تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری 98

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری 1401

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

استفاده از مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری 1401 می تواند بهترین کمک برای فرد داوطلب و متقاضی شرکت در آزمون ورودی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی باشد. از آن جایی که کنکور یکی از مهم ترین و چالش برانگیزترین آزمون هایی است که هر فرد در طول دوران زندگی خود در آن شرکت می کند دریافت مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری می تواند به وی در کسب اطلاعاتی جامع و کامل در رابطه با کنکور و همین طور نحوه قبولی در آن کمک شایان توجهی کند. اما در این میان قیمت مشاوره کنکوری که از یکی از مشاوران حاضر در تیم مشاوره کنکور دریافت می کنید هم می تواند بسیار مهم و قابل توجه باشد. زیرا بسیاری از افراد به دنبال دریافت مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری با قیمتی مناسب و منطقی از تیم مشاوره کنکور هستند.

 

در این نوشته، با بحث مفصلی در رابطه با مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم. در واقع، می خواهیم در رابطه با لزوم دریافت مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری، ویژگی های بهترین مشاور کنکور و همین طور قیمت مشاوره کنکور و مواردی از این قبیل صحبت هایی با شما داشته باشیم.

 

 

جهت اطلاع از نحوه تاثیر نمرات در انتخاب رشته سایت همگام از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

قیمت مشاوره کنکور

 

 

لزوم دریافت مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری چیست؟

شاید از خود بپرسید که خب چرا باید برای مؤفقیت در آزمون ورودی دانشگاه ها در جلسات مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری مشاوران مختلف شرکت کنم؟

استفاده از مشاوره تیم مشاوره کنکور چه کمکی می تواند به من کند؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان عزیز داوطلب عرض کنیم که هر فرد داوطلب با شرکت در جلسات مشاوره و برنامه ریزی کنکور می تواند مزیت های زیادی را نصیب خود کند.

در واقع، تیم مشاوره کنکور با دانش و آگاهی بالای خود سعی در کسب شناختی دقیق از توانایی ها و استعدادهای داوطلب را دارند و به این افراد در شناخت و استفاده هر چه بیشتر و بهتر توانایی های بالقوه شان یاری می رسانند.

بعلاوه، اگر به دنبال دریافت بهترین برنامه ریزی برای مطالعه جهت پذیرش قطعی در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها هستید شرکت در جلسات مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری تیم مشاوره کنکور می تواند کمکی مؤثر به شما در کاهش استرس و اضطراب کنکور کند.

از طرف دیگر، با شرکت در جلسات مشاوره و برنامه ریزی کنکور می توانید از بهترین برنامه ریزی درسی و روش مطالعه صحیح را از تیم مشاوره کنکور دریافت کنید.

برنامه ریزی و روش مطالعه حرفه ای که می تواند قبولی شما را در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ایران را ضمانت کند.

 

 

با داشتن بهترین و جامع ترین برنامه ریزی آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها و کمک گرفتن از مشاوری خبره و کارکشته قبولی خود را در دانشگاه ها تضمین کنید

 

 

بهترین مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری را از چه کسی دریافت کنیم؟

هر فرد داوطلب برای این که به اهداف بزرگ خود در حوزه تحصیلی برسد و قبولی در بهترین رشته و دانشگاه را از آن خود کند الزاماً باید عناصر و عوامل مختلفی را در کنار یکدیگر داشته باشد.

از میان این عوامل و عناصر می توان به انتخاب دقیق و حرفه ای منابع درسی و کتب کمک آموزشی، ثبت نام و شرکت در بهترین و جامع ترین آزمون های آزمایشی کنکور و همین طور مطالعه حرفه ای و اصولی انواع و اقسام کتاب های درسی اشاره کرد.

ولی دوستان عزیز تاکنون با خود فکر کرده اید که الزاماً باید شخصی با دانش، تجربه و تخصص بالا باید وجود داشته باشد تا تمامی این اطلاعات جامع و کامل در رابطه با آزمون های سراسری ورودی دانشگاه ها و موارد مذکور در بالا را به شما داوطلبان بدهد.

از آن جایی که واقعاً کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها زمانی برای آزمون و خطا نیست و با در نظر گرفتن این مسئله که شما دوست عزیز داوطلب تجربه خاصی هم در زمان شرکت در این آزمون و نحوه مطالعه و برنامه ریزی برای قبولی و پذیرش در آن ندارید از این جهت وجود شخصی که بهترین خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری را خدمت شما دوستان عزیز ارائه می کند می تواند کمک قابل توجهی برای شما باشد.

فردی که بتواند بهترین توصیه ها را در رابطه با راه های قبولی در کنکور، برنامه ریزی و رعایت اصول لازم برای مطالعه به شما دوستان عزیز کنکوری ارائه دهد و راهنماگر شما در این زمینه باشد.

اما دقت داشته باشید که یک فرد مشاور تحصیلی الزاماً باید خصوصیات و ویژگی های خاص و منحصربه فردی داشته باشد تا بدین ترتیب وی را بتوان فردی لایق جهت ارائه خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری دانست.

در ادامه با ذکر ویژگی ها و خصوصیات یک مشاور ارائه دهنده خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری در خدمت شما دوستان عزیز همیشه همراه هستیم.

 

 

. یک مشاور خوب و حرفه ای کنکور باید همیشه در دسترس باشد

دوستان عزیز دقت داشته باشید که الزاماً و تنها با داشتن برنامه ریزی مطالعه دروس مربوط به کنکور حتی بهترین برنامه ریزی نمی توانید به مؤفقیت و پیشرفت برسید.

زیرا عمل کردن به این برنامه و اجرایی کردن آن نیز بسیار مهم به نظر می رسد.

یک مشاور حرفه ای باید همواره بر روی درس خواندن داوطلب نظارت داشته باشد و با دریافت گزارش کار از وی در پایان روز تعهد وی را نسبت به مطالعه دروس روز به روز بالاتر ببرد.

همین موضوع موجب می شود که فرد داوطلب روز به روز خودش را بیشتر به اجرای برنامه درسی متعهد بداند.

از این رو، همواره در دسترس بودن فرد مشاور و برقراری ارتباط وی با داوطلب در زمان های مشخصی از روز می تواند کمک زیادی به داوطلب جهت رسیدن به پیشرفت و مؤفقیت کند.

این موضوع یکی از خصوصیات و ویژگی های مطلوب و مورد توجه یک مشاور تحصیلی خبره و کاردان به شمار می آید.

 

 

یک مشاور خوب باید تمام نکات مشاوره ای را به داوطلب ارائه کند

 یک مشاور خوب الزامآً باید از طریق برقراری تماس با داوطلب و یا داشتن جلسات حضوری با وی تمامی نکات خوب و مفید مشاوره ای را به وی ارائه کند تا بدین وسیله مسیر برای داوطلب هموارتر شود.

از میان این نکات کلیدی مشاوره ای روش های صحیح تست زنی، شیوه های اصولی مطالعه، انتخاب بهترین منابع و کتب کمک آموزشی برای مطالعه، اصول و نکته های لازم برای شرکت در آزمون های مختلف آزمایشی و پاسخ دهی به تست ها، نقاط قوت و ضعف مطالعه و موارد دیگر اشاره کرد.

 

 

. یک مشاور خوب کنکور باید انگیزه بالایی داشته باشد و بتواند به داوطلب روحیه بدهد

با توجه به فضای رقابتی کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برخورداری داوطلب از انگیزه می تواند به وی در گرفتن بهترین نتیجه کمک کند.

داوطلبان بسیاری هستند که به دلیل نداشتن انگیزه و روحیه بد نمی توانند تا انتهای راه بروند و در نهایت این فضای رقابتی را ترک می کنند.

اینجاست که یک مشاور خوب و حرفه ای می تواند با دادن روحیه و انگیزه لازم داوطلب را به اوج پیشرفت و مؤفقیت برساند و موجب جلو افتادن وی از رقبایش شود.

 

 

برای دریافت بهترین برنامه ریزی کنکور علوم انسانی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

. یک مشاور خوب باید صلاحیت لازم را برای ارائه خدمات مشاوره داشته باشد

متأسفانه این روزها هر فردی که در آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها پذیرفته می شود خود را مشاوری حرفه ای و کارکشته می داند که می تواند با ارائه بهترین خدمات مشاوره به صورت آنلاین، حضوری و یا تلفنی در خدمت داوطلبان و متقاضیان شرکت در کنکور ورودی دانشگاه ها باشد.

اما دوستان عزیز شخصی که قرار است خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور را خدمت شما ارائه کند خود الزاماً باید از رتبه برترهای این آزمون مهم باشد و بتواند ارزنده ترین و بهترین خدمات را برای قبولی خدمت شما ارائه کند.

در غیراینصورت صلاحیت لازم برای ارائه خدمات مشاوره را به شما ندارد.

زیرا اگر خودش اصول و نکات مشاوره ای را می دانست که خودش در بهترین رشته و دانشگاه پذیرفته می شد و رتبه بالایی را در کنکور به دست می آورد.

از طرف دیگر، این فرد الزاماً باید سابقه چندین ساله در زمینه ارائه بهترین خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری به داوطلبان و متقاضیان شرکت در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها داشته باشد تا بدین ترتیب بتواند بهترین خدمات مشاوره را به شما دوست عزیز ارائه کند.

 

 

. یک مشاور خوب بابد بتواند بهترین برنامه ریزی را برای شما طرح ریزی کند

داشتن برنامه ریزی یکی از موارد بسیار مهم و کلیدی است که هر فرد داوطلب را به سمت انتخاب فردی جهت ارائه خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور می کند.

در واقع، سال کنکور شما زمان زیادی برای طرح ریزی برنامه ریزی درسی برای خود ندارید.

بعلاوه، هر داوطلبی نمی تواند از عهده ریختن بهترین برنامه ریزی برای کنکور ورودی دانشگاه بربیاید.

داشتن برنامه ریزی جامع و کامل می تواند به شما در برقراری ارتباطی مناسب بین برنامه آزمون های آزمایشی و کلاس ها و تکالیف مدرسه کمک کند.

بدین ترتیب می توانید نهایت استفاده را از زمان خود در طول روز ببرید.

داشتن یک برنامه ریزی خوب و اصولی می تواند از میزان نگرانی ها و استرس های شما تا حد زیادی کم کند و دید خوبی از ماه های پیش رو خدمت شما دوستان عزیز ارائه می دهد.

 

 

یک مشاور خوب باید در کارش تخصص و تبحر داشته باشد

فردی که وارد حوزه مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری می شود الزاماً باید از تخصص و مهارت بالایی در این زمینه برخوردار باشد و از طرف دیگر علاقه زیادی به ارائه خدمات مشاوه تحصیلی به بچه های پشت کنکوری و داوطلبان داشته باشد.

این فرد الزاماً باید با تمامی دست اندازها و سراشیبی های آزمون سراسری تا حد زیادی آشنایی داشته باشد و بتواند با ارائه راهنمایی های لازم مخاطبانش را به سمت خود جذب کند.

 

 

تیم مشاوره کنکور

 

یک مشاور خوب باید دلسوز و مهربان باشد

دلسوز و مهربان بودن از جمله مهم ترین خصوصیات و ویژگی های مشاوران کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها به شمار می آید.

ویژگی که متأسفانه در حال حاضر بسیار کمیاب شده و افراد کمی این خصوصیت های مهم اخلاقی را دارند.

این ویژگی اخلاقی را می توانید به راحتی از لحن صحبت خود با مشاوران کنکور متوجه شوید.

یک مشاوره مهربان و دلسوز باید در مورد همه استرس ها و نگرانی هایتان با شما صحبت کند و به درد دل هایتان گوش فرا دهد.

به این ترتیب می توان انتظار درک بهتری از شرایط و وضعیت را از وی داشت.

 

 

اگر می خواهید بدانید که چگونه باید برای کنکور برنامه ریزی کنید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

وظیفه یک مشاور تحصیلی در تیم مشاوره کنکور چیست؟

در این بخش با ذکر وظایف یک مشاور تحصیلی در تیم مشاوره کنکور در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

وظایفی که در صورت اجرایی شدن به وسیله یک مشاور می تواند وی را در ردیف بهترین ها قرار دهد.

. تشخیص و شناسایی استعدادها و توانایی های دانش آموزان و داوطلبان کنکور

. آموزش راهکارها و مهارت های لازم به فرد داوطلب برای خودداری از افت تحصیلی آن ها

. یاری رساندن به داوطلب برای داشتن بهترین و دقیق ترین انتخاب رشته تحصیلی

. یاری رساندن پدر و مادرها برای شناخت هر چه بهتر استعدادها و توانایی های فرزندان و یافتن راهی برای شکوفا شدن آن ها

. بالا بردن اعتماد بنفس و انگیزه داوطلبان

. یاد دادن اصول و شیوه های درست و صحیح مطالعه از جمله خلاصه برداری، یادداشت برداری، تندخوانی و غیره به داوطلب

. بالا بردن قدرت تمرکز در داوطلب جهت مطالعه بهتر و دقیق تر

 

 

بهترین مشاوره با پایین ترین قیمت مشاوره کنکور را از ما بخواهید

با مطالعه این نوشته حتماً تاکنون به ضرورت استفاده از مشاور و شرکت در جلسات مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری وی پی برده اید و می دانید که این فرد چه نقش پررنگی را می تواند در زندگی شما ایفا کند.

مشاوران ایران تحصیل با داشتن بالاترین حد دانش و آگاهی می توانند بهترین راهنما و یاری گر شما برای رسیدن به مؤفقیت باشند.

مشاورانی که تا آخرین روز کنکور با ارائه بهترین و مناسب ترین برنامه ریزی درسی همراه و همقدم شما هستند و از هیچ تلاشی برای رسیدن به مؤفقیت برای شما دریغ نمی کنند.

اگر به دنبال داشتن بهترین نوع برنامه ریزی درسی هستید و یا می خواهید باکیفیت ترین و مناسب ترین روش های مطالعه را فرا بگیرید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید و خیالتان از بابت رسیدن به نتیجه مطلوب از هر جهت راحت و آسوده باشد.

در رابطه با قیمت مشاوره کنکور هم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که این قیمت مشاوره کنکور ارائه شده در مرکز مشاوره کنکور ایران تحصیل در پایین ترین حد خود و بسیار منطقی است.

از این رو، در زمان ارائه خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری از تیم مشاوره ما نگرانی از بابت قیمت مشاوره کنکور نداشته باشید و فکر و ذهن خود را بر روی توجه به راهنمایی ها و مشاوره های تیم مشاوره کنکور ما قرار دهید.

شما دوستان می توانید بهترین و باکیفیت ترین خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری را به صورت آنلاین، حضوری و یا تلفنی از تیم مشاوره کنکور ما بخواهید و نگرانی هم از بابت عدم قبولی در کنکور سراسری سال آینده  و یا قیمت مشاوره کنکور نداشته باشید.

راهکارهای ارائه شده به وسیله مشاوران ایران تحصیل بسیار کاربردی بوده و می توانند بسیار مورد استفاده شما برای رسیدن به هدف قرار بگیرند.

راهکارهایی در طول سال ها تجربه و دانش زیاد در رابطه با کنکور و شیوه قبولی در آن بدست آمده اند.

 

 

جهت اطلاع از نحوه تاثیر نمرات در انتخاب رشته سایت همگام از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

برنامه ریزی سه ماهه کنکور

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟

جمع بندی کنکور در یک ماه

روش های مطالعه نفرات برتر کنکور ریاضی و تجربی

شروع کنکور از عید

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بهترین مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری چه ویژگی هایی دارد؟ 

بهترین مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری مشاوره و برنامه ریزی است که براساس نیازهای داوطلب و همین طور ویژگی های فردی وی ارائه شود.

برای دریافت مشاوره ای با بهترین قیمت مشاوره کنکور چه کاری انجام دهم؟ 

برای دریافت بهترین مشاوره با بهترین قیمت مشاوره کنکور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

تیم مشاوره کنکور چه خصوصیاتی باید داشته باشند؟

تیم مشاوره کنکور باید اطلاعات بالایی در رابطه با نحوه برنامه ریزی کنکور، انتخاب رشته در انواع گروه های آزمایشی و مواردی از این قبیل داشته باشند.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور