تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور سراسری 1401

مشاوره تلفنی کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

مشاوره تلفنی کنکور متعلق به تمامی داوطلبان در گروه‌های آزمایشی مختلف می‌باشد. بسیاری از داوطلبان به دنبال راهی برای کسب موفقیت می‌باشند، اما یافتن راه درست چنانچه با کمک و همراهی یک مشاور صورت نپذیرد، منجر به کسب تجربه و لزوم آن می‌باشد. کسب تجربه برای کنکور به معنای پشت کنکور ماندن در طی سال‌های مختلف است.

مشاورین ایران تحصیل در رابطه با مشاوره تلفنی کنکور سراسری 1401 به صورت رایگان خدمات مختلفی را به دانش آموزان و داوطلبان کنکور ارائه می‌دهند.

با توجه به هزینه‌های مشاوره و برنامه ریزی کنکور، ممکن است برخی از داوطلبان از انجام چنین امری باز بمانند و همین مسئله موجب می‌گردد که نتوانند به اهدافشان دست یابند یا دسترسی به این اهداف به سال های بعدی موکول گردد.

کلیه داوطلبان در گروه‌های آزمایشی مختلف، می‌توانند از مشاوره تلفنی استفاده نمایند و در این مورد هیچ گونه محدودیتی برای داوطلبان وجود نخواهد داشت.

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور از جمله خدماتی است که در اختیار تمامی افرادی که برای مشاوره موفقیت در کنکور سراسری برنامه ریزی نموده‌اند، قرار دارد.

 

جهت اطلاع از مشاوره تلفنی کنکور، مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور، منابع معتبر در تمامی رشته ها و مشاوره رایگان کنکور نحوه صحیح مطالعه دروس و فنون تست زنی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9099072952 از استان تهران

 

مزایای مشاوره تلفنی کنکور سراسری 1401

 

مشاوره تلفنی کنکور رایگان

داوطلبان گروه‌های آزمایشی مختلف، ممکن است در برنامه ریزی و روش صحیح درس خواندن کنکور مشکلاتی داشته باشند.

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور شامل موارد مختلفی می‌گردد، داشتن هدف شما را به سمت جلو هدایت می‌کند و به تبع آن به زندگی تان جهت می‌دهد. بسیاری از دانش آموزان در هدف گزاری و یافتن هدف خود دچار مشکل هستند.

مشاوره تلفنی کنکور سراسری به داوطلبان کمک می‌نمایند که متناسب با علایق و استعداد خود به انتخاب رشته مناسب بپردازند.

یکی از مهم‌ترین مشکلات داوطلبان حتی پس از پذیرش در کنکور، عدم مطابقت رشته انتخابی با ویژگی‌های شخصیتی است. با توجه به تأثیر دروس و ضرایب مختلف آن، از ابتدا لازم است رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

کلیه دانش آموزان و داوطلبان می‌توانند جهت استفاده از مشاوره تلفنی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند. از جمله مزایای مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور برای کلیه داوطلبان، انجام مشاوره تحصیلی تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز و حتی ایام تعطیل می‌باشد.

 

کلیه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند از مشاوره تلفنی کنکور سراسری 1401 به صورت رایگان بهره ببرند.

 

مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور

داشتن برنامه ریزی یکی از اصول مهمی است که دانش آموزان مشغول به تحصیل به آن نیازمند هستند. چنانچه شما از برنامه ریزی درستی برخوردار نباشید، نخواهید توانست در آزمون، موفقیت لازم را به دست آورید.

یکی از خدماتی که مشاوره تلفنی کنکور سراسری برای داوطلبان دارد، انجام برنامه ریزی درست و اصولی منطبق با اصول یادگیری و برنامه ریزی برای هر داوطلب است.

برنامه ریزی برای داوطلبانی که دیپلم خود را اخذ نموده‌اند و به اصطلاح، پشت‌کنکوری محسوب می‌شوند، نوعی متفاوت از برنامه ریزی خواهد بود.

بهترین ساعات مطالعه کنکور برای هر داوطلب مختلف و متفاوت می‌باشد و همین مسئله موجب می‌گردد که در برنامه ریزی هر داوطلب به صورت جداگانه و منحصر به فرد عمل نماییم.

متأسفانه در برخی از مؤسسات کنکور، ما شاهد برنامه ریزی فشرده بدون توجه به وقت و توانایی‌های داوطلب می‌باشیم.

دانش آموزان و داوطلبان بدون اینکه در رابطه با این مسئله و تفاوت‌های خود کمی دقت نمایند به دلیل آماده بودن این برنامه ریزی، ترجیح داوطلبان کنکوری به استفاده از آن است.

 

با مشاوره تلفنی چه خدماتی به داوطلبان ارائه می شود؟

 • راهنمایی برای انتخاب رشته در مقاطع تحصیلی مختلف
 • برنامه ریزی کنکور
 • معرفی بهترین منابع درسی و برترین آزمون های آزمایشی
 • معرفی رشته های مختلف و بازار کار آن ها
 • آموزش تکنیک های تست زنی و روش های صحیح مطالعه
 • آگاهی از شرایط تحصیل در انواع دانشگاه ها و شهریه آنها
 • اطلاع از رتبه و تراز قبول شدگان آزمون های کنکور سال های قبل

 

بهترین منابع کنکور 1401

مشاوره تلفنی کنکور ارشد

با توجه به تغییراتی که در کتب درسی مختلف در سال‌های اخیر در برخی از گروه‌های آزمایشی مخصوصاً تجربی به وجود آمده است، لیست بهترین منابع کنکور برای داوطلبان را متفاوت کرده است.

یکی از خدمات مشاوره تلفنی کنکور سراسری ارائه این لیست به صورت کامل و در تمامی گروه‌های آزمایشی مختلف است.

با توجه به اینکه ضرایب دروس در زیر گروه‌های آزمایشی مختلف متفاوت است بنابراین، لازم است که وقت و انرژی بیشتری را صرف موفقیت در کنکور و مطالعه و برنامه ریزی دروس مختلف نمایید.

مشاوره تلفنی کنکور سراسری برای تمامی نیازهای داوطلبان در هر گروه آزمایشی و هر نوع استعداد و علاقه‌ای، برنامه ریزی خاص و منحصر به فردی دارد.

با توجه به خدماتی که شما در مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور به دست می آورید پاسخ مناسبی برای کلیه سؤالات خود خواهید داشت.

همچنین، به راحتی می‌توانید موفقیت خود را بدون نیاز به صرف هزینه مشاوره انتخاب رشته کنکور برطرف نمایید. متخصصین ما با صبر و حوصله فراوان، آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز در تمامی زمینه‌ها می‌باشند.

 

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور در ایران تحصیل

مشاورین و متخصصین ایران تحصیل، شامل مجموعه بزرگی است که هدف خود را بر مبنای کمک به تمامی داطلبان برای برطرف نمودن نیازهای آنان قرار می دهند.

از جمله خدمات این مرکز، می توان به مشاوره تلفنی کنکور سراسری اشاره نمود. ما کمک می نماییم که هیچ داوطلبی به دلیل عدم تمکن مالی، از اهداف خود عقب نماند و با مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور به تمامی اهداف خود دست یابد.

مشاوره تلفنی کنکور سراسری شامل: معرفی منابع درسی در گروه های آزمایشی مختلف، برنامه ریزی درست و اصولی منطبق با نیازهای داوطلبان است.

همچنین، انجام انتخاب رشته با توجه به علاقه و استعداد داوطلبان از خدماتی است که مشاورین ایران تحصیل در اختیار داوطلبان قرار می دهند.

نحوه تست زنی در کنکور نیز، از اصول مهمی است که داوطلبان مختلف بدان نیازمند هستند. کلیه داوطلبان می توانند با استفاده از مشاوره تلفنی، به اطلاعات کامل در زمینه های مختلف دست یابند.

 

مشاوره تلفنی کنکور در چه زمینه هایی ارائه می شود؟

 

مشاوره رایگان کنکور

زمانی که صحبت از ارائه مشاوره تلفنی کنکور به میان می آید باید عرض کنیم که این خدمات تمامی مباحث مرتبط با کنکور سراسری را در بر می گیرند.

به فرض مثال اگر نیاز به دریافت مشاوره در رابطه با انتخاب رشته در انواع گروه های آزمایشی را دارید می توانید از این خدمات استفاده کنید.

از طرف دیگر، در صورتی که تمایل به اطلاع از بهترین منابع درسی و کمک آموزشی برای کنکور سراسری را دارید دریافت خدمات مشاوره تلفنی کنکور سراسری بهترین گزینه ممکن در این روزهای کرونایی است.

البته در مشاوره تلفنی کنکور اطلاعاتی هم در رابطه با دانشگاه های معتبر و همین طور رشته های دانشگاهی نیز ارائه می شود.

 

مشاوره تلفنی کنکور چه کمکی به داشتن انتخاب رشته ای بهتر در کنکور می کند؟

دریافت مشاوره تلفنی کنکور در زمان انتخاب رشته در انواع رشته های تحصیلی دانشگاهی می تواند بسیار مؤثر و مفید باشد و فرد را به سمت داشتن انتخاب رشته ای منطقی و درست سوق دهد.

هر فرد در زمان دریافت مشاوره، می تواند با انواع رشته های دانشگاهی، دانشگاه های پذیرنده رشته ها و حتی ظرفیت رشته های تحصیلی آشنا شود و اطلاعات خوب و به روزی را در این رابطه به دست آورد.

 

شماره تلفن مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره تحصیلی رایگان هیچ گونه تفاوتی در ارائه خدمات، نسبت به مشاوره‌های پولی نخواهند داشت. با توجه به اینکه مشاورین و متخصصین در رشته‌های مختلف، دارای تجربه و تخصص می‌باشند، بنابراین به خوبی از حساسیت کنکور و تأثیر آن بر سرنوشت افراد آگاهی کامل دارند، بنابراین در ارائه خدمات نهایت دقت عمل را به خرج خواهند داد.

مشاوره تلفنی کنکور شامل موارد مختلفی می‌باشد مثلاً برخی از داوطلبان ممکن است در برنامه ریزی خود دچار مشکل باشند.

برای برخی دیگر ممکن است به دست آوردن منابع معتبر کمی سخت باشد. همچنین با توجه به اینکه سایت‌های مختلف، منابع مختلفی را منتشر می‌نمایند، بنابراین اطلاع از این موضوع با کمک یک مشاور، دست یافتنی تر به نظر برسد.

مشاوره تلفنی کنکور ایران تحصیل می‌تواند به تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، برای رسیدن به اهداف خود کمک نماید بنابراین نیازی به صرف هزینه در هیچ گونه موسسه نخواهید داشت.

 

مشاوره تلفنی کنکور تمامی خدماتی که شما در مشاوره حضوری دریافت خواهید نمود را بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای، در اختیارتان قرار می دهد.

 

هزینه مشاوره تلفنی کنکور

 

مشاوره تلفنی رایگان

 

هزینه تحصیل برای برخی از داوطلبان و یا دانش آموزان ممکن است بسیار سنگین باشد و واقعیت این است انتظار موفقیت از یک دانش آموزی که در روستاهای دورافتاده مشغول به تحصیل می‌باشد با دانش آموزی که در بهترین منطقه تهران در حال تحصیل می‌باشد، یکسان نخواهد بود. ما با استفاده از مشاوره تلفنی کنکور قصد داریم تمام این فاصله‌ها را کم کنیم.

شماره تلفن مشاوره تحصیلی رایگان برای هر داوطلبی این امکان را قرار می‌دهد تا به بهترین وجه، بتواند سوالات کنکوری خود را با مشاورین ما در میان بگذارد.

موفقیت سهم تمام افرادی است که برای آن تلاش می‌کنند، اما این موفقیت به راحتی به دست نمی‌آید و نیازمند خدمات مختلفی برای افراد است که شاید مشاوره تلفنی کنکور این نیاز را برآورده نماید.

متخصصین ما همانند مشاوره‌های حضوری، شما را از خدمات مشاوره تلفنی کنکور بهره مند می‌سازند. در هر مرحله‌ای که هستید و نیازمند خدمات می‌باشید، این خدمات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

مشاوره تلفنی رایگان کنکور

مشاوره تلفنی کنکور همان‌طور که در بالا اشاره شد، به صورت کاملاً رایگان خواهد بود و نیازمند هیچ گونه هزینه مشاوره تلفنی کنکور نخواهید بود.

یکی از مهم‌ترین اصولی که هر داوطلب نیازمند آن می‌باشد در رابطه با نحوه صحیح مطالعه می‌باشد، حقیقت این است که نمی‌توان هیچ گونه روش واحدی را برای مطالعه دروس مختلف در نظر داشت.

تفاوت یادگیری داوطلبان، منجر به برنامه ریزی و همچنین تفاوت متدهای مختلف مطالعه می‌گردد. به هر حال نمی‌توان با همه، به شکل یکسان برخورد نمود و توقع یکسانی از تمامی داوطلبان داشت.

ازجمله مواردی که بسیار شاهد آن می‌باشیم، در رابطه با سردرگمی‌های داوطلبان برای یافتن علاقه و استعداد خود در رشته‌های مختلف می‌باشد.

مشاوره تحصیلی رایگان، این امکان را در اختیار کلیه داوطلبان قرار می‌دهد تا بدون فوت وقت و هزینه، به راحتی هر نوع سؤال خود را مطرح نمایند و به آنچه لایق آن می باشند و شغل مورد نظر خود، دست یابند.

 

مشاوره تلفنی کنکور ایران تحصیل

ایران تحصیل منحصر به یک سایت نمی باشد، بلکه متشکل از یک تیم بسیار قوی و پر انرژی است که تمام تلاش خود را در ارائه بهترین خدمات به داوطلبان عزیز می نماید.

از محاسن مشاوره تلفنی کنکور ایران تحصیل می توان به پاسخگویی همه روزه آن اشاره نمود. هر داوطلبی می تواند در هر ساعت از شبانه روز، بدون صرف هیچ گونه هزینه ای، با مشاورین ما در ارتباط باشد.

علاوه بر خدمات مشاوره ای که در این مرکز صورت می پذیرد، کلیه خدمات مربوط به انجام ثبت نام و انتخاب رشه نیز، از کارهای دیگری است که در این مرکز انجام می شود.

با توجه به اینکه هر داوطلب کنکور برای رسیدن به اهداف خود لازم است از مشاوره و برنامه ریزی برای موفقیت خود استفاده نماید، بنابراین نیازمند خدمات مشاوره‌ای خواهد بود. 

مشاوره تلفنی کنکور در رشته‌های مختلفی امکان پذیر می‌باشد. قطعاً سؤالات داوطلبان در تمامی گروه‌های آزمایشی را نمی‌توان یکسان تلقی نمود.

با توجه به اینکه در هر گروه آزمایشی برای موفقیت، مسیرهای متفاوتی وجود خواهد داشت، بنابراین ارائه مطالبی مانند: روش صحیح درس خواندن کنکور، فهرست حذفیات کنکور، بهترین منابع مطالعه کنکور، افزایش سرعت تست زنی کنکور، فنون تست زنی و غیره باز هم ناکافی می‌باشد.

هر داوطلبی حتی با اطلاع از موارد ذکر شده بالا، ممکن است سؤالات متفاوتی داشته باشد که برای یافتن پاسخ این سؤالات، ملزم به استفاده از مشاوره تلفنی کنکور می باشد.

 

جهت اطلاع از مشاوره تلفنی کنکور و مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور، منابع معتبر در تمامی رشته ها و مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید. تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9099072952 از استان تهران

 

مطالب مرتبط

بهترین ساعات مطالعه کنکور

مشاور تحصیلی خوب در کرج

چگونه پزشکی قبول شویم

روش های مطالعه نفرات برتر کنکور ریاضی و تجربی

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

مشاوره رایگان کنکور تجربی

مشاوره تحصیلی تلفنی 

مشاوره تلفنی کنکور

4.2/5 - (5 امتیاز)

مزایای استفاده از مشاوره تلفنی کنکور سراسری در مقایسه با مشاوره حضوری چیست؟

از میان مهمترین مزیت های استفاده از مشاوره تلفنی کنکور سراسری می توان به صرفه جویی در زمان و هزینه اشاره کرد.

آیا دریافت مشاوره تلفنی کنکور سراسری با هزینه بالایی برای من همراه است؟

خیر. شما می توانید با کمترین هزینه برای دریافت مشاوره تلفنی کنکور سراسری اقدام کنید.

آیا به جز مشاوره تلفنی کنکور سراسری می توان از مشاوره آنلاین نیز استفاده کرد؟

بله. برای این منظور با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. .
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام ببخشید من میخواستم امسال بمونم ولی الان تصمیم گرفتم برم دانشگاه با شرط معدل هنوز امکانش هست؟معدل دیپلم 19 بود

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام
   باید مراجعه حضوری به دانشگاه مربوطه داشته باشید تا در صورت وجود ظرفیت شمارو برای مهر ماه ثبت نام کنند

 2. BAHAR
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۴

  رشته مهندسی کامپیوتر کاردانی بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی نداره؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام مهندسی رشته کارشناسی پیوسیته هست ولی توو علمی کاربردی فناوری اطلاعات داره

 3. فاطمه
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام من سال۹۹دیپلم گرفتم بامعدل سال۱۶/۸۷ چقدراحتمال داره بااین معدل رشته مدیریت براساس سوابق تحصیلی دانشگاه روزانه قبول شم ؟

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام اصولا بر اساس سوابق تحصیلی فقط دانشگاه های شهریه پرداز دارند…

 4. زینب
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام من دیپلم ریاضی دارم برای سال 9۰.۹۱ایا میشه ادامه تحصیل بدم تو دانشگاه در رشته باستان شناسی.حسابداری.یا عمران

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام اره معدل بالایی داری . میتونی براساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنی

 5. پریسا
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام می خواستم بدونم من کە دیپلم تجربی دارم میتونم زیرگروە ریاضی مهندسی مکانیک را انتخب کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام پریسا
   بله شما میتونین در رشته بدون کنکور زیرگروه رشته ریاضی مهندسی مکانیک انتخاب رشته کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور