ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره معافیت سربازی

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۵ خرداد ۱۴۰۳
مشاوره معافیت سربازی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

 به جرأت می توان گفت که دریافت مشاوره معافیت سربازی از ضروریات است. حتماً‌ می پرسید که به چه علت این موضوع را با قاطعیت هر چه تمام تر می گوییم. در پاسخ باید عرض کنیم که چه بسیار مشمولانی که هیچ خبری از امکان گرفتن معافیت خود نداشته اند در حالی که می توانستند به آسانی اقدام به گرفتن معافیت سربازی کنند. اینجاست که اهمیت دریافت مشاوره حضوری معافیت سربازی و همین طور معافیت تلفنی مشخص می شود. به طور مثال، ممکن است شما به علت بیماری امکان گرفتن معافیت پزشکی را داشته باشید اما به هیچ وجه اطلاعی از این موضوع نداشته باشید. اما اگر مشاوره معافیت پزشکی تلفنی دریافت کنید می توانید اطلاعات خوبی در رابطه با این موضوع بدست آورید و همین مشاوره برای معافیت پزشکی سربازی می تواند کمک بزرگی به شما باشد.

 

در این نوشته، توضیحات دقیق تر و بهتری را در رابطه با مشاوره معافیت سربازی خدمت شما دوستان و همراهان عزیز قرار می دهیم و شما را از مواردی که می توانید برای آن ها از مشاوره معافیت سربازی استفاده کنید تا حد زیادی آگاه می کنیم. امیدواریم با مطالعه این نوشته هر آن چه را که لازم است را در رابطه با مشاوره برای معافیت پزشکی سربازی بدست آورید.

 

 

جهت دریافت بهترین مشاوره معافیت از خدمت نظام وظیفه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مشاوره معافیت پزشکی سربازی

 

 

اهمیت دریافت مشاوره معافیت سربازی چیست؟

هر ساله شاهد ثبت نام مشمولان خدمت نظام وظیفه برای رفتن به خدمت سربازی و خرید دفترچه خدمت نظام وظیفه توسط این عزیزان هستیم.

هر چند تعداد زیادی از این افراد تمایل چندانی به حضور در خدمت نظام وظیفه ندارند و با بی میلی تمام دفترچه را خریداری می کنند و بار و بنه را برای رفتن به خدمت می بندند.

تعداد زیادی از این افراد نمی دانند که با کمی تحقیق و پرس و جو و بدست آوردن اطلاعات لازم از یک مشاور نظام وظیفه می توانند رنگ سربازی و پادگان را نبینند.

حتماً می پرسید چگونه؟ باید عرض کنیم که طرحی به نام معافیت سربازی وجود دارد که هر فرد مشمول در صورت داشتن شرایط لازم می تواند خود را از رفتن به خدمت سربازی معاف کند.

شاید این سؤال در ذهنتان ایجاد شده باشد که خب این اطلاعات مربوط به معافیت سربازی را از کجا بدست آوریم؟ چه کسی و با چه خصوصیاتی می تواند این اطلاعات مهم را در اختیار ما قرار دهد؟

در پاسخ به شما عزیزان باید عرض کنیم که در صورت استفاده از مشاوره معافیت سربازی می توانید تمامی این اطلاعات را بدست آورید.

اما توجه داشته باشید که با توجه به این که شرایط احتمالی از کدام نوع از معافیت سربازی را دارید نوع مشاوره معافیت سربازی که دریافت می کنید به مراتب متفاوت است.

به طور مثال، در صورت داشتن مشکل جسمی باید از مشاوره معافیت پزشکی تلفنی و یا حضوری استفاده کنید.

 البته فردی هم که این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد باید خصوصیات و ویژگی های خاص و منحصربه فردی داشته باشد تا بدین ترتیب از صحت اطلاعات دریافتی مطمئن باشید و با تکیه به آن ها عمل کنید.

در ادامه با ذکر ویژگی های بهترین جلسات مشاوره معافیت سربازی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

برای اطلاع از معافیت سربازی قهرمانان ورزشی روی لینک کلیک کنید.

ویژگی های بهترین جلسات مشاوره معافیت سربازی چیست؟

جلسات مشاوره معافیت سربازی که در آن شرکت می کنید باید ویژگی های خاصی داشته باشید.

ویژگی هایی که شما را ترغیب به شرکت در این جلسات مشاوره معافیت پزشکی سربازی و دیگر معافیت ها می کند.

مهم ترین ویژگی جلسات مشاوره معافیت سربازی این است که مشاوری که از وی اطلاعات لازم را دریافت می کنید و در جلسات مشاوره حضوری معافیت سربازی و یا مشاوره تلفنی وی شرکت می کنید باید اطلاعات زیادی در این رابطه داشته باشد.

راستش را بخواهید قوانین نظام وظیفه پیچیدگی های زیادی دارند و نکات بسیاری را شامل می شوند. از این موضوع مهم غافل نشوید که احتمال ایجاد تغییراتی هم در این قوانین وجود دارد.

به این معنا که شاید قوانینی که مربوط به سال گذشته بوده در سال جاری به کل تغییر کند و بنا به تصمیم مسئولین امر قانون دیگری جایگزین آن شود.

پس دقت داشته باشید که اطلاعات دریافتی شما در جلسات مشاوره معافیت سربازی از جمله مشاوره معافیت پزشکی تلفنی و یا حضوری به روز و مطابق با قوانین جدید باشند.

از طرف دیگر، فردی که به شما مشاوره معافیت سربازی می دهد باید برخورد خوب و مناسبی با شما داشته باشد و از قوانین فن بیان در حد نیاز مطلع باشد.

به حرفای شما خوب گوش دهد و پاسخی قانع کننده و درست به آن ها بدهد. از طرفی هزینه دریافتی برای مشاوره معافیت سربازی هم دارای اهمیت بسیاری است.

با توجه به اوضاع بد اقتصادی ایران و ایجاد مشکلاتی از جهت اقتصادی در زندگی مردم بسیاری از افراد به دنبال شرکت در جلسات مشاوره معافیت سربازی با قیمت مناسب هستند.

از این رو، مشاوره معافیت پزشکی سربازی و دیگر معافیت های تعیین شده را از مؤسساتی دریافت کنید که بهترین خدمات را با قیمتی مناسب و منطقی به شما ارائه می دهند.

مجموعه ایران تحصیل با گردآوری بهترین و خبره ترین مشاوران نظام وظیفه می توانند بهترین خدمات مشاوره معافیت سربازی را خدمت شما دوستان و عزیزان ارائه کنند.

مجموعه ای که با دریافت مناسب ترین هزینه بهترین اطلاعات را در رابطه با انواع معافیت سربازی در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار می دهد.

اگر به دنبال دریافت مشاوره معافیت پزشک سربازی چه مشاوره معافیت پزشکی تلفنی چه حضوری هستید می توانید حساب ویژه ای روی مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل باز کنید و بهترین راهنمایی ها را از این تیم مشاوره بخواهید.

 

 

 

بهترین و باکیفیت ترین مشاوره خدمت نظام وظیفه را از تیم حرفه ای و کارکشته ما بخواهید. مشاوران ما می توانند اطلاعات کامل و خوبی را در این رابطه در اختیار شما قرار دهند

 

آشنایی با ساده ترین راه های معافیت از طریق دریافت مشاوره

به جرأت می توان گفت که بسیاری از افرادی که در جلسات مشاوره حضوری معافیت سربازی و یا مشاوره تلفنی شرکت می کنند به دنبال راحت ترین راه برای دریافت انواع معافیت هستند.

از میان راحت ترین راه های دریافت معافیت می توان از معافیت ایثارگری و همین طور معافیت کفالت یاد کرد.

پس اگر به دنبال آشنایی دقیق با راحت ترین روش دریافت معافیت از خدمت هستید می توانید از طریق شرکت در جلسات مشاوره حضوری معافیت سربازی و همین طور جلسات تلفنی از این موضوع اطلاعات دقیق و موثقی را بدست آورید.

 

 

آیا اطلاعی از انواع معافیت خدمت نظام وظیفه دارید؟

آیا می دانید انواع معافیت های نظام وظیفه در چند دسته قرار می گیرند؟ آیا شناخت دقیقی در رابطه با جزئیات هر یک از آن ها دارید؟

چه شرایطی برای دریافت هر یک از این انواع معافیت ها از طرف سازمان نظام وظیفه اعلام شده است؟

با شرکت در جلسات مشاوره حضوری معافیت سربازی و یا جلسات تلفنی و غیرحضوری می توانید از لیست کامل معافیت های سربازی مطلع شوید و از تمامی نکات و جزئیات آن ها اطلاع حاصل کنید.

در این بخش اطلاعاتی که معمولاً در رابطه با انواع و اقسام معافیت های سربازی خدمت شما دوستان مشمول ارائه می شود را عرض می کنیم و شماری از مهم ترین و متداول ترین این معافیت ها را خدمت شما دوستان عزیز معرفی می کنیم.

باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که معافیت های خدمت سربازی در انواع مختلفی قرار می گیرند.

 اما هر فرد تنها می تواند از یکی از آن ها استفاده کند و امکان استفاده همزمان وی از دو نوع معافیت به هیچ وجه من الوجوهی برای وی میسر نیست.

از میان این معافیت ها می توان از موارد مهمی همچون معافیت ایثارگری، کفالت (پدر بزرگ، مادربزرگ، مادر، پدر و غیره ) یاد کرد.

در ادامه این بحث با ارائه توضیحاتی هر چند مختصر در رابطه با شماری از این معافیت های خدمت نظام وظیفه در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

 

مشاوره معافیت پزشکی تلفنی

 

 

چه اطلاعاتی در مورد معافیت کفالت سربازی دارید؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم معافیت کفالت از جمله متداول ترین و آسان ترین راه های معافیت است.

معافیتی که افراد بسیاری با داشتن شرایط خاص خانوادگی به دنبال دریافت آن هستند.

موارد بسیاری برای دریافت معافیت کفالت وجود دارد که از میان آن ها می توان به معافیت کفالت پدربزرگ و مادر بزرگ، معافیت کفالت شخص معلول در خانواده، کفالت پدر و یا مادر مطلقه و موارد دیگر اشاره کرد.

دریافت هر یک از این معافیت های کفالت در صورت داشتن شرایطی خاص برای هر شخص مشمول خدمت نظام وظیفه انجام می گیرد.

شرایطی که یک مشاور در جلسات مشاوره حضوری معافیت سربازی یا جلسه های غیرحضوری و تلفنی می توانید از آن ها اطلاع پیدا کنید.

البته به جز شرایط امکان اطلاع از مراحل انجام این کار و دریافت این نوع از معافیت هم برای شما دوستان و عزیزان در جلسات مشاوره حضوری معافیت سربازی و یا جلسه های غیرحضوری نیز وجود دارد.

 

 

در مورد معافیت های موارد خاص چه می دانید؟

معافیت موارد خاص یکی دیگر از انواع معافیت است که افرادی با داشتن شرایطی خاص و ویژه می توانند برای حضور نیافتن در خدمت سربازی از آن استفاده کنند.

معافیت موارد خاص در سه دسته معافیت عفو رهبری، نخبگان و همین طور معافیت بهزیستی قرار می گیرند.

در ادامه با ارائه توضیحاتی در رابطه با هر یک از این موارد در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

 

 

معافیت نخبگان خدمت سربازی

اگر به دنبال استفاده از این نوع معافیت هستید در ابتدا باید از این موضوع اطلاع داشته باشید که به چه کسی نخبه می گویند.

به طور مثال در صورتی که فرد مشمول جزء رتبه های اول تا سوم کنکور سراسری باشد می تواند از این نوع معافیت استفاده کند.

بعلاوه، در صورتی که جزء مدال آوران انواع المپیادهای علمی جهانی هستید هم می توانید ار مزایای معافیت نخبگان استفاده کنید.

مثال دیگر، ورزشکاران مسابقات بین المللی و مسابقات المپیک است که مؤفق به دریافت مدال طلا، برنز و یا نقره شده اند.

 

 

معافیت عفو رهبری خدمت سربازی

معافیت عفو رهبری به افرادی تعلق می گیرد که شرط سنی ضروری برای دریافت معافیت عفو رهبری را داشته باشند.

به طور مثال در صورت داشتن پنجاه سال سن امکان استفاده از معافیت عفو رهبری خدمت سربازی وجود دارد.

 

 

معافیت ماده شش سازمان بهزیستی

معافیت ماده شش سازمان بهزیستی به افرادی تعلق می گیرد که تحت حمایت سازمان بهزیستی قرار دارند. آیا می دانید که تحت حمایت و پوشش سازمان بهزیستی بودن به چه معناست؟

به این معنا که یکی از اعضاء خانواده باید معلول باشد. البته این فرد می تواند پدر، مادر، برادر و یا خواهر فرد معلول باشد.

برای کسب اطلاعات دقیق تری در مورد این معافیت از خدمت با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا شما را از چند و چون آن مطلع کنند.

 

 

آیا اطلاعی از معافیت پزشکی خدمت نظام وظیفه دارید؟

معافیت پزشکی یکی از انواع معافعیت هایی که در صورت داشتن شماری از بیماری های مشخص شده به وسیله سازمان نظام وظیفه امکان اخذ آن برای فرد مشمول وجود دارد.

اما به یاد داشته باشید که قبل از هر چیز برای دریافت این نوع از معافیت باید از قوانین و شرایط آن، نحوه دریافت، مدارک لازم برای دریافت معافیت پزشکی و حتی لیست بیماری ها مطلع شوید.

اینجاست که مشاوره معافیت سربازی پزشکی می تواند به کمک شما بیاید. حال براساس شرایط خود می توانید مشاوره معافیت پزشکی تلفنی و یا مشاوره برای معافیت پزشکی سربازی به صورت حضوری را انتخاب کنید.

فقط توجه داشته باشید که مشاوره معافیت پزشکی سربازی را از فردی با تجربه و آگاه که بتواند بهترین مشاوره برای معافیت پزشکی سربازی را خدمت شما ارائه کند دریافت کنید.

با توجه به اهمیت اطلاع از نحوه و یا مدارک لازم برای دریافت معافیت پزشکی اهمیت استفاده از مشاوره معافیت پزشکی در این زمان بیشتر خود را نشان می دهد.

البته اطلاع از بیماری هایی که با ابتلاء به آن ها می توانید از معافیت پزشکی بهره مند شوید هم به نوبه خود دارای اهمیت است.

از میان بیماری هایی که با داشتن آن ها می توان مؤفق به دریافت معافیت پزشکی شد می توان از بیماری های خونی، قلب و عروق و بیماری های اعصاب و روان یاد کرد.

در جلسات مشاوره معافیت پزشکی سربازی می توانید در مورد انواع دیگر این بیماری ها سؤال بفرمایید.

 

 

نظرتان در مورد مشاوره معافیت پزشکی تلفنی چیست؟

درست است که دریافت مشاوره برای معافیت پزشکی سربازی برای تمامی افراد مایل به دریافت این نوع معافیت الزامی است.

اما باید این موضوع را هم در نظر گرفت که شماری از افراد امکان دریافت مشاوره حضوری معافیت سربازی را ندارند.

حال راه حل چیست و در صورتی که امکان شرکت در مشاوره حضوری معافیت سربازی برای فرد وجود ندارد چاره چیست؟

باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کنیم که بهترین راه حل در این زمان استفاده از خدمات مشاوره معافیت پزشکی تلفنی است.

با استفاده از مشاوره معافیت پزشکی تلفنی می توانید بدون نگرانی از طولانی بودن مسیر و یا هزینه رفت و آمد بهترین مشاوره ها را دریافت کنید.

مجموعه ایران تحصیل برای ارائه خدمات مشاوره برای معافیت پزشکی سربازی به صورت تلفنی در خدمت شماست.

 شما دوستان عزیز می توانید بهترین خدمات مشاوره معافیت پزشکی سربازی را از مشاوران ما دریافت کنید و از کیفیت بالای خدمات مشاوره معافیت پزشکی سربازی مطمئن باشید.

 

 

برای دریافت راهنمایی و مشاوره در رابطه با نحوه دریافت معافیت پزشکی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

کسری خدمت ایثارگران

معافیت سربازی پزشکی

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دریافت مشاوره نظام وظیفه

خرید خدمت سربازان فراری

مشاوره معافیت سربازی

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهترین مشاوره معافیت سربازی چه مشاوره ای است؟ 

بهترین مشاوره معافیت سربازی مشاوره ای است که با بهترین قیمت و کیفیت خدمت شما ارائه شود.

آیا می توانم مشاوره معافیت پزشکی سربازی را به صورت تلفنی هم دریافت کنم؟ 

بله. امکان دریافت مشاوره معافیت پزشکی تلفنی نیز برای شما دوست عزیز وجود دارد. برای دریافت این نوع مشاوره با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا امکان دریافت مشاوره حضوری معافیت سربازی هم از تیم مشاوره ایران تحصیل وجود دارد؟

بله. برای کسب اطلاعاتی بیشتر در این رابطه با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. تیم مشاوره ما جهت ارائه مشاوره برای معافیت پزشکی سربازی در خدمت شما هستند.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • عواقب خروج از کشور با وثیقه و عدم بازگشت

  عواقب خروج از کشور با وثیقه و عدم بازگشت + آیین نامه 1403 | irantahsil

  یکی از مهم‌ترین عواقب خروج از کشور با وثیقه و عدم بازگشت، پرداخت سنگین جرایم مالی، ممنوعیت خروج از کشور و ضبط وثیقه است. آقایان بعد از سن 18 سالگی باید خود را برای ورود به خدمت سربازی آماده کنند....
 • طرح انصار سربازی

  طرح انصار سربازی 1403 + خبر خوش مشمولان غایب

  امکان شرکت در طرح انصار سربازی فراهم شد. این طرح که به مشمولان غایب سربازی بالای 8 سال تعلق می‌گیرد، به‌ تازگی تصویب شده است. به این ترتیب مشمولین غایب در صورت داشتن شرایط لازم می‌توانند ثبت‌نام خود را انجام...
 • استعلام غیبت سربازی با کد ملی

  استعلام غیبت سربازی با کد ملی + ورود به سامانه آنلاین | ایران تحصیل

  استعلام غیبت سربازی با کد ملی از جمله راه‌های آسان برای مشاهده غیبت مشمولین است. البته این نوع استعلام از راه‌های مختلفی اعم از حضوری و غیر حضوری امکان پذیر شده تا افراد در صورتی که تمایلی نداشته باشند به...
 • معافیت سربازان فراری متأهل

  معافیت سربازان فراری متأهل + آیین نامه 1403 | ایران تحصیل

  آیا امکان اخذ معافیت سربازان فراری متأهل وجود دارد؟ معافیت سربازان متأهل؛ همانند معافیت‌های دیگر یکی از بحث‌های مهم سازمان نظام وظیفه محسوب می‌شود که در حال حاضر قوانین مشخصی برای آن در نظر گرفته شده است. به این ترتیب...
تماس با مشاور