تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

مشاوره حرفه ای کنکور تجربی

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

برای قبول شدن در رشته پزشکی شما نیازمند مشاوره حرفه ای کنکور تجربی می باشید. بسیاری از داوطلبان تجربی به دنبال تضمین قبولی پزشکی هستند تا بتوانند با استفاده از آن به آنچه علاقمند هستند ، دست یابند. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با مشاوره حرفه ای کنکور تجربی اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه نماییم.

مزایای استفاده از مشاوره حرفه ای کنکور چیست؟

مشاوره کنکور تجربی چه ویژگی هایی دارد؟

آیا مشاورین ایران تحصیل می توانند تضمینی قبولی پزشکی بدهند؟

 

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره حرفه ای کنکور تجربی و تضمین قبولی پزشکی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ویژگی های مشاوره حرفه ای کنکور تجربی

 

ویژگی های مشاوره حرفه ای کنکور تجربی

ویژگی های مشاوره حرفه ای کنکور تجربی

 

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چه فردی با چه ویژگی هایی می تواند به شما برای موفقیت کمک نماید؟ پاسخ این سوال بسیار مهم است زیرا این مسئله می تواند شما را به هدفتان بسیار نزدیک نماید و معنای تضمین قبولی پزشکی با استفاده از همین نوع مشاوره را می توان در این مورد جستجو نمود. در ادامه قصد داریم تا در رابطه با ویژگی های مشاوره حرفه ای کنکور تجربی مطالب مفیدی را به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

 

 

مشاوره حرفه ای کنکور تجربی به شما کمک می نماید تا بتوانید با استفاده از خدمات آن ، به راحتی از تمامی موانع عبور نمایید و در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوید.

 

 

 

 

 

 

از منابع کاملا اطلاع دارد

یکی از اشتباهاتی که برخی از داوطلبان دارند، خرید تمامی کتاب ها از یک انتشارات می باشد. یکی از ویژگی های مشاوره حرفه ای کنکور تجربی این است که از تمامی منابع مهم و مناسب در هر درس اطلاع دقیق دارد و به همین دلیل می تواند بهترین منابع کنکور تجربی را به شما معرفی نماید. همانطور که می دانید، نقش و اهمیت مطالعه منابع کنکور در سال های اخیر نسبت به سال های گذشته بسیار پررنگ تر شده است.

 

با توجه به بودجه بندی برنامه ریزی می کند

میزان یادگیری هر یک از داوطلبان با فرد دیگر ممکن است متفاوت باشد همین تفاوت موجب می شود در مشاوره و برنامه ریزی تفاوت هایی ایجاد شود. به عنوان مثال برای برنامه ریزی های داوطلبانی که به لحاظ درسی ضعیف می باشند، توصیه ما این است که با توجه به بودجه بندی اولویت بندی نماید. زیرا دروس مهم در هر درس می تواند تعیین کننده زیادی برای موفقیت شما عزیزان باشد.

 

فنوان مطالعه را آموزش می دهد

ممکن است شما نیز این جمله را شنیده و یا خودتان تکرار کرده باشید که من بسیار مطالعه می کنم و تلاش زیادی دارم. اما تا به حال نتیجه دلخواه را کسب نکرده ام. کسب نتیجه دلخواه برای هر فرد می تواند متفاوت باشد. اما قطعا نحوه مطالعه شما تا حدود زیادی می تواند تعیین کننده موفقیت شما باشد. به همین دلیل آموزش روش صحیح درس خواندن کنکور می تواند یکی از خدماتی باشد که در مشاوره حرفه ای کنکور تجربی صورت می پذیرد.

 

آموزش تکنیک های تست زنی

به جرات می توان گفت قبولی و تلاش در کنکور را می توان به دو قسمت تقسیم نمود. در قسمت اول مربوط به تلاش داوطلبان برای برنامه ریزی  ومطالعه و برنامه ریزی های یکساله می باشد. وهله دوم برای برنامه ریزی هر یک از متقاضیان را جلسه کنکور می تواند باشد. بدین معنا که تکنیک های تست زنی و استفاده و اطلاع از آن ، می تواند به شما برای موفقیت کمک نماید.

 

تجربه بالایی دارند

یکی دیگر از مواردی که می توان از جمله ویژگی های مشاوره حرفه ای کنکور تجربی نام برد، تجربه بالا در مشاوره می باشد قطعا علم یکی از مواردی است که می تواند یک فرد متخصص را از سایرین متمایز نماید. اما تجربه نیز در کنار آن یکی از مواردی است که می تواند به مراجعه کمک شایانی نماید. زیرا پس از سال ها تجربه فرد می تواند خود به ارائه راه حل هایی بپردازد که بسیاری از میانبر ها را داشته باشد.

 

در دسترس بودن همیشه

داوطلبان در هر ساعت از شبانه روز مشغول به تحصیل می باشند و برای اهداف خود در حال تلاش هستند. به همین دلیل ممکن است در هر زمانی نیاز به مشاوره کنکور آنلاین داشت باشد. مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی یکی از ویژگی هایی مشاوره حرفه ای کنکور تجربی می باشد به همین دلیل هر کدام از داوطلبان می توانند در هر زمانی که نیازمند کسب راهنمایی باشند، از تمامی راهنمایی های لازم بهره مند شوند.

 

تحلیل سوالات

سوالات کنکور در تمامی سال ها با یک ساختار طراحی می شوند به همین دلیل تحلیل تمامی این سوالات بسیار مهم می باشد. زیرا با استفاده از این تحلیل می تواند هر داوطلب به خوبی بر سوالات تسلط کافی یابد. یکی از مواردی که در مشاوره حرفه ای کنکور تجربی منظور می شود، تحلیل سوالات خصوصا برای دروس تخصصی از اهمیت بسیار خاص و ویژه ای برخوردار می باشد.

 

تضمین قبولی پزشکی

 

تضمین قبولی پزشکی

تضمین قبولی پزشکی

 

تضمین قبولی پزشکی به چه معناست؟ هدف ما دروغ گفتن به داوطلبان کنکور تجربی نخواهد بود. به همین دلیل نمی خواهیم که در این مورد همانند برخی از موسسات که تنها به پول خد فکر می کنند بگوییم اگر به ما مراجعه کنید، حتما پذیرفته خواهید شود . بلکه می گوییم تمامی اقدامات ما در مشاوره حرفه ای کنکور تجربی به قبولی تضمینی شما کمک خواهد نمود.

برخی از داوطلبان ممکن است مایل باشند تا از مشاوره حرفه ای کنکور تجربی استفاده نمایند و بسیار اصرار دارند که حتما این قول را از مشاوره بگیرند که تضمین قبولی پزشکی هستند و پاسخ ما به این دسته از داوطلبان این است که ما در مشاوره کمک می نماییم تا هیچ بهانه ای برای پذیرفته نشدن نداشته باشید و  به راحتی برای قبولی در آزمون آماده باشید.

برای استفاده از خدمات مشاوره حرفه ای کنکور تجربی و کسب مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی  با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، ماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا مشاورین ما در پاسخگویی به شما عزیزان آماده باشند.

 

 

 

مشاوره حرفه ای کنکور تجربی

مشاوره حرفه ای کنکور تجربی

 

آیا می توان با استفاده از مشاوره حرفه ای کنکور تجربی به راحتی قبول شد؟

قبولی در هر آزمونی نیازمند تلاش بسیار زیاد است. به همین دلیل برای قبولی در ابتدا لازم است برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. و در مرحله دوم باید با استفاده از این برنامه ریزی منطقی و درست بتوانید با عمل نمودن به ان و انجام تمامی امور لازم به راحتی پذیرفته شوید. خدمتی که یک شماروه به شما ارائه می دهد در وقاع تنها 50 درصد کار شما خواهد بود و به همین دلیل سایر امور مربوط به این موارد را باید خود قدم بردارید و بتوانید به راحتی پذیرفته شوید. بنابراین مجموعه این دو مورد در کنار هم می تواند شما را به موفقیت لازم برساند.

من لیسانس ریاضی دارم و در حال مایل به ادامه تحصیل در رشته های پیراپزشکی هستم، آیا می توانم در دانشگاه های سراسری شرکت نمایم؟

شرکت در کنکور سراسری برای هیچ یک از داوطلبان در هیچ یکی از رشته ها ممنوعیتی نخواهد داشت. به همین دلیل برای قبولی شما به هیچ عنوان محدودیتی نخواهید داشت. اما آنچه موجب محدودیت شما ممکن است شود، در رابطه با شهریه ای است که لازم است پرداخت نماید. توجه داشته باشید که در برخی از رشته های دانشگاه های روزانه ، حتی در هر دانشگاهی که پذیرفته شوید ، باز هم شبانه محسوب می شوید و لازم است شهریه را پرداخت نمایید. همچنین چنانچه به هنگام ثبت نام کنکور این موضوع را مطرح ننموده باشید، حتی در پایان فارغ التحصیلی این موضوع برای دانشگاه مورد نظر احراز شود ، تمامی شهریه از شما اخذ خواهد نمود.

منظور از تضمین قبولی پزشکی در دانشگاه های سراسری است یا دانشگاه های آزاد؟

آیا می توان در رشته های بدون کنکور پزشکی پذیرفته شد؟

هزینه شهریه رشته های پیراپزشکی دانشگاه های شبانه و دانشگاه آزاد به چه میزان است؟

بنده فرهنگی هستم آیا سهمیه ای برای قبولی فرهنگیان برای پذیرش در رشته های پزشکی قرار داده شده است؟

میزان سهمیه خانواده های شاهد و ایثارگران در رابطه با قبولی در رشته پزشکی چند درصد می باشد؟

 

 

برای دریافت مشاوره حرفه ای کنکور تجربی  و همچنی کسب اطلاعات بیشتر ئ دریافت پاسخ سوالات مطرح شده ف می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط : 

 مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

رشته های کنکور تجربی 1400

مشاوره رایگان کنکور تجربی 

بودجه بندی کنکور تجربی

رشته های تحصیلی پر درآمد تجربی

مرکز مشاوره تحصیلی تخصصی

مشاوره تحصیلی دانشگاهی

مشاوره تلفنی کنکور تجربی

تضمین قبولی پزشکی

مشاوره حرفه ای کنکور تجربی

مطالب مرتبط

نظرات

 1. طنین موسوی
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

  من در اموزشگاه فرزانه ۲۰ بودم و واقعا از اقای فراهانی راضی بودم ؛ هم مشاورشون عالی بود و هم تدریسشون

 2. زینب
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام دوستای خوبم بهترین مشاوره کنکوری تو کرج مرکز مشاوره ایران تحصیل که ایشون به روش ۴Gمشاوره هاشون برگزار می کنند و خیلی خیلی تونستم به هدفی که می خوام برسم و بی نهایت از زحماتشون ممنونم

  • moshaverarshad
   ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷

   سلام زینب
   مچکریم که با مشاوران ما در ارتباط هیسن و براتون نتایج خوبی به همرام داشته است

 3. پریسا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

  واسه یک بار هم که شده واسه مشاوره با مشاوران مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشین
  من که خیلی راضی بودم خیلی با حوصله و متین به تمامی سوالاتم پاسخ دادند

 4. شیدا زمانی
  ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

  من امسال کنکور دارم ، ۲ سال پیش هم خواهرم کنکور دادن و با مشاوران مرکز ایران تحصیل مشاوره انجام دادن و کلاسای کنکورشونو شرکت کردن وااقعا میتونم بگم بهترین اساتید رو دارن همینطور بهترین مشاوره هارو بهتون میدن و بازده درسی خیلی خوبی میشه از برنامه هاشون گرفت

  • moshaverarshad
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام خانم زمانی
   مچکریم نظر لطفتتونه
   انشالله که روز به روز پیشرفت چشم گیری داشته باشین

ایران تحصیل
تماس با مشاور