تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور سراسری 1401 + برنامه ریزی و منابع

مشاوره تلفنی کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

 

مشاوره تلفنی کنکور سراسری تخصص ما است. همه ما می دانیم کنکور یکی از سرنوشت ساز ترین آزمون هایی است که تمامی دانش آموزان حداقل یک بار در آن شرکت خواهند کرد. نتیجه ای که از این آزمون بدست می آید می تواند روی آینده تحصیلی و شغلی افراد تاثیر بسیار زیادی داشته باشد و تمامی ابعاد زندگی آن ها را تحت تاثیر قرار دهد. همه افرادی که در کنکور شرکت کرده اند می دانند این آزمون نکات بسیاری دارد. نحوه مطالعه، نحوه شرکت در جلسه، نحوه اطلاع از فرایند آزمون و بسیاری موارد دیگر همگی جزء نکات آن محسوب می شوند. به همین دلیل توصیه می شود که افراد حتماً از خدمات مشاوره برای این آزمون استفاده نمایند.

اگرچه امروزه انواع خدمات مشاوره به صورت حضوری، اینترنتی و … ارائه می شود. در این میان مشاوره تلفنی کنکور سراسری را می توان بهتر از سایر موارد دانست. زیرا با کمترین هزینه و انرژی شما می توانید پاسخ تمامی سوالات خود را بگیرید و در نتیجه هر روز به هدف های خود نزدیک تر شوید. از جمله مزایای مشاوره تلفنی کنکور سراسری این است که افراد در هر جایی که باشند می توانند از آن استفاده کنند.

به علاوه امکان برنامه ریزی کنکور نیز با استفاده از این ابزار وجود خواهد داشت که هزینه رفت و آمد را به صورت کلی برای داوطلبان صفر کرده است. در گذشته داوطلبان مجبور بودند به صورت حضوری در آموزشگاه ها برای دریافت برنامه حضور یابند که همین موضوع زمان و انرژی بسیاری از آن ها می گرفت.

 

 

اطلاعیه:

داوطلبان کنکوری می توانند با صرف کمترین زمان و هزینه، بهترین برنامه ریزی را برای آمادگی در کنکور سراسری از طریق مشاوره تلفنی کنکور دریافت نمایند.

 

 

مزایای مشاوره تلفنی کنکور سراسری 1401

داوطلبان گروه‌های آزمایشی مختلف، ممکن است در برنامه ریزی و روش صحیح درس خواندن کنکور مشکلاتی داشته باشند.

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور شامل موارد مختلفی می‌گردد، داشتن هدف شما را به سمت جلو هدایت می‌کند و به تبع آن به زندگی تان جهت می‌دهد. بسیاری از دانش آموزان در هدف گزاری و یافتن هدف خود دچار مشکل هستند.

مشاوره تلفنی کنکور سراسری به داوطلبان کمک می‌نمایند که متناسب با علایق و استعداد خود به انتخاب رشته مناسب بپردازند.

یکی از مهم‌ترین مشکلات داوطلبان حتی پس از پذیرش در کنکور، عدم مطابقت رشته انتخابی با ویژگی‌های شخصیتی است. با توجه به تأثیر دروس و ضرایب مختلف آن، از ابتدا لازم است رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

کلیه دانش آموزان و داوطلبان می‌توانند جهت استفاده از مشاوره تلفنی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند. از جمله مزایای مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور برای کلیه داوطلبان، انجام مشاوره تحصیلی تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز و حتی ایام تعطیل می‌باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات در مورد مشاوره کنکور وارد شوید.

 

 

مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور

داشتن برنامه ریزی یکی از اصول مهمی است که دانش آموزان مشغول به تحصیل به آن نیازمند هستند. چنانچه شما از برنامه ریزی درستی برخوردار نباشید، نخواهید توانست در آزمون، موفقیت لازم را به دست آورید.

یکی از خدماتی که مشاوره تلفنی کنکور سراسری برای داوطلبان دارد، انجام برنامه ریزی درست و اصولی منطبق با اصول یادگیری و برنامه ریزی برای هر داوطلب است.

برنامه ریزی برای داوطلبانی که دیپلم خود را اخذ نموده‌اند و به اصطلاح، پشت‌کنکوری محسوب می‌شوند، نوعی متفاوت از برنامه ریزی خواهد بود.

بهترین ساعات مطالعه کنکور برای هر داوطلب مختلف و متفاوت می‌باشد و همین مسئله موجب می‌گردد که در برنامه ریزی هر داوطلب به صورت جداگانه و منحصر به فرد عمل نماییم.

متأسفانه در برخی از مؤسسات کنکور، ما شاهد برنامه ریزی فشرده بدون توجه به وقت و توانایی‌های داوطلب می‌باشیم.

دانش آموزان و داوطلبان بدون اینکه در رابطه با این مسئله و تفاوت‌های خود کمی دقت نمایند به دلیل آماده بودن این برنامه ریزی، ترجیح داوطلبان کنکوری به استفاده از آن است.

 

 

با مشاوره تلفنی چه خدماتی به داوطلبان ارائه می شود؟

 • راهنمایی برای انتخاب رشته در مقاطع تحصیلی مختلف
 • برنامه ریزی کنکور
 • معرفی بهترین منابع درسی و برترین آزمون های آزمایشی
 • معرفی رشته های مختلف و بازار کار آن ها
 • آموزش تکنیک های تست زنی و روش های صحیح مطالعه
 • آگاهی از شرایط تحصیل در انواع دانشگاه ها و شهریه آنها
 • اطلاع از رتبه و تراز قبول شدگان آزمون های کنکور سال های قبل

 

 

بهترین منابع کنکور 1401

با توجه به تغییراتی که در کتب درسی مختلف در سال‌های اخیر در برخی از گروه‌های آزمایشی مخصوصاً تجربی به وجود آمده است، لیست بهترین منابع کنکور برای داوطلبان را متفاوت کرده است.

یکی از خدمات مشاوره تلفنی کنکور سراسری ارائه این لیست به صورت کامل و در تمامی گروه‌های آزمایشی مختلف است.

با توجه به اینکه ضرایب دروس در زیر گروه‌های آزمایشی مختلف متفاوت است بنابراین، لازم است که وقت و انرژی بیشتری را صرف موفقیت در کنکور و مطالعه و برنامه ریزی دروس مختلف نمایید.

مشاوره تلفنی کنکور سراسری برای تمامی نیازهای داوطلبان در هر گروه آزمایشی و هر نوع استعداد و علاقه‌ای، برنامه ریزی خاص و منحصر به فردی دارد.

با توجه به خدماتی که شما در مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور به دست می آورید پاسخ مناسبی برای کلیه سؤالات خود خواهید داشت.

همچنین، به راحتی می‌توانید موفقیت خود را بدون نیاز به صرف هزینه مشاوره انتخاب رشته کنکور برطرف نمایید. متخصصین ما با صبر و حوصله فراوان، آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز در تمامی زمینه‌ها می‌باشند.

 

 

مشاوره تلفنی کنکور تجربی

 

 

 

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور در ایران تحصیل

مشاورین و متخصصین ایران تحصیل، شامل مجموعه بزرگی است که هدف خود را بر مبنای کمک به تمامی داطلبان برای برطرف نمودن نیازهای آنان قرار می دهند.

از جمله خدمات این مرکز، می توان به مشاوره تلفنی کنکور سراسری اشاره نمود. ما کمک می نماییم که هیچ داوطلبی به دلیل عدم تمکن مالی، از اهداف خود عقب نماند و با مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور به تمامی اهداف خود دست یابد.

مشاوره تلفنی کنکور سراسری شامل: معرفی منابع درسی در گروه های آزمایشی مختلف، برنامه ریزی درست و اصولی منطبق با نیازهای داوطلبان است.

همچنین، انجام انتخاب رشته با توجه به علاقه و استعداد داوطلبان از خدماتی است که مشاورین ایران تحصیل در اختیار داوطلبان قرار می دهند.

نحوه تست زنی در کنکور نیز، از اصول مهمی است که داوطلبان مختلف بدان نیازمند هستند. کلیه داوطلبان می توانند با استفاده از مشاوره تلفنی، به اطلاعات کامل در زمینه های مختلف دست یابند.

 

 

اطلاعیه:

مشاوره تلفنی کنکور سراسری به داوطلبان کمک می‌نمایند که متناسب با علایق و استعداد خود به انتخاب رشته مناسب بپردازند.

 

 

مشاوره تلفنی کنکور در چه زمینه هایی ارائه می شود؟

زمانی که صحبت از ارائه مشاوره تلفنی کنکور به میان می آید باید عرض کنیم که این خدمات تمامی مباحث مرتبط با کنکور سراسری را در بر می گیرند.

به فرض مثال اگر نیاز به دریافت مشاوره در رابطه با انتخاب رشته در انواع گروه های آزمایشی را دارید می توانید از این خدمات استفاده کنید.

از طرف دیگر، در صورتی که تمایل به اطلاع از بهترین منابع درسی و کمک آموزشی برای کنکور سراسری را دارید دریافت خدمات مشاوره تلفنی کنکور سراسری بهترین گزینه ممکن در این روزهای کرونایی است.

البته در مشاوره تلفنی کنکور اطلاعاتی هم در رابطه با دانشگاه های معتبر و همین طور رشته های دانشگاهی نیز ارائه می شود.

 

 

مشاوره تلفنی کنکور چه کمکی به داشتن انتخاب رشته ای بهتر در کنکور می کند؟

دریافت مشاوره تلفنی کنکور در زمان انتخاب رشته در انواع رشته های تحصیلی دانشگاهی می تواند بسیار مؤثر و مفید باشد و فرد را به سمت داشتن انتخاب رشته ای منطقی و درست سوق دهد.

هر فرد در زمان دریافت مشاوره، می تواند با انواع رشته های دانشگاهی، دانشگاه های پذیرنده رشته ها و حتی ظرفیت رشته های تحصیلی آشنا شود و اطلاعات خوب و به روزی را در این رابطه به دست آورد.

 

 

مشاوره تلفنی کنکور ریاضی

 

 

شماره تلفن مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره تحصیلی رایگان هیچ گونه تفاوتی در ارائه خدمات، نسبت به مشاوره‌های پولی نخواهند داشت. با توجه به اینکه مشاورین و متخصصین در رشته‌های مختلف، دارای تجربه و تخصص می‌باشند، بنابراین به خوبی از حساسیت کنکور و تأثیر آن بر سرنوشت افراد آگاهی کامل دارند، بنابراین در ارائه خدمات نهایت دقت عمل را به خرج خواهند داد.

مشاوره تلفنی کنکور شامل موارد مختلفی می‌باشد مثلاً برخی از داوطلبان ممکن است در برنامه ریزی خود دچار مشکل باشند.

برای برخی دیگر ممکن است به دست آوردن منابع معتبر کمی سخت باشد. همچنین با توجه به اینکه سایت‌های مختلف، منابع مختلفی را منتشر می‌نمایند، بنابراین اطلاع از این موضوع با کمک یک مشاور، دست یافتنی تر به نظر برسد.

مشاوره تلفنی کنکور ایران تحصیل می‌تواند به تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، برای رسیدن به اهداف خود کمک نماید بنابراین نیازی به صرف هزینه در هیچ گونه موسسه نخواهید داشت.

 

هزینه مشاوره تلفنی کنکور

هزینه تحصیل برای برخی از داوطلبان و یا دانش آموزان ممکن است بسیار سنگین باشد و واقعیت این است انتظار موفقیت از یک دانش آموزی که در روستاهای دورافتاده مشغول به تحصیل می‌باشد با دانش آموزی که در بهترین منطقه تهران در حال تحصیل می‌باشد، یکسان نخواهد بود. ما با استفاده از مشاوره تلفنی کنکور قصد داریم تمام این فاصله‌ها را کم کنیم.

شماره تلفن مشاوره تحصیلی رایگان برای هر داوطلبی این امکان را قرار می‌دهد تا به بهترین وجه، بتواند سوالات کنکوری خود را با مشاورین ما در میان بگذارد.

موفقیت سهم تمام افرادی است که برای آن تلاش می‌کنند، اما این موفقیت به راحتی به دست نمی‌آید و نیازمند خدمات مختلفی برای افراد است که شاید مشاوره تلفنی کنکور این نیاز را برآورده نماید.

متخصصین ما همانند مشاوره‌های حضوری، شما را از خدمات مشاوره تلفنی کنکور بهره مند می‌سازند. در هر مرحله‌ای که هستید و نیازمند خدمات می‌باشید، این خدمات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

 

مشاوره تلفنی رایگان کنکور

مشاوره تلفنی کنکور همان‌طور که در بالا اشاره شد، به صورت کاملاً رایگان خواهد بود و نیازمند هیچ گونه هزینه مشاوره تلفنی کنکور نخواهید بود.

یکی از مهم‌ترین اصولی که هر داوطلب نیازمند آن می‌باشد در رابطه با نحوه صحیح مطالعه می‌باشد، حقیقت این است که نمی‌توان هیچ گونه روش واحدی را برای مطالعه دروس مختلف در نظر داشت.

تفاوت یادگیری داوطلبان، منجر به برنامه ریزی و همچنین تفاوت متدهای مختلف مطالعه می‌گردد. به هر حال نمی‌توان با همه، به شکل یکسان برخورد نمود و توقع یکسانی از تمامی داوطلبان داشت.

ازجمله مواردی که بسیار شاهد آن می‌باشیم، در رابطه با سردرگمی‌های داوطلبان برای یافتن علاقه و استعداد خود در رشته‌های مختلف می‌باشد.

مشاوره تحصیلی رایگان، این امکان را در اختیار کلیه داوطلبان قرار می‌دهد تا بدون فوت وقت و هزینه، به راحتی هر نوع سؤال خود را مطرح نمایند و به آنچه لایق آن می باشند و شغل مورد نظر خود، دست یابند.

 

 

مشاوره تلفنی کنکور ایران تحصیل

ایران تحصیل منحصر به یک سایت نمی باشد، بلکه متشکل از یک تیم بسیار قوی و پر انرژی است که تمام تلاش خود را در ارائه بهترین خدمات به داوطلبان عزیز می نماید.

از محاسن مشاوره تلفنی کنکور ایران تحصیل می توان به پاسخگویی همه روزه آن اشاره نمود. هر داوطلبی می تواند در هر ساعت از شبانه روز، بدون صرف هیچ گونه هزینه ای، با مشاورین ما در ارتباط باشد.

علاوه بر خدمات مشاوره ای که در این مرکز صورت می پذیرد، کلیه خدمات مربوط به انجام ثبت نام و انتخاب رشه نیز، از کارهای دیگری است که در این مرکز انجام می شود.

با توجه به اینکه هر داوطلب کنکور برای رسیدن به اهداف خود لازم است از مشاوره و برنامه ریزی برای موفقیت خود استفاده نماید، بنابراین نیازمند خدمات مشاوره‌ای خواهد بود. 

مشاوره تلفنی کنکور در رشته‌های مختلفی امکان پذیر می‌باشد. قطعاً سؤالات داوطلبان در تمامی گروه‌های آزمایشی را نمی‌توان یکسان تلقی نمود.

با توجه به اینکه در هر گروه آزمایشی برای موفقیت، مسیرهای متفاوتی وجود خواهد داشت، بنابراین ارائه مطالبی مانند: روش صحیح درس خواندن کنکور، فهرست حذفیات کنکور، بهترین منابع مطالعه کنکور، افزایش سرعت تست زنی کنکور، فنون تست زنی و غیره باز هم ناکافی می‌باشد.

هر داوطلبی حتی با اطلاع از موارد ذکر شده بالا، ممکن است سؤالات متفاوتی داشته باشد که برای یافتن پاسخ این سؤالات، ملزم به استفاده از مشاوره تلفنی کنکور می باشد.

 

 

اطلاعیه:

مشاوره تلفنی کنکور سراسری برای تمامی نیازهای داوطلبان در هر گروه آزمایشی و هر نوع استعداد و علاقه‌ای، برنامه ریزی خاص و منحصر به فردی دارد.

 

 

مشاوره تلفنی کنکور ریاضی

در کنکور ریاضی فیزیک رشته های متنوعی برای انتخاب کردن وجود دارد اما بسیاری از داوطلبان برای قبولی در رشته های مهندسی با یکدیگر رقابت می کنند. با استفاده از مشاوره تلفنی کنکور ریاضی ابتدا اینکه شما به چه رشته ای علاقه دارید و قصد ورود به کدام حوزه را دارید. پس از مشخص شدن این مورد، مشاور برای شما برنامه ریزی کرده و نحوه مطالعه صحیح و اصولی را آموزش خواهد داد. به علاوه در هر رشته ای از جمله رشته ریاضی شما باید با فوت و فن های مطالعه و خصوصاً تست زنی آشنا باشید. زیرا سوال های رشته ریاضی اکثراً مفهومی و حل کردنی هستند و شما برای موفقیت بیشتر باید با روش های تست زنی آشنایی کافی را داشته باشید. پس با استفاده از خدمات مشاوره ما می توانید آموزش حرفه ای تست زنی، آموزش برنامه ریزی، آموزش مطالعه دروس و بسیاری موارد دیگر را دریافت کنید.

 

 

مشاوره تلفنی کنکورتجربی

افرادی که رشته تجربی را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند، به خوبی می دانند که رقابت خیلی سنگینی در این رشته وجود دارد. دروس رشته تجربی از درجه سختی کمتری نسبت به ریاضی برخوردار است اما در عوض رقابت بسیار سنگین تر است. از طرفی در رشته تجربی آشنایی با انواع رشته ها در زیرگروه ها نیز بسیار مهم است. به طور مثال رشته های تاپ گروه تجربی که شامل پزشکی، دندان پزشکی، رادیولوژی و غیره می شود همگی در زیرگروه اول قرار گرفته اند و برای قبولی در رشته های این زیرگروه باید با ضرایب دروش آشنایی کافی را داشته باشید. از طرفی یک سری رشته های دیگر که پر طرفدار نیز هستند مانند داروسازی در زیرگروه 2 قرار گرفته و برای قبولی در این رشته ها نیز باید نکات لازم را بدانید. در مشاوره تلفنی به شما در رابطه با همه این موارد توضیحات کاملی داده خواهد شد و می توانید با خیالی آسوده مطالعه خود را آغاز نمایید. از طرفی پروسه مطالعه، نحوه انجام آن و نکات مهم در رابطه با نحوه مطالعه نیز آموزش داده می شود.

 

 

مشاوره تلفنی کنکور هنر

شاید برخی داوطلبان در رشته هنر بر این باور باشند که این رشته نیازی به دریافت مشاوره ندارد. اما اینطور نیست و در این رشته نیز شما باید با منابع، نحوه مطالعه درس و آمادگی برای آزمون اطلاعات خوبی را کسب نمایید. زیرا این رشته نیز یک سری منابع خاص و مهم دارد که آشنایی با آن ها بسیار سرنوشت ساز است و همچنین در این کنکور آشنایی با نحوه طرح سوالات نیز می تواند بسیار کمک کننده به شما باشد.

 

 

آیا امکان انجام برنامه ریزی کنکور به صورت تلفنی وجود دارد؟

همانطور که در موارد قبلی اشاره کرده بودیم یکی از کاربردهای مشاوره تلفنی کنکور، انجام برنامه ریزی است که می توانید از آن به راحتی استفاده نمایید. با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی شما می توانید به راحتی شرایط خود را به مشاور توضیح داده و برنامه خود را دریافت کنید. برخی افراد برنامه تخصصی و برخی دیگر نیازمند برنامه عمومی هستند. هر دو مورد از طریق مشاوره تلفنی قابل دریافت است. فراموش نکنید که امکان دسترسی به این گونه مشاوره ها برای همه ی افراد در هر نقاطی از کشور فراهم بوده و افراد در سراسر دنیا به صورت تلفنی این امکان را خواهند داشت که با مشاوران خبره و با تجربه در زمینه تحصیلی در ارتباط باشند.

 

 

تفاوت مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری

استفاده از خدمات مشاوره برای تمامی افراد ضروری است؛ اما اینکه از کدام یک از روش های مشاوره تلفنی و یا حضوری استفاده کنید، بستگی به شرایط خودتان دارد. مشاوره حضوری به برخی افراد توصیه می شود؛ اما مشاوره تلفنی تقریباً می تواند برای تمامی افراد مناسب باشد.بنابراین در این حالت، انجام مشاوره به صورت تلفنی بهترین گزینه برای داوطلبان می باشد.

همانطور که می دانید مشاوره تلفنی هزینه بسیار کمتری نسبت به مشاوره حضوری خواهد داشت. در مشاوره تلفنی شما می توانید در هر مکان به مشاور دسترسی داشته باشید. در حالی که برای مشاوره حضوری باید به مکانی خاص مراجعه نمایید. در مشاوره تلفنی شما به سرعت پاسخ سوالات خود را می گیرید، در حالی که برای مشاوره حضوری حداقل یک ساعت زمان از شما گرفته خواهد شد.

 

 

اطلاعیه:

در صورتی که تمایل به اطلاع از بهترین منابع درسی و کمک آموزشی برای کنکور سراسری را دارید دریافت خدمات مشاوره تلفنی کنکور سراسری بهترین گزینه  است.

 

 

بهترین مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری

نه تنها در مقطع کارشناسی، برای مقاطع بالاتر مانند ارشد و دکتری نیز باید از خدمات مشاوره استفاده کنید.

ما تنها در مقطع کارشناسی نیاز به مشاور نداریم، بلکه هر چقدر مقطع تحصیلی بالاتر می رود، نیاز بیشتری به مشاور پیدا می کنیم. به طور مثال ما بارها این موضوع را دیده ایم که بسیاری از افراد با داشتن رتبه های خوب نتیجه خوبی از کنکور و انتخاب رشته ارشد و دکتری نگرفته اند. برای کنکور ارشد باید یک برنامه متناسب داشته و از منابع نیز اطلاعات خوبی داشته باشید که در مشاوره تلفنی تمامی این موارد به شما آموزش داده می شود. برای انتخاب بهترین مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری، نیاز است ابتدا اصالت و اعتبار مشاوره دهنده را بررسی کرده و همچنین از سابقه آن ها اطلاعات کافی را بدست آورید.

 

 

اخبار مرتبط با کنکور سراسری

19 اردیبهشت

میزان تاثیر معدل برای داوطلبان نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۱ تفاوتی ندارد که شما در رشته تجربی، ریاضی یا انسانی تحصیل می کنید، میزان تاثیر برای تمامی رشته ها یکسان و برابر است. این تاثیر برای افراد نظام قدیم حدود ۴۰% و به صورت تاثیر مثبت تعیین شده است.

18 اردیبهشت

داوطلبان آزمون‌های کارشناسی ارشد و کنکور 1401 خواستار تعویق زمان برگزاری آزمون‌های خود شدند، اما سازمان سنجش آموزش کشور که متولی اصلی برگزاری این آزمون‌هاست اعلام کرد چنین امکانی میسر نیست.

17 اردیبهشت

در این خبر آمده است که امکان تعویق کنکور ارشد وجود ندارد.

3 اردیبهشت

با توجه به این که آزمون سراسری در سال 1401 با تغییراتی همراه است سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از ایجاد تغییراتی در نوع سوالات کنکور خبر داد.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی ضرورت استفاده از مشاوره تلفنی کنکور بپردازیم. همانطور که می دانید استفاده از مشاوره تلفنی کنکور نه تنها در هزینه های شما صرفه جویی بسیاری به وجود خواهد آورد، منجر به اطلاع از انواع نکات ضروری نیز خواهد شد که به شما در موفقیت کنکور کمک بسیاری خواهد کرد. برای شناسایی بهترین مشاوره دهنده های تلفنی نیز سعی کردیم نکاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا در این مورد نیز دچار مشکل نشوید. فراموش نکنید مشاوره تلفنی، سریع ترین، کم هزینه ترین و بهترین راه استفاده از خدمات مشاوره است که این روزها برای داوطلبان کنکوری فراهم شده است.

 

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

4.3/5 - (6 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مزایای استفاده از مشاوره تلفنی کنکور سراسری در مقایسه با مشاوره حضوری چیست؟

از میان مهمترین مزیت های استفاده از مشاوره تلفنی کنکور سراسری می توان به صرفه جویی در زمان و هزینه اشاره کرد.

آیا دریافت مشاوره تلفنی کنکور سراسری با هزینه بالایی برای من همراه است؟

خیر. شما می توانید با کمترین هزینه برای دریافت مشاوره تلفنی کنکور سراسری اقدام کنید.

آیا به جز مشاوره تلفنی کنکور سراسری می توان از مشاوره آنلاین نیز استفاده کرد؟

بله. برای این منظور با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. حشمت
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

  سلام وقت شما بخیر، میخواستم بدونم که مشاوره تلفنی کنکور برای رشته هنر هم در ایران تحصیل انجام خواهد شد یا صرفا این نوع از مشاوره مختص به رشته های نظری هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام وقت بخیر برای دریافت مشاوره با کارشناسان ایران تحصیل با شماره 9099075307تماس حاصل بفرمایید

  • irani
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام، مشاوره تلفنی کنکور برای تمامی رشته ها از سوی مرکز مشاوره ایران تحصیل انجام می شود.

 2. hadis
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من واسه کارشناسی میخوام تغییر رشته بدم .رتبه قبولی واسه رشته گرافیک در دانشگاه دکتر شریعتی باید چند ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام وقت بخیر
   با توجه به تعداد شرکت کنندگان هرساله پذیرش برای این دانشگاه رتبه بندی متغیر دارد .

 3. Alireza
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

  سلام تلفن ثابت نداریم چطور ارتباط برقرارکنیم جهت ثبت ونام

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲

   سلام وقت بخیر میتونین بسته خریداری کنین

 4. Ali
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹

  سلام من دانشجوی دوره روزانه هستم و قصد دارم که در کنکور 1401 شرکت کنم.من به هیچ وجه علاقه ای به انصراف از دانشگاه ندارم. آیا امکانش هست که دوره خودم رو تغییر بدم و دانشجوی دوره شبانه بشم و بعدش در کنکور 1401 شرکت کنم.

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۶

   سلام
   وقت بخیر
   امکان تغییر دوره وجود ندارد

 5. مریم
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۷

  سلام چرا هرچقدر با شماره تماس میگیریم میگه در شبکه موجود نیست؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام تماس از تلفن ثابت بدون کد انجام میشود

ایران تحصیل
تماس با مشاور