مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان از موضوعاتی است که به صورت اختصاصی در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم در رابطه با آن مطالب مفیدی را برای شما دانش آموزان عزیز ارائه نماییم. مشاوره تحصیلی دبیرستان آنلاین ، به صورت تمام وقت ، حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. تست انتخاب رشته دبیرستان برای کلیه داوطلبان عزیزی که نیازمند مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان می باشند، طراحی شده است.

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان – مشاوره تحصیلی دبیرستان آنلاین ، استعدادیابی، آشنایی با رشته های دانشگاهی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان

از جمله خدماتی که در مشاوره تحصیلی دبیرستان ارائه می‌گردد، در گام نخست به نیاز سنجی دانش آموزان عزیز پرداخته می شود. تفاوت‌های زیادی بین دانش آموزان از نظر هوش، شخصیت و همچنین استعداد وجود دارد. بنابراین برای انتخاب رشته دانش آموزان، نمی‌توان یک نسخه از پیش تعیین شده ارائه نمود .

یکی از مسائلی که محصلین عزیز با آن درگیر می‌باشند، در رابطه با سردرگمی‌هایی است که در رابطه با آینده شغلی و همچنین نحوه انتخاب رشته موردنظر خود دارند. آنچه در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان صورت می‌پذیرد، در وهله اول کمک به ایجاد آرامش روانی برای این دانش آموزان می‌باشد. زیرا در شرایط استرس، قدرت تصمیم‌گیری درست کاهش می یابد.

از دیگر خدمات مشاوره انتخاب رشته دبیرستان ، معرفی رشته‌های دبیرستان به همراه کاتالوگی که شامل رشته‌های دانشگاهی در هر یک از رشته‌های دبیرستان می‌باشد. همچنین با استفاده از مشاوره تحصیلی دبیرستان آنلاین در رابطه با آینده شغلی هر یک از رشته‌های مربوطه به اطلاعات دقیقی دست خواهید یافت. مشاوره دبیرستان آنلاین با استفاده از سامانه انتخاب رشته دبیرستان ، امکان انتخاب رشته را برای تمامی دانش آموزان فراهم می نماید.

با توجه به اینکه مدارس مختلفی برای ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان وجود دارد، بنابراین بخشی از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان به پاسخ دادن به سوالاتی همچون مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟ و معرفی انواع مدارس دیگری همچون معرفی مدارس تیزهوشان مربوط می شود.

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان علاوه بر استعداد یابی و انجام انتخاب رشته ، به ارائه کلیه اطلاعات در رابطه با آینده شغلی هر یک از رشته ها می پردازد

انتخاب رشته دبیرستان نظام جدید

انتخاب رشته دبیرستان نظام جدید نسبت به سال های گذشته تغییرات اساسی داشته است. از جمله اینکه مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان برای تمامی دانش آموزان با توجه به الکترونیکی بودن آن و همچنین تغییراتی که در تاثیر درصدها در رشته انتخابی داشته است، به دانش آموزان مختلف برای انتخاب رشته جهت خواهد داد. چنانچه انتخاب شما ثبت نام در سامانه مدارس تیزهوشان و یا ثبت نام دبیرستان های فرهنگ می باشد، شرایط انتخاب رشته دبیرستان برای شما بسیار متفاوت خواهد بود.

ذکر این نکته ضروری است که برخی از مدارس شرایط خاص خود را برای انتخاب رشته دانش آموزان خواهند داشت. بنابراین شما در صورت قبولی در هر یک از رشته های مورد نظر این دبیرستان ها، امکان تغییر رشته را نخواهید داشت. به همین دلیل یکی از خدماتی که در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان بدان اشاره خواهیم نمود، ارائه اطلاعات در رابطه با شرایط پذیرش هر یک از این دبیرستان ها می باشد.

تست انتخاب رشته دبیرستان

تست انتخاب رشته دبیرستان
تست انتخاب رشته دبیرستان

شاید با شنیدن این جمله در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان  ، برای شما این سوال ایجاد شده باشد که تست انتخاب رشته چه کاری می تواند انجام دهد؟ در واقع تست انتخاب رشته دبیرستان به تمامی داوطلبانی که در پایه نهم تحصیلی می باشند کمک می نمایید تا با توجه به نمرات به دست آمده و همچنین سایر عوامل تاثیر گذار در رابطه با هدایت رشته احتمالی اطمینان لازم را کسب نمایند.

یکی از خدماتی که در مشاوره تحصیلی دبیرستان آنلاین برای تمامی دانش آموزان پایه نهم دبیرستان ارائه می گردد، انتخاب رشته توسط تست انتخاب رشته دبیرستان می باشد. تمامی مواردی که در فرآیند انتخاب رشته تاثیر گذار می باشند را می توان با استفاده از این تست با کمک مشاوره انتخاب رشته دبیرستان بدان دست یافت.

جهت اطلاع از طرح شهاب کلیک نمایید.

آینده شغلی رشته های دبیرستان

آینده شغلی رشته های دبیرستان
آینده شغلی رشته های دبیرستان

با توجه به نگرانی هایی که دانش آموزان عزیز در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان مطرح می نمایند، قصد داریم در رابطه با آینده شغلی برخی از مشاغل به ارائه توضیحاتی بپردازیم. رشته علوم ریاضی همانطور که از نام آن پیداست پایه و اساس آن ، ریاضی می باشد. بنابراین جنانچه قصد انتخاب این رشته را دارید، لازم است علاوه بر آشنایی با کتب دبیرستان، همه چیز درباره کنکور ریاضی را نیز بدانید.

آینده شغلی رشته ریاضی با توجه به اشباعی که در سال های اخیر به وجود آمده است، موجب شده است که یافتن کار با اندک سختی همراه باشد. همچنین با توجه به مهارت های مورد نیاز می توان گفت امتیاز شما در صورتی که بتوانید تخصص لازم را در رشته خود داشته باشید حرف اول را به لحاظ درآمدی حتی در همین شرایط بد اقتصادی خواهید داشت زیرا همه ما به مهندسین خبره نیازمندیم.

مشاغل مربوط به رشته تجربی همانگونه که بسیاری از داوطلبان اطلاع دارند و همچنین در سال های اخیر رقابت بسیار سخت و تنگاتنگی به وجود آورده است و به همین دلیل کلیه دانش آموزان در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان به دنبال یافتن پاسخ در رابطه با اینکه چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ می باشند. البته این بدان معنا نخواهد بود که انتخاب این رشته در دبیرستان ، به پزشک شدن تضمینی شما کمک خواهد نمود و حتما لازم است  به استعداد و توانایی های خود نیز توجه ویژه ای داشته باشید.

بازار کار رشته علوم انسانی را می توان همانند رشته ریاضی در بسیاری از رشته اشباع شده دانست. اما باز هم موضوع بسیار مهمی که می توان بدان پرداخت این است که هر یک  از داوطلبانی که به انتخاب این رشته می پردازند، در صورتی که از مهارت بالایی برخوردار باشند، خواهند توانست در آمد بالایی را کسب نمایند.

مشاوره تحصیلی دبیرستان آنلاین

مشاوره تحصیلی دبیرستان آنلاین از جمله خدمات گروه بزرگ ایران تحصیل است که برای تمامی داوطلبان فراهم نموده است. برای هر یک از دانش آموزان با توجه به علاقه و استعداد خود خواهند توانست به راحتی و با توجه به برقراری تماس با متخصصین ایران تحصیل ، به مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان بپردازند.

از جمله مزایای  مشاوره تحصیلی آنلاین این است که دانش آموزان عزیز بدون محدودیت و در هر زمانی که مایل باشند ، خواهند توانست به راحتی و تنها با استفاده از برقراری یک تماس ، به کلیه اطلاعات لازم دست یابند. همه روزه ، حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به کلیه داوطلبان عزیز می باشند.

نحوه انتخاب رشته صحیح چگونه است؟

انتخاب رشته در دبیرستان یکی از مهم ترین مراحلی است که آینده شما را تحت تاثیر قرار می دهد. یکی از مهم ترین نکاتی که لازم است بدان توجه نمایید، هماهنگی رشته انتخابی با توجه به شخصیت و علاقه شما می باشد. همچنین زمانی که با کمک مشاور به اطمینان لازم در رابطه با رشته انتخابی خود دست یافتید، بهتر است نسبت به صحبت های دیگران توجهی نداشته باشید.

بازار کار و آینده شغلی کدام یک از رشته ها بهتر می باشد؟

پاسخ به این سوال نمی تواند به صورت صد در صدی برای شما و تمامی دانش آموزان یکسان باشد. زیرا یکی از خدماتی که در مشاوره تحصیلی دبیرستان آنلاین ارائه می گردد، استعداد یابی بر حسب شخصیت شما خواهد بود. بنابراین ممکن است در یک رشته شاید یه ظاهر بی درآمد و یا کم درآمد بتوانید بهترین درآمد را داشته باشید.

معدل لازم برای رشته ریاضی چند است؟

معدل لازم برای رشته تجربی چند است؟

چگونه استعداد خود را کشف کنم؟

برای انتخاب رشته دبیرستان به چه ملاک هایی لازم است توجه داشته باشم؟

برای یافتن پاسخ سوالات می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان
کانال تلگرام مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان

مطالب مرتبط :

سوالات آزمون ورودی دبیرستان فرهنگ

مشاوره قبولی در مدارس تیزهوشان

ثبت نام دبیرستان البرز پایه دهم

بهترین کتاب ها برای آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان 98-99

مشاوره انتخاب رشته دبیرستان 

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان

مشاوره تحصیلی دبیرستان آنلاین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.