وقتتون بخير من كارشناسي مهندسي پزشكي ( بيوالكتريك )هستم ميخواستم ببينم ميتونم ارشد راديولوژي بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام وقت به خیر
   رشته رادیولوژی در دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1399 اعلام نشده.

  • کاظم
   ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام آیا با رتبه در سهمیه 24 میکرب شناسی، و تراز کل 75.477 شهر شیراز قبول میشم؟

   • karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 6. sona
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام با سهميه استعداد درخشان ، توي ارشد ميشه ميكروب شناسي پزشكي بدون كنكور قبول شد!؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای قبولی در رشته های ارشد وزارت بهداشت با توجه به اینکه اگر شرایط را داربد میتوانید در زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت اقدام به زدن گزینه استعداد درخشان هستید موفق باشید

 7. elmira
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۲

  سلام بارتبه ۳۲ وزارت بهداشت میشه تهران روانشناسی بالینی قبول شد

  • moshaverarshad
   ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام المیرا
   بله شما شانس قبولی رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت دارین

   • نیما
    ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۵

    بارتبه ۱۷ سهمیه ۵درصد و ۱۰۲کشور امکان قبولی رشته اپیدمیولوژی هست؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۶

     سلام وقت بخیر دوست عزیز برای قبولی در ارشد ورزارت بهداشت بستگی به دانشگاه هایی که ارایه شده است و ظرفیت وبه انتخاب رشته افراد دیگر بستگی دارد و ضمن اینکه شما در هر رشته و یا دانشگاهی که انتخاب میکنید باید 70 % نمره علمی اخرین نفر قبولی بدون سهمیه را حداقل اورده باشید تا بتوانید در بین داوطلبین سهمیه بعد از انتخاب رشته بررسی شوید موفق باشید

 8. مهردادشیخی
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

  با رتبه ۲۰۰۰میشه ارشد بهداشت علوم ازمایشگاهی یک جایی بغیر ازاد قبول شد

  • moshaverarshad
   ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام مهرداد
   بستگی به ترازتونمم هست ولی شانس قبولیتون با این رتبه خیلی زیاد

 9. شیوا
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۸

  باسلام
  رتبه در سهمیه 8 ورتبه کل 226 امکان قبولی در رشته آموزش بهداشت شهر بندرعباس چند درصد میباشد؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام درصد قبولیت 50- 50 هستش

ایران تحصیل
تماس با مشاور