ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره تحصیلی دبیرستان

مشاوره تحصیلی دبیرستان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره تحصیلی دبیرستان در مقاطع متوسطه اول و دوم توسط برترین مشاوران و اساتید کشور در سامانه ایران تحصیل ارائه می گردد.

از جمله خدمات مهم و کاربردی در مورد مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان دبیرستانی ارائه شده در این مرکز مشاوره در مورد انتخاب رشته است. چیزی که که مسیر زندگی دانش آموز شما را مشخص خواهد کرد. 

اهمیت مشاوره در مقطع دبیرستان را می‌توان حساس‌تر و جدی‌تری از طول دیگر دوران دانش‌آموزی دانست به همین دلیل، استفاده از مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستان، برای تمامی داوطلبان ضروری به نظر می‌رسد.

در گذشته با توجه به اینکه دانش آموزان ابتدا در پایه اول دبیرستان با دروس مختلف آشنا می‌شدند، استرس کمتری را به هنگام ورود به دبیرستان تجربه می کردند.

امروزه این میزان استرس با توجه به عدم آشنایی تا حدودی افزایش یافته که همین امر سبب تصمیم گیری های نادرست و عدم مؤفقیت در زندگی و تحصیل برخی دانش آموزان شده است.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی دبیرستان، مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستانی، استعدادیابی شغلی، مشاوره انتخاب رشته دبیرستان و تکنیک های تست زنی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

اهمیت مشاوره تحصیلی در مقطع دبیرستان

با توجه به تأثیر معدل در کنکور سراسری، کلیه داوطلبان در تمامی رشته‌ها نیازمند مشاوره تحصیلی هستند.

اطلاع دقیق در رابطه با ضرایب دروس کنکور تجربی، ضرایب دروس کنکور ریاضی، ضرایب دروس کنکور انسانی برای داوطلبان هر یک از گروه های آزمایشی لازم و ضروری است.

مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستانی، خدمات مختلفی را به دانش آموزان ارائه می‌کند. دانش‌آموزانی که به رشته‌های مختلف به دبیرستان وارد می‌شوند نگرانی‌های مختلفی دارند.

از جمله این نگرانی‌ها که در مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستان با آن روبه‌رو هستیم، در رابطه با تکنیک‌های تست زنی، منابع کنکور سراسری، آینده شغلی و غیره است.

به همین دلیل، چنانچه این نگرانی ها برطرف نگردند، مانع بزرگی برای مؤفقیت هستند.

 

 

برای کسب اطلاعات درباره بهترین مشاوره تحصیلی در تهران وارد شوید.

 

 

خدمات مشاوره تحصیلی دبیرستان

 

مشاوره تحصیلی رشته ریاضی

 

خدمات مشاوره دوران دبیرستان را با توجه به نیازهای داوطلبان می توان به صورت های مختلفی دسته بندی نمود.

به عنوان مثال، یکی از این خدمات در رابطه با معرفی رشته های دانشگاهی مربوط به هر یک از رشته های دبیرستان است.

دانش آموزان سردرگمی های مختلفی در رابطه با آینده خود دارند که در ادامه به ارائه توضیحاتی در این رابطه می پردازیم.

برای ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان مفید روی لینک کلیک کنید.

مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستان رشته ریاضی

دانش آموزانی که می خواهند در رشته ریاضی ادامه تحصیل بدهند باید جهت محاسبات ریاضی از هوش بالایی برخوردار باشند. همچنین این دسته از دانشجویان با انتخاب این رشته، می توانند در رشته های فنی در دانشگاه ادامه تحصیل دهند.

روش مطالعه ریاضی یکی از سؤالاتی است که در مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستانی به آن می پردازیم.

هر یک از دروس رشته ریاضی و فیزیک، روش های منحصر به فرد خود را جهت قبولی دارند.

به همین دلیل کلیه دانش آموزان عزیز لازم است از تمامی این فنون جهت مطالعه و موفقیت در هر یک از رشته ها آشنا شوند.

یکی از مسائلی که ممکن است داوطلبان گروه ریاضی و فیزیک با آن روبه رو شوند و همچنین سؤالات مختلفی در رابطه با آن داشته باشند در رابطه با پردرآمدترین رشته های ریاضی و فیزیک است.

بهرحال یکی از اهداف تحصیل برای تمامی دانش آموزان داشتن شغل مناسب است. اما تناسب این شغل با شخصیت و استعداد های آنان اهمیت بسیاری دارد.

یکی از صحبت هایی که امروزه در جامعه وجود دارد در رابطه با اشباع شدن رشته های دانشگاهی است.

نکته مهمی که ما به تمامی داوطلبان در مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستان اشاره می کنیم این است که داشتن خلاقیت در تمامی رشته های تحصیلی و همچنین دارا بودن تخصص بسیار مهم است.

 

خدمات مشاوره تحصیلی دبیرستان شامل خدمات رواشناسی و استعدادیابی شغلی برای کلیه دانش آموزان در تمامی رشته های تحصیلی است.

 

مشاوره تحصیلی دبیرستان رشته تجربی

دانش آموزانی که به مطالعه در مورد موجودات زنده لذت می برند با به مطالعه در مورد جانوران یا گیاهان علاقه دارند می توانند در رشته تجربی موفق شوند.

درس های تخصصی این رشته شامل زیست، زمین شناسی، ریاضی، شمی و فیزیک است که درس زیست به دلیل اینکه از جذابیت بالایی برخوردار است باعث می شود تا دانش آموزان علاقه بسیاری به ادامه تحصیل در این رشته داشته باشند.

بسیاری از دانش آموزانی که در این رشته ادامه تحصیل می دهند آرزوی قبولی در رشته های پزشکی، داروسازی و پیراپزشکی را دارند اما نکته مهم این است که قبولی در این رشته ها آسان نبوده و نیاز به تلاش بیشتری دارد.

آمارها در سال های اخیر نشان می دهد که گرایش به رشته تحصیلی علوم تجربی در سال های اخیر زیاد شده است.

به همین دلیل رقابت در این رشته را کمی سخت نموده است. اما این مطلب به معنای نگرانی و ایجاد استرس نیست. استرس در حد طبیعی می تواند به شما جهت مؤفقیت کمک کند.

 

مشاوره تحصیلی دانش آموزان

 

در مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستانی آموزش استرس نرمال و طبیعی را یاد می گیرند.

یکی از هدف های مهمی که داوطلبان کنکور تجربی دارند، قبولی در رشته پزشکی است. برای پذیرش در رشته پزشکی شما نیاز به درصدهای بالای 80 درصد در هر یک از رشته ها دارید.

منابع کنکور تجربی برای داوطلبان مانند مواد کار است که در صورت بالا بودن کیفیت کیفیت کار شما نیز بالا می رود.

نکته مهمی که در رابطه با مشاوره تحصیلی دبیرستان خدمت دانش آموزان تجربی عرض می کنیم، این است که قبولی شما در گرو تصورات شماست.

بدین معنا که اگر با این گمان جلو بروید که من هرگز در رشته پزشکی و یا پیراپزشکی پذیرفته نمی شوم حتی با وجود 16 ساعت مطالعه در روز مؤفق نمی شوید.

بنابراین، مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستانی به تمامی موارد به صورت تواما توجه می کند.

 

مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستان رشته علوم انسانی

رشته علوم انسانی برای دانش آموزانی مناسب است که توانایی بالایی در حفظ کردن دارند، اصلی ترین دروس این رشته شامل جغرافیا، فلسفه، تاریخ، عربی و منطق می باشد.

اگر شما نیز به دروسی مانند روانشناسی، وکالت، جامعه شناسی، مدیریت، علوم سیاسی و حسابداری علاقه دارید می توانید در این رشته ادامه تحصیل دهید.

مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستان برای گروه علوم انسانی شامل آموزش تکنیک هایی است که داوطلبان نیازمند اطلاع دقیق در رابطه با آن هستند.

خوشبختانه رشته های جدیدی در گروه علوم انسانی در دانشگاه های مختلف در حال شکل گیری هستند.

در رابطه با رشته های کنکور انسانی و اشباع شدن آن صحبت ها و حرف و حدیث های فراوانی وجود دارد. فراموش نکنید ما در تمامی رشته ها به افراد متخصص نیازمندیم نه فارغ التحصیلان و دارندگان مدارک.

 

مشاوره تحصیلی رشته فنی حرفه ای

بیشتر والدین بر این عقیده هستند که این رشته مختص دانش آموزانی است که نسبت به سایر دانش آموزان ضعیف تر هستند و دید چندان خوبی نسبت به آن ندارند، در حالیکه همچین تصوری کاملا غلط بوده و نشان از عدم آگهی آنان نسبت به این رشته دارد.

بیشتر درس هایی که در هنرستان های فنی حرفه ای ارائه می شوند به صورت عملی بوده و کمتر دروسی به صورت نظری ارائه می شوند. این رشته دارای 4 زیر شاخه و بیشتر از 40 زیر رشته دارد که دانش آموزان می توانند در آن ها بسته به علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

 

اهمیت علاقه در انتخاب رشته دانش آموزان

 

مشاوره تحصیلی رشته تجربی

 

علاقه دانش آموزان یکی از مهم ترین گام ها در انتخاب رشته او برای ادامه تحصیل است، دانش آموز باید در همان ابتدا مسیر آینده خود را مشخص کند، اینکه می خواهد چه شغلی را در آینده انتخاب کند؟ در چه رشته و کاری می تواند موفقیت بیشتری داشته باشد؟ به مطالعه چه درس هایی علاقه بیشتری دارد؟

پاسخ به هر یک از سوالاتی که در بالا ذکر شد می تواند به دانش آموز کمک کند تا انتخاب رشته خود را به نحو احسنت انجام دهد.

وضعیت درسی دانش آموز در درس های رشته مورد نظرش نیز بیان می کند که رشته ای که توسط دانش آموز انتخاب شده تا چه اندازه با استعداد و توانایی های وی مرتبط است و آیا می تواند در رشته و شغل مدنظرش موفق شود یا خیر؟

 

داشتن بازار کار در رشته انتخابی توسط دانش آموزان

دانش آموزانی که می خواهند انتخاب رشته انجام دهند باید آینده شغلی خود را در نظر داشته باشند، زیرا اگر به فکر این موضوع مهم نباشند مجبور هستند در رشته ای مشغول به کار شوند که هیچ تناسبی با رشته انتخابی آن ها ندارد.

اکنون که به اهمیت رشته انتخابی خود پی بردید باید این نکته را در نظر بگیرید که بیشتر رشته های دوره متوسطه بازار کار چندان خوبی ندارند اما موفقیت شما در رشته انتخابی، بستگی به خلاقیت و تلاش خودتان دارد.

 

مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستانی

 در این مقاله با عنوان مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستان سعی داشتیم اطلاعات مفیدی را به داوطلبان ارائه دهیم. اما این اطلاعات نمی تواند کامل باشد و مواردی که در مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستانی دانش آموزان مختلف در گروه های آزمایشی متفاوت مطرح می کنند بسیار زیاد است.

مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستانی در هر یک از گروه های آزمایشی منابع معتبر را به داوطلبان عزیز معرفی می کند.

همچنین، نسبت به تست ها و آزمون های شخصیت برای داوطلبان عزیز اقدام می کند. معرفی رشته های مختلف دانشگاهی نیز از جمله خدماتی است که در مشاوره دبیرستان به ادامه تحصیل شما در رشته های مورد علاقه کمک می کند.

برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی دبیرستان ایران تحصیل کافی است با شماره های مندرج در سایت ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. اطلاع دقیق از تمامی جزئیات در هر یک از رشته های مورد نظر، با استفاده از این تماس قابل دریافت است.

 

 

 

 

جهت اطلاع از مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستانی، روش های صحیح مطالعه برای کنکور و فنون مطالعه نفرات برتر کنکور از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط 

افزایش سرعت تست زنی کنکور

سامانه انتخاب رشته دبیرستان

برنامه ریزی رایگان برای کنکور انسانی

منابع کنکور انسانی

مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستانی

مشاوره تحصیلی دبیرستان

3/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره تحصیلی دانش آموزان دبیرستان برای چه گروه های آزمایشی ارائه می شود؟ 

تمامی گروه های آزمایشی می توانند از این مشاوره استفاده کنند.

دریافت مشاوره تحصیلی چه کمکی به دانش آموز می کند؟ 

دریافت این مشاوره می تواند فرد را جهت مطالعه بهتر و در نتیجه قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظرش یاری دهد.

برای دریافت مشاوره تحصیلی از چه مشاورانی باید استفاده کرد؟ 

مشاورانی که تخصص و تبحر لازم را در حوزه تحصیلی دارند و مورد اعتماد شما هستند.

نظرات

19 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره تحصیلی دبیرستان»

 1. Avatar photo ویدا گفت:

  سلام من پایه یازدهم تجربی ام . این دو ماه اول نمراتم خوب نبود به دلیل یک سری مشکلات.
  آیا اگر من نمرات آذرم رو خوب کنم نمرات نوبت اولم نمی افته؟
  میشه یه پیشنهاد بکنید که من هرچه زودتر بتونم خودم رو جمع کنم و نمرات عالی بگیرم؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی درسی تان با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید
   راه ارتباط با کارشناسان ایران تحصیل :9099075307

 2. Avatar photo ترابی گفت:

  سلام من کلاس دهم بارشته ریاضی خوندم الان یازدهم میشه تغییر رشته بدم اول مهر

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای تغییر رشته از پایه دهم به یازدهم،نمره‌ی قبولی 10 را در امتحانات نوبت خرداد یا شهریور (یا هردو) کسب کرده باشید.
   و در آزمون بعضی از دروس مشابه رشته‌ی قبلی شرکت کنید.

  2. Avatar photo حسین معتمدنیا گفت:

   سلام من یه دانش اموز دهم تجربی هستم من انگیزه نسبتا خوبی برای درس خوندن دارم ولی زود دلسرد میشم گم میشم وسط اینکه باید چیکار کنم چطوری درس بخونم من کاملا وقتم ازاده و ایا مشاور میتونه بهم یه برنامه درسی بده که کاملا طبق اون برنامه من درس بخونم تست بزنم و هرچیزی که خودتون میدونید

   1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

    سلام وقت بخیر
    جهت برنامه ریزی تحصیلی خود پیشنهاد می کنم با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید
    راه ارتباط :9099075307

 3. Avatar photo الا گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من یازدهم رو خوندم و امتحانای نوبت دی رو دادم ولی به دلیل مشکلات روحی و اتفاقات زندگیم نتونستم بخونم و افت بسیار شدیدی کردم و خودکشی هم کردم ، مدیر هم در جرایان گذاشتم میخوام یازدهم رو دوباره بخونم
  الان امتحانای خرداد رو باید بلدم یا ندم؟
  و اینکه از مدرسه تیزهوشان هستم ایا مدارس عادی
  قبولم میکنن یازدهم رو دوباره بخونم؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید

 4. Avatar photo تیتی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من یازدهم رو خوندم و امتحانای نوبت دی رو دادم ولی به دلیل مشکلات روحی و اتفاقات زندگیم نتونستم بخونم و افت بسیار شدیدی کردم و خودکشی هم کردم ، مدیر هم در جرایان گذاشتم میخوام یازدهم رو دوباره بخونم
  الان امتحانای خرداد رو باید بلدم یا ندم؟
  و اینکه از مدرسه تیزهوشان هستم ایا مدارس عادی
  قبولم میکنن یازدهم رو دوباره بخونم؟

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام
   بله می توانید از طریق اموزش پرورش درخواست دهیذ

 5. Avatar photo طیبه مولایی گفت:

  ببخشید ی سوال دیگه هم داشتم من خیلی دوست داشتم تجربی بخونم واسه پرستاری ولی به خاطر نمره کم نکشید به اونجا باید چیکار کنم کسی می تونه کمکم کنه و برام توضیح بده که چیکار کنم

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام
   برای مشاوره و برنامه ریزی با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 6. Avatar photo .... گفت:

  سلام من میخوام ۲ سال درسم جلوتر بیفته باید چیکار کنم (هشتم رو میخونم) متولد ۱۳۸۵.۸ هستم

  1. Avatar photo طیبه مولایی گفت:

   سلام خسته نباشید من دارم میرم اول دبیرستان و به خاطر معدل کم کاردانش قبول شدم من خیلی به رشته هنر علاقه دارم ولی متسفانه تو شهر ما کلاس یا رشته هنری وجود نداره و من موندم چیکار کنم میشه کمکم کنید لطفا

   1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

    سلام وقت به خیر اگر امکان تغییر رشته برای سال یازدهم وجود داشت اقدام نمایید در غیر این صورت برای مقطع بعدی یعنی دانشگاه اقدام نمایید و در رشته های مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهید.

 7. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام
  دختر من در حال حاضر هجده ساله هست ‌امسال سال دوازدهم رشته تجربی هستن
  که به دلیل بیماری افسردگی شدید به خاطر فوت پدربزرگش از ماه آذر دیگه مدرسه نرفت
  سوال بنده اینه که میشه تغییر رشته بده به هنرستان و ادامه تحصیل بده البته مثل اینکه در سال آخر نمیشه تغییر رشته داد
  خواستم بپرسم احتمال تغییررشته برای دخترم به دلیل بیماری که داشتن هست
  البته دخترم در حال درمان هستن و حالشون بهتره
  اگرجواب بله هست چه زمانی اقدام کنم بهتره
  دخترم به رشته گردشگری خیلی علاقه داره

  1. Avatar photo drnaqizade گفت:

   سلام و وقت بخیر
   وسط تحصیل نمیتونه ایشون میتونه سال 12 دهم تموم کن بدون ازمون رشته گردشکری تو دانشگاه بخون

   1. Avatar photo فاطمه گفت:

    سلام خسته نباشید من رشته تولید توسعه رو تا ۱۱ ام خوندم آلن میگن منحل شده یعنی هیچ راهی برای ادامه تحصیل نیست؟

    1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

     سلام وقت بخیر
     اگر توسط آموزش و پرورش رد شده خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور